85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: ілСкачати 153,97 Kb.
Дата конвертації28.04.2018
Розмір153,97 Kb.

85.3(4УКР-4ЗАК)7

А 64

Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл.

Історія зародження та становлення професіонального українського театру на Закарпатті тісно пов’язана з творчим життям Руського театру товариства «Просвіта» в Ужгороді. На основі джерельних матеріалів та документів розкрито основні тенденції й особливості культурологічного процесу регіону в контексті історичної епохи. Видання розраховане на мистецтвознавців, студентів та учнів мистецьких навчальних закладів, усіх, хто цікавиться історією театру.


36.9

А 86

Артюх, Л. Звичаї українців у народному календарі [Текст] / Л. Артюх. – К.: Балтія-Друк, 2012. – 224 с. : іл.

Наші знання, уявлення про історію народів не є вичерпними. Кожен народ протягом століть і тисячоліть будував свою побутову культуру, найкраще пристосовану до власних природно-географічних умов, створюючи предмети побуту від геніального до простого. З розвитком цивілізації предмети змінювались, але в основі своїй залишились приналежними до своєї культури. Ця книга вміщує цікавий матеріал про святкову обрядовість нашого народу,починаючи від Святого вечора – закінчуючи вечерею Святого Миколая, а також до кожного свята відповідні народні страви із рецептами. Наприклад: картопля з горіхами, рогалики царичанські, калач двоїстий, шулики справжні, спотикач сливовий, квас грушевий, балабушки та багато інших цікавих страв і напоїв.

81(4УКР)

Б 43

Белей, Л. О. Ім’я дитини в українській родині [Текст] / Л. О. Белей. – К.: ТОВ «Далечінь», 2013. – 288 с.

Кажуть, що ім’я навіть визначає долю людини. Так це чи ні, у будь-якому разі вибір імені для дитини є справою серйозною і відповідальною. Ця книжка допоможе вам у виборі імені. Тут ви знайдете стислий огляд історії імен українців, християнський календар імен, а також словник, в якому можна вибрати конкретне ім’я, довідатись про його первісне значення.81.2УКР

Б 59

Бибик, С. П. Ділові документи та правові папери [Текст]: листи, протоколи, договори, угоди / С. П. Бибик, Г. М. Сюта. – Харків: Прапор, 2012. – 493 с. – (Б-ка державної мови).

В офіційно-діловій практиці немає дрібниць. Від правильного оформлення документа залежить доля розпочатої справи . Довідник охоплює зразки різних видів документів, рекомендації щодо розташування реквізитів на них, правильне вживання зворотів, розділових знаків, графічних скорочень, назв професій та ін. Видання розраховане на службовців, підприємців, секретарів -референтів і тих, хто вчиться ділового спілкування українською мовою.К 84

В 15

Вакула, А. На батьківській землі [Текст]: вірші, репродукції картин, пісні / А. Вакула. – Перечин: ТУРпрес, 2012. – 59 с.

Ветеран літературної ниви Андрій Вакула із с. Зарічова знаний у краї. Його вірші – це простота, щирість, відвертість, точна рима. У своїй першій книзі поет торкається вічної теми «людина і суспільство», осмислює сутність земного життя.


84(4УКР)6

В 48

Винничук, Ю. П. Танго смерті [Текст]: роман / Ю. П. Винничук. – Харків: Фоліо, 2013. – 379 с.

Події у романі розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові і під час Другої світової війни. Четверо друзів – українець, поляк, німець та єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули у 1921 році під Базаром, – переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби. Паралельно у наші дні відбуваються інші події з іншими героями, не лише у Львові, але й у Туреччині. Проте яким чином обидві сюжетні лінії зійдуться докупи, ви взнаєте у несподіваному фіналі.


86.3(4УКР-4ЗАК)

В 53

Висіцька, Т. Християнство на Закарпатті [Текст]: документальне дослідження становлення та розвитку (ХІУ – ХХІ ст.) / Т. Висіцька. – Ужгород: Вид-во О. Гаркуші, 2012. – 678 с.

У книзі досліджуються становлення, розвиток та сучасний стан різних християнських конфесій на території Закарпаття, використано архівні документи.
86.37(4УКР-4ЗАК)

Г 12

Гаврош, О. Бесіди з владикою Міланом [Текст] / О. Гаврош. – Ужгород: Поліграфцентр «Ліра», 2012. – 64 с.: іл.

Шість інтерв’ю відомого закарпатського журналіста Олександра Гавроша з єпархом Мукачівської греко-католицької єпархії владикою Міланом друкувалися в закарпатській, львівській та київській пресі. У них зачеплено чималий спектр викликів і проблем віруючої людини в сучасну добу. Вперше друкується біографія єпарха. Видання присвячене 60-річчю єпископа Мілана та 10-річчю його єпископського служіння на Закарпатті.


К 84

Г 19

Ганич, Й. Приколізми (трапляються і жарти) [Текст] / Й. Ганич. – Ужгород: ПП Повч Р. М. , 2012. – 219 с.

Автором книги із різноманітних джерел переглянуто близько шести тисяч анекдотів, жартів, смішинок, приколів. У збірнику використано матеріали із книг видавництва «Молода гвардія» ( серія «Эвріка»), журналів «Перець», газет «Комсомольская правда», «РІО», «ФЕСТ», Телеекспрес» та ін.84(4УКР-4ЗАК)6

Г 96

Густі, В. Полин гірький, полин солодкий [Текст]: поезії / В. Густі. – Ужгород: Карпати, 2012. – 274 с.

Книга поезій Василя Густі знайомить нас не тільки з лірикою надзвичайно пронизливою, глибокою, вдумливою, але й із поетичними драмами-діалогами, у яких історія наших велетів – Станіслава Граматика і створеного ним Королівського Євангелія, Олександра Духновича, Петра Скунця, Федора Манайла, Петра Угляренка та ін.76.17я2

Е 50

Електронні видання [Текст]: довідник / Уклад. Т. Ю. Киричок. – К.: НТУУ «КПІ», 2011. – 400 с. – Бібліогр. : с. 394.

Тут систематизовано відомості щодо електронних видань. Висвітлено історію та сучасний стан електронних видань, подано їх визначення та класифікацію, а також формати представлення даних ( у вигляді таблиці). Детально розглянуто способи нанесення зображення на поверхню диска – трафаретний, офсетний та цифровий друк. Описано види пакування для оптичних дисків та їх конструкції. Для фахівців з мультимедіа, студентів та аспірантів, що вивчають електронні видання.63.3(4УКР-4ЗАК)62

З – 18

Закарпатські втікачі в СРСР: через табори ГУЛАГУ і Бузулук до рідних Карпат. 1939-1949 [Текст]: архівні документи і матеріали. – Ужгород: Карпати, 2011. – 768 с. : іл.

Масовий нелегальний перехід громадян Карпатської України (Підкарпатської Русі) в СРСР, спровокований наслідками березневої 1939 року окупації краю та втраченою надією на мирну розбудову своєї щойно започаткованої карпато-української державності, залишив в народній пам’яті глибокий і незгладимий слід. До збірника включені документи з фондів державного архіву Закарпатської області (ДАЗО), Галузевого державного архіву СБ України (ГДА СБ України), архіву Управління СБ України в Закарпатській області, більшість яких друкується вперше, а також спогади учасників минулих подій.
67.61(4УКР-4ЗАК)

З – 18

Закарпаття: самоврядування [Текст] / Ред. рада: І. І. Балога, М. А. Попович, В. П. Густі, С. Д. Федака, Н. П. Мигалина, В. І. Микита, І. М. Ребрик. – Ужгород: Гражда, 2012. – 240 с. : іл.

Пропоноване видання є своєрідним підсумком незаперечних здобутків органів самоврядної влади в унікальний період – 20 років суспільних перетворень, які демонструють національну і політичну волю співвітчизників, наших краян. Зміст книги дуже цікавий, тут й: історія місцевого самоврядування, символи Закарпатської області, лікувальні та санаторно-рекреаційні заклади Закарпаття, підприємства, мистецтво Закарпаття та б. ін. Видання гарно проілюстровано.84(4УКР)6

К 60

Кокотюха, А. Таємне джерело [Текст]: роман / А. Кокотюха; преді. Ю. Макарова. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. – 288 с.

Коли прагматичний і скептичний Ігор Князевич починав розслідування серії загадкових убивств, він навіть не здогадувався, що сліди приведуть його до прадавнього Чорного лісу, де струмить таємне джерело. Люди зникають, а джерело зберігає свою таємницю. Та чи зуміє Князевич розплутати цю справу?


75.4(4УКР-4ЗАК)

К 61

Коломоєць, А. Юні закарпатці у Міжнародних дитячих Іграх [Текст] / А. Коломоєць; пер. з укр. Ю. Коломоєць. – Ужгород: ПП Бреза, 2012. – 55 с. : іл.

Коли маленький Ужгород представляє Україну на грандіозному форумі, Міжнародних спортивних іграх, Олімпіадах, коли прапор міста майорить над різними містами світу і лунає Гімн, коли переможні українські міні-прапори крокують у різні країни світу, то відчуваєш гордість за наше місто Ужгород і велика честь спортсменам, які представляють його на міжнародних аренах.
63.3(4УКР)6

К 96

Кушерець, В. Через терни – до України [Текст] / В. Кушерець, В. Василашко. – 2-ге вид., перероб. – К. : Знання України, 2012. – 152 с. , іл. 10 арк.

Це видання – відкриття не лише «закритої» історії, але й вивчення нездоланності народу, що мав гідну історію. Присвячується українським родинам, які пережили трагедію Голодомору 1932-1933 років, репресії 1937 року, вийшли переможцями з Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, вибороли і розбудовують свою незалежну Україну. Науково-публіцистичне дослідження написане на основі Державного архіву СБУ.84(4УКР)6

Л 64

Литовченки, Т. і О. Кинджал проти шаблі [Текст]: роман / Т. і О. Литовченки. – Харків: ТОВ Творче обєднання «Гімназія», 2013. – 315 с.

Коли князь Іван Вишневецький та його молода дружина Олександра раділи народженню первістка Дмитра, щастя їх було розбите людською заздрістю. Полонена і продана в рабство Олександра змушена боротись за виживання, доки не зійшла на один з найвищих щаблів влади в Османській імперії. Княжич Дмитро виріс хоробрим вояком, оборонцем українських земель від турецьких набігів і дістав прізвисько Байди. Доля зіткнула матір і сина, які не підозрювали про кровний зв'язок між ними.


63.3(4УКР)4

Л 84

Лунін, С. І. Іван Самойлович [Текст] / С. І. Лунін. – Харків: ТОВ «ПЕТ», 2013. – 128 с.

Гетьман Іван Самойлович – значна постать в історії України, людина, яка протягом п’ятнадцяти років була володарем Лівобережжя і зупинилася за крок од відновлення держави Богдана Хмельницького. Він особистість, що сполучає в собі позитивні і негативні риси, він типовий портрет українського політика ХУІІ століття.
84(4УКР)6

М 38

Мачківський, М. Коріятовичі (Карийотовичі) [Текст]: роман-міф / М. Мачківський. – 2-ге вид., допрацьоване і допов. – К.: ТОВ «Видавництво «Гетьман», 2012. – 560 с.

«Коріятовичі» – новий історичний роман сучасного українського письменника Миколи Мачківського. У творі відображено події, що відбувалися в Україні за Литовської доби.63.3(4УКР-4ЗАК)

М 57

Мигович, І. Русини на Україні: тест на європейськість [Текст]: збірник праць / І. Мигович. – Ужгород: Вид-во В. Падяка, 2012. – 231 с.

Хто такі карпатські русини? Де їх коріння? Як їм живеться в Україні? Що їх турбує у ХХІ столітті? Свої відповіді на ці запитання пропонує професор Іван Мигович. Видання розраховане на читачів, які цікавляться проблемами політики та етносоціології.
56.14я73

Н 62

Наркологія. Психічні та поведінкові розлади, спричинені зловживанням психоактивними речовинами [Текст] / О. К. Напрєєнко та ін… – К.: Здоров’я, 2011. – 208 с.

Наркоманія є однією з найгостріших медичних і соціальних проблем ХХІ ст. У світі налічується понад 1 млрд. людей, які вживають психоактивні речовини. У книзі розглянуто клінічні характеристики та діагностику алкоголізму, нарко- і токсикоманій, способи їх лікування. Книга розрахована на лікарів-наркологів, психіатрів, лікарів-інтернів, аспірантів, сімейних лікарів, студентів ВУЗів.84(4УКР-4ЗАК)

О – 56

Онлайн покоління [Текст]: збірка творчості молодих авторів Закарпаття / Редкол.: В. П. Густі, Х. В. Керита, Л. П. Повх. – Львів: Вид. компанія «АРС», 2012. – 256 с.

«Online покоління» пропонує знайомство з творчістю поетів та прозаїків, діяльність яких так чи інакше пов’язана зі Срібною Землею. Автори – здебільшого з покоління, яке виросло за комп’ютером і вже не уявляє свого життя без Інтернету, електронної пошти, скайпу і численних соцмереж. Книга розрахована для широкого кола читачів.
63.4(4УКР-4ЗАК)

П 25

Пеняк, С. І. Археологія Закарпаття: історія дослідження [Текст] / С. І. Пеняк, П. С. Пеняк. – Ужгород: Краєвиди Карпат, 2013. – 256 с. : іл.

Монографія присвячена результатам вивчення прадавньої історії сучасної території Закарпатської області та суміжних із нею земель. Кожна епоха розглядається у взаємозв’язку із соціально-економічним і культурним розвитком Карпато-Дунайської угловини та тими етносами, які її населяють.85.14(4УКР)я6

П 32

Пимоненко [Текст] [Альбом]: укр. та англ., рез. рос. /Авт. І. В. Огієвська. – К.: «Мистецтво», 2012. – 128 с.: іл.

В альбомі репродукуються твори визначного українського художника кінця ХІХ – початку ХХ ст. Миколи Корниловича Пимоненка (1862-1912), який правдиво і поетично відобразив життя села, змалював звичаї та побут українців, створив яскраві народні образи.85.12(4УКР-4ЗАК)

П 32

Пилип, Р. Художня вишивка українців Закарпаття ХІХ-першої пол. ХХ ст. [Текст]: (типологія за призначенням, художніми та локальними особливостями) / Р. Пилип. – Ужгород ПП «Повч Р. М.», 2012. – 468 с.: іл.

Монографія являє собою комплексне дослідження народної вишивки з поєднанням етнології та історії, окреслює її зв'язок із соціальним становищем, побутом, звичаєвістю, світоглядом та естетикою народу. Тут є, також, багато матеріалу про вишивки Перечинського району. У книзі подано «Словник народних назв вишивки та складових одягу українців Закарпаття.
91.9:83.3(4УКР-4ЗАК)6

П 63

Постаті і ритми закарпатського шістдесятництва: Василь Вароді, Людмила Кудрявська [Текст]: бібліографічний покажчик / Упр. культури Закарпат. облас. держ. адмін., Закарпат. облас. універ. наук. б-ка ім. Ф. Потушняка; уклад. М. Б. Бадида; авт. ст. та передм. Н. С. Ференц; ред. Л. О. Ільченко; відп. за вип. Л. З. Григаш. – Ужгород: Вид-во В. Падяка, 2013. – 92 с.: іл.

Покажчик вперше подає ґрунтовно зібрані бібліографічні матеріали про життя і творчість поетів-ровесників. Покажчик видається до 70-річчя від дня народження поетів.


84(4УКР)6

Р 33

Редінг, Б. Безумці [Текст]: з історії кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної: роман / Б. Редінг. – К.: ВЦ «Академія», 2012. – 184 с. – (Серія «Автографи часу»).

Роман про таємниче кохання і драму двох людей.84(4УКР)6

Р 64

Роздобудько, І. ЛСД. Ліцей слухняних дружин [Текст]: роман / Ірен Роздобудько; преді. Т. Вергелес. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. – 320 с. : іл.

Ідеальні дівчата із ідеальним вихованням… Невже вони жертви таємної змови проти людства, яка існує ще з незапам’ятних часів? Мета її – виховати слухняних і безпорадних жінок, покірних рабинь для майбутніх чоловіків. Коли гине вихованка одного з елітних навчальних закладів, приховати інформацію не вдається, бо є ті, кому не байдужа доля дівчат…


63.3(4УКР)

Р 81

Рощина, Н. Роксолана [Текст] / Н. Рощина. – Харків: ТОВ фірма «Антологія», 2013. – 128 с.

Вона була полонянкою, а стала султаншею. Була безправною рабинею, а стала вершителькою доль, правителькою Сходу. Неймовірним здається її сходження на султанський трон. Чи тільки розум і врода були її зброєю? Воля і сила духу піднесли Роксолану на вершину й вона залишилася там у всій своїй величі.83.3(4УКР-4ЗАК)

Р 99

Ряшко, М. Скульптор слова з Лемківщини [Текст]: художньо-публіцистичний нарис, рецензії, відгуки / М. Ряшко. – Ужгород: ТДВ «Патент», 2013. – 120 с. : фото.

Автор знайомить читача з цікавими сторінками життя письменника Василя Мулеси, родом із с. Зарічово. Книжка також містить рецензії, критичні статті відомих науковців й літераторів України./

66.3(4УКР)8

Т 35

Терещенко, М. Перший олігарх: Михайло Іванович Терещенко (1886-1956) [Текст]: надзвичайна історія життя мого діда, як її розповіла моя бабуся / М. Терещенко; пер. з фр. – К.: Ніка-Центр, 2012. – 256 с.

Ця надзвичайна книжка написана прямим нащадком легендарного роду Терещенків Мішелем. У книзі описані перипетії життя цієї блискучої людини, що у тридцять один рік був власником одного з найбільших статків Російської імперії, депутатом державної думи Росії, міністром фінансів. Він втратив усе, але спромігся почати своє життя з чистого аркуша. Автор спробував подивитись на події кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.63.3(4УКР-4ЗАК)62

У 11

У рабстві: усні історії примусових робітників із Закарпаття 1939-1944 років [Текст] / Упорядк., підг. текстів, комент., прим. О. Грицака, Р. Офіцинського. – Ужгород: ІВА, 2013. – 166 с.

У книзі висвітлено обставини насильних трудових мобілізацій, підневільної праці, повернення додому примусових робітників Закарпаття у роки Другої світової війни. У виданні вміщено матеріали різні за жанром: спогади, архівні документи, наукові статті, картосхема з легендою туристичного маршруту, сценарій документального фільму.65.04(4УКР)

Ф 32

Федака, С. Сучасна Україна [Текст]: портрет з натури / С. Федака. – Ужгород: Поліграфцентр «Ліра», 2011. – 296 с.

Видання містить універсальну інформацію з питань фізичної, економічної і частково соціально-політичної географії України. Дано систематизовані відомості про географічні об’єкти, природні явища та б. ін. (напр. про клімат, природні ресурси, рельєф , водойми, корисні копалини, тваринний світ, демографія населення, наука, освіта, державний устрій).74.58(4УКР)

Х 43

Хижняк, З. І. Києво-Могилянська академія в ХУІ – ХУІІІ ст. [Текст] / З. І. Хижняк. – К.: Вид. дім «Києво-Могилянська академія», 2012. – 223 с.

Протягом усієї історії український народ не мав іншої інституції, яка б справила більший вплив на розвиток його освіти, науки, культури, ніж Києво-Могилянська академія. Впродовж віків вона була носієм традиційних рис духовності українського народу, чинником формування його самоосвіти. Для українців вона завжди буде національною святинею. Сьогодні студенти Академії – це віддані її справі, свідомі, творчі, самодостатні, ініціативні та впевнені в собі молоді люди. Про історію Києво-Могилянської академії ви дізнаєтесь, прочитавши цю гарну книгу.


81.2(4УКР)

Х 55

Хланта, І. В. Рідна мова – дар Божий [Текст] / І. В. Хланта. – Ужгород: ТДВ «Патент», 2012. – 194 с. : іл.

У книзі висвітлюються культура мовлення священнослужителів Закарпаття, проведення в монастирях та багатьох сільських і міських церквах зросійщення віруючих, а також порушено питання, якою мовою здійснювати богослужіння у православних храмах та монастирях України. У додатках подано уривки із Святого Письма, вірші, висловлювання…76.023

Ч – 23

Часто, П. Вільне слово американської України [Текст]: до 120-річчя «Свободи», україномовного видання Українського Народного Союзу, всегромадської газети українців США (1893-2013) / П. Часто. – New York: Ukrainian Book; Ужгород: TIMPANI, 2012. – 816 с.

Книга у жанрі хроніки-хрестоматії охоплює провідні теми, що мали, починаючи вереснем 1893 року, виразний розвиток на сторінках «Свободи» – газети американських українців, котра від 1921 року до 1998 року була єдиним поза Україною щоденним виданням.84(4УКР)6

Ч – 42

Чемерис, В. Л. Ярославна [Текст]: роман-есе / В. Л. Чемерис. – Харків: Фоліо, 2013. – 508 с. – (Серія «Історія України в романах»).

Ярославна – одна з найвидатніших постатей Київської Русі, донька галицького князя Ярослава Осмомисла й жінка князя Ігоря Святославовича. Відомі й невідомі перипетії її життя та любові вже девять століть хвилюють всіх. Це роман про княжі міжусобиці, про віковічну боротьбу з кочівниками.

76(4УКР-4ЗАК)0

Ш 24

Шаповалова, Г. Гостримо перо [Текст]: основи журналістикознавчих розвідок / Г. Шаповалова, Я. Шебештян. – Ужгород: Карпати, 2012. – 168 с.

У запропонованому виданні розглянуто основні аспекти діяльності у сфері журналістикознавства. Висвітлено обов’язкові складові наукової роботи: від пошуку ідеї до її втілення. Подано рекомендації щодо написання тексту студентської наукової роботи.


63.3(4УКР)4

Ш 37

Шевчук, В. Просвічений володар [Текст]: Іван Мазепа як будівничий Козацької держави і як літературний герой / В. Шевчук. – К.: «Либідь», 2011. – 464 с.

У книзі показано роль Івана Мазепи у розбудові Козацької держави як державотворця і володаря. Мазепа постає як меценат, будівничий церков і монастирів . Для істориків, літературознавців, широкого кола читачів.


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconДніпропетровський академічний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка отримав ім’я поета в 1919 році, коли ще базувався в Києві І називався Перший державний драматичний театр урср
Тараса Шевченка з'явився п'ятиметровий пам'ятник молодому Кобзареві (скульптор Володимир Небоженко, архітектор Володимир Положій)....
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconРеферат на тему: Лесь Курбас: роль у формуванні модерного театру виконав: Скородумов Денис Сергійович
України (1925). Реформатор українського театру. Організатор та керівник трупи „Молодий театр” (1917), Березіль (1922; нині Український...
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconУ вірності в полоні Декілька слів про театр, де так яскраво розкриваються таланти
Хохлов, Володимир Неллі, Леонід Варпаховський, Георгій Товстоногов. З 1994 року прославлений театр очолив Народний артист України...
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconТема. Розвиток національного театру, драматургії 1920-1930-х років ( «Березіль» Леся Курбаса, Харківський театр ім. Т. Шевченка). Микола Куліш. Життєвий І творчий шлях митця. Зв’язок із театром Л. Курбаса. Тематика творів М. Куліша. Мета
Ням традиції, які успадкував український професійний театр у ХХ ст від класичного, роль Л. Курбаса в його створенні; ознайомити з...
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconБесіди з дітьми за темою «Театр» Що таке театр?
Для цього вони одягали маски. Саме маска допомагала актору перевтілюватися в те, що вона зображала: у тварин та людей – радісних...
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл icon«Поліграф – Терція» 2012 [82’0+159. 9] Ббк 83. 3(4Укр)6 м 69 Михида С. П
М69 Психопоетика українського модерну : Проблема реконструкції особистості письменника : [монографія] / Сергій Михида. – Кіровоград...
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconДипломна робота зміст розділ Виникнення Товариства "Просвіта" як української просвітницької організації Розділ Діяльність Товариства "
Розділ Виникнення Товариства "Просвіта" як української просвітницької організації
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconІнформаційний бюлетень 84(4Укр)6 ч 46
Чого волошка запишалася [Текст] : повість для молодш шкіл віку / Д. Чередниченко. К.: Грані – Т, 2012. 60 с. іл
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconТест 17. Новітня історія України Наддніпрянська Україна на початку ХХ ст. Західноукраїнські землі на початку ХХ ст. Культура України на початку ХХ ст. У завданнях 1—4 вкажіть одну правильну
Оберіть місто, в якому було відкрито перший стаціонарний про­фесійний театр на Україні
85. 3(4Укр-4зак)7 а 64 Андрійцьо, В. Руський театр Товариства «Просвіта» в Ужгороді (1921–1929). Перший український професіональний театр на Закарпатті [Текст]: монографія / В. Андрійцьо. – Ужгород: Гражда, 2012. – 232 с.: іл iconІнформаційний вісник 4 (44) 2012 Київ 2012 ббк 78. 34(4Укр) б 59 Бібліосвіт
Бібліосвіт : інформ вісн. – Вип. 4 (44) 2012 / [редкол. Г. Саприкін (голова редкол.), Т. Сопова (відп ред.), О. Виноградова, Т. Якушко];...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка