Апарат верховної ради україни інформаційне управління відділ інформаційних ресурсів та відкритих заходів



Сторінка1/7
Дата конвертації04.07.2017
Розмір0,53 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7



АПАРАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ІНФОРМАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ

ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ТА ВІДКРИТИХ ЗАХОДІВ


№ 1

13 січня 2017 року

Огляд регіональної преси

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ В ОКРУГАХ 2

МАЙЖЕ 1500 ДІТОК ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ 2

"Волинь", 12.01.2017 2

ЕКОНОМІЧНЕ ТА СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ ЖИТТЯ РЕГІОНІВ 3

ЗАКАРПАТСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗУСТРІЛИСЯ З ЧЕСЬКОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮ 3

"Час Закарпаття", 12.01.2017 3

ОЛЕКСІЙ КАЙДА: "НЕМА НІЯКОГО РОЗКОЛУ" 4

Антін Тимура, "Західний кур'єр", 12.01.2017, Івано-Франківська обл. 4

ОРІЄНТИР - НА ДУМКУ І ПОЗИЦІЮ МОЛОДІ 7

Олена Нечипуренко, "Новий день", 12.01.2017, Херсонська обл. 7

СЕРЕДОВИЩЕ ГЕНЕРАТОРІВ ІДЕЙ 9

Володимир Бодак, "Західний кур'єр", 12.01.2017, Івано-Франківська обл. 9

ВІННИЦЯ У 2017 РОЦІ: ЩО ПЛАНУЄТЬСЯ У МІСТІ 10

Максим Зотов, "Місто", 11.01.2017, Вінницька обл. 10

ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИР ШИРМА - ПРО ДОСЯГНЕННЯ ТА ПРІОРИТЕТИ 13

"Рупор Житомира", 11.01.2017 13

НОВАЯ ПОДСТАНЦИЯ ЗА 1 МЛРД. ГРН. ПОЗВОЛИТ "АЗОТУ" И ЛИСИЧАНСКОМУ НПЗ ВЫЙТИ НА ПОЛНУЮ МОЩНОСТЬ 14

"Донбасс. Комментарии", 11.01.2017, Луганская обл. 14

"СЕРДЕЧНИКИ" - В ЗОНЕ РАСТУЩЕГО РИСКА 15

Андрей Трубачев, "Украина-центр", 10.01.2017, Кировоградская обл. 15

ТЕРНОПІЛЬЩИНА ПРАЦЮЄ НАД ПОВЕРНЕННЯМ СТАТУСУ "ТУРИСТИЧНОГО РЕГІОНУ" 16

"ПроТернопіль", 08.01.2017 16

ТОЧКИ ЗОРУ 17

ЄЖИ СТЕМПЕНЬ: "Я ЗАНЕПОКОЄНИЙ ХОДОМ УКРАЇНСЬКОЇ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" 17

Юлія Ліщенко, "Високий замок", 11.01.2017, Львівська обл. 17

МЕДИЧНА РЕФОРМА: ЩО ОЧІКУЄ НА ЛІКАРЯ І ПАЦІЄНТА 19

Максим Зотов, "Місто", 11.01.2017, Вінницька обл. 19

ФРАНЦУЗЬКІ ВИБОРИ ДЛЯ УКРАЇНИ: ВІД ПРОХОЛОДНИХ ВІДНОСИН - ДО СКЛАДНІШИХ 21

Надія Майна, "Поступ", 11.01.2017, Львівська обл. 21

"МОЯ ЗАДАЧА - УДИВИТЬ ВСЮ СТРАНУ, ИЗМЕНИВ ДНЕПР", - БОРИС ФИЛАТОВ 23

Юлия Мухина, "Днепровская правда", 07.12.2016, Днепропетровская обл. 23


НАРОДНІ ДЕПУТАТИ В ОКРУГАХ




МАЙЖЕ 1500 ДІТОК ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ

"Волинь", 12.01.2017

У подарунок на пам'ять про зустріч - книги. Тут і казки, і оповідання, і енциклопедичні екскурси.

Із книгою і піснею запропонувала відзначити новорічно-різдвяні свята народний депутат України (УКРОП) Ірина Констанкевич маленьким жителям Ківерцівського, Любешівського, Камінь-Каширського та Маневицького районів У чотирьох районних центрах 23-тього округу у період новорічно-різдвяних свят депутат Верховної Ради із помічниками організували концерти, на які запросили майже півтори тисячі юних переможців предметних олімпіад, наукових і творчих конкурсів, спортивних змагань, а також дітей учасників АТО, із малозабезпечених родин, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У подарунок на пам'ять про зустріч - книги. Тут і казки, і оповідання, і енциклопедичні екскурси.

У мистецькій частині заходів - різдвяні віншування фольклорно-вокального дитячого колективу під керівництвом Тетяни Ціхоцької "Жайворонки", танцювальний шоу-балет "Вегас", вокаліст Віктор Кухарик, майстриня мильно-бульбашкового дива Юлія Стасюк. Ведучий концертів - Сергій Скулинець.

У подарунок на пам'ять про зустріч - книги. Тут і казки, і оповідання, і енциклопедичні екскурси. "Книгу вважаю, чи не найціннішим подарунком, - зауважує Ірина Констанкевич. - Гори солодощів швидко розтануть, а згадка про те, як було приємно у такій компанії під час новорічно-різдвяних свят, залишиться. А ще поруч завжди буде добрий і надійний друг".

Не залишилися без подарунків і дорослі. Директор Ківерцівського будинку культури Олександр Бовканюк радіє, що напередодні нового року за сприяння народного депутата та "Українського об'єднання патріотів -УКРОП" заклад має тепер власний автобус для гастролей, а ще чекають із Дніпропетровська нове танцювальне взуття для артистів. У Любешові районна бібліотека отримала довгоочікуваний принтер, повідомляє прес-служба Волинського УКРОПу.



http://volyn.com.ua/news/66501-mayje-1500-ditok-otrimali-podarunki-vid-narodnogo-deputata-irini-konstankevich.html

ЕКОНОМІЧНЕ ТА СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ ЖИТТЯ РЕГІОНІВ




ЗАКАРПАТСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗУСТРІЛИСЯ З ЧЕСЬКОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮ

"Час Закарпаття", 12.01.2017

У рамках круглого столу йшлося про добровільні пожежні формування.

10 січня в малому залі Закарпатської обласної ради відбувся круглий стіл з делегацією старост Пардубицького краю Чеської Республіки з питань організації та діяльності добровільних пожежних дружин. Очолив іноземну делегацію сенатор Парламенту Чеської Республіки Петр Шілар. Головував на засіданні заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик.

Також у засіданні взяли участь: голова комітету з питань безпеки і надзвичайних ситуацій Пардубицького краю Йозеф Бідмон, старости Пардубіцького краю, працівники виконавчого апарату обласної ради та інші поважні гості. Закарпатських рятувальників на міжнародній зустрічі представляв начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак.

У вітальному слові Петро Грицик зазначив, що нинішня зустріч - свідчення тісної, багаторічної та плідної співпраці Закарпатської обласної ради із керівництвом Пардубицького краю. Він подякував за підтримку, яку надають чеські гості за весь цей час, та зауважив, що депутатський корпус Закарпатської обласної ради твердо налаштований на подальшу співпрацю, незважаючи ні на які перепони.

"Мені дуже приємно, що півтора роки тому саме в цьому залі розпочалась дружба між рятувальниками Закарпаття та Пардубицького краю, яка триває й далі. Нещодавно делегація від оперативно-рятувальної служби краю відвідала чеських колег і вивчила досвід створення їхніх добровільних пожежних формувань та порядок їх функціонування. Після відповідного візиту, в черговий раз ми переконались у вірному шляху реформування, яким рухається наша Служба порятунку", - зауважив під час виступу керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак.

Окрім цього перший заступник начальника Управління Володимир Ціцей розповів присутнім про ті досягнення, які має закарпатська служба порятунку в напрямку розвитку добровільних пожежних формувань. Зокрема мова йшлася про Дерценську добровільну церковну пожежну команду, що вже 11 рік функціонує на Мукачівщині та досить вдало розвивається.

Про формування, становлення та роль добровільних пожежних об'єднань у системі протипожежного захисту Пардубицького краю Чеської республіки розповів присутнім голова комітету з питань безпеки і надзвичайних ситуацій Пардубицького краю Йозеф Бідмон. Зокрема він зазначив, що чеські вогнеборці і в подальшому будуть підтримувати закарпатських колег та надавати їм різного роду допомогу. Так, у 2016 році рятувальники краю вже отримали від колег з Чеської республіки комплекти бойового одягу та спорядження. У перспективі передбачається й закупівля обладнання не тільки для вогнеборців, а й для рятувальників гірської пошуково-рятувальної частини. Також планується картографічна підтримка та підтримка географічно-інформаційної системи. Це допоможе гірським рятувальникам проводити пошукові роботи у стислі терміни з кращим обсягом інформації щодо місця знаходження заблукалих туристів.

Насамкінець зустрічі делегати обмінялись сувенірами та подарунками на згадку.



У ДСНС України у Закарпатській області

http://chas-z.com.ua/news/45303




Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Апарат верховної ради україни інформаційне управління відділ інформаційних ресурсів та відкритих заходів iconАпарат верховної ради україни інформаційне управління відділ інформаційно-бібліотечного забезпечення
Юрій вілкул: я хотів би, щоб роботу обласної ради вимірювали кількістю зроблених добрих справ 8
Апарат верховної ради україни інформаційне управління відділ інформаційних ресурсів та відкритих заходів iconАпарат верховної ради україни інформаційне управління



База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка