Артур Ігнатіус Конан Дойл народивсяДата конвертації13.04.2017
Розмір445 b.Артур Ігнатіус Конан Дойл народився

 • Артур Ігнатіус Конан Дойл народився

 • 22 травня 1859 року в столиці Шотландії місті Единбург. В дитинстві багато читав, віддаючи перевагу пригодницьким творам. Його улюбленим автором був Томас Майн Рід, майстер пригодницького роману.Прототипом головного героя , що став скоро легендарним сищиком-консультантом, був Джозеф Белл, викладач Единбурзького університету. Хірург Белл був неординарною особистістю, вмів , наприклад, з першого погляду визначати професію своїх пацієнтів. Пізніше , створюючи образ Холмса, письменник подарував йому риси, запозичені у проникливого доктра.

 • Прототипом головного героя , що став скоро легендарним сищиком-консультантом, був Джозеф Белл, викладач Единбурзького університету. Хірург Белл був неординарною особистістю, вмів , наприклад, з першого погляду визначати професію своїх пацієнтів. Пізніше , створюючи образ Холмса, письменник подарував йому риси, запозичені у проникливого доктра.

При першій зустрічі з Шерлоком Холмсом доктор Ватсон змальовує великого сищика як високого, худого молодого чоловіка: «Зростом він був вище шести футів, але при своїй незвичайній худорлявості здавався ще вищим.…Квадратне, ледь просунуте вперед підборіддя теж говорило про рішучий характер…»

 • При першій зустрічі з Шерлоком Холмсом доктор Ватсон змальовує великого сищика як високого, худого молодого чоловіка: «Зростом він був вище шести футів, але при своїй незвичайній худорлявості здавався ще вищим.…Квадратне, ледь просунуте вперед підборіддя теж говорило про рішучий характер…»У нього своєрідне уявлення про кару за злочин. Шерлок любить загадки для розуму. Для нього важливо не заробити, а можливість добре поламати голову над важкою задачею. Холмс різнобічно обдарований. Він боксує, прекрасно грає на скрипці, захоплюється хімією.

 • У нього своєрідне уявлення про кару за злочин. Шерлок любить загадки для розуму. Для нього важливо не заробити, а можливість добре поламати голову над важкою задачею. Холмс різнобічно обдарований. Він боксує, прекрасно грає на скрипці, захоплюється хімією.Ватсон оцінює ерудицію Холмса таким чином:

 • Ватсон оцінює ерудицію Холмса таким чином:

 • Знання в галузі

 • Літератури — ніяких.

 • Філософії — ніяких.

 • Астрономії — ніяких.

 • Політики — слабкі.

 • Ботаніки — нерівномірні. Знає властивості белладони, опіумау, отрут взагалі. Не має поняття про садівництво.

 • Геології — практичні, але обмежені. З першого погляду визначає зразки грунту.

 • Химії — глибокі.

 • Анатомії — точні, але безсистемні.

 • Злочинної хроніки— величезні, знає подробиці кожного злочину, скоєного в ХІХ столітті.

 • Добре грає на скрипці.

 • Блискуче фехтує на шпагах та еспадронах. Хороший боксер.

 • Грунтовні практичні знання англійських законів.Холмс неодноразово згадує про свій метод розслідування злочинів - ДЕДУКТИВНИЙ МЕТОД. Спочатку уважний сищик вишукує докази і запам’ятовує найнезначніші подробиці. Зіставляючи факти і вибудовуючи з них картину злочину, Холмс керується правилами логіки.

 • Холмс неодноразово згадує про свій метод розслідування злочинів - ДЕДУКТИВНИЙ МЕТОД. Спочатку уважний сищик вишукує докази і запам’ятовує найнезначніші подробиці. Зіставляючи факти і вибудовуючи з них картину злочину, Холмс керується правилами логіки.Шерлок Холмс –багатофункціональний спеціаліст, здатний провести всі етапи слідства самостійно. Він береться за найскладніші та найзаплутаніші злочини. Холмс сам досліджує місце злочину, розшукує докази, сам розмовляє зі свідками. Він також приймає участь у затриманні злочинців.

 • Шерлок Холмс –багатофункціональний спеціаліст, здатний провести всі етапи слідства самостійно. Він береться за найскладніші та найзаплутаніші злочини. Холмс сам досліджує місце злочину, розшукує докази, сам розмовляє зі свідками. Він також приймає участь у затриманні злочинців.

У фільмі «Спантеличений Шерлок Холмс» був вперше використаний прийом ранніх кіномитців презентувати головного героя в гумористичній манері. В цьому фільмі дещо вульгарно одягнений персонаж Холмса залишився спантеличеним грабіжником на противагу детективним здібностям, властивим його літературному тезці.

 • У фільмі «Спантеличений Шерлок Холмс» був вперше використаний прийом ранніх кіномитців презентувати головного героя в гумористичній манері. В цьому фільмі дещо вульгарно одягнений персонаж Холмса залишився спантеличеним грабіжником на противагу детективним здібностям, властивим його літературному тезці.

Знайомий Шерлок: Василь Ліванов

 • Знайомий Шерлок: Василь Ліванов

 • Фільми про Шерлока Холмса (1979 – 1986), СРСР  

 • В цій екранізації Василь Ліванов постає перед нами в образі інтелігентного, спокійного, розсудливого і в той же час енергійного і дотепного Холмса.

 • Він, як і літературний Шерлок, палить люльку, грає на скрипці і проводить хімічні досліди. Унікальний тембр голосу і яскрава зовнішність робить цього Шерлока Холмса абсолютно не схожим на інших.

А з 23 лютого 2006 року можна говорити й про державний рівень визнання Василя Ліванова кращим виконавцем ролі Холмса: актор нагороджений орденом Британської імперії.

 • А з 23 лютого 2006 року можна говорити й про державний рівень визнання Василя Ліванова кращим виконавцем ролі Холмса: актор нагороджений орденом Британської імперії.27 квітня 2007 року в Москві на Смоленській набережній відкритий пам’ятник Шерлоку Холмсу і доктору Ватсону роботы Андрія Орлова. В скульптурах впізнаються обличчя акторов Василя Ліванова и Віталія Соломіна.

 • 27 квітня 2007 року в Москві на Смоленській набережній відкритий пам’ятник Шерлоку Холмсу і доктору Ватсону роботы Андрія Орлова. В скульптурах впізнаються обличчя акторов Василя Ліванова и Віталія Соломіна.

Каталог: uploads -> editor -> 1734 -> 277168
editor -> Тема. Олександр Олесь (О. Кандиба). Життя І творчість, світоглядні Переконання. Прагнення гармонії людини й природи, майстерність у відтворенні настрою І почуття в поезіях «З журбою радість обнялася»,
editor -> Па́уль Цела́н нім. Paul Celan; справжнє ім'я Пауль Анчель
editor -> Креативний підхід вчителя до підготовки уроків читання
editor -> Розділ 1 Загальні відомості
editor -> Урок №3 Тема. Гійом Аполлінер як чільна постать європейського авангарду
editor -> Тема. Шекспірівський театр. Трагедія «Гамлет»: її філософсько-етична проблематика. Особливості конфлікту, зображення світу у творі. Мета
277168 -> Роберт Бернс «Моє серце в верховині…»
1734 -> Така дісталась


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconГузь Ольга Олександрівна, вчитель нвк №26 м. Кіровограда Артур Конан Дойл (1859-1930)
Артур Конан Дойл (1859-1930). «Записки про Шерлока Холмса»
Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconАртур Конан Дойл Пригоди Шерлока Холмса Переклад Миколи Дмитренка Зміст
Разом з тим вони були для нього, як для спостерігача, пречудовим засобом, з допомогою якого можна було навдивовижу вправно проникнути...
Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconСобака Баскервілів (Дойл Артур Конан)
Задум написати цю невеличку повість вперше виник у мене після того, як Ви розповіли мені легенду, що існує в західній частині Англії....
Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconАртур конан дойль

Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconШерлок холмс І його творець артур конан дойль секрет популярності творів про шерлока холмса мета
Мета: зацікавити учнів творчістю А. Конан Дойля, з’ясувати причини популярності художнього образу Шерлока Холмса; розвивати творчі...
Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconВчитель зарубіжної літератури
...
Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconШерлок Холмс – це людина, яка ніколи не жила, але
Артур Конан Дойль. "Собака Баскервілів". Захоплююча інтрига основа детективного жанру."
Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconТема. Детектив як жанр літератури. А. К. Дойл «Записки про Шерлока Холмса» Мета
Мета: : ознайомити учнів з життєвим та творчим шляхом письменника Артура Конан Дойла та особливостями детектива як літературного...
Артур Ігнатіус Конан Дойл народився iconАртур Конан Дойль
«самітника із Бейкер-стріт» на сторінках своїх нових творів. Холмс і донині вражає нас надзвичайною кмітливістю, винахідливістю,...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка