Бібліотеки ДніпропетровщиниСторінка1/10
Дата конвертації01.05.2017
Розмір1,72 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Дніпропетровська

Обласна

Універсальнаlogo

Наукова

Бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія
Відділ наукової організації

І методики бібліотечної роботи
Серія «Бібліотечна практика»


Бібліотеки

Дніпропетровщини:

літопис подій

2012
Інформаційний бюлетень


Випуск 8


Дніпропетровськ

2013

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека

імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія


Відділ наукової організації і

методики бібліотечної роботи

Серія «Бібліотечна практика»


Бібліотеки

Дніпропетровщини

літопис подій

2012
Інформаційний бюлетень


Випуск 8
Дніпропетровськ

2013

Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2012 [Текст]: Інформаційний бюлетень. — Вип. 8/ Упоряд. І.Луньова, І.Білоус. — Дніпропетровськ: ДОУНБ, 2013. — с. – (Сер. «Бібліотечна практика»).

Укладачі І. Є. Луньова, І.М. Білоус

Комп’ютерний набір І.М.Білоус

Коректор О.М.Літуча


Відповідальна за випуск Т. О.Абраїмова

Підписано до друку

Формат 60Í84/16

Тираж прим. Зам. №

Видавничий центр ДОУНБ

м. Дніпропетровськ, вул. Ю. Савченка, 10


Шановні колеги!

Відділ наукової організації і методики бібліотечної роботи ДОУНБ продовжує випуск серії методичних видань «Бібліотечна практика» .

Перед Вами восьмий випуск цієї серії — інформаційний бюлетень «Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2012». Основна мета його — оперативне висвітлення інформації про події, факти, що відбуваються в інформаційній, культурно-просвітницькій, рекламно-іміджовій, методичній та інших сферах діяльності публічних бібліотек області.

Восьмий випуск вміщує літопис подій 2012 року і адресований працівникам бібліотек, користувачам, громадськості, а також усім тим, кого цікавить сьогодення бібліотечної справи.

Укладачі видання щиро вдячні всім, хто надав цікавий матеріал з хроніки бібліотечного життя області минулого року.

Ваші думки, питання, пропозиції щодо цього видання, будь ласка, надсилайте за адресою:49006 м. Дніпропетровськ

вул. Ю. Савченка, 10

обласна універсальна наукова бібліотека

ім. Первоучителів

слов’янських Кирила і Мефодія
відділ наукової організації і

методики бібліотечної роботи

тел./факс 770-84-68
e-mail: metod@libr.dp.ua
Вісті з бібліотек області

(хроніка подій)
Січень

3 січня – у Варварівській бібліотеці-філії Юр’ївської районної ЦБС для читачів бібліотеки було проведено свято « На Різдво горить ялинка». Свято розпочалося розповіддю бібліотекаря про народні традиції святкування Різдва. Слухачі декламували вірші , відгадували загадки, та брали участь у конкурсі малюнків « Зимонька-зима». На свято було також запрошено вокальну групу «Смерека»,яка привітала присутніх з новорічними святами , і виконала декілька різдвяних колядок.

3 січня – в читальному залі Межівської центральної районної бібліотеки пройшов цикл новорічних заходів «Різдвяна мозаїка», який включав книжково-ілюстративний перегляд «Різдвяні та новорічні свята», годину цікавих повідомлень «Хай Новий рік з добром до вас іде» та народознавчу годину «Свято Маланки та Василя». Під час їх проведення присутні дізналися про свята зимового циклу, традиційні народні обряди, згадали новорічні пісні, колядки та щедрівки.
3 січня - в Мар’ївській сільській бібліотеці Магдалинівської районної ЦБС провели літературний вечір «З вогню воскреслий», присвячений 75-річчю від дня народження Є. Гуцала. Бібліотекар познайомила учасників заходу з основними віхами життєвого та творчого шляху українського прозаїка, поета та публіциста. Присутні ділилися враженнями від прочитаних творів письменника, таких, як роману «Позичений чоловік», збірок оповідань «Люди серед людей», «Весна високосного року», збірок новел «Яблука з осіннього саду» та інших, після чого обговорили порушені в них проблемні питання.
4 січня – в Олександропільській сільській бібліотеці Петропавлівської районної ЦБС відбулася презентація книжкової виставки «Різдвяний вечір, Святий вечір». Присутні на заході взяли участь в іграх ерудитів «Весело й завзято влаштовуємо собі свято» та конкурсі малюнків «Зимові візерунки». Наприкінці заходу учні охоче пішли до місцевих жителів з різдвяним вертепом.
8 січня – в літературно-мистецькій вітальні Дніпропетровської центральної міської бібліотеки провели літературно-музичний вечір «Віфлеємська зірка сяє, весь світ вона благословляє…». На захід були запрошені народний хор «Надвечір’я» м. Перещепине, хор Будинку вчителя, хор «Амурчани», які виконували різдвяні колядки, щедрівки, українські народні пісні. Відбулася презентація книжкової виставки «Вечірня зоря, колядки та кутя».

9 січня – Синельниківська центральна районна бібліотека разом з районною радою стали переможцями у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Інноваційний підхід в бібліотечному обслуговуванню сільського населення». Перемога в конкурсі надала можливість забезпечити бібліотеки – філії комп’ютерами і принтерами, покращити матеріально – технічну базу, максимально забезпечити інформаційні та дозвіллеві потреби користувачів.
12 січня – в читальному залі КЗК «Міська бібліотека для дорослих»
(м. Кривий Ріг) пройшла бліц-вікторина «Слово про конструктора
С.П. Корольова», присвячена 105-річчю від дня його народження. Присутні на заході познайомилися з життєвим шляхом та науковою діяльністю вченого, конструктора та першовідкривача практичної космонавтики, особливо цікавою була інформація про польоти міжпланетних автоматичних станцій до Місяця, Марса та Венери.
12 січня – в Лисківській сільській бібліотеці Царичанського району відбувся літературний вернісаж «Співець рідного краю», присвячений 110-річчю від дня народження П. Усенка. Бібліотекар познайомила присутніх з життєвим та творчим шляхом місцевого українського поета, організатора літературного об’єднання «Молодняк». Учні представили малюнки, на яких зобразили своє бачення творів письменника. Наприкінці бібліотекар провела огляд книжкової виставки «Колисав його колиску вітер Приорілля».
13 січня – у читальній залі Юр’ївської районної центральної бібліотеки проведено літературну годину «Є. Гуцало – вічна любов до України» (до 75-річчя від дня народження Є. Гуцала). Працівники районної бібліотеки розповіли про життєвий і творчий шлях відомого українського письменника, презентували книжкову виставку «Співець української душі», де були запропоновані твори письменника.
14 січня – в Тернівській центральній міській бібліотеці відбулася презентація виставки літератури «Мовознавець, історик, культурний діяч», присвяченої 130-річчю від дня народження Івана Огієнка. Присутні на заході познайомилися з життям та діяльністю українського православного митрополита, культурного діяча, автора багатьох наукових праць з українського мовознавства, таких, як «Історія українського друкарства», «Нариси з історії української мови. Система українського правопису», Історія української літературної мови» та його творами.
14 січня – в Девладівській сільській бібліотеці Софіївської районної ЦБС проведено літературну годину «Світ героїв Євгена Гуцала», яка була присвячена 75-річчю письменника, на якій присутні познайомилися з героями самобутніх творів відомого українського автора. Перед слухачами відкрився світ творів, що на перший погляд, мають такі прості, але дуже цікаві сюжети.
15 січня – в Новомосковській центральній міській бібліотеці відбулась презентація книги А. Джусова «Історія Новомосковська», яка зібрала і читальному залі чимало мешканців міста, серед яких були історики-науковці, вчителі історії, представники січового полку українського козацтва, члени Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Шевченка, літературно-мистецького об’єднання «Сарма». Піснями й щирими словами привітав автора козацький хор «Самарська слобода» під керівництвом В. Калашника.
16 січня – в читальній залі Центральної міської бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» для широкого кола користувачів відбулася презентація книжкової виставки «Провісник нашої волі», присвяченої 20-річчю затвердження Державного Гімну України. На виставці були експоновані книги та статті з періодичних видань, які розповідають про один з головних символів державної єдності, візитну карту нашої держави – Державний Гімн, історію його створення та авторів. Найбільшу зацікавленість у присутніх викликали енциклопедії, монографії, історичні розвідки, науково-популярні нариси та історичні дослідження.
17 січня – в бібліотеці-філії № 3 Нікопольської міської ЦБС відбулося чергове засідання жіночого клубу за інтересами на тему «Вплив Пенсійної реформи на життя жінок в Україні». Члени клубу, користувачі бібліотеки та гості прослухали виступ викладача Н. Заваріної, та взяли участь в обговоренні питання з приводу положень нового закону та соціальних пільг. Захід супроводжувався мультимедійною презентацією.
17 січня – у Васильківській центральній районній бібліотеці з нагоди відзначення 358-річчя проведення козацької ради у Переяславі бібліотекарі разом з районним краєзнавчим музеєм провели урок історії для учнів загальноосвітньої школи №1. Директор музею Н. Атаманюк познайомила присутніх з угодою Богдана Хмельницького, а про історичні події тих часів розповіла вчитель історії Л. Сегінович. Завідуюча відділом обслуговування Н. Нестеренко провела огляд літератури біля книжкової виставки.
17 січня – у Новостепанівській сільській бібліотеці Новомосковської районної ЦБС для широкого кола користувачів пройшла тематична година «Моя Україна вільна держава, з нею пов’язую долю свою», яку провели бібліотекар разом з працівником соціальної служби та директором Будинку культури. В кінці заходу відбулась презентація книжкової виставки «Моя найкраща в світі сторона – чарівна, неповторна Україна».
19 січня – в Апостолівській центральній районній бібліотеці пройшла історична година «Доля українських святинь», присвячена 20-річчю затвердження Верховною Радою Гімну та Прапору України. Під час проведення заходу учні загальноосвітньої школи №1 і №3 прослідкували історію Національного Прапору України від київських князів, радянських часів та до сьогодення, познайомилися з історією написання Гімну України.
19 січня – в читальному залі бібліотеки-філії № 2 Марганецької міської ЦБС пройшла інформаційна година «Книга – скарб життя». Захід був проведений з метою відновлення популяризації книги і бібліотек у сучасному житті молоді. Бібліотекар познайомила присутніх з історією виникнення перших друкованих видань, цікавими даними про різні книжкові рекорди, найбільшими бібліотеками світу та їх особливостями.
19 січня – в Дніпродзержинській міській центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко для дітей для учнів колегіуму № 16 відбулась « Година цікавих повідомлень» під назвою « Стань частиною руху», присвячену Євро – 2012. Присутні переглянули захоплюючі ролики про Євро- 2012 і дізналися про історію цієї спортивної події.
19 січня – в Лихівській сільській бібліотеці П’ятихатської районної ЦБС провели літературний екскурс в історію «Соборності славна сторінка». Бібліотекарі познайомили присутніх зі знаменною історичною подією в становленні нашої держави, документами тих часів, зробивши огляд літератури біля книжкової виставки «Свято єдності українського народу».
20 січня - в Дніпропетровській центральній міський бібліотеці відбулася презентація нової книги В. Мороза «Краєзнавчі нариси з історії Придніпров’я: історичні події і люди». Відомий дніпропетровський письменник, краєзнавець В. Мороз розповів присутнім про свій життєвий та творчих шлях, поділився планами на майбутнє та познайомив зі своєю новою книгою. Під час проведення заходу відбулася презентація виставки літератури «Катеринослав крізь століття».
20 січня – в читальному залі Межівської центральної районної бібліотеки пройшла інформаційна година «Соборність України: від ідеї до сьогодення». Під час проведення заходу присутні познайомилися з новими фактами з історії утворення незалежної цілісної української держави. Відбулася презентація віртуальної виставки «У нас єдина держава і ми – єдиний народ».
20 січня – в Булахівській сільській бібліотеці Павлоградського районної ЦБС під час чергового засідання юнацького клубу «Кругозір» було проведене літературно-мистецьке свято «Соборна мати - Україна одна на всіх, як оберіг». Під час заходу відбулася презентація книжкової виставки «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу», яка складалась з декількох розділів «Національна символіка України», «Соборність українського народу навічно в серцях», «Оживе добра слава – слава України». На святі були присутні учні загальноосвітньої школи, які виступили з піснями, гуморесками та інсценівками «Всевишній» та «Україночка».
20 січня – в Дачнівській сільській бібліотеці Широківської районної ЦБС пройшла історична година «Соборність України, від ідеї до сьогодення», присвячена Дню Соборності та Свободи України. На заході присутні познайомилися з історичним минулим українського народу, його віковим прагненням до державної єдності, втіленням в життя споконвічної мрії про незалежну, соборну, національну державу. Відбулася презентація книжкової виставки «Соборність – нам святий заповіт».
21 січня – в Ганнівській сільській бібліотеці Верхньодніпровського району провели екскурс в минуле «Ганнівці – 260 років». Присутні на заході познайомилися з історичними фактами виникнення села, біографіями видатних земляків та почули багато іншої цікавої для себе інформації. Також увазі користувачів був представлений краєзнавчий фонд бібліотеки та експонати краєзнавчого музею бібліотеки.
21 січня – в КЗК «Новопокровська селищна бібліотека» Солонянської районної ЦБС провели поетичний етюд «Присвячую себе …», присвячений 60-річчю від дня народження О. Омельченко. Присутні на заході познайомилися з життєвим та творчим шляхом місцевої поетеси, її літературними творами. Учні середньої школи читали уривки з творів О. Омельченко. Під час проведення заходу відбулася презентація книжкової виставки.
22 січня – в юнацькому відділі КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (м. Кривий Ріг) з нагоди Дня Соборності і Свободи України пройшла інформаційна хвилина «Встане світанок на рідному обрії». Працівники бібліотеки ставили за мету поглибити знання учнів з історії виникнення свята, виховувати в них патріотичні почуття та повагу до державної символіки. Присутні на заході мали змогу познайомитися зі славетними гетьманами, погортати сторінки історії України, а також висловити своє ставлення до рідної земля у прозі та віршах.
23 січня – в Павлоградській центральній міській бібліотеці ім. Г.П. Світличної провели серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл № 17 і №2 дискусію «Євроінтеграція: каталізатор чи перешкода Соборності України». На початку заходу відбулася демонстрація відеосюжету, який окреслив проблему регіональної внутрішньої розрізненості між східними і західними областями України. А під час проведення дискусії проводилось опитування, в якому містилося одне загальне питання: як сприймає підростаюче покоління подальше реформування в Україні, чи бачить воно його у Євросоюзі?
24 січня – в Покровській центральній районній бібліотеці пройшло чергове засідання краєзнавчого клубу «Джерело» на тему «Писали життя рядок за рядком», присвячене 80-літньому ювілею створення районної газети «Покровський край». Керівник клубу Т. Перерва та члени клубу познайомили присутніх з історією районної газети, яка тісно пов’язана з історією краю, основними віхами розвитку та працівниками газети, які працювали в ній в різні роки. Відбулася презентація виставки, на якій були представлені як перші так і сучасні номери газети.
25 січня – в Юр’ївській районній центральній бібліотеці відбулась виробнича нарада для бібліотечних працівників «Підсумки роботи бібліотеки району за 2011 рік та головні пріоритети діяльності в 2012 році». З доповіддю виступали директор ЦБС Лобунько С.В. та заступник директора по роботі з дітьми Лаптінова Н.В. Завідуюча відділом обслуговування центральної бібліотеки Касянчук О.М. презентувала виставку рекламної діяльності.
29 січня - в читальній залі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» під час чергового засідання літературно-музичного салону «Натхнення» пройшло свято імені «Що в імені тобі моєму?». Під час проведення заходу присутні познайомилися з походженням імен, їх первісним значенням, енергетикою та астрологічною характеристикою. Цікавою та змістовною була розповідь практичного психолога Л. Сивакової, яка розкрила психологічні таємниці імені та його глибокий зв’язок з внутрішнім світом людини. Відбулася презентація книжкової виставки «Золоті літературні імена», на якій були представлені яскраві шедеври світової та вітчизняної літератури присвячені власним іменам.
31 січня - у Водянській сільській бібліотеці Софіївського району до Дня визволення села від німецько-фашистських загарбників пройшов історичний урок «Розкажіть мені про той вікопомний день». На захід були запрошені ветерани і діти війни, учні загальноосвітньої школи. Відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки «День визволення світлий» та нової книги дніпропетровських письменників А. Маклакова і Ю. Пилипенка «Они освобождали Днепропетровск».


Лютий
2 лютого – в бібліотеці-філії № 15 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (м. Кривий Ріг) пройшла інформаційна хвилина «Поетичне Придніпров’я», присвячена 80-річчю від дня заснування Дніпропетровської області. Під час проведення заходу присутні познайомилися з історією створення, відомостями про розвиток та сучасне життя Дніпропетровської області. Також бібліотечні працівники розповіли про поетичне життя регіону, надали біографічні відомості про поетів В. Коржа, Н. Нікуліну, О. Стовбу, Г. Шепітько та інших. Відбулася презентація книжкової виставки «Дніпропетровщині – 80».
2 лютого – в Новолозуватській сільській бібліотеці Криворіжського району відбулась бібліотечна презентація книжкової виставки «Унікальність таланту Євгена Гребінки», присвячена 200-річчю з дня народження митця. Книжкова виставка зібрала біля себе прихильників творчості поета. Читачі дізнались про цікаві факти з життя та творчості цієї неординарної особистості, а також обмінялись враженнями від почутого і побаченого.
2 лютого – в читальній залі Криничанської центральної районної бібліотеки пройшла літературна година «Байкар і поет Є. Гребінка», присвячена 200-річчю від дня народження українського та російського поета і письменника, автора ліричних поезій та історичних поем. Присутні на заході познайомилися з його життєвим та творчим шляхом, із задоволенням читали байки, мініатюри та отримали на пам’ять листок-закладку «Є. Гребінка – поет і байкар» із серії «Ім’я в літературі».
2 лютого – працівниками Вільногірської міської бібліотеки для дорослих була підготовлена і проведена година мистецтвознавства, присвячена 150-річчю з дня народження М. Пимоненка «Співець українського села». Слухачі були ознайомлені з життєвим і творчим шляхом українського митця та його репродукціями картин, які залишив нам у спадок великий майстер.

3 лютого – в Новомиколаївській селищній бібліотеці Верхньодніпровського району пройшло краєзнавче свято «Відродимо наші традиції, збережемо скарби нашого народу». Запрошені на захід старожили селища познайомили молодь з історією селища та цікавими історіями свого життя. В кінці заходу присутні разом з активом бібліотечного клубу «Минувщина» провели рейд по домівках старожилів під назвою «Все, що так довго у вас пилилося, нам в нашому музеї згодилося», який значно поповнив фонд краєзнавчого музею бібліотеки цікавими старовинними речами.
3 лютого – в Томаківській центральній районній бібліотеці пройшла хвилина поезії «Мов іскра, що вітру жадає», присвячена 105-річчю від дня народження Д. Кедріна. Бібліотекар краєзнавчого відділу познайомила присутніх з життєвим та творчим шляхом російського поета, журналіста та перекладача, а молоді користувачі прочитали кращі поезії майстра слова.
6 лютого - в читальній залі Центральної міської бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбулася презентація розгорнутої книжкової виставки «О краю мій, моя колиска, мойого серця оберіг», присвяченої 80-річчю утворення Дніпропетровської області. Виставка складається з чотирьох розділів, в яких детально розкривається історичне минуле нашого краю, його сьогодення, культурне надбання та літературне життя Дніпропетровщини. На ній експоновані найкращі видання, присвячені області, серед них: енциклопедичні довідники, історико - меморіальні дослідження, мемуари, книги - хроніки, спогади, папки-досьє, збірки віршів та прози.
8 лютого – в Петриківській центральній районній бібліотеці пройшла краєзнавча година «Сім чудес Петриківщини». На заході учні презентували туристичні мандрівки по чарівним містам рідного краю, мета яких була поглибити знання присутніх з історії краю, познайомити з творчими шляхами видатних місцевих художників, побутом і традиціями жителів селища Петриківка та його околиць.
9 лютого – в Павлоградській центральній районній бібліотеці під час чергового засідання молодіжного клубу «Арт Толока» пройшов день інформації «Туристичними шляхами Дніпропетровщини». Присутні на заході познайомилися з літературою про Дніпропетровську область, яка була представлена на виставці «Дніпропетровщина – регіон-лідер: 80 славних сторінок» та представили свої малюнки й фотороботи на тему «Дніпропетровщина очима молоді».
14 лютого – у бібліотеці-філії № 25 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (м. Кривий Ріг) пройшла хвилинка ліричного настрою «Зірка кохання не на небі, вона у серці вашім є», присвячена Дню Святого Валентина. Бібліотечні працівники познайомили присутніх з історією виникнення свята, легендами про Святого Валентина. В рамках заходу були проведені конкурси «Зрозумій мене без слів», «Ласкаві слова» та конкурс-знайомство молодих людей, лунали ліричні вірші та пісні про кохання.
15 лютого – в центральній міській бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбулася презентація книги В. Платонова «Александр Поль – человек легенда», присвяченої 180-річчю від дня народження видатного краєзнавця Придніпров’я та 80-річчю утворення Дніпропетровської області. Бібліотекар познайомила старшокласників загальноосвітньої школи №10 з біографією О. Поля та його діяльністю як краєзнавця і патріота, розповіла про його видатний вклад в промисловий розвиток Криворіжжя та Придніпров’я. Під час заходу присутні взяли участь у вікторині «Люби і знай свій рідний край», де виявили свої знання по історії Дніпропетровщини та міста Жовті Води.
15 лютого – в Новомосковській центральній районній бібліотеці для студентів Перещепинського професійного ліцею працівники бібліотеки провели вечір-портрет «И я готов сгореть, сжигая все невзгоды, во имя жизни на земле», присвячений 55-річчю від дня народження поета Дніпропетровщини О. Стовби. Під час проведення заходу лунало багато віршів про природу, рідний край, кохання, любов до Батьківщини, зачитувались спогади рідних, близьких та друзів О. Стовби з художньо-документальної повісті О. Дмитренка «Аист».
15 лютого - в Покровській центральній районній бібліотеці з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав був проведений літературно-музичний вечір «Пісня за грозу сильніша». Захід був присвячений нашому земляку, поету – афганцю О. Стовбі. У свій виступ ведучі заходу вдало вписали чудові вірші Саші, чисті і проникливі, які викликали захоплення справжніх цінителів поезії та були надруковані вже після його смерті.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Схожі:

Бібліотеки Дніпропетровщини iconКнига Дніпропетровщини 2005 Анотований каталог видань
Книга Дніпропетровщини 2005: Анотований каталог видань з фондів Дніпропетровської державної обласної бібліотеки / Укладач С. Ю. Усенко,...
Бібліотеки Дніпропетровщини iconВідділ наукової організації І методики бібліотечної роботи Серія «Бібліотечна практика»
Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 008 [Текст]: Інформаційний бюлетень.– Вип. / Упоряд.: І. Луньова, Т. Чопова.– Дніпропетровськ:...
Бібліотеки Дніпропетровщини iconДніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи
Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2016: Інформаційний бюлетень. — Вип. 12/ Упоряд., І. Луньова, І. Білоус — Дніпро: доунб,...
Бібліотеки Дніпропетровщини iconВипуск 6 Дніпропетровськ 2011 ббк 85. 93 Музикознавча думка Дніпропетровщини
Музикознавча думка Дніпропетровщини: Зб наук праць. – Вип. – Дніпропетровськ : Юрій Сердюк, 2011. – 216 с
Бібліотеки Дніпропетровщини iconВипуск 7 Дніпропетровськ 2012 ббк 85. 93 Музикознавча думка Дніпропетровщини
Музикознавча думка Дніпропетровщини: Зб наук праць. – Вип. – Дніпропетровськ : Юрій Сердюк, 2012. – 174 с
Бібліотеки Дніпропетровщини iconТ. Г. Шевченка м. Вознесенськ 2013 Шановні колеги! Рекомендуємо вам використовувати традиційні та інноваційні форми масової роботи в бібліотеках. Бенефіс бібліотеки театралізована програма
Лізована програма вшанування бібліотеки з метою виховання дбайливого відношення до кращих традицій бібліотеки та привертання уваги...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка