Б'янка Едельвейс Коханка Лобстера Еротичний романСторінка1/10
Дата конвертації09.10.2017
Розмір1,48 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Б'янка Едельвейс

Коханка Лобстера
Еротичний роман

© Б'янка Едельвейс (Марія Луговик), 2016.

© Журнал „Всесвіт”, підготовка тексту, оприлюднення на офіційному сайті www.vsesvit-journal.com з дозволу авторки, 2016.

Всі права застережено.


На годиннику перша година дня. Через декілька хвилин після реєстрації та здачі багажу вона відправиться в подорож. Так нові пригоди нова сторінка життя Хто Вона наша героїня смуглява шоколадка жіночна просто сексі ласий шматочок Та не кожному він дістанеться Рвані протерті джинси майка з якимось надписом точно не на нашій мові так Америка Любить подорожувати Так мріє жити за кордоном Рано чи пізно мрії становляться реальністю І ось окуляри “Police” із золотою оправою підкреслюють її стиль а в руках жовта пластикова валізка їде на коліщатках Ось пройшла паспортний контроль Трохи часу на “Duty Free” щоб прикупити собі в дорогу так щось солодке Трішки алкоголю не завадить І що ж виберем? Щось із лікерів Так вона обожнює це

– А порадьте мені щось таке смачненьке, з нотками пристрасті, кохання? – звернулась Майя до продавця.

– Звідки я Вам таке знайду ? – посміхнувся продавець.

– Ха – ха! Так? А я думаю Ви все знаєте...

– Ні, на жаль. Що таке пристрасть і кохання – я знаю, а от алкоголь це вже зовсім інше, – відповів здивовано продавець.

– Я так не думаю! – промовила Майя.

– Невже?

– Адже алкоголь, але вміру, розпалює бажання кохати, – відповіла дівчина.

Продавець зовсім знеяковів

– Вибачте. Я все ж таки сама виберу... Те, що треба. Так, саме білий шоколад у поєднанні зі смаком вершків. Ммм... Повинно бути смачно. Насолода, – посміхнулась Майя.

А наша героїня полюбляла мріяти слухати легкий лаундж приймаючи ванну із троянд і ніжитись у піні заплющюючи очі уявляючи Мальдіви чи Сейшели чи Гоа чи Тайланд Ніжна Мрійниця солодка Спокусниця Коханка морепродуктів і особливо лобстерів та сусі Вибаглива до красивого Гурманка Так запити у неї були ще ой які Куди

ж нашим бідним хлопцям Бізнесмен їй потрібен Їй подруги так і говорили: “Знаєш, серйозно, у тебе такі потреби! Ти так собі ніколи не найдеш чоловіка, отож так і в дівках і залишися”.

А вона все одно слухала лише себе та тільки своє серце Що поробиш перебірлива була

Але подумайте ми самі вибираємо тих із ким ми хочемо бути і якщо вона не зустріла свого то чому вона повинна хапатись за першого – ліпшого щоб тільки б не залишитись одною

– Ви не розумієте, у цих закордонців–іноземців зовсім інші погляди на життя. Вони, чоловіки, більш витончені, і знають що сказати, як вести себе, знають що відповісти, що одягнути, як зробити так, щоб жінка опинилася на сьомому небі від щастя, – відповіла Майя.

– Ти зараз на що натякаєш? На секс? – обізвались подруги.

– Так і ні. Але вони, іноземці, інші. І вони мені більш імпонують, – промовила дівчина.

– Але ти з ними жодного ж разу не жила спільним сімейним життям? – відповіли в один голос подруги.

– Так, але все одно вони – для мене. Вибачте, дівчатка, – це мій вибір, – сказала Майя.

Отак вони полюбляли збиратись у барі за коктейлем і вести розмову про чоловіків і всілякі свої любовні справи Три подружки Третя вона наша героїня

І ось наша солодка Спокусниця піднімається по трапу в літак подає квиток стюардесі яка вітаючи її на борту літака показує місце Вона проходить у салон розташовується вмикає музику “джаз”

“Злітаємо! Прошу всіх пристібнути паски безпеки?” – наголосила стюардеса.

Відтак оплески Хто хоче той і пристібається Словом порада на любителя Знак того що все о’к і ми летимо Сидимо перегортаючи журнальчика цікавимось де можна відпочити на якому курорті Приємно заплющивши очі поринути нині у мрії І все Лише думати: “Кому потрібно написати, коли прибуду на місце?” Прокручуючи ролик


назад згадати останню розмову: “Я справді радий, що ти прилітаєш! Дай знати, як тільки будеш на місці. Так, звичайно! Бережи себе! І – ти!”

І от прибуття В літаку радісно лунає: “Ми вітаємо Вас в Еміратах! Місцевий час – десята година вечора. Температура повітря становить тридцять градусів вище нуля.”

“Прохолодно тут ніяк не буде. Це ж саме літо в розпалі, воно тільки починається. Самий клас! Так, треба скинути SMS: “Привіт! Сподіваюся у тебе все добре. Я на місці вже. Відправити,” – подумала Майя, дістаючи мобільник із ручної валізки. Однак відповідь вона отримає лише наступного дня Пропущений дзвінок

“Що на нас чекає, – знову подумки Майя, – новий колектив? Хоча я працювала з парою, а цим разом будуть дівчата. Та зустріну їх я вже завтра, адже в них рейс затримується: летять з пересадками. А ось і мій шофер із табличкою! Так, точно, він!” • Доброго вечора! – ласкаво промовила Майя.

 • Доброго! – обізвався шофер.

 • Дівчата ще затримуються! – сказала вона.

 • Прошу! – відчинив дверцята авто.

Він бере валізи і кладе до багажника.

 • Рушаймо! – каже водій. – Їхати недалеко, десь із годину, адже Ви прибули в сам аеропорт міста Дубай. А місце Вашої роботи знаходиться близько: новий готель − резорт. Справді, круте місце. Пізніше побачите чому.

Ось готель На ресепшені вручили карточку від кімнати Відкриваємо

 • Номер гарний, – мовила Майя, оглядаючи кімнату. Так, а що немає балкону? – раптом спохватилася вона.

 • Не може бути! – заперечує шофер.

 • Може, ці жалюзі якось відчиняються, але як? Допоможіть мені, прошу, – звернулась до нього дівчина – артистка.

 • Так, дивіться, ось ця кнопочка, – показує той на маленьку кнопку.

 • А, так! – зраділа Майя і натиснула на загадкову

кнопку. – Так! Чудово! Є балкон! • Прошу! – шофер хутко забіг поперед дівчини і відчинив балконні двері.

 • Дякую! – промовила, усміхнувшись та, і подумала:

“Прийняти “дощик”і поспати, адже зовсім мало часу залишилось. Скоро новенькі приїдуть: треба звикати, не одна ж буду жити: з двома дівчатами – танцівницями, одна Стейсі з Лондона, а друга, наша, слов’янка, Жанна з Мінська. Вони підтанцьовуватимуть під час моїх виступів. Менеджер, з яким я підписала контракт, казав, що дівчата – професійні танцівниці, з досвідом роботи і взагалі як і ти, красунечки. Думаю, буде нам добре.”
Ранок
Пристрасть Насолода Вони з’являться ці відчуття тоді коли ти на них не очікуєш Зненацька.

 • Давай, ідемо!

 • Куди?

 • Та що з тобою, дівчинко? Ходімо!

 • Я переписувалась з іспанцем, і він чекає мене на вечірці.

 • То й що? Пішли зі мною?

 • У мене немає настрою.

 • Що я чую?

 • Ти ж так любиш зі мною відриватися… А сьогодні? Та забудь того іспанського козла!

 • Серйозно? – звела Майя на хлопця свої великі волошково – сині очі.

 • На індуса він схожий, – промовив він. – Нема того, щоб знайти собі нормального, так, ні! Навіщо він тобі здався? Ходімо!

 • Я хочу… Мій іспанець чекає! Ось так! Та ось – ось і дівчата підійдуть, не залишу ж я їх.

 • Вони також до іспанців на побачення? – в його словах почувся солоний жарт.

 • Ха-ха! А ось і мої подружки! – сказала дівчина, і весело усміхнулась. – Знайомтесь, дівчата, це мій ще один кавалер, окрім того тореро з кориди.

Вона підводить свого хлопця до своїх подружок – артисток Знайомляться Її кавалер артистично вклоняється дівчатам протягає спочатку одній а потім другій руку на пальці якої зблискує великий золотий перстень.

 • Малий! – каже він, усміхнувшись, на що дівчата окрім

Майї, це вона йому таке ім’я придумала: їй здавалося воно дуже круте, переглядаються з усмішками між собою, оскільки юнак і зросту височенького і плечистий, зовсім не малий та і мускули наганяє в спортзалі.

 • Я – танцівниця Стейсі, з Лондона!

 • O, very well! – каже хлопець, і позирає на дівчину зацікавленим поглядом.

 • А моє ім’я Жанна, я теж з цього шоу, – подала руку друга дівчина. – Я з Мінська з Білорусі.

О, пам’ятаю, здається ти, my little girl*, – хлопчина зиркнув на Майю, усміхнувшись, – розповідала якось мені анекдот про батьку Лукашенку?

Слова “батьку Лукашенку” він заледве повторив по –російськи Всі дружно засміялися ха – ха

Ну як, пішли? – поглянув Малий на дівчат і взяв Майю за руку.

Що ж, ходімте! – з посмішкою відповіла та.

Чому сумна з лиця? – ха – ха! – Музичка. Танцулі. Винце. А ти?.. – “Ха – ха”, дівчинко моя, це наш девіз!

Ха-ха! – тут – круто! – захоплено оцінила обстановку в барі, куди їхня комашка забрела, Майя.

І як ти найдеш тут свого іспанця? – промовив Малий, чи то ревнуючи, чи з ноткою іронії і засміявся. – Ха – ха! – Подивись, мала, скільки людей. Ти маєш номер його мобільного?

Аби розпалити полум’я ревнощів у душі свого Малого наша Солодка Спокусниця вигадала цю історію з іспанцем якого звали Сальвадоре що стало згодом їй відомо від Жанни. Власне саме мінчанка познайомилась із цим сеньйором і до речі за дуже цікавих обставин

Поруч із кімнатою де вона мешкала зі своїми двома подружками проживав цей іспанець Як і безліч різних


* My little girl - Моя дівчинко

чужинців − туристів сеньйор бажав закрутити любовну інтрижку із вродливою слов’яночкою. Як і кожного темпераментного іспанця його вабили жіночі принади стегна які оспівав його геніальний земляк поет Федеріко Гарсіа Лорка аби вони при любощах пручались полохко як дві спіймані рибини перса схожі на два великі округлі помаранчі з Андалузії і щоб по коханню можна було повторити як Лорка: “Цієї ночі я літав на єдвабній кобилиці! Що вона мені шептала не подоба говорити…” Саме таку amor* сеньйор Сальвадоре і знайшов Жанна вечорами була зайнята Її танцювальне шоу закінчувалося пізньої ночі Іспанець вирішив для знайомства скористатися своєрідною грою яку придумали чоловіки та либонь і жінки шукаючи в готельному житті любовних історій

Він підсунув білий продовгуватий пакетик із цукром що їх роздавали разом із чаєм мешканцям готелю під нижню щілину дверей Жанниної кімнати Частенько прислухаючись до дівочих голосів які долітали до вух Сальвадоре оскільки наші дівчата – артистки гомоніли доволі голосисто особливо після своїх улюблених коктейльчиків він почув ім’я “Жанна” От і написав сеньйор його на пакетику а унизу дописав номер свого мобільного Внучка Музи Терпcіхори Жанна знайшла той пакетик і похвалилася про те Майї а та навіть сумовито зітхнула що така історія трапилася не з нею а з її подружкою Майю заінтригував саме лінгвістичний бік історії, чи можливо любовного романчику Ще будучи вдома в Києві вона захопилася вивчати іспанську мову котра їй дуже подобалася Часом і на власних концертах артистка співала деякі пісні з репертуару відомих естрадних співачок. Тож зрозуміло навіть, маючи свого хлопця вона була б не проти і сама завести дружбу із Сальвадоре для удосконалення знань з іспанської А Ви про що подумали

− Та ні, він мені вже не подобається! − в словах Майї відчувалася зухвалість.


* amor – любов

− Я знаю… Він завжди з якимось дамочками підозрілими тусується, щось на флірт із тобою схоже, − ледь не виспівуючи, мовив Малий.

− Справді ж! − грайливо зазирнула своїми хитрими оченятами дівчина − співачка в його очі.

− Ха-ха! Так… Ось якби нас ще тут пригостили

коктейльчиками, − підморгнув хлопець до неї, −

було б добре! − Прошу, моя дівчинко. Тут такий ді-джей, що ніде в Дубаї немає! − відчинив перед нею двері нічного клубу, де в переблисках різнобарвних світляних смуг витанцьовували захмелілі хлопці та дівчата.

Але мені вже і так добре! – мовила усміхнувшись Майя.

Ха-ха! – весело засміявся її друг, − уяви свого лорда на дискотеці? – Ха – ха!

– Ні, не уявляю! – дівчина так промовила ці слова, ніби той Сальвадоре належав їй.

Ти правду кажеш?

Він узагалі таку музику не слухає, – А так у нього – класика: гавайські сигари, вино. – сказала юнка, хоча з тим Сальвадоре мала не вона зустрітися, а її подружка Жанна.

“Хай Малий її сильніше ревнує, а відтак і любить і за кожну спідницю не чіпляється.” – хитренько думала собі Майя, пританцьовуючи на місці, оскільки танець уже закінчувався, адже прийшли вони на дискотеку запізнившись.

Наразі увімкнули верхнє світло ді – джей вирішив зробити невеликий перепочинок випити в барі келих чогось хмільного і викурити цигарку. Після танцю розігріти шквалом танцювальних рухів дівчата і юнаки навперейми побігли хто до шинквасу хто за столики. Майя котра побувала на всіх дискотеках не лише в Києві вдома але і в Дубаї стояла з Малим і чекала поки зазвучить музика і вона піде зі своїм хлопцем відриватися “на повну” І раптом її baby дістає з великої кишені джинсів – шортів мобілку аби зняти Майю на світлину.

– Ха – ха! – раптом весело засміявся Малий. − Give me your smile, Maya! One more picture! Click! – Ха – ха!

– Ні! – взяла його дівчина за руку, в якій він тримав кишеньковий телефон. – Ні! Припини! Я не хочу фотографуватися! На усіх знімках зупиняється час.

Вона ще щось хотіла йому сказати щось філософське як побачила що до неї прямують її подружки – артистки Стейсі та Жанна. Майя лишивши на мить Малого заквапилась зустріти їх у цьому переповненому залі

Стейсі, Жанно! Привіт! – замахала вона своєю ніжною, засмаглою до кольору шоколаду, ручкою, і за хвилину весело і ніжно їх обіймала, нагородивши кожну поцілунком. – Ходімте, дівчатка, ми тут з Малим розважаємось!

– А ми прийшли додому, а тебе немає! Я кажу Стейсі: “Мабуть, Майя зі своїм коханцем на дискотеку дременула?” – пригортаючись до подружки, промовила, усміхнувшись, Жанна. От, бачиш, Майєчко, так воно і є!

– Maya! Darling! Let me hug you!* − радісно промовила Стейсі, і теж обняла Майю.

Весело і голосно аби перевершити довколишній гамір дівчата-артистки пробиваючись через юрмисько людей заквапилися до Малого який побачивши трійцю засліпив їх білозубою блискучою усмішкою. Та поки піснярка стрічала подружок її кавалер не нудьгував вже якусь путаночку дискотечну прихопив і розважав її Однак помітивши як Майя наближається до нього з подружками щось шепнув тій на вушко цмокнув її у щічку і та хутенько й розчинилась у юрмі танцюючих як та грудочка цукру у горнятку з чаєм І вже коли Майя повернулася стояв собі смирненько в самоті та бавився мобільником Побачивши її з подружками рушив їм навстріч і весело вигукнув:− Ха – ха! Які люди в нас зібралися! Потанцюємо! По клубняку пройдемося! – його очі вже були трішки мутноваті: точно вже з тою путаночкою хлебеснули по келишку.

Малий відразу потягнув усіх до танцю І вони всі вчотирьох шаленіли в ритмах музики яка лилася під їхні

*Люба Майє! Дай мені обняти тебе.

танцюючи ноги бурхливою гірською рікою перемішаною з потоками кольорових спалахів Танець закінчився

Ді – джей гарний приятель Майї неодноразово чув її оригінальне і чудове виконання джазових пісенних композицій Часом співачка зі сценічним ім’ям “Маріанна” на прохання запеклих шанувальників джазу співала і пісні з репертуару джазових солістів – чоловіків Це виглядало дуже захоплююче і звабливо І от він побачивши джаз – дівчинку у дискотеці під час перерви попросив її виконати пісню Джеймса Брауна “This is man world”*

Малий який був присутній при цій розмові почувши що його мала буде виконувати його улюблену пісню з радощів жваво заплескав у долоні

– Заспівай, моя дівчинко, для нас! Це ж моя улюблена пісня! – Ха – ха! А ви, дівчатка, підтанцюйте нашій дівчинці із джазу! Тільки побільше еротики!

Артистки у супроводі ді – джея і захоплених поглядів юнаків і дівчат зайшли за лаштунки сцени Ді – джей перебрав на себе роль конферансьє

– Леді і джентльмени! – сказав він, сяйнувши голлівудською посмішкою. – Вітаємо ураганом оплесків! Не шкодуймо наших долонь! – після цих слів ді-джей зааплодував. – Перед вами славний і крутий музичний гурт “Face to face”.

І тут на сцену вийшли наші артистки даруючи всім свої чарівні усмішки Він підійшов до електронного піаніно Прозвучав дзвінкий акорд І знову оголосив:

− Родзинка цього колективу – чарівна естрадна співачка з України Маріанна. Чарівну композицію Маріанни своїми еротичними танцями прикрасять вродливі і граціозні танцівниці Жанет і Стейсі! Пролунала захоплююча мелодія І на естраду кружляючи у веселому танку випурхнули дві танцівниці

Ви подивіться тільки на цих красунь! − знову

* Це – чоловічий світ

ї звернувся до веселої юрми ді – джей. – Вони справді з’явилися на наше свято з храму Музи танців Терпсіхори! Вітаємо їх ще раз!

При цих словах Жанна і Стейсі зробили квінсет і приязно усміхнулись до всіх Коли оплески затихли ді – джей передав мікрофон Майї і увімкнув музику Маріанна знову подарувала усім чарівну посмішку і заспівала Вона виконувала не лише власну улюблену композицію але і творила з неї подарунок для Малого який на мить погамувавши свій пристрасний характер закоханими очима дивився на свою кохану і лише ніжно до неї усміхався

Маріанна наскільки еротично виконала цю джазову композицію а танцівниці ледь не чинили стриптиз під її пісню перед дискотечниками такими звабно – сексуальними були їхні танці що перед очима хлопців і дівчат можливо уже витанцьовували не дівчата з гурту з відомого в готелі а напівоголені персисті молоді африканські дівчата які згідно традицій власного плем’я супроводжували танок сексуальними рухами Юнаки і юнки котрі звикли танцювати на дискотеках рок – н – рол чи інші швидкі танці зачаровані піснею Маріанни взяті у полон її вродою наче вливалися тілами одне в одного Чарівна мелодія голос Маріанни зі своєрідним шармом напівосвітлена зала дискотеки єднали тіла танцюючих в одну живу гармонію

Ошаліла захмелена чоловіча юрма ринулась до естради вигукуючи радісно “біс” і “браво” Кілька молодиків дерлися на сцену розцілувати Маріанну і її дівчат і ледь не побили не лише ді – джея котрий намагався вгамувати “фанів” а й апаратуру Утихомирилися “фани” тільки тоді як джаз – дівчинка зі своїми танцівницями виконала ще одну джазову композицію І тихенько у переблисках мобільників і ліхтариків зійшла зі своїм гуртом з естради. І в напівтемряві прихопивши свого коханого хлопця зникла з дискотеки

Дівчата – артистки, після захоплюючого виступу в дискотеці вирішили дещо усамітнитися від гамору та оскаженілих мелодій в нічному клубі в своїй гримерній і


звісно потаймиру відсвяткувати власний власний виступ у дискотеці Малого теж не хотіла позбуватися з їхнього дівочого тріо то запросили і його Він узяв у барі пляшку “Мартіні” улюбленого Маїного вина пуделку що за формою виглядала на невеличку пластикову скриньку дубаївських солодких цукерок і всі разом направилися до гримерної І лише Майя ключем взялася відмикати двері як охоронець побачивши з ними чоловіка який тримав у руці пляшку і коробку цукерок перепинив дівчатам вхід підозріло глянувши на Малого

− Вибачте! Сюди чоловікам входити заборонено! Тож прошу Вас іти в інше місце.

− Ідемо, Майєчко, униз, там є бар! Отак і відсвяткуємо твій дебют, як джазової співачки! − сказала Жанна.

− О’кєй! Всі спускаємось униз! − радісно вигукнув Малий і, погладивши, мов живу істоту, бокатисту пляшку, мовив притулившись до її горлечка. − Отам, дорогенька, ми і прикінчимо тебе.

Дівчата весело засміялися І треба ж таке Поки артистки квапилися до бару Малий зустрів раптово либонь якусь кралечку і непомітно відклеївся від них сказавши їм що побачив свого дружка то через хвилинку і повернеться прямісінько до бару.

− Візьми, моя дівчинко, вино і цукерки, − звернувся він до Майї, − і вибирайте там столика. І поки ви влаштуєтесь, я повернусь. Треба з дружком домовитися про зустріч завтра на біржі

Невдовзі дівчата були в барі Вибрали затишне місце мов ті пташечки гніздо але “Мартіні” не виставляли на стіл Майя сховала його ж у свою дамську валізку яка була за розміром чималенька і в неї не те що бокастенька пляшенція сховатися могла а навіть і Майїн коханець Одним словом сумочка вищого бренду Отож сиділи дівчатка навіть цукерок не смакували бо ж стан потрібно кожній мати витончений чи виточений як на якомусь верстаті хоч і на токарному

Та наша Спокусниця не з тих хто б собі терпляче і заспокоююче вичікував поки її милоданчик десь

розважається на стороні І без пригоди не пройшло для неї і цим разом у цьому барі Повертаючись від шинквасу вона несла своїм подружкам два келихи із коктейлем у двох руках і от рокенролячи між столиками спіткала нашу дівчинку − співачку придибашка. Один джентльмен відкорковуючи для своєї подружки шампанське не втримав корок пальцем міцніше, і той вистрелив як снаряд і струмінь кольору морської води помереженой мереживом піни вцілив по її ніжках у елегантних туфельках Майя будучи дівчиною позитивною лише зітхнула лагідно і усміхнулась джентельмену замість того щоб озлобитися чи гірше накинутися на того пана зціпивши долоні в кулачки Подружка цього незграби забачивши, що тут можуть виникнути extremely непередбачувані situations* хутенько змилася подалі від гріха оскільки ж подумала чи не візьметься ця безвинно постраждала панночка або її дружок який може от – от вирости перед їхнім столиком як мухомор із – під землі духопелити її любаса а тут може перепасти і їй То ж за краще вчинити escape* Так і вчинила

− Ох, заради Бога, вибачте, леді − почула Майя, і побачила, як якийсь молодик розгубливо і жалісливо дивиться на неї, застигнувши в позі тамади: у одній руці пляшка до половини з вином, а в іншій паперова мокра серветка.

− Даремна ласка! − промовила вона нерадісно, і на її вустах майнула гірка усмішка. − Буває ще й гірше! І подумки: “Добре. Що не на сукню. Я ж її сьогодні вперше одягнула, ото б замочила обновку!” − і усміхнулася своїм думкам.

Подружки Жанна і Стейсі захопившись якоюсь розмовою напевно про власні любовні пригоди якось не звернули уваги на Майїну придибашку Та і столик у них знаходився в кутку та й інтимні сутінки які обгортали приміщення бару не давали гарно розгледіти що де робиться На столиках − канделябри у вигляді мінаретів зі* Несподівані, непередбачувані обставини

* Втеча

свічками клали на столики жовті великі кола освітлюючи лишень тих хто сидів за нимиЯк тільки Майя не довго думавши поставила келихи з прохолодними коктейлями на столик незнайомця − збитошника щоб утерти шампанське зі своїх ноженят і трішки схилилась як раптом знову почула:

− Чекайте! Не йдіть! Залишайтесь! − гукнув до дівчини він. − У мене тут столик, і все оплачено.

“О, імпозантний!” − подумала та про незнайомця, і мовила:

− Я тут не одна, а зі своїми подружками.

− То звіть сюди і подружок! − не міняючи власної пози, обізвався незнайомець. Я все оплачу. Хочу ще раз перепросити Вас, мила дівчинко, за мою незграбність.

− Даремна ласка! − ледь усміхнувшись, мовила Майя. − Сеньйоре, у мене навіть у черевичках моїх Ваше вино хлюпає, – і присіла за його столик, оскільки їй потрапило шампанське в її туфельки, які вона придбала в одній із дубаївських крамниць

Молодик почувши це нахилився під столика і вже леден був зняти черевички з Майєних ніжок аби та не відсторонила його руки делікатним штовханцем під столиком.

− Зніміть Ваші черевички, − весело вигукнув він, аж немолода парочка, так років під шістдесят, котра сиділа за сусідським столиком, осудливо глянула на нього, − я вип’ю з них вино! Я закохався у Вас! Ви − чарівна!

− Дайте мені, будь ласка, Ваш мобільник, я покличу своїх подружок. Вони ще кращі за мене, може, в них теж закохаєтесь? − промовила дівчина − співачка.

Незнайомець подав дівчині свій мобільний і сказав:

− Прошу! Телефонуйте своїм красуням − подружкам!

Все оплачу!

За хвилину дві подружки Стейсі та Жанна вже сиділи за столиком нового Майєного знайомого Поки незнайомець пішов кликати офіціанта аби прибрав на столику розлите вино і брудні келихи оскільки молодик хотів виглядати перед жіноцтвом з ідеального боку вона подала дівчатам високі келихи з коктейлями із застромленими в них трубочками − соломинками. Ті поволеньки зі смаком посмоктували напій наче грали на тоненькій флейти і поки не повернувся власник столика весело гомоніли між собою

Згодом незнайомець привів прибиральницю Вона дбайливо витерла столика забравши зайвий посуд Майя познайомила дівчат з молодиком щоки його аж розквітли від задоволення Той придбавши імпозантного взгляду на обличчі радісно поцілував дівчатам ручки і усміхнувшись їх запитав:

− Так, що будемо, красуні, пити?

− Дайкірі! − відповіла Майя.

− О’кей! − весело підморгнув дівчині молодик.

− А я, мабуть, віскі з колою, − сказала Жанна, і нишком подумала: “Ніколи цієї бридоти не пила, але чому не попробувати, якщо Майя такого спонсора знайшла багатого.”

− А Ви? − звернувся щедрун−бабій до Стейсі.

− Thank you, ser! I couldn’t! − відповіла Стейсі з ноткою суворості*

− Та годі ж, сьогодні в нас − свято! − вигукнув незнайомець, пославши свою спокусливу усмішку дівчині.

− Okey! Whiskey with cola too


Каталог: wp-content -> uploads
uploads -> Біографія: Максим Рильський
uploads -> Рекомендована література
uploads -> Зарубіжна література
uploads -> Бібліотека вищашко ла анотований огляд періодичних видань за 011 рік Випуск київ 2012
uploads -> Спортивна слава україни (довідково-інформаційний матеріал для лекторсько-просвітницьких груп народних домів про спортсменів Героїв України)
uploads -> Літературна вікторина Т. Г. Шевченко – великий син України Коли І де народився Т. Г. Шевченко?
uploads -> Плани практичних занять
uploads -> Тема. Життєвий І творчий шлях французького письменника Альбера Камю; його філософські та естетичні погляди. А. Камю й екзистенціалізм
uploads -> Поетика національного міфу в романній творчості Пола Остера


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Схожі:

Б\Тема: “Чорна рада” П. Куліша перший україномовний історичний роман. Історична основа сюжету. Тл: роман, роман хроніка, історичний роман. Мета навчальна
Тема: “Чорна рада” П. Куліша перший україномовний історичний роман. Історична основа сюжету. Тл: роман, роман хроніка, історичний...
Б\Розпорядження від 17 лютого 2014 р. №25 м. Знам’янка Про організацію та проведення міського фестивалю танцю «Барвінковий феєрверк»
Тараса Григоровича Шевченка, керуючись статтею 42 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Б\«Орлиний, соколиний роман Ви написали, роман-набат. О! Як засичить ота наша гидь, упізнавши себе ! »

Б\Роман шухевич дух української нації (рекомендаційний список літератури) Рома́н Шухе́вич
«Білий», «Дзвін», «Роман Лозовський», «Степан», «Чернець», «Чух», «Тур», «Тарас Чупринка»
Б\Тема. Іван Багряний ( Іван Лозов’ягін). Життєвий І творчий шлях. Пригодницький роман «Тигролови». Тл : пригодницький роман

Б\Мета заняття: ознайомити учнів із особливостями жанру «роман у віршах»
Тема заняття. «Маруся Чурай» Ліни Костенко перлина української літератури ХХ століття. Історична основа твору, сюжетна канва. Тл:...
Б\У творчості видатного українського письменника Олеся Гончара, чиє ім'я шанується в усьому світі, роман «Собор» посідає особливе місце
Офіційні кола сприйняли «Собор» різко негативно, адже роман, відкидаючи догматизм класових уявлень, утверджував загальнолюдські,...
Б\Книга друга X. Муракамі «1Q84. Кн. 2»
«1Q84» — новий роман Харукі Муракамі — побачив світ у Японії 28 травня 2009 року, й увесь його стартовий наклад був розкуплений ще...
Б\Галай Г. Гриневич Г. Учням про видатних математиків. К., 1976. С. 105-108. Конфорович А., Сорока М. Остроградський: Біогр роман
Конфорович А. Г., Сорока М. А. Михайло Остроградський./ Остроградський. Биографічний роман. / Серія біографічних творів: Уславлені...
Б\Перша згадка про роботу Пушкіна надроманом знаходимо в його одеському листі П. А. Вяземскому 4 листопада 1823: Що стосується до моїх занять, я пишу не роман, а роман у віршах диявольська різниця
Перша згадка про роботу Пушкіна надроманом знаходимо в його одеському листі П. А. Вяземскому 4 листопада 1823: «Що стосується до...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка