Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботиСторінка1/20
Дата конвертації29.12.2017
Розмір3,42 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20

Дніпропетровська

Обласна

Універсальна

Наукова

Бібліотека

Відділ наукової організації

І методики бібліотечної роботи
Серія „Бібліотечна практика”


Бібліотеки

Дніпропетровщини:

літопис подій

2016
Інформаційний бюлетень


Випуск 12


Дніпро

2016

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека

імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія


Відділ наукової організації і

методики бібліотечної роботи

Серія «Бібліотечна практика»

Бібліотеки

Дніпропетровщини

літопис подій

2016

Інформаційний бюлетень


Випуск 12

Дніпро

2016
Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2016: Інформаційний бюлетень. — Вип. 12/ Упоряд., І. Луньова, І. Білоус — Дніпро: ДОУНБ, 2016. — с.

Укладачі І. Є. Луньова, І.М. Білоус

Комп’ютерний набір І.М. Білоус

Коректор І.С. Голуб

Відповідальна за випуск Т.О. Абраїмова


Підписано до друку 1.08.2017 р.

Формат 6084/16

Тираж 100 прим. Зам. №

Видавничий центр ДОУНБ

м. Дніпро, вул. Ю. Савченка, 10

Шановні колеги!
Відділ наукової організації і методики бібліотечної роботи ДОУНБ продовжує випуск серії методичних видань «Бібліотечна практика».

Перед Вами дванадцятий випуск цієї серії — інформаційний бюлетень «Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2016». Основна мета його — оперативне висвітлення інформації про події, факти, що відбуваються в інформаційній, культурно-просвітницькій, рекламно-іміджовій, методичній та інших сферах діяльності бібліотек області.

Дванадцятий випуск вміщує літопис подій 2016 року і адресований працівникам бібліотек, користувачам, громадськості, а також усім тим, кого цікавить сьогодення бібліотечної справи.

Укладачі видання щиро вдячні всім, хто надав цікавий матеріал з хроніки бібліотечного життя області минулого року.Ваші думки, питання, пропозиції щодо цього видання, будь ласка, надсилайте за адресою:


49006 м. Дніпро

вул. Ю. Савченка, 10

обласна універсальна наукова бібліотека,

відділ наукової організації і

методики бібліотечної роботи

тел./факс 42-24-54
e-mail: metod@libr.dp.ua
Січень
4 січня - в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського проходила благодійна акція «Кожний читач – меценат». У різдвяній благодійній акції взяли участь користувачі бібліотеки які впевнені, що кожна книга знайде свого читача, і буде знову і знову надавати радість та насолоду. Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля.
4 січня - на базі бібліотеки - філії №1 КЗ «Нікопольська міська ЦБС» з дітьми краєзнавчого гуртка школи №1 за допомогою виставок-експозицій «Історичне минуле – туристичне майбутнє» та «Чарівний світ Дніпровських плавнів» було проведено історичний екскурс «Історія Нікопольщини». Гуртківці ознайомились з найяскравішими сторінками історії Нікопольщини, після чого було проведено майстер-клас з бісероплетіння «Скіфські візерунки». Користувачі із задоволенням вчилися робити прикраси з бісеру, використовуючи скіфські орнаменти.
5 січня - бібліотекарем Михайлівської сільської бібліотеки КЗК «Царичанська районна бібліотека» були організовані «Різдвяні посиденьки по-михайлівськи». Учасники заходу ознайомилися з різдвяними звичаями, пригостилися кутею та гарно поколядували.
6 січня - у Жемчужненській бібліотеці-філії №4 Юр’ївської районної ЦБС здійснено віртуальну подорож під назвою «Різдвяний карнавал». Бібліотекарі разом зі своїми користувачами подорожували містами України, знайомилися з традиціями заходу та сходу України. Під час різдвяних свят присутні завітали на карнавал до інших країн.

6 січня - до бібліотеки – філії №2 КЗ «ЦБС м. Кам’янське» завітали військовослужбовці Державної пенітенціарної служби відділу по роботі з неповнолітніми, а також учні шкіл Баглійського району. Гостей зустрічали бібліотекарі філії, які провели з присутніми бесіду по правознавчій тематиці.
6 січня - в читальному залі Верхньодніпровської центральної районної бібліотеки пройшла літературна година «Пісня пісень Кобзаря», присвячена 170-річчю з дня написання «Заповіту» Т.Г. Шевченка. Відвідувачі заходу згадали історію написання твору та прочитали поетичні добірки напам’ять. Місцеві поети: Є.Ф. Безус, Н.М. Кременчуцька, І.І. Демченко, М.І. Яковчук, Н.В. Сідак читали власні твори, присвячені Т.Г.Шевченку. Присутні ознайомилися із новими виданнями шевченкіани на книжковій виставці «Воскресну нині! Ради їх, людей закованих моїх».
6 січня - у Жовтоолександрівській сільській бібліотеці-філії П’ятихатської районної ЦБС відбулася презентація книжкової виставки - експромт «Різдвяна феєрія», де можна було навіть знайти рецепти куті, які всі бажаючі могли взяти на згадку про свято. На останок всі разом виконали пісню «По всьому світу стала новина», після чого присутні розповідали колядки, щедрівки, та прийняли участь у проведенні вікторини.
7 січня – у Наталівській сільській бібліотеці Солонянської районної ЦБС проведено фольклорно-обрядове свято до Різдва Христового «Ісусе, сердець наших радосте». Актив бібліотеки завітали в домівки односельчан, де поздоровляли їх зі святом, після чого звучали колядки та щедрівки.

8 січня – працівники Панасівської та Багатської бібліотек Новомосковської районної ЦБС провели фольклорний колаж «Над вертепом зірка ясна світу засіяла» для широкого кола користувачів. При проведенні заходу бібліотекарі задіяли клуби за інтересом «Надвечір’я» та «Вітрила». Була надана інформація про історичні підвалини новорічних свят, а учасники клубу «Вітрила» інсценували святкові дійства, співали колядки, висловлювали щирі побажання господарям, за що отримували солодощі та смачну випічку.
8 січня відвідувачі Інтернет-центру Широківської районної бібліотеки здійснили інтернет-мандрівку «Новий рік крокує по планеті». Бібліотекарі відділу обслуговування підготували для перегляду підбірку відео про те, як святкують Новий рік в різних країнах світу. Також користувачі мали змогу ознайомитися з матеріалами тематичної виставки «Та прийдуть до тебе три празника в гості» і залишити своє новорічне побажання на імпровізованій «Ялинці побажань».
8 січня – працівники Покровської центральної міської бібліотеки для дорослих взяли участь у конкурсі дослідницьких робіт «Чорнобиль та Східна Україна: портрети і долі 1986-2016», присвяченому до 30-річчя Чорнобильської трагедії, який був ініційований міською громадською організацією «Союз Чорнобиль України». Учасники конкурсу брали інтерв’ю у переселенців і ліквідаторів аварії на ЧАЕС та воїнів і переселенців із зони АТО, після чого на основі аналізу взятих інтерв’ю присутні вчилися створювали самостійні тексти.
10 січня - у читальному залі Павлоградської центральної міської бібліотеки ім. Г.П. Світличної пройшло засідання інтелектуалів клубу «КРИТики», на якому учасники зібралися на новорічний турнір «ВДІ». В грі змагалися п`ять дорослих команд, та більше всього правильних відповідей дала команда «Вертикаль», яка і стала переможницею.
10 січня - у читальному залі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбувся святковий art-time по виготовленню ляльки-мотанки «Лялька гарного настрою». На захід завітали дорослі та діти, читачі книгозбірні, небайдужі до відродження народної творчості. Провела art-time відома в Жовтих Водах майстриня з декоративно-прикладного мистецтва Л.І. Маляренко, яка детально розповіла про технологію та всі етапи виготовлення ляльки. До заходу працівники бібліотеки оформили розгорнуту книжкову виставку «Лялька-мотанка – оберіг родини і душі історія».

11 січня - в Межівській районній бібліотеці була проведена бліц-вікторина «Різдвяні свята, що ми знаємо про них?». Користувачі бібліотеки відповідали на запитання вікторини, та за допомогою Інтернету отримали цікаві відомості про історію виникнення зимових свят і святкування їх не тільки в Україні, але і в інших країнах світу.

12 січня - у Рудківській сільській бібліотеці КЗК «Царичанська районна бібліотека» проведено народознавчий диліжанс «Різдвяно-новорічні передзвони». На першій зупинці двоє ведучих розповіли про свято Різдва Христового, звичаї і обряди, пов’язані з ним. Далі присутні ознайомились з обрядом Маланкування, а учні старших класів виконали Щедрівки. Третьою зупинкою стало свято Водохреща, під час якої слухачі дізнались багато цікавого про звичаї цього свята, які мають велике значення для всіх православних християн.
12 січня - у Поливанівській сільській бібліотеці філії Магдалинівської районної ЦБС пройшов літературний диліжанс «Цікавий оповідач» (до 140-річчя від дня народження Д. Лондона). У бібліотеці зібралися школярі 6 класу з учителем зарубіжної літератури Луценко Н.І. Бібліотекар Хоменко Т.М. познайомила присутніх з біографією Д. Лондона і провела бібліографічний огляд творів письменника із фонду бібліотеки.
12 січня - молодим користувачам у юнацькому відділі Томаківської центральної районної бібліотеки була запропонована бібліо-мандрівка «Автор хоробрих сердець та красивих вчинків». Віртуальна подорож «Маршрутом життя Джека Лондона» пройшла у Томаківській дитячій районній бібліотеці на базі Інтернет-центру. Використовуючи веб-ресурси, бібліотекарі провели присутніх маршрутами біографічних даних та творчих здобутків класика світової літератури.
12 січня - бібліотекарем Китайгородської сільської бібліотеки КЗК «Царичанська районна бібліотека» проведено новорічний калейдоскоп, присвячений до Дня Сніговика. Для користувачів бібліотекар представила яскравий калейдоскоп різдвяних забав, розповіла про святкування новорічних днів в різних країнах світу. А потім всі змагалися в ліпленні сніговиків за звання «Самий кумедний сніговик», «Самий великий сніговик».
12 січня – в Тернівській міській бібліотеці для дорослих пройшли «Українські вечорниці» з метою виховання інтересу до українських звичаїв і традицій свого народу. Учасники хору «Червона калина» під керівництвом В. Патращука співали пісні, розігрували смішні новорічні сценки, розповідали гуморески, читали вірші, проводилися і конкурси. Вечорниці допомогли користувачам ознайомитися зі скарбами усної народної творчості, оцінити дотепний гумор.
13 січня - у читальному залі Синельниківської центральної районної бібліотеки була проведена година спілкування «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення». У заході прийняли участь вчителі фізичної культури та захисту Вітчизни шкіл району. На заході була представлена книжкова виставка «І стоять на захисті вони, щоб землі оберегти світанки», яка надала додаткову інформацію по даній темі учасникам.

13 січня - у бібліотеці - філіалі№9 «ЦБС м. Кам’янського» завершився різдвяний калейдоскоп - цикл масових новорічних заходів, який пройшов під т назвою «Щедрий вечір, добрий вечір, мати Україно!». В рамках циклу проходили народознавчі заходи; експрес - подорож «Новий рік крокує світом»; година народознавства «Різдво - найвеличніше свято»; літературний конкурс - вікторина « Різдвяні цікавинки».
13 січня - у територіальному соціальному центрі бібліотекарі КЗ «Першотравенська міська бібліотека» презентували книгу братів Капранових «Веселих свят», яка визвала велику зацікавленість серед присутніх. Бібліотекарі підготували інформаційну листівку «Веселих свят» з презентацією книги братів Капранових.
14 січня - працівники Дніпровської центральної районної бібліотеки у центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» за програмою «Бібліошкола толерантного спілкування: «Я живу серед людей» провели для присутніх новорічну мандрівку «Міф та казка в Різдвяну ніч», з якої слухачі дізналися про народні звичаї на зимові свята, познайомилися з обрядами зимового циклу, вивчаючи українські звичаї, традиції, обряди, які є духовними скарбами українського народу.
14 січня - у бібліотеці-філіалі №9 КЗК «Дніпровська система публічних бібліотек для дорослих» до різдвяних свят був проведений конкурс читців «Бажаємо вам добра». Користувачі – колядники, одягнені в український одяг, співали різдвяні пісні, щедрували, розповідали про українські традиції та їх походження. Бібліотекар провела бібліографічний огляд літератури «Колядки зі старої шухлядки» та презентувала виставку малюнків учасників гуртка «Чарівний пензлик». Наприкінці заходу всім були роздані надруковані рецепти узвару і різдвяної куті, а колядники отримали солодкі призи.
15 січня - у читальному залі бібліотеки-філіалу №4 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради відбувся звіт перед громадськістю. Перед користувачами було прозвітовано про виконання планових показників у 2015 році, надходження до книжкового фонду, проведені масові заходи. Голова Громадської ради К.О. Демінська зазначила, що співпраця місцевої громади з бібліотекою - це важливий крок до співпраці громадських організацій з закладами культури, які на сьогодні є інформаційними та культурними центрами, де молодь має можливість не тільки отримати навчальну інформацію, але й відпочити, поміркувати наодинці з книгою, а також отримати додаткову інформацію з мережі Інтернет. Член бібліотечної Ради К.Г. Михайлюта додала присутнім гарного настрою, розповідаючи гуморески одного з найпопулярніших українських гумористів - Павла Глазового.
15 січня – бібліотекар Знаменівської бібліотеки – філії №30 Новомосковської районної ЦБС провела краєзнавчу літературну хвилинку «Співець рідного краю», присвячену 75-й річниці від дня народження О. Тараненка з учнями 8 класу. Добра доля його творчості присвячена селу Знаменівка, його людям, оточуючій природі. Присутні виконали «Пісню про Знаменівку», «Батьківська оселя», та завдяки бібліотекарю познайомились з іншими творами письменника.

15 січня - у Центрі «Майстри Нікополя» бібліотеки - філії №3 КЗ «Нікопольська міська ЦБС» відбулась цікава зустріч з майстринею вишивки та виготовлення національних ляльок Анцибор О.М. Вона використовує в своїх роботах скіфський орнамент та вишивку квітами, її досвід взяли до уваги не тільки аматори, а й досвідчені майстрині, які були присутні на заході.
15 січня – працівники Інтернет-центру при Томаківській центральній районній бібліотеці до Міжнародного дня Вікіпедії підготували для своїх користувачів віртуальну мандрівку «Цікава он-лайн експедиція». Бібліотекар провела цікаву подорож по віртуальним пошуковим сайтам, але зупинилася детально на Вікіпедії – історії виникнення, наповнення, доповнення тощо.
17 січня – працівники абонементу Новомосковської центральної міської бібліотеки провели для учасників жіночого клубу «Роксолана» ретро – вечір «І перший сніг, і заметілі, і Новий рік у ковдрі білій». Учасники клубу взяли участь в аукціонах «Крилаті фрази» та «Улюблені пісні». Цікаво пройшла гра «Телепатія», після участі в якій присутні розіграли лотерею «Скарби мадам Пєтухової» та взяли участь у музичному конкурсі «Відгадай мелодію». Після чого були проведені конкурси, гуморески, вірші та прозвучав музичний дарунок від Івана Бодні – соліста ансамблю «Слов’яни».
17 січня - у бібліотеці-філіалі №5 КЗК «Дніпровська централізована система публічних бібліотек для дорослих» до 185-річчя від дня народження Олени Блаватської на засіданні клубу «Віра. Надія. Любов» пройшла година духовності «О. Блаватська – провозвісниця космічної реальності». Ведуча заходу, керівник культурно-духовного товариства ім. О. Блаватської Л.М. Шестопалова, познайомила присутніх з цікавими фактами з життя і діяльності Блаватської, її релігійно-філософськими поглядами. Присутнім був продемонстрований фільм про цю видатну особистість.
18 січня – в читальному залі КЗ « Вільногірська міська бібліотека» з метою вшанування пам'яті П. Г. Тичини та на честь його 125-річчя від дня народження, було презентовано книжкову виставку «Читаю душі ваші, наче книги», після чого проведено огляд літератури «Читаю душі ваші, наче книги». Ці заходи мали на меті ознайомити читачів та гостей бібліотеки з життєвим та творчим шляхом державного та громадського діяча, академіка АН УРСР, талановитого поета-модерніста П.Г. Тичини, який зробив значний вклад у розвиток української літератури першої половини ХХ ст.
18 січня - у методико-бібліографічному відділі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» вийшли з друку методичні поради «Толерантність – здатність і прагнення до діалогу», я якому для бібліотекарів КЗК «Жовтоводська ЦБС» змістовно викладені поняття про толерантність, її цілі та завдання, а також форми та теми напрямку діяльності бібліотекарів з даної тематики.
19 січня - у Межівській районній бібліотеці проведено День письменника «Павло Тичина: життєвий та творчий шлях», присвячений до 125-річчя від дня його народження. Під час поетичної години «Душа моя сонця наміряла» користувачі ознайомилися з життєвий і творчим шляхом Павла Тичини. Читачам бібліотеки була презентована книжкова виставка «Десь на дні мого серця заплела дивну казку любов».
19 січняу читальній залі Широківської районної бібліотеки до дня Соборності України було відкрито виставку-інформацію «За честь, за волю, за українську долю». На виставці представлена література з історії України, тексти Універсалів та інших документів, прийнятих Центральною Радою. Матеріали виставка доповнені тематичними папками «Сонце Соборності» та «Історія, яка вона є».
19 січня - у Богданівській сільській бібліотеці КЗК «Павлоградська районна бібліотека» було проведено новорічний калейдоскоп «До свята новорічного, ми в коло друзів кличемо» для учнів 8 класу. Присутні змогли проявити свої знання та творчі здібності, вміння працювати в команді, розширити кругозір в історії виникнення старовинних обрядів українського народу.
20 січня - у читальній залі Покровської центральної районної бібліотеки проведено годину державотворення «Соборність українського духу – навічно в серцях та помислах людей» для учнів професійно-технічних училищ. Під час проведення заходу використані документальні кадри хроніки, мультимедійна презентація «22 січня – День Соборності України». Учні Гречаний Олег, Кутішевська Тетяна та Лопатка Надія виконали літературну композицію «З Україно в серці». Огляд літератури «Ідея Соборності України в українській літературі» провела бібліограф Таращук Л.В.
21 січня – бібліотекар юнацького відділу Новомосковської центральної міської бібліотеки Н. Тур напередодні Дня соборності України провела зі своїми читачами, учнями старших класів загальноосвітньої середньої школи №15 вечір питань та відповідей. На зустріч з молоддю прийшов отаман січового полку українського козацтва, координатор територіального козацького об’єднання «Самарська паланка» Поймьонов О.Е., який висвітлив історичні факти проголошення злуки, після чого відповів на численні питання молоді.
21 січня - у Дніпровській центральній міській бібліотеці працівники інформаційно-бібліографічного відділу провели інформаційну годину «Духовна єдність – запорука Соборності України», присвячену Дню Соборності України. На захід були запрошені  слухачі курсів з основ комп’ютерної грамотності Інтернет-центру бібліотеки. Бібліограф А. Сугробова представила виставку літератури «Духовна єдність – запорука Соборності України». З презентацією медіа-дайджесту  «Сучасні політики про соборність України» виступила завідувач відділу Т. Глоба. Наприкінці зустрічі в інформаційно-бібліографічному відділі присутні обмінювалися  думками, згадували  маловідомі  сторінки історії  України, разом сподівалися на мирне, щасливе життя у нашій країні.
21 січня - для юнацтва та молоді у Лихівській сільській бібліотеці-філії П’ятихатської районної ЦБС було проведено аукціон знань « Сила великої злуки», присвяченого Дню Соборності. Бібліотекарями були розроблені запитання на історичну тематику, які вони були представлені увазі присутнім.
21 січня – у Вільногірській міській бібліотеці з нагоди державного свята – Дня Соборності України, відбулася інформаційна година «Соборність України: від ідеї до сьогодення». Гості заходу – студенти технікуму, мали можливість ознайомитися з історією свята та розглянути презентовану книжкову виставку «Соборна. Вільна. Самостійна», переглянути відеоролик з кадрами старої кінохроніки. Також присутні ознайомилися з «Цікавими фактами про Україну» та взяли участь у вікторині «Це моя Україна». Завершився захід «Колом друзів», яке стало символом єдності та соборності нашої держави.

21 січня – у бібліотеці-філії №1 для молоді КЗК «Жовтоводська ЦБС» до Дня Соборності України відбулася літературно-патріотична година «Ми єдиний народ, ми єдина країна» у рамках засідань клубу естетичного виховання «Мрія», на яку завітали студенти 1-го курсу ЖВПК ДНУ ім. О. Гончара. Студенти мали можливість переглянути документальну відеохроніку тих доленосних історичних подій, а для більш повного осягнення теми було запропоновано перегляд літератури «У нас одна Батьківщина – наша рідна Украна».21 січня - в бібліотеці-філії №1 Марганецької міської ЦБС пройшла година спілкування «Моя соборна, суверенна…», присвячена до дня Соборності і злуки України. Соборність одвічна мрія, яку плекав український народ протягом усієї історії боротьби України за незалежність. На заході були присутні дорослі і юні користувачі. Приємно зазначити, що учні мають глибокі знання про історичні факти злуки. Цей захід проведено з метою виховання національно-патріотичної свідомості учнів і користувачів бібліотеки.
21 січня - у Жданівській сільській бібліотеці – філії Магдалинівської районної ЦБС пройшла літературна година «Співець чуття єдиної родини», присвячена до 125-річчя від дня народження П.Г. Тичини. Після короткого вступного слова бібліотекаря користувачі ознайомилися з біографією поета, його поетичною творчістю. Бібліотекар представила список творів-збірок Павла Тичини, після чого відбулося голосне читання віршів поета.
21 січня – у Тернівській міській бібліотеці для дорослих пройшла інформаційна година «Соборність українських земель – лейтмотив ідейної спадщини М. Грушевського», присвячена до 150-річчя від дня народження українського історика М. Грушевського. Серед них почесне місце належить М. Грушевському, багатогранна творча спадщина і практична діяльність якого мають велике значення для утвердження Української держави.
22 січня в Інгулецькій сільській бібліотеці Широківської районної ЦБС була провендена історичної години «Свято єдності – свято духу», що проходила для громади. Під час заходу також лунали прекрасні українські народні пісні та ліричні твори українських письменників і поетів.
22 січня – у читальній залі Покровської центральної міської бібліотеки для дорослих з нагоди Дня соборності України для учнів 10 класу середньої загальноосвітньої школи №6 та постійних читачів абонементу була проведена історико-літературна композиція «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Вихованці дитячої школи мистецтв виконали зворушливий «Танок добра», а дует бандуристів полонив всіх чудовими українськими мелодіями та піснями. До заходу була презентована ілюстративна виставка «Національна єдність – запорука державності України».


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20

Схожі:

Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconВолян Наталія Петрівна, головний бібліотекар відділу маркетингу та наукової роботи Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека»
Волян Наталія Петрівна, головний бібліотекар відділу маркетингу та наукової роботи Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconБібліотеки Дніпропетровщини
Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconВідділ наукової організації І методики бібліотечної роботи Серія «Бібліотечна практика»
Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 008 [Текст]: Інформаційний бюлетень.– Вип. / Упоряд.: І. Луньова, Т. Чопова.– Дніпропетровськ:...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека Відділ краєзнавчої літератури та бібліографії Серія «дослідники рідного краю»
Літописець міста на трьох пагорбах Михайло Шатров (1908–1985). (До 100-річчя від дня народження): Біобібліограф покажчик / Упорядн.:...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconФормула успіху Роменської міської централізованої бібліотечної системи Інформаційна довідка
Комунальний заклад сумської обласної ради «сумська обласна універсальна наукова бібліотека»
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека дніпропетровщина у полум’ї війни
Упоряд. І. Голуб, Л. Задворна, К. Костіна.– Дніпропетровськ: доунб, Дніпропетровськ, 2005.– 651 с
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила І Мефодія
Олесь Гончар – син Придніпров’я: До 95-річчя від дня народження: Біобібліограф покажчик / Упорядн.: Т. Бреславець, І. Голуб.– Дніпропетровськ:...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека
Недосєкіна Т. Український родовід як джерело вивчення історії України [Текст]: Посібник зі складання родоводу для вчителів, школярів...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Б
Зведений каталог періодичних видань, передпла-чених головними бібліотеками м. Дніпропетровська на 2014 рік [Текст] / Укладач: С....


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка