Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботиСторінка1/18
Дата конвертації29.03.2018
Розмір3,35 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18

Дніпропетровська

Обласна

Універсальна

Наукова

Бібліотека

Відділ наукової організації

І методики бібліотечної роботи
Серія „Бібліотечна практика”


Бібліотеки

Дніпропетровщини:

літопис подій

2015
Інформаційний бюлетень


Випуск 11


Дніпропетровськ

2015

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека

імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія


Відділ наукової організації і

методики бібліотечної роботи

Серія «Бібліотечна практика»

Бібліотеки

Дніпропетровщини

літопис подій

2015

Інформаційний бюлетень


Випуск 11


Дніпропетровськ

2015
Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2015: Інформаційний бюлетень. — Вип. 11/ Упоряд., І. Луньова, І. Білоус — Дніпропетровськ: ДОУНБ, 2015. — с.

Укладачі І. Є. Луньова, І.М. Білоус

Комп’ютерний набір І.М. Білоус

Коректор Я.С. Туровець


Відповідальна за випуск Т.О. Абраїмова

Підписано до друку 1.08.2008 р.

Формат 6084/16

Тираж 100 прим. Зам. №

Видавничий центр ДОУНБ

м. Дніпропетровськ, вул. Ю. Савченка, 10Шановні колеги!
Відділ наукової організації і методики бібліотечної роботи ДОУНБ продовжує випуск серії методичних видань «Бібліотечна практика».

Перед Вами одинадцятий випуск цієї серії — інформаційний бюлетень «Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2015». Основна мета його — оперативне висвітлення інформації про події, факти, що відбуваються в інформаційній, культурно-просвітницькій, рекламно-іміджовій, методичній та інших сферах діяльності бібліотек області.

Одинадцятий випуск вміщує літопис подій 2015 року і адресований працівникам бібліотек, користувачам, громадськості, а також усім тим, кого цікавить сьогодення бібліотечної справи.

Укладачі видання щиро вдячні всім, хто надав цікавий матеріал з хроніки бібліотечного життя області минулого року.Ваші думки, питання, пропозиції щодо цього видання, будь ласка, надсилайте за адресою:


49006 м. Дніпропетровськ

вул. Ю. Савченка, 10

обласна універсальна наукова бібліотека,

відділ наукової організації і

методики бібліотечної роботи

тел./факс 42-24-54
e-mail: metod@libr.dp.ua

www.libr.dp.ua
Січень
4 січня - в Новомосковській центральній міській бібліотеці на чародій –вечір під назвою «Зима – казкова чарівниця» зібрались учасники клубу «Поетичні перлини Присамар’я». Від ведучих заходу, провідного бібліотекаря читального залу Н.А. Дегтяр, завідуючої бібліотекою Новомосковського технікуму Національної металургійної академії Н.М. Калити та бібліотекаря Т.О. Варченко присутні дізналися про стародавні традиції новорічних свят. Також були проведені інтелектуальні, творчі, поетичні й просто веселі конкурси та розваги. Музичні номери та імпровізації на піаніно, у виконанні В.Ф. Решетилова порадували і розважили усіх присутніх.
4 січня - в читальному залі Павлоградської центральної міської бібліотеки ім. Г.П. Світличної відбулася зустріч клубівців «Українська цивілізація». Керівник клубу М. Заремба запропонував присутнім знайти відповіді на ці та інші питання, переглянувши унікальний документальний фільм «Код нації». Перегляд фільму викликав неоднозначні емоції, що спонукали на жваве обговорення.
5 січня - у відділі обслуговування КЗ «Софіївська центральна районна бібліотека» почала діяти книжково-ілюстративна виставка «Подвиг! Перемога! Пам’ять!». Виставка була організована в рамках регіонального проекту «Читаємо разом» читацького марафону до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 1939-1945рр. Саме про це користувачам було представлено довідковий матеріал по темі, дібрані світлини того часу,  ілюстрації про ті події тощо.
5 січня – працівниками Межівської районної бібліотеки проведено цикл заходів різдвяної мозаїки «І знову свято йде до нас». Під час них відвідувачі бібліотеки дізналися про історію виникнення та святкування різдвяних свят.

6 січня - у Центрі слов’янської писемності та культури Верхньодніпровської центральної районної бібліотеки пройшла народознавча година «Хвали січень сніговий: традиції новорічних свят». Запрошені дізналися про звичаї і обряди зимових народних свят – Різдва, Маланки, Водохреща. Перлиною вечора був пісенний виступ колективу «Діброва» районного Будинку культури. До заходу була презентована книжкова виставка-інсталяція «Новорічна казка», на якій разом з книгами були представлені новорічні поробки від користувачів. В представлених на виставці книгах було висвітлено національні особливості українських новорічних свят, традицій, звичаїв і пов’язаних з ними атрибутики та символіки,

6 січня - бібліотечний працівник Христофорівської сільської бібліотеки Криворізької районної ЦБС в приміщенні ради ветеранів разом з головою ради ветеранів організували та провели Різдвяні посиденьки «Іде Різдво по Україні, співає весело пісні». В цей день учасники заходу згадували свої свята в колі сім’ї, обговорювали та отримували задоволення від спілкування. Під час заходу була проведена вікторина та конкурс на фольклорну тему. Учасники посиденьок показали свої знання з українського народознавства.
8 січня – бібліотекарі Губиниської бібліотеки-філії №13 Новомосковської районної ЦБС підготували і провели літературну годину «Витязь української поезії», присвячену до 80-річчя від дня народження В. Симоненка для широкого кола користувачів. Присутніх ознайомили з життєвим і творчим шляхом автора, чому допомагала презентована до заходу книжкова виставка «Поетичні лебеді В. Симоненка». Постійні читачі бібліотеки декламували поезію письменника та співали пісні, які стали вже народними.
8 січня - в Котовській сільській бібліотеці – філії Магдалинівської районної ЦБС пройшла літературна подорож «Поет, народжений з любові», присвячена до 80-річчя від дня народження В. Симоненка. Бібліотекарем проведено цікавий захід для дорослих читачів та юнацтва. Учасники та слухачі ознайомилися з основними пріоритетами у творчості автора, гостро відчули зв’язок із теперішнім часом у житті нашої країни. Всі присутні залишились глибоко враженими силою духу поета.
8 січня – в читальному залі КЗ «Петропавлівська центральна районна бібліотека» було проведено літературний лабіринт «Світлий талант – тропічна доля» для учнів загальноосвітніх середніх шкіл. Захід було присвячено життю та творчості В. Симоненка з нагоди його 60-річчя від дня народження.
8 січня – Криничанська центральна районна бібліотека для дорослих провела для юнацтва книжковий портфель «На зустріч сонцю, радощам і бурі…», присвячений 80-річчю від дня народження В.А. Симоненка, українського поета. Присутні ознайомилися з його життєвим і творчим шляхом. У виконанні учасників заходу звучала поезія Василя Симоненка. Юнаки отримали закладку «Крізь призму часу». До уваги користувачів бібліотеки презентована постійно діюча книжкова виставка «Лицар нескореного покоління».
8 січня – відвідувачі Інтернет-центру Широківської районної бібліотеки здійснили інтернет-мандрівку «Новий рік крокує по планеті». Бібліотекарі відділу обслуговування підготували для перегляду підбірку відео про те, як святкують Новий рік в різних країнах світу. Також користувачі мали змогу ознайомитися з матеріалами тематичної виставки «Та прийдуть до тебе три празника в гості» і залишити своє новорічне побажання на імпровізованій «Ялинці побажань».
9 січня - на базі бібліотеки-філіалу №26 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (м. Кривий Ріг) в рамках проведення тижня «Наука. Техніка. Виробництво» відбувся прес-огляд «У світі цікавих фактів», який включав у себе презентацію найрезонантніших наукових і технічних новинок зі сторінок газет та знайомство з юним винахідником, учнем Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 Віктором Куриленко «Знай наших!». Присутні ставили питання до винахідника, на які отримували вичерпні відповіді. На завершення учасники познайомилися з викладкою «Наука и техника во благо жизни».
10 січня - бібліотекарями Дніпропетровської центральної міської бібліотеки проведена літературно-музична програма «Свят Вечер, праздник, благодать!». На протязі заходу звучали вірші і пісні, присвячені новорічним святам, у виконанні дніпропетровських авторів. Для присутніх була презентована святкова виставка «Новорічний серпантин».
11 січня - в читальній залі центральної міської бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбувся ювілейно-поетичний етюд до 80-річчя від дня народження Василя Симоненка «І щось мені таке болить, що це і є напевно, Україна». Зі своїми думками про роль поезій В. Симоненка у творчому житті сучасних поетів та прозаїків з присутніми поділилися керівник літературної студії «Горицвіт» С. Г. Комар, а декламували вірші великого поета упродовж вечора учасники студії.
11 січня – в читальному залі Томаківської центральної районної бібліотеки до Всесвітнього дня Спасибі пройшла розважальна хвилинка для молоді «Знайди привід для подяки». Бібліотекарі пропонували молодим людям згадати моменти свого життя та людей, яким би вони хотіли подякувати за якусь добру справу.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18

Схожі:

Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconВолян Наталія Петрівна, головний бібліотекар відділу маркетингу та наукової роботи Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека»
Волян Наталія Петрівна, головний бібліотекар відділу маркетингу та наукової роботи Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconБібліотеки Дніпропетровщини
Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconВідділ наукової організації І методики бібліотечної роботи Серія «Бібліотечна практика»
Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 008 [Текст]: Інформаційний бюлетень.– Вип. / Упоряд.: І. Луньова, Т. Чопова.– Дніпропетровськ:...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека Відділ краєзнавчої літератури та бібліографії Серія «дослідники рідного краю»
Літописець міста на трьох пагорбах Михайло Шатров (1908–1985). (До 100-річчя від дня народження): Біобібліограф покажчик / Упорядн.:...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconФормула успіху Роменської міської централізованої бібліотечної системи Інформаційна довідка
Комунальний заклад сумської обласної ради «сумська обласна універсальна наукова бібліотека»
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека дніпропетровщина у полум’ї війни
Упоряд. І. Голуб, Л. Задворна, К. Костіна.– Дніпропетровськ: доунб, Дніпропетровськ, 2005.– 651 с
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила І Мефодія
Олесь Гончар – син Придніпров’я: До 95-річчя від дня народження: Біобібліограф покажчик / Упорядн.: Т. Бреславець, І. Голуб.– Дніпропетровськ:...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека
Недосєкіна Т. Український родовід як джерело вивчення історії України [Текст]: Посібник зі складання родоводу для вчителів, школярів...
Дніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи iconДніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Б
Зведений каталог періодичних видань, передпла-чених головними бібліотеками м. Дніпропетровська на 2014 рік [Текст] / Укладач: С....


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка