Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718Сторінка1/6
Дата конвертації04.05.2018
Розмір1.28 Mb.
  1   2   3   4   5   6


Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я


від 17 лютого 2017 року №718

м. Знам`янка

Про стан виконання рішень

Знам’янської міської ради

сьомого скликання за 2016 рік
Розглянувши інформацію секретаря міської ради Н.Клименко про стан виконання рішень міської ради станом на 01.01.2017 року, аналізуючи стан їх виконання та враховуючи висновки постійних комісій, керуючись ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В и р і ш и л а:


 1. Інформацію про стан виконання рішень міської ради за 2016 рік взяти до відома (додається).

 2. Зняти з контролю, як такі, що виконані або термін виконання яких закінчився, рішення міської ради контроль за виконанням яких покладений на постійні комісії міської ради та посадових осіб згідно додатку 1.

 3. Зняти з контролю, як такі, що виконані, рішення міської ради стосовно депутатських запитів, згідно додатку 2.

 4. Зняти з контролю, як такі, що виконані, рішення міської ради організація виконання яких покладена на структурні підрозділи та посадових осіб виконавчого комітету, згідно додатку 3.

 5. Зобов’язати начальників управлінь та відділів структурних підрозділів апарату управління забезпечувати організацію виконання рішень, прийнятих міською радою, відповідно до вимог чинного законодавства.

 6. Рекомендувати головам постійних комісій міської ради на своїх засіданнях розглядати питання про виконання рішень міської ради, що перебувають у них на контролі, надавати пропозиції щодо зняття з контролю виконаних рішень для розгляду на засіданнях міської ради.

 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Н.Клименко.


Міський голова С.Філіпенко
Інформація

про стан виконання рішень міської ради за 2016 рік
За період з грудня 2015 року по грудень 2016 року включно, діяльність Знам’янської міської ради була спрямована на подальший розвиток основних засад місцевого самоврядування, виконання першочергових завдань з формування й наповнення бюджету міста, пошуку ефективних шляхів соціально-економічного та культурного розвитку міста і проводилась відповідно до плану роботи, затвердженого рішенням міської ради від 22 січня 2016 року №90. Основною формою роботи ради були і залишаються сесії. За звітний період відбулося 25 пленарних засідань міської ради, на яких вирішувалися важливі питання життєдіяльності територіальної громади міста. Свої повноваження рада реалізовувала значною мірою шляхом прийняття рішень, яких за звітний період ухвалено 676, у тому числі 131 депутатський запит з яких 1 не підтриманий сесією, 41 знятий з контролю рішеннями міської ради від 22 квітня 2016 року №177 та від 21 жовтня 2016 року №483 «Про стан виконання депутатських запитів», по іншим термін виконання було продовжено.

Протягом звітного періоду на контроль постійних комісій міської ради та посадових осіб було поставлено 510 рішень міської ради, у тому числі на контролі: міського голови 2 рішення; секретаря міської ради 11 рішень; постійної комісія з питань бюджету та економічного розвитку міста ( гол. М.Терновий) 78 рішень; постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту ( гол. Ю. Сопільняк) 25 рішень; постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( гол. А. Тесленко) - 67 рішень; постійної комісії з питань землекористування та будівництва ( гол. О. Кузін) – 277 рішень; постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності ( гол. (Л.Семиніна) - 20 рішення; постійної комісія з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики ( гол. С. Кліпацький) - 11 рішень; постійної комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол. В.Мацко) – 19 рішень.

Зміни до міського бюджету та діючих Міських програм, на розгляд міської ради, вносилися відповідно до листів головних розпорядників бюджетних коштів, керівників підприємств, установ та організацій різних форм власності. Заявники в подальшому забезпечують організацію запланованих заходів.

Станом на 01.01.2017 року у міській раді залишаються на контролі 36 міських цільових програм, у тому числі на контролі: постійної комісія з питань бюджету та економічного розвитку міста ( гол. М.Терновий) – 3; постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту ( гол. Ю. Сопільняк) – 13; постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( гол. А. Тесленко) - 7; постійної комісії з питань землекористування та будівництва ( гол. О. Кузін) – 2; постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності ( гол. (Л.Семиніна) - 3; постійної комісія з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики ( гол. С. Кліпацький) - 1; постійної комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол. В.Мацко) – 4. Також, спільний контроль по 3 Міських програмах покладено на комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики (гол.С.Кліпацький) та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол. В.Мацко). Протягом звітного періоду затверджено 23 нові програми. За звітний період заслухано 20 звітів про хід виконання програм, прийнято 28 рішень про внесення змін і доповнень до міських програм.

На виконання Плану роботи міської ради, проведено Дні депутата під час яких були розглянуті питання щодо: подання депутатами міської ради декларацій про майно, доходи, витрати зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік; вимоги та основні засади реалізації законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про запобігання корупції»; питання регулювань конфлікту інтересів під час здійснення депутатами своїх повноважень; основних вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих України щодо особливостей подання службовими особами декларацій, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру»; впровадження процесів децентралізації влади та реалізації закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». У другому кварталі 2016 року проведено два семінари для жінок-депутатів «Жінки – це 50% успіху України», «Жінка у політиці».

Відповідно до планів роботи постійних комісій, під час засіданнях профільних комісій депутатами заслуховується інформація про стан виконання рішень, прийнятих на сесіях міської ради.

Враховуючи вимоги законодавства щодо прийняття рішень органів місцевого самоврядування в особі міських рад (ч.1 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») з питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та вимоги про включення до словника Єдиних та Державних реєстрів нерухомого майна котрі розташовані на даних вулицях, провулках, прийнято рішення: від 22 квітня 2016 року №195 «Про затвердження розпорядження міського голови від 18 лютого 2016 року №8 «Про перейменування вулиць та провулків м. Знам’янка», від 23 вересня 2016 року №441 та від 21 жовтня 2016 року №492 «Про перейменування об’єктів топоніміки м. Знам’янка» . Дані направлені до Інформаційного центру Міністерства юстиції України щодо внесення до словника Єдиного та Державного реєстру інформаційної мережі Міністерства юстиції України перейменованих вулиць та провулків. Рішення також направлені відповідним структурам для використання в роботі. Загалом, протягом 2016 року, перейменовано 59 об’єктів топоніміки міста.

17.06.2016 року прийнято рішення міської ради №244 «Про створення тимчасової контрольної комісії по перевірці якості та об‘єму виконаних робіт по заміні вікон». Контроль за виконанням даного рішення покладено на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( гол. А.Тесленко). До складу комісії увійшли 5 депутатів міської ради від різних політичних партій. На даний час звіт комісії не підтриманий депутатами.19.08.2016 року прийнято рішення міської ради №404 «Про створення тимчасової контрольної комісії по вивченню питання конфігурації земельної ділянки наданої ТОВ «Акватек-М». Контроль за виконанням даного рішення покладено на постійну комісію з питань землекористування та будівництва ( гол. О.Кузін). До складу комісії увійшли 7 депутатів міської ради від різних політичних партій. За результатами роботи прийнято рішення міської ради від 21.10.2016 року №572 відповідно до якого зобов’язано ТОВ «Акватек-М» в термін до 01.12.2016р. провести державну реєстрацію договору оренди. Також, враховуючи результати роботи тимчасової контрольної комісії міської ради, з метою визначення правомірності руйнації берегових уклонів біля водойм №№3,6 в м. Знам’янка, надано протокольне доручення щодо направлення листа Державній екологічній інспекції у Кіровоградській області про проведення перевірки. За результатами відповіді, отриманої виконавчим комітетом щодо відсутності підстав для проведення позапланової перевірки ТОВ «Акватек-М» відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду ( контролю) у сфері господарської діяльності», ознайомлено депутатів у різному на сесії міської ради 16.12.16 р.

На виконання відповідних рішень міської ради: запроваджено систему он-лайн трансляції засідань сесії міської ради; прийнято одне рішення, внесене на розгляд ради в порядку місцевої ініціативи; працює пункт меню сайту міської ради «Електронні петиції».

Міською радою сьомого скликання, протягом 2016 року, загалом прийнято 7 звернень до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади та територіальних органів міністерств та відомств України. У тому числі, були прийняті звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо: необхідності перегляду Державного бюджету на 2016 рік у частині змін у джерелах фінансування професійно-технічних закладів; заперечення внесення змін до Конституції України, якими передбачається особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей; відставки Кабінету Міністрів України на чолі з А.Яценюком; вимоги зняти з розгляду запропонований законопроект 4563а, яким передбачено нарахування пені у розмірі 0,1% суми простроченого платежу за комунальні послуги, яка нараховується за кожний день прострочення, але не більше 100% загальної суми боргу; щодо неприпустимості виборів на окупованій частині Донецької та Луганської областей. Також, було затверджено та направлено звернення до ГУ Національної поліції в Кіровоградській області щодо реєстрації Знам’янського міського відділу поліції за фактичним місцем розташування на території міста Знам’янка.

Додаток 1

до рішення міської ради

від 17 лютого 2016 року №718


Рішення міської ради, контроль за виконанням яких покладений на постійні комісії міської ради та посадових осіб, зняті з контролю у зв’язку із закінчення терміну виконання чи реалізації

Міський голова С. Філіпенко

 1. від 19.02.2016 року №141 «Про звернення депутатів Знам’янської міської ради сьомого скликання Кіровоградської області до Верховної Ради України із закликом не ухвалювати змін до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей».

 2. від 19.02.2016 року №142 «Про звернення депутатів Знам’янської міської ради сьомого скликання Кіровоградської області до Верховної Ради України (про не нарахування пені за послуги ЖКГ)».

Секретар міської ради Н.Клименко

 1. від 22 січня 2016 року №90 «Про затвердження плану роботи Знам’янської міської ради сьомого скликання на 2016 рік».

 2. від 22.04.2016р. №177 «Про стан виконання депутатських запитів».

 3. від 17.06.2016р. №238 «Про стан виконання депутатських звернень, що надійшли до міської ради протягом грудня 2015 року – квітня 2016 року».

 4. від 22.07.2016р. №271 «Про внесення змін до текстів рішень міської ради».

 5. від 22.07.16 №273 Про стан виконання рішень Знам’янської міської ради сьомого скликання за період з грудня 2015 року по червень 2016 року

 6. від 23.09.2016 р. №446 «Про внесення змін до рішення Міської ради від 22.01.2016 № 99 «Про затвердження Положення про місцеві ініціативи в м. Знам’янка”.

 7. від 21.10.16 р. №483 «Про стан виконання депутатських запитів за період з квітня по серпень 2016 року.

 8. від 16.12.2016 р. №671 «Про заяву депутатського корпусу Знам’янської міської ради сьомого скликання щодо неприпустимості виборів на окупованій частині Донецької та Луганської областей».

Постійна комісія з питань бюджету та економічного розвитку міста,

гол. М. Терновий

 1. 08.12.2015 року №42 Про внесення змін до рішення міської ради від 05.02.2015 року №1626 «Про міський бюджет на 2015 рік».

 2. від 25.12.2015 року №46 Про внесення змін до рішення міської ради від 05 лютого 2015р. №1626 «Про міський бюджет на 2015 рік».

 3. від 25.12.2015 року №47 Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Знам’янка на 2016 рік

 4. від 25.12.2015 року №54 Про затвердження Програми фінансового забезпечення відзначення визначних подій у місті Знам’янка на 2016 рік

 5. від 25.12.2015 року №56 Про міський бюджет на 2016 рік

 6. від 25.12.2015 року №60 Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Знам`янської міської ради.

 7. від 25.12.2015 року №72 Про внесення змін до складу постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста Знам’янської міської ради сього скликання

 8. від 14.01.2016 року №75 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність міста державних навчальних закладів

 9. від 14.01.2016 року №76 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015р. №56 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 10. від 22.01.2016 року №89 Про затвердження Положення про порядок преміювання міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради

 11. від 22.01.2016 року №92 Про надання погодження комунальному закладу «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка» на укладання договорів оренди нежитлових вбудованих приміщень під розміщення аптек

 12. від 22.01.2016 року №107 Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Знам`янської міської ради у І-му кварталі 2016 року.

 13. від 19.02.2016 року №122 Про внесення змін до складу постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста Знам’янської міської ради сьомого скликання

 14. від 19.02.2016 року №123 Звіт про виконання міського бюджету за 2015 рік

 15. від 19.02.2016 року №124 Про звернення депутатів Знам’янської міської ради Кіровоградської області сьомого скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності перегляду Державного бюджету на 2016 рік

 16. від 19.02.2016 року №125 Про передачу повноважень виконавчому комітету щодо передачі в оренду об’єктів нерухомості комунальної власності.

 17. від 19.02.2016 року №126 Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Знам’янка

 18. від 19.02.2016 року №139 Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради на І квартал 2016 року

 19. від 18.03.2016 року №161 Про хід виконання Програми зайнятості населення м. Знам’янки Кіровоградської області на період до 2017 року за 2015 рік

 20. від 22.04.2016 року №179 Про впровадження системи електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Знам’янка.

 21. від 22.04.2016 року №181 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 22. від 22.04.2016 року №182 Звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2016 року

 23. від 22.04.2016 року №183 Про звернення депутатів Знам’янської міської ради Кіровоградської області сьомого скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності перегляду Державного бюджету на 2016 рік у частині змін у джерелах фінансування професійно-технічних закладів

 24. від 22.04.2016 року №184 Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2016 рік

 25. від 22.04.2016 року №191 Про реформування друкованого засобу масової інформації, редакції газети «Знам’янські вісті», засновником якої є Знам’янська міська рада

 26. від 22.04.2016 року №192 Про внесення змін до рішення міської ради від 24 січня 2014 року №1204 «Про затвердження «Міської комплексної програми розвитку засобів масової інформації – редакції газети «Знам’янські вісті» у м. Знам’янці на 2014-2017 роки

 27. від 22.04.2016 року №193 Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради на 2 квартал 2016 року

 28. від 20.05.2016 року №203 Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2016 рік.

 29. від 20.05.2016 року №204 Про продовження договорів оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Знам’янка.

 30. від 20.05.2016 року №205 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 р. №56 «Про міський бюджет на 2016 рік».

 31. від 17.06.2016 року №232 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 32. від 29.06.2016 року №253 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 33. від 22.07.2016 року №264 Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2016 рік

 34. від 22.07.2016 року №268 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік».

 35. від 22.07.2016 року №274 Про прийняття в комунальну власність міста об’єкта «Будівництво котельні на твердому паливі для заміщення споживання газу, до будівель підпорядкованих відділу освіти за адресою: м. Знам’янка, вул. Калініна,113, 115 Кіровоградської області»

 36. від 19.08.2016 року №372 Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2016 рік.

 37. від 19.08.2016 року №373 Про внесення змін до рішення міської ради від 24 січня 2014 року №1204 «Про затвердження Міської комплексної програми розвитку засобів масової інформації – редакції газети «Знам’янські вісті» у м. Знам’янці на 2014-2017 роки»

 38. від 19.08.2016 року №374 Про внесення доповнення до рішення міської ради від 25.12.2015 року №54 «Про затвердження Програми фінансового забезпечення відзначення визначних подій у місті Знам’янка на 2016 рік»

 39. від 19.08.2016 року №375 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 40. від 19.08.2016 року №378 Про внесення змін до додатку 3 рішення міської ради від 22 квітня 2016 року №194 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради»

 41. від 19.08.2016 року №384 Про надання дозволу на безоплатну передачу основного засобу

 42. від 19.08.2016 року №423 Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2016 рік

 43. від 19.08.2016 року №424 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 44. від 30.08.2016 року №425 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.04.2016р. №179 «Про впровадження системи електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Знам’янка»

 45. від 23.09.2016 року №436 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2016 рік.

 46. від 23.09.2016 року №438 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік».

 47. від 23.09.2016 року №471 Про встановлення на 3 квартал 2016 року розміру щомісячного преміювання міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступника міського голови та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.

 48. від 21.10.2016 року №478 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік».

 49. від 21.10.2016 року №480 Про внесення змін до рішення міської ради від 22.04.2016 року №194 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради».

 50. від 21.10.2016 року №481 Про внесення змін до рішення міської ради від 22.04.2016р. №194 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради».

 51. від 21.10.2016 року №493 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.01.2016 року №89 «Про затвердження Положення про порядок преміювання міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради».

 52. від 21.10.2016 року №494 Про встановлення на 4 квартал 2016 року розміру щомісячного преміювання міському голові.

 53. від 21.10.2016 року №495 Про встановлення на 4 квартал 2016 року розміру щомісячного преміювання першому заступнику міського голови.

 54. від 21.10.2016 року №496 Про встановлення на 4 квартал 2016 року розміру щомісячного преміювання заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

 55. від 21.10.2016 року №497 Про встановлення на 4 квартал 2016 року розміру щомісячного преміювання секретарю міської ради.

 56. від 21.10.2016 року №498 Про встановлення на 4 квартал 2016 року розміру щомісячного преміювання керуючого справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

 57. від 04.11.2016 року №575 Про внесення доповнення та змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Знам’янка на 2016 рік».

 58. від 04.11.2016 року №576 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 59. від 18.11.2016 року №585 Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року.

 60. від 18.11.2016 року №586 Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015р. №56 «Про міський бюджет на 2016 рік».

 61. від 29.11.2016 року №620 Про внесення доповнення та змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Знам’янка на 2016 рік».

 62. від 29.11.2016 року №621 Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року №56 «Про міський бюджет на 2016 рік»

 63. від 16.12.2016 року №629 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Знам’янка на 2016 рік».

 64. від 16.12.2016 року №630 Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015р. №56 «Про міський бюджет на 2016 рік».

 65. від 16.12.2016 року №637 Про передачу складових частин для організації фотовиставки «Будні АТО» ГО «Знам’янському об’єднанню «Майдан».

 66. від 16.12.2016 року №638 Про затвердження Положення про фінансове управління Знам’янського міськвиконкому.

 67. від 20.12.2016 року №673 Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015р. № 56 «Про міський бюджет на 2016 рік».

 68. від 23.12.2016 року № 674 Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015р. № 56 «Про міський бюджет на 2016 рік».
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6

Схожі:

Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconТринадцята сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 червня 2016 року №238
Якщо депутат ради не задоволений результатами розгляду свого звернення або якщо посадові особи ухиляються від вирішення порушеного...
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconПротоко л двадцять першої сесії сьомого скликання
Двадцять першу сесію Обухівської міської ради відкриває І веде міський голова Левченко Олександр Миколайович
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconБуринська міська рада Сумської області
Відкрила І вела сесію до визнання повноважень депутатів Буринської міської ради сьомого скликання та міського голови Кохан Надія...
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconСтенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання
Пленарне засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання відкрив І вів голова районної ради Ларченко Олександр...
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconРішення від 015 року № м. Новий Буг сесія скликання Про хід виконання районної Програми розвитку сільського, зеленого туризму в Новобузькому
Новобузькому районі на 2011-2016 роки, враховуючи рекомендацію постійної комісії районної ради з питань охорони здоров я, освіти,...
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconПлан роботи куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 куп’янської міської ради харківської області з вечірньою (змінною) формою навчання на 2013/2014 навчальний рік
Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 куп’янської міської ради харківської області
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconЗвіт про роботу відділу культури марганецької міської ради за 2014 р
Відділ культури виконавчого комітету Марганецької міської ради діє на підставі «Положення про самостійний структурний підрозділ відділ...
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconРішення " " лютого 2017 року № Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств
Дубенської міської ради відповідно до принципів гласності, підзвітності та відповідальності перед територіальними громадами закріплених...
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Керуючись рішенням міської ради від 21. 10. 2016 року №7/12/12 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22. 12. 2015 року №7/3/23...
Двадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718 iconРозпорядження міського голови від 27. 11. 2015 №1-с 02 грудня 2015 року
Звернувся до всіх присутніх, зазначивши, що розпочинає роботу першого пленарного засідання ІІ сесії міської ради VІІ скликання зі...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка