Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки»Скачати 408,12 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації09.04.2018
Розмір408,12 Kb.
ТипІнформація
  1   2   3


До проекту 1087 (зі змінами)

Додаток


до рішення ______ сесії Чугуївської

міської ради VІІ скликання

_______________№____-VІІ

ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки»
Назва заходу

Термін виконання

Виконання за 2017 рік

1.

Забезпечувати виконання Конституції України щодо розвитку культури, законів України, що діють у сфері культури і мистецтва

щорічно

Мережа закладів культури у м. Чугуєві нараховує 8 закладів, до якої входить Комунальна установа «Культурний центр «Імідж» (далі – КЦ «Імідж»), Чугуївська централізована бібліотечна система (далі - Чугуївська ЦБС) (об’єднує 5 бібліотек) та дві школи естетичного виховання: Чугуївська дитяча музична школа (далі – Чугуївська ДМШ), Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна (далі – Чугуївська ДХШ).

У своїй роботі заклади культури керуються Конституцією України, Законом України «Про культуру», законами України відповідного спрямування, актами президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства культури України, наказами Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, довгостроковими державними, обласними та місцевими програмами у сфері культури і туризму, а також Статутом установ.2.

Здійснювати моніторинг і прогнозування культурних потреб і інтересів мешканців та гостей міста

щорічно

Працівниками закладів культури постійно проводиться моніторинг надання культурних послуг мешканцям і гостям міста. Проводиться анкетування, популяризаторські акції серед відвідувачів закладів.

У 2017 році КЦ «Імідж» проводив популяризаторські акції з метою залучення до кружкової та клубної роботи мешканців міста. У КЦ «Імідж» працює 25 клубних формування, з них 13 – для дітей (загалом 275 дітей). Пільговий контингент становить 16 дітей. З них 9 – діти з багатодітних родин, 1 дитина позбавлена батьківського піклування та виховується у прийомній родині, 6 – ВПО.

У Чугуївській ДХШ затверджено контингент учнів – 164. Станом на 01.02.2018 у школі навчається – 156 учнів. Пільговий контингент становить 11 дітей, які звільнені на 100% від оплати за навчання, з них 8 дітей – діти з багатодітних родин, 2 дитини - з обмеженими можливостями (мають групу інвалідності), 1 дитина позбавлена батьківського піклування та виховується у прийомній родині.

У Чугуївській ДМШ затверджено контингент учнів - 156 дітей. У групах, що працюють на засадах самоокупності – 49 учнів. Загалом у школі навчається - 205 учнів. Пільговий контингент становить 17 учнів, які звільнені на 100% від оплати за навчання. З них: 15 – діти з багатодітних родин, 1 – дитина-інвалід, 1 – позбавлена батьківського піклування.

За потребами мешканців громади у 2017 році у Чугуївській ДМШ було відкрито два нових інструментальні класи: клас флейти та клас домри.

Працівниками Чугуївської ЦБС у 2017 році здійснено анкетування серед користувачів бібліотек міста щодо дослідження читацького попиту та визначення популярної серед читачів літератури.

У 2018 році у Чугуївській ЦБС з метою забезпечення потреб громади у творчих, діяльних, обдарованих інтелектуальне і духовно розвинених громадянах, популяризації та збереження української національної культури планується:

- відкриття нового відділу – естрадного співу та музики;

- розширення класу флейти та створення ансамблю флейтистів;

- організація та проведення конкурсу «Україна в піснях» учнів шкіл Зонального методичного об’єднання.3.

Проводити культурно-мистецькі заходи з відзначення державних, традиційних міських свят, конкурсів, фестивалів, ярмарок тощо

щорічно

Протягом 2017 року працівниками закладів культури проведено близько 400 різноманітних за формою та тематикою культурно-дозвіллєвих заходів, серед яких: «Бал меценатів», міський конкурс професійної майстерності «Людина року - 2016», І Фестиваль Писанок, фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», фестиваль ансамблів, хорів та вокалістів «Співаймо, друзі!», VIII міський пленер ім. П.М. Мальцева, XVIII Міжнародний рєпінський пленер, День міста, Новий рік та Різдво Христове, а також заходи до державних та професійних дат, серед яких до: Міжнародного жіночого дня 8 Березня, 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День Перемоги), Дня молоді, Дня Конституції України, Дня визволення України від немецько-фашистських загарбників, Дня Прапору, Дня Незалежності України. До участі у вище зазначених заходах було залучено понад 20000 глядачів.

КЦ «Імідж» разом з працівниками міської ради достойно представив м. Чугуїв на культурно-мистецькому фестивалі «Гетьманська слава» (смт Коломак), Великому Слобожанському ярмарку (м. Харків).

Працівники туристично-інформаційного центру брали участь у туристичних виставках, де презентували туристичний потенціал нашого міста.

У виставковому та лекційному залі КЦ «Імідж» постійно працюють виставки творів майстрів живопису, графіки та декоративно-ужиткового мистецтва м. Чугуєва, м. Харкова та інших міст України. За звітний період організовано 20 виставок, 258 екскурсій, 9 лекції, 4 Арт-зустрічі, 42 тренінги, 22 майстер-класи, інноваційний байк – проект «Репин фест передвижники», у рамках якого відбувся арт- лекторій.

Протягом звітного періоду працівниками Чугуївської ЦБС проведено заходи для різних категорій читачів. Особлива увага приділялася дітям вимушено переміщених осіб (ВПО). Традиційним стало проведення літературного фестивалю «Сиреневый май», у рамках якого проходили літературні конкурси: «Проба пера» для дорослих та «Срібна пір’їна» для дітей, Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач року» на міському рівні. Проводилися майстер-класи, ігрові програми, книжкові та віртуальних виствки. У 2017 році працівниками Чугуївської ЦБС було започатковано проведення екскурсій містом для всіх бажаючих мешканців, до яких залучилися також і зовнішні туристи.

Педагогічним колективом та вихованцями Чугуївської ДХШ протягом зазначеного періоду проводилися виставки з відзначення державних та загальноміських свят. Проведено виставки до: Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Дня народження Т.Г. Шевченко, Дня пам’яті та примирення «Діти за мир», Дня художника, звітна виставка робіт випускників школи, Дня Конституції, Дня Незалежності України, Дня українського козацтва, роковин визволення України, Дня місцевого самоврядування, свята Нового року та Різдва Христового. У виставковій залі художньої школи проведено підсумкову міську виставку-конкурс «Зимова казка», у якій прийняло участь понад 150 учнів з Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна, Чугуївський НВК № 5, НВК № 6, НВК № 8, Чугуївська ЗОШ № 2. Відзначено 15 лауреатів та 15 дипломантів та 20 учнів відзначено дипломами журі у різних номінаціях. Діти художньої школи прийняли участь у І Фестивалі Писанок у м. Чугуєві до дня Великодня та Стрит-Арті у розмальовуванні дерев декоративними розписами у сквері «Мелодія» до Дня молоді.

Чугуївська ДМШ веде активну концертно-просвітницьку діяльність. За звітній період проведено концерти, а саме «Любим мамам та бабусям», «Яскравість образного світу української музики», концерт-реквієм «Чорнобильський дзвін», звітний концерт школи «Наполним музыкой сердца», цикл концертів «Перша зустріч з музикою», концерт-зустріч для делегації з Китаю, випускні вечори, «Вітання юним музикантам», концерт-вітання воїнів АТО, «Тебе мое признанье, музыка», «Свято мужності і честі», «А пам'ять священна» концерт творчих учнівських колективів школи «Музичне конфетті», концерт до Дня людей похилого віку, Дня музики, Дня соціального працівника, Дня людей з обмеженими можливостями, Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, новорічний захід для дітей позбавлених батьківського піклування, новорічні свята для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку міста «Сузір’я талантів».

За 2017 рік на проведення загально-міських, державних свят, участі у фестивалях, конкурсах було витрачено з місцевого бюджету 199,9 тис. грн.4.

Здійснювати роботу щодо участі у міжнародних проектах і конкурсах інвестиційних грантів з метою залучення позабюджетних надходжень на розвиток підпорядкованих закладів

постійно

Протягом 2017 року проводились роботи з покращення матеріально-технічної бази КЦ «Імідж» шляхом участі у міжнародних проектах і конкурсах інвестиційних грантів. В рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що реалізовується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу КЦ «Імідж» отримав обладнання та витратні матеріали для проведення серії різноманітних заходів з питань розвитку громади та соціальної згуртованості громади (мікрофони, обладнання для фото-відео школи, спортивне обладнання, матеріали для майстер класів, канцтовари, комп’ютер, кольоровий принтер та багатофункціональний пристрій, хозтовари та 50 кущів троянд) на загальну суму 182 тис. грн.

Завдяки співробітництву ГО «Офіс розвитку громад» Чугуївської міської ради із Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ у червні на базі Культурного центру відкрито Молодіжний хаб «CITY», у якому кожний тиждень проводяться тренінги, лекції та зустрічі активної молоді міста. Загальна сума отриманих коштів від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ склала 139,5 тис. грн. По проекту закуплено: телефон, настільний футбол, приставка, ігри настільні, безкаркасний диван у кількості 3 шт., безкаркасне крісло-груша у кількості 10 шт., вішалка підлогова (стійка), полиця для документів, стіл для конференц-зали складний, ноутбук - 2 шт., журнальний столик 2 шт., кавомашина, чайник електричний, холодильник, контролер, стільці у кількості 50 шт., багатофункціональний пристрій, телевізор, фотоапарат, штатив для фотокамери.

Чугуївська ЦБС активно проводить роботу щодо участі у грантах з метою залучення позабюджетних коштів на розвиток бібліотек міста. Завдяки перемозі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ» та за рахунок коштів міського бюджету і ініціативної групи (міський бюджет - 339,4,0 тис. грн, обласний бюджет - 100,0 тис. грн, кошти ініціативної групи - 10,0 тис. грн) зроблено капітальний ремонт нового приміщення бібліотеки для дітей за адресою: вул. Леонова, 29. Напередодні святкування Дня міста відбулося урочисте відкриття бібліотеки.


5.

Забезпечити максимально сприятливі умови для подальшого розвитку існуючих аматорських колективів всіх видів самодіяльної художньої творчості та сприяти створенню нових

постійно

КЦ «Імідж» постійно ведеться робота щодо покращення стану умов для подальшого розвитку існуючих аматорських колективів всіх видів самодіяльної художньої творчості.

Вихованці та колективи художньої самодіяльності КЦ «Імідж» постійно беруть участь у обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях, де займають призові місця. Так для вокального ансамблю «Камертон» у цьому році стало значущою подією присвоєння звання «зразковий аматорський колектив» (рішення колегії Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації). Колектив став переможцем міського конкурсу «Весняні дзвіночки», брав участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Чорноморська перлина», де здобув найвищу нагороду – Гран - прі.

Колектив «FEERIYA» у 2017 році брав участь у III Міжнародному фестивалі - конкурсі «SOUL FEST», де старша та молодша група стали срібними лауреатами, середня група – бронзовим лауреатом.

Ансамбль естрадно - спортивного танцю «Фантазія» у жовтні 2017 року у м. Умань зайняв III місце у IV Всеукраїнському фестивалі - конкурсі хореографічного мистецтва «Global Dance».

Танцювальний колектив спортивно - бального танцю «TOP – DANCE» активно бере участь у багатьох турнірах і конкурсах по бальним танцям. У 2017 році значущою перемогою для колективу стало здобуте І місце танцювального дуету Півторак Богдана і Белєвцової Марії на Національному чемпіонаті світу «WDC AL DISNEY 2017 - World Open National Under16 Latin», який проходив у Парижі. Також, колектив здобув перемоги у конкурсах, а саме: «Седьмой малый кубок города Харькова» - I місце, «Kharkiv Dance Festival spring edition» – III місце, «Black Sea Open CUP»– III місце, «Dnepr rising Star» – I місце, «Киевский вальс» – I місце (Бессараб Матвій та Марія).

Естрадно-духовому оркестру «Chuguev City Band» у 2017 році присвоєно звання «народний колектив» (рішення колегії Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації). Оркестр є постійним учасником міських свят та учасником Міжнародної акції «Ніч в музеї» м. Харкова. Оркестр неодноразово відзначено подякою командування 92-ої окремої механізованої бригади за проведені концерти. Естрадно-духовий оркестр у м. Чугуєві та у Чугуївському районі єдиний, але вони передають свою майстерність юним музикантам, які є молодшою групою оркестру - «Sputnik band».

Клуб мистецьких виробів народних умільців «HOBBY – CLUB» у звітному році представляв вироби народних умільців від міста Чугуєва на Великому Слобожанському ярмарку м. Харкова, на фестивалі «Гетьманська слава» смт Коломак, на міських заходах.

У 2018 році КУ «КЦ «Імідж» планує розширити клубні формування за новими напрямками роботи.

Одним з пріоритетних напрямків роботи дитячої музичної школи є створення та діяльність учнівських та викладацьких музичних колективів школи. Особлива увага у музичній школі приділяється роботі шкільних дитячих колективів: інструментальним ансамблям «Мажор», «Акорд», «Модерн», вокальним ансамблям «Барвінок», «Очаровашки», «Сузір’я», вокальному ансамблю хорового відділення «Калинова пісня», ансамблю гітаристів, ансамблю ударних інструментів «Веселка», ансамблю скрипалів, музичному театру «Калейдоскоп», хору молодших класів, хору старших класів, ансамблю шумових інструментів «Дзвоники», ансамблю народної музики «Юніор», який отримав Стипендію голови Харківської облдержадміністрації «Надія Слобожанщини». У 2017 році створено два нових дитячих колективи: дует скрипалів «Скерцино» та вокальний ансамбль хлопчиків «Сюрприз».

У Чугуївській ДМШ працюють педагогічні творчі колективи, а саме: інструментальний ансамбль «Мрія», фортепіанний дует «Фортіссімо», вокальний ансамбль «Вдохновение», інструментальне тріо «Гармонія».6.

Проводити моніторинг наданих платних послуг у галузі культури

постійно

Відділом культури і туризму постійно проводиться моніторинг наданих платних послуг у галузі культури. Єдиною платною послугою у 2017 році у КЦ «Імідж» була оренда приміщень.

У Чугуївській ЦБС всі послуги надаються безкоштовно.

У Чугуївській ДХШ станом на 01.02.2018 навчається 156 учнів, затверджений контингент учнів – 164 дитини.

У Чугуївській ДМШ затверджено контингент - 156 учнів, у групах, що працюють на засадах самоокупності навчається 49 учнів. Загалом у школі навчається 205 учнів. З метою забезпечення потреб громади у 2017 році у Чугуївській ДМШ було відкрито два нових інструментальні класи: клас флейти та клас домри.7.

Всебічно висвітлювати культурне життя міста у засобах масової інформації

щорічно

Діяльність закладів культури, перемоги та участь учнів шкіл естетичного виховання у фестивалях, конкурсах, виставках, пленерах, проведення загально-міських, державних, професійних заходів, проведення творчих зустрічей, екскурсій, тренінгів тощо для мешканців та гостей міста закладами культури постійно висвітлюються на офіційному веб-сайті Чугуївської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації, Харківського обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів, у газеті «Новости Чугуева», «Вісник Чугуївщини» та у соціальних мережах.

8.

Сприяти співпраці з національними та міжнародними, обласними фондами та організаціями, які діють у сфері культури та туризму з метою популяризації діяльності та розвитку культури та туризму

постійно

Протягом 2017 року КЦ «Імідж» співпрацював з міжнародними організаціями: Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) з метою популяризації діяльності та розвитку культури та туризму. Завдяки співробітництву ГО «Офіс розвитку громад» Чугуївської міської ради із Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ у червні 2017 року на базі Культурного центру відкрився Молодіжний хаб «CITY», у якому кожний тиждень проводяться тренінги, лекції та зустрічі активної молоді міста.

Чугуївська ЦБС активно займається проектною діяльністю та співпрацює з національними та міжнародними фондами та організаціями, бо це ключ до успіху і подальшого розвитку культурного життя міста. У поточному році фахівці Чугуївської ЦБС брали участь у:

- конкурсі молодіжних ХАБІВ в рамках проекту Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (проектна заявка «Бібліотека та молодь – щасливе майбутнє»);

- конкурсі на отримання фінансової підтримки від Посольства Федеративної Республіки Німеччини (проектна заявка «Бібліотека, як центр консультування, дозвілля та інформації для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та соціально незахищених верств населення»);

- конкурсі проектів «Єдина громада» IREX;

- першому етапі конкурсу «Сприяння розвитку сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО» Міжнародного фонду «Відродження»;

- грантовій програмі «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив організації громадського суспільства.

У 2016 році Чугуївська ДХШ обрана опорно-базовою школою, яка корегує навчально-методичну роботу художніх шкіл області. Школа входить до зонального методичного об’єднання та співпрацює з Національною спілкою художників України, четверо викладачів школи є членами спілки.

Чугуївська ДМШ є опорною школою зонального методичного об’єднання, до складу якого входять Печенізька дитяча музична школа, Роганська дитяча музична школа та Чугуївська дитяча художня школа. У 2017 році на базі Чугуївської ДМШ було проведено 8 обласних заходів за різноманітною тематикою (відкриті уроки, семінари, круглий стіл, концерти класів викладачів) та другий тур Обласного конкурсу виконавської майстерності учнів молодшого віку мистецьких шкіл «Радість відкриття». Обласним навчально – методичним центром було запропоновано Чугуївській ДМШ поділитися з викладачами шкіл естетичного виховання м. Харкова та області своїми методичними напрацюваннями. Три відділення школи – фортепіанний, хоровий та підготовче відділення – презентували інноваційні методики виховання учнів.

Чугуївська ДМШ наладжує контакти з «Vere Music fund». Фонд підтримує молодих талановитих українських музикантів, які займаються академічною музикою та беруть участь в міжнародних конкурсах і майстер-класах. У травні 2017 року в рамках Міжнародного проекту «Відкриваємо Україну» видатний піаніст та громадський діяч Станіслав Христенко (США) провів майстер клас з учнями – піаністами Чугуївської ДМШ.9.

Забезпечувати проведення атестації спеціалістів у галузі з метою визначення кваліфікаційної категорії

згідно графіку

Відділ культури і туризму забезпечує проведення атестації спеціалістів у галузі культури з метою визначення кваліфікаційної категорії. Спеціалісти у галузі культури проходять атестацію раз на п’ять років.

Атестація працівників КУ КЦ «Імідж» була проведена у 2016 році.

У листопаді 2017 року відбулася атестація працівників Чугуївської ЦБС.

Викладачі шкіл естетичного виховання підвищують кваліфікацію згідно з графіком у Харківському обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

У січні 2017 року заступник директора Чугуївської ДХШ пройшов курси підвищення кваліфікації керівників початкових спеціалізованих мистецьких закладів. Один викладач художньої школи підтвердив вищу кваліфікаційну категорію, а один – отримав вищу кваліфікаційну категорію. Чугуївська ДХШ у 2014 році пройшла атестацію серед шкіл естетичного виховання Харкова та Харківської області та стала єдиним закладом, який отримав високу оцінку з відзнакою.

У 2017 році 6 викладачів Чугуївської ДМШ пройшли курси підвищення кваліфікації.10.

Здійснювати роботу з організації підвищення кваліфікації працівників галузі культури міста

постійно

Працівники Чугуївської ЦБС протягом 2017 року брали участь у Міжрегіональному стратегічному воркшопі «Креативні практики» (м. Київ, м. Харків), тренінгах, спрямованих на підвищення професійних навичок. Один бібліотекар брав участь у курсах з підвищення кваліфікації у Обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Управління культури і туризму ХОДА.

У 2017 році два викладача Чугуївської ДХШ брали участь у обласному конкурсі методичних розробок у Обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

Директор Чугуївської ДМШ є членом президії Методичної ради директорів шкіл естетичного виховання Харківської області. Один викладач Чугуївської ДМШ брав участь у Всеукраїнській науково-педагогічній конференції класу домри. У цьому році 3 відділи музичної школи (фортепіанний, хорового співу та підготовче відділення) презентували свою роботу та інноваційні методики викладання на обласному рівні.


11.

Капітальний ремонт фасаду будинку КУ «КЦ «Імідж»

2017 рік

У 2017 році за рахунок коштів міського бюджету проведено капітальний ремонт фасаду КЦ «Імідж» на загальну суму 1235,0 тис. грн. Проведено зовнішнє прибудинкове освітлення установи - 190,0 тис. грн, зроблено відливи навколо будинку КЦ «Імідж» - 130,0 тис. грн.


Каталог: files -> docs -> 2018
docs -> Тернопільський міськрайонний суд тернопільської області
docs -> Зміст навчального матеріалу Кількість годин
docs -> Хорол — районний центр Полтавської обла­сті — має багату й цікаву історію. Старовинне місто було свідком визначних історичних подій, бачило на своєму віку багатьох великих людей — І. П. Котляревського, Т
2018 -> Звіт про роботу Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості Чугуївської районної ради Харківської області у 2017 році
2018 -> Навчальний предмет Завдання


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3

Схожі:

Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconЛ. М. Кречко з в І т про роботу полтавської міської централізованої бібліотечної системи за 2015
Робота бібліотек цбс в 2015 році відбувалася в рамках виконання плану заходів щодо розвитку бібліотечної справи в області на 2011-2015...
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconІнформація про стан виконання заходів програми розвитку культури І духовності в Херсонській області на 2013-2017 роки за 2014 рік № з/п Назва розділу програми та заходу
З метою підтримки та популяризації аматорської творчості, розвитку різних жанрів за звітний період проведено ряд фестивалів, конкурсів,...
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconРозпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки»
Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки, з метою покращення поінформованості туристів про м. Канів та наявні...
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconРішення тридцятої сесії шостого скликання 28 лютого 2014 року Ізяслав №
Заслухавши інформацію про хід виконання районної Програми розвитку історичної, культурної спадщини та зеленого туризму в Ізяславському...
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconРішення від 015 року № м. Новий Буг сесія скликання Про хід виконання районної Програми розвитку сільського, зеленого туризму в Новобузькому
Новобузькому районі на 2011-2016 роки, враховуючи рекомендацію постійної комісії районної ради з питань охорони здоров я, освіти,...
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconПорядок денний
Про хід виконання заходів Програми правової освіти населення міста Обухів на 2015-2018 р р за 2017 рік
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconРішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі
Про хід виконання районної програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної...
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconПро затвердження розпоряджень міського голови №№01 27 за 2016 рік. Доповідає: Левченко О. М. міський голова
Про підсумки виконання Програми розвитку фізичної культури І спорту на 2012-2016 роки за 2015 рік
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconДвадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718
Розглянувши інформацію секретаря міської ради Н. Клименко про стан виконання рішень міської ради станом на 01. 01. 2017 року, аналізуючи...
Інформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки» iconРішення 2017 р м. Ірпінь № Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське
Демченко С. А. про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка