Конкурс промислового дизайну „Арт факторія" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія"Сторінка1/5
Дата конвертації03.07.2017
Розмір0,7 Mb.
ТипКонкурс
  1   2   3   4   5ПОЛОЖЕННЯ

про районну виставку - конкурс промислового дизайну „Арт – факторія”


Районна виставка – конкурс промислового дизайну „Арт – факторія” проводиться районним відділом освіти Вишгородської районної державної адміністрації та Вишгородським районним Центром художньої творчості дітей, юнацтва та молоді „Дивосвіт” в рамках обласної виставки – конкурсу промислового дизайну „Арт – факторія”.

Мета виставки – конкурсу

- розвиток та популяризація досягнень в галузі промислового дизайну;

- виявлення та підтримка юних талантів та обдарувань;

- допомога учням у професійному самовизначенні.

Учасники виставки – конкурсу

До участі у виставці – конкурсі залучаються юні дизайнери – учні (вихованці) загальноосвітніх, професійно – технічних навчальних закладів віком від 9 до 18 років.

Конкурсанти подають на розгляд журі роботи за наступними напрямками:

- технічний дизайн (авторська оригінальна розробка зовнішньої форми транспортного засобу – автомобіль, мототехніка, водні та повітряні засоби – у вигляді макету або ескізу);

- графічний дизайн (логотип, шрифтова композиція, емблема);

- дизайн меблів (ескізний проект і креслення, або практично виконані

об”єкти з кольоровим рішенням);

- дизайн інтер”єру ( ескіз оформлення приміщення – шкільного,житлового,

громадського);

- дизайн верхнього одягу (ескізи з кольоровим вирішенням, можливе представлення готових виробів;

- дизайн дитячої іграшки ( ескізи або виготовлення з матеріалів іграшки, розвиваючі та пізнавальні ігри).

До кожної роботи прикріплюється етикетка розміром 5 х 10 см з такими даними: назва роботи, напрямок, прізвище та ім”я автора, його вік, навчальний заклад, район ( місто), рік створення роботи. У супроводжуючому документі зазначається: назва роботи, напрямок, ім”я та прізвище автора, дата народження, повна поштова домашня адреса, адреса навчального закладу, ім”я та прізвище вчителя (викладача, керівника студії тощо, який підготував учасника), місце його роботи.Критерії оцінювання робіт:

- художній рівень та індивідуальність виконання:

- сучасна спрямованість роботи;

- композиційна досконалість роботи;

- багатство індивідуальних творчих прийомів;

- якість оформлення робіт.

Роботи на конкурс подаються до 15 листопада 2012 р. у Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді „Дивосвіт” за адресою: м. Вишгород, пр. Шевченка,8

Довідки за тел. 5-61-23, т/факс 25-171.Відповідальний : Іващенко Юлія Олександрівна, методист

Умови

проведення районного етапу

Всеукраїнського юнацького фестивалю

В об’єктиві натураліста”
Всеукраїнський молодіжний конкурс “В об’єктиві натураліста” проводиться з метою формування громадської позиції, самореалізації внутрішнього потенціалу школярів та молоді, її підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються в природі в результаті людської діяльності.

Учасниками конкурсу можуть бути учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, що мають досвід у створенні фото-, слайдо- та відеоматеріалів.

конкурс проводиться у заочній формі за номінаціями:


 • кращий відеофільм;

 • кращий слайдофільм;

 • краща фоторобота.

Тематика робіт учасників – дослідницька, природоохоронна та екологічна діяльність навчальних закладів.
Вимоги до робіт:


 • відповідність тематиці;

 • актуальність порушеної проблеми для регіону та України;

 • розкриття наукових підходів до вирішення піднятої проблеми;

 • навчально-виховне значення роботи;

 • рівень режисерської майстерності, креативність.


Робота, подана на конкурс, має відповідати технічним вимогам:

 • для відеофільмів: наявність інформації про автора (ПІБ автора, вік, навчальний заклад, тема, коротка анотація про відеофільм, адреса, телефон), тривалість показу до 20 хв;

 • для слайд фільму: до 20 слайдів за єдиною тематикою з анотацією та відомостями про автора (ПІБ, вік, навчальний заклад, адреса, телефон);

 • для фоторобіт: кольорові або чорно-білі фотографії за єдиною тематикою, розміром не менше ніж 18-24 см (не більше 5 шт.) з анотацією та відомостями по автора (ПІБ, вік, навчальний заклад, адреса, телефон).

Відповідальний методист : Філенко Оксана ОлексіївнаРоботи надсилаються до 17 грудня 2012 року за адресою:

м. Вишгород, Вишгородський районний Центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», проспект Шевченка, 8. Довідки за телефонами: 56-123, т/факс 25-171.

Відповідальний: Філенко Оксана Олексіївна, методист

Умови проведення районних природоохоронних заходів, присвячених Міжнародному Дню Землі

(свято «День Землі», «День довкілля», «Чиста планета»)
Щорічно в усьому світі 22 квітня проводиться свято «День Землі», започатковане молоддю Сполучених Штатів Америки і підтримане дітьми всього світу. Воно стало зрозумілим, близьким за своїм змістом і школярам України, які під керівництвом педагогів проводять уроки на екологічні теми, зустрічаються з представниками місцевої влади з питань екологічної ситуації у місті, селі, саджають дерева, кущі, прибирають шкільні подвір’я, садки, парки, сквери.
Мета заходу

Збереження біологічного і ландшафтного різноманіття та поліпшення санітарного стану довкілля.


Завдання заходу

 • Озеленення шкільних і власних садиб, вулиць, міст і сіл;

 • Закладання парків, дендраріїв;

 • Забезпечення догляду за збереженням насаджень минулих років.


«День довкілля»

У рамках «Дня довкілля» (3-я субота квітня) проводяться різні акції. Акції мають забезпечити організацію проведення озеленення території, очищення водоймів, джерел, благоустрій населених пунктів, діяльність щодо поширення екологічних знань за безпосередньо активною і творчою участю педагогічних, учнівських колективів шкіл, будинків змішаного типу протягом всього року і у перспективі.


Завдання

 1. Створення водоохоронних лісонасаджень у межах прибережних захисних смуг малих річок та інших водойм.

 2. Продовження робіт щодо заліснення укосів, ярів, балок, крутосхилів та інших непридатних для сільськогосподарського виробництва земель, створення полезахисних лісосмуг.

 3. Створення нових зелених насаджень у житлових масивах, вздовж доріг в межах санітарно-захисних зон підприємств, місцях відпочинку населення, закладка нових лісових масивів, садів, скверів, догляд за раніше створеними насадженнями.

 4. Проведення чистки території населених пунктів, зелених зон, прибережних смуг від побутового та іншого сміття, визначення та впорядкування місць для складування побутових відходів у сільських населених пунктах, ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

 5. Розчищення замулених джерел, струмків, потічків, малих річок, впорядкування польових і лісових криниць, закріплення берегів річок та інших водойм деревними насадженнями.

 6. Виготовлення і встановлення шпаківень, дуплівок, огородження мурашників.

 7. Визначення нових територій і об’єктів для їх заповідування, виготовлення і встановлення в заповідних зонах, місцях зростання червонокнижних і рідкісних рослин, ареалів диких тварин і птахів інформаційних знаків.

 8. Проведення екологічних освітніх заходів – вечорів, бесід, конкурсів, виставок, виступів агітаційних бригад, пропаганда екологічної літератури.


Роботи подаються до 01 травня 2013 року за адресою: ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт»,

проспект Т. Шевченка, 8, тел. 56-123; т/факс 25-171.

Відповідальний: методист Філенко Оксана Олексіївна.

Положення

про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу

учнівських екологічних колективів (екотеатрів)

«Світ навколо тебе» 1. Загальні положення

Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських екологічних колективів (екотеатрів) проводиться відділом освіти Вишгородської райдержадміністрації та Вишгородським районним Центром художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
 1. Мета конкурсу

Конкурс проводиться з метою активізації екологічного руху в Україні, виявлення та поширення цієї форми роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, формування екологічної культури учнівської молоді, привернення уваги місцевої влади, громадських та державних організацій до екологічних проблем.
 1. Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються колективи, які мають досвід виступів перед широкою аудиторією з висвітлення екологічних проблем своєї місцевості та шляхів їх вирішення.

Учасниками конкурсу можуть бути учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів віком до 17 років.

Кількісний склад агітбригад – 7 осіб.

Тривалість виступу - до 20 хвилин. За порушення регламенту з учасників конкурсу знімаються бали.

Запис фонограми виступу колективу повинен бути на міні-диску (MD) або компакт-диску (CD). Допускається використання фонограми «+».

Для участі в районному етапі конкурсу слід подати такі документи:


 • заява (форма додається);

 • сценарій (друкований та електронний варіанти);

 • ілюстративний матеріал до виступу (плакати, малюнки, фотографії, відеоматеріали про природоохоронну та екологічну діяльність колективу);

 • творча характеристика колективу.


Заявки подаються до 10 лютого 2013 року за адресою:

07300, Київська обл., м. Вишгород,

проспект Т. Шевченка, 8 телефон: 56-123, т/ф 25-171.

Відповідальний - Караваєва Катерина Миколаївна, культорганізатор


 1. Визначення переможців та нагородження

Для визначення переможців конкурсу створюється журі, до складу якого повинні входити працівники освіти, представники регіональної екологічної інспекції, відділу екології та охорони навколишнього середовища, громадських екологічних організацій тощо. Оцінювання виступів колективів здійснюється за 5-бальною шкалою. У разі виникнення спірних питань право остаточного рішення належить голові журі.

Рішення журі перегляду та оскарженню не підлягає.

Критерії оцінки виступів колективів:


 • актуальність порушеної у виступі екологічної проблеми, її соціальне значення для Європи, України, області, району, міста, села в контексті загальноєвропейського процесу «Довкілля для Європи» (1-5 б.);

 • зв’язок з державними та громадськими екологічними організаціями при вирішенні проблеми (1-3 б.);

 • рівень майстерності виконання (1-5 б.);

 • оригінальність та виразність художнього оформлення (1-3 б.);

 • використання засобів активізації аудиторії (1-2 б.);

 • відповідний однострій колективу, доцільність і стилістика костюмів (1-3 б.);

 • рівень режисури (1-2 б.);

 • наявність сценарію та ілюстративного матеріалу до виступу: плакати, малюнки, фотографії, відеоматеріали про природоохоронну та екологічну діяльність колективу тощо (1-4 б.).

Колективи, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця нагороджуються грамотами відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації та цінними подарунками.

Колектив-переможець районного етапу направляється для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських екологічних колективів (екотеатрів).

Додаток

Заявка

на участь в обласному конкурсі

учнівських екологічних колективів (екотеатрів)


 1. Район (місто) ___________________________________________________________

 2. Навчальний заклад _______________________________________________________

 3. Назва колективу _________________________________________________________

 4. Список учасників:


Прізвище, ім’я

Дата народження

Домашня адреса

приміткаУмови проведення районного етапу

Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій рідний край»
Мета виставки – конкурсу:


 • підведення підсумків роботи гуртків декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтва творчих об’єднань учнів;

 • підтримка та розвиток декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді;

 • пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напрямку;

 • залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і в своєму житті;

 • художньо-естетичне виховання учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної спадщини.


Програма виставки – конкурсу

Конкурс передбачає: • особисту першість з кожного розділу виставки.


Учасники виставки – конкурсу
У конкурсі бере участь учнівська молодь загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

 • 1 категорія - 6-10 років;

 • 2 категорія -11-15 років;

 • 3 категорія -16-18 років.


Умови проведення

Виставка – конкурс проводиться за розділами:


І. Декоративно-вжиткове мистецтво:

 • художнє різьблення по дереву;

 • в’язання спицями, гачком;

 • витинання;

 • художня вишивка;

 • лялька;

 • писанкарство;

 • вироби з тіста;

 • бісероплетіння;

 • паперова пластика та ори гамі;

 • вироби з соломи;

ІІ. Образотворче мистецтво:
 • живопис;

 • батик.Документація
На роботи подаються такі документи:

 • заявка ( додаток №1);

 • паспорт представленого твору ( додаток №2);

 • фотокартка твору розміром 10х15 см;

 • назва твору.

Примітка: паспорт та заявка подаються в друкованому вигляді, без скорочень та абревіатур;

при недотриманні умов положення роботи розглядатися не будуть.

Відповідальний за конкурс: Данилова Оксана Леонідівна, заступник директора з організаційно-масової роботи

Роботи подаються не пізніше 20 лютого 2013 року за адресою: ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт», проспект Т. Шевченка, 8. тел. 56-123; т/факс: 25-171.


додаток №1

Заявка


на участь у районній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій рідний край»
Назва розробки

розділ

Прізвище, ім’я автора

Клас, вік, учбовий заклад, село

Назва гуртка

Прізвище, ім’я та по батькові керівника
Директор навчального закладу ___________(підпис)


М.П.
додаток №2

Паспорт представленого твору
Назва експонату __________________________________________________

Розділ ____________________________________________________________

Прізвище, ім’я автора _______________________________________________

Школа, клас, вік ___________________________________________________

Прізвище, ім’я та по батькові керівника гурта ____________________________________________________________________________________________________________________________________

Назва гуртка _______________________________________________________

Заклад, де працює гурток_____________________________________________
Директор закладу ____________( підпис)

Положення

про проведення інтелектуальної гри «Чудова сімка»
І. Інтелектуальні ігри – це насамперед розширення кола активного пізнання, розвиток інтелекту, логічного мислення та навичок прийняття рішень, розвиток особистості та стимулювання до самостійної роботи з метою набуття додаткових знань, а загалом – активна форма відпочинку та творче спілкування юних інтелектуалів.
ІІ. Мета проведення:


 • активізація та популяризація форм і методів роботи з учнівською молоддю;

 • реалізація завдань комплексного виховання підростаючого покоління та інтелектуального розвитку особистості;

 • спонукання до самостійного отримання кожним учасником змагань нових знань шляхом власної розумової діяльності та самовдосконалення;

 • розвиток самооцінки пізнавальних та аналітичних можливостей учнів;

 • розвиток творчих здібностей, культурного та морального – духовного потенціалу, формування сучасного світогляду підростаючого покоління, підготовка молодих людей до самостійного життя;

 • популяризація різних видів інтелектуальних ігор;

 • обмін передовим педагогічним досвідом роботи працівників закладів освіти різного типу.


ІІІ. Організатори гри

 • відділ освіти Вишгородської районної державної адміністрації;

 • Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».


IV. Учасники гри

Інтелектуальна гра проводиться серед збірних команд шкіл міста Вишгорода та Вишгородського району.

Команда складається із 7-ми чоловік віком вік 14 до 17 років.
V. Термін та місце проведення гри
Гра відбудеться 09 листопада (орієнтовно)2012 року на базі ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт».

Гра складається з 7-ми конкурсів.


VІ. Теоретична база

У грі «Чудова сімка» будуть використовуватися питання за категоріями: історія, географія, мистецтво, спорт, література, казки, техніка, морська тематика, питання за книгою рекордів Гіннеса та питання на загальні знання..


Заявки на участь у грі надсилати до 29.10.2012 року за адресою:

м. Вишгород, проспект Т. Шевченка, 8 тел. 56123, т/ф 25-171

Відповідальний – Караваєва Катерина Миколаївна.
У заявці слід вказати: повну назву та адресу навчального закладу, назву команд, кількість учасників, ім’я та прізвище керівника і капітана команди, посаду керівника команди, контактні телефони.

До заявки додається список учасників.

Положення

про проведення районного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»
Мета і завдання експедиції

Районний етап Всеукраїнської історико - географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (надалі – експедиція) проводиться з метою виховання в учнівської та студентської молоді любові до рідного краю, шанобливого ставлення, до його історії, духовної спадщини, бажання пізнавати та вивчати історико-культурні надбання нашого народу, природне довкілля.Завданнями експедиції є:

1.Залучення навчальних закладів, наукових установ, підприємств, широкого

кола громадськості, вчених, краєзнавців до участі в дослідженні історії міст і

сіл України;

2.Залучення учнівської та студентської молоді до краєзнавчої та науково -

дослідницької роботи;

3.Набуття учнями та студентами поглиблених об’єктивних знань з історії

рідного села чи міста, про визначні місця, історичні події та видатних людей

свого краю;

4.Збір та систематизація матеріалів до видання нової редакції енциклопедичного

видання багатотомної «Історії міст і сіл України»;

5.Розкриття туристичних та екскурсійних можливостей свого краю;

6.Привернення уваги державних установ, громадських організацій, широкого

кола громадян до збереження та відродження історико-культурної спадщини

українського народу, пам’яті втрачених населених пунктів України.

Учасники експедиції

В експедиції беруть участь учні загальноосвітніх, позашкільних, педагоги, вчені, краєзнавці, громадські діячі, всі, кого цікавить історія міста чи села, проблеми збереження історичного та природного середовища рідного краю.Програма експедиції

Програма експедиції передбачає забезпечення комплексу дій, спрямованих на

глибоке вивчення історії міста чи села у контексті історії рідного краю.

Орієнтовними напрямами краєзнавчого пошуку можуть бути:


 • назва населеного пункту (сучасна) та її походження;

 • географічне місцезнаходження;

 • виникнення населеного пункту, важливі суспільно-політичні віхи його історії в т.ч. дата і джерела першого письмового згадування;

 • формування культурного, просвітницького, освітнього та культово-релігійного середовища;

 • чинники матеріального виробництва: засоби і форми господарювання, наявність природно-рекреаційних ресурсів;

 • народні промисли, як форма поєднання матеріальної культури, вжиткового мистецтва та виробництва;

 • визначні особистості, що народилися в цьому населеному пункті, їх внесок у розвиток населеного пункту, краю, України, світу;

 • значення і роль населеного пункту у формуванні етносоціальних процесів, адміністративної структури, особливостей економічного розвитку території, державотворчих процесів;

 • кількість дворів (для селищ), чисельність населення станом на…;

 • туристсько-рекреаційні можливості населеного пункту.

Учасники експедиції визначають і описують історію села чи міста відповідно до

зазначених напрямів (усіх або частини).

Матеріали оформляються у вигляді нарису-опису з додатками.

У додатки можуть входити ілюстративні матеріали і фото (13х18 см, копії

архівних документів, плани і карти місцевості, схеми, малюнки, легенди, тощо.

Окремо подаються розробки 1-5 денних туристсько-краєзнавчих маршрутів або

екскурсій з додатками.

Умови оформлення експедиційних матеріалів

Всі матеріали подаються української мовою.Матеріали подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях (шрифт

Times New Roman – 14 pt інтервал 1,5)

Учасники експедиції готують такі матеріали:1.Анкета (дані про авторську групу або автора, місто (село), район, область,

навчальний заклад, клас (група), назва гуртка, прізвище, ім’я та по батькові кожного

учасника і керівника групи, контактний телефон (при наявності), іншу додаткову

інформацію про авторів).2. Нарис-опис міста (села) включає розділи:

1. Анкета:

- повна назва;

- місцезнаходження, адміністративне підпорядкування;

- існуючий, вимираючий, зниклий

2. Вступ (історія виникнення, заснування).

3. Сучасний стан.

4. Значні для міста (села) історичні події.

5. Видатні постаті міста (села).

6. Список використаної літератури та архівних документів.

7. Об’єм нарису-опису від 5 до 15 друкованих сторінок з додатками до 10 аркушів ілюстративних матеріалів (фотографії 13х18 см копії архівних документів, малюнки, схеми, легенди, тощо).

Розроблений 1-5 денний туристсько-краєзнавчий маршрут або екскурсія

повинен мати об’єм до 10 сторінок друкованого тексту з додатками до 10 аркушів ілюстративних матеріалів (фотографії 13х18 см копії архівних документів, малюнки, схеми, легенди, тощо). Матеріали не повертаються.
Підведення підсумків

Підсумки експедиції проводяться щорічно до 15 січня. Матеріали для участі у районному турі надсилаються до Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» за адресою: м. Вишгород, проспект Т.Шевченка, 8; т:56123, т/факс 25171.Відповідальний: заступник директора з навчально-виховної роботи

Сахарова Наталія Геннадіївна.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про районний конкурс виконавців сучасної естрадної пісні

«Калиновий дзвін»
Районний конкурс виконавців сучасної естрадної пісні проводиться відділом освіти Вишгородської райдержадміністрації та Вишгородським районним Центром художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».
Мета конкурсу

Конкурс проводиться з метою:

- виявлення та підтримки юних талантів та обдаровань з вокально-естрадного мистецтва;

- популяризації дитячої сучасної естрадної пісні;

- сприяння творчих зустрічей юних виконавців естрадної пісні з провідними майстрами мистецтв України.

Умови участі у конкурсі

1. У конкурсі беруть участь учні у номінації «Естрадна пісня» (дитяча, сучасна, популярна у різних стилях, танцювальна, народна в стилі фолк-поп, фолк-рок) за наступними категоріями:

1.1. Солісти.

1.2. Вокальні колективи та колективи малих форм (дуети, тріо, шоу-групи, ансамблі до 5 учасників).

2. Солісти виступають у 3-х вікових групах:

2.1. І вікова група – 6-10 років;

2.2. ІІ вікова група – від 11 до 14 років;

2.3. ІІІ вікова група – від 15 до 17 років.

3. Вокальні колективи оцінюються окремо, без урахування вікових груп.

4. Конкурсанти виконують одну пісню рідною мовою. Тривалість виступу до 4 хвилин.

5. Конкурсанти виступають наживо у супроводі фонограми «-» або будь-яких музичних інструментів. Музичні носії – МD, CD.

6. Заявка на участь у районному турі (додаток) подається до 1 жовтня 2012 року за адресою: м. Вишгород, проспект Т. Шевченка, 8

Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Довідки за тел. 5-61-23, т/факс 25-171.

Відповідальний: Данилова Оксана Леонідівна, заступник директора з організаційно-масової роботи
Виступи учасників конкурсу оцінюються за такими критеріями:

1. Вокальні навички.

2. Ансамблеве звучання (для вокальних колективів та колективів малих форм).

3. Артистизм.

4. Відповідність творів віковим та індивідуальним особливостям.

5. Якість фонограми «-», музичного супроводу.

6. Відповідність костюма і реквізиту тематиці пісні.

7. Сценічна культура.Додаток

до Умов проведення районного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»

АНКЕТА-ЗАЯВКА

на участь у районному дитячо-юнацькому конкурсі

виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»

1. Місто (район)_____________________________________________________

2. П. І. П. виконавця ___________________________________________________________________

3. Вікова група ______________________________________________________


4. Назва колективу (дует, тріо, шоу-група, ансамбль)_______________________
5. Номінація__________________________________________________________
6. Гурток (студія), в якому займаєтесь__________________________________

7. Заклад, при якому працює гурток (студія) ____________________________________________________________________

8. Його поштова адреса, телефон, факс ____________________________________________________________________
9. Музичні носії інформації ____________________________________________
10. Програма виступу
Назва

конкурсного виступу

Автор

Жанр пісні

Музичний

супровід

Тривалість виступу


11. П. І. П. керівника (повністю)_________________________________________


12. Контактний телефон (мобільний)_____________________________________
Керівник колективу (підпис)
М.П.
Керівник організації, що відряджає (підпис)


УМОВИ

проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу

«Космічні фантазії»
Районний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (далі - конкурс) проводиться відділом освіти Вишгородської районної державної адміністрації та Вишгородським районним Центром художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Для підведення підсумків створюється журі, склад якого затверджується директором Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».


Мета і завдання конкурсу
Конкурс проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях космосу, підвищення рівня знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

Завдання конкурсу:

Забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про космос засобами літератури та мистецтва.

Розвивати філософську думки про всесвіт.

Розширити духовний світогляд засобами візуального мистецтва..

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5

Схожі:

Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconВажливі ролі І функції виконує в цьому процесі арт-терапевт
Арт-терапія – це засіб вільного самовираження І самопізнання. Художня творчість допомагає зрозуміти й оцінити свої почуття, спогади,...
Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconНехай усміхнеться ваша душа
Нещодавно в художньому салоні «Арт-Хаус» відбулася художня виставка поета Олега Гончаренка
Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconХарук андрій Іванович авіаційна промисловість україни як складова військово-промислового комплексу у

Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconКонкурс "Юнацький водний приз" Загальні положення Всеукраїнський конкурс "

Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconКонкурс для уболівальників «Не зіб'юся». а Конкурс «Загадка»; б Конкурс для уболівальників «Для кмітли­вих »
Математичний турнір «Ну ж бо, математи­ки!» можна проводити як з учнями одного, так І кількох класів однієї паралелі. Його метою...
Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconДипломна робота «Розвиток у молодших школярів уявлень про народне мистецтво
Кафедра образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, дизайну та методики їх викладання
Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconВідділ освіти бережанської райдержадміністрації
Мар’яна Ігорівна – керівник гуртка дизайну Бережанської районної станції юних техніків
Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconВ. В. Косов історія економічних учень
Гострою є проблема структурної перебудови економіки: зменшується надмірна частка важкої промисловості, оборонно-промислового комплексу,...
Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconВіктор Леонтійович Петрушенко філософія навчальний посібник
Підписане до друку з оригінал-макета 01. 02. 2005. Формат 60x84/16. Папір друк. №2. Гарнітура Тип Таймс. Умови, друк арт. 20,2
Конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" Районна виставка конкурс промислового дизайну „Арт факторія\" iconПрограма міжвузівської наукової конференції молодих науковців, аспірантів І студентів
Блудова Катерина Андріївна, студентка 5 курсу ф-ту тім наома (наук керів. О. О. Балашова). Арт-критика як феномен та її положення...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка