Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини»Дата конвертації26.09.2017
Розмір73,5 Kb.
ТипКонкурс

Положення5 стена_лого

про конкурс театральної фотографії

«5-та стіна. Театри Харківщини»

1. Загальні положення

Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» проводиться з метою популяризації театрів Харкова і Харківської області та жанру театральної фотографії. Організатором конкурсу є КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.2. Завдання конкурсу:

- активізація творчого співробітництва між фотографами і театрами;

- демонстрація можливостей співпраці та взаємозв'язку між різними видами мистецтв;

- пошук перспективних напрямків співробітництва театрів та інших культурних закладів Харкова та Харківської області;

- створення ілюстративної медіа-бази для театрів Харкова;

- підтримка молодих фотографів-початківців та сприяння їх професійному вдосконаленню в жанрі театральної фотографії;3. Умови та порядок проведення.

Конкурс проводиться у декілька етапів :1-й етап -15 лютого – 15 березня 2017 року: прийом заявок та конкурсних робіт оргкомітетом фестивалю на електронну адресу oblgallerymc@gmail.com для проходження в 2-й етап (де обов'язковою умовою будуть фотороботи, зроблені у Харківських театрах), після якого будуть визначатися переможці;

15 – 31 березня 2017 року – робота журі, підведення підсумків, визначення 10 переможців 1-го етапу, які отримають можливість безкоштовно відвідати вистави в різних театрах Харкова для зйомки конкурсних робіт на 2-ий етап конкурсу;2-й етап -1 квітня – 31 травня 2017 року: фотозйомка вистав у харківських театрах (кожному з 10 переможців 1-го етапу буде надана можливість безкоштовного відвідування для зйомки одного зі спектаклів у кожному з державних театрів Харкова), а саме:

1. Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка

2. Харківському академічному драматичному театрі ім. Шевченка

3. Харківському академічному російському драматичному театрі імені О. С. Пушкіна

4. Харківському академічному театрі ляльок ім. В. А. Афанасьєва

5. Харківському театрі для дітей та юнацтва

6. Харківському академічному театрі музичної комедії

Приймаються роботи зроблені в не державних театрах Харкова, але оргкомітетом фотоконкурсу можливість безкоштовного відвідування не надається.

1 – 30 червня 2017 року – етап обробки створених фотографій і відправка кращих 10 робіт оргкомітету фестивалю на електронну адресу oblgallerymc@gmail.com;

1 – 31 липня 2017 року – робота журі, підведення підсумків 2-го етапу, визначення переможців конкурсу театральної фотографії «5-та стіна» у відповідних номінаціях.

3-й етап - 23 серпня – 9 вересня 2017 року – виставка переможців конкурсу театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» у відділі сучасного мистецтва галереї «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва» за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи)

23 серпня в 17:00 – урочисте відкриття виставки переможців конкурсу театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини», вручення призів переможцям конкурсу.

Участь у конкурсі безкоштовна.

4. Учасники конкурсу.

4.1. У фотоконкурсі можуть брати участь професійні та непрофесійні фотографи і колективи авторів, студії фотографій, а також інші об'єднання і організації з України та інших країн.

4.2. До участі у 1-му етапі конкурсу приймаються фотографії з будь-яких театрально-сценічних вистав і майданчиків.

4.3. До участі у 2-му етапі конкурсу від 10 переможців 1-го етапу приймаються фотографії театрально-сценічних вистав, зроблених виключно у харківських театрах.

4.4. Перед проведенням зйомки фотографи повинні пройти інструктаж і ознайомитися з правилами поведінки в театрі під час вистави та одержати дозвіл від Управління культури і туризму ХОДА.

4.5. Не розглядаються постановочні театралізовані фото і колажі.

4.6. Конкурсні фотографії не повинні містити ніяких авторських знаків і підписів.

4.7. Допускається обробка фотографій, які направляються на фотоконкурс, за допомогою комп'ютерних програм (графічних редакторів).

4.8. На конкурс не приймаються роботи, які містять елементи насильства, расової, національної або релігійної нетерпимості.

4.9. Для участі у Фотоконкурсі необхідно направити в оргкомітет:

- заявку на участь у Фотоконкурсі українською або російською мовами (додаток № 1);

- фотороботи (до 5 штук) в електронному вигляді, у форматі JPG, роздільною здатністю по широкій стороні не менше 1000 пікселів і не більше 3000 пікс.

Матеріали надсилати на адресу електронної пошти oblgallerymc@gmail.com.

4.10. Направляючи фотороботи на конкурс, учасник тим самим погоджується з його умовами та підтверджує, що є автором роботи.5. Оргкомітет та журі.

5.1. Оргкомітет та журі конкурсу затверджуються наказом директора ООМЦКМ.

Склад оргкомітету формується з представників КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва», Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

Склад журі формується з експертів по фотографії, театру та виставкової діяльності.

5.2. Організатори конкурсу не несуть відповідальність за порушення учасниками авторських прав.

5.3. У разі публікації або показу на виставці конкурсних фоторобіт організатори не несуть відповідальність у разі пред'явлення претензій з боку осіб, які фігурують на цих фотографіях.

5.4. Організатори конкурсу залишають за собою право некомерційного використання, тиражування, відтворення і демонстрації фотографій в рамках конкурсу без виплати авторської винагороди та попереднього повідомлення, але з обов'язковим зазначенням імені автора.

6. Оцінка конкурсних робіт.

6.1. Журі конкурсу розглядає подані роботи за номінаціями та визначає переможців.

6.2. Номінації конкурсу (вистава, закулісся, акторський портрет).

6.3. Для оцінки конкурсних робіт обрані наступні критерії:

• відповідність представленого матеріалу темі конкурсу;

• художній рівень твору;

• техніка та якість виконання;

• оригінальність.

6.4. Фотографії, надіслані на конкурс, можуть бути не допущені до участі у конкурсі у наступних випадках: фотографії не відповідають тематиці конкурсу; недостатня художня якість фотографій; низька технічна якість фотографій; фотографії надіслані після зазначених у положенні дат прийому.

7. Нагородження учасників конкурсу.

7.1. Кращі роботи переможців конкурсу будуть представлені на виставці у відділі сучасного мистецтва галереї «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» з 23 серпня по 9 вересня 2017 року.

7.2. Учасники конкурсу, які посіли перші три місця у відповідних номінаціях нагороджуються дипломами та цінними призами.

7.3. Учасники конкурсу, які посіли перші місця у відповідних номінаціях, отримають можливість провести виставку у відділі сучасного мистецтва галереї «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «Харківський обласний організаційно-методичний центру культури і мистецтва» у 2018 році.

7.4. Партнери фестивалю можуть засновувати спеціальні призи для переможців.

7.5. Підсумки Конкурсу та фотороботи переможців будуть опубліковані на сайті www.cultura.kh.ua і на сторінках галереї в соцмережах.8. Контакти

КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва»

відділ сучасного мистецтва галерея «Мистецтво Слобожанщини»

Тел.: +38 057 705-15-50, + 38 057 717 10 40, 057-725-12-36

oblgallerymc@gmail.com www.cultura.kh.ua

5 стена_лого


ЗАЯВКА УЧАСНИКА

конкурсу театральної фотографії

«5-а стіна. Театри Харківщини»


Ф. І. П.

 

Вік:
Місто, країна:

 

Контактні дані:

Телефон

 

Поштова адреса
Сайт
Skype
E-mail

 

Місто навчання/роботи:

 

Досвід у фотографії
Звання, нагороди
Членство в професійний спілках, об’єднаннях, асоціаціяхКоротка творча біографія ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Інформація про конкурсні роботи:

Назва файлу

Назва роботи

Номінація

Рік зйомки

Назва театру

Назва спектаклюКаталог: images -> stories
stories -> Вступного випробування
stories -> Оцесу в школі та внз збірник наукових праць випуск 1 (11) Присвячено 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Рівне 2014
stories -> Семінар Тема. Лінгвістичні засади методики навчання дітей української мови (2 год.)
stories -> Програма Краєзнавчих читань Читання відбудуться в Херсонському краєзнавчому музеї
stories -> Управління культури І туризму, національностей та релігій облдержадміністрації


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» iconУ нашій пам’яті вони назавжди залишились Оформлення: Стіна пам’яті Небесної сотні Прапор України, надписи «Герої не вмирають»
Оформлення: Стіна пам’яті Небесної сотні (Прапор України, надписи «Герої не вмирають», «Сам не знаю, де погину…», список прізвищ...
Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» iconХімічна дія світла та її використання. Фізичні основи фотографії. Мета
Мета: сформувати уявлення про хімічну дію світла та її використання (фізичні основи І розвиток фотографії); формувати знання про...
Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» iconОбласна військово-патріотична акція учнівської молоді «слобожанські дзвони перемоги», присвячена 70-ій річниці визволення Харківщини від фашистських загарбників
Присвячена 70-ій річниці визволення Харківщини від фашистських загарбників. Акція проводиться у рамках руху учнівської молоді України...
Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» iconКонкурс "Юнацький водний приз" Загальні положення Всеукраїнський конкурс "

Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» iconКонкурс для уболівальників «Не зіб'юся». а Конкурс «Загадка»; б Конкурс для уболівальників «Для кмітли­вих »
Математичний турнір «Ну ж бо, математи­ки!» можна проводити як з учнями одного, так І кількох класів однієї паралелі. Його метою...
Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» iconМужів. М. М., учитель української мови І літератури Коропецької зош I-III ступенів 2016 Святкова прибрана сцена. У центрі у вишитому рушнику портрет Володимира Гнатюка, поруч виставка книг видатного фольклориста, фотографії
У центрі у вишитому рушнику портрет Володимира Гнатюка, поруч виставка книг видатного фольклориста, фотографії, ілюстрації з життя...
Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» icon«Національно-патріотичного виховання на уроках фізики та астрономії на прикладі вчених Харківщини»

Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» iconМ. Новоград-Волинський Вшанування пам’яті Лесі Українки в 1940-х роках у місті Новограді-Волинському: з історії однієї фотографії
Вшанування пам’яті Лесі Українки в 1940-х роках у місті Новограді-Волинському: з історії однієї фотографії
Конкурс театральної фотографії «5-та стіна. Театри Харківщини» iconТема: М. Старицький. Життя І творчість, багатогранна діяльність як поета, перекладача, драматурга, організатора театральної справи. Поезія М. Старицького, її мотиви, патріотичний характер. Мета
Тема: М. Старицький. Життя І творчість, багатогранна діяльність як поета, перекладача, драматурга, організатора театральної справи....


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка