Конкурси • Партнерства • Вакансії АктуальнеСкачати 282,48 Kb.
Дата конвертації03.10.2017
Розмір282,48 Kb.
ТипКонкурс

Електронний бюлетень ГУРТ

14 (489)Актуальне

 • 

Події

 • 

Гранти

 • 

Тренінги

 • 

Конкурси

 • 

Партнерства

 • 

Вакансії

Актуальне


Kyiv Post просить ОГС повідомляти про кадрові зміни в організаціях  
Газета "Kyiv Post" звертається до ОГС з проханням повідомляти про кадрові зміни у Вашій організації, ця інформація з`являтиметься в газеті, в рубриці "Business: on the move".

Бажано повідомлення про кадрові зміни відсилати англійською мовою, де стисло написано про нову посаду, яку буде займати нова людина, обов'язки на цій посаді, попереднє місце роботи, інформацію про освіту, а також портретне фото.  

Дивіться зразок  рубрики: http://www.kyivpost.com/news/business/bus_move/detail/62544/

 The Kyiv Post’s “On the Move” section is interested in hearing about personnel promotions and changes in Ukraine’s civil society sector. Please send us your company personnel news with the new appointee’s name, their new title and tasks as well as a short employee educational and biographical history along with a portrait size (shoulder and up) picture in English.  

Please see sample: http://www.kyivpost.com/news/business/bus_move/detail/62544/

Контакти

 • Mark Rachkevych

 • Kyiv Post

 • Rachkevych@kyivpost.com

 • +38(044) 569-9700

 • http://www.kyivpost.com/
 • • • Паліативна допомога на Луганщині: проблеми та перспективи розвитку  
З 29 березня по 1 квітня 2010 року в рамках реалізації проекту Міжнародного фонду «Відродження» «Використання провідного чеського досвіду для розвитку потенціалу фахівців, діючих у сфері паліативної допомоги» відбулися два дводенних семінари, на яких були розглянуті питання розвитку паліативної допомоги на Луганщині та запровадження чеського та киргизького досвіду у діяльність місцевих хоспісних відділень та окремих ліжок.

Метою проведення семінарів був обмін досвідом між чеськими, киргизькими та українськими фахівцями з паліативної допомоги.

Семінари проводилися Луганським обласним благодійним фондом імені Юрія Єненка та Головним управлінням охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації.

В якості експертів до проведення семінарів були залучені чеські, киргизькі та українські спеціалісти з розвитку паліативної допомоги, зокрема Яна Валентова (завідуюча медичними послугами мобільного хоспісу «Шлях додому»), Індрижка Прокопова (завідуюча соціальними послугами мобільного хоспісу «Шлях додому»), Галина Беcполудіна (завідуюча кафедрою соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я Луганського державного медичного університету), Оксана Скачко (завідуюча стаціонаром Луганського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІД), Олена Клименко (заступник директора Луганського обласного медичного училища), Олена Єненко (головний позаштатний спеціаліст з паліативної та хоспісної допомоги Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації), Наргиза Дадаханова (онколог-мамолог, директор Фонда “SANTE”) та Хелена Вольф (координатор проектів Всеукраїнської Асоціації паліативної допомоги).

Під час семінарів українським фахівцям була презентована діяльність хоспісу «Шлях додому» в Чеській республіці, зокрема діяльність мультидисциплінарної команди мобільного хоспісу.

Також своїми проблемами з організації паліативної допомоги з учасниками семінару поділилися фахівці з Киргизстану, лікарі-онкологи, психіатри. Наробки з організаціїї роботи мультидисциплінарної команди паліативної та хоспісної допомоги на базі територіального центру соціального обслуговування одиноких малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів Печерського району м. Києва запропонувала Хелена Вольф.  

Велику зацікавленість у учасників семінарів викликала проблема адекватного знеболення, також організація паліативної допомоги “на дому”, співпраця медичних, соціальних працівників, юристів, психологів, духівників різних конфесій при наданні допомоги важко хворим. Піднімалася проблема надання своєчасної, кваліфікованої допомоги родині померлого.

 В Чехії протягом року родина при бажанні отримає підтримку фахівців. Більшість волонтерів складають рідні померлих. Заслуговує уваги питання надання паліативної допомоги помираючим дітям та їхнім сім’ям. І не тільки медико-соціальної, але в першу чергу психологічної.

Представники Луганського обласного медичного училища поділилися досвідом щодо розробки та втілення у навчальний процес програм по паліативній допомозі, надали відповідні розробки спеціалістам з Чехії та Киргизстану. В свою чергу, чеські фахівці подарували Луганському обласному благодійному фонду імені Юрія Єненка нову книгу, присвячену методам, які успішно використовуються у мобільному хоспісі при роботі з хворими та їхніми рідними.

Під час практичної складової семінару учасники відвідали Луганський обласний центр профілактики і боротьби зі СНІД, Луганський державний медичний університет, відділення «Хоспіс» Луганського обласного клінічного онкологічного диспансеру тощо.

За словами голови ЛОБФ ім. Юрія Єненка Олени Єненко семінари направлені на підвищення рівня обізнаності українських медиків з провідним європейським досвідом, і зокрема чеським, по організації роботи хоспісних відділень та наданню паліативної допомоги невиліковно хворим пацієнтам. На її думку, в Україні існує багато загальних проблем з розвитком хоспісного обслуговування (відсутність Державних програм по паліативній допомозі, цільового фінансування, навчання спеціалістів), які можна вирішити переймаючи та використовуючи чеський досвід. Понад 80 учасників семінарів отримали сертифікати та методичні матеріали. Тематика семінарів викликала велике зацікавлення її учасників, і тому у квітні-травні 2010 року планується проведення ще двох семінарів по паліативній допомозі із залученням провідних фахівців з хоспісів України.Контакти: Луганський обласний благодійних фонд імені Юрія Єненка

Тел. (067) 6412708, (099) 2265200. e-mail: fond_luhansk@pochta.ru


Контакти

 • Віктор Шеніхов

 • ЛОБФ ім.Ю.Єненка

 • fond_luhansk@pochta.ru

 • (067) 6412708

 • (099) 2265200
Файли

 pres-reliz.doc    32.5 КБ • • • Новий партнер-нові можливості  
Організації громадянського суспільства здобули нового партнера у боротьбі за покращення практики легалізації громадських організацій. Начальник Управління у зв’язках із громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України п. Наталія Дніпренко розглядає можливість надання доручення Міністерству юстиції України щодо покращення практики реєстрації громадських організацій.  

Для того, щоб використати цю можливість, потрібно направити на ім’я Прем’єр-міністра України листи від громадських організацій із описом проблем, з якими ми стикаємося при реєстрації організацій чи внесенні змін у статутні документи. Зразок листа додається.  

Бажано описати конкретні випадки із зазначенням управління юстиції, в якому вони мали місце, або узагальнити ті проблеми, які, на Вашу думку, є найбільш поширеними та значущими.

Просимо надіслати офіційні листи до 9 квітня 2010 року.Поштова адреса Кабінету Міністрів України: 01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2.

Просимо також надіслати електронну копію листа до УНЦПД.Контактна особа: Анастасія Красносільська - anastasia@ucipr.org.ua, тел. 279 24 35.

Заздалегідь дякуємо! Максим Лациба


Контакти

 • Ірина Кавецька

 • Український незалежний центр політичних досліджень

 • ira.kavetskaya@uncpd.kiev.ua

 • 095 410 27 07

 • http://www.ucipr.kiev.ua/

 • Twitter: ucipr
Файли

 let_azarov_ngo_registration.doc    41.5 КБПодіїЧорно-біла дискусія: Життя після навчання за кордоном – повертатися чи залишатися?  
Українці, що навчаються у міжнародному середовищі, часто роблять вибір – намагатися залишитися на роботу за кордоном чи повертатися до дому?

Дата: 10 квітня 2010, субота, 17-00
Місце: Книжкова виставка «Медвін»,  аудиторія 209, вул. Фізкультури 1, Інститут фізкультури, м. Республіканський стадіон (Київ)

Тема: Українці, що навчаються у міжнародному середовищі, часто роблять вибір – намагатися залишитися на роботу за кордоном чи повертатися до дому? Студенти, що подають заявку на стипендію до закордонного вузу, розмірковують про свою мотивацію – поїхати на все життя чи просто отримати досвід? Навіщо взагалі навчатися за кордоном, якщо повертатися? Навіщо взагалі повертатися, якщо вже поїхав?  

Чорний та білий – протилежні кольори, що описують два гранічних стана думки - «Так» чи «Ні». Головною метою чорно-білої дискусії є зрозуміти як найбільше аргументів «за» чи «проти» за актуальною проблемою. Обговорюючи питання з обох боків та граючи в шахи із аргументами, учасники дискусії приходять до взаємовигідної позиції. Таким чином, дискусія стимулює толерантність суспільства та допомогає поширити особисті обрії сприйняття світу.Правила:

У дискусії приймають участь 4 особи, які заздалегідь знають тему дискусії та готують аргументи «за» та «проти». Перед початком розігруються стартові позиції учасників («чорне» чи «біле»). Дискусію веде модератор, який слідкує за часом та ходом дискусії, задає питання учасникам. Модератор може будь-якої миті змінити позицію учасника на протилежну, тому учаснику треба намагатися зрозуміти проблему найкращим чином незалежно від того, яку позицію він займає особисто. Наприкинці дискусії модератор дає змогу учасникам висказати свою особисту позицію.

На початку дискусії з залу добровільно обирається «добра фея», яка під кінець заходу може особливо відмітити певного учасника чи певний аргумент дискусії. Як ітог заходу, усі аргументи дискусії збираються, систематизуються та поширюються.

Модератор:
Олена Бойцун - економіст-міжнародник, стипендіатка програм Oxford Chevening/OSI, фонду DAAD, Міністерства комерції Китаю тощо. Автор книги «В Оксфорді».
 

Учасники дискусії:


 • Олеся Сторожук – керівник та головний редактор проекту Unistudy.org.ua

 • Максим Яковлєв – суспільствознавець, викладач НаУКМА, стипендіат програм DAAD, Chevening/OSI Oxford Fellowship Programm

Імена ще двох учасників дискусії уточнюються.

Тривалість заходу – 1 година.

Чорно-біла дискусія на інші теми планується проводитися на регулярній основі.

Вхід вільний.

Захід є складовою частиною проекту «В Оксфорді»  

Ви можете допомогти зробити дискусію цікавішою.Будь ласка, дайте відповідь нашого опитування або надсилайте свої аргументи “за” чи “проти” на скриньку univer.list@gmail.com
Контакти

 • Олеся Сторожук

 • UNISTUDY

 • univer.list@gmail.com

 • http://unistudy.org.ua/
 • • • Живе консультування: Як створити групу самодопомоги  
В суботу 10 квітня Олександр Старовойтенко, аніматор груп самодопомоги у смт. Бородянка, консультуватиме читачів порталу ГУРТ щодо особливостей організації груп самодопомоги у громаді, проблеми, які можна вирішувати за допомогою цієї технології

Запитання Ви можете залишати у блозі Олександра.

Час Живого консультування: 13.00 до 16.00.Довідково

Живе консультування на ГУРТі - новий сервіс порталу ГУРТ, який пропонує користувачам доступу до знань та унікального досвіду провідних експертів із соціальних технологій. Щосуботи, у визначений та заздалегідь анонсований час на порталі ГУРТ, визнаний експерт та практик тої чи іншої соціальної технології консультуватиме зареєстрованих користувачів порталу ГУРТ в режимі он-лайн.

Послуга доступна лише для зареєстрованих користувачів порталу ГУРТ.

Вже проконсультували:

Василь Чудійович, диякон, керівник прес-служби Київської архиєпархії УГКЦ, про суспільну користь Великодня. Як це було, дізнайтесь тут.

Тетяна Бородіна, менеджер проекту «Зупинимо туберкульоз», БФ Ріната Ахметова "Розвиток України", про туберкульоз. Як це було, дізнайтесь тут.

Володимир Бочаров-Туз, активіст ТО "ТОРО" і ЛЖВ, про соціальну роботу з засудженими. Як це було, дізнайтесь тут.

Тарас Кушнір, консультант з питань узалежнень, про групи Анонімних Алкоголіків . Як це було, дізнайтесь тут.

Проведіть вихідні з користю! 

Контакти

 • Пилип Литвинов

 • ГУРТ

 • (044)296-1052

 • http://www.gurt.org.ua/
ГрантиКонкурс міні-грантів  
Фонд  розвитку  міста Миколаєва (ФРММ) оголошує конкурси міні-грантів:  

1. Конкурс міні-грантів «Твоя ініціатива-2010» присвячений 65-літтю перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. Мета  конкурсу : сприяти розвитку патріотизму громадян, особливо у молоді, виховання почуття гідності за державу, поваги до славної історії Батьківщини, подвигу наших співвітчизників у Великій Вітчизняній війні (ВВВ).  

Організатори конкурсу: Банк молодіжних ініціатив (БМІ) ММГО Фонду розвитку міста Миколаєва, що об’єднує молодих лідерів міста Миколаєва віком від 14 до 35 років.  
Конкурс проводиться за рахунок коштів Фонду ім. Стефана Баторія, В.Д.Чайки та інших інвесторів  міста, за підтримки управління у справах сім’ї, дітей і молоді Миколаївського міськвиконкому .

2. Конкурс «Розвиток самоорганізації місцевих громадянських груп півдня України» за рахунок коштів, наданих Національним фондом підтримки демократії(National Endowment  for democracy)  і Фондом ім. С. Баторія (м. Варшава, Польща)Мета конкурсу: підвищення стабільності роботи та укріплення організаційного потенціалу місцевих громадянських груп (МГГ) через ресурсну підтримку громадянських ініціатив, направлених на представництво прав, інтересів громадян на місцевому рівні; організаційного розвитку МГГ Миколаївської, Херсонської областей та АР Крим.

Детальніше  
Контакти

 • Маріанна Ткаченко

 • centre.sed@ukrpost.ua

 • (0512) 47-38-79
ТренінгиНові медіа для громадських активістів  
Залишається кілька днів до завершення набору. Вже 95 заявок. Навчання на основі ідей і стратегій MediaNext адаптованих під потреби громадських активістів і NGO.

Деталі: Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує громадських активістів та лідерів громадських організації взяти участь в 5-денному циклі тренінгів «Інструменти нових медіа для ефективної роботи громадських активістів та NGO».

Коли: Цикл тренінгів складається з двох модулів. Тренінги проходять в м. Києві в два етапи:

Перший набір – 1 модуль – 15-16 квітня 2010 р. (2 дні) 2 модуль – 13-15 травня 2010 р. (3 дні)

Другий набір - 1 модуль – 22-23 квітня 2010 р. (2 дні) 2 модуль – 18-20 травня 2010 р. (3 дні)  Уся новина і лінк на анкету.  
Контакти

 • Сушицька Ольга

 • Інтерньюз-Україна

 • osushytska@internews.ua

 • 044 458 44 40

 • http://trainingsiua.blogspot.com/
 • • • До уваги журналистів и редакторів ЗМІ Донецька та Донецькой області!  
В рамках реализации «Программы преодоления эпидемии туберкулеза в Донецкой области на 2007 – 2011 г.г.»при активном сотрудничестве Фонда Рината Ахметова «Развитие Украины», Бюро ВОЗ, Донецкой областной противотуберкулезной больницы и общественной организации «Зупинимо туберкульоз» открылся и функционирует всеукраинский тренинговый центр по обучению борьбе с эпидемией туберкулеза. Приглашаем журналистов и редакторов СМИ Донецка и Донецкой области принять участие в тренинге “Туберкулез: проблема освещения в СМИ”.

Эпидемия туберкулеза в Украине - проблема не только медицинская, но и социальная. Одной из причин распространения этого заболевания является недостаточная информированность населения. Огромную роль в решении этой задачи играют средства массовой информации. При освещении проблемы туберкулеза журналисты сталкиваются с целым рядом сложностей.

Помочь сориентироваться в теме и подготовить качественный материал, получить базовые знания о заболевании, особенности освещения проблемы в СМИ, практические рекомендации - вот основные задачи тренинга. Целью тренинга являются повышения осведомленности и укрепление сознания украинских журналистов для увеличения качества и частоты публикаций/репортажей в СМИ по теме туберкулеза и связанных с ним проблем.

Тренинг проводится 15-16 апреля 2010 года , с 9.00 до 17.00.Место проведения: Тренинговый центр по борьбе с эпидемией туберкулеза, г.Донецк, пр.Ильича, 104 а,    

Участие в тренинге только по предварительной записи.

Дополнительная информация и запись на тренинг : (062) 381-51-43.

Организаторы покрывают такие расходы:

• дорожные расходы участников при наличии билетов (поезд вагон купе или рейсовый автобус);

• проживание в отеле;

• питание;

• материалы тренинга и канцтовары.  Контакти : Татьяна Бородина , Фонд Рината Ахметова «Развитие Украины»,  

e-mail: tborodina@fdu.org.ua

тел.: 050-474-82-69  

Контакти

 • Бородина Татьяна

 • Фонд Рината Ахметова “Развитие Украины”

 • tborodina@fdu.org.ua

 • (062)381-51-43

 • http://www.stoptb.in.ua/
Файли

 registratsionnaya_anketa.doc    20.0 КБКонкурсиПідтримка співпраці неурядових організацій країн Східного партнерства  
Фундація ПАУСІ оголошує про початок програми стажувань для представників НУО 4 країн Східного партнерства: України, Білорусі, Молдови, Грузії. 

Метою програми є посилення розвитку інституційних контактів та обмін знаннями і досвідом між неурядовими організаціями 4 країн Східного партнерства.

Східне партнерство — Ініціатива Європейського Союзу, що має на меті зміцнення стосунків зі східними сусідами ЄС, і є продовженням східного напрямку поточної Європейської політики сусідства і Партнерства.

У рамках програми „Підтримка співпраці неурядових організацій країн Східного партнерства” Фундація ПАУСІ надасть фінансову підтримку представникам неурядових організацій з України, Білорусі, Молдови та Грузії для здійснення двотижневих навчально-ознайомчих візитів між країнами. Усього буде підтримано 20 поїздок. Очікується, що спрямування візитів буде дотичним до чотирьох платформ Форуму Громадських Ініціатив країн східного партнерства.

Типи візитів

Фундація ПАУСІ заохочує неурядові організації України, які мають бажання відрядити свого представника до Білорусі, Молдови або Грузії, надсилати свої заявки згідно Форми А. Усього буде підтримано 5 таких поїздок.

Неурядові організації, які хотіли б прийняти у себе представників з Білорусі, Молдови або Грузії, мають надсилати свої заявки згідно Форми Б. Усього буде підтримано 15 таких візитів (по 5 з Білорусі, Молдови та Грузії).

Одна організація може подавати заявку і в якості приймаючої сторони, і в якості сторони, що відряджає свого представника. Вітається, якщо організація з України вже має партнерську організацію у Білорусі, Молдові або Грузії. За відсутності приймаючої організації, стажер у своїй заявці повинен описати свої очікування щодо неї, щоб полегшити підбір потенційної організації, яка його прийме. Так само, організації, зацікавлені у прийомі стажера з іншої країни, повинні описати свої очікування щодо такої особи.

Якщо від однієї організації участь у стажуваннях бажають взяти кілька осіб, необхідно подати окрему заявку на кожного учасника.

На що надається фінансування

Візити можуть здійснюватись у період травень-липень 2010 року. Тривалість візиту має становити 2 тижні. Фундація ПАУСІ надає фінансову підтримку у розмірі близько 800 доларів США на один візит. Дана сума охоплює витрати на проживання, харчування та проїзд (припускається, що витрати на проїзд до/з Грузії будуть більшими, ніж витрати на проїзд до/з Білорусі та Молдови).Які заявки будуть підтримані

Підтримані будуть заявки, які продемонструють користь від запланованого стажування для розвитку співпраці неурядових організацій чотирьох країн Східного партнерства відповідно до його тематичних платформ: • Демократія, належне врядування і стабільність

 • Економічна інтеграція та узгодження з політикою ЄС

 • Енергетична безпека

 • Контакти між людьми

Очікується, що протягом стажувань буде встановлено нові контакти, започатковано нові ініціативи та закладено основу для нових транскордонних проектів, які надалі будуть сприяти втіленню завдань Східного партнерства.

Програма візиту

Організації повинні самостійно спланувати програму візиту. Програма має передбачати відвідання організації-партнера, участь у заходах місцевого або національного значення, допомогу в організації роботи приймаючої сторони, та виконання певної спільної діяльності, яка б сприяла розширенню контактів, налагодженню добрих партнерських відносин та встановленню регіональної і міжнародної співпраці.

По завершенні візиту організація повинна буде надати короткий творчий звіт, що міститиме особисті враження учасників, фотографії, опис спільних напрацювань, а також рекомендації щодо можливої подальшої співпраці України з даною країною Східного партнерства.

Умови подання заявки

Останній термін подання заявок на участь – 22 квітня 2010 року, 17:00 за київським часом.

Заявки слід надсилати в електронному вигляді на адресу pauci.popsuy@gmail.com . Якщо протягом 2 днів Ви не отримаєте підтвердження про отримання Вашої заявки, будь ласка, зателефонуйте Анастасії Попсуй до київського офісу ПАУСІ за тел. 044 425 92 58/59.


Контакти

 • Анастасія Попсуй

 • Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ

 • pauci.popsuy@gmail.com

 • 044 425 92 58/95

 • http://www.pauci.org/
Файли

 ned-ep_announcement.doc    38.0 КБ

 form-a_expert.doc    125.5 КБ • • • Конкурс від "Фонду братів Кличків"  
7 квітня 2010 року з нагоди Всесвітнього дня здоров’я Благодійна організація «Фонд Братів Кличків» та міжнародний бренд «Nemiroff» в рамках Всеукраїнської соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!» оголошують конкурс на визначення трьох спортивних залів у різних регіонах України для їх подальшого ремонту та реконструкції, технічного облаштування, оснащення спортивним знаряддям для занять боксом.

Порядок визначення залів:

Спортивні зали обираються на конкурсній основі, відповідно до поданих заявок. Заявки на подальшу модернізацію залів подаються від місцевих органів виконавчої влади та самоврядування або від спортивних громадських організацій.

Для участі у конкурсі необхідно у період до 7-го червня 2010 року надіслати Заявку та документи, що вказані нижче, за адресою Київ-19, а/с 445.

Документи, що мають бути надіслані для участі в конкурсі:


 1. лист-подання від органу місцевої влади або від спортивної громадської організації, в якому містяться гарантії на утримання спортивного залу;

 2. лист-згода на проведення ремонтних робіт від утримувача/директора спортивної споруди у рамках Програми;

 3. документи, що підтверджують належність споруди до державної або комунальної власності;

 4. попередній кошторис витрат на модернізацію відповідно до державних будівельних норм для спортивних залів;

 5. кольорові фотографії розміром 15x21 см, що підтверджують стан спортивного залу.

 6. гарантії органу місцевого самоврядування щодо отримання усіх необхідних дозволів на проведення ремонту чи реконструкції спортивних залів та несення самостійної відповідальності за неотримання таких дозволів.

Критеріями відбору залів для участі у Програмі є:

 1. існуючий рівень спортивної інфраструктури міста (кількість спортивних залів, зокрема, боксерських, на 50 тисяч населення);

 2. фінансування подальшого утримання спортивного залу за рахунок бюджету (керівний, тренерський, технічний склад).

 3. загальноміська значимість залу та його доступність для усіх бажаючих мешканців міста;

 4. перебування спортивного залу у державній або комунальній власності;

 5. центральне розташування залу в місті, районі;

 6. можливість забезпечення безкоштовного відвідування (для соціально незахищених груп населення – приміром – школярів, сиріт, чорнобильців і т.п.) відвідування;

 7. письмова гарантія від міської влади на те, що зал не буде приватизований протягом 10 років.

У випадку, якщо декілька рівноцінних кандидатів претендуватимуть на проведення ремонту, визначення залів, де буде проведена модернізація, відбуватиметься шляхом жеребкування.

Загальне керівництво

Загальне керівництво Програмою, організацією та проведенням конкурсу, а також визначенням переможців здійснює Організаційний комітет, який формується з рівної кількості представників Фонду братів Кличків та компанії Nemiroff.Прикінцеві положення

"Фонд братів Кличків" та компанія "Nemiroff" не братимуть до розгляду та/або не нестимуть відповідальності за будь-які претензії, пов’язані з вибором залу для подальшої модернізації, а також за наслідки оголошення комісією остаточних результатів.

Результати конкурсу будуть оголошені 30 червня 2010 року на офіційному сайті Фонду братів Кличків: www.klichkofund.org.ua.

Контактна особа: Віктор Колесник, тел. 0982797805

Контакти

 • Тетяна Дмитрієва

 • БО “Фонд братів Кличків

 • fund@klitschko.com

 • 044 492-8004

 • http://www.klichkofund.org.ua/
Файли

 dsc_0330.jpg    225.3 КБ • • • Стипендії для студентів від Фонду Конрада Аденауера  
The promotion of the academic new generation is an important request of the Konrad-Adenauer-Stiftung. The KAS awards scholarships to German-speaking young scientists and students, who completed their Bachelor studies, who strive for additional studies in Germany and who are particularly concerned with topics from the range of politics, economics, law, journalism and European studies.

Konrad-Adenauer-Stiftung Scholarships


Do you want to get a German university degree?
Do you plan to start univesity in Germany?
Are you willing to work hard?
Are you interested in social and political areas and have you demonstrated a comittment to these?
Are you interested in issues ranging from politics, economics, law, journalism to European ?

In that case you are the ideal candidate for a scholarship!

Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS) actively supports Ukrainian students who want to study in Germany. The scholarship enables students to study at a German univerity, to receive a Bachelor, Master or PhD degree and to deepen their knowledge.

Requirements:


 • excellent academic ability proven by secondary school or university results

 • very good German language knowledge equivalent to Mittelstufe II

 • personal ability

 • politically and/or socially active

More information can be found:

KAS-Begabtenförderung


Auswahl-Richtlinien
Vorfragebogen

Application deadline:
Unfortunetaly we are only able to provide our scholarship opportunity every other year. The last scholarship decisions have been made in Ukraine in October 2008. The next application process will take place in Kiev in Spring/Summer 2010.

Please send us your completed application documents including CV, a detailed description of your planed project (in German) as well as German language certificates till Summer 2010 to: Konrad-Adenauer-Stiftung, 01021 Kiev, wul. Schowkowytschna 10, Wh. 4.

Please feel free to contact us if you have any questions regarding the application Tel. (+380 44) 492 74 43 or send us an email: stipendien@adenauer.kiev.ua

Джерело

Контакти

 • Konrad-Adenauer-Stiftung

 • stipendien@adenauer.kiev.ua

 • http://www.kas.de/
 • • • Програма «Перший крок до успіху». Запрошуємо вас до участі!  
Ми переконані, що молодь, повинна відігравати особливу роль в житті країни. Саме тому програма «Перший крок до успіху» покликана надати поштовх, сприяти розвитку та підтримати дівчат, які хочуть приносити користь своїм громадам, але мають мало можливостей, знань і досвіду, щоб реалізувати свої таланти.

Ми запрошуємо дівчат віком 15-22 років, які відчувають себе лідерками та мають бажання сприяти вирішенню актуальних соціальних проблем своєї громади, спробувати свої сили та зробити перший крок до успіху. Особлива увага надаватиметься участі у програмі дівчат з невеликих містечок, сіл та інтернатів.Переможниці конкурсу матимуть можливість:

 • провести два цікавих дні у Києві, під час яких зустрітись та поспілкуватися з жінками-лідерками, що відіграють важливу роль у культурному, політичному, громадському та діловому житті України;  

 • взяти участь у тренінгових програмах;

 • приєднатись до форуму молодих лідерок і спілкуватись з однодумцями;

 • взяти участь у конкурсі міні-грантів та отримати фінансування для реалізації власних лідерських проектів і задумів;

 • бути залученими до міжнародних проектів та заходів;  

 • брати участь в інших конкурсах та програмах.

Участь у програмі, включаючи проїзд, проживання та харчування є безоплатною для її учасниць.

Для того, щоб стати учасницею конкурсу необхідно:

 1. Написати роботу на тему «Яку проблему ви вважаєте важливою для своєї громади сьогодні і як би ви могли сприяти її вирішенню?».
  Анкета додається. Також анкету можна отримати, завітавши на сайт www.uwf.kiev.ua на сторінку «Перший крок до успіху».

 2. Відправити анкету і матеріали до 1 травня 2010 року (за поштовим штемпелем) на адресу Українського Жіночого Фонду: вул. Артема, 79, офіс 38, м. Київ, 04050 або anna@uwf.kiev.ua Роботи, надіслані пізніше, та такі, що не відповідають умовам конкурсу, розглядатись не будуть.

Про результати конкурсу всім учасницям буде повідомлено до 20 травня 2010 року.

Організаційний комітет програми: МБФ «Український Жіночий Фонд», Український Освітній Центр Реформ, Фонд «Здоров’я жінки та планування сім’ї», Благодійний Фонд «Приятелі Дітей».  


Контакти

 • Анна Кононенко

 • Український жіночий фонд

 • anna@uwf.kiev.uqa

 • 095 282 99 65

 • http://www.uwf.kiev.ua/
Файли

 application_2010.doc    38.5 КБПартнерстваТренінг "Адміністративна процедура та адміністративні послуги"  
В рамках проекту “Створення інформаційних центрів адміністративних послуг в містах Свердловськ та Сєвєродонецьк” що реалізується ГО “Агентство стійкого розвитку Луганського регіону” завдяки підтримці Міністерства закордонних справ Данії, що була надана через ПРООН та Творчий центр ТЦК планується провести два одноденних тренінги в містах Свердловськ та Сєвєродонецьк Луганської області.

Дату проведення тренінгу буде погоджено з тренером, очікується що тренінг буде проведено в квітні або на початку травня.

Щоб визначитись з тренером, громадська організація приймає пропозиції від претендентів до 15 квітня 2010 р. (включно). Пропозиції приймаються у вільній формі. Приймаються як індивідуальні пропозиції (один тренер) так і колективні (два тренери).

Контактні особи:
Ганна Дороженко (050-727-50-70 / adorogenko@rambler.ru) або
Олексій Кубарь (099-030-75-40) / kubar@ua.fm)

Деталі пропозиції читайте у доданому файлі.


Контакти

 • Ганна Дороженко

 • Агентство стійкого розвитку Луганського регіону

 • lrasd@ua.fm

 • +38(0642)58-19-98

 • http://www.open.lg.ua/
Файли

 csdp_02_71.pdf    374.2 КБВакансіїВакансія асистента програм на засадах волонтера ВООН  
In order to strengthen national asylum systems and safeguard asylum in the broader migration context through dynamic partnerships with the European Union, national governments and NGOs, the Local Settlement of refugees in Ukraine project of UNHCR is seeking to recruit a National UNV volunteer to work in the capacity of Programme Assistant. Initial duration of the contract - 6 months, with possible extension.

Expected Starting Date: 4 May 2010  

The National UNV volunteer will work under the supervision of the National Programme Officer responsible for: • Collect progress and monitoring reports from the partners and ensure all the necessary documents are provided and in order;

 • Prepare payment of instalments to Implementing Partners (IPs), payment requests and vouchers for direct disbursements, follow-up re-fund of unspent balances from IPs;

 • Up-date expenditure tables/disbursement plans of the Regional Protection Support Project. Update information on level of implementation of activities.

 • Prepare requisitions and purchase orders in theManagement System Renewal Project (MSRP);

 • Maintain logs, file and update records in prescribed format for subsequent use (implementing partners’ files, correspondence, policy issues, guidelines etc.) as well as program unit electronic filing system;  

 • Draft correspondence to IPs, operational partners on programme management related issues for country project and ensure good flow of information among NGO, Government partners and UNHCR;

 • Draft service and other contracts in line with UNHCR guidelines and procedures;

 • Translate correspondence and reports from NGOs and Gov. partners;

 • Assist in compiling and consolidating background and briefing material as well as reports;  

 • Provide interpretation during meeting with partners and interlocutors of program work;  

 • Perform other duties as requested.

Furthermore, UNV volunteers are encouraged to:

 • Strengthening their knowledge and understanding of the concept of volunteerism by reading relevant UNV and external publications and taking active part in UNV activities (for instance in events that mark IVD);

 • Getting acquainted with and building on traditional and/or local forms of volunteerism in the host country;

 • Reflecting on the type and quality of voluntary action that they are undertaking, including participation in ongoing reflection activities;

 • Contributing articles/write-ups on field experiences and submitting them for UNV publications/websites, newsletters, press releases, etc.;

 • Assisting with the UNV Buddy Programme for newly-arrived UNV volunteers;

 • Promoting or advising local groups in the use of online volunteering, or encouraging relevant local individuals and organizations to use the UNV Online Volunteering service whenever technically possible.

As a result of successful performance of the volunteer it is expected that:

 • Programme activities are implemented with consensus of all parties involved.

 • Regional Protection Support Project activities are well coordinated and implemented according to the EC contracts.

 • A final statement of achievements towards volunteerism for development within your host community.

Qualifications/Requirements and competences:

 • At least 25 years of age, University degree preferably in Law or political sciences, 2-3 years of relevant work experience

 • Computer skills: Computer literacy with good knowledge of computer application.

 • Language skills: Excellent spoken and written skills in English; Fluency in Russian and Ukrainian.

Applicants of Ukrainian nationality only should send their curriculum vitae in English by 18 April 2010 to the address below. Only successful candidates would be contacted and invited for the interview.

UNHCR Attn: Vladimir Lysenko 32-A, Sichnevogo povstannya St. Kyiv 01015 Ukraine or Fax: (044)288-9850


Контакти

 • Anna Belousova

 • UNV Ukraine

 • unv@undp.org.ua

 • 044/2539363

 • http://ukraine.unv.org/en/how-to-v...
 
Підписатись

 • 

Відписатись

 • 

Змінити налаштування

 • 

Лист редактору

 • 

ГУРТ

© Ресурсний центр ГУРТ, 1999-2010. Усі права застережено.

Відповідальність за достовірність та точність інформації, розміщеної в інформаційному електронному бюлетені ГУРТ, несе організація чи особа, яка розмістила інформацію на порталі www.gurt.org.ua.


Засади редакційної політики: http://gurt.org.ua/about/editor_policy/

При передруці інформації з електронного бюлетеня ГУРТ обов’язкове посилання такого змісту:


Джерело інформації: Ресурсний центр ГУРТ

Каталог: files
files -> Тема. Адам Міцкевич. «Кримські сонети». Тл: сонет Мета
files -> Наталія звольська
files -> Стиль романтизм. Архітектура романтизму. Скульптура романтизму. Неоготика. Невізантійський історизм. Наполеонівський ампір
files -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
files -> Для вчителів зарубіжної літератури
files -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
files -> Только мертвый, спокойствию рад. Только мертвый, спокойствию рад
files -> Талант людини це божий дар


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне iconКонкурси Актуальне
Дитячі будинки Київської області отримали подарунки у рамках благодійної акції "кіно-дітям"
Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне iconКонкурси Партнерства
Уніан відбулася прес-конференція, присвячена старту проекту «Президент, який потрібен молоді», що ініційований молодіжним крилом...
Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне iconСценарії відкритих позакласних заходів, присвячених 140-річчю Лесі Українки
Квк, уроки-інтерв’ю, уроки-мандрівки, уроки-портрети, літературно-мистецькі композиції, шкільні конкурси читців-декламаторів та юних...
Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне iconПередмова Предметні учнівські олімпіади та конкурси є одними з традиційних І добровільних форм роботи сучасної шкільної освіти, що реалізують бажання школярів перевірити свої знання, здібності, уміння. Олімпіади та конкурси
Ня долати труднощі, виробляють навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою. Вони приносять користь лише тоді, коли...
Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне iconНавчальний посібник для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також як довідкове видання для фахівців лісового господарства
...
Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне icon1. Передмова
Використання різних форм І методів роботи робить її цікавою І привабливою для учнів. Інтелектуальні ігри, екологічні проекти, екскурсії,...
Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне icon45 (574) Актуальне
Як бачить влада співпрацю з третім сектором? Які виклики І які можливості існують між владою І огс? Що пропонує громадянське суспільство?...
Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне iconСценарій свята присвячений Дню космонавтики, а також вірші І веселі конкурси для проведення та святкування Дня космонавтики та авіації

Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне iconПоложення про Громадську Раду при Міністерстві охорони здоров'я України Розділ I. Загальні положення
України (далі моз україни) та інститутами громадянського суспільства (далі ігс) на засадах доброго партнерства, здійснення громадського...
Конкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне iconРозстріляне відродження-суто національне явище чи загальна риса тоталітарної доби? Виконали учні 11 класу: Вахрушев Владислав Моторний Артем
Але, працюючи «на грані», намагаючись використати будь-яку можливість ознайомитися із світовою культурою, розправити віками скуті...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка