Конкурси АктуальнеСкачати 391,45 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації02.10.2017
Розмір391,45 Kb.
ТипКонкурс
  1   2   3

Електронний бюлетень ГУРТ

68 (447)Актуальне

 • 

Події

 • 

Гранти

 • 

Тренінги

 • 

Конференції

 • 

Конкурси

АктуальнеДитячі будинки Київської області отримали подарунки у рамках благодійної акції "КІНО-ДІТЯМ"
До Міжнародного Дня захисту дітей 20 дитячих будинків київської області отримали у подарунок набори відеокасет з мультфільмами та вітчизняною кінокласикою.

28 травня 2009 року у кінотеатрі «Жовтень» відбулася прес-конференція, на якій Молодіжна ініціатива «КОЛО» спільно з дирекцією кінотеатру передала подарункові сертифікати на комплекти у 170 примірників відеокасет для вихованців дитячих будинків. Деяким будинкам були презентовані також відеомагнітофони.

Організатори благодійної акції «КІНО-ДІТЯМ» впевнені у важливості впливу кіноматографа на формування психіки дитини, розвиток її як особистості. І саме тому, на їхню думку, необхідно виховувати майбутнє покоління на якісних змістовних стрічках, які проповідують високі моральні цінності, мають сильне духовне наповнення.

Серед подарованих фільмів: „Белое сонце пустыни”, „Бриллиантовая рука”, „Вий”, „Кавказская пленница”, „Карнавальная ночь”, „Кин-дза-дза”, „Гусарская баллада”, „Новые приключения неуловимых”, „Мимино”, „Москва слезам не верит”, „Мэри Поппинс, до свидания!”, „Операция Ы и другие приключения Шурика”, „Дети капитана Гранта”, „Каникулы Петрова и Васечкина”, „Кот Леопольд».

Ми, Молодіжна ініціатива «КОЛО», бажаємо маленьким глядачам приємного перегляду!!

Для охочих зробити свій внесок у цю справу: не всі будинки мають транспорт, щоб забрати подарунок. Зі свого боку, ми розвезли власними силами комплекти у більшість будинків. Але є ще такі, що поки не отримали касети. Якщо є можливість завезти машиною за місто 2-4 коробки, просимо контактувати з нами!! Ваша допомога є важливою!! Дякуємо.

МГО ” Молодіжна ініціатива “КОЛО” 

e-mail: org.kolo@gmail.com • +38(093)713-5008

 • +38(093)518-9-523

 •  +38(063)175-66-75

“Наше КОЛО інтересів - молодь України”
Контакти

 • Вороніна Олександра

 • МГО “Молодіжна ініціатива ”КОЛО”

 • org.kolo@gmail.com

 • http://www.mgo-kolo.org.ua/
 • • • Штраф за невірну інтерпретацію історії?
Берлін, 7 червня 2009 року

Шановні пані та панове,

Ініціативна група української молоді в Берліні хотіла би звернути Вашу увагу на актуальну законодавчу ініціативу Російської Федерації, що може мати далекосяжні наслідки для європейської громадськості, проте досі залишається другорядною темою вітчизняних та зарубіжних мас-медіа.

У лютому 2009 р. деякі ЗМІ повідомили про плани російського міністра з надзвичайних ситуацій Сергія Шойгу внести на розгляд Державної Думи Росії законопроект «Про протидію реабілітації нацизму, нацистських злочинців та їх прибічників у нових незалежних державах на території колишнього Радянського Союзу».

Перед Днем Перемоги 9 травня 2009 р. цей законопроект був опублікований в Інтернеті (Повний текст див. на http://regnum.ru/news/1153517.html?forprint).

У законопроекті йдеться як про «профілактичні» заходи, так і про штрафні санкції Російської Федерації як правонаступниці Радянського Союзу проти всіх юридичних чи приватних осіб колишнього Радянського Союзу, які намагаються «реабілітувати прибічників націонал-соціалістичного режиму», заперечують здобутки Червоної Армії як визвольної сили проти фашизму та «поганять пам'ять по жертви, які були понесені у Великій Вітчизняній Війні».

Якщо законопроект буде прийнято, деяким установам, що діють в Російській Федерації, наприклад неурядовим організаціям чи мас-медіа, і особливо зарубіжним, загрожують санкції за підозру в розповсюдженні інформації про Другу Світову війну, яка не відповідає змісту закону, аж до закриття. Так само і приватні особи з колишніх радянських республік можуть бути депортовані з території Росії або ув’язнені. У законопроекті йдеться не тільки про санкції щодо окремих структур на кшталт мас-медіа, але й стосовно цілих держав.

Державна політика колишніх радянських республік підлягає «моніторингу» заради попередження випадків реабілітації злочинців. Можливі порушення з боку усіх країн можуть призвести до розірвання дипломатичних відносин, економічних санкцій або припиненні усіх засобів зв’язку.

Російська Дума планує розглянути законопроект до 22 червня цього року – річниці нападу фашистської Німеччини на Радянський Cоюз. На критику з боку західноєвропейських країн у Москві відповідають, що цей законопроект співвідноситься з чинним європейським законодавством про заперечення Голокосту.

Європейська історія навчає нас важливості безперешкодного осмислення історії й своєчасного заперечення легітимності обмежень людських прав і свобод. Відповідно до цього, ми вважаємо за необхідне донести інформацію до широкої громадськості про можливі наслідки дії цього закону. Ми просимо Вас підтримати широке громадське обговорення закону, висловивши свою позицію й поширюючи інформацію далі по відповідних джерелах.


Наперед вдячні.

За ініціативну групу української молоді в Берліні,


Альона Каравай
Олександра Бінерт
Тетяна Кацберт

P.S. Подальшу інформацію ви можете знайти тут:


 

• ПРОЕКТ: Федеральный закон "О противодействии реабилитации в новых независимых государствах на территории бывшего Союза ССР нацизма, нацистских преступников и их пособников", Информационное Агенство Regnum, 20.04.2009: http://regnum.ru/news/1153517.html?forprint

• Дуцик, Діана. «Історія як політична зброя». Українська Правда, 12.05.2009: http://www2.pravda.com.ua/news/2009/5/14/94700.htm

• Quiring, Manfred. “Sieg der Roten Armee - Russland will Geschichtsinterpretation per Gesetz.“ Welt Online, 25.02.2009: http://www.welt.de/politik/article3271908/Russland-will-Geschichtsinterpretation-per-Gesetz.html

• Wendle, John. “Russia Moves to Ban Criticism of WWII Win”. Time, 08.05.2009: http://www.time.com/time/world/article/0,8599,1896927,00.html

• Statement of Moscow bureau for human rights concerning creation of the Commission of the President of Russian Federation on counteraction to attempts of the history falsification to the detriment of interests of Russia, Moscow bureau for human rights, 24.05.2009: http://antirasizm.ru/index.php


Контакти

 • Альона Каравай
 • • • Перший посібник із корпоративної благодійності
Журнал „Експерт Україна” та Український форум благодійників запрошують до співпраці задля створення першого в Україні посібника із розробки та реалізації корпоративних благодійних програм, підготовка та видання якого заплановані на осінь 2009 року.

Даний посібник буде розроблений та підготовлений журналом „Експерт Україна” та Українським форумом благодійників у рамках спільного проекту „Популяризація корпоративної філантропії задля розвитку громадянського суспільства в Україні” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Робоча назва запланованого видання: „Як створюються корпоративні благодійні програми в Україні: успішний досвід”. Це буде перший посібник, який об’єднає український успішний досвід у сфері корпоративної філантропії. Більш детально про концепцію посібника та його попередній зміст - у презентації.

Пропонуємо Вашій компанії поділитись своїми напрацюваннями у сфері благодійності. Цей досвід стане основою для практичних прикладів посібника, що будуть підкріплювати теорію корпоративної філантропії.

Просимо Вас заповнити спеціально розроблену анкету для цього проекту, яка допоможе розкрити досвід Вашої компанії у сфері благодійності.

Звертаємо Вашу увагу, що на більшість запитань даного опитувальника вже дані варіанти відповідей, серед яких Вам треба означити ту, що відповідає діяльності компанії. Але, звичайно, анкета містить і відкриті запитання, в яких слід навести приклади конкретних благодійних програм/проектів компанії. Для підготовки якісного видання ми зацікавлені отримати якнайширші відповіді.

Заповнену анкету треба повернути не пізніше 20 червня 2009 року на електронну адресу dasha.nepochatova@ufb.org.ua.

Презентація книги

Якщо у вас виникли запитання стосовно змісту анкети, Ви можете звернутися до нас за телефоном: • 8 066 767 63 51, Дар’я Непочатова, координатор проектів Українського форуму благодійників;

 • 8 050 332 91 78, Тетяна Ужун, керівник проектів відділу конференції журналу „Експерт Україна”.
Контакти

 • Дар’я Непочатова

 • Журнал „Експерт Україна” та Український форум благодійників

 • dasha.nepochatova@ufb.org.ua

 • 8 066 767 63 51

 • http://ufb.org.ua/news/1192.html
Файли

 ______________    178.0 КБ

 corporate_philanthropy_handbook_questionairre_final.doc    271.5 КБ • • • Тиждень відкладених рішень
Минулий тиждень відзначився відкладенням ухвалення двух важливих для громадянського суспільства законопроектів.

Так 4 червня Комітет ВРУ з питань правової політики переніс розгляд законопроекту “Про громадські організації”(№3371). Офіційно причина не була оголошена. За неофіційною інформацією протест проти законопроекту висловила Служба безпеки, яка виступає проти надання права особам без громадянства та іноземцям створювати громадські організації в Україні. Хоча чинний закон “Про обєднання громадян” таке право передбачає. Більше того гарантування такого права вимагає Європейський суд з прав людини, а також вже реалізували Білорусь, Росія, Узбекистан. Можливо в Україні вже почався процес скорочення і обмеження громадянських прав і свобод?5 червня Верховна Рада України не встигла розглянути законопроект “Про доступ до публічної інформації” (№2763). Депутати були дуже заклопотані кадровими питання, а саме створенням вакансії - міністр оборони. Тепер розгляд законопроекту №2763 заплановано на п’ятницю 12 червня останнім питанням порядку денного, що означає що депутати скоріше за все знову не встигнуть розглянути це питання. Нагадаємо що ухвалення цього закону є виконанням зобов’язань не тільки перед громадянами України, але й і перед Радою Європи, про інтеграцію до Європи заявили майже всі фракції парламенту.

Більше 60 організацій надіслали листи підтримки вказаних законопроектів на імя Комітету з питань правової політики Сергія Міщенка (БЮТ) та спікера Володимира Литвина (Блок Литвина).

Можна констатувати що нажаль правове закріплення громадянських прав і свобод громадян є зовсім не пріоритетним для депутатів.

Також варто нагадати що вже 3 місяці Кабінет Міністрів України не може затвердити Положення про Електронний реєстр даних про стан і результати проведення громадських експертиз.27 квітня 2009 року на засіданні Урядового комітету з питань правової політики, заступник міністра юстиції Наталія Богашева (Наша Україна) зняла з розгляду, без особливих причин, вказаний проект постанови уряду. Положення про Електронний реєстр пройшло громадське обговорення і підтримувалося громадськими організаціями. В наслідок маніпуляцій Секретаріату КМУ, положення протиправно не виноситься на розгляд урядового комітету, бо передбачає що адміністратором реєстру експертиз буде саме Секретаріат КМУ.

Це означає що організованій громадськості потрібно шукати нові(можливо більш радикальні) механізми публічного тиску на депутатів та уряд для переконання в необхідності ухвалення вказаних рішень.


Контакти

 • Максим Лациба

 • Український незалежний центр політичних досліджень

 • maxim@uncpd.kiev.ua
 • • • В Києві пройшов фестиваль практичної психології та тренінгових програм
4 – 7 червня 2009 року в Кончі-Заспі (Київ) відбувся фестиваль практичної психології та тренінгових програм "Альфа-фест 2009".

Протягом 4-х днів бізнес-тренери, фахівці в сфері психотерапії, психотерапевтичного консультування, HR-спеціалісти, майстри коучингу представляли свої тренінгові програми, а учасники мали можливість відвідати запропоновані презентації.

Метою заходу є створення незалежною платформи, на якій психологи фахівці-психотерапевти, тренери могли б презентувати свої тренінгові методики, обмінятися досвідом. Також представники бізнес-структур можуть ознайомитись з методиками підвищення ефективності діяльності своїх компаній, взаємодії з персоналом.

Студентка Світлана розповіла ГУРТу: «Я вже вдруге відвідую фестиваль, минулого року теж була тут. Сама цікавлюся психтерапією та хочу дізнатись щось нове. Цього року організація виглядає краще, подобається «якість» тренерів і учасників.»

"Альфа-фест" проводиться вже вдруге (перший фестиваль був організований у 2008 році). Організатори зазначають, що цього року кількість аудиторії збільшилась вдруге, до того ж, цього року, на відміну від минулого, учасники більш «цілеспрямовано» йдуть на фестиваль. Побільшало й бажаючих поділитися досвідом.

Більше Ви зможете дізнатись на офіційному сайті фестивалю.


Контакти

 • Литвинов Пилип

 • Ресурсний центр ГУРТ

 • lytvynov@gurt.org.ua

 • 8(044)296-1052

 • http://gurt.org.ua/
ПодіїМалозабезпечені луганчани одержуватимуть безкоштовну правову допомогу
Малозабезпечені луганчани  одержать безкоштовну правову допомогу через впровадження механізмів соціального замовлення. Із відповідною ініціативою виступив Міжнародний Фонд «Відродження».

2 червня 2009 року в Луганську відбулася зустріч директора програми «Верховенство права» фонду «Відродження» Романа Романова та представників громадських організацій області. Київський гість повідомив громадських активістів про те, що фонд планує на базі Луганської та Херсонської областей започаткувати нову ініціативу щодо надання правової допомоги малозабезпеченим верствам населення використовуючи механізм соціального замовлення. Ця ініціатива стимулюватиме співпрацю громадських активістів та органів місцевого самоврядування. Учасники зустрічі обговорили перспективи реалізації зазначеної ініціативи.

Соціальне замовлення – це комплекс заходів організаційно-правового характеру з розробки соціальних програм і соціальних проектів за рахунок бюджетних та інших засобів шляхом підписання соціальних контрактів на конкурсній основі. Виконавцями соціальних проектів та програм як правило виступають місцеві громадські організації.

Соціальне замовлення - це прогресивна технологія, яка дозволяє збільшити ефективність витрачання бюджетних коштів місцевого самоврядування на соціальний захист населення. Для впровадження цієї ініціативи, що триватиме щонайменше три роки, Луганська область була обрана не випадково. Романов наголосив, що саме у Луганській області гостро постало питання надання допомоги малозабезпеченим верствам населення. Також директор програми відмітив, що на Луганщині є сильна база для розвитку цієї ініціативи завдяки великій активності громадських організацій.

Представник фонду також відзначив, що у Луганську вже є позитивний досвід взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Директор програми «Верховенство права» наголосив на тому, що фонд очікуватиме проектів, які розвиватимуть досвід такої взаємодії, і що ця співпраця між НУО та місцевим самоврядуванням має тривати й після закінчення проекту. «Партнерами должны являться не столько фонд и общественные организации, как активисты общественных организаций и органы местного самоуправлений», - зазначив Роман Романов.

Підчас зустрічі громадські активісти висловили власне бачення запропонованої ініціативи. Було наголошено на необхідності створення мережі правового захисту до якої б увійшли провідні НУО області та створенні спеціальної інституції для об’єднання громадських організацій у цьому проекті.

Серед висловлюваних ідей також прозвучала думка створити при міській раді громадську приймальну уповноваженого з прав людини, який би мав право голосу та право виступати на сесіях та засіданнях міської ради. Але було зазначено й те, що людина ця має діяти автономно від міської ради, аби мати змогу насправді допомагати громадянам.

Інший запропонований варіант надання правової допомоги - створення у містах області спеціальних інституцій, які б займалися юридичним консультуванням тих, чиї права було порушено. На думку багатьох виступаючих особливим попитом користуватиметься консультації із проблем містобудування та земельних питань (як у місті так і на селі).

Також була зазначена необхідність створення благодійного фонду при міській раді, кошти з якого б після закінченні ініціативи йшли б на фінансування аналогічних право освітніх проектів у місті. Присутні на зустрічі журналісти висунули пропозицію щодо створенню Інтернет-порталу, який би слугував інформаційним ресурсом для мешканців міста чиї права були порушені. Також було запропоновано створити газету до якої б звичайні громадяни могли б звертатися із своїми проблемами. Громадські активісти висловили побоювання того, що каменем спотикання у реалізації висловлених ідей стане юридичне управління при міській раді, що неодноразово протидіяло реалізації громадських ініціатив.

Механізм соціального замовлення вже не перший рік активно використовується в таких містах України, як Чернігів, Вінниця, Одеса. Ці програми позитивно вплинули на розвиток громадської активності та розвиток співпраці між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування.

Громадські активісти Луганщини сподіваються, що запропонована фондом «Відродження» ініціатива буде підтримана органами місцевого самоврядуванням області та успішно впроваджена у життя.


Контакти

 • Хандрамай Олександра

 • Східноукраїнський центр громадських ініціатив

 • oleksandra2302@gmail.com

 • 8(050)8855890
 • • • 

Каталог: files
files -> Тема. Адам Міцкевич. «Кримські сонети». Тл: сонет Мета
files -> Наталія звольська
files -> Стиль романтизм. Архітектура романтизму. Скульптура романтизму. Неоготика. Невізантійський історизм. Наполеонівський ампір
files -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
files -> Для вчителів зарубіжної літератури
files -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
files -> Только мертвый, спокойствию рад. Только мертвый, спокойствию рад
files -> Талант людини це божий дар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3

Схожі:

Конкурси Актуальне iconКонкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне
Газета "Kyiv Post" звертається до огс з проханням повідомляти про кадрові зміни у Вашій організації, ця інформація з`являтиметься...
Конкурси Актуальне iconСценарії відкритих позакласних заходів, присвячених 140-річчю Лесі Українки
Квк, уроки-інтерв’ю, уроки-мандрівки, уроки-портрети, літературно-мистецькі композиції, шкільні конкурси читців-декламаторів та юних...
Конкурси Актуальне iconПередмова Предметні учнівські олімпіади та конкурси є одними з традиційних І добровільних форм роботи сучасної шкільної освіти, що реалізують бажання школярів перевірити свої знання, здібності, уміння. Олімпіади та конкурси
Ня долати труднощі, виробляють навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою. Вони приносять користь лише тоді, коли...
Конкурси Актуальне icon1. Передмова
Використання різних форм І методів роботи робить її цікавою І привабливою для учнів. Інтелектуальні ігри, екологічні проекти, екскурсії,...
Конкурси Актуальне icon45 (574) Актуальне
Як бачить влада співпрацю з третім сектором? Які виклики І які можливості існують між владою І огс? Що пропонує громадянське суспільство?...
Конкурси Актуальне iconСценарій свята присвячений Дню космонавтики, а також вірші І веселі конкурси для проведення та святкування Дня космонавтики та авіації

Конкурси Актуальне iconКонкурси Партнерства
Уніан відбулася прес-конференція, присвячена старту проекту «Президент, який потрібен молоді», що ініційований молодіжним крилом...
Конкурси Актуальне iconРозстріляне відродження-суто національне явище чи загальна риса тоталітарної доби? Виконали учні 11 класу: Вахрушев Владислав Моторний Артем
Але, працюючи «на грані», намагаючись використати будь-яку можливість ознайомитися із світовою культурою, розправити віками скуті...
Конкурси Актуальне iconУрок-гра з географії України у 8 класі Тема уроку: «Тече річка- невеличка»
З них команда обирає капітана. Глядачами І учасниками є учні суперницьких команд. Конкурси проводить вчитель географії. З вчителів...
Конкурси Актуальне iconМолодіжний Інформаційний Центр Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова пропонує для ознайомлення матеріал з інформацією про конкурси, гранти, програми стипендій, фестивалі та ін
У конкурсі можна взяти участь двома способами: вибрати варіант в мене є ідея або Взяти ідею


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка