Конкурси ПартнерстваСкачати 328,43 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації03.10.2017
Розмір328,43 Kb.
ТипКонкурс
  1   2   3

Електронний бюлетень ГУРТ

43 (468)Актуальне

 • 

Події

 • 

Гранти

 • 

Тренінги

 • 

Конференції

 • 

КонкурсиПартнерства

 • 

Вакансії
Актуальне


Президент, який потрібен Україні сьогодні?  
27 жовтня 2009 року в Києві, в інформаційній агенції УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена старту проекту «Президент, який потрібен молоді», що ініційований молодіжним крилом Європейської партії України ВМГО «Молодіжний Європейський Рух». Розробником та виконавцем проекту є Київська міська організація ВМГО «Молодіжний Європейський Рух».

Партнерами проекту є Міністерство освіти та науки України, Фонд ім. Фрідріха Наумана в Україні та Громадська організація «Депутатський клуб «Парламент», за інформаційної підтримки часопису «Народний депутат». Ідея створення цього проекту виникла у засновників при детальному дослідженні ставлення сучасних молодих людей до політики.

Завдання, які ставила перед собою ВМГО Молодіжний Європейський Рух - активізувати молодь у політичній сфері, продемонструвати зацікавленість сучасної політичної еліти проблемами молоді, стимулювати молодих людей до виявлення активної громадянської позиції. Даний проект передбачає проведення конкурсу есе на тему «Президент, який потрібен молоді». За допомогою есе молодь буде мати можливість дати оцінку сучасних політичних процесів та виявити власне бачення кандидатури майбутнього президента України: його особисті якості та риси, політична діяльність, програмні цілі. Найкращі 3 роботи будуть надруковані у журналі «Народний депутат», їх автори отримають грошову премію у розмірі 500 (детальніше).

«Даним проектом ми намагаємось активізувати молодь в політичній сфері, змусити задуматись молодих виборців над кандидатурою та підходами до вибору президента на майбутніх виборах та показати, що українській політичній еліті не байдужа думка молоді» - заявив Голова ВМГО Молодіжний Європейський Рух Володимир Босак. «Президент, який потрібен молоді - одним з перших наших проектів всеукраїнського рівня і я вірю, що він матиме успіх – зазначив він. «Відсутність соціальної відповідальності та пасивність молоді в політичному середовищі – головні проблеми нашого суспільства на сьогоднішній день. Усвідомлюючи реальну загрозу політичного відчуження молодих людей, ми вирішили створити проект, який би мав привернути увагу громадськості до цієї проблеми.»- повідомила присутніх Голова КМО ВМГО Молодіжний Європейський Рух Олександра Скиба.

Громадська організація «Депутатський клуб «Парламент»» радо йде назустріч ініціативам молодих амбіційних людей. Сподіваюся, що у майбутньому на нас чекає багато нових цікавих проектів.»- зауважив Генеральний директор Громадської організації «Депутатський клуб «Парламент»» Михайло Чурута. То ж маємо надію, що ця ініціатива буде підтримана громадськістю, що у свою чергу стане однією з цеглинок у побудові міцного громадянського суспільства.

Прес-служба ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»


Контакти

 • Свілана Роганова

 • ВМГО Молодіжний Європейський Рух

 • roganova18@gmail.com

 • 8 063 436 38 62
Файли

 1_uchasnyky.jpg    251.9 КБ

 bosak.jpg    236.1 КБ • • • Обговорюємо законопроект “Про благодійництво і благодійні організації”  
УНЦПД та команда експертів починає черговий етап громадського обговорення уточненої редакції законопроекту “Про благодійництво і благодійні організації”.

Нагадаємо, що в червні–липні 2009 року благодійні фонди, корпоративні благодійники та органи виконавчої влади надіслали свої пропозиції і зауваження до законопроекту. Переважна їх частина була врахована.

Запрошуємо Вас надати свою оцінку уточненому варіанту законопроекту. Просимо зробити це до 23 листопада 2009 року на електронну адресу maxim@uncpd.kiev.ua, або поштою на адресу м.Київ, вул.Лисенка 8, кв.9, 01034.

Розміщуйте свої коментарі та пропозиції на порталі ГУРТ  і ми обов’язково надамо відповіді протягом доби.

Додатково про адвокаційну кампанію "Благодійникам - сприятливе законодавство"
 

Закон України „Про внесення змін до Закону України  „Про благодійництво та благодійні організації””

Контакти

 • Максим Лациба

 • Український незалежний центр політичних досліджень

 • maxim@uncpd.kiev.ua

 • (044) 279-2435

 • 599-42-51

 • http://www.ucipr.kiev.ua/
 • • • Є підпис Клауса на Лісабонській угоді. Європа радіє  
Чеський президент Вацлав Клаус підписав рішення про ратифікацію Лісабонської угоди. Таким чином, пакет реформ ЄС може набрати чинності та зробити альянс 27 держав більш дієздатним і демократичним.

Свій підпис Клаус поставив через якісь години після того, як Конституційний суд оголосив своє рішення щодо цього документу. Суд відхилив скаргу групи сенаторів та заявив, що Лісабонський договір жодним чином не суперечить основному закону Чехії. До завершення процесу ратифікації угоди, котра має стати новим базовим договором ЄС, досі бракувало лише підпису чеського президента. 

Підписавши пакет документів, президент Клаус сказав, що поважає висновок високої судової інстанції, хоча й глибоко з ним не згодний. Багатьох оглядачів здивувало, наскільки швидко цього разу діяв чеський глава держави. Були побоювання, що Клаус, як і у місяці перед цим, знайде якусь зачіпку, щоб уникнути підписання небажаного документа, адже парламент Чехії схвалив Лісабонську угоду ще на початку року.

Шлях маленьких кроків 

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу висловив своє задоволення та закликав якнайшвидше обрати президента Європейської Ради та верховного представника, котрий опікуватиметься зовнішніми відносинами і політикою безпеки. Обидві ці посади тісно пов’язані з реалізацією реформи Європейського союзу.

Не в останню чергу від події, що сталасяу вівторок, виграє Україна. Адже тепер в Брюсселя розв’язані руки для подальших кроків у розвитку ЄС, зокрема процесу розширення його кордонів на Схід. Щоправда, скептики зауважують, що довгий процес ухвалення спершу євроконституції, а потім Лісабонської угоди та її ратифікації показав, що ЄС і далі буде рухатися лише маленькими кроками.

Автори: Захар Бутирський / Бернд РіґертДжерело
Контакти

 • Німецька хвиля

 • http://www.dw-world.de/
 • • • ПРООН розпочинає новий проект з розвитку громадянького суспільства (відео)  
4 листопада 2009 року в Києві відбулася прес-конференція, на якій йшлося про старт нового проекту в Україні.

Доповідачами виступили:

 • Валерій Олійник – керівник проекту «Розвиток громадянського суспільства»;

 • Михайло Мінаков – старший програмний менеджер ПРООН в Україні;

 • Максим Лациба – керівник програм українського незалежного центру політичних досліджень;

 • Володимир Купрій – виконавчий директор БФ «Творчий центр ТЦК».

В рамках спільної ініціативи Міністерства закордонних справ Данії та Програми розвитку ООН в Україні розпочато впровадження нового проекту «Розвиток громадянського суспільства». Основною метою проекту, що реалізуватиметься в семи областях України (Донецька, Кіровоградська, Львівська, Луганська, Херсонська, Хмельницька та Чернігівська) з 2009 по 2011 рік,є зміцнення громадянського суспільства шляхом підтримки організацій громадянського суспільства (ОГС) в Україні, які сприятимуть прозорості та відповідальності влади та впровадження законодавчих ініціатив для створення сприятливого законодавчого середовища, що призведе до кращого функціонування громадянського суспільства.

Михайло Мінаков зазначив, що основне завдання даного проекту допомогти Україні у створенні демократичного суспільства, про яке йде мова вже стільки років, проте створити його ми ніяк не можемо. Для становлення такого суспільства необхідним є співпраця державних установ, громадських організацій та ініціатив, експертних товариств та політичних діячів. Зараз такого діалогу, нажаль, не відбувається. Влада, лише тоді, спілкуватиметься з ОГС, коли громадські організації покажуть певний рівень професіоналізму, досвідченості, згуртованості та компетентності.

 Валерій Олійник - керівник проекту "Розвиток громадянського суспільства", розповідає:Проект відбуватиметься в трьох основних напрямках:

 • представлення інтересів та захист вразливих верств населення ( діти-сироти, діти-інваліди, діти-вулиці, неблагополучні сім’ї, вразливі категорії молоді та жінок тощо);

 • покращення стану дотримання прав людини органами правопорядку та пенітенціарної системи згідно європейських стандартів (робота з підозрюваними, що утримуються в неволі, з ув’язненими та щойно звільненими з місць позбавлення волі);

 • активізація участі громадян у процесах прийняття рішень органами місцевої влади через громадські слухання, громадські ради, громадські ініціативи, спрямовані на підвищення прозорості та відповідальності влади.

В рамках законодавчого компоненту Проект підтримує роботу команди експертів для надання консультацій «Громадській Коаліції за прийняття нового Закону України «Про громадські організації» (проект №3371).

Новий закон відповідатиме основним міжнародним та європейським принципам, щодо статусу та діяльності ОГС. Адже зараз у нашій країні лише 50% громадських організацій, що хочуть зареєструватися отримують дозвіл на це, при цьому для реєстрації ОГС потрібно 30 днів, що в 10 раз довше ніж для реєстрації юридичної особи. Окрім того, в Україні існує заборона створення ОГС юридичними особами, що не відповідає європейським стандартам.


Контакти

 • Тетяна Поровська

 • ГУРТ

 • http://www.gurt.org.ua/
ПодіїПриєднайся до «Волонтерських вихідних»!   
Щороку 5-го грудня світова спільнота святкує Міжнародний день волонтерів (МДВ), і кожного разу це відбувається в різні способи. Але ціль завжди одна – відзначити роботу волонтерів і підвищити поінформованість широкого загалу про вагомий внесок, який добровольці роблять в суспільстві.

Цього року, з огляду на Конференцію зі зміни клімату, яка проходитиме в Копенгагені 7 грудня, темою МДВ було обрано «Волонтерство заради нашої Планети».

Більше інформації можна знайти тут. В Україні святкування МДВ відбуватиметься в суботу і неділю 5-6 грудня 2009 року. Протягом цих вихідних будуть відбуватись волонтерські заходи по всій країні.

Інформація про акції, які започаткують громадські організації, молодіжні центри і НУО, будуть оголошені в Інтернеті (зокрема на ГУРТі) із запрошенням взяти участь в тій чи іншій акції. Всі бажаючи зможуть підписатися на опубліковані заходи по всій країні.

Ми закликаємо волонтерські організації приєднатись до «Волонтерських вихідних», для чого Вам лише буде потрібно запланувати волонтерську акцію 5-6 грудня 2009 року і повідомити нас про неї.

Надішліть детальний опис вашого заходу до 18 листопада 2009 року на адресу ivd2009.ukraine@gmail.com. У вашому листі, будь ласка, зазначте наступне: 1. Назву акції

 2. Місце, дату і час, коли вона відбуватиметься

 3. Галузь впливу (екологічна, робота з біженцями, дітьми тощо)

 4. Невеликий опис діяльності (максимум – 1 сторінка)

 5. Необхідну кількість волонтерів

 6. Контактна інформація людини або організації, що відповідає за акцію

5-6 грудня 2009 року в Києві запланований волонтерський баркемп, на який будуть запрошені представники громадських організацій і волонтери. Зацікавлені волонтерські організації зможуть презентувати свою діяльність, поділитись досвідом з іншими та залучити нових волонтерів.

Враховуючи глобальну тематику МДВ «Волонтерство заради нашої Планети», ми заохочуємо організації розробити екологічні заходи (прибирання, інформаційна кампанія, посадка дерев, якщо дозволяє клімат).

Тим не менш, оскільки волонтерство може проявлятися по-різному і волонтерські організації можуть мати інші сфери діяльності, ми будемо раді будь-якій вашій ініціативі.

Ініціатори: UN Volunteers, Центр волонтеріату «Добра воля», Пласт - Національна скаутська організація України, AIESEC, Альтернатива-В

Інформаційні партнери: UNISTUDY, ГУРТ.

Контакти

 • Джованні Моцареллі

 • UN Volunteers

 • ivd2009.ukraine@gmail.com

 • http://ukraine.unv.org/
ГрантиПроект "Разом до здоров'я" оголошує програму грантів   
Проект „Разом до здоров’я” розпочинає програму грантів для недержавних організацій, які працюють в АРК Крим і м. Севастополь, з метою підтримки ініціатив громадськості, спрямованих на підвищення обізнаності населення з питань планування сім’ї і збереження репродуктивного здоров’я (ПС/РЗ).

В рамках програми планується надати 6-8 грантів розміром до $5,000 кожний на період не більше 6 місяців.

Проект «Разом до здоров’я» особливо зацікавлений в інноваційних проектах, спрямованих на роботу з національними меншинами і населенням в сільській місцевості.

Проекти можуть включати (але не обмежуватись тільки поданим нижче переліком): • інноваційні ідеї, що заохочують співпрацю із засобами масової інформації з метою широкого висвітлення питань ПС/РЗ

 • організацію і проведення кампаній з підвищення обізнаності населення з ПС/РЗ

 • різноманітні просвітницькі заходи для населення з питань ПС/РЗ

 • мистецькі та культурні ініціативи спрямовані на досягнення цілей проекту щодо збереження репродуктивного здоров’я.

Апліканти мають детально описати як вони будуть інформувати цільові групи населення про важливість планування сім”ї і репродуктивного здоров’я та заохочувати використовувати наявні послуги в медичних закладах.

Перевага надаватиметься проектам, що передбачають співпрацю з державними установами (Міністерство охорони здоров’я АРK, Міністерство у справах молоді, сім’ї та гендерної політики АРК, Міністерство освіти АРК, Центри соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, місцева влада тощо).

Важливо! Оскільки в рамках проекту «Разом до здоров’я» в Криму планується підготовка команди тренерів з планування сім’ї і репродуктивного здоров’я за методикою проекту і подальша підтримка роботи тренерів, інтерактивні заняття і тренінги для населення в рамках грантової програми не підтримуватимуться. Всі зацікавлені НДО мають надіслати заповнені аплікаційні форми до 4 грудня 2009р. включно.

До розгляду братимуться тільки проекти, надіслані електронною поштою на контактну адресу до 4 грудня (за датою отримання повідомлення). Проекти, надіслані пізніше зазначеної дати, розглядатись не будуть.

ПРОЕКТ „РАЗОМ ДО ЗДОРОВ’Я” Інститут Досліджень та Тренінгів JSI Inc. Тел: (044) 581-1520 Контактна електронна адреса: Lhryva@fprh-jsi.org.ua

За більш детальною інформацією і аплікаційними формами, будь ласка, звертайтесь до Лідії Гриви за тел. (044) 581-1520 або ел. адресою: Lhryva@fprh-jsi.org.ua (ПС/РЗ).

В рамках програми планується надати 6-8 грантів розміром до $5,000 кожний на період не більше 6 місяців.

 

Контакти

 • Лідія Грива

 • Проект

 • lhryva@fprh-jsi.org.ua

 • 044-581-15-20
 • • • 

Каталог: files
files -> Тема. Адам Міцкевич. «Кримські сонети». Тл: сонет Мета
files -> Наталія звольська
files -> Стиль романтизм. Архітектура романтизму. Скульптура романтизму. Неоготика. Невізантійський історизм. Наполеонівський ампір
files -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
files -> Для вчителів зарубіжної літератури
files -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
files -> Только мертвый, спокойствию рад. Только мертвый, спокойствию рад
files -> Талант людини це божий дар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3

Схожі:

Конкурси Партнерства iconКонкурси • Партнерства • Вакансії Актуальне
Газета "Kyiv Post" звертається до огс з проханням повідомляти про кадрові зміни у Вашій організації, ця інформація з`являтиметься...
Конкурси Партнерства iconСценарії відкритих позакласних заходів, присвячених 140-річчю Лесі Українки
Квк, уроки-інтерв’ю, уроки-мандрівки, уроки-портрети, літературно-мистецькі композиції, шкільні конкурси читців-декламаторів та юних...
Конкурси Партнерства iconПередмова Предметні учнівські олімпіади та конкурси є одними з традиційних І добровільних форм роботи сучасної шкільної освіти, що реалізують бажання школярів перевірити свої знання, здібності, уміння. Олімпіади та конкурси
Ня долати труднощі, виробляють навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою. Вони приносять користь лише тоді, коли...
Конкурси Партнерства iconКонкурси Актуальне
Дитячі будинки Київської області отримали подарунки у рамках благодійної акції "кіно-дітям"
Конкурси Партнерства iconНавчальний посібник для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також як довідкове видання для фахівців лісового господарства
...
Конкурси Партнерства icon1. Передмова
Використання різних форм І методів роботи робить її цікавою І привабливою для учнів. Інтелектуальні ігри, екологічні проекти, екскурсії,...
Конкурси Партнерства iconСценарій свята присвячений Дню космонавтики, а також вірші І веселі конкурси для проведення та святкування Дня космонавтики та авіації

Конкурси Партнерства iconПоложення про Громадську Раду при Міністерстві охорони здоров'я України Розділ I. Загальні положення
України (далі моз україни) та інститутами громадянського суспільства (далі ігс) на засадах доброго партнерства, здійснення громадського...
Конкурси Партнерства iconУрок-гра з географії України у 8 класі Тема уроку: «Тече річка- невеличка»
З них команда обирає капітана. Глядачами І учасниками є учні суперницьких команд. Конкурси проводить вчитель географії. З вчителів...
Конкурси Партнерства iconМолодіжний Інформаційний Центр Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова пропонує для ознайомлення матеріал з інформацією про конкурси, гранти, програми стипендій, фестивалі та ін
У конкурсі можна взяти участь двома способами: вибрати варіант в мене є ідея або Взяти ідею


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка