Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції»Скачати 82,13 Kb.
Дата конвертації21.03.2018
Розмір82,13 Kb.
ТипКонкурс

Анонс

Запрошуємо подолати корупцію мистецтвом


Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації ініціювала проведення обласного художнього конкурсу «Мистецтво – проти засилля корупції»
Про проект розповідає виконавчий директор МГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» Євгеній Малецький: «Проект спрямовано на формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді, залучення молоді до суспільно значущої діяльності, посилення профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді, підтримка ініціатив молоді та її інноваційного потенціалу.

Проведення Конкурсу заплановано у такі терміни: 01 липня – 15 грудня 2017 року, прийом робіт – до 31 жовтня 2017 року».Під час проведення художнього конкурсу «Мистецтво – проти засилля корупції» (далі – Конкурс) планується проведення таких заходів:

  • «Оцифрування» малюнків, що надійшли на Конкурс.

  • Створення меморіального музею-архіву малюнків в електронному вигляді та розміщення його у соціальних мережах для загального доступу.

  • Проведення виставок оригіналів малюнків у публічних місцях.

  • Проведення урочистого нагородження учасників Конкурсу з залученням ЗМІ та розповсюдженням інформації про заходи.

  • Організація зустрічей молоді з особистостями, які зробили внесок для збереження єдності та цілісності країни, права та законності.

  • Виготовлення та розповсюдження друкованої продукції, соціальної реклами – листівок/постерів з малюнками конкурсантів.

Конкурс проводиться за підтримки таких установ та організацій:

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації (у рамках проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету)

Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні України та Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету Товариства сприяння обороні Україні по Чернігівській області

Благодійний фонд «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!»

ГО "ВП ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ» в Чернігівській області"

Культурно-мистецький центр "ІНТЕРМЕЦЦО"

ГО "СУСПІЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ"

ГО "ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА"

ДЗМІ «Антикорупційний дайджест»

Запропонований проект спрямовано на розвиток вже виконаних у місті Чернігові та Чернігівській області у 2015-2016 роках проектів/програм з національно-патріотичного виховання.
Запрошуємо прийняти участь у Конкурсі

Обласний художній конкурс

«Мистецтво – проти засилля корупції»

УМОВИ УЧАСТІ  1. Участь у обласному художньому конкурсі «Мистецтво – проти засилля корупції» (далі – Конкурс) можуть брати мешканці Чернігівської області віком до 18 років (неповнолітні - за згодою батьків) (далі – Учасник).

Конкурсні роботи приймаються з 01 липня по 31 жовтня 2017 року з супровідними листами/інформацією. Підбиття підсумків Конкурсу та відзначення Учасників планується у листопаді 2017 року.

Адреса для подання робіт:

– поштова: ТСОУ, вул. Реміснича (Комсомольська), 49, каб. 24 (приймальня) м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000;

– електронна адреса: athenaeum.cn@gmail.com

Конкурсанти, які проживають за межами міста Чернігова можуть за попередньою домовленістю подавати роботи до осередків ТСОУ (Товариства сприяння обороні Україні по Чернігівській області) в містах і районах області.

2. Учасникам пропонується, але не обмежується, виконувати конкурсні роботи за такими номінаціями:

1) «Україна подолає корупцію» (декларування та пропагування ідеї права та законності, подолання засилля корупції, українське антикорупційне законодавство; уявлення про покращення якості життя в Україні внаслідок зменшення рівня корупції; впровадження світового та європейського досвіду в подоланні корупції; видатні українські дати, події, постаті у антикорупційній діяльності тощо).

2) «Світ говорить: менше корупції – краще життя» (стан, досвід, результати закордоння у подоланні та зменшення рівня корупції; вплив результатів антикорупційних заходів на розвиток бізнесу, економіки та рівень добробуту; видатні дати, події, постаті у закордонній антикорупційній діяльності тощо)

3) «Корупціонери руйнують державу» (негативний вплив корупції на українське суспільство, рівень добробуту, стан розвитку бізнесу та економічної діяльності; типові приклади корупційних діянь та їх негативні наслідки у різних сферах суспільного життя; покарання згідно українського антикорупційного законодавства; висміювання жадібності, зажерливості корупціонерів тощо).

3. Вимоги до робіт Учасників Конкурсу:

3.1. На Конкурс представляються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (фломастери, олівці, фарби тощо), комп’ютерній графіці.

3.2. Малюнки пропонується виконувати на папері стандартних розмірів.

Розмір малюнка не повинен перевищувати формат А2 (420х594 мм), фото/скановане зображення (за наявності) малюнка у форматі .JPG - не більше 10 мегабайт, роздільна здатність – не менше 300 діоптрій.

Розмір файлу комп’ютерної графіки - не більше 10 мегабайт, роздільна здатність – не менше 300 діоптрій.

3.3. На зворотному боці у верхньому лівому куті кожної конкурсної роботи необхідно українською мовою зазначити (написати авторучкою, фломастером) друкованими літерами таку інформацію:

прізвище, повне ім'я та вік автора роботи.

До малюнків, виконаних у комп’ютерній графіці, додається файл з вищезазначеною інформацією у форматі .DOC (допускається .DOCX, .TXT)

3.3.1. До зворотного боку кожної конкурсної роботи необхідно приєднати (степлером або в інший спосіб, що дозволяє роз'єднати без шкоди для цілісності паперу) аркуш з такою інформацію, що написана друкованими літерами (надрукована) українською мовою:

а) прізвище, повне ім'я та вік автора роботи

б) назва роботи, техніка виконання;

в) номінація;

г) населений пункт, район проживання;

д) коротка біографічна довідка з описом творчих досягнень та хобі (за бажанням)

е) назва навчального закладу,

ж) контактний телефон,

з) e-mail;

и) відмітка про згоду / не згоду дарування (експонування) малюнка військовим частинам або військовослужбовцям, що розташовані у зоні проведення антитерористичної операції.

До малюнків, виконаних у комп’ютерній графіці, додається файл з вищезазначеною інформацією у форматі .DOC (допускається .DOCX, .TXT)

3.3.2. Автограф автора (за бажанням) наноситься на титульній стороні аркуша у правому нижньому кутку малюнку на відстані не менше ніж 1 см від краю аркуша.

3.4. Паперові малюнки не треба згинати, оформлювати рамкою, паспарту, наклейками та інше, можна вкладати у прозорий пластиковий файл.

Бажано надсилати на електронну адресу Оргкомітету athenaeum.cn@gmail.com фотографію/скановане зображення паперових малюнків (в темі повідомлення зазначати - конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції», прізвище та ініціали конкурсантів) - з дотриманням вимог та наданням інформації, що вказані у пунктах 3.2-3.3.1.

4. Критерії оцінки робіт:

– актуальність та повнота розкриття теми;

– рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

– творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо);

– охайність роботи та старанність.

4. Роботи, що не відповідають вимогам п. 3, до участі у Конкурсі не допускаються.

4.1. Оргкомітет має право відмовити в участі у Конкурсі малюнкам, зміст яких суперечить чинному законодавству України або загальноприйнятим нормам моралі, зокрема, спрямовані на поділ громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

5. Приймаючи участь у Конкурсі, Учасник та його/її батьки погоджуються та підтверджують факт ознайомлення та повної згоди з даними Умовами.

а) Приймаючи участь у Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне некомерційне використання малюнків та наданої ним інформації про себе Оргкомітету/Організатору, з метою/методами, що не порушують чинне законодавство України, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з метою поширення інформації, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ.

б) Факт виконання дій, встановлених цими Умовами, є згодою Учасника на використання його персональних даних, зазначених ним/нею, Організатором або залученими ним особами для виконання зобов’язань з реалізації Конкурсі.

в) Учасники розуміють, що дані, зазначені ними для участі в Конкурсі, будуть оброблятися Оргкомітетом/Організатором і залученими ним особами з використанням і без використання засобів автоматизації, включаючи збір, зберігання, передачу (в тому числі транскордонну) відповідно до чинного законодавства про персональні дані, і дають згоду на таку обробку при згоді з цими Умовами.

г) Згода на обробку персональних даних, зазначена в цьому розділі, діє протягом усього строку проведення Конкурсу та 5 (п’яти) років після її/його закінчення.

6. Оргкомітет не видає мистецькознавчих оцінок і не зобов'язується аргументувати свої рішення. Оргкомітет не зобов’язується повертати малюнки Учасникам Конкурсу.

Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право у будь-який час змінювати умови Конкурсу без повідомлення або згоди Учасників Конкурсу. Повідомлення про зміну умов Конкурсу, новини будуть розміщуватися на сторінці Конкурсу в мережі фейсбук.

7. Адреса Оргкомітету Конкурсу:

поштова: ТСОУ, вул. Реміснича (Комсомольська), 49, каб. 24 (Приймальня) м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000, електронна адреса: athenaeum.cn@gmail.com  (в темі повідомлення зазначати - конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції», прізвище та ініціали конкурсанта).

Сторінка в мережі фейсбук: https://www.facebook.com/patriotic.pictureКонкурс проводиться за фінансової підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації.

Опубліковані матеріали є винятковою відповідальністю виконавця Конкурсу і необов’язково відображають точку зору Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації.


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції» iconЗвіт про результати діяльності урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» ініціатива «разом проти корупції»

Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції» iconКонкурсу за обраним фахом Галузь знань 02 «Культура і мистецтво» Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Творчий конкурс з фаху «Музичне мистецтво» складають абітурієнти, які вступають на спеціальність «Музичне мистецтво», спеціалізації:...
Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції» iconЗакону України «Про запобігання корупції»
Попередньо погодивши її проект з Національним агентством з питань запобігання корупції
Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції» iconПрограма творчого конкурсу за обраним фахом галузь знань 0201 „Культура" напрям підготовки 020104 „Народна художня творчість"
«фольклорне мистецтво», «народне пісенне мистецтво», «хорове мистецтво (народний хор)», «хорове мистецтво (академічний хор)», «академічний...
Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції» iconЄвропейська Комісія проти расизму та нетерпимості: друга доповідь по україні (Прийнята 14 грудня 2001 року) Передмова
Комісія проти расизму та нетерпимості (єкрн) є органом Ради Європи, до складу якого входять незалежні члени. Його метою є боротьба...
Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції» iconКонкурсу «Учитель року 2014» у номінації «Світова література»
Високе мистецтво слова допомагає дітям пізнати великий І складний світ, осмислювати людські стосунки й знаходити шлях до «царства»...
Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції» iconКафедра режисури та акторського мистецтва
«Театральне мистецтво», «Кіно-, телемистецтво», «Народна художня творчість»; «Акторське мистецтво», «Театрально-декораційне мистецтво»...
Конкурсу «Мистецтво проти засилля корупції» iconМистецтво є формою відображення суспільного буття, формою суспільної свідомості
Модуль Феномен мистецтва. Ранні форми мистецтва та особливості його розвитку у країнах Стародавнього Сходу. Мистецтво античності:...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка