«мені подобається в києві»Скачати 50,83 Kb.
Дата конвертації23.12.2017
Розмір50,83 Kb.

«МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ В КИЄВІ»Мій співрозмовник - Джонатан Перник зі Сполучених Штатів Америки. Так склалося, що мені випало з ним спілкуватися протягом останніх трьох місяців майже щодня. Але слово Джонатану.

— Я приїхав із США. Щоб зробити кар'єру, жив у різних штатах. Народився я у Нью-Йорку, але більшість років свого життя провів у Флориді. Довелося також побувати в Лос-Анджелесі, Сіетлі, Вашингтоні, Атланті, Джорджії, Темпі, Гейнешвілі та багатьох інших містах.

Як довго Ви вже в Україні?

— В Києві - два місяці, а в Україні - п'ять. Коли я вперше потрапив до України, то три місяці жив у Березані, де шість днів на тиждень вчив російську мову. Жив я там в українській сім'ї.

Чи важко Вам в Україні?

- Так, але з кожним днем жити мені стає легше. Мені важко прилаштуватися до життя в Україні з багатьох причин. По-перше, це мова. Просте завдання - піти на базар і купити їжу - стає складним тому, що я все ще вивчаю мову. Мені складно спілкуватися з продавцями. Мені також непросто читати на ринку всі написи і позначки, бо вони написані таким чином, що мені часто потрібно вказувати на предмет і просити продавця промовити для мене те слово. Також не дуже легко спілкуватися з іншими людьми. Але з кожним днем життя стає легшим.

Ви розмовляйте російською чи українською?

— Я вже трохи можу розмовляти російською. Продовжую кожен день практикуватися в ній. Це надає мені добру можливість працювати зі студентами, які бажають знати англійську мову. Вони вивчають мою рідну мову, а я натомість - їхню, що ставить нас на один рівень. Кожен із нас отримує свою частку досвіду. Вірю, що змога вчитися один в одного на користь і мені, і їм.

Часто ми не розмовляємо тією мовою, яку вчимо, лише тому, що соромимося, боїмося зробити помилку. Але відтоді, як я і студенти вивчаємо нові мови, ми разом маємо більші успіхи.

- Ваша сім’я тут із Вами чи ні?

— Ні. Так як моя кар'єра в розважальному бізнесі займала весь мій Час, то я ще не був одружений. Але сподіваюся скоро зустріти привабливу жінку й одружитися.

А загалом мої корені - українські. Мої дідусь і бабуся переїхали до США приблизно в 1918 році. До Цього вони жили в Чернігівській області, в містечку, що називається Семенівка. Найближчим часом я планую відвідати його.

- Яке у Вас хобі?

- У мене їх багато. Фото, комп'ютери, музика, фільми, спорт. Багато років музика була моєю пристрастю. Вдома у мене є декілька тисяч CD-дисків різних стилів. А також я люблю ходити на концерти. Одним із занять життя тут для мене буде – як найкраще дізнатися про музику в Україні. Я сподіваюся, що студенти познайомлять мене з багатьма жанрами української музики. Можливо, вони поведуть мене на концерти в нічні клуби.

Фільми — це інше хобі. DVD — це чудовий винахід тому, що він надає додаткові можливості, розміщені на диску. Ті DVD, які я купую на Петрівці, російськомовні, і перегляд їх допомагає мені у вивченні мови. Я хотів би, щоб у моїй квартирі проводились вечори, перегляди фільмів, де студенти, дивлячись фільми, могли б розвивати свої комунікативні уміння в англійській мові. Це був би свого роду англійський клуб.

Інші хобі включають відвідування спортклубу. Один зі студентів запропонував мені спортзал, де я займаюся. Скоро також я розпочну фотографувати. У Штатах я розпочав публікувати свої фотографії в журналах. Можливо, я зможу робити це і тут.- Як складалась Ваша кар'єра?

- Моя кар'єра полягала в розвитку бізнесу торгових марок і продуктів. Я розпочав свою кар'єру в медіа-індустрії, будучи генеральним директором радіостанції. Я перетворив її на зразок стилю життя, транслюючи рок і поп-концерти, забезпечуючи музикою дискотеки, продаючи одяг, а також пропонуючи різні дійства. Завдяки такому успіху мені запропонували працювати з Бобом Гучйоні-молодшим, сином людини, котра володіє всесвітньо відомими журналами. Я переїхав до Нью-Йорку, допомагав в управлінні, зокрема займався маркетингом журналу SPIN, журналу музики й моди. Мій успіх у цих двох компаніях надавав мені можливість працювати в міжнародній медіакомпанії (Warner Brothers), а також із багатьма відомими зірками.

Шість років я працював із Мадонною, Емілем, "Металікою", Брітні Спірс, "Пірл Джам", "Нірваною" і багатьма іншими відомими зірками. Мені було цікаво займатися цією справою, але Інтернет ставав все популярнішим, і я вирішив працювати з ним. Тому знову пішов навчатися, вивчати бізнес і його технологію. Отримав ще один диплом в університеті у Флориді. Тут же викладав бізнес-статистику для того, щоб сплачувати за своє навчання. Після закінчення отримав можливість працювати в компаніях Real Networks і Microsoft. Врешті-решт я став професором університету і водночас розпочав розвиток маркетингових досліджень компанії, використовуючи новітні технології Інтернету.

Тобто моя кар'єра була сконцентрована навколо ділової сторони медіа, розваг і їх технологій. Загалом я вже кілька років в освіті.- Як ви потрапили до України?

- У вашій країні я працюю як учасник американської урядової програми Корпусу Миру. Корпус Миру має три основні мети: по-перше, проводити технічні тренінги, що було погоджено на рівні українського та американського урядів; по-друге, показати українцям "справжніх" американців (на відміну від того, що дізнаються люди про Америку з голлівудських фільмів); а також познайомити американців із українською культурою, щоб вони поділилися своїми знаннями, повернувшись до США.

Я повірив у реальність цих програм. Мені надали можливість жити в Україні - країні моїх предків. Я вірю, що, живучи тут, в Україні, я зможу зробити свій внесок у перебудову і перехід до вільної ринкової економіки.

Студенти - це майбутнє України, і я вірю, що навчати їх і працювати з ними — дуже важливо.- А як це все пов'язано з Університетом "Україна"?

- Головним моїм завданням було очолити управління бізнес-інкубатором. Але ми зрозуміли, що я зможу також допомогти в інших напрямках. Один із них - це робота зі студентами над створенням центрів розвитку кар'єри і підприємництва. Мета центру - навчити студентів самостійно досліджувати ринок, будувати й управляти кар'єрою і створювати бізнес, що приноситиме прибуток. Працюючи в Університеті "Україна", я також буду спілкуватися з лекторами і працювати з адміністрацією в інших галузях. Загалом моє завдання - мати позитивний вплив на життя студентів Університету, тому я сподіваюся проводити багато часу, працюючи з ними.- Вам подобається Україна?

- Так, а що ж тут може не подобатися? Привітні люди, смачна їжа. Загалом гарна країна Українці дуже розумні і виховані. А ще в Україні дуже прекрасні дівчата (сміється). Я дуже щасливий тут.- Що Ви думаєте про наших студентів?

- Дуже розумні і допитливі. Я мав можливість зустрічатися з ними і мені сподобалося працювати з ними. Я проводив англійські бізнес-заняття приблизно з п'ятдесятьма студентами. Ми добре провели час.- Як студенти можуть зустрітися з вами?

- Просто в коридорах, чи знайти мене в кабінеті. Інколи може здатися, що я поспішаю, але я просто такий від природи. Насправді я не поспішаю і завжди знайду час, щоб поговорити з тими, хто бажає зі мною поспілкуватися. Вони можуть зайти до мене в кабінет.- Що Вам подобається робити в Києві?

- Я лише ознайомлююсь із Києвом. Багато часу я прогулююсь і вивчаю місто, Декілька студентів провели зі мною екскурсії. Мені подобаються пляж і спортзал. Також я ходжу до нічних клубів, таких як 44 чи 111. Можливо, у когось є пропозиції щодо того, як краще організувати дозвілля взимку?Розмову провів

Володимир ЯРМОЛЕНКО,

студент III курсу (спеціальність "Переклад").

На знімку (зліва направо):

Дженіфер Нейбор, Володимир Ярмоленко і Джонатан Перник перед входом до університету,Газета «Університет «Україна», №7-8, 2003


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

«мені подобається в києві» iconМій улюблений актор Арнольд Шварценеггер Біографія
Цей більм дуже чудовий мені дуже подобається. Арнольд дуже чудово сіграв в цьому фільмі
«мені подобається в києві» iconКлименко Іван Володимирович Факультет: Обчислювальної техніки та інформатики Кафедра
Я, звичайний рядовий громадянин Украіни. Спокійний, врівноважений, трохи ледачий І достатньо упорний. Дуже люблю програмувати. Мені...
«мені подобається в києві» iconГромадська рада при Державній податковій службі у м. Києві
Державній податковій службі у м. Києві від 07 червня 2012 року Присутні члени громадської ради при дпс у м. Києві
«мені подобається в києві» iconВідкритий лист Юрія Самсона, головного редактора видавництва «Фіто», Вікторові Януковичу, Президенту України Пане Президенте!
Національному Сорочинському ярмарку, так прямо І попросили: «Скажіть мені, хто Вам заважає писати правду? Назвіть мені прізвища,...
«мені подобається в києві» iconКнига-ювіляр Всеволод Нестайко. «Незнайомець з тринадцятої квартири»
Київ. Тож все своє свідоме життя Всеволод Нестайко прожив у Києві. Як пише сам письменник: І хоч би де мені доводилось побувати,...
«мені подобається в києві» iconЯ, Пальчикова-Козуб Льоля Олександрівна, народилась 21 травня 1972 року народження у м. Києві, громадянка України
Після закінчення школи вступила до медичного училища №4 місті Києві, де у 1990 році отримала спеціальність – медична сестра загального...
«мені подобається в києві» iconВсеволод Зіновійович Нестайко народився 30 січня 1930 року в м. Бердичеві на Житомирщині в сім'ї службовця. Коли Всеволоду було три роки, разом з іншими січовими стрільцями, загинув його батько
Київ. Тож все своє свідоме життя Всеволод Нестайко прожив у Києві. Як пише сам письменник: І хоч би де мені доводилось побувати,...
«мені подобається в києві» iconВікторини за творчістю Т. Г. Шевченка «Вкажи назву»
Відповіді: «І золотої, й дорогої»; «Якби ви знали, паничі»; «Зоре моя вечірняя»; «Тополя»; «Заповіт»; «Мені однаково…» «Сонце заходить»...
«мені подобається в києві» iconОсвіта “Оддали мене в школу рано. Не було, мабуть, мені й шести літ. Скінчив школу Повіз батько мене в Зіньків І віддав у Зіньківську міську двокласну школу. Зіньківську школу закінчив я року 1903-го з свідоцтвом
Та куди ж мені в ті чиновники, коли "мені тринадцятий минало" Повезла мене мати аж у Київ, у військово-фельдшерську школу, бо батько,...
«мені подобається в києві» iconСобака Баскервілів (Дойл Артур Конан)
Задум написати цю невеличку повість вперше виник у мене після того, як Ви розповіли мені легенду, що існує в західній частині Англії....


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка