Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу снуДата конвертації16.03.2018
Розмір490 b.Мета: всебічно дослідити основу сну.

 • Мета: всебічно дослідити основу сну.

Сон

- Періодичний стан організму людини, який характеризується виключенням свідомості й зниженням здатності нервової системи відповідати на зовнішні подразники.

Біологічний ритм сну пов′язаний зі зміною дня та ночі.Регулярна зміна сну - це необхідний добовий цикл живого організму. 1/3 життя людина проводить у сні. Без нього життя неможливе. В проведених дослідах собака без їжі змогла прожити 20-25 днів, хоча при цьому втратила 50% ваги, а собака, позбавлена сну, загинула на 12 день, хоча у вазі втратила всього 5%. Безсоння нестерпне. Невипадково в давньому Китаї засуджували до смертної кари позбавленням сну.

 • Регулярна зміна сну - це необхідний добовий цикл живого організму. 1/3 життя людина проводить у сні. Без нього життя неможливе. В проведених дослідах собака без їжі змогла прожити 20-25 днів, хоча при цьому втратила 50% ваги, а собака, позбавлена сну, загинула на 12 день, хоча у вазі втратила всього 5%. Безсоння нестерпне. Невипадково в давньому Китаї засуджували до смертної кари позбавленням сну.Природа сну

Фази сну
 • Повільний сон

 • Швидкий сон

Тривалість повільного сну близько 75-85 % , а швидкого — 15-25 % від загальної тривалості нічного сну. Весь цикл триває приблизно 1,5 год. і повторюється 4-6 разів.Сновидіння

Татьяна верила преданьям Простонародной старины, И снам, и карточным гаданьям, И предсказаниям луны.

И снится чудный сон Татьяне, Ей снится, будто бы она Идет по снеговой поляне, Печальной мглой окружена.

 • И снится чудный сон Татьяне, Ей снится, будто бы она Идет по снеговой поляне, Печальной мглой окружена.

 • Но вдруг сугроб зашевелился, И кто ж из-под него явился? Большой, взъерошенный медведь; Татьяна ах! а он реветь, И лапу с острыми когтями Ей протянул..Ее тревожат сновиденья, Не замечая, как его понять, Мечтанья страшного значенья Татьяна хочет отыскать.

Ее тревожат сновиденья, Не замечая, как его понять, Мечтанья страшного значенья Татьяна хочет отыскать.

Ще в давні часи люди вірили снам. Вважали, що сни можуть бути «віщими», вони можуть прередбачити людині щось. Побачивши у сні полум′я – до сварки, м′ясо – до хвороби. В чому причина такого співпадіння?

Причина пояснюється тим , що у снах відображаються наші почуття. Часто сниться те, що ми дуже хочемо, чи те чого ми боїмося. Це і дає нам привід судити про те, що сни здійснюються, що вони «віщі».

Летаргічний сон

У світовій практиці неодноразово зустрічалися випадки , коли медики устанавлювали факт псевдосмерті людини. Добре, якщо такий хворий вийде із стану псевдосмерті до власних поховань, але інколи в могилах опиняються живі люди... Так, наприклад, при перепохованні одного старого англійського кладовища при відкритті багатьох домовин в чотирьох з них були виявленні скелети, які лежали у неприродніх позах.   Відомо, що Микола Васильович Гоголь, страждав від приступів летаргічного сну, і боявся бути похованим живим. Враховуючи те, що летаргію від смерті буває відрізнити дуже важко, Гоголь наказав своїм знайомим поховати його тільки тоді, коли з′являться певні ознаки розкладання тіла. Але в травні 1931 року, коли в Москві було зруйновано кладовище Данилова монастиря, на якому і був похований великий письменник, при ексгумації присутні з жахом виявили, що череп Гоголя був повернутий набік.

Існує версія , що летаргічний сон Миколи Гоголя був помилково прийнятий за його смерть. До цього виводу пришли, коли при перезахороненій на внутрішній обшивці гроба знайшли подряпини, шматки обшивки були під нігтями Гоголя і змінене положення тіла («Перевернувся в гробу»).Все-таки дослідники не сприймають цю версію .

 • Існує версія , що летаргічний сон Миколи Гоголя був помилково прийнятий за його смерть. До цього виводу пришли, коли при перезахороненій на внутрішній обшивці гроба знайшли подряпини, шматки обшивки були під нігтями Гоголя і змінене положення тіла («Перевернувся в гробу»).Все-таки дослідники не сприймають цю версію .Жінка-феномен Назира Рустемова, яка заснула у чотирьохрічному віці і проспала летаргічним сном 16 років!!!ЛЕТАРГіЯ - від грецької "лете" (забуття) і "аргія" (бездіяльність).

 • -заснула я у чотири роки. Як це було, не памятаю, тому що була зовсім маленькою. Скоро мені повинно виповнитися 36 років, але з них я проспала 16. Народилася в маленьком місті Туркестан, що на півдні Казахстанської області. За розповідями моєї мами знаю, що з дитинства я страждала сильними головними болями, одного разу почала марити, і мене відвезли в обласну лікарню, де я пролежала близько тижня. Лікарі вирішили, що я померла, так як не подавала ніяких ознак життя, і батьки поховали мене. Але в ніч після цього дідусь і тато почули уві сні Голос, який повідомив їм, що вони скоїли тяжкий гріх, так як поховали мене живою. - Як же ви не задихнулись? - За нашими звичаями, людей не ховають в домовинах і не закопують в землю. Тіло людини обертають саваном і залишають його у спеціальній підземній хатині-могильнику особливої конфігураціїї. Напевно, доступ повітря туди був, не дивлячись на те,що вхід у могильник закривають цеглинами. Батьки діждались другої ночі та відправились «рятувати мене". Як ствержує тато, саван був у деяких місцях навіть порваний, і це переконало їх, що я дійсно жива. Мене спочатку відвезли в обласний центр, але потім перевезли до науково- дослідницького інституту в Ташкенті, де я і пролежала під спеціальним ковпаком до пробудження.20 років непробудним сном проспала Надія Лебедин. Так і лежали вони поряд – донька, яка спала непробудним сном і помираюча мати. Родичі уже втратили надію, що хоч одна із них встане з ліжка. Але трапилось диво. Надія Лебедин, дочка, раптом залилась слізьми і відкрила очі після 20 років, як заснула. По селу пішли розмови. Надія прокинулась в день смерті матері. Людей на похороні зібралось дуже багато. Всі хотіли подивитися на ту, яка прокинулася від летаргічного сну. А виглядала вона на 34 роки, хоч їй уже було 54. Надія ніяк не могла повірити, що ці беззубі бабусі її подруги. Без неї з′явились холодильник, телевізор. Всі 20 років, доки вона спала, у неї простежувався пульс, дихання було уповільнене. Перші два роки їй їжу вводили через зонд, але потім Надія стала сама приймати їжу з ложечки.

 • 20 років непробудним сном проспала Надія Лебедин. Так і лежали вони поряд – донька, яка спала непробудним сном і помираюча мати. Родичі уже втратили надію, що хоч одна із них встане з ліжка. Але трапилось диво. Надія Лебедин, дочка, раптом залилась слізьми і відкрила очі після 20 років, як заснула. По селу пішли розмови. Надія прокинулась в день смерті матері. Людей на похороні зібралось дуже багато. Всі хотіли подивитися на ту, яка прокинулася від летаргічного сну. А виглядала вона на 34 роки, хоч їй уже було 54. Надія ніяк не могла повірити, що ці беззубі бабусі її подруги. Без неї з′явились холодильник, телевізор. Всі 20 років, доки вона спала, у неї простежувався пульс, дихання було уповільнене. Перші два роки їй їжу вводили через зонд, але потім Надія стала сама приймати їжу з ложечки.Кома

 • Кома (коматозний стан) (від грец. κῶμα — глибокий сон) — гостро розвинутий тяжкий патологічний стан, який характеризується прогресуючим пригніченням функцій ЦНС з втратою свідомості ,порушенням реакції на зовнішні подразники, наростаючими розладами дихання, кровообігу та інших функцій життєдіяльності організму. У вузькому значенні поняття «кома» означає найбільш значиму ступінь пригнічення ЦНС (за якою слідує вже смерть мозку), яка характеризується не тільки повною відсутністю свідомості, але й розладами регуляції життєво важливих функцій організма.Гіпноз

 • Гіпно́з (грец. υπνος — сон) — тимчасовий стан свідомості, який характеризується звуженням його об′єму та зосередженості на змістові навіювання. Стан гіпноза наступає в результаті спеціальних впливів гіпнотизера або ціленаправленого самонавіювання. Словесно-звуковий вплив на психіку людини через гальмування в певному відділі свідомості призводить до безсвідомого виконання різних команд і реакцій ,штучно викликає стан загальмованості організму — дрімоту .Лікування гіпнозом активно використовується при лікуванні таких недугів, як надлишкова вага та ожиріння, неврози всіх форм, заікання, депресія, страхи, відсутність апетиту, зміни настрою, відчуття одинокості, паніки і тревоги.

Лікування гіпнозом активно використовується при лікуванні таких недугів, як надлишкова вага та ожиріння, неврози всіх форм, заікання, депресія, страхи, відсутність апетиту, зміни настрою, відчуття одинокості, паніки і тревоги.

На сьогоднішній час широко використовують електросон .Хворому на закриті повіки накладають електроди і пропускають невелику електронапругу. Загіпнотизувавши хворого, його потім лікують навіюванням. Через слово можно вплинути на діяльність наших внутрішніх органів. Замовляння хвороби є не що інше, як навіювання. Коли людина впевнена, що замовляння допоможе, то це дійсно може допомогти.

видатний провидець двадцятого століття, Вольф Мессінг.

 • Во́льф Григо́рович (Ге́ршикович) Ме́ссінг (10 вересня 1899, Польща — 8 листопада 1974,Москва, СРСР) — естрадний артист, який виступав в СРСР з психологічними дослідами «з читання думок» глядачів.

Цікаві факти про твариншимпанзе - 9 г.коти - 12 г.пітон - 18 г.кажан- 20 г.коза - 5 г.Білки -15 г.В центральних та південних районах європейської частини Росії живе маленька тваринка, жахливий любитель поспати. Її так і називають сонею. День вона проводить в дуплі, занурившись у безтурботний сон, і тільки з настанням темряви просинається на 2 - 3 години, щоб трішки розім′ятися і поїсти.

В центральних та південних районах європейської частини Росії живе маленька тваринка, жахливий любитель поспати. Її так і називають сонею. День вона проводить в дуплі, занурившись у безтурботний сон, і тільки з настанням темряви просинається на 2 - 3 години, щоб трішки розім′ятися і поїсти.жираф - 2 гафриканский слон - 3 г.папуги - 12 – 14 г.Деякі морські тварини та птахи можуть спати по черзі одною і другою півкулею головного мозку. А лелеки під час перельоту періодично можуть засинати на 10 хвилин.

Деякі морські тварини та птахи можуть спати по черзі одною і другою півкулею головного мозку. А лелеки під час перельоту періодично можуть засинати на 10 хвилин.

Сон також необхідний рибам, як і іншим тваринам. Риби, полюючи вдень, вночі сплять (гольян),а риби, які діяльні вночі, зазвичай сплять вдень (налим). Положення тіла під час сну у різних риб може відрізнятися . Тріска лежить нерухомо на дні, на боку або на брюсі, оселедець – у товщі води вверх брюхом, інколи хвостом або головою, камбала заривається в пісок.

Сон також необхідний рибам, як і іншим тваринам. Риби, полюючи вдень, вночі сплять (гольян),а риби, які діяльні вночі, зазвичай сплять вдень (налим). Положення тіла під час сну у різних риб може відрізнятися . Тріска лежить нерухомо на дні, на боку або на брюсі, оселедець – у товщі води вверх брюхом, інколи хвостом або головою, камбала заривається в пісок.

Скільки спить їжак?

Скільки спить їжак?

Вчені ,спостерігаючи за їжаками , підрахували, що в добу їжак активний годин 6. Це в літній період. Якщо до літнього відпочинку додати час зимової сплячки, то отримається, що їжак не спить всього півтора роки. А живе їжак 6 - 8 років.

 • Якщо у вас є можливість поспати вдень, ви цього дуже хочете і можете швидко заснути, так спіть на здоров’я!Каталог: files
files -> Тема. Адам Міцкевич. «Кримські сонети». Тл: сонет Мета
files -> Наталія звольська
files -> Стиль романтизм. Архітектура романтизму. Скульптура романтизму. Неоготика. Невізантійський історизм. Наполеонівський ампір
files -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
files -> Для вчителів зарубіжної літератури
files -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
files -> Только мертвый, спокойствию рад. Только мертвый, спокойствию рад
files -> Талант людини це божий дар


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconТема. Драма-феєрія «Лісова пісня». Фольклорно-міфологічна основа сюжету. Тл: драма феєрія Мета: розкрити етапи зростання Лесі Українки в жанрі віршованої драматургії; дослідити фольклорно-міфологічну основу драми феєрії «Лісова пісня»
Мета: розкрити етапи зростання Лесі Українки в жанрі віршованої драматургії; дослідити фольклорно-міфологічну основу драми феєрії...
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconПовідомлення 20-22 квітня 2016 р кафедра дизайну хнту проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Особистість митця в культурі» Мета конференції
Мета конференції: привернути увагу до особистості митця, розглянути статус художника у культурі, дослідити його вплив на соціокультурний...
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconХристиянські традиції в системі дошкільного виховання
Формування всебічно розвиненої особистості зі стійкими моральними устоями – головна мета як дошкільного виховання, так І освіти загалом....
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconІз літератури другої половини ХХ століття
Мета: дослідити проблематику та систему образів оповідання; розвивати навички художнього аналізу твору, самостійно робити висновки,...
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconУрок Тема: Франція
Мета: дати уявлення про економічну та соціальну структуру, при­чини та основні події релігійних війн у Франції; дослідити процес...
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconУкраїнська історична проза
Мета: (навчальна) дослідити розвиток жанру історичної романістики в складних історичних умовах; зробити огляд найвідоміших взірців...
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconТема: Леся Українка
Мета: розповісти учням про дитинство Лесі Українки, з’ясувати роль батьків І родини у вихованні поетеси, дослідити, коли І як сформувалися...
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconЖиття І діяльність Дмитра Івановича Менделєєва” До 175- річниці від дня народження
Мета проекту: всебічно висвітлити усі етапи життєвого шляху видатного вченого, розповісти про маловідомі факти його біографії, розкрити...
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну icon«Хто вона, Марія?» (За романом У. Самчука
Мета : дослідити особливості ідейного навантаження образу Марії в романі У. Самчука «Марія», удосконалювати навички художнього читання...
Мета: всебічно дослідити основу сну. Мета: всебічно дослідити основу сну iconКомунальний заклад
Мета: дослідити жанрові особливості повісті-казки, знайти казкове й реалістичне у творі, особливості часопростору; розвивати вміння...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка