«Мій улюбленій режисер»Дата конвертації15.05.2017
Розмір444 b.


Презентація на тему«Мій улюбленій режисер»

Підготувала учениця 9-А классу

Ходак Ніколетта

Стівен Аллан Спілберг

американський кінорежисер, сценарист і продюсер єврейського походження. Двічі нагороджений Оскаром («Список Шиндлера», 1993; «Врятувати рядового Раяна», 1998), 5 номінацій («Close Encounters of the Third Kind», 1977, «Raiders of the Lost Ark», 1981, «E.T. The Extra-Terrestrial», 1982).

Коротка біографія

Народився 18 грудня 1946 року в Цинциннаті, штат Огайо, Стівен Спілберг з дитинства захоплювався режисурою. Він наполегливо продовжував іти далі, поки не прийшов до неймовірного успіху і став постановником фільмів, які отримали премію «Оскар», таких як «Список Шиндлера», «Кольори Пурпура», «Інопланетянин», «Врятувати рядового Райана».

Спілберг і Україна

Спілберг: «Батьки моєї матері з України. Один дідусь — одесит, інший — з маленького українського села». Майбутній режисер народився в родині авіарадиста, ветерана ІІ-ї Світової війни Арнольда Спілберга та концертуючої піаністки й власниці ресторану Лії Познер. У родині виховувалось четверо дітей. З 1956 року батьки живуть окремо. Мати режисера Лія Познер (піаністка, підприємець), походить з українських емігрантів, які прибули свого часу до США

У сім'ї часто звучала українська мова, а засинав Стів (Степан) під українські колискові

Улюбленою стравою режисера є український борщ

Спілберг побував в Одесі 2006 року і першими його словами після сходу з трапа літака була фраза: «Нарешті я на рідній землі!»

Сестра Спілберга Ненсі брала участь в гуманітарній допомозі дітям Чорнобиля (благодійницька організація «Children at Heart», почесним головою якої є Стівен). Інша сестра, — С'ю Пастернак, є дружиною далекого родича відомого російського поета, лауреата Нобелівської премії.

У фільмі Спілберга «Війна світів» події нападу прибульців починаються з аномалій в Україні

Разом з Віктором Пінчуком Стівен Спілберг продюсував документальний фільм Сергія Буковського «Назви своє ім'я»/Spell Your Name (2006)

Нагороди і сім’я

Поряд з отриманням трьох премій «Оскар», Спілберг отримав багато інших нагород на протязі його видатної кар'єри. Також він став володарем нагороди імені Ірвінга Тальберга від Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в 1986 році. У 2004 році він отримав премію Гільдії режисерів Америки за життєві досягнення і французький орден Почесного легіону в знак визнання його заслуг. У 2005 році він був включений в «Зал слави наукової фантастики» в 2005 році.

Двічі одружений, у Стівена Спілберга є син від першого шлюбу з актрисою Емі Ірвінг. Від цього шлюбу з Кейт Кепшоу у нього п'ятеро дітей і двоє прийомних дитини
Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

«Мій улюбленій режисер» icon"Мій улюблений режисер"
Рід діяльності письменник, режисер, кінодраматург, художник, акторпрозаїк, поет, драматург, публіцист
«Мій улюбленій режисер» iconПрезентація “Мій улюблений режисер”
Андрій Володимирович Яковлєв Народився 2 квітня 1971 року в м. Луганськ. Режисер І сценарист
«Мій улюбленій режисер» icon" Мій улюблений режисер"

«Мій улюбленій режисер» iconМій улюблений режисер Підготував
Підготував ученик 9-в класу Виноградівської зош 1-3 ступенів №8 Староста Себастіан
«Мій улюбленій режисер» iconМій улюблений режисер
«National Geographic», незабаром ставши їх наймолодшим штатним польовим продюсером, монтажером і оператором. «Після декількох років...
«Мій улюбленій режисер» iconСценарій виховного заходу патріотичного спрямування «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»
Рідна земля, Батьківщина, Вітчизна – це найдорожче, найсвітліше, найрідніше місце на планеті, яке ми боронили І будемо боронити від...
«Мій улюбленій режисер» icon«мій іскренний друже…» ( до 200-річчя від дня народження) Біобібліографічний нарис Київ, 2008 Біобібліографічний нарис «Мій іскренний друже»
Біобібліографічний нарис «Мій іскренний друже» присвячений 200-річному ювілею знакової постаті української культури Івана Максимовича...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка