Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному роціСкачати 214.57 Kb.
Дата конвертації06.10.2017
Розмір214.57 Kb.
ТипНаказ


ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИУПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
Н А К А З


06.01.2017

м. Кривий Ріг

№3

Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році

На виконання наказу управління освіти і науки виконкому міської ради від 24.11.2016 №366 «Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2016/2017 навчального року», плану міських новорічних заходів для учнівської молоді міста, з метою створення належних умов для змістовного дозвілля дітей та підлітків у період зимових канікул, згуртування зусиль педагогічної громади у посиленні національно-патріотичного виховання, відродження новорічних та різдвяних українських народних традицій, звичаїв і обрядів, управлінням освіти і науки організовано і проведено 13 міських заходів, якими охоплено більше 5 тисяч учнів, педагогів, батьків.

У рамках ІІІ міського новорічного фестивалю «Новорічні дива» пройшли конкурсні заходи: конкурс на краще зовнішнє оформлення закладу освіти «Зимове мереживо», конкурс на краще районне свято для дітей та учнівської молоді «Вернісаж новорічних фантазій», конкурс «Кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста», до участі у яких було залучено усі навчальні заклади міста.

На розгляд журі міського конкурсу на краще зовнішнє оформлення закладу освіти «Зимове мереживо» було надано 22 фото- та відеопрезентації зовнішнього оформлення навчальних закладів, переможців районних турів.


Район

Навчальні заклади

ЗНЗ

ПНЗ

ДНЗ

Металургійний

КЗШ №69

СЮТ

КДНЗ №180

Довгинцівський

КПГ, КЗШ №№87, 130

-

КДНЗ №203

Покровський

КЗ НРЦ

-

КДНЗ №263

Інгулецький

КЗШ №№114, 115

ЦТКЕУМ

КДНЗ №141

Саксаганський

КГ №91

ЦДЮТ «Сонях»

КДНЗ №194

Тернівський

КЗШ №48

ЦТКЕУМ «Меридіан»

НВК №291

Центрально-Міський

КЗШ №123

ЦХЕТДЮ «Орфей»

КДНЗ №6

В оформленні закладів використовувалися сюжетні композиції на вікнах, виконані у техніках декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтв (витинанка, квілінг, альтернативні техніки).

За підсумками проведення конкурсу-огляду кращими визнано три дошкільних, два загальноосвітніх та два позашкільних навчальних заклади міста.

Конкурс на краще районне свято для дітей та учнівської молоді «Вернісаж новорічних фантазій» проходив на базі 7 закладів освіти (3 – загальноосвітніх, 3 – позашкільних та КЗ «Навчальний реабілітаційний центр» КМР Покровського району). Організаторами районних свят були обрані цікаві форми для проведення заходів: «Новорічний аніме-коктейль» (КГ №127 Інгулецького району), новорічне шоу «Новорічні дива» (КЗШ №69 Металургійного району), конкурсно-розважальна програма «Одного разу під Новий рік» (КНВК №35 «Імпульс» Саксаганського району), майдан новорічних побажань (ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району), новорічний мікс «На теренах новорічних випробувань» (ЦДЮТ «Терноцвіт» Тернівського району), новорічна зимова казка-гра «Просто загадай бажання» (ЦПО «Зміна» КМР Центрально-Міського району), музично-театральне інтерактивне дійство за мотивами казки «Снігова королева» (КЗ «Навчальний реабілітаційний центр» КМР Покровського району).

Проведені заходи відповідали умовам конкурсу, пройшли яскраво та змістовно, з використанням сучасних методик проведення масових ігор, залученням лідерів-ігротехніків, аніматорів-старшокласників, проведенням новорічних майстерень, за підтримки закладів освіти району та громадськості.

У міському конкурсі «Кращий новорічний відеоролик-привітання мешканців міста» взяли участь 39 закладів освіти міста, серед яких: 34 загальноосвітніх, 4 позашкільних та 1 дошкільний навчальний заклад (додаток 1).

Надані на конкурс роботи були якісно виконані та відповідали заданій тематиці. Для трансляції на телеканалі «Рудана» під час новорічно-різдвяних свят було відібрано 7 кращих відеоробіт від КЗШ №№42, 58, 87, 120, КСШ №118, КГ № 91, ЦДЮТ «Терноцвіт».

Слід відмітити високий рівень підготовки та проведення міських масових свят для кращих представників учнівської молоді, які за підсумками року стали переможцями міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів, змагань за напрямами лідерського, волонтерського, журналістського, юннатівського та туристсько-краєзнавчого руху.

Цікаво та змістовно пройшли міські святкові заходи для юних туристів і екологів «Нема переводу добрим звичаям народу» у ЦТКЕУМ Інгулецького району; для лідерів – представників органів учнівського самоврядування «Віденський бал» у ПДЮТ Центрально-Міського району, для представників дитячих прес-центрів «Різдвяні зустрічі у колі журналістів» у ЦДЮТ «Гармонія» Довгинцівського району, для волонтерів «Арабески вогняного півня» у ЦДЮТ «Мрія» Інгулецького району.

У рамках даних святкових новорічних заходів відбулось нагородження переможців та активних учасників міських заходів для учнівської молоді міста грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради й солодкими подарунками (додаток 2).

Традиційна міська волонтерська акція «Подаруй зимове свято» об’єднала понад 50 тис. криворізьких школярів, педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під час проведення благочинних ярмарків, святкових концертів, ігрових програм для дітей соціально незахищених категорій (дітей з малозабезпечених та багатодітних родин, дітей сімей переселенців, дітей з особливими потребами, людей похилого віку, ветеранів). Протягом міської акції «Подаруй зимове свято» проведено 236 заходів, шкільних і районних акцій, зібрано понад 8 тис. подарунків для дітей зі сходу України.

У рамках міської акції на базі ЦДЮТ «Мрія» відбулося міське свято «Новорічний волонтер-сейшен «Арабески вогняного півня» для 20 кращих волонтерів та 7 волонтерських загонів закладів освіти міста.

Наймасовішим заходом для обдарованої учнівської молоді міста стало міське свято для обдарованих дітей «Головна ялинка міста», підготовлене творчою групою з числа керівників народних, зразкових художніх колективів міста, художніх керівників закладів, хореографів, вокалістів позашкільних навчальних закладів та закладів культури міста. Учасниками та глядачами «Великого новорічного концерту» стали більше 1 500 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Під час проведення зимових канікул у всіх навчальних закладах було створено належні умови для змістовного дозвілля та повноцінного відпочинку школярів.

За підсумками проведення новорічно-різдвяних свят, міських масових заходів, зимових канікул було визначено переможців міського новорічного фестивалю «Новорічні дива».

Виходячи з вищезазначеного,


НАКАЗУЮ:


 1. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та подарунками за підсумками міського новорічного фестивалю «Новорічні дива» переможців в оглядах-конкурсах у номінаціях:

1.1. «Краще зовнішнє оформлення навчального закладу «Зимове мереживо»:

 • комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №263 Покровського району (завідувач Дроздова Валентина Сергіївна);

 • комунальний комбінований дошкільний навчальний заклад №6 Центрально-Міського району (завідуюча Яковлева Олена Миколаївна);

 • комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу – загальноосвітня школа І ступеня №291» Тернівського району (директор Дворніченко Тетяна Володимирівна);

– Криворізька загальноосвітня школа №69 Металургійного району (директор Бережна Людмила Валентинівна);

– Криворізька педагогічна гімназія Довгинцівського району (директор Прокоп’єва Тетяна Миколаївна);

– комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Металургійного району (директор Долганова Вікторія Віталіївна;

– комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Сонях» Саксаганського району (директор Ковтун Олена Іванівна).


1.2. «Краще районне свято для дітей та учнівської молоді «Вернісаж новорічних фантазій»:

 • комунальний заклад «Навчально-реабілітаційний центр» (директор Любченко Тетяна Анатоліївна);

 • Криворізький навчально-виховний комплекс №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс» (директор Лисенко Раїса Степанівна);

 • Криворізьку гімназію №127 Інгулецького району (директор Воробйова Антоніна Анатоліївна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району (директор Ширшова Тетяна Тарасівна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Терноцвіт» Тернівського району (директор Буряк Світлана Володимирівна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» (директор Євдокимова Наталія Степанівна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячо-юнацької творчості «Дружба» Довгинцівського району (директор Філімонова Тетяна Василівна).

1.3. «Кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста»: • Сергієнко Анастасію, Рутвян Кристину, учениць 11 класу КГ №91 Саксаганського району, керівники Верзан О.Д., Таранчук С.В.

 • Ягозинського Павла, учня 6 класу КЗШ №58 Саксаганського району, керівники Горінова О.М., Кравченко О.В.;

 • Максимова Івана, учня 11 класу КЗШ №42 Тернівського району, керівник Тотар М.В.;

 • Феденко Єлизавету, ученицю 10 класу, Коляду Сергія, учня 9 класу КЗШ №120 Саксаганського району, керівники Іванюк А.В., Кушніренко А.П.;

 • Паленко Єлизавету, ученицю 11 класу КСШ №118 Саксаганського району, керівник Кобринюк О.О.;

 • Кузнєцова Остапа, вихованця гуртка «Шкільний меридіан» КЗШ №87 Довгинцівського району, керівник Дехтяр О.С.;

 • вихованців гуртка «Кіношкола» ЦДЮТ «Терноцвіт» Тернівського району, керівник Будко В.С.
 1. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради призерів міського конкурсу на кращий новорічний відеоролик-привітання для мешканців міста:

 • вихованців гуртка «Патріот» КЗШ №92 Інгулецького району, керівник Біденко Н.А.;

 • вихованців гуртка «Телерадіостудія» ЦПО «Зміна» КМР Центрально-Міського району, керівник Охрімчук Н.В.;

 • Моряк Віолету, ученицю 10 класу, Осташевську Анну, ученицю 8 класу
  КЗШ №61 Тернівського району, керівники Зарянкіна С.О., Янишина К.В., Павлиш Н.В.;

 • Ничипорук Ірину, Недолуга Євгенія, учнів 9 класу КНТМЛ №16 Металургійного району, керівники Авраменко Н.О., Кулішова А.С.;

 • Кліщенко Мілану, ученицю 8 класу КЗСШ №4 Металургійного району, керівник Олійник Є.В.;

 • Ткачук Олександра, учня 11 класу КЗШ №102 Інгулецького району, керівник Григоренко С.О.;

 • колектив учнів 1-А класу КЗШ №19 Саксаганського району, керівник Хоманько І.А.;

 • Микитюк Варвару, Берестенко Анастасію, вихованок гуртка «Матриця» КПГ Довгинцівського району, керівник Микитюк І.А.;

 • Біньковського Дмитра, вихованця гуртка «Медіакультура» КГТЛ №129 Довгинцівського району, керівник Ліснича В.М.;

 • Бельц Дар’ю, вихованку гуртка «Основи журналістики» КЗШ №130 Довгинцівського району, керівник Бельц Ю.М.;

 • Григоренко Валерію, Якубович Руслана, вихованців гуртка «Червона рута» КЗШ №69 Металургійного району, керівник Григоренко М.В.;

 • Онопченко Софію, Пиріг Богдана, Сафонова Владислава, вихованців гуртка «Едельвейс» КЗШ №85 Центрально-Міського району, керівник Маїк В.С.;

 • Хоменко Тетяню, вихованку гуртка «Кіноляп» СЮТ Саксаганського району, керівник Гудков В.А.;

 • вихованців гуртка «Прес-центр «ТСН» ПДЮТ Центрально-Міського району, керівник Кузьменко А.М.
 1. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та подарунками за високий рівень організації та проведення зимових канікул, масових міських і районних новорічно-різдвяних заходів для дітей та учнівської молоді:

 • координаційно-методичний відділ комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» (завідувач Борисюк Людмила Василівна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої творчості «Дивосвіт» Покровського району (директор Бойко Світлана Василівна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячо-юнацької творчості «Гармонія» Довгинцівського району (директор Копілева-Ромащенко Юлія Владиславівна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячо-юнацької творчості «Мрія» Інгулецького району (директор Супрун Ольга Віталіївна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячо-юнацької творчості» Металургійного району (директор Костенко Тетяна Миколаївна);

 • комунальний позашкільний навчальний заклад «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району (директор Приходько Ганна Григорівна).
 1. Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за високий рівень організації та проведення міських масових заходів директорам позашкільних навчальних закладів:

 • Н.Євдокимовій, директору МПДЮТ «Горицвіт»;

 • О.Ковтун, директору ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району;

 • С.Бойко, директору ЦДТ «Дивосвіт» Покровського району;

 • О.Супрун, директору ЦДЮТ «Мрія» Інгулецького району;

 • Г.Приходько, директору ПДЮТ Центрально-Міського району;

 • Г.Глядченко, директору ЦТТКЕУМ Інгулецького району;

 • Ю.Копілева-Ромащенко, директору ЦДЮТ «Гармонія» Довгинцівського району;

 • Т.Ширшовій, директору ЦПО «Зміна» КМР Центрально-Міського району.
 1. Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за високий рівень організації та проведення міських масових заходів педагогам – координаторам дитячого волонтерського руху:

 • Політикіній Наталії Іванівні, класному керівнику 7-Б класу КЗШ №130 Довгинцівського району;

 • Лисяковій Тамарі Миколаївні, педагогу-організатору КЗШ №102 Інгулецького району;

 • Кулагіній Інні Леонідівні, завідувачу відділом ЦДЮТ «Мрія» Інгулецького району;

 • Бойко Вікторії Анатоліївні, класному керівнику 8-Б класу КЗШ №103 Металургійного району;

 • Степашко Людмилі Володимирівні, класному керівнику 9-А класу КЗШ №32 Покровського району;

 • Пероган Вікторії Анатоліївні, методисту соціально-реабілітаційного напряму ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району;

 • Ільченко Світлані Григорівні, педагогу-організатору КЗШ №116 Тернівського району;

 • Шепеленко Аліні Володимирівні, керівнику дитячого об’єднання «Малюк» ПДЮТ Центрально-Міського району;

 • Плохотнюк Вікторії Олексіївні, вчителю обслуговуючої праці КЗШ №60 Центрально-Міського району.
 1. Головному спеціалісту, бухгалтеру управління освіти і науки виконкому міської ради О.Косіновій здійснити витрати, пов’язані з придбанням подарунків для нагородження переможців галузевого новорічного огляду-конкурсу серед закладів освіти міста.
 1. Начальникам відділів освіти виконкомів Покровської та Центрально-Міської районних у місті рад (С.Коргуту, Т.Василенко), головним бухгалтерам централізованих бухгалтерій відділів освіти виконкомів районних у місті рад (О.Швець, Л.Лінченко),директору КЗ «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради (С.Ратєєвій),головному бухгалтеру КЗ «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради (А. Цапир) здійснити виплати у розмірі 1000 грн. за якісну організацію новорічно-різдвяних свят працівникам закладів (додаток 3).
 1. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад проаналізувати участь та результативність закладів району в оглядах-конкурсах міського новорічного фестивалю «Новорічні дива», міських новорічних та Різдвяних масових заходах.
 1. Координацію роботи та відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Г.Мотижинець, контроль - залишаю за собою.

Заступник начальника управління Т.Басова


Мотижинець Галина Михайлівна

74 44 50, 97 85,

Шаповалова Світлана Володимирівна

74 29 12, 96 53

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки

виконкому міської ради

від 06.01.2017 №3

Таблиця

участі та результатів участі закладів освіти у конкурсі

новорічних відеороликів-привітань для мешканців міста


Район

К-ть робіт

Навчальні заклади

учасники

переможці відбіркового туру

номінації


переможці

Довгинцівський район

6

КЗШ № 87,108, 109,130, КПГ, КГТЛ № 129


КЗШ № 87,130, КПГ,

КГТЛ № 129КЗШ № 130, КПГ,

КГТЛ № 129


КЗШ № 87


Інгулецький район

4

КЗШ № 92,100,102, КГ № 127

КЗШ № 92,102

КЗШ № 92,102

-

Металургійний район

6

КЗШ № 15,69, КЗСШ № 4(2), КГ № 95, КНТМЛ № 16

КЗШ № 69, КЗСШ № 4 (1), КТМЛ № 16

КЗСШ № 4

КЗШ № 69,

КТМЛ № 16

-


Саксаганський

район


8

КЗШ № 19,51,58, 120, КСШ № 118,КГ №91, СЮТ, ДНЗ № 222
КЗШ № 19, 58, 120, КСШ № 118,КГ №91, СЮТ,

КЗШ № 19, СЮТ

КЗШ № 58, 120, КСШ № 118,КГ №91,Покровський район

4

КЗШ № 36, КСШ № 71, КЗШІ № 4, КГ № 49

-

-

-


Тернівський район

5

КЗШ № 42, 45, 61,105, ЦДЮТ «Терноцвіт»
КЗШ № 42, 61, ЦДЮТ «Терноцвіт»

КЗШ № 61

КЗШ № 42, ЦДЮТ «Терноцвіт»

Центрально-Міський район

7

КЗШ № 8, 22,28,79,85, ЦПО «Зміна», ПДЮТ

КЗШ № 85, ЦПО «Зміна», ПДЮТ

КЗШ № 85, ЦПО «Зміна», ПДЮТ
Всього

40

39

21

14

7


Додаток 2

до наказу управління освіти і науки

виконкому міської ради

від 06.01.2017 №3

Список

представників учнівської молоді міста, які за підсумками року нагороджені грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради під час проведення новорічних масових заходів
Волонтерський рух
«За активну життєву позицію, участь в громадсько-важливих ініціативах

та особистий внесок у розвиток волонтерського руху в місті»

 1. Бессмертна Мілана Спартаківна, учениця 7-В класу КЗШ №130 Довгинцівського району.

 2. Сініцина Дар’я, учениця 8-Г класу КГТЛ №129 Довгинцівського району.

 3. Долматов Даниіл, учень 10 класу КЗШ №90 Довгинцівського району.

 4. Тітова Софія, учениця 6-Б класу КЗШ №114 Інгулецького району.

 5. Рудинська Тетяна, учениця 9 класу КЗШ №101 Інгулецького району.

 6. Панарін Родіон, учень 9-А класу КЗШ №59 Інгулецького району.

 7. Артеменко Карина, учениця КЗШ №103 Металургійного району.

 8. Давиденко Ксенія, учениця КЗШ №103 Металургійного району.

 9. Хорозян Ельміра, учениця КЗШ №103 Металургійного району.

 10. Гаркуша Олена, учениця 10 класу КЗШ №36 Покровського району.

 11. Власюк Аліна, учениця 8-В класу КЖЛ.

 12. Гордієнко Юлія, учениця 9-А класу КЗШ №32 Покровського району.

 13. Піскунова Єлізавета, вихованка гуртка «Клуб «Підліток» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району.

 14. Петрова Наталія, вихованка гуртка «Клуб «Підліток» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району.

 15. Кидиякова Олександра, вихованка гуртка «Клуб «Підліток» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району.

 16. Ігнатьєва Аліна, учениця 8 класу КЗШ №61 Тернівського району.

 17. Коваленко Аліса, учениця 7 класу КЗШ №42 Тернівського району.

 18. Неделька Аліна, учениця 4 класу КЗШ №116 Тернівського району.

 19. Сергієнко Мелісса, вихованка гуртка «Прес-центр «ТСН» ПДЮТ Центрально-Міського району.

 20. Юрченко Богдан, вихованець гуртка ЗХК «Літературна студія «Імідж» ПДЮТ Центрально-Міського району.


«За особистий внесок у розвиток та підтримку дитячого волонтерського руху

серед учнівської молоді міста»

 1. Політикіна Наталія Іванівна, класний керівник 7-Б класу КЗШ №130.

 2. Лисякова Тамара Миколаївна, педагог - організатор КЗШ №102 Інгулецького району.

 3. Кулагіна Інна Леонідівна, завідувач відділу ЦДЮТ «Мрія» Інгулецького району.

 4. Бойко Вікторія Анатоліївна, класний керівник 8-Б класу КЗШ №103 Металургійного району.

 5. Степашко Людмила Володимирівна, класний керівник 9-А класу КЗШ №32 Покровського району.

 6. Пероган Вікторія Анатоліївна, методист з соціально-реабілітаційного напряму ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району.

 7. Шепеленко Аліна Володимирівна методист з виховної роботи, керівник дитячого об’єднання «Малюк» ПДЮТ Центрально-Міського району.

 8. Плохотнюк Вікторія Олексіївна, вчитель обслуговуючої праці КЗШ №60 Центрально-Міського району.Список кращих волонтерських загонів

 1. Волонтерський загін «Тепло долонь» КЗШ №130 Довгинцівського району, керівник
  Політикіна Н.І.

 2. Волонтерський загін «115 ударів серця» КЗШ №115 Інгулецького району, керівник Дмитрів О.А.

 3. Волонтерський загін «БЕМС» КЗШ №103 Металургійного району, керівник Бойко В.А.

 4. Волонтерський загін «Платформа 6х6» КЗШ №36 Покровського району, керівник Вороненко А.О.

 5. Волонтерський загін «SWITLIFE» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району, керівник Пероган В.А.

 6. Волонтерський загін «Серце Данко» КЗШ №27 Тернівського району, керівник Хорольська О.О.

 7. Волонтерський загін «Контакт» КЗШ№8 Центрально-Міського району, керівник Заблуда О.О.


Лідерський рух
1. Делегація лідерів спілки дітей «Надія» ЦДЮТ Дзержинського району, координатор Кружко Т.В.

2. Делегація лідерів дитячо-юнацького об’єднання «Первоцвіт» ЦДЮТ «Гармонія» Довгинцівського району, координатор Базилевська Ю.О.

3. Делегація лідерів асоціації незалежних об’єднань ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району, координатор Совенко Л.В.

4. Делегація лідерів ліги дитячих об’єднань «Світ дитинства» ЦДЮТ «Ріднокрай» Інгулецького району, координатор Коваленко Н.В.

5. Делегація лідерів районного дитячого об’єднання «Сонях» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району. координатор Андросюк Т.П.

6. Делегація лідерів спілки дитячих об’єднань «Терноцвіт» ЦДЮТ «Терноцвіт» Тернівського району, координатор Капуста К.В.7. Делегація лідерів районного дитячого об’єднання «Республіка дитинства» ПДЮТ Центрально-Міського району, координатор Басс А.В.
«За активну участь у підготовці та проведенні міських масових заходів, громадську діяльність, вагомий і особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького району і міста.

 1. Ткачук Анастасія, учениця 11 класу КЗШ №32 Покровського району.

 2. Гвоздіков Владислав, учень 10 класу КГ №49 Покровського району.

 3. Семенов Микита, учень 11 класу КСШ №71 Покровського району.

 4. Матвійчук Анна, учениця 9 класу КСШ №71 Покровського району.

 5. Прядка Валерія, учениця 10 класу КЗШ №126 Покровського району.

 6. Греков Олександр, учень 11 класу КЗШ №128 Довгинцівського району.

 7. Крейдерман віола, учениця 9 класу КЗШ №109 Довгинцівського району.

 8. Зубенко Ольга, учениця 10 класу КГТЛ Довгинцівського району.

 9. Мартова Ірина, учениця 11 класу КПГ Довгинцівського району.

 10. Стеблинська Аліна, учениця 9 класу КСШ №9 Довгинцівського району.

 11. Чижов Артем, учень 11 класу КЗШ №42 Тернівського району.

 12. Юрчина Владислав, учень 10 класу КЗШ №116 Тернівського району.

 13. Діковицький Дмитро, учень 10 класу КЗШ №55 Тернівського району.

 14. Ігнат’єва Аліна, учениця 8 класу КЗШ №61 Тернівського району.

 15. Харченко Анастасія, учениця 9 класу ТЛ Тернівського району.

 16. Каптєлов Денис, учень 11 класу КЦМЛ Центрально-Міського району.

 17. Мартинюк Назарій, учень 11 класу КЦМЛ Центрально-Міського району.

 18. Сосновська Ірина, учениця 10 класу КЦМЛ Центрально-Міського району.

 19. Палкіна Єлизавета, учениця 9 класу КЗШ №123 Центрально-Міського району.

 20. Бойчук Анастасія, учениця 9 класу КЗШ №123 Центрально-Міського району.

 21. Орел Наталія, учениця 11 класу, КЗШ №102 Інгулецького району.

 22. Бугайов Дмитро, учень 8 класу КЗШ №102 Інгулецького району.

 23. Волкова Анастасія, учениця 10 класу КЗШ №114 Інгулецького району.

 24. Рибаченко Олександр, учень 8 класу КЗШ №59 Інгулецького району.

 25. Назаренко Ярослава, учениця 10 класу КЗШ №59 Інгулецького району.

 26. Шевченко Антон, учень 11 класу, КЗШ №41 Саксаганського району.

 27. Маркевич Єлизавета, учениця 9 класу КЗШ №51 Саксаганського району.

 28. Набатнікова Анна, учениця 10 класу КЗШ №68 Саксаганського району.

 29. Бенидюк Марія, учениця 11 класу КГ №91 Саксаганського району.

 30. Платонов Владислав, учень 9 класу КЗШ №122 Саксаганського району.

 31. Осатаненко Іван, учень 9 класу КЗШ №119 Саксаганського район.

 32. Кліщенко Мілана, учениця КЗСШ №4 Металургійного району.

 33. Гризоглазов Назарій, учень КЗШ №103 Металургійного району.

 34. Чорноусова Марія, учениця КГ №95 Металургійного району.

 35. Малиш Катерина, учениця КНТМЛ №16 Металургійного району.

 36. Рожкова Катерина, учениця КЗШ №15 Металургійного району.


Журналістський рух
1. Команда «Шкільний вісник» КЗШ №130 Довгинцівського району (керівник Бєльц Ю.М.);

2. Команда «Медіа квартал» КЗШ №73 Інгулецького району (керівник Воронова А.М.);

3. Команда «Зірковий десант» КЗШ №69 Металургійного району (керівник Григоренко М.В.);

4. Команда «71 кілометр» КСШ №71 Покровського району (керівник Смирнова О.С.);

5. Команда «19 - NEWS» КЗШ №19 Саксаганського району (керівник Литвиненко О.О.);

6. Команда «МІГ» КЗШ №117 Тернівського району (керівник Колесник С.В.);7. Команда «Прес-центр «ТСН» Центрально-Міського району (керівник Кузьменко А.М.).
Юні туристи-краєзнавці та екологи
У номінаціях:

 1. «Королева гри» - команда Інгулецького району.

 2. «Геніальність гри» - команда Саксаганського району.

 3. «Мудрість гри» - команда Металургійного району.

 4. «Фантазери гри» - команда Тернівського району.

 5. «Чарівність гри» - команда Покровського району.

 6. «Креативність гри» - команда Центрально-Міський район.

 7. «Артистичність гри» - команда Довгинцівського району.
Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconДовідка про підсумки проведення міських предметних олімпіад у 2011/2012 навчальному році
Міські предметні олімпіади, до проведення яких були залучені працівники центру методичної та соціально-психологічної служби, науковці,...
Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconПро методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році

Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconМетодичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році
Додаток до листа Інституту модернізації змісту освіти від 25. 07. 2016 №1/10-1828
Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconНаказ №423 Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році
Положення про умови І порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, зареєстрованого в Головному управлінні...
Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconПро проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році
Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за №157/26602, надсилаємо орієнтовні вимоги до проведення державної...
Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconНаказ №152 Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя під час проведення Новорічних та Різдв’яних свят з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя під час проведення Новорічних та Різдв’яних свят наказую
Хатнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів великобурлуцької районної ради харківської області
Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconНаказ №165 Про підсумки ІІ (міського) етапу VІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 навчальному році
Тараса Шевченка. 28 жовтня 2017 року в м. Новогродівка відбувся ІІ (міський) етап VІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу...
Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconМетодичні рекомендації до організації та проведення Першого уроку у 2013-2014 навчальному році Чернігів 2013
Тарас Шевченко – совість України, її душа І оберіг (до 200-річчя від дня народження) : методичні рекомендації до організації та проведення...
Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconНаказ №291 Про підсумки проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості „Проліски надії 2013
Вінницького обласного Будинку культури учителя від 16. 01. 2012 №14/18/1 „Про проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської...
Наказ №3 Про підсумки проведення міських новорічних заходів, організації зимових канікул у 2016/2017 навчальному році iconНаказ №36 Про підсумки методичної роботи у 2012-2013 навчальному році
...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка