Наказ №95 Про вдосконалення роботи з національно патріотичного виховання в школіДата конвертації11.03.2018
Розмір52,1 Kb.
ТипНаказУкраїна

НОВОМИРГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА

кіровоградської області

навчально-виховне об`єднання

«Тишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-

дошкільний навчальний заклад»

26010, с. Тишківка Новомиргородського району Кіровоградської області,

вул. Перемоги, 126, тел.. 97-4-74 ,tyshkyvka.shkola@ukr.net Код ЄДРПОУ 37042994


Н А К А З
від 12 жовтня 2015 року № 95

Про вдосконалення

роботи з національно - патріотичного виховання

в школі
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015 року №641 , щодо національно – патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах та указу Президента України від 12 червня 2015 року №334/ 2015 «Про заходи щодо поліпшення національно – патріотичного виховання дітей та молоді», відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про Державний Гімн України», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31 жовтня 2011 року № 1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», та з метою виховання в дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України
НАКАЗУЮ:
1.Заступнику директора з НВР Горькій В. Б..:

  1. До 19.10.2015 року ознайомити педагогічний колектив на нараді при директору з методичними рекомендаціями щодо національно – патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах.

  2. До 23жовтня 2015 року розробити і затвердити плани заходів з патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, згідно річного плану роботи НВО.

  3. До 23 жовтня 2015 року створити шкільний музей «Сторінками історії».

  4. До 01.01.2016 розширити напрямки співробітництва з громадськими організаціями з питань патріотичного виховання учнів.

 1. Відповідальному за веб-сайт Велетнюку М. А..:

  1. До 01 листопада 2015 року створити на офіційному веб-сайті рубрику «Патріотичне виховання юного покоління».

 2. Керівником шкільного музею «Сторінками історії» призначити вчителя історії та правознавства Квашу Ольгу Михайлівну.

 3. Керівнику музею Кваші О. М.:

  1. Протягом 2015- 2016 року проводити заходи (тематичні екскурсії, вечори, наукові конференції, цикли історичних читань тощо) з вивчення історії та культури України та рідного села.

  2. З 01 січня 2016 року організувати висвітлення фото- та архівних документів, що ілюструють становлення та розвиток української державності.

  1. До 01.09.2016 створити кімнату бойової слави воїнів АТО.

 1. Завідуючій бібліотекою Самосенко А. В.:

  1. До 15.01.2016 забезпечити наявність державної символіки в бібліотеці.

  2. До 01.02.2016 створити постійну експозицію з національно-патріотичного виховання.

  3. До 15.02.2016 забезпечити створення для вчителів підбірки навчально-методичних матеріалів передового педагогічного досвіду із питань національно-патріотичного виховання молоді та просвітницької роботи з батьками.

 2. Всім учителям української мови та літератури:

  1. Під час вивчення програмного матеріалу особливу увагу приділяти становленню української державності, побудові громадянського суспільства, інтеграції України у світове та європейське співтовариство, активно використовувати методи та форми навчально-виховної роботи, які базуються на українських народних традиціях, сприяти успадкуванню учнями школи духовних та культурних надбань українського народу.

  2. На прикладах літературних героїв забезпечувати формування духовних цінностей українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, рідної землі, родини, гордості за минуле й сучасне.

  3. У позаурочній роботі використовувати кіно- і відеофільми, науково-популярну та художню літературу національно-патріотичного спрямування.

 3. Учителю історії та правознавства Кваші О. М.:

  1. Під час вивчення програмного матеріалу особливу увагу приділяти становленню української державності, побудові громадянського суспільства, інтеграції України у світове та європейське співтовариство.

  2. Засобами навчальних предметів забезпечувати виховання молодої людини – патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову й соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов’язки, сприяти миру і злагоді в суспільстві.

  3. Виховувати в учнів готовність до виконання громадянських і конституційних обов’язків.

  4. Виховувати в учнів національну гідність на прикладі історії становлення Української державності, українського козацтва, героїзму визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту.

  5. Забезпечувати виховання правової культури, поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки та історичних святинь.

  6. Формувати в учнів об’єктивну оцінку ролі українського війська в українській історії, спадкоємності розвитку Збройних сил у відстоюванні ідеалів свободи та державності України та її громадян від княжої доби, Гетьманського війська, військ Української народної республіки, Січових стрільців, Української повстанської армії до часів незалежності.

  7. Формувати засобами предмета здатність зберегти свою національну ідентичність, пишатися приналежністю до українського народу, брати участь у розбудові та захисті своєї держави.

 4. Викладачу предмета захист Вітчизни Цибенко А. А.:

8.1.Під час викладання предмета особливу увагу приділяти формуванню національно-патріотичних почуттів у юнаків.

8.2.Забезпечувати популяризацію військових професій, формувати у хлопців психологічну готовність до добровільного вступу на військову службу та зразкове виконання обов’язків.

8.3.Забезпечувати юнаків теоретичними знаннями ролі українського війська в українській історії, спадкоємності розвитку Збройних сил України у відстоюванні ідеалів свободи та державності України.


 1. Класним керівникам 1-11 класів:

  1. Включити до планів виховної роботи з учнівськими колективами заходи з виконання основних положень Концепції національно-патріотичного виховання молоді.

  2. Формувати в учнів необхідні компетентності для успішної самореалізації в соціумі як громадянина, сім’янина, професіонала, носія української національної культури.

  3. Забезпечувати формування в учнів особистих рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної , інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.

  4. Сприяти формуванню в учнів найкращих рис української нації – працелюбності, прагнення до свободи, любові до природи та мистецтва, поваги до батьків та родини.

  5. Виховувати в учнів здатність протидіяти проявам аморальності, правопорушень, бездуховності, антигромадської діяльності.

  6. Забезпечити проведення просвітницької роботи з батьками щодо національно-патріотичного виховання молоді в сім’ї.

 2. Педагогічним працівникам:

  1. Наставництвом та особистим прикладом виховувати в учнів риси, притаманні сучасному громадянину України.

  2. Використовуючи міжпредметні зв’язки та виховні засоби предмета, забезпечувати виконання основних положень Концепції національно-патріотичного виховання молоді.

 3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Горьку В. Б.

ДИРЕКТОР ШКОЛИ Л. А. Однокоз


З НАКАЗОМ ОЗНАЙОМЛЕНІ: В. Б.Горька О. М.Кваша

А. А. ЦибенкоА. В. Самосенко

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Наказ №95 Про вдосконалення роботи з національно патріотичного виховання в школі iconМетодичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах, що додаються
Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей І молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного...
Наказ №95 Про вдосконалення роботи з національно патріотичного виховання в школі iconВиховуємо патріотів
«Національно-патріотичне виховання-пріоритетний напрямок виховної роботи у 2014-2015 навчальному році» була обрана з метою вдосконалення...
Наказ №95 Про вдосконалення роботи з національно патріотичного виховання в школі iconДовідка про стан патріотичного виховання учнівської молоді Києво-Святошинського району Питання національно-патріотичного виховання завжди було актуальним
Питання національно-патріотичного виховання завжди було актуальним. Від дідів та прадідів, батьків та матерів передається почуття...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка