Ніжинська міська рада чернігівської областьСкачати 266,86 Kb.
Дата конвертації02.08.2017
Розмір266,86 Kb.УКРАЇНА

НІЖИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТЬ

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

пл. Івана Франка 1/81 м. Ніжин 16600 тел. / факс 5-34-51 e-mail: cultura_nizhyn@ukr.net
ЗВІТ

управління культури і туризму за I квартал 2016 року.

Управлінню культури і туризму Ніжинської міської ради підпорядковано 5 структурних підрозділів:

- Міський БК ;

- Центральна Бібліотечна система;

- Ніжинський краєзнавчий музей ім. Спаського І.Г ,

- Ніжинська дитяча хореографічна школа;

- Ніжинська дитяча музична школа ;

в яких працює 166 основних працівників та 20 сумісники.

Бюджет управління культури і туризму за I квартал склав

2 813 428 грн.

- З/П – 2 059 004 грн., що становить

- Енергоносії – 675 653 грн.

Закладами культури було надано платних послуг на суму 224 863 грн.

Спонсори – 15 766 грн.

Культурно-мистецька програма – 55 541 грн.

Протягом I кварталу 2016 року управлінням культури отримано

вхідних листів – 105 , з яких 20 контрольних;

Вихідних- 83 листи;

Видано 50 наказів.

Підготовлено :

1 – рішення сесії міської ради;

5 – рішень виконавчого комітету міської ради;

3 – розпорядження міського голови;

Проведено 14 виробничих нарад.

13 січня був проведений 4 фестиваль колядок і щедрівок.
5 березня в міському Будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів Ніжина"Талант митців Чернігівського краю звитягу патріотів величає" з нагоди 25-річниці Незалежності України, на якому було представлено кращі здобутки творчих колективів міста та кращі роботи майстрів Ніжина, які високо оцінені оглядовою радою департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації. В рамках творчого звіту виступили: 21 художній колектив, серед них 7 зразкових і 7 народних мистецьких колективів, 660 учасників, 100 народних майстрів продемонстрували на виставці у художньому відділі краєзнавчого музею ім. Спаського- 400 своїх кращих робіт.

26  березня управлінням було проведено Міський конкурс професійної майстерності «Людина року-2015». 

Творчими колективами Ніжинського міського Будинку культури було проведено 64 культурно-мистецьких заходи.

Дитячий зразковий фольклорний вокально-хореографічний театр “Калинонька” приймав участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі “Джерело надії” м. Київ (1 місце).

Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” Ніжинського міського Будинку культури приймав участь у телевізійному конкурсі “ТВ-старт”

м. Київ (Гран-прі).

Народний аматорський фольклорний гурт “Червона калина” Ніжинського міського Будинку культури:

- 29 січня – виступ в с. Крути;

- 5 лютого – виступ у музеї-садибі В. А. Ющенка у с. Безрадичі, Київська обл.;

- 9 березня – виступ у с. Шевченкове до річниці від дня народження Т. Г. Шевченка;

- 27 березня – виступ для військовослужбовців в 169-му навчальному центрі м. Десна;

- 27 березня – показ колективу на Першому національному каналі в програмі “Фольк-мюзік”.Народний аматорський ансамбль танцю “Поліська веселка” Ніжинського міського Будинку культури:

- 27 березня – виступ для військовослужбовців в 169-му навчальному центрі м. Десна.Дитячий зразковий фольклорний вокально-хореографічний театр “Калинонька” Ніжинського міського Будинку культури:

- березень - Міжнародний фестиваль-конкурс “Джерело надії” м. Київ (1 місце).Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” Ніжинського міського Будинку культури:

- 21 лютого – телевізійний конкурс “ТВ-старт” м. Київ;Рок-гурт “Мрія життя” Ніжинського міського Будинку культури:

20 лютого – Концерт гурту в м. Одесса;

22 лютого – Концерт гурту в м. Львів.


Робота Ніжинської міської ЦБС

За І квартал 2016 року бібліотеки ЦБС було читачів - 11028 чоловік з них юнацтва - 2596 чоловік. Загальна кількість відвідування – 41 478. Загальна кількість заходів, проведених бібліотеками – 185 з них усних заходів - 48, які відвідало – 2760 чоловік .

Бібліотекарі Центральної бібліотеки спільно з спілкою «Астер» провели 2 Імпрези, які були присвячені видатним українським та польським діячам.

2016 рік – Рік Івана Франка, бібліотеками були проведені заходи по відзначенню цієї події – серед них: день інформації «Світоч національного відродження України», Літературний серпантин Івана Франка.

На підтримку Надії Савченко та палестинського поета Ашрафа Файяда спільно з відомими громадськими діячами міста Ніжина були проведені Літературні читання в читальному залі центральної бібліотеки.

Для учнів ЗОШ №10 бібліотекарі філії №1 спільно з бібліотекарями ЗОШ №10 провели Усний журнал «На Майданом скривавилась свята вода», присвячений пам'яті Небесної Сотні. Різні заходи присвячені цій події були проведені в усіх бібліотеках ЦБС.

Бібліотеки ЦБС постійно співпрацюють з майстрами нашого міста проводячи спільні заходи серед яких творчі майстерні, майстер-класи, творчі виставки. Протягом березня у бібліотеці діяла виставка картин Оксани Грек «Пухнаті історії на полотні».

Також бібліотекарі нашої системи долучились до акції «Дерево єднання» - ініціатором, якої є ГО “Центр новітніх ініціатив та комунікації” – приймали участь у майстер-класах, допомагали організовувати ці майстер-класи.

Бібліотекарі читального залу Центральної бібліотеки до Всесвітнього дня спонтанного прояву доброти провели акцію «Поспішайте робити добро» для вихованців Ніжинського територіального психолого-реабілітаційного центру.

2016 рік – був проголошений Роком вивчення англійської мови, тому працівники Ніжинської центральної бібліотеки спільно з доцентом кафедри англійської мови та методики викладання факультету іноземних мов НДУ імені М. Гоголя Оленою Москалець організували відеоклуб “Nizhyn Library Film Club» на базі центральної бібліотеки, були проведені вже 3 зустрічі.

Бібліотекарі філії №2 разом з Благодійним фондом “Краще життя» провели народознавче свято «Хай Різдво у вашу хату принесе добра багато» в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніжинської міської ради. Підопічних Центру привітали З Різдвом Христовим.Працівники бібліотеки-філії №2 (одночасно і волонтери Товариства Червоно Хреста) спільно з Ніжинським Товариством Червоного Хреста провели акцію «Зупини епідемію. Туберкульоз не відступає» на вулицях міста.

Бібліотеки-філії №3 та №4 для дітей провели заходи, які були присвячені Всеукраїнському тижню дитячого читання. Були проведені такі заходи:, день краєзнавства «Тобі, рідний краю, і честь, і любов», казковий феєрверк «Казка лишається з тобою», бенефіс «Найкращого читача бібліотеки», Творча зустріч з творчою людиною – з Ганною Кашковською, зустріч "Сучасні автори - сучасним дітям" (з місцевою письменницею Ольгою Ювко), вечір-зустріч з Тетяною Винник.

Також дитячі бібліотеки провели І та ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року», де визначили найкращих читачів бібліотек серед учнів 6-х та 7-х класів, переможці візьмуть участь у ІІІ етапі цього конкурсу.

Також бібліотека-філія№3 провела піар-акцію «Бібліодерево книгами розквітає, читачів до бібліотеки закликає».

Діяльність бібліотек ЦБС освітлюється в соціальних мережах та в міських та обласних газетах.


Музей ім. Спаського

У першому кварталі відділи музею відвідало 1360 осіб, проведено 91 екскурсія, надано послуг на загальну суму 5621,00 грн.
Відділи НКМ

ім. Спаського І.Г.Кількість

відвідувачівКількість

екскурсійКількість

консультацій1

2

3

4

Відділ "Поштова станція"

404

42

0

Художній відділ

456

21

0

Історичний відділ

119

10

1

Відділ «Природа Приостер’я»

381

18

0

Всього:

1360

91

1


Науково-дослідна робота

Історичний відділ


Співробітниками відділу проводилась робота в архіві по темам:

  • «Боротьба з дитячою безпритульністю в Ніжинському окрузі

1923-1927 рр.» (Дмитренко Н.М.);

  • «Ніжинський округ 1923-1930 рр.», «Формування керівних

структур ніжинського округу» (Ємельянов В.М.);

  • «Радіомовлення в Ніжині в 40-50-х рр. 20 ст.» (Кулик В.В.);

  • Завершена робота по науковій обробці «Книги Столярної

управи» (Діденко Т.О.);

  • завершується робота над текстом книги по історії розвитку

органів місцевого самоврядування (всі співробітники відділу);

  • До програми науково-практичної конференції «Сіверщина в

історії України» (м. Глухів, травень 2016 р.) включена стаття

Дмитренко Н.М. «Ніжинські міська дума та управа: співпраця у

справі охорони народного здоров’я (друга пол. 19 – поч. 20 ст.)».
Відділ «Природа Приостер’я»

Розширений науково-довідковий матеріал по темі «Таємниці живої природи» (Тарасенко Л.І.). Підібрані матеріали про птахів Чернігівщини, що перебувають під загрозою зникнення (Кот Л.А.).


Науково-фондова робота
Історичний відділ

Співробітниками відділу складено 52 наукових паспорти на нумізматичні та археологічні матеріали з нових надходжень.

Триває робота по створенню музейного фонду «Учасники АТО та волонтери – ніжинці та жителі ніжинського району» (Ємельянов В.М., Кулик В.В.).

Проведено підбір фондових матеріалів для виставки, що присвячена 125-річчю з дня народження Є.Ю.Спаської (Руденко Л.М., Дмитренко Н.М.).

Триває робота по комп’ютерній інвентаризації нумізматичної колекції музею (Кулик Л.Ю.).
Науково-експозиційна робота

У відділі музею «Поштова станція» експонувалася виставка «Поштові листівки, присвячені Ніжинщині».

У історичному відділі: «Ніжин на по. 20 ст. в фотографіях і документах» та «Перлина народжується з болю…», присвячена 125-річчю Є.Ю.Спаської.

Триває робота по реекспозиції вітрин 6-го залу по розміщенню матеріалів щодо збройного конфлікту на Сході України та волонтерського руху на Ніжинщині (з метою формування патріотизму та національної свідомості у відвідувачів).

У художньому відділі: «Новорічна казка», «Повір у себе і в тебе повірять інші» (до Міжнародного дня інвалідів), міні-виставка живопису В.Ягньона, міні-виставка О.Ємець. В рамках творчого звіту м. Ніжина «Талант митців Чернігівського краю звитягу патріотів величає» діяли виставки: «Плакатний живопис Незалежної України» (вестибюль), «На лінії розмежування» (виставковий зал), «Ми – українці» (3-й зал) та «Творчі перлини Ніжина – 2016» (1-й зал). Проведена презентація виставки творчого звіту та складений каталог виставки.

У відділі «Природа Приостер’я» експонувалась виставка «Зелені скарби Полісся».

Розширено видову різноманітність зоокуточку: свинка морська, хом’як сирійський, хом’як джигарський, криса декоративна, черепаха червоноуха, жаба шпорцева, равлики ахатини, акваріумні рибки.

Для тимчасового експонування в Чернігівській музей ім. В.Тарновського передано індивідуальні знахідки з розкопок поселення «Магерки І» (І.С.Кедун).


Науково-просвітницька робота

Надано інтерв’ю для газет «Сіверщина» та «Свідомий погляд» щодо могили І.Л.Хайтовича (Дмитренко Н.М.).

Надано інтерв’ю телеканалу «НТБ» про перебування Т.Г.Шевченка у Ніжині (Руденко Л.М.).

Співробітники музею прийняли участь у заходах до Дня соборності України та вшанування пам’яті Героїв Крут.

Велась лекційна робота у Ніжинському обласному ліцеї по темам: «Ніжинці – воїни-інтернаціоналісти» та «Ніжинське підпілля 1942-1943 рр.» (Ємельянов В.М.).

Брали участь у підготовці та проведенні краєзнавчої гри-квесту «Мій край – серця рідна пристань» (Діденко Т.О.).

В рамках проекту «Нові обличчя ніжинських вулиць» співробітниками музею підготовлено 15 інформаційних статей про видатних осіб, іменами яких названі вулиці м. Ніжина.

Співробітниками відділу «Природа Приостер’я» проведені уроки-зустрічі по темам: «Птахи прилетіли» (ЗОШ № 10), «Барвистий пташиний світ» (ЗОШ № 12), «Таємниці пташиного світу» (ЗОШ № 1). Взяли участь у підготовці та проведенні екологічного свята у ЗОШ № 10.

За звітний період відділи музею відвідали гості з міст Києва, Полтави, Дніпропетровська, Харкова, Житомира, Лохвиці, Прилук, з Південно-Африканської республіки.

При історичному відділі музею організована робота клубу історичної реконструкції (майстерня гончара, стрільба з луку), (Кедун І.С.).


В початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах навчається 603 учня ( 602 учнів)

Ніжинській дитячій музичній школі навчається - 353 учнів

Ніжинській дитячій хореографічній школі - 250 учнів

В школах працює

- 23 творчих колективів, серед яких 5 колективів мають звання зразковий.

Звіт про творчі здобутки Ніжинської дитячої музичної школи

в І-му кварталі 2016 року


№ п/п

П.І.Б.

Назва конкурсу, місце і дата проведення

Зайняте місце

1.

Марченко Богдана - 7 клас сольного співу - викладач Крутько Н.В.


ХV Міжнародний

молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

(м.Прилуки, 11-14.02.2016р.)


ІІ місце


2.

Литвин Дар’я - 5 клас сольного співу - викладач Крутько Н.В.

ХV Міжнародний

молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

(м.Прилуки, 11-14.02.2016р.)


ІІІ місце


3.

Крапив’янська Мілана - 2 клас фортепіано, викладач Білоус С.М.

VII Міжнародний благодійний фестиваль

«Зимова фантазія»

(Київ, 13.02.2016р.)


І місце


4.

Лаврінець Лілія – 4 клас фортепіано, викладач Струкова В.І.

VII Міжнародний благодійний фестиваль

«Зимова фантазія»

(Київ, 13.02.2016р.)


І місце


5.

Гнатова Вікторія – 6 клас фортепіано, викладач Дьяконенко Л.П.

VII Міжнародний благодійний фестиваль

«Зимова фантазія»

(Київ, 13.02.2016р.)


І місце


6.

Ансамбль скрипалів «Барвінок» - художній керівник Резан Л.І., концертмейстер Левченко О.А.

VII Міжнародний благодійний фестиваль

«Зимова фантазія»

(Київ, 13.02.2016р.)


І місце


7.

Духовий оркестр «Ніжинські сурми» - художній керівник і диригент Карпенко В.В.

VII Міжнародний благодійний фестиваль

«Зимова фантазія»

(Київ, 13.02.2016р.)


І місце


8.

Крапив’янська Мілана – 2 кл. фортепіано - викладач Білоус С.М.

(м. Ніжин, 25.02.16р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

І місце


9.

Сергуніна Єлизавета - 3 клас бандура – викладач Апостол О.М.

(м. Ніжин, 01.03.16р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

І місце


10.

Ікальчик Яна - 6 кл. фортепіано, викладач Шапоренко Т.П.

(м. Чернігів, 15.03.2016р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

І місце


11.

Волков Даниїл - 4 кл. кларнет, викладач Березовий Д.О.,

концертмейстер Бровко О.В.

(м. Чернігів, 15.03.2016р.)


Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

І місце


12.

Ядута Лілія - 2 клас бандура – викладач Мусабекова Л.П.

(м. Ніжин, 01.03.16р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІ місце


13.

Горбатько Максим - 4 клас гітара – викладач Фесюн В.Ф.

(м. Ніжин, 01.03.16р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІ місце


14.

Ансамбль баяністів у складі: Москаленко Даниіл - 2 клас,

Андрієць Віталій - 3 клас – викладач Скалозуб О.М. (м. Ніжин, 01.03.16р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІ місце


15.

Карпенко Анна - 4 кл. бандура, викладач Мусабекова Л.П.

(м. Чернігів, 15.03.2016р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІ місце


16.

Кодак Єгор – 5 кл. кларнет , викладач Карпенко В.В., концертмейстер Бровко О.В. (м. Чернігів, 15.03.2016р.)

Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІ місце


17.

Куніцин Владислав - 0 кл. блок-флейта,викладач Карпенко В.В.,

концертмейстер Сінєльнікова О.О. (м. Чернігів, 15.03.2016р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІ місце


18.

Дідик Валерія - 6 кл. академічний спів,викладач Голуб Н.В., концертмейстер Галоп Т.Ю. (м. Чернігів, 15.03.2016р.)

Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІ місце


19.
20.

Зязюн Галина - 5 кл. академічний спів,викладач Голуб Н.В., концертмейстер Галоп Т.Ю.

(м. Чернігів, 15.03.2016р.)

Гераскін Михайло – 4 кл. фортепіано - викладач Смаль Л.М. (м. Ніжин, 25.02.16р.)


Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання
ІІ місце
ІІ місце21.

Туник Лілія – 5 кл. саксофон (музичне мистецтво естради),

викладач Карпенко В.В. (м. Чернігів, 15.03.2016р.)Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІ місце


22.

Шолудько Євген - 5 кл. труба, викладач Олійник К.П., концертмейстер Спіліоті Т.О. (м. Чернігів, 15.03.2016р.)

Обласний конкурс серед індивідуальних виконавців та творчих колективів серед шкіл естетичного виховання.

ІІІ місце


23.

Лаврінець Анна – 5 кл. зарубіжна муз.література XVIII ст. (викладач Полівко О.С.)

Обласна олімпіада з музичної літератури:

(м. Чернігів, 19.03.16р.)ІІ місце


24.

Яковенко Катерина – 7 кл. російська і українська муз.література (викладач Марченкова І.М.)

Обласна олімпіада з музичної літератури:

(м. Чернігів, 19.03.16р.)ІІ місце


25.

Йовенко Назар – 6 кл. зарубіжна муз.література XIХ ст. (викладач Щербина Л.В.)

Обласна олімпіада з музичної літератури:

(м. Чернігів, 19.03.16р.)ІІ місце
Мистецькі заходи, у яких брали участь

творчі колективи Ніжинської дитячої хореографічної школи

2016 рік

Позашкільні мистецькі заходи


п/п

Назва заходу

Дата та місце проведення

Колектив

ПрограмаМистецький захід «Тетянин день»

/організатор – Служба у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради25.01.2016

Приміщення АБТ «Ритм»Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Ритм»
Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс»

«Танго»Святковий захід «Валентин і Валентина» у рамках святкування Дня святого Валентина / організатор – Служба у справах сімї та молоді /

12.02.2016

Приміщення АБТ «Ритм»Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Ритм»


Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

03.03.2016

НДУ ім. М.ГоголяДитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України»

«Калинова Україна»Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня для прийомних матерів м. Ніжина

04.03.2016

Актова зала

міськвиконкому


Ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»

«Добрий жук»

«Танець феї Драже»Ансамбль металофоністів

«Танець феї Драже»

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс»

«Ох уж этот Микки»Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня для багатодітних жінок м. Ніжина

04.03.2016

Актова зала

міськвиконкому


Ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»

«Добрий жук»

«Танець феї Драже»Ансамбль металофоністів

«Танець феї Драже»

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс»

«Ох уж этот Микки»Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня для матерів і жінок учасників АТО

04.03.2016

Актова зала

міськвиконкому


Ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»

«Добрий жук»

«Танець феї Драже»Ансамбль металофоністів

«Танець феї Драже»

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс»

«Ох уж этот Микки»Загальноміський святковий концерт до Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

18.03.2016

Актова зала

міськвиконкому


О.Савич

«Василина»

«Столик на двох»
Загальношкільні мистецькі заходи

№ п/п

Назва заходу

Дата та місце проведення

Колектив

ПрограмаСвятковий концерт «Ритм» запрошує друзів», присвячений 36-річчю з часу заснування АБТ «Ритм»

21.02.2016

МБК


Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Ритм»

20 хореографічних композицій

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс»

«Як у нас на Україні»

«Ритми забутих мелодій»

Благодійний концерт «Ритм» у колі друзів» за участю творчих колективів Ніжинської ДХШ та м. Ніжина

22.02.2016

МБК


Творчі колективи Ніжинської дитячої хореографічної школи

26 вокально-хореографічних та хореографічних композиційСвятковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня для працівників Комунального лікувально-профілактичного закладу «Ніжинська центральна міська стоматологічна поліклініка»

03.03.2016

Приміщення АБТ «Ритм»Творчі колективи та окремі солісти Ніжинської ДХШ

16 концертних номерів


Конкурси/фестивалі

№ п/п

Назва заходу

Дата та місце проведення

Колектив

ПрограмаВеликий конкурс, організований Асоціацією Люба Лор'Україна 2016

м. Ніжин

16.01.2016Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» /балетмейстери: О.Пархоменко, І.Яцина/

«Сонячні забави»

«Юні господарочки»

«Святковий»

«Полька-гуляночка»Шумовий оркестр «Світанок» /керівники: М.Шматок, М.Пампура/

«Віночок українських мелодій»

«Гостинне подвіря»Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Ритм» /керівник – Г.Тимошенко/

«Кольори України»

«Край,де я родилась»


Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс «Створюй своє майбутнє зараз!»

м. Київ

28.02.2016Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Ритм» /керівник – Г.Тимошенко/

«Зимовий вальс»

«Ніч яка місячна»

Всеукраїнський хореографічно-вокальний конкурс «ТВІЙ ОЛІМП»

м. Київ

28.02.2016Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» /керівник – І.Мірошник/

«Ох уж этот Микки»

«А у нас перерва»

«Шалений день на кухні»

«Чорнобривці»

«Ми – щасливі діти»
Обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія-2016» серед хореографічних колективів ПСМНЗ (ШЕВ)

м. Чернігів

10.03.2016Ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»

/балетмейстер – А.Ганага/«Симфонія моря»

«Грайливі метелики»Ансамбль сучасного танцю «Astrum» /балетмейстер – Г.Сірякова/

«Квіти сакури»

«В пошуках легенди»

«Передчуття»


Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» /балетмейстери: І.Яцина, О.Пархоменко/

«Ніжинські огірочки»

«Сонячні забави»

«Полька-гуляночка»


Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» /балетмейстер – І.Мірошник/

«Мисливці за привидами»

«А у нас перерва»

«Шалений день на кухні»


Ансамбль танцю «Ластівка» /балетмейстер – ОДаценко/

«Казка про картоплю»

«Танцювальні фанати»

Х Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest»

м. Київ

13.03.2016Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» /балетмейстер – І.Мірошник/

«Мисливці за привидами»
Міжнародний фестиваль Дні України на Балтійському морі (на запрошення українського центру молоді і дітей в Латвії)

Латвія

18-23.03.

2016

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Ритм»

Хореографічні композиції:

«Смерека»

«Ніч яка місячна»

«Кольори України»

«Козачок»

«Привітальний»


Загальноміський конкурс творчості та краси «Перлина Ніжина – 2016»

м. Ніжин

24.04.2016Соболєва Валерія
Литовченко Богдана

«Ляльки-бешкетниці»

Пешко Єлизавета
Коврова Анастасія


Міський конкурс професійної майстер-ності «Людина року – 2016»: урочиста церемонія нагородже-ння переможців

м. Ніжин

26.03.2016Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» /балетмейстер – І.Мірошник/

«Святковий вальс»

«Як у нас на Україна»

«Чорнобривці»
Охорона культурної спадщини
У І кварталі 2016 року не було укладено охоронних договорів на пам’ятки археології з громадянами та на пам’ятки історії.

Протягом згаданого періоду проводився моніторинг стану пам’яток культурної спадщини міста та реагування у разі порушення норм чинного законодавства.

Жодних щойно виявлених об’єктів культурної спадщини відповідно до чинного законодавства у м.Ніжині не виявлено.

Ряд РРісторичних будівель та пам’яток м.Ніжина підпадають під засади Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні й заборону пропаганди їх символіки". Дві пам’ятки історії занесено до переліку пам’яток історії та монументального мистецтва місцевого значення в Чернігівській області, для зняття з обліку та демонтажу: пам’ятник М.Г. Кропив’янському та пам’ятний знак героям громадянської війни.


Туризм
Розпорядженням міського голови № 5 від 06 січня 2016 року була створена робоча група для роботи над загальноміською Стратегією туристичного розвитку міста. Станом на 01.04.2016 року проведено 3 засідання вище окресленої групи.

Спеціалістами управління разом з відділом архітектури міста розроблено схеми по встановленню дороговказів-вказівників на основні туристичні об’єкти, підготовлений їх макет, подано заявку на виготовлення 1 дороговказу (з коштів благодійного проекту).

Звернулися з листом до Чернігівського облавтодору стосовно встановлення на трасі Кіпті –Глухів інформаційного вказівника про пам’ятки міста Ніжина. Розроблено ескіз даного вказівника, вищеокреслені документи передані начальнику УЖКГта Б для подальшого впровадження.

Завершується робота над розробкою туристичного Інтернет-сайту Ніжина, розпочата реорганізація туристичної складової музейної діяльності.

Ведеться підготовка на впровадження конкурсу по бренду міста - у І кварталі 2016 року поданий проект відповідного рішення виконавчого комітету.

Національні меншини

За звітний період були проведені:

25.02.2016року у приміщенні ЦБС бібліотекарі спільно з культурно-просвітницькою спілкою громадян польського походження «Астер» підготували та провели імпрезу присвячену  видатним  письменникам Польщі та України. Презентацію про життя та творчість священика і поета Яна Твардовського, його вірші та розповідь про творчий шлях видатного письменника Генріка Сенкевича підготували студенти НДУ ім. М. Гоголя. Викладач НДУ Максим Потапенко охарактеризував історичний період в який жив і творив Генрік Сенкевич та повідомив про історичні події, що описані у трилогії Сенкевича «Огнем і Мечем», «Потоп», «Пан Володиєвський». Старший викладач НДУ Олександр Гадзінський познайомив з цікавими фактами з біографії Лесі Українки та Івана Франка, докладно охарактеризував драму-феєрію «Лісова пісня».Студенти бібліотечного відділення Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької виконали вірш Лесі Українки «Contraspemspero» та вірш Івана Франка «І знов являєшся мені». Окрасою імпрези стало виконання музичного твору «Сонет» викладачем НДУ Іриною Ростовською.

23. 03. 2016 року в приміщенні ЦБС відбулася імпреза «Жінка крізь епохи», організована членами культурно-просвітницької спілки  громадян польського походження «Астер» та працівниками центральної міської бібліотеки, присвячена життєвому шляху та творчості Яна Твардовського, Генріха Сенкевича, Лесі Українки та Івана Франка. З еталонами жіночої краси в різні історичні епохи, за часів Стародавнього Єгипту і до ХХІ століття, присутні познайомилися під час перегляду презентації. Студенти НДУ ім. М. Гоголя виконали вірші відомих поетів Польщі Адама Міцкевича, Юліуша Словацького, Яна Коханевського та інших. Поетичні твори звучали на польській мові.Короткий огляд творчості поетеси Ліни Костенко та Емми Андієвської зробив старший викладач НДУ Олександр Гадзінський. Було представлене гостям свята публіцистичне дослідження ніжинця Віталія Пригоровського про останнє кохання Тараса Шевченка – Ликеру Полусмакову «Не ймуть нам віри без хреста».

25.03.2016 року у приміщенні НДУ ім. М.Гоголя представники Ніжинського міського товариства греків ім. Братів Зосимів святкували день незалежності Греції. З цього приводу вони підготували творчий вечір про повстання проти османського іга у 1821 році, яке очолило «Дружнє товариство «Філікі Етерія», що в результаті восьмирічної боротьби привело до незалежності Греції. Окрасою свята став виступ дитячого зразкового хору «Сяйво» Ніжинської музичної школи, диригент хору-Заслужений працівник культури України С. Голуб.Релігійна справа

Станом на 01 квітня 2016 року в місті зареєстровано 38 релігійних громад 11 конфесій, з них: Української Православної Церкви – 16, Української Православної Церкви Київського Патріархату – 9, Української Автокефальної Православної Церкви Київського Патріархату – 1, римсько-католицької церкви – 1, греко-католицької церкви – 1, євангельських християн-баптистів – 3, християн віри євангельської – 1, церкви адвентистів сьомого дня – 1, свідків Єгови – 1, церков Повного Євангелія – 2,євангельських християн – 1,іудейських релігійних громад - 1.Офіційно зафіксованих фактів порушення законодавства “Про свободу совісті та релігійні організації ” не було. Протягом звітного періоду в церквах м. Ніжина різних релігійних конфесій регулярно проходили Богослужіння, молитви за єдність України та заупокійні літії за загиблими активістами Євромайдану та воїнами, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Міжконфесійні взаємовідносини в Ніжині є позитивними. Елементів конфронтаційного характеру, порушень чинного законодавства, образ почуттів віруючих та розпалювання міжконфесійної ворожнечі не спостерігалося.


Начальник управління культури і туризму В.С.Примаченко
Каталог: storage
storage -> Програма вступних випробувань з хімії для вступників на навчання за освітньо-професійною програмою
storage -> Програма VI міжнародного фестивалю бруно шульца в дрогобичі, україна 26 30 травня 2014 26 травня 2014, понеділок 11: 00
storage -> Програма для проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності
storage -> Ніжинська вища школа викладачі І випускники календар знаменних І пам'ятних дат на 2009 рік шановний користувачу !
storage -> Звіт начальника управління культури І туризму Ніжинської міської ради Примаченка В. С. /І квартал 2015 року
storage -> Г. П. Нелипа Науковий редактор
storage -> Біографія івашковського Віталія Володимировича
storage -> Cписок документів, представлених на книжковій виставці До 75 річчя від дня народження М. Г. Жулинського (1940), українського літературознавця І громадського діяча
storage -> У 1999 р закінчив зош
storage -> Програма для проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Ніжинська міська рада чернігівської область iconАнтон Сосновський: «Аби потім не казали, що не така міська рада, – ходіть на вибори» Сторінки з біографії Антон Сосновський народився 18 лютого 1982 року. У 17 років створив «Асоціацію Молодих Реформаторів (АМоРе)»
Антон Сосновський: «Аби потім не казали, що не така міська рада, – ходіть на вибори»
Ніжинська міська рада чернігівської область iconЗареєстровані кандидати в депутати Прилуцької міської ради Чернігівської області по одномандатних мажоритарних виборчих округах Округ №1
Голік Сергій Анатолійович, 08. 12. 1960 р н., освіта вища, проживає в м. Прилуки, місце роботи Комунальне підприємство Прилуцька...
Ніжинська міська рада чернігівської область iconОлександр Петрович Довженко 29 серпня
Олександр Петрович Довженко (29 серпня (10 вересня) 1894, хутір В'юнище, тепер у межах смт. Сосниця Чернігівської обл. – 25 листопада...
Ніжинська міська рада чернігівської область iconКонкурсу «Мистецтво проти засилля корупції»
Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «атенеум» за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту...
Ніжинська міська рада чернігівської область iconНіжинська вища школа викладачі І випускники календар знаменних І пам'ятних дат на 2009 рік шановний користувачу !
У 2007 році бібліотекою започатковано випуск щорічника “Ніжинська вища школа. Викладачі І випускники. Календар знаменних І пам'ятних...
Ніжинська міська рада чернігівської область iconКиївська міська рада VII скликання постійна комісія з питань культури та туризму
Анжияк Сергій Михайлович перший заступник директора Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (кмда)
Ніжинська міська рада чернігівської область iconБуринська міська рада Сумської області
Відкрила І вела сесію до визнання повноважень депутатів Буринської міської ради сьомого скликання та міського голови Кохан Надія...
Ніжинська міська рада чернігівської область iconКанівська міська рада VІІ скликання рішення
України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову І соціальну державу, виявляти національну гідність,...
Ніжинська міська рада чернігівської область iconУправління освіти Херсонська міська рада Методичний кабінет при управлінні освіти
Знм: збірка практичних матеріалів творчої групи вчителів-логопедів дошкільних закладів / Під ред. Н. В. Азовської. – Херсон 2013....


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка