Новобузька районна рада рішення від 2014 року №Скачати 218,51 Kb.
Дата конвертації29.09.2017
Розмір218,51 Kb.
ТипРішенняУ К Р А Ї Н А

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОБУЗЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ

від _________ 2014 року № ____


м. Новий Буг _____ сесія 6 скликання
Про хід виконання у 2013 році Програми розвитку туризму в Новобузькому районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.08.2011р.№154 та внесення доповнень до неї
Заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації Хрипливої Н.О щодо виконання в 2013 році програми розвитку туризму в Новобузькому районі на 2011-2015 роки, враховуючи рекомендацію постійної комісії районної ради з питань охорони здоров»я, освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту від 17.04.2014 року № 3 , відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:


  1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації Хрипливої Н.О взяти до відома

2. Доповнити заходи виконання Програми розвитку туризму в Новобузькому районі на 2011-2015 роки новими пунктами, а саме:

«7. Cтворення Центру туризму Новобузького району, забезпечення його приміщенням та комп’ютерною технікою

Відділ економічного розвитку торгівлі

та туризму райдержадміністрації,сектор

культури , національностей та релігій

райдержадміністрації, КП «Майно»

2014-2015 роки

8. З метою забезпечення доступу до інформації та популяризації туристичного потенціалу Новобузького району постійно оновлювати на сайті райдержадміністрації сучасну інформацію про Новобужжя .

Відділ економічного розвитку торгівлі

та туризму райдержадміністрації

2014-2015 роки

9. Щорічно передбачати в районному бюджеті фінансування на розвиток туристичного потенціалу району відповідно до заходів Програми

Міська , сільські ради

2014-2015 роки»

3.. Райдержадміністрації (Іванов С.В.) вивчити питання щодо призначення відповідального спеціаліста, який координуватиме діяльність та розвиток туристичної галузі у Новобузькому районі.

Термін: до 19 травня 2014 року

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді, фізкультури та спорту (Куліш К.А.).


Голова районної ради Ю.М.Бондар

Виконання заходів за 2013 рік

програми розвитку туризму в Новобузькому районі на 2011-2015 роки


№ №

Заходи

Термін виконання

Стан виконання

1.

Координація дій місцевих органів виконавчої влади з питання туристичної роботи

2011-2015 роки

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в туристичній галузі району здійснюється відповідно до рішень районної ради :

- від 20.05.2011 р. № 91 « Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новобузького району на 2011-2014 роки « Новобужжя – 2014 », яким передбачено Розділ ІІ «Підвищення стандартів життя» , підрозділи  2.11. Розвиток «зеленого» туризму » та  2.12. Розвиток використання природних ресурсів та надрокористування » ;

- від 29.03.2011 р. « Про затвердження районної Програми розвитку сільського, зеленого туризму в Новобузькому районі на 2011-2016 роки » ;

- від 16.08.2011 р. « Про затвердження Програми розвитку туризму в ново бузькому районі на 2011-2015 роки » .

З 1.07.2013 року повноваження щодо координації дій з цього питання в районі покладено на першого заступника голови райдержадміністрації , відділ економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації , відділ освіти райдержадміністрації , сектор культури , національностей і релігій райдержадміністрації , виконавчі комітети міської та сільських рад .

Регіональний ландшафтний парк “Приінгульський”- державний об’єкт природно-заповідного фонду України місцевого значення, який належить до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області. Парк відноситься до сфери управління Департаменту економічного розвитку, торгівлі і туризму Миколаївської облдержадміністрації та повністю утримується за рахунок обласного бюджету і є бюджетною неприбутковою установою.
2.

Забезпечення розташування об»єктів туристичної інфраструктури відповідно до планування території Новобузького району

2011-2015 роки

Площа Новобузького району становить 124,3 тис. га, що складає 5,1% від території Миколаївської області.Фактична площа природно-заповідного фонду району – 3,6 тис. га, або майже 3 % від території Новобузького району.

Створено 4 території природно-заповідного фонду :

- регіональний ландшафтний парк «Приінгульський» площею 3,2 тис. га (2002 рік створення (р. ств.);

- ботанічний заказник «Пелагеївський» площею 123,5 га (1993 р. ств.);


- гідрологічний заказник «Софіївське водосховище» площею 417 га (1990 р. ств.);
- заповідне урочище «Чабанка» плошею 457,0 га (1972 р. ств.).

Заказники «Пелагеївський» та Софіївське водосховище» без зміни категорії входять до складу регіонального ландшафтного парку «Приінгульський».

Площа лісових насаджень району становить 5,8 тис.га , з них 2,3 тис.га – полезахисні смуги. До водозахисного та заповідного значення належить 5,5 тис.га. В користуванні Новобузького лісництва Баштанського держлісгоспу 1,1 тис.га, із них 0,6 тис.га – Державне заповідне урочище Чабанка.
На сьогодні туристичні послуги надаються Регіональним ландшафтним парком «Приінгульський», який створено на ділянці долини р. Інгул. Його розташування є вигідним для просування туристського продукту не лише на Миколаївщині, а й в інших областях, оскільки він знаходиться на межі з Кіровоградською областю та поруч із Дніпропетровщиною. Територія РЛП «Приінгульський» - це середовище існування багатьох рідкісних та зникаючих видів рослин і тварин, занесених до списків спеціальної охорони. Більше 20 видів рослин, які тут зростають, занесено до Червоної книги України.
Приінгулля багате на мальовничі куточки природи та видатні об’єкти. Тут можна знайти привабливі для себе місця: водойми з повільною та бурхливою течією, невеличкі водоспади, цілинні степові ділянки, штучний каньйон, виходи гранітів, чудернацькі скелі, загадковий острів посередині водосховища, лісові насадження (рис.1 ). Регіональним ландшафтним парком «Приінгульський» розроблено карту-схему привабливих для відвідування місця та об’єкти

Рис.1 Привабливі для відвідування місця та об’єкти

Найбільш цікавими для відвідування є плато «Чортів міст», скеля Стовп, берег кам’яних химер, острів, скеля Пугач, порожки, рукотворний каньйон, штучний водоспад, Садиба Тропіних, Щорсівський парк, підвісний міст через р. Інгул та ін.
В районі функціонує 220 магазинів торговою площею 21092,8 кв.метрів, 17 кіосків роздрібної торгівлі, 21 підприємство ресторанного господарства на 841 місце, 8 аптек та 3 аптечних пункти.

Місця тимчасового перебування :з/п


Назва закладу

Форма власності, відомча підпорядкованість

Місце

знаходження,

адреса


П.І.Б. керівника, контактна інформація

Коротка характеристика

1.

Готель

Приватна

Миколаївська обл.,

м. Новий Буг,

вул. Куйбишева, 1А


Гаранцян Г.А.,

(05151) 9-15-07Загальна кількість місць – 4.

Стоянка для автотранспорту.2.

Готель

Приватна

Миколаївська вул.,

м. Новий Буг,

вул. Першотрав- нева, 40


Варданян М.Е.,

(05151) 9-18-52Готель оснащений баром, кухнею. Загальна кількість місць – 7. В кожному номері душ, туалет. Стоянка для автотранспорту.

3.

Комунальний заклад «Табір відпочинку «Пелагеївський»

Комунальна

Миколаївська обл., Новобузький район, с. Пелагеївка

Кириченко Т.П.

(05151) 9-18-64Табір оснащений кухнею, літнім душем. Загальна кількість місць -20. Стоянка для автотранспорту.3.

Сприяння удосконалення системи екологічної освіти населення через засоби масової інформації та шляхи проведення тематичних бесід , вечорів, екскурсій , туристичних походів та демонстрації матеріалів екологічно-виховного характеру в закладах культури та освіти району

2011-2015 роки

З метою популяризації туристичного потенціалу Новобузького району дирекцією регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» видано 10 статей в Новобузькій районній газеті «Вперед» щодо парку, охорони довкілля, садиби Тропіних, 44 замітки розміщено на сторінці парку в Facebook.

На обласному телебаченні в телевізійних новинах Миколаївщини вийшов сюжет про РЛП «Приінгульський», який декілька разів повторювався в ефірі.

Відомості про парк розміщено в книзі А. Третяк «Допитливій малечі про цікаві речі». Подорож по Україні (видавництво Авіаз, м. Київ, 2013).

Видано буклет про парк накладом 1 тис. примірників. Виготовлено інформаційний матеріал для білборду, тематичного стенду про парк та природно-заповідний фонд Новобузького району.


Вдосконалено структуру офіційного сайту http://pryingul.inf.ua. Розширено розділи «Публікації» - «Статті РЛП» та «Освітні матеріали». На постійній основі проводиться моніторинг динамічної складової сайту. Підтримується та оновлюється сторінка в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Pryingulsky.Park.

Підготовлено інформацію про парк, яку розміщено на сайті http://ukrainaincognita.com/ - подорожі, невідомі та заповідні місця України. Ознайомитися можна за посиланням http://ukrainaincognita.com/mykolaivska-oblast/novobuzkyi-raion/sofiivka/regionalnyi-landshaftnyi-park-pryingulskyi.

Розпочато SEO-кампанію по підвищенню рейтингу сайту РЛП у пошукових системах Інтернет.

Регіональним ландшафтним парком «Приінгульський» проведено 15 еколого-освітніх заходів для школярів із сіл, прилеглих до території парку та з м. Новий Буг (школярі Березнегуватської, Кам’янської, Розанівської, Софіївської шкіл, Новобузької гімназії, Новобузьких шкіл № 1, № 4, № 7). Плановий показник – 13 заходів.

Організовано акцію «Визначні об’єкти Приінгулля очима дітей». В рамках акції проведено 8 фото-виставок. Визначено сімку визначних об’єктів Приінгулля на думку дітей-учасників, ними стали такі: водоспад, рукотворний каньйон, підвісний міст на Інгулі, вид з ботанічного заказника «Пелагеївський», скеля Пугач, порожки, Щорсівський парк.

На сторінці парку в Facebook проведено віртуальну акцію зі знайомства з претендентами на звання семи визначних об'єктів Приінгулля.


На території парку пройшла молодіжна експедиція в рамках екологічного проекту департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради «Пізнай свій рідний край» (червень 2013 р.).

Проведено заходи з екологічного виховання у бібліотеках Новобузької ЦБС за 2013 рік
« Загадкове поруч»

Вечір – мандрівка

Члени клубу «Романтик»

І кв

Ганнівська

«У лісі, лісі темному»

Урок-прогулянка

Сільська громада

І кв

Новомиколаївська

«Лікарські рослини України!»

Екологічна година

Червонобаштанська ЗОШ, 5-6 клас

І кв

НовополтавськаN2

“Сонця барви на землі”


Свято весняних квітів

Новохристофорівської ЗОШ 7-8 класи

І кв

Новохристофорівська

«Про дива і таємниці природи»

Вікторина

Члени клубу «Пролісок»

І кв

Софіївська

«Стежками царства живої природи»

Екозустріч

Члени клубу «Пролісок»

І кв

Софіївська

«Зелена аптека»

Віртуальна подорож

Члени клубу «Пролісок»

І кв

Софіївська

«Незвичайні екологічні ситуації»

Доміно

Члени клубу «Романтик»

І кв

Шевченківська

«Казка загубленого лісу»

Екологічна подорож

Члени клубу «Діалог»


ІІ кв

ЦРБ

«Знак біди:слідами Чорнобильської трагедії»


Година пам’яті

Студенти педкол.21-Б група


ІІ кв

ЦРБ

« Є в травах і квітах цілюща сила»


День бібліографії

Студенти 21-Б. гр.,12-Б гр. педколедж

ІІ кв

ЦРБ

«Ми за чисту планету»


Екологічна стежка

Користувачі бібліотеки

ІІ кв

РБД

«Чорна трагедія на кольоровій землі»

День-спомин

Учні 5- б класу Новобузької

ЗОШ №1


ІІ кв

РБД

«Тиша тишу по імені кличе»

Екологічна мандрівка по заповідним місцям району

Середній, старший шкільний вік

ІІ кв

РБД

«Жива вода дає життя»

Інтелектуально-розважальна гра

Члени клубу «Інгульські квіти»

ІІ кв

Баратівська

«Природи неповторную красу я серцем, словом, пензлем захищу »

Екологічна арена

Члени клубу «Дружба»

ІІ кв

Березнегуватська

«Лікарські рослини –цілюща сила»

Вікторина

Березнегуватської ЗОШ 6клас

ІІ кв

Березнегуватська

«Вчись і ти природу берегти»

Виховна година

Члени клубу «Романтик»

ІІ кв

Ганнівська

"Краса рідного краю - парк Приінгульський"

Екскурсія в природу

Дирекція парку, діти

ІІ кв

Кам'янська

«Ми всі – господарі природи, тож бережімо її вроду!»

Усний журнал

Члени клубу «Джерельце»

ІІ кв

Майорівська

«Складаємо оцю величну оду про цілющу живу воду»

Година екологічної мудрості

Учні Жовтневої ЗОШ 2–4 класу

ІІ кв

Жовтнева

«Пропікає душу Чорнобиль»

Урок пам’яті

Учні Жовтневої ЗОШ 7–9 класу

ІІ кв

Жовтнева

«Не насильство , а гармонійне співіснування з природою»

Екологічний урок

10-11кл.ЗОШ№7


ІІ кв

Новобузька N4

«Полин – сльозою омивається душа»

Година пам’яті

Сільська громада

ІІ кв

Новомиколаївська

«Чорнобиль не має минулого часу»

Екологічна година

Учні 10-11 класу Новополтавської ЗОШ

ІІ кв

Новополтавська N1

«Природа – джерело життя і краси»

Екологічна година

Члени клубу

“Зернятко”ІІ кв

Новохристофорівська

«На Чорнобиль летять журавлі …»

Вечір – реквієм

Різновікова категорія

ІІ кв

Новоюр’ївська

«Земля де ми живемо !»

Літературний лабіринт

Члени клубу «Барвінчата»

ІІ кв

Розанівська

«На Чорнобиль журавлі летіли»

Година пам’яті

Учні 7- 9класів

Улянівської ЗОШІІ кв

Улянівська

«Полин – сльозою омивається душа»

Година пам’яті

Червонобаштанська ЗОШ учні 8-9 класів, громада

ІІ кв

Шевченківська

«Чиста планета починається із кожного з нас»

Екологічна гра

Члени клубу «Пролісок»

ІІ кв

Софіївська

«Що я знаю про лікарські рослини?»

Вікторина

Учні Розанівської ЗОШ 5 – 9 класів

ІІІ кв

Розанівська

«Тут живу я – край мені цей любий»

Літературний вернісаж

Члени дорослого клубу «Сузір’я»

ІІІ кв

Софіївська

«Чому дощові хмари мають чорний колір?»

Урок природознавства

Члени клубу «Барвінчата»

ІV кв

Розанівська

«Торбина цікавинок про домашніх тварин»

Пізнавальна година

Члени клубу «Пролісок»

ІV кв

Софіївська

«Осінь на землі коровай на столі»

Літературна година

Члени клубу «Пролісок»

ІV кв

Софіївська

«Осінь щедра,осінь золота»


Музично-пізнавальна година

Учні 5-6класів

Улянівської ЗОШІV кв

Улянівська


4.

Забезпечення розробки нових тематичних екскурсійних програм та маршрутів історико-краєзнавчого, військово-історичного, літературно-мистецтвознавчого, архітектурного, історико-релігієзнавчого, природного напрямків.

Створення сприятливих умов для розвитку перспективних тематичних напрямів туризму, культурно-пізнавального, мисливського та рибальського, релігійного, спортивно-оздоровчого .2011-2015 роки

У Новобузькому районі діють :

-Новобузький районний історичний народний музей ;

-етнографічний музей Новобузької ЗОШ № 10;

-історико-краєзнавчий музей «Це наша з тобою біографія » Новобузької ЗОШ № 7;

-музей освіти Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва відділу освіти Новобузької райдержадміністрації ;

-музей трудової і бойової слави с.Новополтавка Новобузького району ;

-музей історії навчального закладу Новобузького педколеджу ;

-кімната бойової і трудової слави Новобузького коледжу Миколаївського Національного аграрного університету ;

-історико-краєзнавчий музей Баратівської ЗОШ ;

-Кам»янський шкільний краєзнавчий музей .


- Новобузьким районним історичним народним музеєм розроблено історико-краєзнавчий маршрут «Окраса нашого міста » :

1. вул. Леніна \ колишній торговий ряд побудований на поч. 20 ст.\

2. старовинні склади Бронштейна \ батька Троцького \ ,м. Новий Буг

3. Церква Святих Апостолів Петра і Павла, поч. 1890 рік,. м.Новий Буг

4. Жіноча гімназія \ нині гімназія \ 1891 рік,. м.Новий Буг
Крім того, на території району розташовано ряд історичних пам’яток світового значення :

1. Свято – Михайлівська церква, с.Пелагеївка, 1905 рік

2. Церква Святого Великомученика Дмитра Солунського, 1911 рік, с.Новодмитрівка

3.Маєток поміщика Гербеля С.М. (школа, 1780 рік,. с.Баратівка

4. Садиба Тропіна О.С.- земського судді Херсонської губернії, 1912 рік, с.Щорсово
Заклади культури (музеї, бібліотеки) організовують краєзнавчі екскурсії, презентації, круглі столи, тематичні години, літературно-мистецькі вечори, науково-ознайомчі семінари та майстер-класи для студентів, учнів шкіл, гостей міста та району, за участю митців, науковців, методистів художньо-етнографічних жанрів мистецтва, народних умільців, майстрів народної творчості. Культурно-мистецькому відпочинку для мешканців, гостей району та міста сприяють: концерти до державних свят, святкові імпрези до Дня міста та Днів села, вечори відпочинку, творчі звіти мистецьких колективів, які організовуються впродовж року закладами культури.

Вже традиційно проводяться:

- Районне свято «День козацтва» ;

- Районне свято «Проводи масляної» ;

- Районне свято « День міста » ;

- сільські свята с.Кам»яне та с.Софіївка «Свято Івана Купала » ;

- Районне свято « Різдвяні зустрічі в Солохи» ;

-       Районний огляд-конкурс поезії присвячений пам’яті великого Кобзаря;

-       Районний огляд-конкурс танцювальних колективів району до Міжнародного дня танцю .

Співробітниками музеїв району , місцевими краєзнавцями ведеться відповідна робота щодо пропагування туристичних можливостей району, а також для підвищення поінформованості населення в Новобузькій районній газеті «Вперед» видаються спецвипуски під назвою «Земле моя заповідна», тематичні статті й замітки. Друкуються матеріали про діючі виставки, подаються рекламні блоки про екскурсії, День відкритих дверей музеїв у м.Новий Буг 18 травня щороку , для жителів та гостей міста.

З метою створення умов для ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних природних комплексів і об'єктів, а також сприяння екологічній освітньо-виховній роботі на території регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» розроблено екотуристичні маршрути, а саме:

"Знайомство з Приінгуллям"


Шлях туристичної подорожі: м. Новий Буг (переїзд) – Свято-Михайлівський храм Свято-Михайлівського Пелагеївського жіночого монастиря (переїзд) - плато «Чортів міст» - «Скеля скам’янілих богатирів або «Стовп», р. Стовпова, верхів’я Софіївського водосховища (переїзд) – «Берег кам’яних химер», Рябчуків сад – відпочинок на облаштованій галявині.
«Стежками Приінгулля»

Шлях туристичної подорожі: м. Новий Буг (переїзд) – Свято-Михайлівський храм Свято-Михайлівського Пелагеївського жіночого монастиря (переїзд) – штучний водоспад, рукотворний каньйон (переїзд) – руїни панського маєтку Тропіна, Щорсівський (панський) парк, підвісний міст через р. Інгул (переїзд) – балка Таборна, відпочинок на облаштованій галявині.

Бажаючі можуть здійснити пішохідну прогулянку вздовж мальовничої ділянки р. Інгул, помилуватися природним руслом річки, зеленими островами, виходами скель.


«Мозаїка природи»

Шлях туристичної подорожі: м. Новий Буг (переїзд) – Свято-Михайлівський храм Свято-Михайлівського жіночого монастиря – переправа групи на плоту на лівий берег Софіївського водосховища – відпочинок на облаштованій галявині – пішохідна прогулянка прилеглими місцями, прогулянка на плоту по Софіївському водосховищу – переправа – повернення.

Функціонує офіційний сайт парку (http://pryingul.inf.ua). Інформацію про заповідний об’єкт можна дізнатися в електронній енциклопедії Вікіпедія (Wikipedia) (російсько та англомовні версії), відеоролики переглянути на www.youtube.com, чисельні фотоматеріали – в системі GoogleЕarth, карту парку – на Wikimapia (http://wikimapia.org). Сторінку РЛП «Приінгульський» оформлено у великій соціальній інтернет-мережі Facebook.

5.

Створення умов для залучення іноземних і вітчизняних інвесторів та кредитних коштів для розвитку туристичної галузі району

2011-2015

роки


В Інвестиційному паспорті району планується впровадження інвестиційного проекту по створенню кемпінгового містечка для відпочинку туристів. На території району підприємства-аналоги відсутні, тому є доцільним реалізація даного проекту. При реалізації проекту заплановано надання та розвиток туристичних послуг та забезпечення робочими місцями сільського населення. Облаштування майданчика, придбання матеріалів та обладнання (намети, катамарани, теплоізоляційні коврики, матраци, рюкзаки, рятувальні жилети, шоломи, обладнання для дитячих майданчиків ).

Розроблено проект на Всеукраїнський конкурс програм розвитку місцевого самоврядування „Популяризація краси та неповторності малої батьківщини, перлини Новобужжя - с. Пелагеївки” .6.

Забезпечення проведення туристичних змагань серед молоді

2011-2015 роки

В загальноосвітніх закладах району та Новобузькому центрі позашкільної роботи діє 26 туристичних гуртків, які охоплюють активними видами діяльності 285 учнів району, з них – в ЗОШ 14 гуртків – 210 учнів, в ЦПРДЮ 5 гуртків – 75 учнів. Крім того, в ЦПРДЮ діють гуртки з народних ремесел, а саме різання по дереву, ліплення із солоного тіста та інші види народної творчості. Даний заклад має окреме двоповерхове приміщення та обладнаний комп’ютерною технікою.

В травні 2013 року проведено районний етап змагань Чемпіонату України з пішохідного туризму, в якому взяли участь 170 учнів із 16 загальноосвітніх шкіл району. В листопаді 2013 року проведено туристсько – краєзнавчий квест, в якому прийняло участь 45 учнів. Розроблено маршрути з спортивно – оздоровчого характеру від 1 до 7 днів від 15 до 75 км з активним способом пересування .

З метою вивчення геофізичних особливостей флори та фауни регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» групи загальноосвітніх закладів району проводять дослідження « Степами рідного краю » . Волонтерські загони беруть участь у трудових акціях по прибиранню території парку . В рамках проведення позакласної роботи для учнів шкіл району проводяться пізнавальні екскурсії .

Підготовлено та видано фізико-георафічний нарис «Новобужжя-рідний край » , який містить матеріали про фізико-георафічні та туристсько-екологічні особливості Новобузького району (укладач вчитель географії Новобузької ЗОШ № 10 Мартинович А.А. ). Даний нарис рекомендовано для вивчення вчителям та учнім шкіл район .

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі ітуризму райдержадміністрації Н.О.Хриплива

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconРішення страсбург 10 липня 2014 року остаточне 15/12/2014
Це рішення набуде статусу остаточного відповідно до пункту 2 статті 44 Конвенції. Воно може підлягати редакційним виправленням
Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconЛист-інформатор №14 від 10. 04. 2014
До 20. 05. 2014 завершити роботу щодо друкування списків дітей І підлітків шкільного віку. Графік прийому матеріалів від закладів...
Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconРішення № Проект від 31 січня 2017 року м. Вашківці Про попередній розгляд Статуту Вашківецької отг
З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування,...
Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconОскільки Верховна Рада України 6 жовтня ухвалювала рішення
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради! Прошу підготуватися до реєстрації. Включіть, будь ласка,...
Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconРішення колегії від " " 2011р
М. В. Остроградського повідомляє, що на відзначення 450-річчя від дня народження Вільяма Шекспіра (1564-1616) створено «Український...
Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconУкраїна корольовська районна рада

Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconУкраїнська мова
Лист Міністерства №1/9-303 від 11. 06. 2014 Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального...
Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Керуючись рішенням міської ради від 21. 10. 2016 року №7/12/12 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22. 12. 2015 року №7/3/23...
Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconРішення від 015 року № м. Новий Буг сесія скликання Про хід виконання районної Програми розвитку сільського, зеленого туризму в Новобузькому
Новобузькому районі на 2011-2016 роки, враховуючи рекомендацію постійної комісії районної ради з питань охорони здоров я, освіти,...
Новобузька районна рада рішення від 2014 року № iconДо рішення міської ради від 10 серпня 2006року
Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка