Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентівСторінка1/17
Дата конвертації23.06.2017
Розмір2,16 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНСТИТУТ АЕРОНАВІГАЦІЇ

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ

ПРОБЛЕМИ НАВІГАЦІЇ

І УПРАВЛІННЯ РУХОМ

Тези доповідей

Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів

18 – 20 листопада 2013 року

Київ 2013

УДК 629.735.05: 621.396.933 (082)


Проблеми навігації і управління рухом: тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів; м. Київ,
18 – 20 листопада 2013 р., Національний авіаційний університет / редкол.: М.С. Кулик та ін. – К.: НАУ, 2013. – 172 с.
Збірка тез науково-практичної конференції містить короткий зміст доповідей науково-дослідних робіт молодих учених і студентів.

Розраховані на широке коло фахівців, студентів, аспірантів та викладачів.Редакційна колегія
ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР
Кулик М.С., ректор Національного авіаційного університету, д.т.н., проф., заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
ЗАСТУПНИКИ ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА
Харченко В.П., проректор Національного авіаційного університету з наукової роботи, д.т.н., проф., заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
Чепіженко В.І., директор Інституту аеронавігації, д.т.н., с.н.с.
Чередніченко Ю.А., генеральний директор ДП ОПР “Украерорух”, к.т.н.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР
Бондарев О.С., фахівець дирекції ІАН

Опубліковано в авторській редакції однією з трьох робочих мов науково-практичного семінару: українсько, російською, англійською.

© Національний авіаційний університет, 2013

ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ


Національний авіаційний університет є потужним авіаційним вищим навчальним закладом, знаним не лише в Україні, а й далеко за її межами. Тисячі його вчених та педагогів, сотні тисяч випускників зробили гідний внесок у розвиток вітчизняної та світової науки, техніки і промисловості, стали активними творцями науково-технічного прогресу.

За роки існування Національний авіаційний університет пройшов великий історичний шлях. За цей час було підготовлено понад 150 тисяч спеціалістів та магістрів, які сьогодні є візитною карткою Національного авіаційного університету в усіх регіонах України, СНД та зарубіжних країнах.

Гордістю Національного авіаційного університету сьогодні є його випускники: державні діячі, відомі науковці, керівники виробництв, науково-педагогічні працівники.

В університеті створено унікальну авіаційну базу, в складі якої – навчальний аеродром, унікальний авіаційний ангар, радіополігон та полігон авіаційної наземної техніки, тренажери та аеродинамічний комплекс з унікальною аеродинамічною трубою, яка внесена до Державного реєстру наукових об’єктів національного надбання.

Значна концентрація та інтеграція науково-педагогічних, науково-методичних, матеріально-технічних ресурсів дає змогу університету провадити цілеспрямовану політику в сфері підготовки висококваліфікованих фахівців, здійсненні наукових досліджень і розробок, а також реалізовувати перспективні плани та програми, вчасно реагуючи на зростаючі потреби суспільства.
Інститут аеронавігації створено 27 травня 2009 року (наказ ректора НАУ № 90/од від 27.05.2009 р.). Інститут є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, проводить науково-дослідну і науково-технічну діяльність у галузі аеронавігації, авіоніки, радіотехніки, телекомунікацій, електроніки та систем управління.

Діяльність Інституту аеронавігації провадиться відповідно до рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), Європейської організації з безпеки аеронавігації (EUROCONTROL), Європейського агентства з безпеки авіації (EASA), Міжнародного союзу електрозв’язку (ІТU), Інституту інженерів з електротехніки та радіоелектроніки (ІЕЕЕ) і спрямована на реалізацію міжнародної концепції глобальної системи зв’язку, навігації, спостереження і організації повітряного руху (CNS/ATM).

Підготовка фахівців проводиться висококваліфікованим професорсько-викладацьким колективом, до складу якого входять 20 професорів та 35 доцентів. В інституті працюють заслужені діячі науки і техніки України, лауреати Державної премії України у галузі науки і техніки – д.т.н., проф. В. Харченко та д.т.н., проф. В. Ігнатов, заслужений працівник транспорту, д.т.н., проф. Г. Конахович, заслужений машинобудівник, д.т.н., с.н.с. В. Конін.

Лабораторії інституту оснащені сучасною комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням, кожна кафедра обладнана спеціалізованими навчально-експериментальними лабораторіями за відповідними напрямами підготовки.

Студенти інституту проходять теоретичну і практичну підготовку на льотних тренажерах, тренажерах диспетчерів керування повітряним рухом, в лабораторіях, оснащених сучасними системами зв’язку, навігації та спостереження.

В інституті проводиться всебічна підготовка з англійської мови, яка включає: • оволодіння загальною авіаційною англійською мовою відповідно до нових вимог Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО);

 • оволодіння фразеологією англійської мови, яка застосовується при веденні радіотелефонного зв’язку; оволодіння технічною професійно-орієнтованою англійською.


Інститут аеронавігації проводить підготовку фахівців за напрямами:
Галузь знань 0701 «Транспорт і транспортна інфраструктура»

Напрям підготовки - 6.070102 «Аеронавігація»


Галузь знань 0509 «Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв’язок»

Напрям підготовки - 6.050901 «Радіотехніка»

Напрям підготовки - 6.050903 «Телекомунікації»
Галузь знань 0511 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка»

Напрям підготовки - 6.051103 «Авіоніка»


Галузь знань: 0502 «Автоматика та управління»

Напрям підготовки — 6.050201 «Системна інженерія»


Галузь знань: 0508 «Електроніка»

Напрям підготовки — 6.050801 «Мікро- та наноелектроніка»
До складу Інституту аеронавігації входять:

 • кафедра аеронавігаційних систем (АНС);

 • кафедра авіаційних радіоелектронних комплексів (АРЕК);

 • кафедра телекомунікаційних систем (ТКС);

 • кафедра авіоніки (АВ);

 • кафедра систем управління літальних апаратів (СУЛА);

 • кафедра електроніки;

 • кафедра радіоелектроних пристроїв та систем (РПС);

 • кафедра авіаційної англійської мови (ААМ);

 • Навчально-науковий центр авіаційних тренажерів (ННЦ АТ);

 • Навчально-науковий центр засобів аеронавігаційного обслуговування (ННЦ ЗАО).

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) є основою національної аеронавігаційної системи. Підприємство уповноважене державними регулюючими органами цивільної авіації здійснювати аеронавігаційне обслуговування в повітряному просторі обслуговування повітряного руху України та в повітряному просторі над відкритим морем, де відповідальність за ОПР покладено на Україну Міжнародною організацією цивільної авіації (ICAO) (далі - повітряний простір ОПР України). Відповідно до цього визначено місію Украероруху та його основні завдання.
Місія: надання безпечного та економічно ефективного аеронавігаційного обслуговування користувачам у повітряному просторі ОПР України.
Головні завдання:

 • організація повітряного руху: обслуговування повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору й організація потоків повітряного руху в повітряному просторі ОПР України;

 • організація радіотехнічного й електротехнічного забезпечення обслуговування повітряного руху та виконання польотів;

 • забезпечення діяльності та розвитку підрозділів Об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху;

 • організація аварійного сповіщення й участь у проведенні пошуково-рятувальних робіт;

 • надання аеронавігаційної інформації користувачам повітряного простору;

 • модернізація і розвиток аеронавігаційної системи України;

 • організація, забезпечення і проведення підготовки і перепідготовки фахівців підприємства;

 • соціальний розвиток колективу підприємства і соціальний захист його працівників.

Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Зарубіжна література
2015 -> Тест №1 микола вороний. Олександр олесь. Павло тичина. Максим рильський. Богдан ігор антонич. Володимир сосюра
2015 -> Озповідає про своє життя Рим 1996 Генеральний Дім Дочок Милосердя Каносіянок Via Stazione Ottavia, 70 00135 Roma Назва оригіналу
2015 -> Ю. О. Матвієнко, С. В. Матвієнко еміль крепелін. До 160-річчя з дня народження
2015 -> FHI-25.docx [александър абт биография фигурист]
2015 -> Навчальний посібник За загальною редакцією ректора Національної академії Служби безпеки України
2015 -> Програма всеукраїнської наукової конференції " історія степової україни XVII хх століття"


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17

Схожі:

Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconНаціональна металургійна академія україни
Збірка тез доповідей Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів І молодих учених
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconМатеріали науково-технічної конференції студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених «інноваційні технології» 12-13 квітня 2017 року Київ 2017
Матеріали науково-технічної конференції містять зміст доповідей науково-дослідних робіт студентів, аспірантів, докторантів та молодих...
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconМолодих учених
Матеріали VІІІ науково-практичної конференції молодих учених «Методологія сучасних наукових досліджень» (17-18 жовтня 2011 р., м....
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconНаукове товариство студентів та аспірантів фіпмв актуальні проблеми зовнішньої політики україни
Актуальні проблеми зовнішньої політики України: Матеріали Дру-\437 тої Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та...
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconПрограма VII університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів І молодих учених «молода наука-2014»
Алексеєнко А., Мала академія управління бізнесом крцмтаШ. Аналіз дискурсу ресторанного бізнесу
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconО. Г. Бандровський // Тези VIII международної конференції «Проблеми історії та археології України»
Бандровський О. Археологічні дослідження на території Закарпаття / О. Бандровський // Тези науково практичної конференції «Рятувальний...
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів icon«молода наука-2010» Збірник матеріалів університетської науково-практичної конференції студентів та молодих учених
Богдановська Н. В., заступник декана з наукової роботи факультету фізичного виховання
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconАктуальні питання теоретичної та практичної медицини Topical Issues of Clinical
Актуальні питання теоретичної та практичної медицини : збірник тез А43 доповідей ІІ міжнародної науково-практичної конференції студентів...
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconМатеріал и міжнародної науково-практичної конференції студентів, молодих вчених, лікарів та викладачів «Актуальні питання експериментальної та клінічної медицини»
Міжнародної науково-практичної конференції студентів, молодих вчених, лікарів та викладачів
Обслуговування повітряного руху україни проблеми навігації І управління рухом тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених І студентів iconПрограма та матеріали всеукраїнської наукової конференції молодих учених, аспірантів І студентівБаза даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка