Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест»Скачати 126,08 Kb.
Дата конвертації07.05.2018
Розмір126,08 Kb.

Офіційні правила рекламної Акції

«Фото-квест»

(надалі – Акція) 1. Організатор та Виконавці Акції

  1. Організатором Акції є ПрАТ «Індустріальні та дистрибуційні системи» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: 04073, м. Київ, Московський проспект, 9 корп.5, оф.501, код ЄДРПОУ 24364528.

  2. Виконавцем Акції є ТОВ «ГТ ПІАР» (далі - Виконавець), тел. (050) 4441170. Місцезнаходження Виконавця: 04210, м. Київ, пр. Героїв Сталінграду, буд. 25, кв. 57, код ЄДРПОУ: 39916763.
 1. Мета проведення Акції та інформаційна підтримка Акції

  1. Метою проведення Акції є збільшення обсягів продажу продукції під торговельною маркою (далі – ТМ) «Borjomi» («Боржомі»), привернення уваги споживачів та стимулювання придбання продукції, що реалізується Організатором в рамках його комерційної діяльності.

  2. Офіційні правила рекламної Акції (надалі – Правила) розміщуються на сайті http://www.borjomi.com/ua/ (далі – Сайт).

  3. Увага! Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу, чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу.

2.4. Коротка інформація про строки проведення Акції, її правила та умови буде доступна на сторінці в Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/events/699240940271998/permalink/708497736012985/

 1. Строк (тривалість) та територія (місце) проведення Акції

  1. Акція триває з 00.00 годин 22 вересня 2017 року до 23:59 години 25 вересня 2017 року (далі - Період проведення Акції). Період безпосередньої реєстрації Учасників в Акції – з 00.00 годин 22 вересня 2017 року до 23:59 години 25 вересня 2017 року (далі – Період реєстрації Учасників)

  2. Строки визначення Переможців Акції, що отримають Заохочення, яке вказано в розділі 5 цих Правил – 30 вересня 2017 року.

Акція проводиться на усій території України, за винятком Автономної Республіки Крим, тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться антитерористична операція.

 1. Учасники Акції

  1. В Акції можуть брати участь дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, які є зареєстрованими користувачами соціальної мережі Facebook та які в Період проведення Акції зареєструвалися для участі в Акції в порядку, що визначений в розділі 6 Правил, та повністю погоджуються з умовами цих Правил (далі – «Учасник» або «Учасники»).

  2. Не визнаються Учасниками та не мають права брати в ній участь:

– працівники Організатора й Виконавця та члени їхніх сімей;

– власники, працівники чи представники організацій, які виробляють або реалізують продукцію під ТМ «Borjomi» («Боржомі») та члени їхніх сімей;

– власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції, та члени їхніх сімей;

– іноземці та особи без громадянства;

– участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.


  1. Учасник під час участі у Акції зобов’язується:
   - дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;

- дотримуватися цих Правил та вимог користування Сайтом – http://www.borjomi.com/ua/

- вказувати повну, коректну та достовірну інформацію, що вимагаються цими Правилами у відповідних випадках;

- свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;

- не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність його участі та участі інших Учасників.

Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує своє ознайомлення з цими Правилами та повну й безумовну згоду з ними, а також надає згоду Виконавцю та Організатору на збір та обробку своїх персональних даних для цілей, зазначених в цих Правилах. Підтвердженням згоди на участь в Акції та згоди з Правилами є виконання умов Акції, згідно з вимогами розділу 6 Правил.


  1. Учасник, що не погоджується з умовами цих Правил, втрачає право на участь у Акції та право на отримання Заохочення, що вказано в розділі 5 цих Правил.
 1. Фонд Заохочень

5.1. Фонд Заохочень Акції (надалі разом - Заохочення) складається з:

5.1.1. Заохочення за 1 місце - поїздка у фото-тур Грузією, організований Мариною Карпій;

Умови та строки здійснення фото-туру визначені на сайті http://www.karpiy.com.ua/FOTOTUR.

Заохочення також включає квиток економ-класу на авіапереліт з м. Київ до


м. Тбілісі та з м. Тбілісі до м. Київ з відкритою датою, який Переможець отримує у вигляді електронного квитка на поштову електронну адресу, повідомлену Переможем після оголошення Переможця.

Для використання Заохочення учасник (переможець) має отримати (у разі відсутності) дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон за власний рахунок.

5.1.2. Заохочення за 2 місце - годинний майстер-клас по фотографії від Марини Карпій (місто Київ);

Строки проведення майстер-класу погоджуються Переможцем безпосередньо з М.Карпій.

5.1.3. Заохочення за 3 місце – блок води “Боржомі” (12 пляшок об’ємом по 0,33 л.) та брендована футболка.

Увага! Усі квитки, що складають Заохочення Акції, можуть бути використані або Учасником Акції самостійно та/або визначеними Учасником особами.

5.2. Кількість Заохочень обмежена та складає визначену цими Правилами кількість. Загальна кількість Заохочень може бути змінена за рішенням Організатора шляхом внесення відповідних змін до Правил.

5.3. Грошовий еквівалент Заохочення не нараховується та не виплачується. Заохочення обміну та поверненню не підлягають.

5.5. Організатор/Виконавець не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочення Учасником після їх одержання, за неможливість Учасником скористатись наданим Заохоченням з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Заохочення.

5.6. Заохочення може бути отримано Учасниками, що здобули право на отримання такого Заохочення, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.

5.7. Характеристики Заохочень визначаються на розсуд Організатора Акції та можуть не відповідати очікуванням Учасників Акції. Зовнішній вигляд Заохочень може відрізнятися від зображення в інформаційних матеріалах Акції.
6. Умови участі в Акції та умови визначення Учасника, який має право на отримання Заохочення.

6.1. Для того щоб взяти участь в Акції, особі, яка відповідає вимогам розділу 4 даних Правил, необхідно:

6.1.1. Зробити фотографію (фотороботу), на якій буде присутня нова банка води “Боржомі”, та у період проведення Акції (п.3.1. Правил) розмістити його на власній сторінці у соціальній мережі Facebook з хештегом #BorjomiCAN, при цьому сторінка Учасника повинна бути відкрита для публічного перегляду;

6.1.2. Поставити позначку “Відвідаю” на сторінці заходу - Великого грузинського свята з “Боржомі” https://www.facebook.com/events/699240940271998/?fref=ts

6.2. Визначення Учасників Акції, що здобули право пройти у фінальний тур Акції,, проводиться шляхом голосування комісії, що складається з представників Організатора (___ осіб), о 10:00 годині 26 вересня 2017 року. Критеріями для відбору фотографій Учасників є:

Комісія обирає 10 Учасників Акції, фотографії (фотороботи) яких будуть розміщені на фото-виставці у Національному ботанічному саду ім. Гришка, м. Київ, протягом періоду проведення Заходу - «Велике Грузинське Свято з Боржомі» 30 вересня 2017 року та 01 жовтня 2017 року; та будуть розміщені для голосування на ресурсі https://www.obozrevatel.com.

В результаті голосування на ресурсі https://www.obozrevatel.com_буде визначено трьох переможців Акції, що отримають Заохочення, вказані у розділі 5 даних Правил.

6.3. Організатор/Виконавець не компенсують будь-які витрати Учасників, які виникають у зв’язку з прийняттям участі в Акції.

6.4. Всі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

6.5. Після визначення Учасника, що отримав право на отримання Заохочення, представник Виконавця та/або залучених ним третіх осіб зв'язується з Учасником – переможцем шляхом приватного повідомлення на Facebook та домовляється про отримання Заохочень.

6.6. Кожен Учасник при опублікуванні своєї фотографії передає Організатору усі виключні майнові права на безоплатне використання своєї фотографії (фотороботи), розміщеної згідно п.6.1.1. Правил, без будь-яких обмежень, у тому числі для розміщення її на фото-виставці (п.6.2. Правил).

6.7. Забороняється:

• публікувати фотографії, авторські права на розміщення яких належать іншим особам. Відповідальність за розміщення фотографії, право на розміщення якої належить іншим особам, несе Учасник Акції, який розмістив таку фотографію

• розміщувати фотографії, зміст та/або назва, та/або опис яких мають рекламний характер.

• розміщувати фотографії з елементами еротичного, порнографічного, сексуального характеру, расової, майнової, релігійної та будь-якої іншої дискримінації, що містять елементи жорстокості, насилля, відтворюють процес вживання алкогольних напоїв, наркотичних чи психотропних засобів, паління цигарок або ті, які порушують вимоги чинного законодавства України, зокрема, зміст яких не відповідає вимогам Закону України «Про захист суспільної моралі». Відповідальність за порушення законодавства України у сфері авторського права при розміщенні фотографій несуть учасники Акції.

6.8. Учасники Акції гарантують, що вони є авторами розміщених фотографій, та фактом участі в Акції не порушують права інших осіб. У випадку порушення вказаних гарантій Учасники Акції зобов’язані сплатити Замовнику усі можливі збитки.

7. Порядок та строки отримання Заохочень

7.1. Порядок та строки отримання Заохочень.

7.1.1. Заохочення надсилається Учаснику, який отримав право на отримання Заохочення, протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту визначення такого Учасника.

7.2. Учасник, який здобув право на отримання 3аохочення для його отримання повинен протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту отримання повідомлення про перемогу в Акції (якщо інше додатково не буде узгоджене з представником Виконавця та підтверджене таким представником) направити Виконавцю Акції електронною поштою на адресу для отримання Заохочення всі необхідні визначені Виконавцем документи.УВАГА! Виконавець/Організатор не здійснюють відправку Заохочень на територію зони проведення АТО (Антитерористичної операції), Автономну Республіку Крим та тимчасово окуповані території України.

Будь-які претензії від Учасників з причин вказаних вище у цьому пункті не приймаються та жодні компенсації не виплачуються.

7.3. У разі відмови від надання та/або підписання необхідних документів, така відмова вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Заохочення, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора/ Виконавця будь-якої компенсації.

7.4. Заохочення, що не будуть отримані Учасниками за вказаною ними адресою, повертаються відправнику. В цьому випадку вважається, що такий Учасник добровільно відмовився і автоматично втрачає право на отримання Заохочення та/або будь-яких компенсацій в т.ч. і грошової від Організатора/Виконавця Акції, а Організатор залишає за собою право розпорядитися таким Заохоченням на власний розсуд.

7.5. У разі виявлення Організатором під час проведення Акції факту шахрайства, порушення прав третіх осіб тощо з боку Учасника Акції, такий Учасник втрачає право участі в Акції та не може бути визначений переможцем та отримати Заохочення.


8. Додаткові умови Акції.

8.1. Заохочення може бути отримано Учасником лише на умовах цих Правил.

8.2. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності стосовно використання Учасником Заохочення після одержання його таким Учасником.

8.3. Обов’язок по несенню усіх податкових зобов’язань у зв’язку з формуванням та врученням Фонду Заохочень Акції Переможцям Акції, врученням Заохочень, якщо інше не передбачено даними Правилами, покладається на Виконавця, з урахуванням норм чинного законодавства України.

8.4. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

8.5. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського/електронного та телефонного зв’язку, а також операторів та інших служб транспортування/перевезення, що залучені в рамках Акції.

8.6. Організатор/Виконавець залишає за собою право включити в Акцію інші Заохочення, не передбачені цими Правилами.

8.7. Організатор/Виконавець не несе жодної відповідальності за неотримання будь-яким з Учасників Заохочень, з будь-яких причин, у тому числі з причини невиконання (несвоєчасне виконання) своїх обов'язків Учасниками, передбачених цими Правилами, за настання обставин непереборної сили (форс-мажор) тощо.

8.8. Організатор/Виконавець не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Заохочень. Організатор/Виконавець не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками і прав на одержання Заохочень. Організатор/Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

8.9. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі - Закон) Учасникам повідомляється:

8.9.1. Володільцем персональних даних Учасників є Організатор;

8.9.2. Персональні дані Учасників обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;

8.9.3. з метою обробки персональних даних, обробляються ім’я, прізвище, по-батькові, ідентифікаційний номер, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса реєстрації Учасників тощо;

8.9.4. з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача третім особам), знеособлення, знищення персональних даних;

8.9.5. Розпорядником персональних даних Учасників є Виконавець, якому надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;

8.9.6. персональні дані Учасників без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення, можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 8.9.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;

8.9.7. персональні дані Учасників будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних, окрім номерів телефонів та адрес електронної пошти Учасників, які були використані для участі в Акції, та будуть використовуватися для рекламних та маркетингових цілей Організатора. Персональні дані Учасників будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 8.9.2. цих Правил, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних, якщо інше не передбачене даними Правилами;

8.9.8. Учасники можуть відкликати згоду на обробку персональних даних надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочень;

8.9.9. Учасник, який отримав право одержати Заохочення володіє всіма правами передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

8.10. Беручи участь в Акції кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою (в тому числі, Учасник надає свою безумовну згоду на використання його імені та зображення в рекламі у відповідності із ст. 8 Закону України «Про рекламу), в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, фото-, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані Учасником при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників, створені під час проведення Акції та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора і використовуються без будь-якого відшкодування, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих Заохочень (без додаткових виплат). При цьому всі виключні майнові авторські та суміжні права, на використання об’єктів інтелектуального права, створених за участю Учасників, включаючи, але не обмежуючись: права на відтворення (в тому числі тиражування), на поширення, на імпорт, на публічний показ, на публічне виконання (сповіщення), на передачу в ефір, на повідомлення загалу по кабелю, на переклад, на переробку, є власністю Організатора. Учасники автоматично дають згоду на подальшу передачу таких майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності, створені з їх участю, з моменту їх участі у Акції та/або створення таких об’єктів.

8.11. Учасник, що здобув право на отримання Заохочення, не може передавати своє право отримати таке Заохочення третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.

8.12. Правила Акції можуть бути змінені Організатором, про що буде повідомлено у спосіб, що вказаний в п. 2.2. цих Правил.

8.13. Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів та адреси електронної пошти Учасників, які будуть зібрані за час проведення Акції, у власних маркетингових та рекламних цілях без отримання додаткової згоди Учасників. Також, беручи участь у Акції, кожен Учасник дає згоду на отримання SMS-повідомлень на номер його мобільного телефону та повідомлень на його електронну пошту, які міститимуть новини та інші інформаційні/рекламні повідомлення від Організатора у майбутньому. Відмовитися від отримання повідомлень можна шляхом надсилання повідомлення про відмову від підписки, або зателефонувавши по номеру вказаному у повідомленні.

8.14. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.8.15. Організатори Заходу «Велике Грузинське Свято з Боржомі» не мають відношення до проведення цієї Акції та не приймають участі у будь-яких суперечках стосовно умов проведення Акції, визнання будь-яких осіб Учасниками Акції/переможцями та прав на одержання Заохочень.
Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconОфіційні правила акції «11 друзів андерса» на ретро fm організатор Акції
Організатором Акції «11 друзів андерса» (надалі — Акція) є радіостанція
Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconПрограма відзначень 70-х роковин акції
Дискусія: «Суспільне сприймання акції „Вісла”» за участю, зокрема, Уповноваженого у справах прав людини Адама Боднара, відомого журналіста...
Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconНа уроках світової літератури Інтернет технологія освітній веб-квест Тема заняття: «Е. Т. А. Гофман. Казка новела «Крихітка Цахес на прізвисько Циннобер» Підготувала: Літвінова С. П
Актуальність методики квест-уроку пов’язана з інноваційними напрямками освіти, в яких інформаційно-комунікативні технології виступають...
Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconСвято праці (День праці) – 1 Травня
Канади та США через спроби введення восьмигодинного робочого дня, загинули осіб. Трагедія сталася під час розгону акції в Чикаго....
Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconПравила спілкування з книжкою. Гігієна читання. Правила користування книгою. Читання, яке не вадить здоров’ю
Подорож по бібліотеці. Бібліотекар. Читач. Бібліотека домашня та шкільна. Книжкові виставки, стелажі. Самостійний вибір книг
Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconНаказ №01-осн / 10 Про проведення районної акції «Запоріжжя читає Шевченка»
Запорізької обласної державної адміністрації від 11. 01. 2014 №005-осн «Про проведення обласної акції «Запоріжжя читає Шевченка»...
Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconПорядок проведення фото- та відео зйомки в судовому засіданні
Будь-яке висвітлення судового процесу є цікавішим, коли воно підкріплене відео чи фото матеріалами. Однак, чи завжди журналісти можуть...
Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconФото ініціативи, організації, фото керівника організації, керівника проекту, річний звіт, презентацію ініціативи надсилати на електронну адресу

Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconФонетика ( від грецького phonetikos – звуковий) — це розділ мовознавства, що вивчає звуковий склад мови та різноманітні звукові зміни, які відбуваються в мовленнєвому потоці
Сьогодні ми розпочинаємо вивчати правила української мови. Але на сторінки «Веселих картинок» можуть потрапити тільки сміх І дива....
Офіційні правила рекламної Акції «Фото-квест» iconЗвіт про роботу Національного культурного центру України в Москві за 2013 рік зміст вступ
Офіційні візити


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка