Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2Скачати 462.91 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації25.07.2017
Розмір462.91 Kb.
  1   2   3Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії № 2

Директор Диканської гімназії №2 Сотник Алла Дмитрівна.

Закінчила Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка за спеціальністю вчитель української мови та літератури. Стаж роботи: загальний 42 роки, на посаді директора 26 років.

Сотник А.Д. – відповідальна, вимоглива, принципова, тактовна, інтелігентна, доброзичлива і чуйна, комунікативна, відзначається педагогічною культурою, яка реалізується в різноманітних видах професійної діяльності, у тому числі управлінської.

Головна мета її роботи – формування свідомого громадянина України, здатного оцінити надбання, досвід своїх нащадків, обрати власний шлях на тернисті дорозі життя.Інтеграція сучасних педагогічних технологій інтерактивного, особистісно-орієнтованого, проектного навчання на основі постійного розвитку критичного мислення учнів дає змогу розвивати здібності, а значить формувати творчу особистість учня.

Про високу педагогічну майстерність вчителів гімназії свідчать щорічні перемоги в районному конкурсі професійної майстерності «Учитель року», активна участь в обласному етапі: Олефір Н.В. (2004 р.), Чуприна Н.О. (2007 р.), Сулима В.І. (2004, 2007 рр.), Зелененька Л.А. (2009 р.), Бережна Є.О. (20011 р.), Вихватнюк В.В. (2011 р.), Бехтер І.Л. (2007 .-в номінації «Історія», 2009 р.- переможець обласного конкурсу, учасник заключного етапу Всеукраїнського конкурсу в номінації «Правознавство»).

Мета діяльності Диканської гімназії №2 – сприяння збагаченню наукового, інтелектуального, духовного потенціалу України.

Мета діяльності педагогічного колективу Диканської гімназії №2 – підготовка випускника, який володіє базовими знаннями та певним обсягом додаткової освіти, що дозволяє йому успішно зорієнтуватися в умовах сучасного життя, бути конкурентноздатним при вступі до ВНЗ, а також спроможного до особистісного та професійного самовизначення на основі відповідного рівня функціональної грамотності за життєвої компетентності.

Вчителі гімназії дбають про чуйне ставлення до внутрішнього світу учнів, не нав’язують їм своїх думок, ведуть діалог на рівних. Гімназія сприяє розвитку творчих здібностей дитини, поважає особистість, виховує в дусі прав людини.

Педагоги школи володіють навичками дослідницької і проектної діяльності, що дозволяє їм удосконалювати процес реалізації освітніх ініціатив в інноваційному режимі.Покас Наталія Анатоліївна

вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи,

стаж роботи -32 роки, вища категорія, старший вчитель.Біографічна довідка.

Рік народження: 1960 р.

Місце навчання: Полтавський Державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка.

Фах: Спеціальність - «Математика».

Кваліфікація - учитель математики середньої школи.

Трудова діяльність: 3 15 серпня 1981 року - вчитель математики і вихователь групи продовженого дня Диканської середньої школи, з квітня 1984 року -вчитель математики Диканської середньої школи. З 23 серпня 2000 року-заступник директора з навчально- виховної роботи і вчитель математики Диканської гімназії №2Педагогічна діяльність. Грамоти:

* Почесна грамота Управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за результативну роботу з організації навчально-виховного процесу, вагомий внесок у виконання обласних освітянських програм. - 2003р. - Грамота Полтавської обласної державної адміністрації за сумлінну багаторічну працю та вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти. - 2008р.Сертифікати.

- Підтвердження проходження навчання і завершення 8-ми годинного курсу підготовки інструкторів для забезпечення проведення ЗНО. 2007р.

- Про успішне завершення 64-годинного курсу за програмою «Програма для майбутнього». 19.09.2011 рік.

- Пройдено навчання за курсом «Основи інформаційно-комунікаційних технологій» 29.12.2007р. ПОІПОПМетодичні розробки:

 • «Математичні задачі з економічним змістом» - 2009р.

 • «Основні властивості найпростіших геометричних фігур» - Підсумковий урок з геометрії в 7класі. - 2008р.

-« Рівняння, які зводяться до квадратних» - Урок - залік з елементами ділової гри -2010р. (Інформаційно-методичний журнал «Школа» №10, жовтень 2010) -« Математичний КВК». Збірка сценаріїв для проведення позакласних заходів з математики. - 2011р.

- «Обернені тригонометричні функції» - Відкритий урок з алгебри


в 10 класі.-2012р.

Участь у конференціях, семінарах, виставках-ярмарках:

- Семінар вчителів інформатики Диканського району « Підвищення


ефективності навчально-виховного процесу шляхом впровадження
інноваційних технологій, сучасних форм і методів навчання» - 2010р.

 • Семінар директорів ЗНЗ Диканського району « Передові педагогічні технології в навчальному процесі та результативність їх впровадження» -2006р.

 • Районний семінар вчителів математики «Активізація розумової діяльності учнів на уроках математики, як засіб підвищення рівня навчальних досягнень учнів» - 2004р.

 • Районний семінар вчителів математики «Інноваційні технології на уроках математики» - 2007р.

 • Обласний семінар заступників директорів ЗНЗ з НВР «Управління якістю освіти» - 2010р., м. Кременчук.

 • Обласний семінар заступників директорів ЗНЗ з НВР «Науково експериментальна діяльність в закладах освіти за допомогою комп'ютерних засобів забезпечення» - 2008р.

Успіхи учнів:

1. 2 місце на районній олімпіаді з математики: Молька В’ячеслав 2011р., Маложиленко Едуард 2012р.Результати навчально-методичної роботи:

Активний учасник районних методичних семінарів та методичних об'єднань вчителів математики та заступників директорів з навчально-виховної роботи.Робота з батьками:

Тісна співпраця з батьками , проведення батьківських зборів та педагогічних конференцій для батьків.Кальник Людмила Іванівна

вчитель російської мови та світової літератури, заступник директора з виховної роботи ,

стаж роботи -22 роки, вища категорія, старший вчитель.Біографічна довідка.

Рік народження: 1968 р.

Місце навчання: Полтавський Державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка.

Фах: Спеціальність - «Філологія. Російська мова і література.» Кваліфікація - вчитель російської мови і літератури.

Трудова діяльність: 3 15 серпня 1990 року - вчитель української мови і літератури Великорудківської середньої школи, з вересня 1991 року - вчитель російської мови і літератури Великорудківської середньої школи , з 15 вересня 1994 - вчитель російської мови і зарубіжної літератури Диканського навчально виховного комплексу ім. М.В.Гоголя, з 1998-заступник директора з виховної роботи Диканського НВК ім. М.В. Гоголя. З 15 серпня 2000 року-заступник директора з виховної роботи і вчитель російської мови і зарубіжної літератури Диканської гімназії №2Педагогічна діяльність.

Грамоти:

- За 1 місце у районному конкурсі «Класний керівник» -1995р. Відділ освіти Диканської райдержадміністрації.

- За успішну організаторську та виховну роботу в учнівському колективі - 2002р. Диканська рай держадміністрація.

- За активну роботу по впровадженню системи виховної роботи та з нагоди професійного свята. -2003р. Диканська райдержадміністрація, Диканська районна рада.

- За належний рівень суддівства в обласних змаганнях інтелектуальної гри «Дебати -2007» -2007р. Управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

-За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток національної освіти та за підсумками атестації 2010-2011 н. року. -2011р. Управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.Подяки:

- За творчий підхід до виховання підростаючого покоління. - 1994р. Обласне управління освіти.

- За значні успіхи і творчу працю в справі навчання і виховання дітей та з нагоди професійного свята. - 1995р. Диканська районна рада.

- За творчу сумлінну працю, успіхи в справі навчання і виховання

підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток матеріальної бази навчального закладу. -1997р. Обласне управління освіти.

Сертифікати.

- Підтвердження проходження навчання і завершення 8-ми годинного курсу підготовки інструкторів для забезпечення проведення ЗНО. 2007р.

- Про успішне завершення 64-годинного курсу за програмою Іntel «Програма для майбутнього». 19.09.2011 рік.

- Пройдено навчання за курсом «Основи інформаційно-комунікаційних технологій» 29.12.2007р., ПОІППОМетодичні розробки:

- «За театральною завісою...» 2009р.

-«В людині має бути все прекрасним..» Матеріали до уроків за творчістю А.П/Чехова. 2010р. -«Вшануймо Гоголя прославлене ім'я» - 2010р.

- «На крилах прощального вальсу». Збірка сценаріїв для проведення випускних вечорів у школах. -2011р.Участь у конференціях, семінарах, виставках-ярмарках^

- Переможець районного конкурсу «Класний керівник» -1992р.

- Переможець районного конкурсу «Класний керівник» -1995р.

- Переможець районного конкурсу «Учитель року» у номінації вчителів світової літератури - 2008р.

- Учасник Всеукраїнської науково - практичної конференції «Учнівське самоврядування в школі - основа виховання громадянської активності школяра» - 2008р.

- Обласний семінар заступників директорів шкіл на базі Диканської гімназії №2 «Туристсько - краєзнавча робота в школі» -2011р.

- Обласний семінар заступників директорів шкіл та керівників театральних гуртків на базі Полтавського інтернату №1 - 2012р. Обласний семінар «Впровадження освітньої технології «Щоденник» у навчальних закладах області» для керівників за маршрутом м. Кременчук - м. Полтава. 2011 рік.

- Районний семінар на базі Байрацької загальноосвітньої школи

Диканського району «Сучасні виховні технології» Лютий 2012 рік.

- Семінар па базі Диканської гімназії №2 «Організація туристсько-краєзнавчої роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району». 20.10.2011 рік.

- Семінар на базі відділу освіти «Методичні рекомендації по написанню

науково-дослідницьких робіт МАН» для вчителів - предметників загальноосвітніх шкіл Диканського району. 2010 рік.Успіхи учнів:

 1. Переможець районної олімпіади з російської мови і учасник обласної (4 місце ) Чуприна Ольга 2011р.

 2. 1 місце на районному конкурсі, 1 на обласному зональному конкурсі шкільної команди КВК -2012р.,

Результати навчально-методичної роботи:

Активний учасник районних методичних семінарів та методичних об'єднань вчителів світової літератури та російської мови .

Учасник творчої групи заступників директорів шкіл з виховної роботи при

ПоІПОПП.


Робота з батьками:

Тісна співпраця з батьками , організація роботи загальношкільного

батьківського комітету, проведення педагогічний конференцій для батьків.

Громадська робота:

Громадський інспектор з охорони прав дитини.Позакласна робота:

 1. 2000-2012 р. - керівник клубу КВК « Польський квартал»

 2. Перші місця в обласному та районних етапах різноманітних шкільних конкурсів.


Педагогічний портрет учителя

Чуприни Наталії Олексіївни

Рік народження -17 серпня 1968 року.

Фахвчитель української мови та літератури,

Кваліфікаційна категорія – вища, звання - старший учитель.

Стаж роботи - 20 років

Свою трудову діяльність розпочала по закінченні Полтавського інституту ім. В.Г.Короленка у 1992 році у Бірківській середній школі Зіньківського району. З жовтня 1993 року по 2000 рік працювала учителем української мови та літератури Диканської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

З серпня 2000 року - учитель української мови та літератури Диканської гімназії №2

Нагороди: Грамота обласної державної адміністрації управління освіти і науки за сумлінну працю в галузі освіти (2007 р,), Грамота Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.Остроградського як автора кращої роботи IX обласного ярмарку педтехнологій (2002 р.), Почесна грамота обласного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління (2002 р.), Подяка Диканської державної райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю (2003 р.), Грамота виконкому Диканської селищної ради за сумлінну працю (2005 р.), Грамота Диканської районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю (2004 р.), Грамота Диканської районної державної адміністрації та районної ради за творчу роботу з обдарованими дітьми (2006 р.), Почесна грамота відділу освіти Диканської районної державної адміністрації за перемогу у конкурсі «Класний керівник - 2004» (2004 р.), Полтавського обласного інституту післядипломної освіти ім. М.Остроградського за участь у XV обласному ярмарку педагогічних технологій (2012 р.), Грамота обласної державної адміністрації управління ї науки за сумлінну працю (2012 р.).

Участь у конкурсах: переможець районного конкурсу «Учитель року-2007» та учасник обласного конкурсу.

Переможець районного конкурсу «Класний керівник - 2004» та учасник заочного обласного конкурсу.Друковані видання: розробка уроку «Найтяжча кара звалася життям» та позакласного заходу, присвяченого творчості Ліни Костенко (газета «Вивчаємо українську мову та літературу», листопад 2010 р.).

Участь у конференціях, ярмарках, громадська робота:

 • Обласний семінар-практикум наукових керівників МАН України «Інтеграція науки і освіти - наступність етапів підготовки наукової еліти» (2012)

 • Участь у роботі обласної літературної студії «За обрії» при Полтавському ОЦЕВУМ .

 • Керівник шкільного літературного гуртка «Рідне слово».

 • Керівник шкільного методичного об'єднання класних керівників.

 • Участь у перевірці робіт ЗНО

Успіхи учнів:

2000-2001 р. - учениця 11 класу Гончаренко Ольга -1 місце в II етапі та З місце в III (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; Ладур 0.-2 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

2002-2003 н.р. - учениця 9 класу Пругло Т. -1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

2003-2004 н.р. - - учениця 10 класу Пругло Т. -1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

2004-2005 н.р. –учениця 11 класу Пругло Т.-1 місце в районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури;

2006-2007 н.р. - учениця 7 класу Крупицька І. -1 місце на II (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

2007 - 2008 н.р. - учениця 7 класу Чуприна О.-І місце на II (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, 1 місце в II (районному) турі конкурсу ім.. П.Яцика; учениця 8 класу Крупицька І. - 2 місце на II (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; учениця 9 класу Різніченко Б. -1 місце на II (районному) етапі

Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, 1 місце в ІІ (районному) турі конкурсу ім.. П.Яцика.

2008-2009 н.р. - учениця 8 класу Чуприна О. посіла І місце в II етапі олімпіади з української мови та літератури та І місце в районному турі конкурсу ім. П.Яцика; учениця 9 класу Крупицька І. - II місце в районному етапі олімпіади з української мови та літератури та II місце в конкурсі ім. П.Яцика.

2009- 2010 н.р. - учениця 9 класу Чуприна О. посіла І місце в І! (районному) турі конкурсу їм. П.Яцика і 1 місце в конкурсі їм. П.Яцика (районний тур); учениця 10 класу Крупицька і. -1 місце в II (районному) етапі олімпіади з української мови та літератури і II місце в конкурсі ім. П.Яцика (районний тур).

2010-2011 н.р. - учениця 10 класу Чуприна О. посіла І місце в II етапі олімпіади з української мови та літератури, І місце в І! (районному) турі конкурсу їм. П.Яцика; учениця 11 класу Крупицька І. - II місце в районному етапі олімпіади з української мови та літератури та 1 місце в конкурсі ім. Т.Шевченка (районний етап).

2011-2012 н.р. - учениця 11 класу Чуприна О. посіла III місце в II етапі олімпіади з української мови та літератури; учениця 8 класу Гордівська І. -1! місце в районному етапі олімпіади з української мови та літератури та II місце в конкурсі ім. П.Яцика; учениця 11 класу Пархоменко Т. -1 місце в конкурсі ім.Т.Шевченка (районний етап).

2012-2013 н.р. - учениця 5 класу Гальченко А. - 2 місце в конкурсі ім. Т.Шевченка та 2 місце в конкурсі ім. П.Яцика; учениця 9 класу Гордівська І. - З місце в районному етапі олімпіади з української мови та літератури та II місце в конкурсі ім. П.Яцика.

Бережна Євгенія Олександрівна,

вчитель української мови та літератури

Народилася 25 липня 1973 року, навчалася в ПДПІ ім. В.Г. Короленка, закінчила інститут 1997 року за фахом - учитель української мови та літератури.

Розпочала свою трудову діяльність в 1990 р. помічником вихователя д/с №1 "Ромашка", потім працювала старшою піонервожатою Стасівської серед­ньої школи, з червня 1995 року - вчитель української мови та літератури Диканського НВК імені М.В. Гоголя, а з 2000 року - вчитель української мови та літера­тури Диканської гімназії № 2.

Нагороджена Грамотою відділу освіти за активне впровадження в практи­ку роботи передових педагогічних технологій та за результатами атестації, По­дякою за участь у районному конкурсі «Учитель року-98» (1998 рік) , Грамотою відділу освіти за активне впровадження в практику роботи передових педагогіч­них технологій та за результатами атестації 2008 року (2008 рік), грамотою Ди­канської районної ради за перемогу в районному етапі конкурсу «Учитель року -2012», Дипломом ПОІППО ім. М.В. Остроградського за участь у II турі всеукраїн­ського конкурсу «Учитель року - 2012» .

В газеті «Українська мова та література» (1998р.) друкувала статтю «Деякі методичні рекомендації до вивчення розділу «Будова слова» в курсі української мови для 5-го класу.» .

Приймала участь у семінарі-практикумі для вчителів української мови та лі­тератури (16.03.2005р.)з теми «Інтерактивні методи навчання на уроках україн­ської мови та літератури» ,що відбувся у Диканській гімназії №2. Проводила від­критий урок « Узагальнення і систематизація знань з теми «Звертання» (україн­ська мова, 8 клас) Відвідувала семінар вчителів української мови та літератури з теми «Розвиток пізнавальної активності та творчих здібностей на уроках україн­ської мови та літератури» (08.04.2010р.) у Великорудківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та методичний фестиваль учителів української мови та літера­тури « Школа XXI століття - це культурний центр , що сприяє становленню духов­ності учня . Місце вчителя-словесника в ньому» , що відбувся у Балясненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (15.03.2011р.). Була запрошена на науково-теоретичну конференцію «Норми української літературної мови у сучасному со­ціолінгвістичному вимірі» (16.02.2012р.), що проходила у Великобудищанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. 30-31 жовтня 2012р. приймала участь у творчій зустрічі учителів української мови та літератури Миколаївської та Полтав­ської областей «Від Івана Котляревського до Миколи Аркаса» , де була актив­ним учасником майстер класу «Конструювання сучасного компетентісно-діяльнісного уроку літератури за змістовими лініями Державного стандарту ба­зової і повної загальної середньо освіти» .

конкурсу, Бережний 1.(8 клас)та Шилко А.(11 клас) зайняли III місце на II етапі олімпіади з української мови та літератури.

Щодо роботи з батьками , то цей аспект розглядається в повній спів­праці . Вони допомагають у підготовці виховних класних та позакласних заходів , організовують та фінансують екскурсії рідним краєм .3 2005по 2013 н.р. разом з батьками організували екскурсії класу до Кременчука , Комсомольська , Києва , Запоріжжя, Дніпропетровська, Софіївки ,Сум , Переяслава - Хмельницько-го,Петриківки , Богданівки , Григоро-Бригадирівки , о. Хортиці ,Миргорода, Лу­бен, Полтави. Діти завжди з цікавістю та інтересом вирушають у подорожі.

З 2005 по 2009роки очолювала профспілковий комітет Диканської гім­назії №2 . Робота членів профспілки відзначалася професіоналізмом , відповіда­льністю та організаторськими здібностями і визнана педколективом школи.

Позакласна робота як учителя української мови та літератури теж має свої позитивні результати: з 2000-2001 н.р. була керівником театрального колек­тиву «Театрал» , що зайняв II місце на районному огляді-конкурсі , кілька років була керівником гуртка «Етика на кожен день» та поетичного гуртка «Лірики».

Практичне застосування наведених вище прикладів зарекомендувало до себе як доцільне, результативне, позитивне.

Гордівська Юлія Станіславівна

учитель англійської мови

стаж роботи -13 років, категорія - ІБіографічна довідка.

Рік народження: 1977 р.

Місце навчання: Харківський Державний педагогічний університет

ім. Г. С. СковородиФах: Спеціальність - "Філологія. Українська мова і література, англійська

мова."


Кваліфікація - учитель української мови і літератури та англійської мови.

Трудова діяльність: з 2000 року - учитель англійської мови Диканської гімназії №2.

Педагогічна діяльність.

Грамоти: За наслідками атестації та з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти України (30.09.2009., відділ освіти Диканської райдержадміністрації)

Подяки: За наукове керівництво роботою Тютюнник Наталії Сергіївни, учасниці конкурсу наукових робіт учнів 10 -11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Полтави та області "Разом - до вершин життєвого успіху Кожного" (Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет

економіки і торгівлі ", 2012р.)Методичні розробки:

- Розробка уроку за темою "Світ музики "


Розробка уроку за темою "Книги у нашому, житті»

Розробка уроку за темою "Видатні культурні діячі Великої Британії"

Гра брейн -ринг з культурологічним аспектом

Підготовка та проведення заходів на тижні іноземної мовиУчасть у конференціях, семінарах, виставках-ярмарках.

- Учасник районного конкурсу "Учитель року" у номінації вчителів


англійської мови 2009 року.

- Учасник обласного семінару-практикуму наукових керівників ввіділення


філології та мистецтвознавства Полтавського територіального відділення МАН
України "Інтеграція науки і освіти - наступність етапів підготовки наукової
еліти ", 2012 р. м. Полтава

Учасник засідання круглого столу конкурсу наукових робіт учнів 10 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтави та області "Разом - до вершин життєвого успіху Кожного" (Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі ", 2012р.)Успіхи учнів:

1. Переможець районної олімпіади з англійської мови - 2 місце і учасник

обласної Тютюнник Наталія 2011 р.


 1. З місце на районному турі олімпіади з англійської мови Тютюнник Наталія 2012 р.

 2. Тютюнник Наталія отримала диплом 3 ступеня за наукову роботу "Становлення та розвиток англійської мови як глобальної" у конкурсі наукових робіт учнів 10 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтави та області "Разом - до вершин життєвого успіху Кожного" (Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі ", 2012р.)Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3

Схожі:

Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconАнтін Лотоцький (1881 – 1949)
Січових Стрільців, учителя Рогатинської приватної гімназії, талановитого дитячого письменника І видавця, набуло заслуженої популярності...
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconЯк писати наукову роботу з філології (поради учителя-практика)
Людмила Ігорівна, керівник секції „Українська мова та теорія літератури” цром м. Макіївки, учитель-методист Макіївської гімназії...
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconСтруктура портфоліо Професійний портрет учителя
«Використання сучасних технологій та інтерактивних методів роботи на уроках музичного мистецтва, як засобу підвищення рівня естетичного...
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconХарківський індустріально-педагогічний технікум
Харківського індустріально-педагогічного технікуму порушуємо клопотання щодо зміни назви навчального закладу. У подальшому просимо...
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconВідділ освіти Збаразької районної державної адміністрації Районний методичний кабінет
Обладнання: комп’ютер, телевізор, підручник, портрет письменника, доповідь, фрагменти кінофільму «Камінний хрест», презентації учнів,...
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconТема Образ Максима Яценка, твердість його переконань, увага І повага до інших. В. Г короленко «Сліпий музикант». Мета
В. Короленка «Сліпий музикант» (мовою оригіналу або в перекладі на вибір учителя); ілюстрації до твору (на вибір учителя); фрагменти...
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconУроках біології Методична розробка учителя біології вищої категорії учителя-методиста
Щоб вирішити ці проблеми необхідно мати на увазі два завдання, які тісно пов’язані між собою
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconОгляд журналу «Педагогічний пошук» 2 (82) / 2014
«офіціозної, робленої, бездумної патетики», припинити «фальшиве ідолопоклонство, стереотипне славослів’я» на адресу Тараса Григоровича....
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconСценарій святкового вогника до дня Учителя «Церемонія нагородження учителів золотими медалями»
Дня учителя. При підготовці зіткнулася з тим,що є дуже багато матеріалів,але такого, щоб задовольнив не було. Тому я,використавши...
Педагогічний портрет учителя Диканської гімназії №2 iconПередовий педагогічний досвід
Під поняттям педагогічний досвід розуміють сукупність знань, умінь І навичок, здобутих у процесі практичної навчально-виховної роботи....


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка