«Подаруй книги рідній бібліотеці»Скачати 109,64 Kb.
Дата конвертації25.07.2017
Розмір109,64 Kb.

«Подаруй книги рідній бібліотеці»

У вересні 2016 року Благодійна організація «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» – офіційний партнер Української бібліотечної асоціації – разом з провідними видавництвами України започаткували акцію «Подаруй книги рідній бібліотеці».


Мета акції – надати зручний інструмент приватним благодійникам та соціально-відповідальному бізнесу для оновлення фондів бібліотек новими сучасними книгами українських видавництв. 

За умовами акції кожен бажаючий може придбати пакет книг від українських видавництв, перерахувавши відповідну суму у якості благодійної допомоги на рахунок Благодійного фонду, та подарувати їх одній з бібліотек нашої країни. Це може бути бібліотека у рідному місті чи селі, а також бібліотека переможниця конкурсу «Бібліотека – як сучасний інформаційний центр». 

Серед партнерів акції такі провідні видавництва: «Фоліо», «Наш формат», «Брайт Стар Паблішинг», «Самміт-книга», «Видавництво Анетти Антоненко», Видавництво «Основи», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Ранок», «Час майстрів», «КМ букс».  

Важливою перевагою акції є знижка, яку видавництва надають в межах цього благодійного проекту, та безкоштовна доставка книг в бібліотеки компанією «Нова пошта».


За результатами акції з жовтня по грудень 2016 року 19 українських бібліотек отримали 1050 книг на суму 51000 грн. від 15 благодійників. Серед благодійників, які вже взяли участь у акції, представлені як приватні особи, так і компанії, що розуміють цінність надання людям можливості отримати доступ до сучасної літератури через бібліотеки нашої країни.

В травні 2017 року і бібліотека ХНТУ долучилася до акції «Подаруй книги рідній бібліотеці», отримавши в дар 23 примірника сучасної української та світової літератури.


Аджемоґлу, Д. Чому нації занепадають / Д. Аджемоглу, Дж. Робінсон ; пер. з англ. О. Дем’янчука. – 2-ге вид., випр. – К. : Наш формат, 2017. – 440 с.

Ця книга – своєрідний посібник, що здатен допомогти зрозуміти причини процвітання держав або їх занепаду. Авторам книги вдалося неможливе – відповісти на питання: чому одні багаті, а інші – бідні. Ґрунтуючись на п’ятнадцятирічних дослідженнях у галузях історії, політології та економіки, автори легко і доступно пояснюють, чому економічний успіх держав не залежить від культури, клімату чи географічного положення. Автори переконані, що тільки свобода робить світ багатшим, а головна цінність суспільства – рівні економічні ті політичні права кожного.Айзексон, В. Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію / В. Айзексон ; пер. з англ. Д. Гломозда. – К. : Наш формат, 2017. – 488 с.

Мало хто знає, що теорію сучасного цифрового світу сформулювала жінка ще в середині XIX століття; і не будь-хто, а донька самого Байрона – леді Лавлейс. За півтора століття цифрову еру наближали багато людей, проте більшість з них так і залишилися в тіні.

Це книжка про різні етапи цифрової революції, про ґіків, хакерів та геніїв, які кардинально змінили світ і підхід до бізнесу: про Алана Тюрінга, Білла Ґейтса, Стіва Возняка, Стіва Джобса, Ларрі Пейджа та інших.


Айзексон, В. Стів Джобс : Біографія засновника компанії Apple / В. Айзексон ; пер. з англ. – К. : Брайт Стар Паблішин, 2016. – 608 с.

Ексклюзивна біографія Стіва Джобса від автора біографій-бетселерів Бенджаміна Франкліна та Альберта Ейнштейна.

В основу книги покладено понад сорок інтерв’ю із Джобсом, проведених протягом двох років, а також інтерв’ю з понад сотнею його родичів, друзів, ворогів, конкурентів і колег.
Аркас, М. Історія України-Русі / М. Аркас. – К. : Наш формат, 2015. – 464 с. . – (Б-ка Істор. клубу «Холодний Яр»).

У книжці висвітлено всю історію українського народу до початку XX століття. Це репринтне перевидання 2-го (позацензурного) видання «Історія України-Русі» Миколи Аркаса, яке вийшло у Кракові 1912 року. Готував його Василь Доманицький, редактор 1-го видання, а по його смерті та смерті автора – Богдан Лепкий та В’ячеслав Липинський.

Більшу частину накладу 2-го, краківського, видання було спалено російськими військами під час Першої світової війни, відтак воно стало бібліографічною рідкістю.

Аслунд, А. Велике переродження : уроки перемоги капіталізму над соціалізмом / А. Аслунд, С. Дянков ; пер. з англ. та ініціатива В. Дротенка. – Л. : Вид-во Старого Лева, 2015. – 438 с.

Падіння комунізму 25 років тому трансформувало політичний та економічний лад у понад двох десятках країн. У цьому виданні науковці та політики дають оцінку урокам, здобутим із цього переродження та виявляють політичні стратегії і тактики, направленні допомогти країнам здійснити перехід до стабільних ті успішних ринкових економік. Також у книжці розглянуті країни що знову повернулися до політичного та економічного авторитаризму.
Березовець, Т. Анексія : Острів Крим : хроніки «гібридної війни» / Т. Березовець. – К. : Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 392 с.

У цій книзі автор аналізує механізми та технології «гібридної війни», на території АР Крим. «Анексія: Острів Крим» містить ексклюзивні свідчення, надані спеціально для цієї книги українськими, російськими й міжнародними політиками, військовими експертами, журналістами та активістами, які стали свідками окупації.


Вторгнення в Україну : Хроніка російської агресії / група «Інформаційний Спротив» : Д. Тимчук, Ю. Карін, К. Машовець, В. Гусаров. – К. : Брайт Стар Паблішинг, 2016. – 240 с.

Книга є результатом дворічної роботи волонтерської розвідувально-інформаційної групи «Інформаційний Спротив» з ініціативи української громадської організації «Центр військово-політичних досліджень», яка, у свою чергу, вивчала проблему воєнної загрози Росії проти України ще з 2008 року, відразу після війни РФ проти Грузії.Кляйн, Н. Змінюється все. Капіталізм проти клімату / Н. Кляйн ; пер. з англ. Д. Кожедуба. – К. : Наш Формат, 2016. – 480 с.

В книзі авторка аналізує те, як великі корпорації та ідеологія вільного ринку блокують спроби боротися з кліматичними змінами. Більше того, Кляйн відверто критикує великі організації «зелених», які вона пов’язує з нафтовими компаніями: мільярдерів, які більше обіцяють, ніж роблять. На основі різних думок, культурологічних досліджень та журналістських розслідувань авторка знаходить рішення проблеми кліматичних змін та показує, як з нею пов’язана економічна система.

Лабунька, М. Коли ліс був наш батько : спомини / М. Лабунька. – Філадельфія ; Мюнхен ; Л. ; К., 2015. – 320 с.

Ця книга – це спомини про підпільно-визвольну боротьбу за українську державність, а саме про участь Марії Лабунька («Ірина») у цій боротьбі. І ці спомини – як і сама авторка – пройшли довгий і складний шлях.

Лойко, С. Аеропорт : головна книга про війну, якої не мало бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали : роман / С. Лойко. – Нова доп. ред. – К. : Брайт Стар Паблішинг, 2016. – 376 с.

«Аеропорт» – це не хроніка, не розслідування, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніжність, відвагу, біль і смерть.

Мандела, Н. Довгий шлях до свободи : автобіографія / Н. Мандела ; пер. з англ. В. Старка. – 2-ге вид. – К. : Наш формат, 2017. – 528 с.

«Довгий шлях до свободи» – автобіографія Нельсона Мандели, президента Південно-Африканської республіки, правозахисника та юриста. Відомий завдяки відданій боротьбі за свободу свого народу – Манделу не зламало ні 27-річне заслання, ні стіни в’язниці, ні апартеїд. Під його керівництвом було розроблено й прийнято нову конституцію, проведено реформи з подолання соціальної та економічної нерівності У Південній Африці.

«За роботу з мирного повалення режиму апартеїду та закладання підвалин нової демократичної Південної Африки» Нельсон Мандела разом з Фредериком де Клерком, попереднім президентом ПАР, отримав Нобелівську премію миру.Марценюк, Т. О. Гендер для всіх : виклик стереотипам / Т. О. Марценюк. – К. : Основи, 2017. – 256 с., іл.

Чи чули ви, що в Україні зарплата жінок у середньому на 30 % менша від зарплати чоловіків? Що у нас досі існує список із кількох сотень професій, заборонених для жінок? А в які й сфері дискриміновані чоловіки? Що таке сексизм, ейджизм, ромофобія?

У цій книзі ви отримаєте відповіді на ці та інші запитання. Якщо вас бентежать суспільні нерівності та несправедливість і ви прагнете зробити це суспільство кращим – ця книга для вас.
Розстріляне відродження: поезія та проза / упоряд. Г. Копилова. – К. : Основи, 2015. – 151 с.

Доба Розстріляного відродження – особлива сторінка в історії української літератури. Цей короткий період – 1920-ті – початок 1930-х – умістив таку кількість талановитих митців, зухвалих новаторських експериментів і безкомпромісних шедеврів, якої вистачило б на ціле сторіччя.

До цієї книги увійшли поезії Павла Тичини, Михайля Семенка, Миколи Зерова, Євгена Плужника, Максима Рильського, а також прозові твори Миколи Хвильового, Григорія Косинки, Юрія Яновського та Остапа Вишні – найяскравіших представників періоду Розстріляного відродження.


Сінек, С. Почни з Чому : Як великі лідери надихають до дії кожного / С. Сінек ; пер. з англ. В. Вишенської. – К. : Основи, 2015. – 224 с.

Чому одні люди прогресивніші, впливовіші та успішніші, ніж інші? Чому ініціативні підприємства здобувають любов численних клієнтів? Найвпливовіші світові лідери думають, діють і спілкуються подібно. Мартін Лютер Кінг-молодший, Стів Джобс, брати Райти, можливо не дуже схожі, але всі вони починали з Чому.

Ця книга – про природну модель мислення, дії та спілкування, завдяки якій лідер надихає тих, хто поряд. Кожен здатен цьому навчитися. Трохи дисципліни – і будь-який працівник (чи навіть підприємство!) зможе стати джерелом натхнення для інших, вести за собою, вести за собою. Книга написана на основі біографій реальних людей та історій розвитку компаній, які реалізували цю модель. Усі починали з ЧОМУ.Тіль, П. Від нуля до одиниці! : нотатки про стартами, або як створити майбутнє / П. Тіль, за участі Б. Мастерса ; пер. з англ. Р. Обухів. – 3-е вид. – К. : Наш формат, 2016. – 232 с., іл.

Ця книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що ми вже знаємо, ми не рухаємо світ, проте щоразу, коли ми створюємо щось нове, ми ступаємо від нуля до одиниці. Тіль покроково описує дієвість експоненціального закону у світі стартапів, таємниці роботи із венчурним капіталом, а також інноваційні ідеї майбутнього, які змінять життя людей до невпізнанності.
Федорін, В. Гудбай, імперіє : розмови з Кахою Бендукідзе / В. Федорін. – Л. : Вид-во Старого Лева, 2015. – 531 с.

Книга розмов Володимира Федоріна з Кахою Бендукідзе – спроба систематизації поглядів видатного грузинського реформатора, який тісно співпрацював з Україною протягом останніх років свого життя. Він намагався передати свій досвід проведення реформ у Грузії, переконати українців не втратити свій шанс на шляху до цивілізованого світу. Мало хто міг зрівнятися з К. Бендукідзе в умінні доносити свою думку до співрозмовника так чітко і зрозуміло, ілюструючи її прикладами зі щоденного життя. Вдумливий читач знайде в цій книзі ідейне підґрунтя для побудови сучасного суспільства, особливо необхідне Україні сьогодні.

Форд, Г. Моє життя та робота / Г. Форд ; пер. з англ. У. Джаман. – 6-те вид. – К : Наш формат, 2017. – 344 с.

Генрі Форд (1863-1947) – інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», де вперше був застосований промисловий конвеєр, геніальний менеджер, один з найбагатших людей усіх часів, про якого ще при житті складали легенди. Він вважав, що найважчою роботою для людини є мислення, та понад усе прагнув створити машину, яка працюватиме вічно.

До Вашої уваги – унікальні спостереження і аналіз минулих епох, та, головне, досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії.

Форд, М. Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття / М. Форд ; пер. з англ. В. Горбатька. – К. : Наш формат, 2016. – 400 с., іл.

У книзі футуролога з Масачусетського технологічного інституту Мартіна Форда йдеться про штучний інтелект і роботехніку, чиї можливості вже перевершують всяку уяву, руйнують стереотипи і конкурують з людським мозком. Автор досліджує технологічні інновації і моделює недалеке майбутнє, коли машини замінять людей і заживуть своїм життям. Ця книжка похитне віру читачів у абсолютну доцільність роботизації і спонукає задуматися над майбутнім людства.


Фрідман, М. Капіталізм і свобода / М. Фрідман, Р. Фрідман ; пер. з англ. Н. Рогачевська. – К. : Наш формат, 2017. – 216 с.

«Капіталізм і свобода» – класика політико-економічної літератури XX століття – як ніколи актуальна для України. Нобелівський лауреат Мільтон Фрідман розглядає зв'язок між економічною та політичною свободою. Він описує, чому варто обмежити вплив держави на економіку, децентралізувати владу, забезпечити гнучкий валютний курс, роздержавити сфери освіти і соціального забезпечення. Ідеї Фрідмана ефективно втілені у різних країнах світу, зокрема в США та у Великій Британії.


Чанґ, Ха-Юн Економіка : інструкція з використання / Ха-Юн Чанґ ; пер. з англ. А. Лапін. – К. : Наш формат, 2016. – 400 с., іл.

Ця книга – про економіку як просту науку, яку здатен збагнути кожен. Автор показує «закритий» світ економіки, що приховується від загалу за купою чисел, заплутаних формул та незрозумілих термінів. У книзі стверджується: знатися на економці може і повинен кожний.

Серед усього іншого автор розмірковує над причинами світової кризи 2008 року, над тим, чи справді люди бідні, бо ліниві, а усі багаті – працьовиті. І все це – доступною, подекуди жартівливою, мовою.


Юсуфзай, М. Я – Малала : історія незламної боротьби за право на освіту / М. Юсуфзай, К. Лем ; пер. з англ. І. Віннічук. – К. : Наш формат, 2016. – 288 с.

У Пакистані, де доля всіх жінок визначена наперед – бути смиренною дружиною, догоджати чоловікові й виховувати дітей, у 1996 році народилася «інакша» дівчинка, Малала Юсуфзай. Вона прагнула ходити до школи, носити яскравий одяг і не приховувати свого обличчя. В цей час владу в її рідній долині захопив Талібан. За найменше недотримання «законів» терористи карали людей побиттям і, навіть, смертю…
The UKRAINIANS : Історії успіху успіху : 20 інтерв’ю про успіх, ініціативу та відповідальність / упоряд. : Т. Прокопишин, В. Бєглов, І. Березніцька. – Л. : Вид-во Старого Лева, 2016. – 256 с.

У книзі зібрано 20 мотивуючих розмов, опублікованих на сайті THEUKRAINIANS.ORG протягом першого року існування проекту «THE UKRAINIANS» – онлайн-журналу про успішних українців, ініціативу та відповідальність.

Героями книги стали успішні українці, не схильні поступатися власними принципами та цінностями, здатні перемагати у глобальному світі. Це проактивні інноватори, відповідальні громадяни й чесні люди, які завдяки власні ідеям та проектам змінюють Україну на краще.The UKRAINIANS ІІ : Історії успіху : 20 інтерв’ю про успіх, ініціативу та відповідальність / упоряд. : Т. Прокопишин, В. Бєглов, І. Березніцька. – Л. : Вид-во Старого Лева, 2016. – 272 с.У другій книзі зібрано 20 мотивуючих розмов, опублікованих в онлайн-журналі про українців, ініціативу та відповідальність WWW.THEUKRAINIANS.COM.

Герої книги – успішні українці, які показали на власному прикладі, як не поступатися власним принципам та цінностям, не зупинятися і йти вперед, втілюючи в життя творчі ідеї та проекти заради успішного розвитку нової самобутньої України.
Каталог: index.php -> ukr -> content -> download -> 50625 -> 297434 -> file
index.php -> Повідомлення 20-22 квітня 2016 р кафедра дизайну хнту проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Особистість митця в культурі» Мета конференції
download -> Т. Г. Вибрані твори / Т. Г. Шевченко; післямова Є. Кирилюка; пер з укр. А. Аб-ріль та ін.; ред. К. Ю. Квітницька-Рижова. К. Дніпро, 1978. 320 с. Загл. І текст парал укр та англ. Книга
index.php -> Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з дисципліни "Фотографія та фотографіка" ІІ частина для студентів
index.php -> Теорема Піфагора
index.php -> Тема: Можливості фотографії. Фотографія І наука. Документальна І репортажна фотографія. Фотокамера І історія. Фотографія в науці та помисливості


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconВідзначаємо ювілей книги у бібліотеці

«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconТема. Зустріч в Домі Книги: ознайомлення першокласників з бібліотекою
Добрий день, діти! Дуже рада вас бачити. Сьогодні у нас незвичайний урок. Проведу його я – завідуюча шкільною бібліотекою, (піб)....
«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconРоль бібліотекаря-бібліографа та його місце у вузівській бібліотеці в умовах інформаційного суспільства Рева Ніна Максимівна
Роль бібліотекаря-бібліографа та його місце у вузівській бібліотеці в умовах інформаційного суспільства
«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconКнига в нашому житті. Історія книги. Структура книги. Значення малюнків для розкриття змісту книги. Мета
Книга в нашому житті. Історія книги. Структура книги. Значення малюнків для розкриття змісту книги
«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconПовідомлення про походження книги, про мистецтво читання. Вивчити читацькі інтереси школярів за допомогою питань: Твій улюблений письменник? Твій улюблений літературний герой? Про що ти читаєш найбільше охоче?
Мета: розширювати знання учнів про роль книги в житті людини, прищеплювати навички читацької культури, виховувати дбайливе відношення...
«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconЗвучать позивні Сьогодні свято в нашій рідній школі
Ведучий. Сьогодні в нас надзвичайне свято, особливе та неповторне. Його головними учасниками є випускники Клавдіївської школи різних...
«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconСвято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги
...
«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconБагатограннiсть дiяльностi Івана Франка, основні книги та праці
...
«Подаруй книги рідній бібліотеці» iconІнформаційні листи: Міжнародний день дитячої книги
Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 967) квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка