Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. БондаренкоСкачати 114,75 Kb.
Дата конвертації05.10.2017
Розмір114,75 Kb.
ТипПоложенняУкраїна


БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул.П.Куліша,104, м.Борзна, 16400, тел./факс (04653)2-12-72, e-mail: borznadm@meta.ua , код ЄДРПОУ 04081866


02.12.20152946/2-18На №
від

Голові Борзнянської районної ради

Горбащенку В.В.
Районна державна адміністрація подає на розгляд та затвердження чергової сесії районної ради питання "Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації ".


В.о. голови районної

державної адміністрації В.В.Бондаренко

Пархітько,

2-17-61

Пояснювальна записка до розгляду питання

про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації

За значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, збагачення духовності його жителів, збереження народних звичаїв і традицій, розвитку фізичної культури та спорту, виховання молоді та дітей, з нагоди ювілейних дат та за інші заслуги здійснюється нагородження підприємств, установ, організацій, творчих колективів, спортивних команд, громадських організацій, їх керівників, органів місцевого самоврядування та окремих працівників Почесною грамотою та Подякою голови райдержадміністрації, спільною Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради.

З метою підвищення ефективності роботи щодо відзначення кращих трудових колективів, окремих працівників за трудові досягнення, внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку відповідних територій, активну громадську і депутатську діяльність райдержадміністрація вносить на розгляд та затвердження сесії районної ради Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації.


Керівник апарату

райдержадміністрації Л.В.Пархітько


Україна


БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(друга сесія сьомого скликання)


від 23 грудня 2015 року

м. Борзна


Про затвердження Положення про Почесну грамоту

районної державної адміністрації та районної ради,

Почесну грамоту районної державної адміністрації

та Подяку голови райдержадміністрації
З метою підвищення ефективності роботи щодо відзначення кращих трудових колективів, окремих працівників за трудові досягнення, внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку відповідних територій, активну громадську і депутатську діяльність районна рада вирішила:
1. Затвердити Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації (додається).
2. Визнати такими, що втратили чинність рішення районної ради:

- від 25 липня 2006 року «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради;

- від 25 липня 2006 року «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації»;

- від 19 березня 2013 року «Про затвердження Положення про Подяку голови райдержадміністрації.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунальної власності.
Голова районної ради В.В. Горбащенко
ЗАТВЕРДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення другої сесії розпорядження в.о. голови

районної ради сьомого скликання райдержадміністрації

23 грудня 2015 року та голови районної ради

від 02.12.2015 № 45

П О Л О Ж Е Н Н Я


про Почесну грамоту

районної державної адміністрації та районної ради,

Почесну грамоту районної державної адміністрації

та Подяку голови райдержадміністрації
Почесна грамота районної державної адміністрації та районної ради є вищою спільною відзнакою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

Почесна грамота районної державної адміністрації та Подяка голови райдержадміністрації є відзнаками райдержадміністрації.

Нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради проводиться за спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та оголошення Подяки голови райдержадміністрації проводиться за розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Нагородженню Почесними грамотами та оголошенню Подяки підлягають трудові колективи, окремі особи, що досягли високих трудових здобутків, успіхів у реалізації програм соціально-економічного розвитку, активній громадській діяльності, внесли вагомий особистий внесок у розвиток освіти, охорони здоров’я, культури, забезпечення обслуговування населення, благодійну діяльність, мають багаторічний досвід роботи в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, тощо.

Нагородження Почесними грамотами та оголошення Подяки проводиться за ініціативою голови райдержадміністрації, голови районної ради, за поданням управлінь, відділів, інших підрозділів райдержадміністрації, постійних комісій районної ради, підприємств, організацій, установ району, громадських організацій, міського, сільських голів.

Нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради може бути не частіше як один раз на п’ять років.

Нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та оголошення Подяки голови райдержадміністрації може бути не частіше як один раз на три роки.

Подання про нагородження Почесними грамотами та про оголошення Подяки голови райдержадміністрації повинно містити наступну інформацію:

а) на нагороджувану особу:

-біографічні дані (прізвище, ім’я, по батькові в називному відмінку, дата, місяць і рік народження), посада і місце роботи, ідентифікаційний номер особи, стисло викладаються досягнення у виробничій, службовій чи іншій сфері діяльності, відомості про термін роботи громадянина в трудовому колективі підприємства, установи або організації, на займаній посаді та наявні відзнаки і нагороди;

б) на трудовий колектив:

-характеристика, яка містить відомості про повну назву підприємства, установи та організації, відомості про керівника закладу та його ідентифікаційний номер, кількість працюючих, стислий перелік трудових, наукових чи інших досягнень колективу.

Подання підписується керівником організації, установи, підприємства, на ньому ставиться печатка.

Подання надсилається не пізніше як за 15 днів до визначеної дати вручення та підлягає попередньому розгляду відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації ( подання на нагородження спільною грамотою також відділом з питань правової і кадрової роботи виконавчого апарату районної ради) щодо вимог по його оформленню та дотриманню терміну надсилання документів про нагородження. За умови погодження із заступниками голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків або керівником апарату райдержадміністрації (для спільної відзнаки також із заступником голови районної ради) готується відповідний проект розпорядження.

Вручення Почесної грамоти районної державної адміністрації та районної ради проводиться в урочистій обстановці головою райдержадміністрації та головою районної ради спільно або одним із голів чи їх заступниками, а також, за дорученням голів, може проводитися членами колегії райдержадміністрації, президії районної ради, міським, сільським головою.

Нагородження проводиться в урочистій обстановці на зборах трудового колективу і може приурочуватися до загальнодержавних, галузевих професійних свят та ювілейних дат.

При нагородженні осіб Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради вручається грошова винагорода в сумі 359 гривень 28 копійок з урахуванням податку з доходів фізичних осіб.

При нагородженні осіб Почесною грамотою райдержадміністрації вручається грошова винагорода в сумі 239 гривень 52 копійки з урахуванням податку з доходів фізичних осіб.

При оголошенні Подяки голови райдержадміністрації вручається грошова винагорода в сумі 119 гривень 77 копійок з урахуванням податку з доходів фізичних осіб

Видатки, пов’язані з нагородженням відзнаками передбачаються в районному бюджеті.

У разі ліквідації, реорганізації нагородженого трудового колективу підприємства, установи, організації, громадської організації відзнака залишається за правонаступником або передається для експонування і зберігання в Борзнянський краєзнавчий музей.

Про нагородження Почесними грамотами та оголошення Подяки повідомляється в районних засобах масової інформації.

У трудових книжках осіб, відзначених Почесними грамотами чи Подяками, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження. __________
БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА БОРЗНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02.12.2015м.Борзна №

45


Про затвердження Положення про Почесну грамоту

районної державної адміністрації та районної ради,

Почесну грамоту районної державної адміністрації

та Подяку голови райдержадміністрації
З метою підвищення ефективності роботи щодо відзначення кращих трудових колективів, окремих працівників за трудові досягнення, внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку відповідних територій, активну громадську і депутатську діяльність під час проведення заходів з нагоди державних свят та ювілейних дат:

1. Затвердити Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації (додається).

2. Райдержадміністрації подати дане Положення на затвердження чергової сесії районної ради.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 25 липня 2006 року № 18 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради».  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаємо за собою.В.о. голови районної Голова районної ради

державної адміністрації

В.В.Бондаренко В.В.Горбащенко

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження в.о. голови

райдержадміністрації

та голови районної ради

від 02.12.2015 № 45П О Л О Ж Е Н Н Я


про Почесну грамоту

районної державної адміністрації та районної ради,

Почесну грамоту районної державної адміністрації

та Подяку голови райдержадміністрації
Почесна грамота районної державної адміністрації та районної ради є вищою спільною відзнакою органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

Почесна грамота районної державної адміністрації та Подяка голови райдержадміністрації є відзнакою райдержадміністрації.

Нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради проводиться за спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації та оголошення Подяки голови райдержадміністрації проводиться за розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Нагородженню Почесними грамотами та оголошенню Подяки підлягають трудові колективи, окремі особи, що досягли високих трудових здобутків, успіхів у реалізації програм соціально-економічного розвитку, активній громадській діяльності, внесли вагомий особистий внесок у розвиток освіти, охорони здоров’я, культури, забезпечення обслуговування населення, благодійну діяльність, мають багаторічний досвід роботи в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, тощо.

Нагородження Почесними грамотами та оголошення Подяки проводиться за ініціативою голови райдержадміністрації, голови районної ради, за поданням управлінь, відділів, інших підрозділів райдержадміністрації, постійних комісій районної ради, підприємств, організацій, установ району, громадських організацій, міського, сільських голів.

Нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради може бути не частіше як один раз на п’ять років.

Нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації та оголошення Подяки голови райдержадміністрації може бути не частіше як один раз на три роки.

Подання про нагородження Почесними грамотами та про оголошення Подяки голови райдержадміністрації повинно містити наступну інформацію:

а) на нагороджувану особу:

-біографічні дані (прізвище, ім’я, по батькові в називному відмінку, дата, місяць і рік народження) , посада і місце роботи, ідентифікаційний номер особи, стисло викладаються досягнення у виробничій, службовій чи іншій сфері діяльності, відомості про термін роботи громадянина в трудовому колективі підприємства, установи або організації, на займаній посаді та наявні відзнаки і нагороди;

б) на трудовий колектив:

-характеристика, яка містить відомості про повну назву підприємства, установи та організації, відомості про керівника закладу та його ідентифікаційний номер, кількість працюючих, стислий перелік трудових, наукових чи інших досягнень колективу.

Подання підписується керівником організації, установи, підприємства, на ньому ставиться печатка.

Подання надсилається не пізніше як за 15 днів до визначеної дати вручення та підлягає попередньому розгляду відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації ( подання на нагородження спільною грамотою також відділом з питань правової і кадрової роботи виконавчого апарату районної ради) щодо вимог по його оформленню та дотриманню терміну надсилання документів про нагородження. За умови погодження із заступниками голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків або керівником апарату райдержадміністрації (для спільної відзнаки також із заступником голови районної ради) готується відповідний проект розпорядження.

Вручення Почесної грамоти районної державної адміністрації та районної ради проводиться в урочистій обстановці головою райдержадміністрації та головою районної ради спільно або одним із голів чи їх заступниками, а також, за дорученням голів, може проводитися членами колегії райдержадміністрації, президії районної ради, міським, сільським головою.

Нагородження проводиться в урочистій обстановці на зборах трудового колективу і може приурочуватися до загальнодержавних, галузевих професійних свят та ювілейних дат.

При нагородженні осіб Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради вручається грошова винагорода в сумі 359 гривень 28 копійок з урахуванням податку з доходів фізичних осіб.

При нагородженні осіб Почесною грамотою райдержадміністрації вручається грошова винагорода в сумі 239 гривень 52 копійки з урахуванням податку з доходів фізичних осіб.

При оголошенні Подяки голови райдержадміністрації вручається грошова винагорода в сумі 119 гривень 77 копійок з урахуванням податку з доходів фізичних осіб

Видатки, пов’язані з нагородженням відзнаками передбачаються в районному бюджеті.

У разі ліквідації, реорганізації нагородженого трудового колективу підприємства, установи, організації, громадської організації відзнака залишається за правонаступником або передається для експонування і зберігання в Борзнянський краєзнавчий музей.Про нагородження Почесними грамотами та оголошення Подяки повідомляється в районних засобах масової інформації.

У трудових книжках осіб, відзначених Почесними грамотами чи Подяками, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження. _______________


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
«Про делегування повноважень Баришівської районної ради Баришівській районній державній адміністрації на 2014 рік», заслухавши та...
Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconРозпорядження голови райдержадміністрації 21. 10. 2014 № р-390/01-08/14 Порядок ведення особових справ державних службовців апарату та структурних підрозділів Юр’ївської районної державної адміністрації
Цей Порядок визначає перелік документів, що складають особову справ державного службовця (далі працівника) апарату та структурних...
Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 31. 0
Створити громадську раду при Скадовській районній державній адміністрації у складі згідно з додатком
Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconВідділ освіти черкаської районної державної адміністрації районний методичний кабінет
Схвалено радою районного методичного кабінету відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації
Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 01. 12. 2015 р №411 Про затвердження районного плану заходів щодо участі у проведенні
Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права”, розпорядження голови обласної державної адміністрації...
Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconРозпорядження голови сумської обласної державної адміністрації 23. 09. 2013 м. Суми №405-од
Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Регламенту Сумської обласної державної...
Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconРозпорядження голови сумської обласної державної адміністрації 30. 12. 2013 м. Суми №544-одс12. 2012 Суми №535-од
Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Регламенту Cумської обласної державної...
Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 28. 04. 2017 №155 Про Громадську раду при Скадовській районній державній адміністрації
Громадської ради при районній державній адміністрації, керуючись статтею, пунктом частини першої статті 13, пунктами 1, частини першої...
Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, Почесну грамоту районної державної адміністрації та Подяку голови райдержадміністрації. В. о голови районної державної адміністрації В. В. Бондаренко iconВідділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації
...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка