Презентуємо олімпійську літературуСкачати 68,41 Kb.
Дата конвертації16.07.2017
Розмір68,41 Kb.ПРЕЗЕНТУЄМО ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІТЕРАТУРУ

У рамках Всеукраїнській акції ,, Олімпійська книга ” , яку проводить Національний олімпійський комітет України, до бібліотеки надійшов комплект книг, в яких розповідається про історію та цінності олімпійського руху, уславлених олімпійців, а самі видатні спортсмени на своєму життєвому прикладі легко і доступно розкривають секрети успіху.


Познайомтесь з цими книжками.
Зірки олімпійського спорту України. 1994-2012.: Альманах./ Видання виправлене і доповнене. – К.: Олімпійська Арена, 2013.

Це видання – спеціальний проект Національного олімпійського комітету України, в якому зібрані унікальні матеріали про перемоги українських олімпійців за період, коли Україна виступала на головних спортивних стартах планети окремою командою – з 1994 по 2012роки. Тут вміщені інтерв’ю учасників змагань, які вони давали одразу після фінішу здебільшого біля самої арени чи п’єдесталу, на прес-конференції. Спортсмени розповідають, яким нелегким і довгим був їхній шлях до олімпійського п’єдесталу.
ПРЕЗЕНТУЄМО ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІТЕРАТУРУБубка С.Н. Київ – 1913. Перша Російська Олімпіада / С.Н.Бубка, М.М.Булатова.- К.: Олімпійська література, 2013. - 232с.: іл.

У книжці висвітлені дві знакові події вітчизняної історії, які відбулися 100 років назад, - проведення у місті Києві Всеросійської виставки і приуроченої до неї Першої Російської Олімпіади. Розкрито, як Всеросійська виставка – 1913 в м.Києві відображала численні досягнення тих часів у різних галузях економіки, у науці, техніці, освіті, культурі країни, і те, як Перша Російська Олімпіада сприяла розвиткові вітчизняного спорту і олімпійського руху. Водночас у книжці досить докладно висвітлено багатовікову історію Києва – від давніх віків, коли зароджувалося місто, і до початку ХХ сторіччя.ПРЕЗЕНТУЄМО ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІТЕРАТУРУ
Булатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях: 2-е вид./ М.М. Булатова. - К.:Олімпійська література, 2011.-400с.:іл..

Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.


Книга складається з п’яти частин.
Перша частина містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції.
У другій висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П’ єра Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів Міжнародного олімпійського комітету.
У третій частині представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії,структуру Міжнародної олімпійської системи.
Частина четверта присвячена олімпійським видам спорту, видатним спортсменам – чемпіонам Олімпійських ігор.
Частина п’ята містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.
Енциклопедія чудово ілюстрована, містить багато цікавих малюнків та фото.


ПРЕЗЕНТУЄМО ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІТЕРАТУРУ
Булатова М.М. Твій олімпійський путівник: навчальний посібник / М.М. Булатова. - К.: Олімпійська література, 2011.-120с.

У навчальному посібнику ,, Твій олімпійський путівник ” подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху,основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх. Вона буде цікава, як учням, так і вчителям та усім, хто цікавиться олімпійським спортом.
ПРЕЗЕНТУЄМО ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІТЕРАТУРУ
Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: навчальний посібник / В.М. Єрмолова.- К.: Олімпійська література, 2011.-335с.

Ця книга зацікавить вчителів, педагогічних працівників таборів відпочинку. У посібнику розглянуто історичні та теоретико-методичні засади інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів. Подано практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.
ПРЕЗЕНТУЄМО ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІТЕРАТУРУ
Зірки олімпійського спорту України. 1994-2008: Олімпійська арена.Спец.проект.- К.: Олімпійська література, 2011.-208с.

,, Зірки олімпійського спорту України ” – спеціальний проект Національного олімпійського комітету України. У цьому виданні зібрані унікальні матеріали про перемоги українських олімпійців за період, коли Україна виступала на головних спортивних стартах планети окремою командою – з 1994 по 2008роки.
ДИТЯЧА ЕНЦИКЛОПЕДІЯПрирода рідного краю: Для дітей середнього шкільного віку/ Авт.-упорядники В.М.Скляренко, М.О.Панкова.-Х.:Основа, 2011.- 319с.

У книжці розповідається про тваринний та рослинний світ нашої країни – України, про її географічні та кліматичні особливості,а також наведена цікава інформація про унікальні заповідники, природні парки, зоопарки, про рослини і тварини, які занесені до Червоної книги.ДИТЯЧА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
Загадки історії: Для дітей середнього шкільного віку/ Авт.-упорядник Г.Є. Єрмановська.-Х.:Основа, 2011.- 318с.

Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки – сприймаємо як факт легенди, що існували з давніх давен:Шарль Перро не вигадав лиходія на ім’я Синя Борода, а великий азійський завойовник Тимур був скоріше за все представником європеоїдної раси.
БІБЛІОТЕКА НОБЕЛІВСЬКИХ ЛАУРЕАТІВГессе Г. Степовий вовк: роман / Пер.з нім. Є.Поповича.- Х.:Фоліо, 2011.- 283с.

Роман видатного німецько-швейцарського письменника Германа Гессе (1877-1962). Головний герой роману – Гарі Галер – називає себе ,,степовим вовком”, який заблукав у тенетах цивілізації, зовсім не пристосований до життя і тому думає, як його покинути. Але декілька незвичайних подій вимушують його переглянути свої погляди…
БІБЛІОТЕКА НОБЕЛІВСЬКИХ ЛАУРЕАТІВ
Єлінек Е. Піаністка: роман / Пер. З нім. Н.В. Сняданко.- Х.:Фоліо, 2011.- 382с.

Ельфріда Єлінек (нар.1946р.) – відома австрійська романістка, драматург, поет і літературний критик. Роман ,,Піаністка” ( 1983) приніс їй світове визнання, а його екранізація режисером Міхаелем Ханеке отримала Гран-прі на Каннському фестивалі у 2001 ріці.
БІБЛІОТЕКА НОБЕЛІВСЬКИХ ЛАУРЕАТІВ
Ле Клезіо Ж.-М. Дієго і Фріда / Пер. В.М.Верховня. - Х.:Фоліо, 2011.- 219с.

Книжка класика сучасної французької літератури Жана-Марі Гюстава Ле Клезіо (нар.1940) – це документальна біографія, історія кохання та мистецтва, яка не може бути документальною. Ця історія – на всі часи , вона нікого не залишить байдужим…
БІБЛІОТЕКА НОБЕЛІВСЬКИХ ЛАУРЕАТІВКутзее Дж. М. Дитинство. Молодість. Літня пора / Пер. З англ..П.Таращука.- Х.: Фоліо, 2011.- 669с.

Творчість Дж. М. Кутзее багатогранна й оригінальна. В основі його романів ,,Дитинство”, ,,Молодість” та ,,Літня пора” покладені спогади про життя в Південно-Африканській Республіці – це автобіографія. Автобіографія дуже незвична, в якій автор з безжалісною прямотою описує внутрішні сумніви та страждання людини, яка шукає і не може знайти свого місця в житті.
БІБЛІОТЕКА НОБЕЛІВСЬКИХ ЛАУРЕАТІВ
Мюллер Г. Гойдалка дихання: роман /Пер. з нім. Н.М.Снятко.- Х.:Фоліо, 2011.- 286с.

Герта Мюллер (нар.1953р.) – німецька письменниця з румунським корінням. Одна з головних тем її творів – повоєнні долі німецької меншини Румунії. Цій темі присвячений і роман ,,Гойдалка дихання”, що перекладений українською мовою вперше.
БІБЛІОТЕКА НОБЕЛІВСЬКИХ ЛАУРЕАТІВ
Лагерквіст П. Варавва: романи / Пер. з швед. О.Д.Сенюк.-Х.:Фоліо, 2011.-506с.

Пер Лагерквіст (1891-1974) – видатний шведський письменник. До видання увійшли кращі твори ,,Карлик” , в якому виявляється і досліджується сама природа жахливих властивостей, що ховаються в людині, а також ,,Варавва”, ,,Сивіла” й ,,Маріамна”, що оспівують любов і присвячені вічній темі пошуків правди і справедливості.20 письменників сучасної України /упорядкування і передмова О.В.Красовицького. - Харків: Фоліо, 2011 . -379с.

Збірка, що присвячена 20й річниці незалежності України, презентує творчість представників сучасного українського письменства, чиї імена уже давно відомі широкій читацькій аудиторії. Це й Оксана Забужко з її інтелектуальною прозою, і Сергій Жадан з його урбаністичною тематикою, і Ірен Роздобудько з її глибоким проникненням у психологію жіночої душі. Вони різняться за віком, літературним досвідом, жанром, проте усі разом створюють цілісну картину сучасної української літератури.


Каталог: Files -> downloads
downloads -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
downloads -> Для вчителів зарубіжної літератури
downloads -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
downloads -> Талант людини це божий дар
downloads -> Василь Стус постать,що єднає
downloads -> Антон павлович чехов
downloads -> Остап Вишня. Трагічна доля українського гумориста. Моя автобіографія
downloads -> Урок 1 т ема. Вступ. Роль художньої літератури у формуванні життєвих цінностей людини


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Презентуємо олімпійську літературу iconУрок для 6 класу) Запрошуємо на розмову про літературу довідкову
Мета. Узагальнити знання учнів про довідкову літературу, розкрити її значення в житті людини; розширити знання з історії виникнення...
Презентуємо олімпійську літературу iconБайку як окремий жанр в українську літературу ввів Г. Сковорода. Байку як окремий жанр в українську літературу ввів Г. Сковорода

Презентуємо олімпійську літературу iconСистематично отримує нові надходження літератури. Даний інформаційний список включає літературу отриману Виноградівською цбс за січень 2017 року
Виноградівська централізована бібліотечна система систематично отримує нові надходження літератури. Даний інформаційний список включає...
Презентуємо олімпійську літературу icon«Письменник-кольорист» Дмитро Яворницький
Ціла низка високохудожніх прозових та поетичних творів «письмен-ника-кольориста» збагатили українську літературу початку ХХ ст
Презентуємо олімпійську літературу iconУкраїнського літературознавства
Наука про літературу в епоху реалізму Психологічний напрям в історичній школі Філологічна школа в період новітньої літератури Літературознавство...
Презентуємо олімпійську літературу iconІнформатика
У разі складнощів із забезпеченням 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів підручниками, для вивчення навчального матеріалу...
Презентуємо олімпійську літературу iconОлександр Білецький
Величезна більшість пам'яток перекладної літератури в Київській Русі XI — XIII ст має своїм джерелом літературу візантійську. Твердження...
Презентуємо олімпійську літературу iconЛеся українка (1871—1915)
М. Старицький, М. Лисенко. Все це сприяло ранньому входженню Лесі в літературу: в дев'ять років вона вже писала вірші, у тринадцять...
Презентуємо олімпійську літературу iconДля загальноосвітніх навчальних закладів
України, досягнення належного рівня сформованості вміння прилучатися через художню літературу до фундаментальних цінностей, культури,...
Презентуємо олімпійську літературу iconОлена Печорна Дивосвіт під назвою «творчість» Біографія
М. Коцюбинське, де закінчила школу. Навчалася в ндпу ім. М. Гоголя, викладала мову та літературу в школі, нині працює в бібліотеці...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка