Про можливості виходу на ринку країн Перської затокиСкачати 225,08 Kb.
Дата конвертації16.01.2018
Розмір225,08 Kb.

Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки 28/10/2015
Згідно з проведеними Посольством консультаціями з окремими вітчизняними фірмами, які виявили бажання взяти участь у міжнародній будівельній виставці в Кувейті з'ясувалося, що єдиним прийнятним шляхом транспортування зразків виробів з природного каменю з України у стислі терміни до початку проведення виставкового заходу в еміраті є повітряний транспорт.

Разом з тим, вартість доставки вантажу авіалініями є занадто високою для вітчизняних суб'єктів господарювання.

В зв'язку з відсутністю фінансової можливості у вітчизняних компаній доставити зразки виробів до Кувейту до початку проведення виставки. Посольство України в Державі Кувейт пропонує надіслати на адресу департаменту економічного розвитку. торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації кольорові презентаційні матеріали українських підприємств - виробників продукції з природного каменю не пізніше 03.11.2015 для подальшої відправки до Посольства.

Презентаційні матеріали просимо надсилати на адресу: 10014,м Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, кім. 214; тел.: (0412) 47-46-09; e-mail: invest_zt@ukr.net

Про  Всеукраїнську виставку «Український сувенір 2015. Україна – країна майстрів» 25 жовтня 2015р.

Повідомляємо, що в період з 5 по 8 листопада 2015 року у Державному підприємстві «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»» відбудеться Всеукраїнська виставка «Український сувенір 2015. Україна – країна майстрів»
Українське мистецтво здавна користується великою популярністю не тільки в Україні, а й за її межами.  Особливо у важкий для країни час усе національне набуває авторитетності: українські кольори стають відомі усьому світу, а народні творці ще більш знаменитими.

«Український сувенір - 2015. Україна - країна майстрів» - це оригінальні вироби hand made, ексклюзивна різьба по дереву, авторські прикраси для дому та стильні аксесуари.

Цього року виставка об’єднає майстрів і поціновувачів народного мистецтва, познайомить, не тільки з уже давно відомими видами творчості, а й з сучасним рукоділлям.

Представники з усієї країни з’їдуться для того, щоб показати світові самобутність українських умільців, продемонструвати культурні надбання та сприяти у формуванню позитивного іміджу нашої держави.


Про налагодження співробітництва 22жовтня 2015 р.

Болгарська компанія «Teriva Associates» виявила зацікавленість щодо закупівель в Україні торфобрикетів та торфопілетів (для опалення).

У разі зацікавленості просимо проінформувати управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. (04140)2-15-58 до 30 жовтня 2015 року.


Про стажування при МЗС Німеччини 22 жовтня 2015 р.

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує 15 молодих співробітників державних установ України пройти тритижневе стажування з кінця квітня до початку травня 2015 року в рамках програми «High Level Experts Programme» (HLEP).

У рамках програми HELP молоді фахівці з України матимуть можливість особисто спостерігати за роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, вивчати принципи функціонування німецького адміністративного апарату та дослідити інститут міжнародних відносин. Учасники отримають загальну суму на транспортні витрати, добові гроші, безкоштовне помешкання в м. Берліні та страхування на період перебування в Німеччині.Умови участі у конкурсі для співробітників державних установ України (національного, регіонального та комунального рівнів):

- вік до 40 років;

- відмінне знання англійської мови;

- професійний досвід роботи у сфері державного управління;

- інтерес до сфери зовнішньої політики.

Відібрані Посольством кандидати складатимуть письмовий тест англійською мовою орієнтовно 12-16 січня 2015 року та пройдуть усну співбесіду наприкінці лютого 2015 року.Документи від кандидатів:

- мотиваційний лист англійською мовою про основне фахове коло інтересів (макс. 1 стор.);

- Curriculum Vitae (CV) (стислий опис біографічних даних, набутих кваліфікаційних та професійних навичок, англійською мовою з фото, із зазначенням адреси особистої електронної пошти і номера телефону);

- довідка з місця роботи українською мовою, із зазначенням з якого часу і на якій посаді працює кандидат.


Про участь у Програмі «Fit Partnership with Germany» 20 жовтня 2015 р.

Повідомляємо, що 28 жовтня 2015 року розпочинається конкурс на участь у Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для управлінських кадрів «Fit Partnership with Germany» на 2016 рік.

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських та німецьких підприємств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники програми отримують інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями. Вони також матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з німецьким одладненням і технологіями та встановити прямі контакти з німецькими компаніями.

Участь у Програмі здійснюються за рахунок німецької сторони.Про сприяння розвитку підприємництва 09 жовтня 2015 р.

Згідно з ст..13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить вирішення економічних питань, зокрема:

А) управління майном, приватизації, сприяння розвитку підприємництва та здійснення державної регуляторної політики;

Б) промисловості, сільського господарства, будівництва, транспорту і зв’язку.

Сприяння місцевої державної адміністрації розвитку підприємництва є безпосереднім повноваженням держадміністрації згідно з чинним законодавством.

З метою сприяння в роботі місцевим державним адміністраціям, а також надання безкоштовної допомоги підприємствам України під час економічної кризи, Рада голів державних адміністрацій, у рамках договору про співпрацю з оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROU, інформує про можливість для кожного підприємства отримати програмне забезпечення GRМ – систему (система управління взаємовідношеннями з клієнтами).

Підприємства мають змогу отримати GRМ – систему на безкоштовних засадах.

Сплата за ліцензію не стягується.

Оплачувати підключення додаткових робочих місць не потрібно.

Дана версія GRМ – системи розрахована на підприємства малого та середнього бізнесу, може бути використана підприємствами аграрного сектору та інших галузей економіки.

GRМ – система – це всі бізнес-процеси підприємства в одному онлайн сервісі, з доступом 24 години на добу. Це також можливість керування підприємством, бізнес процесами та відношеннями з клієнтами з будь – якого місця у світі за допомогою мобільних пристроїв.

Підприємство отримує:

- онлайн планувальних завдань для свого персоналу, а також контроль над їх виконанням;

- систему обліку всіх своїх контрагентів, а також облік товарів та послуг, що пропонуються підприємством або потрібні підприємству;

- облік Замовлень, Проектів, Угод підприємства;

- облік рахунків, контрактів, актів/накладних по угодах;

- облік фінансів;

- хмарне збереження файлів;

- електронний журнал вхідної та вихідної кореспонденції;

- внутрісистемний обмін повідомленнями між працівниками;

- карточки обліку персоналом; табель обліку робочого часу; звіти по угодах та роботі кожного працівника;

- адміністративну систему з обмеженням рівня доступу до інформації у GRМ;

- доступ до необхідної інформації підприємства з будь якого місця у світі в режимі 24/7/365;

- доступ до інформації за допомогою персонального комп’ютеру, планшету або мобільного телефону.


Більш детальну інформацію щодо переваг, вигоди, необхідності, функціональних можливостях GRМ – системи від IJI IT GROU, а також отримати доступ до демо-версії Системи можливо за гіперпосиланням:

http://www.ijigroup.com/ru/crm.html.


Мета: надати можливість кожному підприємцю і підприємству отримати високоефективні інформаційні та іноваційні технології для ведення бізнесу за доступною ціною.
Про відкриття постійно діючого представництва РГДА у США 09 липня 2015 р.

Згідно з ст..13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить вирішення економічних питань, зокрема:

А)соціально-економічного розвитку відповідних територій;

Б)управління майном, приватизація, сприяння розвитку підприємництва та здійснення державної регуляторної політики;

В)промисловість, сільського господарства, будівництва, транспорту і зв’язку;

Г)зовнішньоекономічної діяльності;

Д)соціального захисту, зайнятості населення, праці та заробітної плати.

Рада голів державних адміністрацій, в рамках договорів про співпрацю з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine) та оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, з серпня 2015 року відкриває постійно діюче представництво у Чикаго, США.

Переваги співпраці з постійно діючими представництвами для адміністрацій та підприємств:

1. Започаткування нових відносин державного і приватного партнерства

2. Розширення зовнішньоекономічної діяльності

3. Вихід на нові ринки збуту

4. Реклама свого потенціалу і пропозицій на ринку Сполучених Штатів та інших країн

5. Отримання нових замовлень та замовників

6. Створення нових робочих місць.

Додаткові послуги для підприємств:

1.Управлінський консалтинг підприємства від провідних фахівців ринку США

2.Консультації з відкриття філій у США

3.Оцінка потенціалу галузевого ринку США

4.Оцінка ринкової вартості бізнесу у США

5.Інвестиційний банкінг

6.Та багато іншого….

За додатковою інформацією про умови співпраці підприємств з постійно діючим представництвом у США та іншими країнами світу звертатися до управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. (04140)2-15-58.
Про «І Східний Бізнес Форум» в м. Люблін, Польща 22 червня 2015 р

З метою активізації транскордонного співробітництва, визначення напрямів співробітництва міє Європейським Союзом та Східною Європою, а також створення сприятливих умов для розвитку власного бізнесу в м.Люблін, Польща, 25-26 червня 2015 року відбудеться «І Східний Бізнес Форум», метою якого є ознайомлення з умовами міжнародної ділової співпраці та який дозволяє зібрати велику кількість закордонних партнерів тв. Інвесторів з Західної Європи, Африки, Азії та Близького Сходу.Про проект «СТАЛО» 22 червня 2015 р

В Україні реалізується проект «СТАЛО», який впроваджується товариством з обмеженою відповідальністю «Комунікаційний Хаб «Економіка» (Ekonomika Communication Hub) у партнерстві із громадською організацією «Комунікації для змін» та за підтримки Програми розвитку ООН і Глобального економічного фонду.

Проект «СТАЛО» являє собою національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку малого і середнього бізнесу.

Головною метою проекту є заохочення осіб, які ведуть власний бізнес, дотримуючись принципів сталого розвитку, турботливого ставлення до природи та змінюючи на краще якість життя; розповсюдження інформації про таких підприємців якомога більшому колу підприємців у сфері малого і середнього бізнесу та споживачів; ознайомлення представників бізнес-спільноти із принципами сталого розвитку.

Взяти участь у конкурсі можуть компанії з сегменту малого і середнього бізнесу, що працюють в Україні, мають до 250 найманих працівників та оборот до 150 млн. грн. на рік.

Оцінка учасників буде проводитись організаторами проекту за такими критеріями: економічний аспект: життєздатність бізнес-моделі; екологічний аспект: позитивний вплив на довкілля; соціальний аспект: покращення якості життя; інноваційність; масштабність рішення.

10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціальних номінаціях нагородять на урочистій церемонії.

Призи від проекту «СТАЛО» - курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі «У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub, менторська допомога управлінської команди Ekonomika Communication Hub.

Прийом заявок до 30.06.2015 року здійснюють організатори проекту згідно поданої анкети.Більш детально ознайомитись з проектом та анкетою щодо участі можна на сайті: http://stalo.delo.ua 

До уваги керівників підприємств та ділових кіл 02 червня 2015 р

Запрошуємо підприємства та організації Народицького району до участі у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарі України у 2015 році».

Державним підприємством «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» розпочато прийом заявок від підприємств, організацій та установ Народицького району на участь у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2015 році.

Учасниками Конкурсу можуть бути українські підприємства (організації), які добровільно виявили бажання одержати об’єктивне, компетентне та авторитетне свідоцтво про високу якість своєї продукції.

Основними завданнями Конкурсу є:

- визначення на конкурсній основі кращих зразків української продукції (товарів, робіт, послуг);

- сприяння виробництву високоякісної й конкурентоспроможної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг), насичення якісною продукцією ринків України, задоволення потреб та очікувань споживачів;

- підтримка ініціатив і зусиль товаровиробників щодо поліпшення якості продукції (товарів, робіт, послуг);

- створення сприятливих умов щодо розробки та впровадження на підприємствах, в організаціях та установах України систем управління якістю, систем екологічного управління, а також інших сучасних систем управління;

- поширення та пропагування досвіду підприємств та організацій, які виробляють якісну продукцію (товари, роботи, послуги);

- підвищення інформованості органів влади, підприємств (організацій), громадських організацій, засобів масової інформації та населення щодо якісної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг) та її виробників.

Участь у Конкурсі може брати будь-яке підприємство (організація, установа) Народицького району, що займається виробництвом продукції (товарів, робіт, послуг), крім зброї та військової техніки, зареєстроване як юридична особа або як філія юридичної особи.

Конкурс проводиться в два етапи – на Регіональному та Загальнодержавному рівні за номінаціями:

- продовольчі товари;

- промислові товари для населення;

- товари виробничо–технічного призначення;

- роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах.

Методичне, фінансове та інформаційне забезпечення роботи Регіональної конкурсної комісії здійснює ДП «Житомирстандартметрологія».

Більш докладно ознайомитися з умовами Конкурсу та подати заявку можна на сайті: www.ztmetr.com.ua, у розділі «Конкурс 100 кращих товарів України», або звернувшись за телефонами оргкомітету /0412/ 25-38-92 / 067 -410-23-41 або за адресою: 10003, м. Житомир, вул. Новосінна 24, каб. №6. Електронна адреса: 100info@ukr.net

Щодо оперативного інформування 27 травня 2015 р

З метою виходу на ринки іноземних держав управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доводить до вашого щодо оголошених у травні ц.р. тендерів та інвестиційних проектів в Грузії (залізнична галузь, фармацевтична, медичне обладнання, закупівля спецодягу), Іраку (будівництво «Великого порту Ель-Фао»), Йорданії (енергетика, інфраструктура), Малаві (інвестиційні пропозиції), Сербії (енергетика), Словаччині (інфраструктура, енергетика, промислове обладнання, фармацевтика, послуги), Узбекистані (тендери НХК «УЗБЕКНАФТОГАЗ»), Чехії (вироблення проекту комплексних земельних робіт, енергетика),у яких можуть взяти участь українські компанії, а також пропозиції по налагодженню співробітництва з компаніями Данії (високоточне зварювання алюмінієвих конструкцій та деталей), Сенегалу (поставки мінеральних добрив та насіннєвого зерна) та Тунісу (постачання живих тварин).

Також повідомляємо щодо міжнародних ярмарково-виставкових заходів та форумів в Ірані (гірничовидобувна промисловість) Катарі (сільське господарство), Кенії (глобальний саміт підприємців), Малаві (інвестиційний форум) та ПАР (залізнична галузь).

У разі зацікавленості просимо проінформувати управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. (04140)2-15-58.


Про участь у заходах 05 травня 2015 р

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації № 09/690 від 29.04.2015р. «Про участь у заході» управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доводить до вашого відома, що 21 травня 2015 року у м. Мінськ Республіки Білорусь в рамках Міжнародної виставки «Лесдревтех 2015» відбудеться Міжнародна конференція «Інвестиції та інновації в лісову галузь Білорусі».

Основні теми конференції: економічні та екологічні аспекти лісового господарства, модернізація підприємств та прогресивні технології лісозаготівель і дерево переробки; переробка лісових відходів і виробництво біоенергії з використанням місцевих видів палива.

У разі зацікавленості щодо участі у вище зазначеному заході просимо проінформувати управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації в термін до 12.05.2015 року письмово або за тел. (04140)2-15-58.


Про участь у виставці 23 квітня 2015 р

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації № 09/465 від 22.04.2015 року «Про участь у виставці» управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доводить до Вашого відома, що 21-27 лютого 2016 року у м. Ель - Кувейт, Держави Кувейт відбудеться Перша кувейтська міжнародна торговельна виставка.

Захід проходитиме під девізом «Кувейт – серце світової торгівлі» та під егідою Його Високості Еміра Держави Кувейт шейха Сабахаль – Ахмадаль – Джаберас – Сабах та надасть можливість встановити безпосередні контакти з представниками ділових кіл Кувейту та інших держав Близького Сходу.

Зі свого боку, МЗС готове надати можливого сприяння представникам ділових кіл України, які братимуть участь у заходах, під час їхнього перебування у Державі Кувейт.

У разі зацікавленості щодо участі у цих заходах просимо повідомити управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. (04140)2-15-58.
Про Гомельський економічний форум 14 квітня 2015 р

22 травня 2015 року в м. Гомель відбудеться ХІІ Гомельський економічний форум. В центрі уваги форуму – створення сприятливих умов для інвестиційного співробітництва і розвитку проектів на принципах державно-приватного партнерства.

Організатором указаного форуму є Гомельський обласний комітет. Контактні реквізити організатора: (00 375 232) 743 402, 749 690, 741 912, 743 173; e-mail: yved@mail.ru.

У разі зацікавленості щодо участі у вище зазначеному форуму просимо проінформувати управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації письмово або за тел. (04140)2-15-58.


Про участь у заходах 08 квітня 2015 р

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації № 09/491 від 06.04.2015р. «Про участь у заході» управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доводить до вашого відома, що з 23 по 26 квітня 2015 року Національний виставковий центр «БЕЛЕКСПО» Управління справами Президента Республіки Білорусь разом з Брестським обласним виконавчим комітетом проводить 17-у міжнародну виставку-ярмарок «Брест. Співдружність 2015» у м. Брест Республіки Білорусь.

Виставка є одним з найбільших регіональних багатогалузевих заходів Брестської області. У виставці беруть участь провідні виробники товарів і послуг Брестської області, компанії з інших регіонів Білорусі, а також ближнього зарубіжжя. Тематика виставки-ярмарку «Брест. Співдружність 2015»: продукція виробничо-технічного призначення, товари народного споживання, харчова промисловість.
Про участь у форумі 06 квітня 2015 р

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації № 09/481 від 03.04.2015р. «Про участь у форумі» управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доводить до вашого відома, що 10 квітня 2015 року у приміщенні Фермонт Гранд Готелю (Fairmont Grand Hotel) м. Київ відбудеться форум «Експорт. Друге дихання», основною метою якого є розкриття нових можливостей для українських експортів і створення сприятливих умов ведення бізнесу в Україні за допомогою діалогу з владою.

Програмою заходу заплановані до обговорення наступні теми: основні тенденції та можливості для вітчизняного експорту; секрети та найкращі практики ефективного експорту; бренди України.


Про надання інформації 23 березня 2015р

На виконання листа Житомирської обласної державної адміністрації № 1338/29/2-15 від 19.03.2015р. «Про надання інформації» управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації повідомляє, що з метою сприяння виходу вітчизняних товаровиробників та інвесторів на ринок Євросоюзу Польсько-Українська господарча палата сумісно з Міжнародним правовим центром EUCON та Міжнародним аудиторським союзом проводять Міжнародний конкурс інвестиційних проектів для реалізації у республіці Польща.

Конкурс проходитиме у 2 етапи: перший на території України, другий – на території Республіки Польща. Перший етап передбачає відбір 30 квітня 2015 року 25 інвестиційних проектів-фіналістів, які отримають можливість бути презентованими для урядових та ділових кіл Польщі у рамках щорічного Міжнародного форуму «День українського бізнесу» 14-15 травня 2015 року у Варшаві. Другий етап передбачає визначення п’яти переможців конкурсу зі складу фіналістів, для яких відкриваються додаткові можливості щодо реалізації їхніх проектів на території республіки Польща. Участь у конкурсі є безкоштовною.

Інвестиційні проекти учасників оформляються у вигляді презентації, яка надсилається до 25 квітня 2015 року. Презентація повинна містити інформацію про конкретну інвестиційну бізнес-ідею.


Про участь у міжнародних спеціалізованих виставках 16 березня 2015 р

З метою розширення зовнішньоторговельних зв’язків Житомирської області з Республікою Білорусь управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації надсилає до вашого відома перелік міжнародних спеціалізованих виставок, які плануються проводитися на території Республіки Білорусь впродовж 2015 року.Про участь у форумі 10 березня 2015 р

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації № 09/338 від 04.03.2015р. «Про участь у форумі» управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доводить до вашого відома, що 22 травня 2015 року у м. Гомель Республіки Білорусь відбудеться ХІІ Гомельський економічний форум та ХVI Міжнародна виставка-ярмарок «Весна в Гомелі».

На форумі будуть розглядатись актуальні питання міжнародного торгово-економічного та інвестиційного партнерства, встановлення надійних довгострокових партнерських зв’язків. У центрі уваги дискусій Гомельського економічного форуму – створення умов для інвестиційного співробітництва у виробництві, переробній промисловості, будівельному комплексі, логістиці, розвитку соціальних об’єктів на принципах державно-приватного партнерства.
Про участь у українсько-словацькому бізнес-форумі 05 березня 2015 р

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації № 09/313 від 27.02.2015р. «Про участь у українсько-словацькому бізнес-форумі» доводимо до вашого відома, що з 20 по 23 квітня 2015 у м. Кошице Словацької Республіки в рамках програми «Дні культури України 2015» відбудеться українсько-словацький бізнес-форум «SUBF 2015» та чотири бізнес-конференції, що присвячені питанням енергетики, будівництва, ІТ-технологій, розвитку промислового парку та туризму.

Головним організатором бізнес-форуму є Східнословацьке інвестиційне агентство (Vychodoslovenska investicna www.agenturavia.sk, зокрема Юрай Банський, тел.: +421556250102, e-mail: bansky@agenturavia.sk), під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки та Словацької агенції розвитку інвестицій та торгівлі за сприянням МЗС ЄП СР, а також Словацько-Українська торгова палата e-mail: suok@suok.info, тел.+421903708156.

Внесок учасника форуму складає 290 євро, що включає виставкову площу для розміщення презентаційного стенду компанії, участь в організованих бізнес-столах за напрямом діяльності, окремі доповіді, сприяння у пошуку партнера, двосторонні переговори, а також легкі сніданки, кави-брейк, обіди упродовж 20-23 квітня та офіційне прийняття.


Про участь у форумі 05 березня 2015 р

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації № 09/302 від 26.02.2015р. «Про участь у форумі» доводимо до вашого відома, що з 22 по 24 квітня 2015 року у Міжнародному виставковому центрі проходитиме щорічний Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України», в рамках якого відбудеться VIII Міжнародна виставка «Довкілля 2015».

Учасники Форуму матимуть змогу продемонструвати можливості своїх підприємств, компаній та організацій за такими основними напрямами: екологічна політика та менеджмент; екологічні технології та моніторинг; управління відходами, утилізація та переробка, охорона атмосферного повітря; альтернативна енергетика та біопаливо; органічне землеробство та екологічно чисті продукти; водні ресурси, ліси та збалансоване лісо використання; екологічно чисте житло – чисте місто України; здоров'я, рекреація, туризм, екологічна освіта та наука; ядерна та радіаційна безпека; військова екологія.
Стажування 26 лютого 2015 р

З метою прискорення соціально-економічних реформ в Україні, інтеграції її у світову економічну систему,активнішого впровадження передових ринкових методів управління, посилення державної підтримки розвитку підприємництва при облдержадміністрації створена. Регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва. Регіональна робоча група проводить на постійній основі прийом документів та конкурсний відбір на участь у Програмі перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, яка запроваджена в Україні відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 р. №1358.

Дана Програма отримала назву «Українська ініціатива». Відповідальним за реалізацію Програми в Україні є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Впроваджує програму Міжвідомчий центр з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) при Мінекономіки та 27 його регіональних робочих груп (РРГ). Мета «Української ініціативи» - це формування в усіх регіонах України критичної маси молодих управлінців,здатних створити якісні ринкові засади економіки.

Надання їм можливості  набути сучасні економічні знання і практичні навички роботи умовах ринкової економіки.

 Спеціалісти, які проходять відбір, здійснюють перепідготовку очно-заочною (протягом 10 місяців) формою в одному з вищих навчальних закладів України за рахунок коштів з державного бюджету та отримають диплом про перепідготовку встановленого зразку за напрямами «Менеджменті адміністрування» і «Економіка та підприємництво». Також спеціалісти, що успішно пройшли перепідготовку у вищих навчальних закладах України можуть прийняти участь у конкурсному відборі для направлення на стажування від 1 до 3 місяців на підприємства Німеччини.  Цільовою групою для стажування є молоді керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву українських бізнес-структур, що планують зовнішньоекономічну діяльність.

Усі витрати на утримання спеціалістів в країні перебування бере на себе приймаюча сторона. Транспортні витрати покриваються за рахунок підприємств або безпосередньо учасників стажування.

Для проходження перепідготовки в університеті учасник повинен відповідати наступним критеріям:

1)наявність закінченої вищої освіти;

2)базове знання щонайменше однієї західної мови

3)вік до 35 років.

Для проходження стажування учасник повинен відповідати наступним критеріям:

- наявність закінченої вищої освіти;

- досвід роботи на управлінських посадах вищого і середнього рівня (керівники, заступники керівників підприємств, установ, організацій та їх структурних підрозділів) не менше одного року;

- вік до 45 років;

- знання німецької або англійської мови (топ-менеджерам, керівникам фермерських господарств достатньо знання російської мови).

 Напрямки стажування:

Економічна кооперація без галузевої специфіки (з англійською мовою)

Економічна кооперація з галузевою специфікою: 

1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості;

2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд;

3. Економічна кооперація у секторі охорони хздоров'я;

4. Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів;

5. Економічна кооперація в аграрному секторі;

6. Економічна кооперація у гірничовидобувній галузі;

 В Україні реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».

У рамках діючої Програми Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують провести конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині:

- березня 2015 року у м. Львові (на базі Центру Підтримки Бізнесу «НюБізнет»);

- березня 2015 року у м. Хмельницький (місце проведення уточнюється);

-  23-27 березня 2015 року у м. Одеса (місце проведення уточнюється);

- у квітні 2015 року у м. Києві ( на базі Київського проектного офісу GIZ 


за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),44, оф.5).

Суб'єкти підприємницької діяльності, які бажають прийняти участь у конкурсних відборах, можуть отримати консультації в управлінні економічного розвитку і торгівлі Народицької районної дщержавної адміністрації Житомирської області, тел.2-15-58, електронна адреса: ekonomika.rda.nar@gmail.com.                                                   


Про участь у Сьомій сесії Ярмарку Китайських інвестицій за кордоном 11 вересня 2015

В період з 22 по 23 жовтня 2015 року в м.Пекін (Китай) Торгово-промислова палата України спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці організовує Колективний стенд українських компанії на Сьомій сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном.

Ярмарок є головною подією у сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні.

Попередня вартість участі для українських компаній (з презентацією інвестиційних проектів) на стенді України, яка включає забудований стенд 6 м2, оргвнесок, реклата у каталозі – 4400$, 9 м2, оргвнесок, реклама у каталозі – 6100$.

У разі зацікавленості щодо участі у вище зазначеному заході просимо проінформу-вати управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації письмово або за тел. (04140)2-15-58.
Каталог: upload -> files -> rda
files -> Освіта. Виховання. Навчання актуальні проблеми дошкілля
files -> Державна науково-педагогічна бібліотека україни
files -> Шляхом кооперативного
files -> В. О. Сухомлинського В. О. Сухомлинський
files -> Лядипломної освіти педагогічних працівників розвиток професійної орієнтації в Україні науково-допоміжний бібліографічний покажчик київ черкаси 2009
files -> Історія розвитку культури маньківщини
files -> Слобожанщини
rda -> В сім’ї вольній, новій… (до 200-іччя з дня народження Т. Г. Шевченка)


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconАрхаїчна доба Шумеру найдавніші пам ятки шумерів, вавілонян, ассірійців
Шумері І джемдет-насрський в Аккаді. (За найновішими даними, у дошумерські часи існував ще й четвертий період, коли була створена...
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconІван Мозговий " астронавти"
У статті йде мова про загадкові свідчення документів з давніх країн Латинської Америки та про загадкові об’єкти на території цих...
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки icon«Нова історія країн Європи та США (1870-1918 рр.)»: навчально-методичний комплекс
Городня Наталія Данилівна, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, доктор історичних наук, доцент
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconПро виробництво підозрюються всі
Лондонська газета «Таймс» писала після його виходу: «Маленькі сірі клітини знову розв'язують те, що здавалося нерозв'язним. Місіс...
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconТвої можливості, людино
«Твої можливості, людино» медико-біологічні та психологічні аспекти прихованих можливостей людського організму на межі виживання...
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconПлани семінарських занять з курсу Нова історія країн Європи І сша, 187-1918
Тема Нові риси соціокультурного розвитку провідних країн Європи І США в ост третині ХІХ – на поч. ХХ ст. (2 год)
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconОмар Хайам. Рубаї
Мета: Розказати учням про Омара Хайама як великого представника літератури Сходу. Допомогти розкрити головні мотиви його поезії,...
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconПрограма «Новітня історія країн Європи і Америки»
Робоча навчальна програма «Новітня історія країн Європи І америки» для студентів за спеціальністю 02030201 Історія
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconУрок української мови в 10 класі (90 хвилин)
Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів про слово, склад лексики, групи слів за значенням, лексикографію, фразеологізми,...
Про можливості виходу на ринку країн Перської затоки iconУрок №66 Експресивні можливості звуків української мови. Асимілятивні, дисимілятивні процеси, подовження
Підготовка до державної атестації. Узагальнення І систематизація найважливіших відомостей з основних розділів науки про мову


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка