Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю "Розстріляна молодість"Дата конвертації20.06.2017
Розмір44,2 Kb.
ТипАнкета

У
К Р А Ї Н А

НЕМИРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

В І Д Д І Л О С В І Т И


22800 , м. Немирів, вул. Некрасова 9, e-mail: osvitanemirov@ukr.net тел.(факс)2-28-18

Від 23.12.2015 №01.21 - 1564

На № _____________від _________________Керівникам загальноосвітніх

навчальних закладів
Директорам позашкільних

навчальних закладів

Про проведення VІІ

Всеукраїнського літературно-музичного

фестивалю “Розстріляна молодість”
Відділ освіти райдержадміністрації на виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 21.12.2015 №34-2-03/5760, листа Міністерства освіти і науки України від 16.12.2015 №3/3-9-868-15 “Про проведення літературно-музичного фестивалю”, інформує, що 11.02.2016 року на базі Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І.Кочерги буде проведений заключний етап VІІ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України “Розстріляна молодість” (умови проведення конкурсу додаються).

Просимо повідомити педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів про вищевказаний конкурс з метою можливої участі.

Додаток: 1 арк.

В.о. начальника відділу освіти В.Чега

Ємець Н.В.

2-25-64

Додаток


АНКЕТА

Учасника VІІ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування

воїнів «Розстріляна молодість»
1. Назва творчого колективу
2. Прізвище, ім’я, по батькові керівника колективу
3. Прізвище, ім’я та по-батькові (повністю), ідентифікаційний номер окремого виконавця
4. Кількість учасників (чоловіків, жінок).
5. Інформація для контакту: робочий, мобільний, домашній телефон, поштова адреса.
6. Програма виступу (автор віршів, автор музики, назва твору, тривалість виступу).
7. Вид носія, на якому викладений конкурсний твір.
8. Коротка творча біографія про колектив (виконавця) перемоги, досягнення, участь в конкурсах, фестивалях.
9.Відеоряд.
10. Представити друкований твір виконавця
Дата підпис Прізвище, ім’я, по-батькові

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

VІI Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю

вшанування воїнів «Розстріляна молодість»Вимоги до програми фестивалю:

1. Підготувати високохудожній номер аматорського колективу на патріотичну тематику:

- вокально-хореографічна та літературно-музична композиція;

- авторські різножанрові твори (пісня, вірш, проза, танець, музичний твір);

- хореографічна постановка;

- інсценізація драматичного твору, театру місцевого факту.

У фестивалі беруть участь: вокальні колективи, солісти, духові оркестри, інструментальні ансамблі, ВІА, хореографічні та театральні колективи, окремі виконавці авторської поезії, письменники, літератори, поети. На фестиваль можна надсилати літературні твори, проекти, документальні та художні фільми, книги.

На заочний тур фестивалю необхідно надіслати 2 різножанрових твори окремих виконавців ( пісня, вірш, поема, книга).

Тривалість виступу - до 3-4 хв.

Змістовне наповнення композиції має відображати військово-патріотичну тематику, мужність і героїзм воїнів.

Тривалість виступу - до 7 хв. Вік учасників не обмежений.На І тур (очний) фестивалю-конкурсу необхідно надіслати:

- запис фонограми мінус (- 1) на якісних носіях ;

- кожен запис має бути наданий з точною назвою номеру та колективу (прізвищем виконавця). Вокальне виконання під фонограму плюс не оцінюється.

2. Конкурс декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва на патріотичну тематику. Претенденти-автори представляють твори образотворчого мистецтва (живопис, графіка, батик), вироби декоративно-прикладного мистецтва (декоративний розпис, художня вишивка, виконана в різних техніках, різьблення, інкрустація по дереву, документальна, художня фотографія). Роботи надсилати до 10 січня 2016 року в Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості (роботи не повертаються).

VІI Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість» проводиться у 3 тури:

Заочний тур проводиться до 10 січня 2016 року. Для участі в заочному турі фестивалю необхідно до 30.12.2015р. надіслати заявку та відеозапис показу бажано на DVD (CD) за адресою: 10014 м.Житомир, вул. Небесної Сотні, 11 Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості, оргкомітет VIІ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» .

Технічні вимоги:

Заключний гала-концерт (фінал) відбудеться 11 лютого 2016 року о 13.00 в приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім.І.Кочерги.

Переможці ІІ (очного) туру та учасники фінального концерту нагороджуються Почесними відзнаками, дипломами, цінними подарунками, придбаними за рахунок спонсорських коштів, інших джерел.

ХІ. Умови перебування на фестивалі.
Оргкомітет сприяє колективам в організації проживання, харчування. Витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюється за рахунок відряджаючої сторони (проживання учасників конкурсу 50 грн. на добу, харчування 80 грн.( три рази на добу).
Заїзд і реєстрація учасників 10-11 лютого 2016 року з 8.00. за адресою:

м. Житомир, вул. Площа Соборна, 6 Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.Кочерги.


Для організації зустрічі в м. Житомирі просимо повідомити про вид транспорту (автобус, потяг, маршрутне таксі) та час прибуття, а також повний кількісний склад делегації за тел. роб.0412-47-08-63, 0412-22-45-57, 0972835948; 0634859179 (Ткачук Неля Дмитрівна); 0680151771 (Бахур Ніла Станіславівна.)

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю \"Розстріляна молодість\" iconПро проведення Всеукраїнського фестивалю музичного мистецтва «На крилах гармонії»

Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю \"Розстріляна молодість\" iconПро проведення Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Магія танцю»

Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю \"Розстріляна молодість\" iconПро проведення обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю \"Розстріляна молодість\" iconНаказ №054 Про проведення обласного фестивалю учнівських творів «Ювілей улюбленої книги»
«Про проведення обласного фестивалю учнівських творів «Ювілей улюбленої книги» з метою всебічного розвитку школярів; підвищення читацької...
Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю \"Розстріляна молодість\" iconНаказ №291 Про підсумки проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості „Проліски надії 2013
Вінницького обласного Будинку культури учителя від 16. 01. 2012 №14/18/1 „Про проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської...
Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю \"Розстріляна молодість\" iconНаказ №80 м. Ніжин Про проведення міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Ніжина в 2014-2015 н р. На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 18. 07. 2011
Чернігівського обласного комітету з фізичного виховання та спорту від 17. 03. 2015р. «Про проведення Всеукраїнського спортивно-масового...
Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю \"Розстріляна молодість\" iconПрограма ІІ всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей "Мій особистісно зорієнтований урок"

Про проведення VІІ всеукраїнського літературно-музичного фестивалю \"Розстріляна молодість\" iconПро проведення Відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії «Падіюн -євро-Данс»База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка