Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 рокуСкачати 224,01 Kb.
Дата конвертації11.05.2017
Розмір224,01 Kb.ПРОЕКТ


Порядок денний № 2

засідання Вищої ради юстиції

18 березня 2014 року

1. Розгляд матеріалу щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидата на посаду судді місцевого загального суду:
Замкового

Ігоря Анатолійовича-

Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.


(Доповідач – секретар секції Ізовітова Л.П.)
2. Розгляд пропозиції члена Вищої ради юстиції Отрош І.О. від 04 грудня 2013 року про внесення подання про звільнення ГАВРИЛЮКА Олександра Івановича з посади судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області за порушення присяги, внесеної за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненні голови Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Черноти С.В. та суддів цього суду Бичкова П.Ю., Заріцької О.О., Ус О.В. від 30 листопада 2012 року, надісланому до Вищої ради юстиції головою ради суддів загальних судів Отрош І.О.

(Доповідач – заступник Голови Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


3. Розгляд пропозиції члена Вищої ради юстиції Портнова А.В. від 07 травня 2012 року про внесення подання про звільнення ЄРЕМЕНКА Володимира Максимовича з посади судді Баришівського районного суду Київської області за порушення присяги та пропозиції члена Вищої ради юстиції Отрош І.О. від 26 липня 2013 року про внесення подання про звільнення вказаного судді з посади за порушення присяги, внесеної за результатами перевірки відомостей, викладених у вищезазначеній пропозиції члена Вищої ради юстиції Портнова А.В., зверненнях народного депутата України Пилипенка В.П. від 25 квітня 2012 року та зверненнях ЛифарТ.Д.

(Доповідач – секретар секції Винокуров С.М.)


4. Розгляд пропозиції члена Вищої ради юстиції Кузьмишина В.М. від 24 грудня 2013 року про внесення подання про звільнення КАЗАКОВА Валентина Вячеславовича з посади судді Ленінського районного суду міста Севастополя за порушення присяги, внесеної за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненні голови апеляційного суду міста Севастополя Погребняка С.В. від 28 вересня 2012 року.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кузьмишин В.М.)


5. Розгляд пропозиції члена Вищої ради юстиції Ківалова С.В. від 28 січня 2014 року про внесення подання про звільнення ПАВЛІЧЕНКА Сергія Вікторовича з посади судді апеляційного суду Закарпатської області за порушення присяги, внесеної за результатами перевірки відомостей, викладених у скаргах ректора державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» Ващука Ф.Г.

(Доповідач – секретар секції Винокуров С.М. )


6. Розгляд пропозиції члена Вищої ради юстиції Ізовітової Л.П. від 06 грудня 2013 року про внесення подання про звільнення ГОРШКОВА В’ячеслава Миколайовича з посади судді Херсонського окружного адміністративного суду за порушення присяги, внесеної за результатами перевірки відомостей, викладених у заяві голови Херсонського окружного адміністративного суду Попова В.Ф. від 24 жовтня 2011 року.

(Доповідач – секретар секції Ізовітова Л.П.)


7. Розгляд пропозиції члена Вищої ради юстиції Кравченка К.Т. від 05 лютого 2014 року про внесення подання про звільнення КРАВЧЕНКА Максима Володимировича та ЗІНЧЕНКА Олександра Миколайовича з посад суддів Обухівського районного суду Київської області за порушення присяги, внесеної за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненні народного депутата України Пилипенка В.П. від 11 вересня 2012 року.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кравченко К.Т.)


8. Розгляд рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 30 листопада 2011 року про внесення подання про звільнення НІКІТІНОЇ Світлани Йосипівни з посади судді Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги.

(Доповідач – секретар секції Ізовітова Л.П.)


9. Розгляд пропозиції члена Вищої ради юстиції Удовиченка О.С. від 16 січня 2014 року про внесення подання про звільнення НІКІТІНОЇ Світлани Йосипівни з посади судді Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги, внесеної за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненні адвоката Островської Л.А. та Синькова В.Ф. від 08 квітня 2013 року.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


10. Розгляд рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 08 листопада 2012 року про внесення подання про звільнення ШЛИКОВА Сергія Петровича з посади судді Київського районного суду міста Донецька за порушення присяги.

(Доповідач – секретар секції Ізовітова Л.П.)


11. Затвердження результатів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Кузьмишиним В.М. за скаргами Юхнюка В.М. стосовно судді апеляційного суду Рівненської області МАЛЬКО Ольги Сергіївни та судді Оболонського районного суду міста Києва ЛУЦЕНКА Олександра Миколайовича.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кузьмишин В.М.)


12. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за зверненням народних депутатів України Мартиненка М.В., Князевича Р.П. та Яценюка А.П., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ШЕРЕМЕТЬЄВОЇ Людмили Антонівни з посади судді Солом’янського районного суду міста Києва за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)13. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Лавриновичем О.В. за запитом народного депутата України VI скликання Тищенка О.І., зверненнями народних депутатів України VI скликання Гордієнка С.В. та інших, в тому числі надісланих до Вищої ради юстиції Головою Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Ківаловим С.В., зверненнями заступника голови правління ПАТ «Банк Національний кредит» Міщук Л.П., надісланими до Вищої ради юстиції окремими членами Вищої ради юстиції, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення УСАТЕНКО Інги Вікторівни з посади судді господарського суду міста Києва за порушення присяги.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


14. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за скаргою Гаїни Л.І., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення СТОЦЬКОЇ Лариси Анатоліївни з посади судді Першотравневого районного суду міста Чернівці за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


15. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ківаловим С.В. за скаргою Кравченка О.О., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення БАТУРІНА Артема Сергійовича з посади судді Гагарінського районного суду міста Севастополя за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Колесниченко В.М.)


16. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ПОПОВА Віталія Федоровича з посади судді Херсонського окружного адміністративного суду за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


17. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Татьковим В.І. за скаргою арбітражного керуючого Кузьменка В.М., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення суддів Дніпропетровського апеляційного господарського суду ВЕЧІРКА Ігоря Олександровича, ЛИСЕНКО Олени Миколаївни, ДЖИХУР Олени Василівни з посад за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


18. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Удовиченком О.С. за заявою представника ПАТ «Банк «Фінанси та кредит» Сінгаєвської А.Є., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення суддів апеляційного суду Харківської області ДАНИЛЕНКА Володимира Миколайовича, ПІДДУБНОГО Романа Миколайовича та МАЛІНСЬКОЇ Світлани Миколаївни з посад за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


19. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Удовиченком О.С. за заявами Носікова М.М., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення судді Лисичанського міського суду Луганської області ГОРБАТЕНКА Олега Володимировича (за дії, вчинені на посаді судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області) з посади за порушення присяги.
(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)

20. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Отрош І.О. за скаргою Філенко Л.А., з висновком про відсутність підстав для звільнення СУГАЧОВОЇ Олени Олегівни з посади судді Московського районного суду міста Харкова за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


21. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за скаргою Кухара С.М., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення КОЗАК Ірини Богданівни з посади судді господарського суду Львівської області, КОЗЮРЕНКА Ростислава Степановича з посади судді Франківського районного суду міста Львова, ЛАПІЯ Сергія Миколайовича з посади судді Київського окружного адміністративного суду за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


22. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за зверненням генерального директора ПАТ «Київський готель «Мир» Рутто В.Б. від 09 грудня 2011 року, надісланим до Вищої ради юстиції Міжвідомчою комісією з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств Кабінету Міністрів України, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення КУРДЕЛЬЧУКА Ігоря Даниловича з посади судді господарського суду міста Києва за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


23. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гаврилюком М.І. за зверненнями Шаповала В.М., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення СТАРЧЕУС Ольги Павлівни та ГАПОНЕНКО Наталії Олександрівни з посад суддів Березанського районного суду Миколаївської області за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Гаврилюк М.І.)


24. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Кобилянським М.Г. за скаргою Галузінського І.Л. від 10 вересня 2012 року, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області АНТОНЮКА Олега Володимировича з посади за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кобилянський М.Г.)


25. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Кравченком К.Т. за заявами адвокатів Мартіросяна А.Г., Антонюка О.С. від 10 серпня 2010 року з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення судді Луцького міськрайонного суду Волинської області БОРНОС Алли Валеріївни з посади за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кравченко К.Т.)


26. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Гаврилюком М.І. за скаргами громадянина Німеччини Бертольда Вільда, одна з яких надіслана членом Вищої ради юстиції Ківаловим С.В., з висновком про відсутність підстав для звільнення ТОМАШЕВСЬКОГО Володимира Миколайовича з посади судді Жашківського районного суду Черкаської області за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Гаврилюк М.І.)27. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Удовиченком О.С. за колективним зверненням акціонерів ЗАТ фірми «Меблі» Пугачової Т.М., Сайко Т.І., Кондакова С.М. та інших, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення суддів Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ГІБАЛЮК Тетяни Яківни, Вищого адміністративного суду України МОРОЗА Валентина Федоровича (за дії, вчинені на посаді судді господарського суду Дніпропетровської області), господарського суду Дніпропетровської області ПЕТРЕНКО Наталії Едуардівни, БОНДАРЄВА Едуарда Миколайовича та ПРИМАКА Сергія Анатолійовича з посад за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


28. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ківаловим С.В. за зверненням Отаманової Г.М., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ТУРЕЦЬКОГО Олександра Сергійовича з посади судді Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Колесниченко В.М.)


29. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Кравченком К.Т. за зверненням колективу кафедри «Філософія» Одеського національного морського університету, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення СВЯЧЕНОЇ Юлії Борисівни з посади судді Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кравченко К.Т.)


30. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Винокуровим С.В., та матеріалів додаткової перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Сафульком С.Ф., за зверненням народного депутата України Глазунова С.М. з висновками про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ВЛАСЕНКОВОЇ Олени Олександрівни з посади судді окружного адміністративного суду міста Києва за порушення присяги.

(Доповідачі – члени Вищої ради юстиції Винокуров С.М., Сафулько С.Ф.)


31. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за заявами Апушкіна В.Б., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ШТЕЛИК Світлани Павлівни та МОСТОВОЇ Галини Іванівни з посад суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


32. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Удовиченком О.С. за скаргою Авагумяна Г.Е., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення БУРЛАЧЕНКА Олега Олександровича, РАССУЖДАЯ Якова Миколайовича та ПАВЛЕНКО Людмили Миколаївни з посад суддів Київського районного суду міста Донецька за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)33. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Удовиченком О.С. за депутатським зверненням народного депутата України Лабунської А.В., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ЖАЙВОРОНОК Тетяни Євгенівни та ОНОПЕНКА Василя Васильовича з посад суддів Верховного Суду України за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


34. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Лавриновичем О.В. за скаргою голови правління ПАТ «Укрсоцбанк» Граціано Камелі, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ТУРЕЦЬКОГО Олександра Сергійович та СУВОРОВОЇ Оксани Василівни з посад суддів Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


35. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Удовиченком О.С. за скаргою Горбатка В.Я., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ГОРБАТЮКА Сергія Андрійович ата МОРОЗ Лариси Леонтіївни з посади суддів Вищого адміністративного суду України за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


36. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Удовиченком О.С. за скаргою представника ТОВ «Телерадіокомпанія «Українське кабельне телебачення» Михайловського В.О., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення МІНЬКОВСЬКОГО Станіслава Володимировича з посади судді господарського суду Харківської області за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


37. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за депутатським зверненням народного депутата України VІ скликання Олійника С.В., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ДЕРУСА Анатолія Володимировича з посади судді Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


38. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за заявами Лебідь О.А., Лебедя В.П., Черкаської Л.І., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення КРЮЧКО Наталії Іванівни з посади судді Ленінського районного суду міста Полтави за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


39. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за скаргами Горбатюк Т.П., дві з яких надійшли до Вищої ради юстиції з Адміністрації Президента України та від народного депутата України Москаля Г.Г., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення ЗІНОВ´ЄВОЇ Алли Георгіївни та АЗЕВИЧА Володимира Броніславовича з посад суддів апеляційного суду Донецької області за порушення присяги.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)40. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Ізовітовою Л.П. за скаргою Азарова І.О., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення КРИВОВ´ЯЗА Андрія Петровича з посади судді Святошинського районного суду міста Києва за порушення присяги та з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ЛЕСЬКО Алли Олексіївни.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Ізовітова Л.П.)


41. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Кобилянським М.Г. за зверненням голови правління АТ «Parex banka» Гвільяма К.Д., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення суддів Печерського районного суду міста Києва БОРТНИЦЬКОЇ Віти Вікторівни, ІЛЬЄВОЇ Тетяни Григорівни, ВОЛКОВОЇ Світлани Яківни, КОЗЛОВА Руслана Юрійовича, судді окружного адміністративного суду міста Києва ПАЩЕНКА Костянтина Сергійовича з посад за порушення присяги та з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ГВОЗДИКА Павла Олександровича, ГОРЕЛКІНОЇ Наталії Андріївни, ЄВГРАФОВОЇ Єлизавети Павлівни, ЄВТУШЕНКО Олени Іванівни і ЖУРАВЕЛЬ Валентини Іванівни.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кобилянський М.Г.)


42. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Кравченком К.Т. за заявою Саковича В.Й., з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ МОСТОВОЇ Галини Іванівни.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кравченко К.Т.)


43. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Удовиченком О.С. за скаргою Маєвської М.В., з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ЮРОВСЬКОЇ Галини Валентинівни.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)

44. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції  Удовиченком О.С. за скаргою Каца О.М. від 25 червня 2013 року, з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ПОПОВИЧ Олени Вікторівни.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Удовиченко О.С.)


45. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Кобилянським М.Г. за зверненням представника ТОВ «Марія» Єркіна М.М., з висновком про відсутність підстав для відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Вищого господарського суду України КОЧЕРОВОЇ Ніни Олександрівни, ПЛЮШКА Ігоря Анатолійовича та САМУСЕНКО Світлани Сергіївни.

(Доповідач – член Вищої ради юстиції Кобилянський М.Г.)


46. Про залишення без розгляду пропозиції члена Вищої ради юстиції Гаврилюка М.І. від 05 серпня 2011 року про внесення подання про звільнення ЛЮЛЬКА Володимира Володимировича з посади судді Тульчинського районного суду Вінницької області за порушення присяги, оскільки його звільнено з посади у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього (Постанова ВРУ від 04 березня 2014 року № 855-VII).

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


47. Про залишення без розгляду рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 11 квітня 2012 року та від 31 липня 2013 року про внесення подання про звільнення ПЕТУШКОВА Сергія Анатолійовича з посади судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області за порушення присяги, оскільки його звільнено з посади у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього (Постанова ВРУ від 04 березня 2014 року № 855-VII).

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


48. Розгляд матеріалів за повідомленням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 26 лютого 2014 року щодо внесення подання про звільнення РАДЬКОВОЇ Ірини Вікторівни з посади судді Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо неї.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


49. Розгляд матеріалів щодо внесення подань про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

49.1. Про відмову у внесенні подання до Верховної Ради України про звільнення ЛЮЛЬКА Володимира Володимировича з посади судді Тульчинського районного суду Вінницької області у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням.

(Постановою Верховної Ради України від 04 березня 2014 року №855-VII звільнений з посади судді у зв’язку із набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього).49.2. У зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років:


1.

Рибальченко

Раїси Іванівни-

судді Кегичівського районного суду Харківської області.49.3. У зв’язку з поданням заяви про відставку:
Бобровича

Володимира Івановича
-

судді Заводського районного суду міста Запоріжжя;Богуславської

Ірини Анатоліївни
-

судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області;Бойкова

Юрія Вікторовича-

судді апеляційного суду Запорізької області;Борової

Світлани Андріївни-

судді апеляційного суду Харківської області;
Буленка

Олександра Олексійовича
-

судді апеляційного суду Полтавської області;Вакарук

Віри Михайлівни
-

судді апеляційного суду Івано-Франківської області;Винниченка

Юрія Михайловича
-

судді апеляційного суду Полтавської області;Вітер

Лесі Анатоліївни
-

судді Христинівського районного суду Черкаської області;Гури

Анатолія Івановича
-

судді Кодимського районного суду Одеської області;Дзямко

Ольги Павлівни
-

судді Енергодарського міського суду Запорізької області;Єрмілова

Григорія Анатолійовича
-

судді Одеського апеляційного господарського суду;Зуєвої

Валентини Іванівни
-

судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області;Камзалова

Володимира Васильовича
-

судді апеляційного суду Вінницької області;Кваші

Віталія Олександровича
-

судді Бродівського районного суду Львівської області;Клепай

Зінаїди Василівни
-

судді господарського суду Херсонської області;Коваленка

Олександра Олексійовича-

судді господарського суду Дніпропетровської області;
Колокольнікової

Наталії Миколаївни
-

судді апеляційного суду Київської області;Кравець

Тетяни Василівни-

судді Харківського апеляційного господарського суду;
Кузьмичова

Віктора Юхимовича
-

судді апеляційного суду Запорізької області;
Курченко

Ніни Михайлівни-

судді господарського суду Черкаської області;Лавренюк

Олександри Тимофіївни-

судді Одеського апеляційного господарського суду;
Лісовської

Валентини Володимирівни
-

судді Судацького міського суду Автономної Республіки Крим;Лущик

Марії Сергіївни
-

судді господарського суду Сумської області;Мироненка

Олександра Власовича
-

судді Вищого адміністративного суду України;Николайчука

Валентина Олександровича
-

судді Ширяївського районного суду Одеської області;
Онопенка

Василя Васильовича
-

судді Верховного Суду України;Рассуждая

Якова Миколайовича
-

судді Київського районного суду міста Донецька;Риженка

Анатолія Григоровича-

судді Новомиколаївського районного суду Запорізької області;
Рогожиної

Алли Володимирівни-

судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;
Соловйова

Миколи Івановича
-

судді Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області;Сороки

Лідії Андріївни
-

судді апеляційного суду Вінницької області;Стецюка

Івана Савича
-

судді Теофіпольського районного суду Хмельницької області;Татарінова

Віктора Ілліча-

судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя;
Томашевського

Володимира Миколайовича
-

судді Жашківського районного суду Черкаської області;Федька

Григорія Миколайовича-

судді Микитівського районного суду міста Горлівки Донецької області.
Харченко

Людмили Георгіївни-

судді Смілянського міськрайонного суду Черкаської області;
Шкреби

Раїси Дмитрівни-

судді апеляційного суду Черкаської області;Штих

Катерини Михайлівни
-

судді Канівського міськрайонного суду Черкаської області.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)

50. Про внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


51. Про внесення змін до Положення про секретаріат Вищої ради юстиції.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


52. Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату Вищої ради юстиції.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


53. Розгляд заяви КОВЗЕЛЯ Петра Олеговича від 12 березня 2014 року щодо скасування рішення Вищої ради юстиції від 07 червня 2010 року № 453/0/15-10 про внесення подання Президенту України про звільнення його з посади судді окружного адміністративного суду міста Києва за порушення присяги (Вищим адміністративним судом України вказане рішення Вищої ради юстиції визнано незаконним).

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


54. Про звільнення Ізовітової Л.П. з посади секретаря секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)


55. Про припинення повноважень членів Вищої ради юстиції.

(Доповідач – Голова Вищої ради юстиції Лавринович О.В.)

Каталог: content -> day activity
content -> Зарубіжна література 10-11 класи Рівень стандарту
content -> Програма курсу «Література країни, мова якої вивчається»
content -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
content -> Програма факультативного курсу «Сучасне франкознавство»
content -> Київська Русь, Русь-Україна
content -> Дмитро наливайко очима заходу: Рецепція України в Західній Європі XI-XVIII ст
content -> Світова Зарубіжна література 10-11 класи Академічний рівень
day activity -> 19 січня 2016 року Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті
day activity -> Проект порядок денний засідання дисциплінарної секції Вищої ради юстиції 08 грудня 2015 року


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconПроект порядок денний засідання дисциплінарної секції Вищої ради юстиції 08 грудня 2015 року
Юрченко В. Ю. від 19 листопада 2014 року щодо дій судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська Дружиніна Костянтина...
Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconРезультати засідання дисциплінарної секції Вищої ради юстиції
Вищої ради юстиції 22 грудня 2015 року оголошено результати розгляду питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в її відкритті,...
Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconПорядок денний
Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей протягом 2014 року на території Обухівської міської ради
Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconРезультати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради юстиції №2 21 січня 2016 року
Даниловича, Київського апеляційного господарського суду гончарова сергія Августовича
Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconЛьвівська обласна рада порядок денний 64 засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації

Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconЗасідання Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
Доброго дня, шановні колеги! Присутні членів комітету. Пропоную розпочати засідання з розгляду питання про проект порядку денного,...
Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconРішення 26 травня 2016 року Київ №1057/0/15-16 Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вищого адміністративного суду України Цвіркуна Ю.І
Вища рада юстиції, розглянувши висновок та матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за зверненням громадянина Мануйла...
Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconРішення 14 квітня 2016 року Київ №820/0/15-16 Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних І кримінальних справ Кравченка С.І
Вища рада юстиції, розглянувши висновок та матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції Лесько Аллою Олексіївною за...
Проект порядок денний №2 засідання Вищої ради юстиції 18 березня 2014 року iconРішення Вищої ради юстиції «Про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Грабика Віталія Володимировича з посади судді господарського суду Вінницької області у зв’язку з поданням заяви про відставку»База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка