Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської радиСкачати 69,14 Kb.
Дата конвертації09.10.2017
Розмір69,14 Kb.
ТипРішенняГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

П’ЯТЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

31.03.2017 м. Глухів № 212


Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради


Керуючись пунктом 8, частини першої, статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 04 січня 2002 № 3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», від 29 серпня 2002 року № 1302 «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади», Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», з метою реалізації громадянами конституційного права на вільний доступ до інформації про діяльність Глухівської міської ради та її виконавчого комітету, забезпечення гласності, прозорості, міська рада ВИРІШИЛА: 1. Визначити офіційним веб-сайт Глухівської міської ради та її виконавчого комітету за електронною адресоюhttp://www.hlukhiv-rada.gov.ua/.

 2. Затвердити Положення про веб-сайт Глухівської міської ради та її виконавчого комітету (додається).

 3. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету щорічно передбачати у міському бюджеті кошти на технічну підтримку, утримання офіційного веб-сайту Глухівської міської ради.

 4. Організацію виконання цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Гаврильченко О.О., контроль – на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, дотримання законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики та запобігання корупції (голова комісії Фетищенко В.Ф.).


Міський голова М.Терещенко Додаток


до рішення міської ради 31.03.2017 № 212

ПОЛОЖЕННЯ

про офіційний веб-сайт Глухівської міської ради


1. Загальнi положення


Це Положення визначає процедуру та періодичність розміщення на офіційному веб-сайті Глухівської міської ради (далі – веб-сайт) оперативної інформації для інформування населення про найважливіші події у суспільнополітичному, соціальному та історичному житті міста.

Мета створення веб-сайту міської ради – розміщення у мережі Інтернет інформаційних матеріалів про діяльність Глухівської міської ради та її виконавчих органів, міського голови, забезпечення громадян необхідною інформацією, взаємообмін інформацією з органами державної влади України та іншими органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних з діяльністю Глухівської міської ради, інформаційна взаємодія з організаціями світового товариства, громадськістю. Сайт є власністю Глухівської міської ради.
2. Інформаційне наповнення


Інформаційні ресурси веб-сайту (далі Сайт) – результат сукупної діяльності Глухівської міської ради та її виконавчих органів.

Інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Глухівської міської ради, повинна включати: 1. найменування органу;

 2. інформацію про структуру та керівництво міської ради та її виконавчого комітету;

 3. розпорядок роботи органу та години прийому керівництвом;

 4. історію міста;

 5. статут територіальної громади міста;

5) інформацію про видатних мешканців міста;

 1. міський голова (біографія, графік прийому);

 2. регламент Глухівської міської ради та її виконавчого комітету;

 3. інформацію про депутатський корпус (графік прийому), відомості про депутатів міської ради, депутатські фракції і групи, постійні комісії та будь-які комісії створені в межах міської ради та її виконавчого комітету;

 4. програми розвитку міста;

 5. відомості про проведення закупівлі товарів (робіт, послуг) за державні кошти;

 6. регуляторна діяльність (відстеження регуляторної діяльності, діючі регуляторні акти, відстеження результативності регуляторних актів, здійснення регуляторної діяльності);

 7. нормативно-правові акти міської ради, виконавчого комітету,

регуляторні акти;

 1. проекти нормативно-правових актів (проекти рішень сесій, проекти рішень виконавчого комітету міської ради);

 2. новини та події, які відбуваються в місті;

 3. оголошення;

 4. доступ до публічної інформації; 16) інвестиційну діяльність.

Інші рубрики можуть розміщуватися на веб-сайті за пропозиціями керівників відділів та служб виконавчого комітету міської ради, поданих до консультанта міського голови (у разі відсутності - оператора з обробки та комп’ютерного забезпечення відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради та її виконавчого комітету), який має право додавати та змінювати рубрики.

Інформаційне наповнення веб-сайту здійснюється з матеріалів, підготовлених секретарем міської ради, заступниками міського голови, управліннями, відділами виконавчого комітету, підприємствами, установами та організаціями, що належать до комунальної власності Глухівської міської ради.

З пропозицією щодо розміщення інформації на веб-сайті міської ради можуть звернутися інші підприємства, установи, організації, громадські товариства та мешканці міста, якщо запропоновані матеріали будуть сприяти популяризації міста, залученню інвестицій, висвітленню визначних подій міста.

Інформаційне наповнення та супроводження веб-сайту виконує консультант міського голови (у разі відсутності - оператор з обробки та комп’ютерного забезпечення відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради та її виконавчого комітету) на підставі наданих матеріалів та інформації.

Не допускається розміщення на офіційному веб-сайті інформації, розповсюдження чи оприлюднення якої заборонено законодавством, а також реклами (за винятком соціальної), у тому числі політичної реклами.


3. Організація робіт


Роботи з інформаційного наповнення та підтримки в актуальному стані наявних ресурсів Сайту – завдання всіх відділів та управлінь Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.

Адміністратор Сайту – консультант міського голови (у разі відсутності - оператор з обробки та комп’ютерного забезпечення відділу фінансовогосподарського забезпечення апарату міської ради та її виконавчого комітету) здійснює: 1. поточну актуалізацію нормативних електронних документів (по мірі надходження їх комп'ютерних версій);

 2. розміщення на Сайті інформації, поданої Глухівською міською радою та її виконавчим комітетом;

 3. моніторинг розміщення інформаційних матеріалів про діяльність органів місцевого самоврядування та аналіз отриманих даних;

 4. застосування нових інформаційних технологій та програм з метою оптимізації структури Сайту та його наповнення, удосконалення інформаційного обслуговування громадян.


4. Права


Адміністратор Сайту – консультант міського голови (у разі відсутності - оператор з обробки та комп’ютерного забезпечення відділу фінансовогосподарського забезпечення апарату міської ради та її виконавчого комітету) має право:

 1. отримувати необхідну для оприлюднення на Сайті інформацію про діяльність Глухівської міської ради, виконавчого комітету, міського голови;

 2. отримувати необхідну для оприлюднення на Сайті інформацію про події та заходи, які відбуваються у місті;

 3. вносити пропозиції щодо оприлюднення у мережі Інтернет інформаційних матеріалів про діяльність Глухівської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови;

 4. вносити пропозиції щодо створення нових розділів і встановлення додаткових сервісів Сайту, а також вносити пропозиції стосовно оптимізації структури інформації і модернізації дизайну;

 5. здійснювати інвентаризацію інформаційних матеріалів на сайті та вилучати неактуальну інформацію у рубриках за погодженням із заступниками міської ради, керівниками відділів.


5 . Відповідальність


Відповідальність за функціонування Сайту та інформаційного наповнення в цілому покладається на керуючу справами виконавчого комітету Глухівської міської ради та Адміністратора Сайту – консультанта міського голови (у разі відсутності - оператора з обробки та комп’ютерного забезпечення відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради та її виконавчого комітету).

Відповідальність за представлення на Сайт інформаційних ресурсів від управлінь, відділів міської ради та її виконавчих органів, їх якість, достовірність наданої інформації, її своєчасну актуалізацію покладається на керівників відповідних управлінь, відділів.
6. Контроль і звітність


Контроль за функціонуванням Сайту здійснюється виконавчим комітетом міської ради щорічно шляхом заслуховування на його засіданні звіту керуючої справами виконавчого комітету Глухівської міської ради.

7. Реорганізація та ліквідація


Офіційний веб-сайт Глухівської міської ради не підлягає ліквідації. При впровадженні нових технологій та нових вимог до дизайну та структури сайту можливе створення нової версії офіційного сайту міста.

Реорганізація веб-сайту здійснюється за дорученням міського голови, за пропозицією заступників міського голови, керуючої справами виконавчого комітету Глухівської міської ради з обґрунтуванням необхідності внесення змін з подальшим візуванням міським головою.


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconРішення " " лютого 2017 року № Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств
Дубенської міської ради відповідно до принципів гласності, підзвітності та відповідальності перед територіальними громадами закріплених...
Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconДо рішення міської ради від 10 серпня 2006року
Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,...
Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconПояснювальна записка до рішення міської ради Про внесення змін до рішення міської ради
Кп «Спектр» для придбання ранцевих оприскувачів з акумуляторами, хлорного вапна, дров, шин, захисних костюмів, палива та інших необхідних...
Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconРішення міської ради від 07 квітня 2011р. №215 "Про День міста Сарни", виконком міської ради виріши в: Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 131-ї річниці міста Сарни у складі, згідно додатку
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до рішення міської ради від 07 квітня 2011р. №215 "Про День міста...
Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconДвадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718
Розглянувши інформацію секретаря міської ради Н. Клименко про стан виконання рішень міської ради станом на 01. 01. 2017 року, аналізуючи...
Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconРішення Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Рози люксембурзької сільської ради. Про внесення змін до рішення сільської №599-40/уі 03. 07. 2015р
«Капітальне будівництво мереж освітлення населених пунктів Рози люксембурзької сільської ради Широ ківського району»
Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconРішення від «26» серпня 2011 р. № м. Бердянськ Про затвердження Положення про звання „Почесний громадянин міста Бердянська у новій редакції
Враховуючи пропозиції депутатів міської ради, керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 29, 70...
Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Керуючись рішенням міської ради від 21. 10. 2016 року №7/12/12 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22. 12. 2015 року №7/3/23...
Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconПро затвердження фінансових планів комунальних підприємств Тернопільської міської ради та звітів про їх виконання

Рішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради iconРішення втрачає чинність з 01. 01. 2014р відповідно до рішення міської ради від 12. 07. 2013р. №6/35/14База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка