Рішення Одеської міської ради відСкачати 270,44 Kb.
Дата конвертації07.05.2018
Розмір270,44 Kb.

Додаток

до рішення Одеської міської ради

від

Звіт

про результати виконання Міської програми підтримки інформаційної сфери м. Одеси на 2013 рік, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16.04.2013р. за 2013 року №3309-VI

Метою Програми було визначено оптимізацію взаємодії органів місцевого самоврядування, громадян та ЗМІ міста, налагодження ефективної системи інформування населення про місцеві заходи з реалізації державної політики, втілення національних проектів та стосовно діяльності місцевих органів влади, забезпечення прозорості діяльності органів місцевого самоврядування, спрощення доступу населення до прийнятих нормативних актів та проектів, забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, розвиток інформаційної сфери Одеси з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.


Протягом 2013 року в рамках Програми здійснювались заходи

за наступними напрямами діяльності:

- здійснення заходів з висвітлення в ЗМІ місцевих заходів щодо реалізації державної політики та національних проектів;

- здійснення заходів з відкритості діяльності органів місцевого самоврядування;

- підтримка друкованого органу Одеської міської ради – КП «Редакція газети «Одеський вісник»;

- опрацювання звернень громадян на «Телефон довіри міського голови» та тих, що надійшли до «Єдиного центру звернень громадян», з конвертацією до спеціалізованих програмних засобів;

- організаційна та технічна підтримка офіційного сайту Одеської міської ради;

- забезпечення вільного доступу громадян до інформаційної бази нормативних правових актів, що видаються органами місцевого самоврядування;

- підтримка, модернізація, оновлення карти Одеси в форматі 2,5D www.citymap.odessa.ua/map на офіційному сайті та розроблених попередніми роками шарів і карт різноманітних об`єктів, внесення змін та доповнень до топографічної основи карт; розміщення нових віртуальних турів, екскурсій та панорам www.odessa360.net;

- видання дайджесту місцевих ЗМІ;

- формування інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури органів місцевого самоврядування для надійної і безперебійної роботи програмно-апаратних засобів;

- організація, техпідтримка, електроживлення та техобслуговування (в тому числі аварійні заходи) прямої Інтернет-трансляції на офіційному порталі з телевізійних та веб-камер тощо.

Сучасні інформаційні технології надають нові можливості для інформування територіальної громади міста про діяльність місцевих органів влади з актуальних питань соціально-економічного та суспільно-політичного життя міста, області та країни. Саме тому постійно триває робота, направлена на забезпечення повноцінного функціонування офіційного сайту Одеської міської ради www.odessa.ua (далі – офіційний сайт). Найважливіші цілі функціонування сайту – забезпечення відкритості діяльності органів місцевого самоврядування, прозорості ухвалення і виконання рішень, взаємодії громадян і органів влади за принципом зворотного зв'язку.

Одним з найважливіших показників затребуваності та привабливості створеного Інтернет-ресурсу є його відвідуваність. Кількість відвідувань офіційного сайту постійно зростає, а Інтернет-рейтинг (PageRank - PR) складає 6 одиниць. Цей показник дорівнює показнику найпопулярніших та найвідвідуваніших сайтів України. Для порівняння: Інтернет-рейтинг офіційних сайтів інших міст України, наприклад, Києва, Львова, Харкова, Донецька та Вінниці, складає 5 одиниць, а Дніпропетровська – 4 одиниці.


Показники відвідуваності офіційного сайту

у 2013 році
кількість

переглядів

сторінок

всього

за кварталсередня

відвідуваністьза 1 місяць кварталу

I квартал

січень

1 167 742


лютий

966 294


березень

1 291 648
3 425 684

1 141 895

II квартал
квітень

2 833 664


травень

1 387 784


червень

1 972 973
6 194 421

2 064 807

ІІІ квартал
липень

1 698 169


серпень

1 425 398


вересень

1 199 464
4 323 031

1 441 010

IV квартал
жовтень

1 114 278


листопад

1 072 389


грудень

974 977
3 161 644

1 053 881


Усього за 2013 рік кількість переглядів сторінок офіційного сайту становила більше 17 104 780.

У середньому за один місяць 2013 року переглядів сторінок – 1 425 398.

Кількість унікальних відвідувачів у 2013 році склала 1 349 423.

Відвідувачі найчастіше заходять на сайт по будніх днях в період з 10 ранку до 11 вечора. При скачуванні інформації з офіційного сайту найбільший попит викликають проекти рішень міської ради та інші нормативні акти. Географія відвідувачів показує, що найбільше цікавляться сайтом, звичайно, громадяни України, а свою зацікавленість виявляють мешканці Російської Федерації, Німеччини, Молдови, Китаю, Польщі тощо.

З моменту відкриття офіційного сайту (з березня 2006 року) створено понад 56 тисяч текстових Інтернет-сторінок, з них тільки за 2013 рік – понад 10 тисяч текстових сторінок.

Звернень громадян, які надійшли на офіційний сайт за період з 2005 року, – 12 524, тільки за 2013 рік – 1 843. Найбільше надходить звернень з питань: житлово-комунального господарства (ремонт дахів, опалення, парадних, питання водо- та електропостачання, прибирання під'їздів, вулиць, дворів і парків); дорожнього господарства (ремонт доріг, їх безпека, розмітка, робота світлофорів); робота транспорту; оформлення документів; пошук установ та людей; отримання різних видів соціальної допомоги тощо.
Наповнення та оновлення окремих розділів офіційного сайту відбувається постійно та покликане задовольнити відвідувачів сайту в отриманні всебічної інформації про органи місцевого самоврядування в місті Одесі. Так, офіційний сайт містить інформацію про керівництво міста, Одеську міську раду, депутатів, виконавчий комітет, організаційну структуру районних адміністрацій, департаментів, управлінь, служб та комунальних підприємств Одеської міської ради, їх функції та повноваження. Окремі спеціальні розділи також містять нормативно-правові акти, форми та зразки документів для отримання послуг, що надаються цими органами; порядок денний відкритих засідань; звіти про діяльність; відомості про регуляторну діяльність; міські програми у відповідній сфері; відомості про проведення закупівлі товарів (робіт, послуг); порядок  опрацювання  запитів на інформацію; розклад роботи та графік прийому громадян; роз’яснення з питань отримання послуг та пільг тощо. 

Окремим напрямком роботи є оперативне інформування одеситів та всіх зацікавлених осіб стосовно муніципальних програм та проектів розвитку міста Одеси. З новин офіційного сайту можна дізнатись про найважливіші події міста та роботу місцевих органів влади, про заходи, що відбулися за участю міського голови, керівників міськради та її виконавчого комітету, отримати роз’яснення з актуальних питань та дізнатись про обговорення нових проектів та рішень місцевої влади. Практика розміщення на сайті повідомлень та попереджень стосовно погіршення погодних умов, проведення аварійно-ремонтних робіт, зміни руху транспорту тощо дозволяє оперативно інформувати громадян, надаючи можливість одеситам завчасно скоригувати свої плани та маршрути руху дорогами міста.

Безперервно наповнюється один із самих значущих розділів офіційного сайту - «Нормативні акти», який наразі містить рішення Одеської міської ради, її виконавчого комітету, розпорядження міського голови та проекти рішень. Створену на сайті он-лайнову базу нормативних документів наразі можна без перебільшення вважати найбільш повним електронним архівом документів міської влади, який існує з 2005 року у відкритому доступі. Зазначений розділ нормативних документів міської влади, які стосуються інтересів територіальної громади міста, забезпечує відкритість ухвалюваних рішень та залишається одним з істотних пріоритетів подальшого розвитку офіційного сайту міста.

Велика увага приділяється розміщенню на офіційному сайті матеріалів, що стосуються проведення обговорень проектів рішень, у тому числі регуляторних актів та проектів рішень з питань містобудівної діяльності. Так, при розміщенні повідомлень стосовно проведення громадських слухань у сфері містобудування на офіційному сайті оприлюднюються матеріали містобудівної документації, пояснювальні записки, графічні зображення та плани забудови. Інформація стосовно проведення обговорень регуляторних актів та проектів з питань містобудівної діяльності розміщується на сторінках газети «Одеський вісник», у стрічці новин офіційного сайту, окремому розділі сайту «Регуляторна політика» та його підрозділі «Проекти. Архітектура і містобудування». Це дозволяє одеситам отримати максимум інформації у зручному форматі та забезпечити прозорість при обговоренні та прийнятті рішень міської влади.

У розділі офіційного сайту «Проведення торгів» триває регулярне розміщення оголошень розпорядників бюджетних коштів Одеської міської ради про заплановані/проведені процедури торгів, оприлюднюються річні плани закупівель виконавчого комітету та структурних підрозділів міської ради. Постійно оновлюється розділ «Законодавство про торги». У 2013 році створений окремий підрозділ «Інформація щодо процедур торгів», у якому зібрано структуровану інформацію щодо етапів здійснення процедур закупівель за державні кошти виконавчими органами, комунальними підприємствами та установами Одеської міської ради. Ця інформація підтримується в актуальному стані – її оновлення здійснюється щотижня.

Враховуючи значущість проведення в Одесі матчів Чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році, на головній сторінці офіційного сайту створено спеціальний тематичний розділ «ЄвроБаскет-2015». Цей розділ наразі містить всю інформацію, що стосується підготовки міста до проведення в Одесі великого спортивного свята: новини щодо процесу підготовки України та міста Одеси до чемпіонату; розпорядчі документи Одеської міської ради щодо організаційних заходів з підготовки та проведення чемпіонату; посилання на інтернет-сторінки організаторів чемпіонату та департаменту «Євробаскет 2015» Одеської міської ради.

Розділ «Веб-камери» було створено на офіційному сайті в 2008 році. У зв’язку зі зростанням попиту до розділу «Веб-камери» на офіційному сайті міста триває підтримка встановлених камер, які в режимі он-лайн транслюють події, що відбуваються в місті. У 2013 році проводилась робота з технічної підтримки функціонування встановлених веб-камер на Думській площі, Приморському бульварі біля пам’ятника Дюку де Рішельє з видом на Одеський морський порт – Морвокзал, на пам'ятник засновникам Одеси по вул. Катерининській, видом на Оперний театр, а також в районі стадіону «Спартак» та видом на Куликове поле. У зв'язку з природним старінням обладнання у грудні 2013 року виконана заміна веб-камери на Думській площі. З тих же причин три камери були направлені в головний сервісний центр (м. Київ) для проведення відповідного ремонту. Наразі одна з камер відремонтована і буде встановлена. Дві інші камери підлягають повній заміні, яку планується здійснити у 2014 році. Згідно зі статистикою, найбільший інтерес у відвідувачів ресурсу викликають види на Морвокзал, пам'ятник засновникам Одеси та пам’ятник Дюку. Кількість переглядів ресурсу у 2013 році становила 5807114, а унікальних відвідувачів – 293203. Географія відвідувачів – Україна, Росія, США, Молдова, Німеччина, Ізраїль, Білорусь, Туреччина, Іспанія тощо.

У 2013 році продовжено практику прямих трансляцій в Інтернеті засідань Одеської міської ради та її виконавчого комітету, а також значущих подій, які відбуваються у Великій залі Одеської міської ради.


Починаючи з 2008 року триває робота з модернізації та оновлення на офіційному сайті проекту «Віртуальна Одеса» www.odessa360.net, здійснюються зйомки і створення за допомогою новітніх світових технологій віртуальних турів – об'ємних панорам Одеси. Завдяки цим панорамам Одесу представлено в найбільшому міжнародному проекті віртуальної панорамної фотографії – 360Cities.net «Світ у віртуальній реальності» і, як наслідок, – у масштабному міжнародному проекті Google Earth KML «Планета Земля». Завдяки участі Одеси в цьому проекті наше місто вийшло на новий рівень інтеграції зі світовою пошуковою системою Google. Наразі розділ «Віртуальна Одеса» офіційного сайту міста налічує понад 1000 віртуальних панорам та екскурсій. Протягом останніх років на офіційному сайті анонсовано 200 панорамних фото, у тому числі Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. О. Блещунова, 411-ої батареї, пляжів міста Одеси, відкриття Туристичного символу міста Одеси та Олександрівської колони. У 2013 році в структурі сайту odessa360.net створено оглядову аудіоекскурсію історичним центром міста, яка у зручній формі надає загальну інформацію про основні визначні пам'ятки Одеси. У межах пішохідної віртуальної прогулянки історичним центром міста кожен охочий може ознайомитися з історією та основними визначними пам'ятками Одеси. Екскурсія містить: аудіофайли (20 mp3 файлів); друковану версію оглядової аудіоекскурсії з коротким текстовим наповненням (1 pdf файл); Інтернет-сторінку з оглядовою аудіоекскурсією для вільного скачування матеріалів (веб-сторінка на сайті odessa360.net). У якості основних точок оглядової аудіоекскурсії використано 20 найвідоміших об'єктів історичного центру Одеси (Потьомкінські сходи, пам'ятник Дюку де Рішельє, Катерининська площа, Воронцовський палац, Приморський бульвар, Думська площа, вулиця Дерибасівська тощо). Усі файли оглядової аудіоекскурсії доступні для цілодобового доступу в Інтернеті і можуть використовуватися самостійно відпочиваючими в якості путівника.

Середня відвідуваність сайту панорам www.odessa360.net – близько 162 унікальних відвідувачів за добу, пікова – 333 відвідувача на добу. За рік проект відвідало 56 497 осіб.

Протягом 2013 року продовжувалася робота з оновлення та підтримки картографічних ресурсів офіційного сайту міста (створених з 2007 по 2012 рр.), у тому числі розділу «Пам'ятники та об'єкти культурної спадщини», який містить шари «Пам'ятки національного значення» (42 об'єкти) і «Пам'ятки місцевого значення» (1312 об'єктів); розділів «Фотоальбом фасадів будинків»; розділу «Історична картографічна спадщина Одеси» (1794 – 1917 рр.), що складається з 24 карт, розділу «Генеральний план Одеси» та багатьох інших розділів. Значним картографічним досягненням року можна вважати додатково розроблений сервіс «Одеса за 100 років» проекту «Історія Одеси в картах» – http://www.citymap.odessa.ua/maps/odessa100years/. Сервіс дозволяє здійснити подорож у часі за матеріалами альбому історичного картографічної спадщини міста і по картах генерального плану розвитку міста. Сервіс являє собою веб-інструмент, що складається з двох активних вікон. Пересуваючись і змінюючи масштаб за допомогою «мишки» на карті одного з вікон, у другому вікні можна побачити один і той же фрагмент території сьогоднішньої Одеси і нашого міста 100 років тому. Наразі проект не має аналогів на жодному картографічному сайті великих європейських міст і міст країн СНД. Мета проекту – надати можливість кожному самостійно ознайомитися зі сторінками історії та розвитку міста Одеси завдяки історичним картографічним матеріалам за 100 років, побачити знайомі місця в різний період часу, полюбити історію нашого міста, перейнятися повагою до його творців.

Статистика відвідувань картографічного ресурсу налічує до 55 тис. переглядів на тиждень. Географія відвідувачів – Україна 83%, Російська Федерація – 8%, США – 5%, Молдова – 1%, Німеччина – 0,5 %. Середній час, проведений на картографічному розділі сайту, – 27 хв. Динаміка залучення нових користувачів близько 7 %.

Створення та функціонування «Єдиного центру звернень громадян» («ЄЦЗГ»), який діє в Одесі з 2011 року, стало однією з найважливіших складових щорічних програм підтримки інформаційної сфери міста Одеси протягом останніх років. В основу роботи «ЄЦЗГ» покладено механізм, завдяки якому вдалося об’єднати різні канали надходження інформації з подальшим контролем виконання звернень. Це звернення громадян, які надходять на: «Телефон довіри міського голови»; офіційний сайт Одеської міської ради; електронну пошту; звернення, які приймаються безпосередньо операторами Центру, а також ті, що надходять на «Гарячу телефонну лінію мера з протидії корупції».

За 2011 рік до «ЄЦЗГ» надійшло 19925 звернень, за 2012 рік – 35628 звернень. У 2013 році до «ЄЦЗГ» надійшло понад 41 тисяча (41070) звернень, у тому числі: на «Телефон довіри» (а/відповідач) – 9436, на електронну пошту, сайт Одеської міської ради та факс – 1576, прийнято безпосередньо операторами Центру – 29607, «Гарячу телефонну лінію мера з протидії корупції» – 14. Кількість звернень, порівняно з 2012 роком, збільшилася на 5442. З усієї кількості прийнятих звернень результативними є 30964, тобто такі, що поставлені на контроль і спрямовані для виконання у відповідні служби (у 2012 році ця цифра склала 23 668 одиниць). Показово, що у разі отримання звернень з аварійними питаннями або з такими, що не терплять зволікання темами, оператори «ЄЦЗГ» миттєво передають заявки до виконавчих служб (електро- та водопостачання, питання житлово-комунального господарства). Ступінь оперативного виконання таких звернень становить до 90% від загальної кількості «аварійних» тем (10476).

Задля оперативності реагування на звернення та з метою оптимізації інформаційного обміну між структурними підрозділами та «ЄЦЗГ» у виконавчих органах Одеської міської ради створено близько 40 робочих місць, де відбувається прийом та обробка звернень громадян у програмі Petition (програмний комплекс автоматизації документообігу та контролю виконання, орієнтований на кросплатфорне використання та заснований на використанні відкритого та безкоштовного програмного забезпечення).

Аналіз звернень, що надходять до «ЄЦЗГ», показує, що перше місце, як і раніше, займають питання, пов’язані з вирішенням проблем житлово-комунального господарства – 55,6%, на другому місці – питання соціального захисту населення – 4,9%, на третьому місці знаходяться звернення стосовно сфери торгівлі і розміщення МАФів – 2,7. Саме ця проблема найбільше турбує жителів Приморського та Суворовського районів Одеси, яких не влаштовує хаотичне розміщення об'єктів, їх розташування на зеленій зоні, тротуарах, поблизу пішохідних переходів, у дворах і безпосередній близькості до житлових будинків та дитячих майданчиків. Тісно пов’язані з цим і звернення-скарги на незаконну торгівлю та порушення норм санітарного та епідемічного благополуччя населення. Кількість таких звернень у 2013 році становила 2,1 %. Порівняно з 2012 роком відбулись і позитивні зміни у «рейтингу» звернень: скарг у сфері дорожнього господарства в 2013 році стало значно менше, у 2012 році скарги на стан доріг були на четвертому місці серед звернень – 10,92%, а в 2013 році склали вже 1,9 %, це сьоме місце.

У 2013 році відділом контролю та зворотного зв'язку «ЄЦЗГ» проконтрольовано 30964 звернення (100% з тих, що поставлені на контроль). З них 94% звернень, що надійшли до «ЄЦЗГ», виконані, тобто проблема вирішена позитивно, або заявнику надані відповідні роз'яснення. 3% невиконані з об’єктивних причин, у тому числі у зв’язку з відсутністю фінансування. Порівняно з попередніми роками цей показник зменшився (у 2011 році – 8%, у 2012 – 5%). Таким чином, завдяки безпосередньому спілкуванню з одеситами та за допомогою відповідного програмного забезпечення в Одесі створюється база даних, яка дозволяє оперативно дізнаватися про актуальні та проблемні питання, що турбують громадян та стосуються життєдіяльності міста. Позитивним результатом роботи «ЄЦЗГ» стає і кількість подяк, які надходять до нього: якщо у 2012 році за оперативне реагування та позитивне вирішення проблем надійшло 292 подяки, то у 2013 році цей показник становив вже 689, тобто збільшився у 2,3 рази.

З метою реалізації та впровадження соціальних програм, затверджених Одеською міською радою, висвітлення в ЗМІ місцевих заходів з реалізації національних проектів та державної політики на офіційному сайті та на сторінках газети Одеської міської ради «Одеський вісник» систематично розміщуються матеріали з питань пенсійного забезпечення, соціального захисту ветеранів війни та праці, громадян похилого віку, інвалідів та малозабезпечених сімей з дітьми тощо.

На шпальтах газети «Одеський вісник» всебічно висвітлюється діяльність Одеської міської ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу, створюються матеріали з актуальних питань соціально-економічного розвитку міста, регіону та України. У газеті розміщується багато матеріалів щодо втілення в місті Одесі соціальних ініціатив Президента України.

Щотижневик «Одеський вісник» виходить на 24 сторінках російською мовою накладом понад 100 тис. примірників. У додатку до газети – «Думська площа», яка виходить щоп’ятниці українською мовою, публікуються рішення Одеської міської ради, її виконавчого комітету, розпорядження міського голови та інших органів влади, а також висвітлюються питання культурно-просвітницького життя міста.

У 2013 році побачили світ 52 номери щотижневика «Одеський вісник» загальним накладом 4779428 примірників. Середній тираж видання склав 91912 екземплярів. У 2013 році вийшло також 50 номерів газети «Думська площа», яка є додатком до газети «Одеський вісник». Загальна кількість примірників газети «Думська площа» склала 38478 екземплярів. Порівняно з 2012 роком загальна кількість примірників газети «Одеський вісник» зросла майже в три рази – з 1,63 млн. до 4,8 млн., порівняно з 2011 роком – у десять разів – з 0,48 млн. до 4,8 млн. екземплярів.

З метою реалізації та впровадження соціальних програм, затверджених Одеською міською радою, висвітлення місцевих заходів з реалізації національних проектів та державної політики в друкованих ЗМІ м. Одеси розміщуються статті та роз’яснення, інтерв’ю з актуальних питань пенсійного та соціального забезпечення.

З метою висвітлення діяльності міського голови, міської ради та її виконавчих органів постійно проводяться брифінги, прес-конференції, виїзні наради, інтерв'ю, готуються коментарі представників влади та фахівців тощо (у 2013 році – понад 1500).


    1. Інформація про виконання Програми за 2013 рік

1. Головний розпорядник коштів Програми – департамент інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.

2. Відповідальний виконавець Програми – департамент інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.

3. Міська програма підтримки інформаційної сфери м. Одеси на 2013 рік, затверджена рішенням Одеської міської ради від 16.04.2013р. №3309-VI


Назва завдання

Назва заходу

Джерела фінансування

Планові обсяги фінансування (передбачено програмою),

тис. грн


Планові обсяги фінансування (передбачено з бюджету та інших джерел фінансування),

тис. грн


Фактичні видатки,
тис.грн

 Міська програма

підтримки інформаційної сфери м. Одеси на 2013 рік


 

Усього

6 645,0

6 243,0

5 395,2

- державний бюджет

 --

- бюджет

м. Одеси, у т.ч.:6 645,0

6 243,0

5 395,2

загальний фонд

6 645,0

6 243,0

5 395,2

спеціальний фонд

 -

- інші джерела

 -

 -

 -


1. Фінансова підтримка друкованого органу Одеської міської ради – КП «Редакція газети «Одеський вісник»


1.1. Друк газети

бюджет

м. Одеси


2 900,0

2 700,0

2 342,0

2.Фінансова підтримка – КП «Міський інформаційно-аналітичний центр»

2.1. Системний супровід, телекомунікаційне та технічне забезпечення функціонування програмно-апаратного комплексу та обчислювальних засобів «Єдиного центру звернень громадян»

бюджет

м. Одеси


2 250,0

2 250,0

2 020,1

3. Підтримка інформаційної сфери м. Одеси на 2013 рік1 495,0

1 293,0

1033,1

Видання дайджесту місцевих ЗМІ


3.1. Видання дайджесту місцевих ЗМІ

(КП «МІАЦ»)бюджет

м. Одеси


132,0

132,0

132,0

Технічна підтримка, хостинг, модернізація офіційного сайту Одеської міської ради www.odessa.ua230,0

230,0

229,1

3.2. Технічна підтримка офіційного сайту Одеської міської ради www.odessa.ua

бюджет

м. Одеси


84,0

84,0

84,0

3.3. Хостинг офіційного сайту Одеської міської ради www.odessa.ua

бюджет

м. Одеси


96,0

96,0

95,1

3.4. Модернізація офіційного сайту Одеської міської ради www.odessa.ua

бюджет

м. Одеси


50,0

50,0

50,0

Соціологічні дослідження та опитування

3.5. Соціологічні дослідження та опитування

бюджет

м. Одеси


64,0

64,0

-

Технічна підтримка (звукопідсилююча та відеоапаратура) проведення заходів при залученні громадськості, забезпечення телетрансляції заходів111,0

111,0

111,0

3.6. Технічна підтримкабюджет

м. Одеси


15,0

15,0

15,0

3.7. Трансляції

бюджет

м. Одеси


96,0

96,0

96,0

Моніторинг засобів масової інформації166,1

106,1

106,1

3.8. Моніторинг друкованих ЗМІ


бюджет

м. Одеси


46,1

46,1

46,1

3.9. Моніторинг телевізійних ЗМІ

бюджет

м. Одеси


60,0

0,0

-

3.10. Моніторинг Інтернет видань

бюджет

м. Одеси


60,0

60,0

60,0

Висвітлення інформації про діяльність місцевих органів влади96,0

96,0

30,0

3.11. Розміщення у стрічці новин порталу www.ukr.net

бюджет

м. Одеси


36,0

36,0

-

3.12. Розміщення в друкованих ЗМІ

бюджет

м. Одеси


60,0

60,0

30,0

Опрацювання звернень громадян на «Телефон довіри міського голови» та до «Єдиного центру звернень громадян» з конвертацією до спеціалізованих програмних засобів (КП «МІАЦ»)

3.13. Опрацювання звернень громадян на «Телефон довіри міського голови» та до «Єдиного центру звернень громадян» з конвертацією до спеціалізованих програмних засобів (КП «МІАЦ»)

бюджет

м. Одеси


131,0

131,0

131,0


Організація, техпідтримка, електроживлення та техобслуговування (в тому числі аварійні заходи) прямої інтернет-трансляції на офіційному сайті Одеської міської ради з веб-камер та телевізійних камер

3.14. Організація, техпідтримка, електроживлення та техобслуговування (в тому числі аварійні заходи) прямої інтернет-трансляції на офіційному сайті Одеської міської ради з веб-камер та телевізійних камер

бюджет

м. Одеси

157,2

157,2

157,2


Техпідтримка, модернізація, хостинг сайту «Віртуальна Одеса» www.Odessa360.net у структурі офіційного сайту Одеської міської ради

3.15. Техпідтримка, модернізація, хостинг сайту «Віртуальна Одеса» www.Odessa360.net у структурі офіційного сайту Одеської міської ради

бюджет

м. Одеси


42,0

0,0

-

Техпідтримка, модернізація, оновлення карти Одеси в форматі 2,5D www.citymap.odessa.ua/map на офіційному сайті Одеської міської ради та розроблених з 2007 по 2012 рр. шарів і карт різноманітних об`єктів

3.16. Техпідтримка, модернізація, оновлення карти Одеси в форматі 2,5D www.citymap.odessa.ua/map на офіційному сайті Одеської міської ради та розроблених з 2007 по 2012 рр. шарів і карт різноманітних об`єктів

бюджет

м. Одеси


80,0

80,0

80,0

Виготовлення довідкових та іміджевих матеріалів

3.17. Виготовлення довідкових та іміджевих матеріалів

бюджет

м. Одеси


120,0

70,0

39,2

Проведення навчальних семінарів з питань взаємодії виконавчих органів із наповнення офіційного порталу Одеської міської ради

3.18. Проведення навчальних семінарів з питань взаємодії виконавчих органів із наповнення офіційного порталу Одеської міської ради

бюджет

м. Одеси


5,0

5,0

-

Проведення регіональних і міжнародних конференцій з актуальних питань інформаційної сфери та з підвищення кваліфікації представників ЗМІ

3.19. Проведення регіональних та міжнародних конференцій з актуальних питань інформаційної сфери та з підвищення кваліфікації представників ЗМІ

бюджет

м. Одеси


8,7

8,7

-

Проведення прес-турів, забезпечення інформаційного супроводу заходів за участю делегацій Одеської міської ради (організація прес-турів до Одеси для висвітлення у пресі ключових міських заходів, а також для "поліпшення іміджу Одеси як інвестиційно привабливого культурного та туристичного центру". Забезпечення інформаційного висвітлення заходів, які проходять за межами міста за участю офіційних делегацій Одеської міської ради

3.20. Проведення прес-турів, забезпечення інформаційного супроводу заходів за участю делегацій Одеської міської ради (організація прес-турів до Одеси для висвітлення у пресі ключових міських заходів, а також для поліпшення іміджу Одеси як інвестиційно привабливого культурного та туристичного центру. Забезпечення інформаційного висвітлення заходів, які проходять за межами міста за участю офіційних делегацій Одеської міської ради
40,0

40,0

-

бюджет

м. Одеси


20,0

20,0

-

бюджет

м. Одеси


20,0

20,0

-

Інформаційне забезпечення та висвітлення у ЗМІ заходів з реалізації та впровадження соціальних програм, затверджених Одеською міською радою, висвітлення в ЗМІ місцевих заходів з реалізації національних проектів та державної політики

3.21. Інформаційне забезпечення та висвітлення у ЗМІ заходів з реалізації та впровадження соціальних програм, затверджених Одеською міською радою, висвітлення в ЗМІ місцевих заходів з реалізації національних проектів та державної політикибюджет

м. Одеси


112,0

62,0

17,5

Разом за Програмою

Усього

6 645,0

6 243,0

5 395,2

- державний бюджет

 --

- бюджет

м. Одеси, у т.ч.:6 645,0

6 243,0

5 395,2

загальний фонд

6 645,0

6 243,0

5 395,2

спеціальний фонд

 -

- інші джерела

 - -


У результаті виконання Програми у 2013 році тривав подальший розвиток інформаційного простору м. Одеси, який дозволив забезпечити:

- подальше здійснення заходів з відкритості діяльності органів місцевого самоврядування;

- прискорення проходження звернень громадян завдяки функціонуванню «Телефону довіри міського голови» та «Єдиного центру звернень громадян»;

- вільний доступ громадян до інформаційної бази нормативних правових актів, що видаються органами місцевого самоврядування;

- спрощення надання адміністративних послуг громадянам (оплата комунальних послуг в режимі он-лайн у розділі «Оплата комунальних послуг» на офіційному сайті міста);

- продовження створених у рамках попередніх міських програм сприяння розвитку інформаційної сфери проектів, що викликали велику зацікавленість населення та продемонстрували неабиякий попит, підтверджений статистикою відвідувань сайту;

- забезпечення відкритості процесу проведення торгів державних закупівель;

         - забезпечення участі членів територіальної громади в процесі обговорення та прийняття проектів регуляторних актів міської влади;

         - забезпечення взаємодії громадян та органів місцевого самоврядування в реалізації зворотного зв'язку та більш оперативного реагування на звернення громадян;

         - забезпечення індивідуальних інформаційних потреб населення міста з отримання необхідної інформації стосовно діяльності місцевих органів влади;

         - поліпшення іміджу Одеси як інвестиційно привабливого культурного та туристичного центру.Секретар ради О. Бриндак
Каталог: images -> File -> DODATKI 2014
File -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
File -> Державний стандарт базової І повної загальної середньої освіти I
File -> Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеська державна академія будівництва та архітектури
File -> Духневич Лариса Петрівна головний лікар комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня»
DODATKI 2014 -> Повідомлення про проведення з’їзду (зборів, конференції) політичної партії з метою висунення кандидата на пост Президента України
DODATKI 2014 -> Розпорядження Одеського міського голови №1150


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Рішення Одеської міської ради від iconОдеса 2008 Тетяна Вікторівна Лазебна
Посада І місце роботи, служби: вчитель інформатики Одеської загальноосвітньої школи №44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської...
Рішення Одеської міської ради від iconРішення міської ради від 07 квітня 2011р. №215 "Про День міста Сарни", виконком міської ради виріши в: Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 131-ї річниці міста Сарни у складі, згідно додатку
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до рішення міської ради від 07 квітня 2011р. №215 "Про День міста...
Рішення Одеської міської ради від iconРішення втрачає чинність з 01. 01. 2014р відповідно до рішення міської ради від 12. 07. 2013р. №6/35/14

Рішення Одеської міської ради від iconПояснювальна записка до рішення міської ради Про внесення змін до рішення міської ради
Кп «Спектр» для придбання ранцевих оприскувачів з акумуляторами, хлорного вапна, дров, шин, захисних костюмів, палива та інших необхідних...
Рішення Одеської міської ради від iconДо рішення міської ради від 10 серпня 2006року
Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,...
Рішення Одеської міської ради від iconЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Керуючись рішенням міської ради від 21. 10. 2016 року №7/12/12 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22. 12. 2015 року №7/3/23...
Рішення Одеської міської ради від iconДодаток до рішення міської ради від 17. 12. 2010 №2/12 положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька»
Звання присвоюється в порядку, визначеному цим Положенням, особі незалежно від місця проживання, громадянства
Рішення Одеської міської ради від iconЗвіт начальника управління культури І туризму Ніжинської міської ради Примаченка В. С. /І квартал 2015 року
Управління отримало 4 вхідних документи та підготувало 128 вихідних, підготовлено та прийнято рішення сесії Ніжинської міської ради,...
Рішення Одеської міської ради від iconДвадцять сьома сесія Знам`янської міської ради сьомого скликання рішенн я від 17 лютого 2017 року №718
Розглянувши інформацію секретаря міської ради Н. Клименко про стан виконання рішень міської ради станом на 01. 01. 2017 року, аналізуючи...
Рішення Одеської міської ради від iconРішення 31. 03. 2017 м. Глухів №212 Про затвердження офіційного веб-сайту Глухівської міської ради
Україні засобами масової інформації, з метою реалізації громадянами конституційного права на вільний доступ до інформації про діяльність...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка