Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязіСкачати 100.74 Kb.
Дата конвертації27.05.2017
Розмір100.74 Kb.
ТипРішення
КРАСНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Дев’ята сесія
Р І Ш Е Н Н Я
від 08.09.2016 смт КраснопілляПро хід виконання районної програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих

Заслухавши інформацію про хід виконання районної програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих, ураховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення та керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію про хід виконання районної програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих взяти до відома (додається).

2. Рекомендувати Хмелівській, Миропільській, Самотоївській сільським радам на чергових сесіях прийняти рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному і міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам АТО у повному обсязі.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.


Голова В.О. Савоненко

Додаток 1

до рішення районної ради

сьомого скликання

від 08.09.2016
Інформація про хід виконання районної програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих
Районна програма на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих затверджена рішенням Краснопільської районної ради сьомого скликання від 27.11.2015.

Метою Програми є підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих військовослужбовців під час проведення АТО, підтримання їх належного морально-психологічного стану, поліпшення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади з громадськими організаціями, іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин; створення у суспільстві атмосфери співчуття, підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО.

На сьогодні на обліку в управлінні соціального захисту населення перебувають 172 учасники АТО, із них 1 інвалід війни та 7 членів сімей загиблих учасників АТО.

Виконкомами сільських та селищних рад були затверджені відповідні програми та рішення щодо соціальної підтримки зазначених осіб, які проживають на відповідній території.

З метою вивчення проблемних питань сімей учасників АТО та їх вирішення при виконкомах сільських та селищних рад створені робочі групи. Фахівцями районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, які входять до складу робочих груп, проводиться вивчення потреб сімей демобілізованих учасників АТО, заповнюється соціальний паспорт на кожну сім’ю, вручають інформаційну листівку щодо соціальної підтримки військовослужбовців з боку держави.

Управлінням соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації проводиться робота по заповненню анкет для визначення потреб в отриманні учасниками АТО та членами сімей загиблих соціальних пільг та гарантій. На сьогодні заповнені та передані до департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА анкети на 157 учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО. В разі виявлення потреби військовослужбовців у пільгах та соціальних послугах, спеціалістами управління проводиться роз’яснювальна робота по отриманню необхідних послуг.

На території району проживають п’ять сімей загиблих учасників АТО: Піддубні Володимир Миколайович та Валентина Іванівна с. Миропілля, Андрієнко Ольга Григорівна та Олександр Миколайович с. В.Рибиця, Костюченко Іван Петрович с. Мезенівка, Шкурко Валентина Павлівна та Віктор Степанович смт Краснопілля, Лисенко Ольга Миколаївна с.Чернеччина (збираються документи для встановлення статусу сімї загиблого (померлого) ветерана війни). Ці сім’ї знаходяться на особливому контролі в органах місцевого самоврядування за місцем проживання.

З метою фінансової підтримки сімей учасників АТО всі сільські та селищні ради прийняли відповідні рішення про надання допомоги сім’ям мобілізованих військовослужбовців, які були призвані для участі в зоні АТО за рахунок вільних коштів місцевих бюджетів. У 2015 році надана допомога 185 сім’ям на загальну суму 296,4 тис.грн., у тому числі 78,1 тис.грн. на оплату житлово-комунальних послуг. У поточному році для надання допомоги 205 сім’ям учасників антитерористичної операції виділені кошти з бюджетів сільських та селищних рад в сумі 219,9 тис.грн., за січень-липень надано допомогу 88 сім’ям на суму 83,6 тис.грн. в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 44,3 тис.грн.

У поточному році 206 сімей учасників АТО потребують забезпечення твердим паливом, з яких 62 сім’ям уже завезено на суму 124 тис.грн. та 35 сім’ям дрова будуть завезені найближчім часом. Також 72 сім’ї учасників АТО отримають по 1,2 т. торфобрикетів. У 2015 році проведена робота по завезенню дров по 5 куб.м. на домогосподарство 169 учасникам антитерористичної операції на загальну суму 295,8 тис.гривень.

Учасники антитерористичної операції та члени їх сімей на квартирному обліку при виконкомах сільських та селищних рад району не перебувають.

На сьогодні учасниками антитерористичної операції подано 126 заяв на виділення земельних ділянок на території району. Надано 63 дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 126 га, з яких 11 учасникам передано у власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки загальною площею 22 га, 4 заяви знаходиться на розгляді в Головному управлінні Держгеокадастру у Сумській області та 59 громадянам відмовлено в зв’язку з тим, що земельна ділянка, на яку претендують громадяни, планується для передачі в оренду на умовах аукціону. Для виділення земель комунальної власності в межах населених пунктів для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд сім’ї учасників АТО до сільських та селищних рад не зверталися.

Відділом освіти, молоді та спорту забезпечується оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО. Протягом літнього періоду поточного року було проведено оздоровлення 63 дітей учасників АТО у пришкільних таборах навчальних закладів району, 6 дітей учасників АТО оздоровлені в наметовому таборі с.Запсілля, 5 дітей учасників АТО- в дитячому спортивно-оздоровчому центрі “Олімпієць” Херсонської області та 2 дітей з 21 серпня будуть оздоровлюватися в м. Скадовську.

У закладах освіти району навчаються 93 учні загальноосвітніх навчальних шкіл та 28 вихованців дошкільних навчальних закладів, які є дітьми учасників антитерористичної операції.

В разі потреби влаштування до дошкільних навчальних закладів дітей дошкільного віку, один з батьків яких мобілізований, військовослужбовець, який проходить службу в зоні АТО, зарахування здійснюється позачергово.

За ініціативи голови Краснопільської районної державної адміністрації сільським та селищним радами запропоновано надати допомогу у підготовці учнів, батьки яких беруть участь в антитерористичній операції, до нового навчального року за рахунок коштів сільських та селищних рад та залучених коштів.

За звітний період фактів порушень дотримання роботодавцями соціальних гарантій військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, не виявлено.

Учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, в разі звернення, надається безоплатна правова допомога.

Упродовж поточного року фахівцями районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді здійснено анкетування у 75 сім’ях демобілізованих учасників антитерористичної операції.

За сприяння центру сім’ї учасників АТО отримали психологічну підтримку, юридичну допомогу, оформили документи для отримання земельної ділянки, покращено житлово-побутові умови, пройшли медичне лікування, поставлені на облік до центру зайнятості та інше.

Під соціальним супроводом перебувала одна родина, проблематика - налагодження мікроклімату в родині, подолання залежності одного з членів родини, психологічна підтримка, адаптація до мирного життя.

В ході роботи з даною категорією осіб надано 0,3 тис. соціальних послуг.

За рахунок сільських та селищних рад, а також залучених коштів сімям загиблих була надана допомога в організації та проведення похоронів. Рішенням районної ради від 20.04.2016 була надана допомога у розмірі 15 тис.грн. батьку загиблого учасника АТО Костюченку Івану Петровичу.

Станом на 01.08.2016 на обліку в Краснопільському районному центрі зайнятості продовжують перебувати 30 учасників антитерористичної операції як безробітні у пошуку підходящої роботи. Спеціалістами надаються профорієнтаційні послуги, в тому числі вони беруть участь у семінарах з техніки пошуку роботи. Всім призначено допомогу по безробіттю.

Також надається інформація щодо можливості започаткування демобілізованими військовослужбовцями власної справи шляхом здійснення в установленому порядку виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, бажаючих не виявлено, інформація демобілізованим військовослужбовцям щодо можливості підвищення конкурентоспроможності шляхом отримання ваучерів на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації, бажаючих не виявлено.

Профорієнтаційними послугами охоплені всі учасники антитерористичної операції, які перебувають на обліку в Краснопільському районному центрі зайнятості як безробітні.

Спеціалістами управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрація проводиться роз’яснювальна робота серед учасників антитерористичної операції та членів їх сімей щодо можливості отримання робітничих професій (професійну підготовку, перепідготовку) в закладах професійно-технічної освіти. На сьогоднішній день один учасник АТО пройшов навчання в освітньому закладі Сумської автомобільної школи ТСО України та здобув професію водія транспортного засобу категорії В,С, вартість навчання склала 5,4 тис.грн. Один учасник АТО у квітні розпочав навчання у зазначеному закладі та один в Краснопільському СТК ТСОУ на водіїв категорії В, загальна вартість навчання складе 9,5 тис.грн

В Краснопільській центральній районній лікарні затверджений план медичного огляду ветеранів війни і учасників АТО з виїздом спеціалістів за місцем проживання ветеранів. Сімейними лікарями та лікарями ЦРЛ проводяться обов’язкові медичні огляди військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період. На даний час 147 учасника АТО пройшли медичні огляди.

Всі демобілізовані військовослужбовці поставлені на диспансерний облік у Краснопільській центральній районній лікарні. Один учасник антитерористичної операції (Смоловий А. с. Запсілля) отримав групу інвалідності, пов’язану з виконанням обов’язків під час проходження військової служби.

Медичне обстеження демобілізованих військовослужбовців проводиться за рахунок кошторисних призначень, які передбачені для диспансеризації ветеранів війни. У поточному році в Краснопільській ЦРЛ для учасників АТО заплановано на лікування 26,0 тис. грн. за рахунок коштів районного бюджету, в тому числі 18,0 тис. грн. на медикаменти, 2,0 тис. грн. на харчування та 6,0 тис.грн на зубопротезування. За січень - липень поточного року витрати на медикаменти склали 1,5 тис.грн. та 0,5 тис.грн. на харчування. КЗ “Краснопільським РЦПМСД” були виписані пільгові рецепти 2 учасникам АТО на суму 0,2 тис. грн.

Краснопільською центральною районною лікарнею відповідно до встановленого діагнозу щодо необхідності фізичної реабілітації видається направлення до Сумського госпіталю ветеранів війни. На даний час 4 ветерана АТО пройшли лікування в Сумському госпіталі та 7 в стаціонарі Краснопільської центральної районної лікарні.

Спеціалістами управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації проводиться роз’яснювальна робота серед учасників антитерористичної операції щодо оздоровлення в санаторно-курортних закладах. На сьогоднішній день двоє військовослужбовців оздоровився та двоє перебувають на обліку по забезпеченню санаторно-курортною путівкою. Також проводиться організаційна та роз’яснювальна робота щодо направлення учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітацію до реабілітаційних установ. На даний час дев’ять військовослужбовців пройшли психологічну реабілітацію та двоє осіб перебувають на обліку, які за сімейними обставинами пізніше пройдуть курс реабілітації.

За рахунок коштів місцевих бюджетів установлені меморіальні дошки в Миропільській, Мезенівській, Краснопільській загальноосвітніх шкіл.

На честь загиблих учасників АТО в смт Краснопілля ім’ям Олександра Шкурка названа вулиця та провулок, в селі Мезенівка названа вулиця Артура Костюченка.

Забезпечується безоплатне відвідування закладів культури членами сімей загиблих учасників АТО.

У читальному залі районного палацу культури відкрита постійно діюча виставка фотокарток з біографічними довідками героїв нашого району, які захищали незалежність та територіальну цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції.

Значна увага в навчальних закладах району приділяється роботі з військово-патріотичного виховання, на зустрічі до учнів запрошуються учасники антитерористичної операції.

Проводяться уроки мужності “Україна наш спільний дім”, “Свою Україну любіть, любіть її во время люте”, “Забуттю не підлягає”, години спілкування “Країна, в якій я живу”, “Небесна Сотня:герої не вмирають! ”.

Також проведена районна учнівська краєзнавча конференція “В подорож по Краснопільщині” за темою “Герої сучасності серед нас”. В конференції взяли участь пошуківці з кожного навчального закладу, вони готували презентації – звіти про своїх односельців – учасників АТО. В конференції взяли участь представники райвійськкомату, голова районної громадської організації “Краснопілля” (волонтери) та учасники АТО Грачов С.Г., Деревицький П.П., Роживець Є.П., Ординець Є.В.

Для забезпечення безкоштовного проїзду у міжміських та міжобласних маршрутах учасників АТО відповідно до обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки всіма сільськими та селищними радами прийнято рішення про виділення коштів з місцевих бюджетів у сумі 288,8 тис.грн., з яких 202,3 тис.грн. перераховані до обласного бюджету.

З нагоди 25-ї річниці незалежності України 71 учаснику антитерористичної операції за рахунок коштів сільських та селищних рад буде виплачена фінансова допомога.Отже, забезпечення виконання вищезазначеної програми буде можливим тільки в результаті співпраці всіх суб’єктів, які опікуються соціальним захистом військовослужбовців та органів місцевого самоврядування і земляки, які виконують військовий обов’язок в зоні проведення АТО, зможуть відчути себе та членів своїх сімей соціально захищеними.

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconПро допомогу учасникам антитерористичної операції та діяльність Центру допомоги учасникам ато в Чернігівській області
В області продовжується робота щодо виконання Указу Президента України від 18 березня 2015 року №150 «Про додаткові заходи щодо соціального...
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconЗакону України "Про статус депутатів місцевих рад"
...
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconЩодо затвердження паспортів секцій за фаховими напрямами наукової ради мон
Та науковими установами (далі ну) Міністерства за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, затвердженого наказом мон від...
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі icon«Краєзнавчий аспект вивчення світової літератури як засіб патріотичного виховання молоді»
Досвід представлений частково матеріалами у додатках до цієї роботи, на особистому сайті svitlit18. ucoz ua, а в повному обсязі у...
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconДодаток 14 Роль класного керівника у адаптації дитини-біженця у новому середовищі та дітей воїнів ато
Диції, звичаї, люди. Психологічні проблеми підсилюються ще й побутовими негараздами: відсутність домівки, коштів, одягу по сезону....
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconРішення №2016 року сесія 7 скликання
Про затвердження Договору №2 про передачу коштів з районного бюджету на здійснення видатків обласного бюджету
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconМетодичні рекомендації щодо створення та наповнення контентом Бабійчук В. Г
На допомогу учасникам ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»: орієнтовні тести, запитання, завдання
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconЗвіт про виконання Плану роботи Київської митниці дфс на 2015 рік. Організація роботи щодо забезпечення виконання індикативних показників доходів загального та спеціального фондів державного бюджету
...
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconЩодо виділення стипендій на навчання у вищих навчальних закладах та літніх школах Латвійської Республіки
Повідомляємо, що до монмолодьспорту України звернулося Посольство України в Латвійській Республіці з інформацією щодо державних стипендій...
Рішення щодо виділення коштів на відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у міжобласному І міжміському внутрішньо обласному сполученні учасникам ато у повному обсязі iconІнформації викладеної на сайтах; виховувати відповідальне ставлення щодо збереження власного життя і здоров’я. Обладнання: аркуші паперу, олівці, ручки, фломастери. Хід роботи І. Вступ
Мета: ознайомити підлітків з негативними явищами в мережі Інтернет та надати рекомендації щодо безпечного користування мережею; розвивати...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка