Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки»Скачати 367,52 Kb.
Дата конвертації27.09.2017
Розмір367,52 Kb.
ТипРозпорядження


КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

VІI скликанняРІШЕННЯ

Від ______________№


Про затвердження Програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки
Відповідно до пункту 22, частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження міського голови № 7-р від 11.01.2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м.Канів на 2017-2020 роки», з метою покращення поінформованості туристів про м. Канів та наявні в ньому туристичні продукти, створення привабливого іміджу туристичного потенціалу міста для збільшення туристичних потоків, Канівська міська рада
ВИ Р І Ш И Л А:


 1. Затвердити Програму розвитку туризму в м.Канів на 2017-2020 роки в новій редакції згідно з додатком.

 2. Рішення міської ради №15-22 від 27.02.2014 «Про Програму розвитку туризму в м.Каневі на 2014-2020 роки» вважати таким, що втратило чинність.

 3. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови (Матінова Н.А.), управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради (Жорнова О.О.), комунальне підприємство «Туристичний інформаційний центр міста Канева» (Прогнімак Я.І.);

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики (Козин М.А.), з питань планування, бюджету, фінансів, податків та підприємництва (Коржов В.Л.).

Міський голова І.О.РенькасЖорнова

Додаток
до рішення міської ради

№____ від _________Програма розвитку туризму в

м. Канів на 2017-2020 роки

Канів 2017


 1. Паспорт Програми розвитку туризму в місті Канів на 2017 - 2020 роки
1.

Ініціатор розроблення Програми

Міський голова міста Канева Ренькас Ігор Олександрович

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа про розроблення Програми

Розпорядження міського голови № 7-р від 11.01.2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню проекту Програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки»

3.

Розробник Програми

Відділ інвестицій та туризму управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради

4.

Співрозробники Програми

КП «Туристичний інформаційний центр міста Канева»

Робоча група по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м.Канів на 2017-2020 роки , створена відповідно до розпорядження міського голови № 7-р від 11.01.20176.

Учасники (співвиконавці) Програми

- Відділ інвестицій та туризму

- КП «Туристичний інформаційний центр міста Канева»

- Канівський міський центр туризму

- інші структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради згідно своїх повноважень
7.

Термін реалізації програми та проведення звітності

2017 - 2020 роки, щорічно

8.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм)

Міський бюджет, обласний бюджет ,інші джерела фінансування незаборонені Законом (інвестиції, гранти, кредитні кошти, кошти комунального підприємства «ТІЦ»)

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми,

Всього, тис. грн.

у тому числі, за роками, тис. грн.

 

2017

2018

2019

2020
Всього,
у тому числі:

2620

1435

395

395

395
Кошти міського бюджету

2620

1435

395

395

395


2. Нормативно-правове регулювання

Програма розвитку туризму в місті Канів на 2017 – 2020 р.р. розроблена у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про туризм», Стратегічного плану економічного розвитку міста Канева до 2020 року, прийнятого міською радою 27.10.2005 року за № 28 – 27 із внесеними змінами від 14.07.2016 року.3.Характеристика туристичного потенціалу Канева

Історична довідка

Канів - стародавнє місто, минуле якого сягає пізнього палеоліту.

На території сучасного міста 5 тис. років тому набула високого розвитку трипільська культура хліборобів-орачів. Протягом століть Канів розбудовувався на мальовничих схилах гір Дніпра. На одній з них – Пилипенковій горі знаходилось городище зарубинецької культури (ІІ ст. до н. е. – ІІІ ст. н.е.) - одне з найбільших в Україні. Тут беруть свій початок слов’янські племена полян - майбутніх русів. З ХІ-ХІІ ст. Канів виступає стратегічним центром Київської Русі, захищаючи південно-східні кордони держави.

Близько 1097 р. Володимир Мономах заснував у Каневі православний монастир.

Безцінною історичною пам’яткою, яка зберігає чимало вікових таємниць є стародавній та величний Успенський собор, збудований у 1144 році Київським князем Всеволодом Ольговичем (тоді церква Св. Юрія).

У 1601 році місто отримало Магдебурзьке право.

Польський князь Станіслав Понятовський у 1787 році збудував муровану будівлю - училище ордену василіан, в якій сьогодні розміщується музей народного декоративного мистецтва.

Особливе місце належить Каневу в ХІ-ХІІст. – літописний Канів виступає стратегічним центром Київської Русі, захищаючи південно-східні кордони держави. З ХVІ століття разом з Черкасами та Трахтемировим місто стає колискою українського козацтва. У 1578 році Канів прийняв останки страченого у Львові легендарного гетьмана Івана Підкови. Ще два гетьмани-побратими, фундатори козацького флоту Яків Шах та Самійло Кішка також поховані на лицарському цвинтарі. У 1648-1654 роках Канівський реєстровий полк перебував в авангарді битв під проводом славетного Богдана Хмельницького.

З 22 травня 1861 року розпочалася новітня історія древнього міста. Прах видатного сина українського народу, поета і художника, Пророка національного відродження Тараса Шевченка, за його заповітом, знайшов свій спочинок на канівській Чернечій горі. Перейменована в Тарасову гору відразу після поховання на ній геніального сина України, ця гора стала духовною вершиною українського народу, сходження на яку сприймається чисельними відвідувачами як піднесення до розуміння величі людського духу, самого Шевченка.

Найбільш визначним музейно-меморіальним комплексом Канева, без сумніву є Шевченківський національний заповідник. На території заповідника розташовані могила Т.Г.Шевченка, музей, «Тарасова світлиця» - перший народний музей великого Кобзаря, могила першого хранителя могили Івана Ядловського, меморіальний комплекс на честь легендарного гетьмана Івана Підкови, пам’ятний знак на місці самоспалення Олекси Гірника, комплекс сходжень, лісопаркова зона.

На правому березі і заплавних островах Дніпра розташований Канівський природний заповідник. Основні функції заповідника - охорона еталонних та унікальних природних комплексів Лісостепу України, збереження біологічного різноманіття, стеження за динамікою природних процесів. Це один із центрів підготовки молодих спеціалістів - біологів, географів, екологів студентів Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка та інших вузів. ”Розуміючи – оберігати”, - таким є девіз заповідника.

На території заповідника розташований музей природи, меморіальний будинок та могила академіка М.Ф.Біляшівського.

Яскрава історія Канева в різні епохи відмічена присутністю багатьох видатних особистостей, які залишили свій слід в історії людства і сформували неповторне сучасне обличчя міста. Тому не дивно, що наше місто має розвинену структуру визначних історичних пам’яток і музеїв - 53 пам’ятки.


Географічне положення

. Розташоване місто Канів на півночі Черкаської області України. Відстань від міста Канева до міста Черкаси автошляхом - 75 км, до міста Києва автошляхом - 150 км. Найближча залізнична станція - Миронівка.

Географічні координати: 49°75' північної широти і 31°47' східної довготи.

За географічним положенням Канів належить до південної лісостепової помірно-зволоженої частини Східно-Європейської рівнини. Рельєф - хвиляста рівнина, переважають чорноземні ґрунти. В прилягаючій до Дніпра частині правобережжя знаходиться заболочена Ірдино-Тясминська низовина, а також підвищення – Канівські гори. Низинний рельєф має лівобережна частина області, яка розташована в межах Придніпровської низовини.


Кліматичні умови

Клімат Канева обумовлений близькістю міста до степової зони помірного поясу та розташуванням на березі р. Дніпро і Канівського водосховища. Загалом клімат міста є помірно континентальним з м'якою зимою і теплим літом.


Сучасний стан

Вигідне географічне розташування, зосередження в регіоні особливих природних ресурсів зі своєрідною флорою та фауною, велика кількість пам’яток архітектури, заповідна зона, збережені культурні традиції предків, відомі мистецькі осередки, а також історична спадщина, Тарасова гора визначають Канів, як привабливий туристичний об’єкт. Визнання Канева одним із переможців конкурсу «7 чудес України» в номінації «Малі історичні міста і містечка» відкриває нові можливості для розвитку галузі.

Готуючись до 200-річчя з Дня народження Т.Шевченка, в місті Канів проведено значні роботи по відновленню та ремонту інженерних мереж в районі Тарасової гори. На відстані 15-20 км від міста капітально відремонтовано під’їзні шляхи. Починаючи з 2012 року в місті функціонує комплекс «Авто-ріка» та гелікоптерний майданчик (с.Пекарі), який має пропускну здатність 150 пасажирів на годину.

В 2016 році відновлено екскурсійні рейси теплоходів на підводних крилах


«Полісся» по Дніпру із Києва до Канева, послугами яких в перший же рік скористалося понад 500 осіб.

Тисячі українців приїздять 22 травня кожного року на Чернечу (Тарасову) гору на Всеукраїнську Прощу до Тараса.

Щорічно влаштовуються фестивалі сучасної та академічної музики «Фарботони», міжнародний зльот байкерів «Тарасова Гора», фінал національного молодіжного мистецького фестивалю «Кобзареві джерела», молодіжний фестиваль «Простір Єдності», Дні Європи, започатковано Міжнародний кінофестиваль сучасного кіно та інше.
Канів гармонійно поєднує характерні риси старовинного та сучасного міста. Інтенсивно розвивається туристично-рекреаційна інфраструктура. Черговим кроком розвитку міста і розвитку туризму є забудова набережної Дніпра об’єктами туристичної інфраструктури. Для розвитку туристичного потенціалу міста було розроблено концепцію інвестиційного проекту «Променад – парк», який було презентовано на Першому Черкаському інвестиційному форумі в 2015 році.

3.1 Аналіз туристичної інфраструктури

Туристичні об’єкти

В місті нараховується 6 історико-археологічних пам’яток, 4 пам’ятки архітектури, 9 пам’яток Другої Світової війни, 1 пам’ятник подіям козацької доби.

Найбільш популярними об’єктами для традиційного екскурсійно- пізнавального туризму є Шевченківський національний заповідник з всесвітньо-відомою могилою Тараса Шевченка та  4 музеями, історико-культурна заповідна територія «Стародавній Канів» з Успенським собором, музей військової техніки просто неба.

Розважально-туристичні об’єкти розташовані переважно у центрі міста та вздовж Дніпра, який сам по собі в туристичному відношенні має надзвичайну цінність. В місті працюють Центр культури і мистецтв, спортивний клуб «ІВАЗАР», спортивний клуб «Спарта», мистецькі колективи Канівського коледжу культури та мистецтв, Школа мистецтв, Мала Академія «Родина» та інші. Завдячуючи успіхам їх вихованців, місто Канів стало більш відомим, привабливим та авторитетним як в Україні, так і за її межами. В 2016 році в місті реконструйовано та створено кілька туристичних об’єктів: серія муралів в центральній частині міста, сквер біля заводу «Магніт», побудовано східці до історико-культурної пам’ятки - Лісове джерело «Королівська криниця», а також встановлені інформаційні таблички-дороговкази по вул.Шевченка. Всі ці реалізовані ініціативи додали туристичної привабливості Каневу.

Активістами проекту «ВелоКанів», науковими працівниками музейних установ Канівщини розроблено 5 велосипедних та кілька пішохідних маршрутів, більшість з яких потребує візуалізації і маркування.

 Готельно-ресторанна інфраструктура

У Каневі функціонує 3 готелі, із загальним номерним фондом 45 номерів, розрахований на 131 місце та 1 садиба зеленого туризму на 10 місць. В місті працює міський центр туризму (комунальної власності), який займається не тільки освітньою діяльністю, а й має 47 гостьових місць для молодіжних делегацій, що перебувають у Каневі з екскурсійними цілями або для участі в  спортивних змаганнях.

В Каневі працює 32 підприємства ресторанного господарства на 1400 місць, які повністю задовольняють потреби жителів та туристів в широкому ціновому діапазоні.Інформаційна інфраструктура в сфері туризму

З 2014 року в Каневі діє комунальне підприємство «Туристичний інформаційний центр міста Канева», розташоване в туристичному комплексі «Авто-ріка». На його базі працює офісний центр, який щоденно надає 14 видів інформаційно-довідкових та споживчих, як платних так і безоплатних послуг туристам, екскурсантам та канівчанам, в тому числі, забезпечено зону вільного доступу до інтернету через Wi-Fi в комплексі «Авто-ріка», створено і працює сайт kanivtur.info.

В мережі Інтернет зареєстровано 10 інформаційих веб-сайтів туристського напрямку, тематика яких пов’язана з Каневом:

-         інформаційна сторінка «Канів туристичний» (офіційний веб-сайт Канівської міської ради);

-         сайт громадської організації «Туристична Асоціація Канівщини» (м. Канів);

-         «Канів туристичний» (приватний веб-сайт, м. Канів);

-         сайт Канівського природного заповідника;

-         сайт Шевченківського національного заповідника;

-         сайти готелів – «Княжа гора» та «Замок Рода» у м. Каневі;

-         на туристичному Інтернет-порталі  України www.stejka.com розміщена інформація про місто: історія, карта міста, готелі, музеї, заповідники, погода;

-         на офіційному сайті Асоціації зеленого туризму України розміщена сторінка про гостинний двір «Тамарине міжгір’я» - садибу зеленого туризму (власник Тамара Цибулько);

-         сайт КП «Туристичний інформаційний центр міста Канева».

Періодичний характер носить підготовка та поліграфічне видання рекламних матеріалів про Канів. У 2015 році випущено презентаційно-інформаційне видання на 90 сторінок «Канів – місто-красень на Дніпрі». У 2016 році управлінням економічного розвитку підготовлено та видано путівник «Канів- місто у серці» та «Путівник містом та околицями Канева».

Інформація, наведена нижче, містить дані про кількість туристів та екскурсантів, які відвідали музеї міста та порівняльна таблиця щодо розмірів туристичного збору.


Туристичні потоки до м. Канева у 2014 - 2016 р.р

Показники

2014

2015

2016

Кількість іноземців, які в’їхали в місто

789

845

1778

Кількість екскурсантів міста,осіб

145989

100200

100150

Завантаженість колективних

засобів розміщення, %28

40

35

Кількість відвідувачів музеїв та об’єктів культурної спадщини, об’єктів природно-заповідного фонду осіб

145989

100200

84256Структура відвідування іноземними громадянами міста у 2016 році

 

Надходження туристичного збору за 2012 - 2016 роки,грн.


грн.

 1. Актуальність проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

На сьогодні туризм є однією з провідних, високоприбуткових та найбільш динамічних галузей світового господарства. Саме тому Стратегічним планом розвитку міста Канева до 2020 року РОЗВИТОК ТУРИЗМУ визначено одним з пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку міста.

Сучасна індустрія туризму - одна з найбільш швидко прогресуючих галузей світового господарства. Вплив туризму на економіку та імідж держав у світі важко недооцінити, оскільки саме він робить великий внесок у зміцнення контактів і налагодження міжнародних зв'язків, виступає вагомим фактором у зміцненні авторитету держави та кожного окремого міста на міжнародній арені, створює імідж, формує національну гідність, стимулює розвиток світової торгівлі, гуманітарної сфери, міжнародного співробітництва, відродження культурної спадщини та традицій, залучає інвестиції, розвиває інфраструктуру тощо. Кожна країна, регіон, місто намагаються пропагувати та популяризувати свою туристичну привабливість.

Реалізація Програми спрямована на вирішення актуальних проблем міста: • недостатній рівень інформаційно-рекламного забезпечення галузі та відсутність якісних багатомовних інформаційних матеріалів з комплексної презентації туристично-рекреаційного потенціалу міста;

 • відсутність на території міста у необхідному обсязі інноваційних проектів у сфері туристично- екскурсійного обслуговування;

 • незадовільний стан туристичної інфраструктури.

Заходи Програми спрямовані на:

 • підвищення туристичної привабливості та конкурентоспроможності міста;

 • розвиток існуючої туристичної інфраструктури;

 • створення нових привабливих туристичних об’єктів;

 • збільшення частки надходжень до бюджету міста від туристичної діяльності.

У реалізації заходів Програми можна виділити наступні зацікавлені сторони (цільові групи): • мешканці та гості міста (в т.ч. туристи та екскурсанти);

 • суб’єкти підприємницької діяльності;

 • представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на розвиток туристичної галузі, вивчення історичної спадщини міста, підвищення якості туристичних послуг;

 • представники органів міської влади та територіальних органів державної влади, які зацікавлені у встановленні партнерських відносин з суб’єктами підприємництва для виконання основних завдань Програми.

Програмою передбачається впровадження сучасних європейських підходів щодо удосконалення організаційного та ресурсного забезпечення розвитку туризму та можливість коригування (внесення змін чи доповнень) в залежності від змін внутрішніх та зовнішніх умов її реалізації.


Кінцеві бенефіціарії Програми: групи українських та закордонних туристів та екскурсантів (в т.ч. колективні екскурсійні групи учнів шкіл та студентів, групи туристів етнічного, зеленого та активного видів туризму, індивідуальні туристи).

  

Мета і стратегічні завдання Програми


Метою Програми є перетворення туризму на одну з провідних галузей економіки міста у відповідності до Стратегічного плану економічного розвитку міста Канева до 2020 року; забезпечення розвитку міської інфраструктури у відповідності до Генерального плану міста, на підставі сталих, екологічних, енергобезпечних та енергоефективих принципів.

Канів має відновити лідерські позиції в рейтингу найбільш привабливих туристичних міст України – центру єднання світового українства.


Основними стратегічними завданнями Програми є:

 • Розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури;

 • Збільшення кількості туристів і екскурсантів, розширення меж туристичного сезону;

 • Розвиток і диверсифікація туристичного продукту, підвищення якості послуг;

 • Зростання обсягів туристичних послуг та надходжень до бюджету;

 • Активізація міжнародного співробітництва і реалізація спільних регіональних проектів у сфері туризму;

 • Промоція туристичного потенціалу.Фінансове забезпечення Програми

Заходи Програми реалізуються за рахунок коштів обласного, міського бюджету, суб’єктів підприємництва всіх форм власності, громадських та інших неприбуткових організацій, цільових кредитів банків, міжнародної технічної допомоги і грантів, інвестиційних коштів, інших джерел не заборонених законодавством. Бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються щорічно при формуванні міського бюджету, виходячи із можливостей його дохідної частини та інших джерел фінансування не заборонених законодавством.


Очікувана ефективність виконання Програми

Виконання Програми дасть змогу відновити та розвинути існуючу матеріально-технічну базу туризму, створити нові рекреаційні об’єкти, забезпечити комплексний розвиток туристично-інформаційного центру. Реалізація Програми сприятиме розвитку зеленого туризму, залученню інвестицій у туристичну галузь Канева, впровадженню нових форм організації туризму, створенню мережі туристично-екскурсійних маршрутів з комплексом обладнаних для відпочинку місць.

Результатом Програми буде зростання іміджу міста, як туристичного центру, а також зростання кількості туристів, створення нових робочих місць туристичної галузі, зростання надходжень до бюджету місту.
Програма передбачає здійснення трьох підпрограм:


 • Розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури;

 • Розвиток і диверсифікація туристичного продукту, підвищення якості послуг;

 • Промоція Канева та його туристичного потенціалу

Додаток до програми

Перелік заходів, обсяги та джерела фінансування Програми
з/п

Перелік заходів Програми

Відповідальні виконавці

Термін виконання,

роки

Орієнтовні джерела та обсяги фінансування, тис.грн
Всього

(орієнтовно)

У тому числі:Держ. бюджет

Місцеві бюджети

Інші джерела

1
3

4

5

6

7

8
1. Розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури
1.1


Розробка Стратегії розвитку музейної справи.

Підтримка Шевченківського національного заповідника в завершенні формування території Заповідника (з можливістю включення до його складу музею Братів Варравів, клубу-музею ветеранів (Канів) та Михайлової гори (с.Прохорівка, Канівський р-н) та сприяння у виконанні його статутних положень, направлених на збереження пам‘яток історії, культури та природи на території Канева та його околиць.Міністрество культури, Канівська міська рада, ШНЗ, КП «ТІЦ», відділ культури

2017


В межах фінансування місцевих і державних програм

1.2

Реконструкція міських інженерних мереж, доріг та комунікацій на під’їзних шляхах до ШНЗ. Вжити заходів щодо ліквідації витоків газів із каналізаційного колектора у парковій зоні (вул..Героїв Дніпра) , під Тарасовою Горою та в районі Канівського природного заповідника.

Канівська міська рада

2017

В межах фінансування місцевих і державних програм

1.3

Сприяння реалізації концепції інвестиційного проекту «Променад-парк», який включатиме готель, спортивно-розважальні об’єкти, пляжі та передбачатиме впорядкування набережної річки Дніпро в межах міста Канева. (Попередньо узгодженого та з врахуванням думки експертного середовища та громадськості). Пошук джерел фінансування.

Відділ інвестицій та туризму, управління містобудування та архітектури.

2017-2020

20
201.4

Реалізація проекту - «Реконструкція площі Т.Г.Шевченка та прилеглих територій ІІ черга в м.Канів». Пошук джерел фінансування.


Управління містобудування та архітектури, відділ інвестицій та туризму

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм

1.5

Завершення будівництва Шевченківського культурного центру – проект «Будівництво Будинку культури на 700 місць в м.Каневі по вулиці Енергетиків під Шевченківський культурний центр з виділенням пускового комплексу»:

- пошук інвесторів

- вирішення цільового призначення об’єкта.

-впорядкування території навколо Шевченківського культурного центру


Відділ інвестицій та туризму.

Управління містобудування та архітектури.

Канівська міська рада.2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм

2017

50
501.6


Створення та впорядкування паркових зон:

- реконструкція парку на набережній Дніпра («Алея вишитий рушник»);

- створення паркової зони на березі «Лимарки», з облаштуванням бази аматорського веслувального спорту (байдарки, каное).


Канівська міська рада, управління містобудування та архітектури.

2017

2017


500


500
300
3001.7


Реалізація інфраструктурних проектів:

(пріоритетність реалізації проектів визначається за умови наявності співфінансування від авторів проектів)

Автори проектів, відділ культури, Управління містобудування та архітектури

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм

1.7.1


Впорядкування місцевості на вул. Яблунівській (лісове джерело «Королівська – криниця»), відновлення під’їзної дороги із твердим покриттям, встановлення зупинки для транспорту та інформаційних стендів.
2017

В межах фінансування місцевих і державних програм

1.7.2

Реалізація проектів Концепції «Останній шлях Кобзаря»;
2017

В межах фінансування місцевих і державних програм

1.7.3

Облаштування оглядового майданчика на горі Московка з побудовою канатно-крісельного підйомника.
2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм

1.7.4

Встановлення (попередньо узгоджених з врахуванням думки експертного середовища і громадськості) скульптурних композицій та архітектурних знаків: «Я люблю Канів» (I ♥ Kaniv), «Сонячний годинник», Птах Щастя, «Канівський сом», скульптура Юрію Нікуліну, пам’ятний знак Магдебурському праву Канева, памятник І.ФРАНКУ на Соборній площі та інших.
2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм, інші джерела

1.7.5

Створення музею Трипільського мистецтва в Каневі.

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм, інші джерела

1.7.6

Відновлення та організація роботи клубу-музею заводу ПАТ ЕМЗ «Магніт».
2017-2020

Інші джерела

1.7.7

Створення мотузкового парку.

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм, інші джерела.

1.7.8

Створення скейтпарку.
2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм, інші джерела.

1.8

Підвищення туристичної привабливості міста, реалізація проекту «Каневу – європейське обличчя»: - кожному будинку – адресу (встановлення аншлагів); кожному перехрестю – дороговкази; кожній вулиці – ліхтарі та бруківку; кожному подвір’ю – квітники.

Художнє оформлення та розпис фасадів будинків в центральній частині міста і на туристичних маршрутах.

Проведення щорічних конкурсів на кращу прибудинкову територію, садибу, подвір’я, ОСББ, ЖБК тощо.


Канівська міська рада, громадські організації

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм, інші джерела.

10 щорічно


10 щорічно1.9

Відновлення річкової транспортної інфраструктури в межах Канева (причали, тощо) для відновлення екскурсійного та пасажирського обслуговування.

ДП «Адміністрація річкових портів» (за згодою), АСК ПАТ «Укррічфлот» (за згодою),КП «Авто-ріка», ТОВ СП «НІБУЛОН»(за згодою), КП «ТІЦ».

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм

1.10


Сприяння реалізації Програми велосипедизації Канева (встановлення велопарковок біля туристичних об’єктів: Чернечої гори, Успенського Собору, облаштування пандусами пішохідних доріжок головних вулиць міста )

Управління містобудування та архітектури, КП «ТІЦ».

2017

В межах фінансування місцевих і державних програм

1.11

Забезпечення приміщеннями для роботи офісного центру, пункту прокату велосипедів і туристичного спорядження КП «ТІЦ».

Надати фінансову підтримку КП «Туристичний інформаційний центр міста Канева» для забезпечення роботи двох штатних працівників.Канівська міська рада

Канівська міська рада.Квітень 2017

2017-2020Не потребує фінансування.
100 щорічно
100 щорічно1.12


Сприяння Канівському міському центру туризму в створенні місць для перебування дитячо-юнацьких туристичних груп.


Канівська міська рада, відділ освіти

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм.

1.13

Підтримка створення місць для перебування бюджетних туристів (хостели, садиби зеленого туризму, наметові містечка тощо)

Канівська міська рада, суб’єкти туристичної галузі, відділ інвестицій і туризму

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм та інші джерела.

2.Розвиток і диверсифікація туристичного продукту, підвищення якості послуг
1
3

4

5

6

7

8
2.1

Сприяння роботі КП «ТІЦ»:

- приведення офісу КП «ТІЦ» у відповідність до стандартів ДСТУ по питанню надання платних та безоплатних послуг туристам, екскурсантам і всім користувачам (оформлення приміщення виставковими стендами, меблями, оргтехнікою, зовнішньою та внутрішньою рекламою);

- інформаційно-технічне забезпечення функціонування туристичного порталу міста - kanivtur.info (підготовка та переклад матеріалів, оплата трафіка і інтернету);


Канівська міська рада


2017


100
80

20

100
80

20
Сприяння роботі КП «ТІЦ».

Канівська міська рада


2018-2020


100 щорічно
100 щорічно2.2

Технічне забезпечення роботи відділу інвестицій та туризму офісною технікою (комп’ютер чи ноутбук, кольоровий принтер, фотоапарат)

Виконавчий комітет Канівської міської ради

2017

40
402.3

Сприяти створенню візит-центрів при туристичних об’єктах (Національний Шевченківський заповідник, Канівський природний заповідник, Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів»).

КП «ТІЦ» Шевченківський національний заповідник (за згодою), Канівський природний заповідник (за згодою), Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів» (за згодою)

2017-2018

В межах фінансування місцевих і державних програм

2.4

Формування публічної та відкритої бази екскурсоводів Канівщини (з їх фото, даними щодо знання мов, екскурсійних маршрутів, якими володіють ). Провести курсову підготовку екскурсоводів - 15-20 осіб, в т.ч. із залучення Державної служби зайнятості. Практикувати залучення до проведення екскурсій студентів та учнів старшокласників.

ШНЗ, КП «ТІЦ», відділ освіти, Державна служба зайнятості


2017-2020

Не потребує фінансування

2.5

Розробка та популяризація туристичних маршрутів за видами туризму:

-Фестивальний (подієвий туризм);

-Культурний туризм;

-Велотуризм;

-Паломницький туризм;

-Релігійний туризм;

-Промисловий туризм;

-Дитячо-юнацький туризм тощо.КП «ТІЦ», відділ культури , відділ інвестицій та туризму2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм.

2.6

Підтримка проекту створення НПП «Середньодніпровський».

Канівська міська рада, робоча група

2017-2020

Не потребує фінансування

2.7

Організація та проведення навчальних семінарів та тренінгів, щорічної атестації для працівників туристично-рекреаційного комплексу, екскурсоводів, гідів-перекладачів тощо.

ШНЗ, КП «ТІЦ»,

2017

2018


2019

2020


5

5

55
5

5

552.8

Напрацювання концепції створення туристичного кластеру (об’єднання) Канівщини. Налагодження співпраці та організація обслуговування туристів і екскурсантів із використанням туристичного потенціалу регіону (туристичні відомчі бази, хостели, кемпінги, садиби зеленого туризму Канівського району та прилеглих районів Черкаської і Київської областей).

Канівська міська рада, Канівська РДА, ШНЗ, КП «ТІЦ», суб’єкти туристичної галузі

2017-2020

Не потребує фінансування

3.Промоція Канева та його туристичного потенціалу
1

2

3

4

5

6

7

8
3.1

Забезпечення якісної презентації Канева та його туристичного потенціалу на загальноукраїнському та міжнародному рівні:

- створення сучасних, інноваційних, друкованих та інформаційно-довідникових матеріалів (буклети, посібники, мапи, путівники тощо);

- започаткування періодичного видання інформ-календаря для жителів міста та гостей про важливі культурно-мистецькі та спортивні заходи, які відбудуться упродовж року;

- участь у виставках, форумах, ворк-шопах, семінарах, в т.ч. представлення інвестиційних пропозицій та досягнень міста в рамка переможця конкурсу «7 чудес України»;

- реалізація проекту «Туристичні марки України»;

- створення та забезпечення роботи інтернет-радіо Канева;

- реалізація проекту "Віртуальна екскурсія визначними місцями Канева у форматі 3D".


Канівська міська рада, КП «ТІЦ», КП «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання», відділ інвестицій та туризму

2017

150

70

30


30
20150

70

30


30
20Забезпечення якісної презентації Канева та його туристичного потенціалу на загальноукраїнському та міжнародному рівні, в т. ч. створення на конкурсних засадах відеоматеріалів (промо-ролик, відеоролик рекламне відео тощо).


КП «ТІЦ», КП «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання», відділ інвестицій та туризму

2017 щорічно


150
1503.2

Створення бренду міста (на конкурсних засадах) та його активна популяризація.

КП «ТІЦ», відділ інвестицій та туризму.

2017-2020

В межах фінансування місцевих програм, інші джерела.

3.3

Сприяння включенню Тарасової гори, пам’ятника Т.Шевченку та Канівських гір до об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.


Міністрество культури, Канівська міська рада, ШНЗ, КП «ТІЦ», відділ культури.

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм.

3.4

Розробка проекту та надання привабливого зовнішнього вигляду автомобільних в'їздів в м. Канів:

- оновлення дизайну вітальних написів (з оригінальною під світкою стел в нічний час);

- благоустрій території;

- встановлення інформаційних щитів із мапою проїзду до головних туристичних об’єктів міста та до КП “Туристичний інформаційний центр Канева».Управління містобудування та архітектури,

КП «ТІЦ».2017-2020

100
1003.5

Щороку проводити ознайомлювальні прес-тури щодо туристичних новинок та родзинок міста для представників регіональних та всеукраїнських ЗМІ, відомих туристичних компаній тощо.

КП «ТІЦ».

2017-2020

В межах фінансування місцевих і державних програм

3.6

Започаткування та проведення щорічного туристичного форуму в місті Каневі (до Всесвітнього дня туризму, та в рамках святкування в 2017 році оголошеного ООН Року сталого туризму задля розвитку).


Канівська міська рада, КП «ТІЦ».

2017

щорічно


В межах фінансування місцевих і державних програм.

Фінансування:


Роки
2017

2018

2019

2020

Всього

Всього

У тому числі:
Місцеві бюджети

Інші джерела
1435

1435395

395395

395395


395
2620

2620

Секретар міської ради С.С.Ткаченко

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconІнформація про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури та туризму за 2017-2019 роки»
Забезпечувати виконання Конституції України щодо розвитку культури, законів України, що діють у сфері культури І мистецтва
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconРозпорядження від 10 березня 2017 року №91 м. Київ Про відзначення 85-річчя утворення Київської області
Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 85-річчя утворення Київської області у складі згідно з додатком
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconІнформація про стан виконання заходів програми розвитку культури І духовності в Херсонській області на 2013-2017 роки за 2014 рік № з/п Назва розділу програми та заходу
З метою підтримки та популяризації аматорської творчості, розвитку різних жанрів за звітний період проведено ряд фестивалів, конкурсів,...
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconПро затвердження розпоряджень міського голови №№01 27 за 2016 рік. Доповідає: Левченко О. М. міський голова
Про підсумки виконання Програми розвитку фізичної культури І спорту на 2012-2016 роки за 2015 рік
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 01. 02. 2017 р №61 Про надання статусу дитини-сироти
Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” та відповідно...
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconРозпорядження Одеського міського голови №204
Про проведення I міського відкритого фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «На крилах Терпсіхори»
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 20. 04. 2016 №217 Про створення робочої групи з контролю за використанням рекреаційних зон на території острова Джарилгач в межах територій державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське
Про створення робочої групи з контролю за використанням рекреаційних зон на території острова Джарилгач в межах територій державного...
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconРішення 2017 р м. Ірпінь № Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське
Демченко С. А. про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на...
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconКалендарно-тематичне планування з української літератури для учнів 9 класу на 2017-2018 н р
Міністерства освіти та науки України від 06. 02. 2015 р., №52 від 13. 01. 2017 р та №201 від 10. 02. 2017 р
Розпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки» iconБіографічні дані Романюка Миколи Ярославовича, Луцького міського голови в період з жовтня 2010 року до лютого 2017 рокуБаза даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка