Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009



Скачати 112,52 Kb.
Дата конвертації16.07.2017
Розмір112,52 Kb.

Сельская жизнь в Украине

Рубрика:Медицина

30.10.2009 та 06.11.2009
ВЖЕ 50 РОКІВ НА УКРАЇНІ ІСНУЄ ПРЕПАРАТ ЗДАТНИЙ ПОДОЛАТИ РАК!
Вітчизняне планетарне відкриття на зламі тисячоліть із сумом відзначає півстолітній ювілей
До Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України я завітала, щоб дізнатись детальніше про створені науковими співробітниками чудогібриди - кавбуз (гібрид кавуна і гарбуза) , кавбудек (кавбуз і гарбуз), аликос (алича та абрикос) та інші. Звичайно потрібно було заздалегідь домовитись із завідуючим лабораторії модифікації структури біологічно-активних речовин Анатолієм Івановичем Потопальським про зустріч, але після десятка невдалих телефонних дзвінків, вирішила брати лабораторію «штурмом». Що це за науковець такий, коли його ніколи не можна застати на місці?

Зрозуміла все коли познайомилась з Анатолієм Потопальським – вченим, лікарем, кандидатом медичних наук, доцентом, директором Інституту оздоровлення й відродження народів України. У 1996 році він був визнаний людиною року Інститутом біографій відомих людей США, його біографія надрукована в США, у збірнику 500 лідерів усіх часів і народів, у 2004 році його висунуто на здобуття Нобелівської премії, а в 2006 році Президентським указом Анатолію Потопальському присвоєно звання «Заслужений винахідник України» (він автор понад 100 запатентованих винаходів). Але про все, як то кажуть, поступово…

«ПОДАРУНОК НЕБЕС»

Знайти пана Потопальського у заплутаних лабіринтах теплиць мені допомогла співробітниця інституту Ірина. Анатолій Іванович спілкувався з делегацією науковців, потім його обступили люди. Мене здивували їх запитання стосовно тієї чи іншої хвороби, а ще більше аргументовані відповіді вченого. «Він лікар?» - запитала у свого «гіда». «Так. До нього за порадою приходять прості люди. Він допомагає, якщо може…» - Розповідаючи, Ірина дивилася на Потопальського з щирою і глибокою повагою. Вже потім я дізналась, що понад два десятитиліття тому її врятував від тяжкої хвороби препарат «Амітозин», розроблений Анатолієм Івановичем.

Дивовижно, але Анатолій Потопальський ніколи не мріяв стати лікарем. Народився він у 1938 році у м. Бар, Вінницької області у сім’ї військового (Так, шановний читачу, зараз вченому вже 71 рік! Хоча виглядає він значно молодшим.) Мріяв стати журналістом але, отримавши відмінний атестат, майже випадково вступив до Житомирського медучилища. Після розподілення почав працювати спочатку у госпіталі, а потім фельдшером на машинотракторній станції. Саме там вперше і зіткнувся з безпорадністю медицини перед раковими захворюваннями. І саме там побачив, як, незважаючи на смертельний вирок лікарів, народ шукаючи вихід, звертається за допомогою до трав. Саме там почув про те, що іноді цілителі долають недугу за допомогою грибів чага (що росте на березах) і чистотілу. Тоді і з’явилася мета всього життя – розгадати тайну лікувальної сили chelidonium – «подарунка небес» (так латинською звучить чистотіл).

В 1957 р. Анатолій Потопальський став студентом Івано-Франківського медичного інституту і вже на першому курсі знав напевне, що його покликання – боротьба з найстрашнішою хворобою ХХ століття – раком. Завдяки цілеспрямованим експериментам з чистотілом у студентській лабораторії, вже на другому курсі він розробив новий оригінальний препарат "Амітозин", який перешкоджав поділу клітин злоякісних пухлин. Амітозин було запатентовано, а молодого науковця, випускника інституту – призначено асистентом кафедри патофізіології Івано-Франківського медінституту. В 1967 року його вже призначили керівником спеціально створеної згідно з постановою Кабінету міністрів СРСР проблемної лабораторії корегуючої терапії злоякісних пухлин і гемобластозів при Львівському медичному інституті. В лабораторії Анатолію Івановичу вдалося поєднати зусилля дослідників потрібного фаху: біологів, хіміків, медиків, фармакологів та виробничників. І незабаром після прведення численних наукових досліджень і клінічних випробувань препарат «Амітозин» (від «а» - заперечення, «мітоз» - поділ) вже використовували навіть для лікування поважних «кремльовських» пацієнтів. Випробування препарату проводилися під грифом «секретно». На відміну від інших подібних препаратів «Амітозин» не вбиває здорові клітини, не чинить токсичного впливу на організм, не шкодить серцю, печінці та ниркам, але успішно руйнує хворі клітини, знищуючи пухлини. Препарат не має побічних ефектів, не пригнічує кровотворення та імунітет, а навпаки, підсилює їх, мобілізуючи організм на боротьбу з хворобою. Особливо ефективним препарат виявився при лікуванні поліпів, папілом, аденомі, раку простати, яєчників, сечового міхура, матки, підшлункової і молочної залоз, саркоми та меланоми. Ще одна його перевага – «Амітозин», потрапивши у злоякісну пухлину, світиться при ультрафіолетовому опроміненні, що є важливим для хірургів-онкологів. Ці ліки врятували багатьох приречених онкохворих людей на ІІІ та ІV стадіях захворювання. Проведені за рішенням міністерства охорони здоров’я уже незалежної України (раніше в СРСР вони проводились тричі) клінічні випробування препарату на безнадійно хворих на базі Інституту онкології і радіології АМН України підтвердили його високу протипухлинну та іммунозахисну дію без будь-яких ускладнень.

Та, незважаючи на те, що за статистикою Україна займає І місце у світі за кількістю хворих на рак (щорічно фіксується більш як 169 тисяч нових випадків захворювання) – «Амітозин» досі не потрапив в серійне виробництво. Ліцензії на виготовлення препарату, яка давала б змогу налагодити його масовий випуск, винахідник не отримав до сьогодні…

Судячи з надісланих до Інституту листів людей, які одужали завдяки методиці Потопальського – якщо хвороба і не виліковується на 100%, то людина, якій лікарі, після традиційного лікування хіміотерапією, прогнозували 2-3 тижні життя , продовжує жити повноцінним життям 20-30 років. Анатолій Іванович допускає, що можуть бути хворі на рак, яким «Амітозин» протипоказаний (алергія на якийсь його компонент). Та на сьогоднішній день це, безперечно, найефективніший із всіх відомих на сьогодні препаратів.

СМІ не одноразово піднімали тему «Амітозину» для обговорення, та незважаючи на всі ці спроби «віз і нині там». Чиновницька байдужість вражає. Складається враження, що присутність на фармацевтичному ринку недорогих протипухлинних ліків комусь дуже невигідна.

- Анатолій Іванович, чому такі потрібні ліки сьогодні залишаються недосяжними для смертельно хворих людей?

- За час моєї 50-річної наукової роботи змінилося десятки міністрів охорони здоров’я. Керуючись життєвим досвідом, можу авторитетно стверджувати - ті, хто при владі, не думають про простих людей. Більш того: сьогодні інститут молекулярної біології і генетики знаходиться в дуже скрутних матеріальних умовах. Доводиться здавати в оренду частину приміщень, а також колишній віварій, аби мати змогу сплатити вартість комунальних послуг. Наші піддослідні миші і пацюки живуть на вулиці і у підсобних приміщеннях. Недоброзичливі конкуренти вимкнули тепло і частина рідкісних рослин у теплиці загинула. І сьогодні ми не маємо змоги виготовляти навіть лабораторні зразки препаратів - у нас немає грошей на реактиви і реагенти.

А для налагодження серійного виробництва «Амітозину» потрібно 150 – 300 тисяч доларів – погодьтесь, це не така вже велетенська сума навіть для нашої незаможної держави. Здається, комусь дуже не подобається те, що вартість курсу лікування цим препаратом при його серійному виробництві становитиме лише 150 у.о.

До речі, колишній колега Потопальського – Василь Новицький (його брата хворого на саркому свого часу вилікували «Амітозином») виїхав за кордон, і налагодив там виробництво аналогу «Амітозину» (зробив він це не зовсім чесно, але Потопальський згадує про це неохоче), назвавши його «Україн». Препарат значно слабший за своєю дією від «Амітозину» – діє лише на ранніх І та ІІ стадіях онкозахворювання. Але ціна однієї ампули біля 180 євро, а на курс лікування потрібно біля 25 ампул.

«Амітозин» не єдина розробка Потопальського, якою може пишатися наша Україна, і яку не допускають до хворих. У 1977 р. Анатолія Івановича запросили на посаду завідуючого відділу Інституту молекулярної біології та генетики НАН України. Саме тут під його керівництвом було розроблено інший препарат – «Ізатізон», який успішно бореться з вірусами, пухлинами, лейкозом, псоріазом… Хоча використання його офіційно дозволили лише у ветеринарії, та, як запевнив його «творець» препарат «лікує усе живе» - людей, тварин, птахів, комах, рослини. Тому автор і деякі медичні працівники використовують «Ізатізон» для лікування пухлин, грипу, бронхіту, герпесу гепатитів і пародонтозу. Даний препарат стає ще більше актуальним тому, що сьогодні на Україну швидкими темпами наступає СНІД. Зараз «Ізатізон» виготовляється лабораторним способом у невеликих кількостях у створеному Потопальським Інституті оздоровлення і відродження народів України. Для того, щоб його змогли затвердити в медицині необхідне значне фінансування.

Коли на Батьківщині наукові розробки Потопальського тримають у глухій облозі вже півстоліття, то представники закордонної фармакології виявляють не аби яку зацікавленість. У 1996 році його запросили на два тижні до США. Після того як ознайомились з його науковими досягненнями, запропонували: 25 тисяч доларів щомісячної зарплати, віллу за 120 тисяч (таку саму як у Горбачова), казкові умови для роботи. Та все це при умові, якщо він залишиться. Саме тоді Потопальський і зрозумів, що він патріот, бо… відмовився. Чому? Бо це Людина іншого «несучасного» формату! Якщо б погодився, довелося б залишити ТАМ всі наукові розробки. Тоді довгоочікуване лікування раку або не потрапило б на Україну зовсім, або прийшло з затримкою в десятки років.



РЕЦЕПТ «ВІД РАКУ»

Єдині ліки, які вдалося донести до хворих – це десять чаїв Потопальського на основі чистотілу, які виробляє Житомирський ЗАТ «Ліктрави» за рецептурою вченого: АРТРОУРОСАН,УРОСАН, ЕНТЕРОСАН, ІМУНОСАН, ГАСТРОСАН, ДЕРМОСАН, ПНЕВМОСАН, АНГІТУМОРОСАН, ХОЛЕУРОСАН, ТУМОРОСАН. Поки що чаї є не у всіх аптеках. Коштують вони значно дешевше своїх закордонних аналогів. Кожен з чаїв має свій спектр дії, але для хворих злоякісними і доброякісними пухлинами, поліартритом, псоріазом, остеохондрозом, остеопорозом, розсіяним склерозом А.І. Потопальський рекомендує змішати всі 10 чаїв (готується до випуску комплекс з десяти фіточаїв в одній упаковці - НОРМОСАН). Після чого 1 столову ложку суміші залити 0,5 окропу (бажано в термосі), настоювати протягом 12 годин, процідити. Вживати три рази на день по 1-2 склянки дорослим і по 1\4-1\3 склянки дітям до повного використання. Бажано при цьому застосовувати препарат «Ізатізон» (1 мл. на 10 кг. ваги тіла на ніч у вигляді мікроклізми через день або цю ж кількість пити на ніч через день на протязі 40 днів). Та настойку протипухлинних трав за рецептурою А.І. Потопальського для запобігання і лікування пухлин.



УВАГА! Чистотіл – особлива рослина. Лікування ним повинно проводитись тільки під контролем лікаря, тому що у великих дозах препарати чистотілу можуть викликати токсичні прояви.

Використовують чаї Потопальського навіть пасічники. Чай готують так само, як і для людей, потім розчиняють з цукром. Столова ложка суміші 10-ти фіточаїв, настояна в 0,5 л. води – на рій бджіл, на сім’ю. Тоді додається до настою півсклянки або склянка цукру, щоб утворився сироп. Бджоли це забирають і не хворіють. Цей оздоровчо-профілактичний комплекс дають навесні і під осінь. У підсобному господарстві використовують для курчат, риби, поросят, телят, коней. Суміш змішують з їжею.

Анатолій Іванович Потопальський не зважає на труднощі, які оточують його роботу як науковця. Єдине чого він прагне - донести ліки до хворих. Саме з цією метою і створив він Інститут оздоровлення і відродження народів України та благодійний фонд А. Потопальського «Небодарний цілитель». Більш детальніше з діяльністю цих установ можна ознайомитися на сайті www.potopalsky.kiev.ua. Благодійний фонд надає безкоштовні консультації онкохворим. Фонд існує на благодійну фінансову допомогу, тому всі небайдужі можуть долучитися до допомоги хворим. Будь-хто зацікавлений його діяльністю може стати однодумцем і надати можливу допомогу у матеріальній і організаційній діяльності. (Рахунок благодійного фонду: р/р 26006012818021 в Укрексімбанку м. Києва МФО 322313, код 21688650.) Пропозиції про співробітництво надсилайте за адресою: 03143 Київ, вул. Заболотного, 150, Інститут молекулярної біології і генетики, лабораторія МСБАР або E-mail: potopalsky@imbg.org.ua)

Щедро ділиться Анатолій Іванович власним рецептом лікування пухлин, який доступний кожному.



ЗБІР А.І. ПОТОПАЛЬСЬКОГО ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ І ЛІКУВАННЯ ПУХЛИН (злоякісні – рак, саркома; доброякісні – поліпи, папіломи, фіброміоми, мастопатія та ін..), який можна приготувати вдома. ( З книги А.І. Потопальського, Л.Н. Юркевич – «Третьому тисячоліттю – нові рослини для здоров»я, добробуту, краси і довкілля»)

Підготувати три трилітрових банки з капроновими кришками. Чистотіл обов’язково з корінням промити, дрібно порізати і перекрутити через м’ясорубку. Обсяг сировини має дорівнювати 3 л. По 1-му літру цієї маси розкласти в кожну підготовлену банку.

Потім взяти листя і гілочки омели (бажано з плодових дерев, але можна і з дуба, берези, акації, сосни чи тополі) перекрутити через м’ясорубку. Обсяг сировини теж 3 літри. Так само розкласти рівні частини маси в кожну банку.

Перекрутити через м’ясорубку свіжі квіти нагідок (календули). Обсяг сировини – 1,5 літра. По 0,5 л літра маси – в кожну банку.

Свіжі корені аїру дрібно нарізати і перекрутити через м’ясорубку. Обсяг сировини – 1,5 літра. По 0,5 л отриманої маси – в кожну банку.

За відсутності свіжих рослин всипати в кожну з трьох банок по 200 г подрібненого сухого чистотілу, 200 г сухої омели, 100 г сухих квітів нагідок та 100 г подрібнених сухих коренів аїру.

Чистотіл, омелу, календулу та аїр рівномірно змішати і залити екстрагентом (40%- спиртом, коньяком, горілкою або вином «Кагор»), покривши рослинну масу на 2-3 см. Через три дні настоювання, після вбирання рослиною масою екстрагента, можна долити в кожну банку ще такого ж екстрагента, щоб він знову вкрив на 2-3 см сировину. Настоювати 5-7 днів у темному прохолодному місті (не в холодильнику). Якщо використовується вино, то після 5-7 днів настоювання зберігати в холодильнику. Не зливати, а зберігати рослинну масу з екстрагентом до повного використання.

Перші 2 тижні вживати настоянку по чайній ложці тричі на день за 15-20 хв до вживання їжі. Потім збільшити дозу до столової ложки тричі на день за 15-20 хв до вживання їжі. Рослинну масу не викидати,а натискати ложкою, щоб можна було відлити настоянку.

Коли настоянку з першої банки використаєте, додайте до рослинної маси 1,5 л кип’ячої води, настоюйте ніч, відіжміть і викиньте рослинну масу,а рідину поставте в холодильник. Приймати по 2 столові ложки тричі на день перед уживанням їжі до закінчення настою.

Аналогічно використайте другу і третю банки. Потім – перерва на три місяці.

Після тримісячної перерви знову зробіть такий самий збір. Нову порцію готують за цим же рецептом.

Для повного одужання такі курси повторюють регулярно, з перервою між кожним із них – три місяці, а для запобігання розвитку пухлин досить одного курсу на рік. Свіжий чистотіл і омелу, що не вимерзають, можна заготовити будь-якої пори року, а нагідки і аїр узимку використовують сухими.

Цей збір можна вживати для лікування інфекційного вірусного ревматоїдного поліартриту. При цьому поряд з прийманням настоянки внутрішньо нею розтирають на ніч суглоби, а на найбільш болючі роблять із настоянки компрес.

Лікування пухлин і поліартриту цим збором здійснюється у комплексі з призначеним фахівцями лікуванням, під наглядом лікаря-онколога або терапевта з об’єктивним контролем (УЗД, лікаря-онколога, комп’ютерна томографія, аналіз крові, сечі тощо.)

Для тих, хто абсолютно не витримує алкоголю, радимо використовувати водний напар із завчасно виготовленої суміші: 600 г сухого чистотілу, 600 г омели, 300 г коренів аїру та 300 г квіток нагідок. Дві столові ложки цієї суміші заливають 0,5 літра окропу, доводять до кипіння і настоюють 12 годин у термосі або в емальованому закритому посуді. Вживають протягом дня по півсклянки за 15-20 хвилин до вживання їжі. Такі курси повторюють через кожних 2-3 місяці перерви. Хворим з підвищеною кислотністю шлунку слід вживати після їжі.

При поліартриті і хворобах шкіри доцільно поєднувати вживання настоянки трав всередину із зовнішнім її застосуванням – втиранням 2-3-х столових ложок в ураженні місця після пробудження вранці та перед сном. Тривалість комплексного лікування така сама.

При важких станах у хворих на злоякісні пухлини після хіміотерапії та променевого лікування, розсіяному склерозі, міопатії, псоріазі, склеродермії та «риб’ячій шкірі» (іхтіозі), СНІДі (ВІЛ-інфекції) перед настоюванням суміші чистотілу, омели, аїру та нагідок у кожну банку додають по 100 г сухої подрібненої ехінацеї. При подрібнені використовують усі частини рослини.

Після використання усієї суміші трав з трьох банок або сухого комплексу здійснюють лабораторне і клінічне обстеження у лікаря і разом з ним вибирають тактику подальшого лікування.

Але головний секрет одужання за словами Анатолія Івановича Потопальського – ВІРА: «Без віри у Бога лікувати не можна. Я так і говорю всім хворим. З позитивом потрібно відноситись до своєї душі і тіла, до своєї хвороби і вірити в одужання. Тоді воно обов’язково прийде!»

Анатолій Потопальський офіційно визнаний Заслужений винахідник України, професор Європейської Академі проблем людиниї. Та для багатьох людей, які, незважаючи на смертельний вирок лікарів, одужали завдяки його препаратам він - справжній чарівник! Чому ж роботу всього наукового колективу, який він очолює взяла у облогу чиновницька байдужість? Як її подолати? Згляньтеся, ГОСПОДА, зверніть увагу на людину, здатну не тільки врятувати мільйони життів, але й принести славу та пошану своїй Батьківщині. Чи такі поняття зараз не «в моді»?


Таміла АНТОНЕНКО (фото автора)

(Далі буде. На сторінках нашого видання читайте про створені у Інституті молекулярної біології і генетики - стимулятор росту «Дивостим», який збільшує інтенсивність росту будь-якої рослини і урожайність у три рази та диво рослини, здатні лікувати людей від багатьох хвороб, забезпечувати добробут, красу і довголіття)


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009 iconІнформаційний вісник 4 (32) 2009 Київ 2009 ббк 78. 34(4Укр) б 59 Бібліосвіт
Бібліосвіт : інформ вісн. – Вип. 4 (32) 2009 / [редкол. Г. Саприкін (голов ред.), Т. Сопова (відп ред.), С. Чачко, Т. Якушко]; дз...
Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009 iconТом Гуманітарні науки Бердянськ 2009 (06) ббк 74я5
Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету на днях науки 21 травня 2009 року. –...
Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009 iconАлізничного транспорту імені академіка в. Лазаряна рада з гуманітарного виховання вісник куратора №40 (квітень 2009) дніпропетровськ 2009 Укладач: Дешко Л. К

Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009 iconБердянськ 2009 (06)
Збірник наукових праць Бердянського державного педагогічного університету (Педагогічні науки). – №3. – Бердянськ: бдпу, 2009. – 304...
Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009 icon2009 року Бібліографічний покажчик
Поточний бібліографічний покажчик «Сумщина за IIІ квартал 2009 року» вміщує статті з періодичних видань (крім місцевої преси), книги...
Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009 iconПрограма Міжнародної науково-практичної конференції 24-25 вересня 2009 р. Київ 2009 Порядок роботи конференції
Секція ІІ „Краєзнавча робота як сфера науково-практичної діяльності бібліотек, архівних та музейних установ”
Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009 iconВідповіді на тести зно з історії України 2009 року Історія України. Відповіді на зовнішнє незалежне оцінювання (тестування) 2009
«Отець бо його землю хрещенням просвітив, а сей великий князь засіяв книжними словами серця віруючих людей»?
Сельская жизнь в Украине Рубрика: Медицина 30. 10. 2009 та 06. 11. 2009 iconХроніка культурно-мистецького життя області за грудень 2009 р. Загальні питання
Дня благодійництва Президент України Віктор Ющенко указом №1021/2009 присвоїв почесне звання: “Заслужений майстер народної творчості...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка