Школо, рідна школо!Скачати 175,76 Kb.
Дата конвертації22.10.2017
Розмір175,76 Kb.

Школа – це храм науки, це та святиня, яка допомагає кожному з нас втілити свою мрію, знайти своє місце в житті, стати справжньою людиною, повноправним громадянином держави. Кожен з нас долає ці вершини, а школа , вчителі залишають в серці кожного той незабутній слід до берега дитинства, берега юності, берега зрілості...

Школо, рідна школо!

Через твій поріг

Вийшли ми назустріч

Осяйних доріг…

Кожен навчальний рік, кожен семестр, кожен тиждень і навіть кожен день, прожитий в школі – це вагома сторінка в історії школи, в долі кожного її випускника, в пам`яті кожного вчителя.

Історія нашої школи бере початок ще в далекі часи. До революції вона була розташована в селянській оселі на церковній вулиці.(нині – Червоноармійська).

На сході села жителі запропонували будувати нове приміщення школи. Пані Залєська підтримала пропозицію і хотіла розташувати школу біля церкви, але люди не погодилися, бо таке розташування не всіх влаштовувало, оскільки багатьом було далеко до школи.

Побудували школу в центрі села (на її місці побудоване приміщення сільської ради). Кошти збирали з кожного двору і будували власноруч (толокою). Пані не допомагала в будівництві, посилаючись на те, що селяни не підтримали її пропозиції. В новозбудованому приміщенні було

дві класні кімнати, вчительська і кімната для проживання вчителів.

Навчалися у дві зміни. (із спогадів Іванцова Акатька, панського слуги) . Дана школі працювала до 1.09.1969 року.

В 1930 році під час колективізації було розкуркулено і виселено з села Ярославського Павла із сім’єю . Його хата стала другим приміщенням школи. Всі чотири класи навчалися в одну зміну. Дане приміщення збереглось до сьогодні. (фото1) Першим директором був Лупандін Юрій. ( його заарештували органи НКВД). Прокоф’єва Віра Гордіївна, (вчитель-пенсіонер, 1924 р.н.) згадує, що в 1935 році вчителем працював Максимович,

1938 році директор школи Галіїв (був репресований).

А далі Велика Вітчизняна війна… Села Адампіль, Липки і Перекора були окуповані фашистами вже 10 липня 1941 року і встановлено «новий» порядок. В період Великої Вітчизняної війни школа працювала і була чотирирічною. Очолював її директор – Шміляр Василь Федорович. (фото2) Дітей навчали вчителі: Шміляр Неля Дем’янівна, Марусіна Ніна Яківна.

Архівні матеріали свідчать про те, що в 1942 році староста Старосинявської райуправи В.Степанишин своїм розпорядженням №131 за власним підписом та підписом інспектора шкіл Сушко зобов’язав поліцаїв Адамполя Жеребцова Бартка, Перекори – Вербоватого Клима і Липок Поліщука відкрити 25 вересня 1942 року навчання в початкових школах і заборонити використовувати дітей на польових роботах, так як вони повинні навчатися. (ФР- 487 опис 1 лист 1). Є документ, коли інспектор шкіл Сушко звертався до старости виписати вчителям дров, але німецьке керівництво розпорядилося замість дров виписати хворост (по два складометри по 15 крб. тоді як дрова коштували по 40 крб. за складометр. там же №174 лист 2). Поруч архівний документ про те, що за розпорядженням помічника районного старости Каплунові школи всю продукцію садків повинні здати на заготівельний пункт – плодоовоч Адампіль. (там же лист №3). Зберігся навчальний план початкової школи (розподіл годин) з приміткою про обов’язкове вивчення біографії А.Гітлера і географії великої німецької держави. Навчання в школі контролювалося німецькими порядками. Якщо ж діти не відвідували школу карали штрафами їх батьків ( в розмірі від 30 до 50 крб.) та старосту (100 крб.), або тюремне увязнення на 6 тижднів. Німецько-фашистські загарбники з властивою їм зверхністю та педантичністю «загравали» на національних почуттях українців, зобов’язуючи вчителів вступати в організацію ОУН або «Просвіта»: наче й вивчалася історія України, але зовсім вилучалася російська мова і література, а з грудня 1942 року за рішенням «Гебіткомісаріату Волинь-Поділля» вводився Закон Божий. (ФР 539 опис 1 ст. 58-59). Вже на початку 1943 року в Адампіль прийшов новий Буквар. А з вчителями в Старокостянтинові, де була окружна управа, проводилися семінари. Зберігся документ про розпорядження на кожному уроці використовувати статті місцевої німецької преси. Сільські старости були проінформовані про те, що якщо батьки бажають, щоб їхні діти продовжували навчання то можуть відправляти їх в Стару Синяву, де навчання було платним від 200 до 500 крб. на рік. Навчальний рік поділялося на 2 семестри з обов’язковою практикою під час літніх канікул. За незначну плату діти працювали в місцевій сільськогосподарській спілці, центр якої знаходився в управі.(там же, лист 23,24) Настало довгоочікуване визволення. 7 березня 1944 року визволено Адампіль, 8-го – Липки, Перекору і станцію Адампіль. За розпорядженням центральної влади Радянського Союзу на місцях[ cтворювалися комісії по складанню «Актів по обліку збитків спричинених німецько-фашистськими загарбниками».

Ось документ: «с. Адампіль Старосинявського району8 липня 1944 року

Склад комісії: голова колгоспу Яковишин Н.І.

Бухгалтер колгоспу Сопрук Т.Н.

Голова сільської ради Коломієць К.Ю.

Вчителька Сосняк Л.Ф.

Секретар КСМ організації Тукало Г.А.

В присутності жителів села Дорощука А.А., і Сопрука Н.Н. склали цей акт, що німці завдали збитків місцевій школі 35000 (тридцять п’ять тисяч крб./)

(ФР- 863, опис 1 лист 1 )

Радість перемоги перепліталася з відповідальною працею адампільчан на всіх участках роботи і разом з тим на ремонті школи і підготовці її до нового навчального року. В плані роботи Адампільської сільської ради від 30 червня 1945 року зазначаються заходи по завезенню палива для школи, побілка, покраска шкільних приміщень. Є розпорядження секретаря Старосинявського райвиконкому Талалаєнка від 6 вересня 1945 року направлене голові сільської ради Коломійцю «Про організацію гарячих сніданків учням школи». (там же опис 2, лист 2-10)

Час ішов. Загоювалися рани війни. Все більше і більше приходило дітей до школи. Тому постало питання про будівництво нової школи.

Третє приміщення школи (навпроти Будинку культури) будувалося після війни. Діти закінчували сім класів. (Фото 3) Дальше здобували освіту в сусідніх селах. (Липки – в Пасічній, Адампіль і Перекора – в Паплинцях)

Директором школи 50-х років був Кунцов Степан Васильович. (фото4), Вітвицька Феля Станіславівна (Фото 4а) 1959-1961 роки – Довгалюк Володимир Васильович. (фото5) Вчителями працювали : Сорока Фаїна Панасівна, Іванцова Ганна Стратонівна, Прокоф’єва Віра Гордіївна, Поліщук Броніслав Олександрович, Вітвицька Феля Станіславівна, Тукало Іван Дмитрович, Котульська О., Маремуха Марія Мусіївна.

Після війни відновили роботу початкові школи в Липках і Перекорі і працювали до початку 60-х років. За бажанням батьків, рішенням органів місцевої влади діти з Липок і Перекори 1963 році почали відвідувати Адампільську восьмирічну школу.

В 1964 році розпочато будівництво нової школи (теперішнє приміщення діючої школи). (фото 6, 7,8) Оскільки стара була майже в аварійному стані. Вчитель-пенсіонер Гоголь Н.І. згадує, що в кожному класі стояли підпори аби не обвалилася стеля. І таке траплялося, та Бог боронив школярів, які в той час не сиділи за партами ( колишні учні це пам’ятають). Школу будував колгосп “Заповіт Ілліча”, головою якого був Павло Мартинович Левчук. Робочої сили в колгоспі не вистачало і учительський колектив, який очолював директор школи Сосняк С.Ф. колишній фронтовик, учасник Великої Вітчизняної війни), (фото 9) а також учні та їх батьки приймали активну участь у будівництві. Незмінним заступником директора школи протягом 23 років був Осипчук Антон Іванович (колишній остербайтер). Активну участь в будівництві школи приймали також вчителі: Дзян Сергій Андрійович, Вітвіцька Феля Станіславівна, Поліщук Броніслав Олександрович, Сосняк Любов Федорівна, Дзян Надія Германівна, Гоголь Ніна Іванівна, Шрубковська Олена Олександрівна, Бєльська Юлія Трохимівна, Ковальчук Марія Калениківна, Галиш Галина Олександрівна, Прокоф’єва Віра Гордіївна, Марусіна Ніна Яківна, Іванцова Ганна Стратонівна, Сорока Фаїна Панасівна, а також техпрацівники Галиш Григорій Матвійович, Мацькова М.М., Зленко О.

У 1969 році у нову будівлю школи прийшло приблизно 300 учнів, у тому числі 30 першокласників.

У 1972 році Сосняк С.Ф. очолив партійну організацію колгоспу, а директором школи був призначений Дзян Сергій Андрійович, який очолював колектив до 1981 року. (фото 10)

З 1981 по 1984рік директором школи працював Стасюк Юрій Петрович. (фото 11).

Учні здобували восьмирічну освіту. З 1988-89 н. р. за клопотанням дирекції школи, батьків школа була реорганізована в середню. (фото 12)

Поліщук Антоніна Станіславівна – вчитель історії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Вчитель-методист», відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком “Василь Сухомлинський”, очолює педагогічний колектив 25 років . (фото 13)

В школі працюють 22 вчителі

З них:


 • 3- Вчителі-методисти

 • 3- “Старший вчитель”

 • 5 – спеціалісти вищої категорії

 • 10 - спеціалісти І категорії

 • 5 - спеціалісти ІІ категорії

В школі успішно здійснюється підвіз учнів за програмою „Шкільний автобус ” із села Липки -54 дитини, і Перекори – 21 учнів. Всього – 75 дітей. (фото14) Діє в школі їдальня, (фото15) при підтримці батьківського комітету , здешевлених продуктів харчування вирощених на навчально-дослідних ділянках. Стадіон біля школи і спортивний зал обладнані необхідними спорудами та інвентарем. (фото16) Для успішного виконання навчальних програм з основ наук та виходу на Державні стандарти, запропоновані Міністерством освіти та науки України , при підтримці народного депутата України - Шпака Василя Федоровича в школі обладнані комп’ютерний клас „ Samsung” з виходом у світову інформаційну систему „ Інтернет”, (Фото17) музичний центр „ Томсон”, ксерокс, телевізор „LG”, мультимедійний проектор «Beng» До послуг учнів створено чимало предметних і спортивних гуртків, учні-старшокласники проходять профільне навчання на базі Уласо-Русанівського МНВК. Діє осередок Старосинявської філії Хмельницького територіального відділення МАН України, філіал Пасічнянської дитячої музичної школи. Школа входить до Пасічнянського територіального освітнього округу.

Над рікою –річкою

В’ється стежка стрічкою –

Тут дитинства нашого сліди.

Не забуть ніколи нам

Зустрічей зі школоюВ пам`яті живуть вони завжди!

20 випускників школи нагороджено Золотою медаллю


 • Коломієць Оксана Сергіївна

 • Чернега Валентина Віталіївна

 • Заводня Оксана Броніславівна

 • Поліщук Валерій Анатолійович

 • Леськова Наталія Ільївна

 • Приндилас Неля Миколаївна

 • Поліщук Алла Анатоліївна

 • Шафінська Наталія Миколаївна

 • Брищук Світлана Сергіївна

 • Ліськова Лариса Сергіївна

 • Роздобудько Олена Миколаївна

 • Чебан Роман Іванович

 • Сосняк Майя Сергіївна

 • Волощук Павло Юрійович

 • Сосняк Богдан Сергійович

 • Літвенчук Тетяна Володимирівна

 • Зозуля Таїсія Леонідівна

 • Ступарь Юлія Василівна

 • Гончарук Ніла Володимирівна

 • Вітвіцький Віталій Казимирович

11- нагороджено срібною медаллю

 • Балла Лариса Петрівна

 • Стасюк Олена Юріївна

 • Богомол Юрій Сергійович

 • Рибак Надія Василівна

 • Потравна НаталяВасилівна

 • Сопрук Наталія Дмитрівна

 • Машера Світлана Анатоліївна

 • Сопрук Сергій Миколайович

 • Біловус Світлана Володимирівна

 • Туранська Світлана Михайлівна

 • Тукало Світлана Вікторівна


Наші успіхи

З проведенням реформи середньої загальноосвітньої школи та реорганізацією Адампільської школи з восьмирічної в середню педагогічний та учнівський колективи при тісному співробітництві з батьками та громадськістю села досягли чималих позитивних результатів у різноманітних конкурсах, олімпіадах, тощо .

Почесною Грамотою Міністерства Освіти і науки України, Перехідним прапором управління освіти і науки у Хмельницькій області, грошовою премією в розмірі - 1000 крб. та перехідним кубком відділу освіти Старосинявської райдержадміністрації був нагороджений педагогічний колектив школи за здобуте почесне перше місце в огляді-конкурсі по підготовці школи до нового 1987-1988 навчального року.

Шрубковська Олена Олександрівна – вчителька іноземної мови, керівник клубу інтернаціональної дружби «Орбіта» за активну роботу по залученню учнів до вивчення, популяризації та використання кращих напрацювань світових дитячих організацій нагороджена ювілейною медаллю «До 100- річчя з дня народження В.І. Леніна»

Балла Лариса – посіла ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури.(1989 р.)

Рибак Світлана – учениця 8 класу за активну участь в роботі органів учнівського самоврядування, досягнуті успіхи у справі формування активної громадянської позиції школярів була нагороджена Похвальною грамотою та премійована путівкою в дитячий міжнародний табір «Артек» .(1990 р.)

Трояк Олег – учень школи посів перше місце в районних змаганнях з лижних гонок, друге в обласних і був включений до складу обласної збірної на Всеукраїнську естафету з лижного спорту. (1986р)

Крот Віктор – призер зимового чемпіонату області у штовханні ядра (1990р)

Поліщук Світлана – призер зимового чемпіонату області у бігу на 60 м. (1990р)

Жеребцов Володимир – призер першості області з футболу серед школярів (1995р.)

Поліщук Валерій – посів друге місце і нагороджений Дипломом ІІ ступеня за роботу: «Звичаєве право: витоки розвитку та історія становлення» на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (1996 р.);

 • Посів друге місце і нагороджений Дипломом ІІ ступеня на Всеукраїнській олімпіаді з правознавства ( 1997р.)

 • Посів третє місце і Нагороджений Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнській олімпіаді з історії (1996р.)

Григориця Василь – ІІІ місце в першості області з фізкультурно – спортивного багатоборства. (1996 р.)

Кравчук Мирослав – ІІІ місце у бігу на 3000 м. у І Молодіжних іграх області.

Сапожнік Людмила – ІІ місце у бігу на 1500 м. у І Молодіжних іграх області.

Яремус Олена – ІІІ місце в обласному легкоатлетичному кросі (2002р.)

Гурток з вивчення традицій та звичаїв рідного краю «Берегиня»(керівник Стасюк Л.Б.) посів перше місце в районі та ІІ в області в чотирьох турах обласної заочної олімпіади «Народознавство Поділля», був нагороджений Почесною Грамотою управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації а також безкоштовною поїздкою дітей в місто-герой Одесу. В дитячий табір «Молода гвардія».

Команда КВК «Радар» (керівник Брищук Л.Ц.) посіла друге місце в зональному обласному огляді юних інспекторів руху.

Поліщук Алла –посіла друге місце і нагороджена Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (2001р.) за роботу «З історії створення та діяльності копних судів на Поділлі».

 • Посіла третє місце і нагороджена Дипломом ІІІ ступеня на Всеукраїнській олімпіаді з правознавства у 2002 р.

Сосняк Майя – посіла ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт. Тема роботи : «З історії створення та діяльності «Просвіт» на Поділлі».(2003 р.)

Волощук Павло – нагороджений Дипломом ІІ ступеня обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України . Тема роботи : « Будівництво житла на Поділлі»(2005р.)

Сосняк Богдан – посів ІІІ місце в обласній олімпіаді з математики і був премійований путівкою в дитячий санаторій м. Судак в 2006 році - І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Леськова Наталія – посіла ІІ місце в обласній олімпіаді з історії.(2003)

Сапожнік Леся – посіла ІІІ місце на обласній олімпіаді з історії. (2004р)

Роздобудько Олена- посіла ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії (2003 р.)

Зозуля Таїсія – посіла ІІ місце в обласному конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт. Тема роботи: « Етнографічні особливості населення Подільського краю».

 • ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії (2006 р.)

Ступарь Юлія – ІІ місце в обласній олімпіаді з географії та ІІ місце в обласному конкурсі учнівський творів «Вчителько моя». (2006 р)

Літвінчук Тетяна - призер обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України . Тема роботи : «Звичаї, традиції та обряди рідного краю» (2006р.)

Малявко Олег – ІІІ місце (2003р.) ІІ місце (2004р.) в обласній спартакіаді з легкої атлетики

Остапчук Юрій – посів ІІ місце на обласних змаганнях з легкої атлетики (біг на 3000м. з результатом 9.54хв.) Нагороджений срібною медаллю у 2005 р. І місце в ІІ Молодіжних іграх Хмельницької області у бігу на 3000 м. з перешкодами.

Поліщук Ганна – посіла ІІ місце на обласних змаганнях з легкої атлетики, біг на 100 м. з результатом 13,3 сек., біг на 200 м. з результатом 28.8 сек. Нагороджена Почесною грамотою і срібною медаллю у 2006 р. ІІІ місце у потрійному стрибку з результатом 10м. 20 см. у 2004р.

Колощук Олег – призер спартакіади області з легкої атлетики у метанні диска (2007р.)

Ізографова Тетяна - посіла ІІ місце в обласному конкурсі юних бандуристів «Грай, моя бандуро !», нагороджена Дипломом ІІ ступеня обласного конкурсу «Пісенний вернісаж». 2006 р.

Приндилас Світлана - посіла ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії.(2002 р)

Коломієць Наталія – посіла ІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України . Тема роботи : « Національно-визвольний рух на Поділлі на початку ХХ ст.» (2006р.)

Дмитрук Руслана – посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт членів МАН України. Тема роботи : « Пилявецька битва – яскрава сторінка Української революції».(2009р.)

Красноступ Вадим - призер обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України по роботі « Голодомор 1932-1933 рр. на Старосинявщині» (2009р.), посів ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії у

2010 р.


Вишнівський Роман – учень школи посів ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії і ІІ місце з математики у 2009р .

 • Друге місце з географії у 2010 р.

 • Вихід у фінал Всеукраїнського конкурсу заочної олімпіади з зарубіжної літератури.

 • Почесна Грамота Міністерства освіти і Міжнародного товариства літераторів за творчу роботу «Сонет до Великого Барда»

 • Почесна Грамота до 60-річчя утворення Хмельницької області “Шляхами рідного краю”;

 • Переможець обласного конкурсу художнього читання, ІІ місце в обласному огляді-конкурсі юних гумористів «Веселика»;

 • Посів ІІ місце в обласному конкурсі «Краса і біль України» ( збірка поезій).

 • Неодноразовий переможець обласного конкурсу творів «Бережімо ліс». Нагороджений Грамотами, цінними подарунками та поїздкою в міжнародний дитячий табір «Артек».

 • ІІІ місце в першості області з шахів (2009р.)

Вишнівська В.В. – вчителька географії нагороджена диплом ІІ ступеня Всеукраїнської історико-географічної експедиції “Історія міст і сіл України”.

 • Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу « Успішний проект 2008 р.»

 • Дипломом І ступеня на обласному етапі конкурсу педагогічних ідей та знахідок «Хмельниччина на шляхах реформування». Тема роботи : «Гідросфера Хмельниччини»;

 • Є співавтором елективного курсу «Шляхами козацької слави» (Програма отримала схвальну оцінку МОН України.)

Поліщук А.С. –вчитель історії, «Вчитель методист», «Відмінник освіти України» за багаторічну творчу працю нагороджена нагрудним знаком

«В. Сухомлинський», член Національної спілки краєзнавців України: • отримала схвальну оцінку МОН України за авторську програму елективного курсу «Правовідносини та судочинство козацької доби»;

 • нагороджена Дипломами ІІ та ІІІ ступенів за роботи на ярмарки педагогічних ідей та знахідок «Хмельниччина на шляхах реформування» за розробки:

 • « Проектні технології на уроках історії»;

 • «Обдарована дитина : шлях до успіху»

 • « Інтерактивне навчання на уроках суспільних дисциплін»;

 • «Пам’ятки історії та культури рідного краю»

 • « Диференційовані підходи до учнів на уроках історії»;

 • «Формування компетентностей в учнів при викладанні суспільних дисциплін» та ін.

 • З управлінської діяльності « Творчий керівник. Творчий вчитель. Творчий учень. Творчий колектив».( У співавторстві з заступником Сосняк Л.Ф.)

 • Має друковані статті в збірниках матеріалів Подільських краєзнавчих конференцій : «360-річчю Пилявецької битви присвячується», «Богдан Хмельницький – гетьман, полководець, дипломат», «У терновому вінку» ( до 70 – річчя Голодомору та масових репресій) та ін.

Сосняк Л.Ф. – вчитель математики. «Відмінник освіти», «Старший вчитель» , нагороджена Дипломами ІІ, ІІІ ступенів обласного управління освіти і науки України за зайняті місця на ярмарці педагогічних ідей та знахідок «Хмельниччина на шляхах реформування» за роботи :

 • «Розв’язування рівнянь вищих ступенів»;

 • « Модуль – це важко ? Ні ! Модуль – це цікаво»;

 • «Цікава математика. 7 клас»;

 • Цікава математика. 8 клас»; ( у співавторстві з вчителем Пас ічнянського НВК).

 • З управлінської діяльності « Творчий керівник. Творчий вчитель. Творчий учень. Творчий колектив».( У співавторстві з директором Поліщук А.С.)

 • Учасник обласної конференції «Стан та перспективи розвитку фізико-математичних дисциплін у школі», виступ на тему «Виховання інтересу в учнів до вивчення математики»;

 • Лауреат обласного конкурсу «Учитель року» у 2002 р в номінації – математика.

Сопрук Н.В. – вчитель української мови і літератури – ІІ місце в обласному конкурсі-огляді навчальних кабінетів 2007 -2008 н.р.;

Стасюк Л.Б- керівник гуртка “Берегиня”- ІІ місце в обласному конкурсі “Україна вишивана”у 2008 р.;

Брищук Л.Ц. – педагог-організатор, «Відмінник освіти України» – звіт-опис “Мій Адампіль” – Диплом ІІІ ступеня обласного оргкомітету у 2008 р.;

 • Нагороджена Дипломами ІІІ ступеня обласного управління освіти і науки України за зайняті місця на ярмарці педагогічних ідей та знахідок «Хмельниччина на шляхах реформування» за роботи :

 • « Учнівське самоврядування в школі»;

 • «Тандем : учень – вчитель – сім’я»;

 • Нагороджена Дипломами ІІІ ступеня за конкурс на кращий туристсько – краєзнавчий матеріал, та за конкурс на кращу освітню програму з морально – духовного виховання «Організація дозвілля, як формування духовних потреб вихованців».Красноступ М.М. – вчитель історії -Диплом ІІІ ступеня рейду-пошуку обласної туристсько-краєзнавчої експедиції “Пам’яті репресованих 1937-1939рр.”, учасник обласного конкурсу “Учитель – року 2008”;

Нагороджена Грамотою обласного управління освіти і науки та Хмельницької станції учнівського туризму та краєзнавства за огляд шкільних музеїв. До 65-річниці Великої Перемоги «Шляхами подвигу та слави».Брищук О.В. - вчитель фізкультури «Вчитель- методист», нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України.

Лауреат обласного етапу конкурсу «Учитель – року 2006”; та «Учитель – року 2008», призер обласних змагань з армрестлінгу 1999, 2000, 2009 рр.

І спортивний розряд з легкої атлетики


 • нагороджений Дипломами ІІ ступеня обласного управління освіти і науки України за зайняті місця на ярмарці педагогічних ідей та знахідок «Хмельниччина на шляхах реформування» за роботи:

 • «Розвиток кондиційних та морально – вольових якостей засобами легкоатлетичний вправ»;

 • «Проект навчальної програми з легкої атлетики у 9 класі навчально – освітнього округу»;

 • Учасник обласних конференцій та семінарів з теорії та методики фізичного виховання . Теми виступів «Роль вчителя фізичної культури

у залученні учнів до самостійних занять фізичною культурою та спортом», (2001р.) « Урок футболу, як засіб покращення функціонального рівня учнів» . (2003р.)

Борбич Н.І. – вчитель початкових класів і музики , керівник шкільного хору «Мрія» - лауреата обласного фестивалю «Співає юнь України» у 2008 та 2010 рр.;

 • Нагороджена Дипломом ІІІ ступеня обласного управління освіти і науки України за зайняте місце на ярмарці педагогічних ідей та знахідок «Хмельниччина на шляхах реформування». Робота на тему: « Народні музичні інструменти на уроках музики в початкових класах»;

 • Лауреат обласного конкурсу «Учитель року» в номінації : музика, у 2005 р.

Коломієць Г.М. - вчитель початкових класів, «Вчитель методист», «Відмінник освіти України», Нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України, за багаторічну творчу працю і сприяння успішному навчанню в школі дітей шестирічного віку та путівкою на екскурсію по південному берегу Криму;

 • посіла ІІ місце на ярмарці педагогічних ідей та знахідок «Хмельниччина на шляхах реформування» роботою « Основи здоров’я у 2 класі. Плани конспекти уроків та роздатковий матеріал».

Галущак Л.С. – вчитель біології та хімії, керівник шкільного

факультативу превентивного виховання «Пульс».Очільник шкільноїкоманди лауреата обласного фестивалю «Молодь Хмельниччини за

здоровий спосіб життя».

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Школо, рідна школо! iconРідна мова Зошит для контрольного оцінювання 9 клас Упорядник: Н. Синіцька Синіцька Н. С. Рідна мова
М. Вох, вчитель української мови та літератури Зіньківського нвк, «Вчитель – методист»
Школо, рідна школо! iconРідна домівка осередок добра
Добрий дух рідного дому, тепло затишної атмосфери – джерело щасливого життя. Рідна домівка, рідне гніздо – так у народі називають...
Школо, рідна школо! iconМоє село, рідна серцю сторона.”

Школо, рідна школо! iconДзвенить струмочком рідна мова проект днз №4

Школо, рідна школо! iconРідна мова
Одиниці мови, звуки мовлення, значущі частини слова, слово, словосполучення, речення, ссц
Школо, рідна школо! iconОрієнтовні форми І зміст виховної діяльності
Усний журнал «У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна»
Школо, рідна школо! iconАнотований огляд літератури щодо питань роботи з обдарованою учнівською молоддю
Програми для вивчення української мови в профільних філологічних класах. Рідна мова
Школо, рідна школо! iconО. П. Глазова рідна мова плани-конспекти уроків 9 клас Другий семестр
Текст як поняття лінгвістики тексту. Змістова цілісність тексту
Школо, рідна школо! iconДослідницький проект «Рідна ненечка моя»
Весна… Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну?
Школо, рідна школо! iconУ партитурі вічного буття, Яку ніколи двічі не зіграти
Наша рідна земля завжди славилась своїми талантами, своїми обдаруваннями. На її теренах линуть невмирущі слова поетів, дзвенять стоголосо...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка