Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді»Скачати 62.86 Kb.
Дата конвертації16.03.2018
Розмір62.86 Kb.


СОЦІАЛІСТИЧНИЙ КОНГРЕС МОЛОДІ
Всеукраїнська молодіжна громадська організація
01001, м. Київ, вул. Грушевського, 10, кім. 314

тел. 050-147-56-22, e-mail: skm7779090@ukr.net


22

19 січня 2017 р.

ЗАЯВА
ВМГО «Соціалістичний Конгрес Молоді» майже ровесниця незалежної України та за 24 річну історію свого існування переживало багато різних періодів відношення влади до неї. Однак за весь час існування “СКМ” в вільній демократичній країні не відчувала тиску на молодіжну організацію та її лідерів саме через Соціалістичні погляди та особисті погляди членів “СКМ”.

Багато років наша молодіжна організація реалізовує різні проекти саме з соціально незахищеними верствами молоді, це і молодь, яка скоїла злочини та знаходиться в місцях позбавлення волі та молодь тимчасово переміщених осіб в наслідок АТО та інші.Принципами якими ми завжди керувались, це соціальна підтримка молоді незалежно від їх політичних та релігійних переконань.

Міністерство Молоді та Спорту, та Американський фонд “Відродження” в 2016 році з метою моніторінгу проектів найняли організацію “Громадських сектор Евромайдану” для моніторінгу програм у молодіжній сфері, але моніторінг проектів став шляхом політичних розправ з Соціалістами та “СКМ” зокрема. Нажаль, перекручені факти та політично невмотивоване переслідування за особисті погляди лідера “СКМ” стало офіційною позицією Міністерства шляхом публікації на офіційному сайті Мінмолоді неправдивих матеріалів направлених на дискредитацію та опосередковано на залякування молодих ліво-центріських лідерів. Також конкурсна комісія піддалась на ксенофобський виступ так званого представника “Громадського сектору Євромайдану” Олега Слабоспицького, що здійснював моніторинг, але замість проведення моніторингу проекту останній здійснив «моніторинг» Голови СКМ та звинуватив Голову СКМ у соціалістичних поглядах.

Основні звинувачення висунуті “Громадським сектором Євромайдану” та опубліковані в так званому моніторінгу проектів.

  • “Проросійськи погляди”. По перше члени “СКМ” та Олександр Потьомкін зокрема, завжди притримувались проукраїнських поглядів. По друге стаття 34. Конституції України гарантує право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

  • “Керівник київської обласної партія “Родина”. Згідно даних Міністерства Юстиції України не існує Київської обласної партії “Родина”.

  • “Керівник ГО “Кияни – за чисте місто” (ГО, яка об’єднувала антимайданівців та тітушок після час революції Гідності)”. Так Олександр Потьомкін дійсно є керівником ГО “Кияни – за чисте місто”, яке займається виключно питаннями чистоти та благоустрою міста Києва. Є багато фото та відео фактів де члени ГО та прості мешканці міста Києва разом із депутатами різний політичних партій та представниками влади прибирають та благоустроюють наше місто. Вважаємо не тільки нічого поганого в прибиранні та покращенні нашого міста немає, а навпаки ці приклади треба популяризувати. Щодо об’єднаня антимайданівців та тітушок “після час революції Гідності (слова автора)”, вважаємо, що це дурниця, по перше Олександр Потьомкін ніколи не був на антимайдані, по друге не існує факта об’єднаня антимайданівців та тітушок в окреме ГО, та факта керівництва цим неіснуючим ГО.

  • “Один із учасників створення “Київської Народної Республіки”. Те що О. Потьомкін один із учасників створення “Київської Народної Республіки”, узнали в січні 2017 року з публікації О. Слабоспицького, як доказ посилання на статтю в який жодного слова, що Потьомкін особисто мав відношення до створення так званої “КНР”, не має. В статті написано, що керівника “КНР” заарештовано і якщо б О. Потьомкін, мав хоч якесь відношення до так званної “КНР”, то звичайно, як до сепаратиста були б застосовані кримінальні дії. Факт того, що 3 роки до не було жодних дій стосовно О. Потьомкіна щодо сепаратизму, свідчить, що слідство довело мою непричетність до можливого створення так званого “КНР”.

  • “Після революції Гідності та початку війні з РФ у квітні 2014 року їздив до Москви”. З подивом узнали, що Україна веде війну проти РФ з квітня 2014 року. Також про це не знають народні депутати які не анулювали “Договір про дружбу, співпрацю та партнерство між Україною та Російською Федерацією” ратифікований 14.01.98. Також з 2014 року не було вислано жодного російського дипломата, що являється стандартною практикою при оголошені війни. Також з квітня 2014 року жодного разу не було застосовано військового стану, та обмеження на рух українців до Росії, котрих зараз перебуває у Росії, згідно з даними віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленко перебуває до 10 млн чоловік.

  • “У травні 2014 року брав участь у мітингу у Києві з “колорадською” стрічкою”. Так, 9 травня 2014 року О. Потьомкін брав участь у заходах 69 річчя перемоги на фашисткими загарбниками у місті Києві. “Гвардійська” стрічка була багато років офіційним символом перемоги над фашизмом. Асоціації стрічки з подіями на сході України почались після перших бойових дій, які як пише Українська частина Вікіпедії почались 12 травня 2014 року, при чому лише 16 травня 2016 комітетом ВР був підтримано законопроект, щодо заборони “георгіївських стрічок”, але досить не прийнятий ВР та не підписаний президентом.

  • “Наразі бере участь у партії “СОЦІАЛІСТИ”, яку очолює член Партії Регіонів і колишній міністр МЗС за часів Януковича Леонід Кожара”. Щодо цих страшних звинувачень можемо сказати наступне. Так, брати участь у близьких до поглядів партії “Соціалісти” дозволяє переконання та Конституція України. Леонід Кожара не може бути членом Партії Регіонів одночасно очолювати партію “Соціалісти”, це заборонено Законом України “Про політичні партії в Україні” 2001р. Звинувачення Л. Кожару, що один із найкращих дипломатів України, який з 2002 року працював на різних дипломатичних засадах, зокрема Надзвичайний і Повноважний посол України в Королівстві Швеції, секретар Державної ради з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, фактично з 2013 року працював міністром закордонних справ за часів Януковича. Це все одно що звинувачувати Президента України Петра Порошенко в тому, що він з березня 2012 працював міністром економічного розвитку і торгівлі України за часів Януковича.

  • Це одне звинувачення в тому, що ми не вважаємо УПА – героями. Так дійсно, ми не вважаємо УПА – героями. І в цьому ми солідарні з європейською та світовою спільнотою. Як наголошується в ухвалі Сейму Республіки Польща: «11 липня відзначається річниця апогею хвилі злочинів, які вчинили цивільні структури Організації українських націоналістів, збройні формування Української повстанської армії, дивізія SS Галичина, а також інші українські формування, що співпрацювали з німцями. Під час вчиненого в 1943-45 роках геноциду вбито було понад 100 тисяч громадян Польщі, в основному селян. Серед замордованих були, крім поляків, євреї, вірмени, чехи, представники інших національностей, а також українці, які встали на бік жертв». Президент Ізраїлю Реувен Рівлін: «Багато пособників злочинів були й українцями, і серед них особливо виділялися бійці ОУН, які знущалися над євреями, вбивали їх та в багатьох випадках видавали німцям».

Стосовно моніторингу програми Олег Слабоспицький продемонстрував або свою низьку кваліфікацію, або свідому брехню. Адже його твердження, що моніторинг тренінгу у м. Запоріжжя звівся до телефонного дзвінка 13.11.2016 на місце проведення, де йому, якась людина повідомила, що в цей день ніяких тренінгів там не відбувається.

Але тренінг у місті Запоріжжі відбувався 09-12.11.2016 про що зазначено у сценарному плані проведення тренінгу Положення про реалізацію проекту, погодженого з Міністерством молоді та спорту України, і саме на ці дні було орендоване приміщення, відповідно до Наказу Мінмолодьспорту.

У свою чергу зазначаємо, що на заходах, які проводила наша організація під час реалізації проекту «Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочини» у 2016 році були присутні: заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, у компетенції якого перебуває пенітенціарна служба, заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, з питань боротьби з корупцією та координацією з міжнародними та громадськими організаціями, представники Міністерства молоді та спорту України, Міністерства юстиції України, структурних підрозділів з реалізації молодіжної та соціальної політики місцевих державних адміністрацій, депутати місцевих рад, представники громадських організацій, особи, що здійснювали моніторинг від різних організацій.

Проект «Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочини» СКМ реалізовує на протязі багатьох років. Спільними зусиллями громадськості та органів державної влади вдалось суттєво поліпшити ситуацію зі злочинністю у молодіжному середовищі. Коли проект розпочинався, у виховних колоніях пенітенціарної служби перебувало більше 4000 неповнолітніх, станом на 01.12.2016 в колоніях перебуває 307 засуджених. Проект спрямований на три категорії молоді: що скоїли злочини та перебувають у місцях позбавлення волі, що звільняються з місць позбавлення волі та молоді з групи ризику, що перебуває у конфлікті з законом.


Враховуючи вищенаведене, вважаємо, що цей, так званий, моніторінг не є об’єктивним, а є політично вмотивованим переслідуванням інакомислячих. Головною метою якого є знищення ліво-центриського руху в Україні та нав’язування однієї націонал-шовіністичної ідеології. Що протирічать основним демократичним засадам та принципам.
Вважаємо, що політичні репресії та переслідування інакомислячих недопустимі в сучасній демократичній державі Європейського типу, яким намагається стати Україна. Та яку очікують вся світова спільнота.

Голова ВМГО

«Соціалістичний Конгрес Молоді» О.В. Потьомкін

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconКонкурси Партнерства
Уніан відбулася прес-конференція, присвячена старту проекту «Президент, який потрібен молоді», що ініційований молодіжним крилом...
Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconКонгрес послідовників ідей К. Д. Ушинського
Конгрес послідовників ідей К. Д. Ушинського: тематичний збірник праць / за заг редакцією А. О. Лавренчука. – Рівне, 2014. – 74 с
Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconЗакарпатський центр туризму, краєзнавства,екскурсій І спорту учнівської молоді діяльність освітянських музеїв як спосіб формування національної свідомості учнівської молоді ужгород 2017 зміст
Завдання музеїв при закладах освіти на сучасному етапі по формуванню національної свідомості учнівської молоді
Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconДніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова Відділ комплектування нові надходження до Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова за 1-й квартал 2017 р. Інформаційний список літератури
Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова за 1-й квартал 2017 р. інформаційний список літератури / упор. Курбонова;...
Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconДніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова Відділ комплектування нові надходження до Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова за 2-й квартал 2017 р. Інформаційний список літератури
Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова за 2-й квартал 2017 р. інформаційний список літератури / упор. Курбонова;...
Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconНаказ №165 Про підсумки ІІ (міського) етапу VІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 навчальному році
Тараса Шевченка. 28 жовтня 2017 року в м. Новогродівка відбувся ІІ (міський) етап VІІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу...
Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconРозпорядження Кабінету Міністрів України: від 30. 11. 2016 №898-р "Про затвердження плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік"; від 23.
Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді"; від 13. 10. 2015 №580/2015 "
Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconПромінь реабілітаційна газета українського товариства сліпих видається з січня 1989 року ● Понеділок, 26 січня 2015 року ● №№1 – (1269-1270) відстоїмо права інвалідів!
Видається з січня 1989 року ● Понеділок, 26 січня 2015 року ● №№1 – (1269-1270)
Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconПрограма роботи секцій sessions workplan VI (68) Міжнародний науково-практичний конгрес студентів та молодих вчених

Січня 2017 р. Заява вмго «Соціалістичний Конгрес Молоді» iconАвтобіографія,заяваБаза даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка