Стали подією художні твори сучаснихСкачати 142,42 Kb.
Дата конвертації31.05.2017
Розмір142,42 Kb.

КНИЖКИ, ЩО

СТАЛИ ПОДІЄЮхудожні твори сучасних

українських письменників

літературна експозиція


Бу-Ба-Бу : вибрані твори. — Л. : Піраміда, 2007.

У вибрані твори «Бу-Ба-Бу» увійшли кращі зразки поезії, прози та есеїстки українських письменників і поетів Юрія Андруховича, Олександра Іранця, Віктора Неборака.Андрухович Ю. Лексикон інтимних міст / Юрій Андрухович. — Чернівці : Meridian Czernowitz, 2011.
Український поет, прозаїк, перекладач, есеїст Юрій Андрухович розповідає читачеві історії про 111 міст, які йому довелося відвідати. Ця книга – автобіографічний атлас світу письменника.
Електронна версія : http://www.e-reading.org.ua/bookreader.php/1006561/Andruhovich_-_Leksikon_intimnih_mist.html
Андрухович Ю. Тайна : вместо романа / Юрій Андрухович. — Харьков : Фолио, 2008.
Одна з головних інтриг нової книги Андруховича — чи існував німецький журналіст Егон Альт, з яким письменник проговорив близько 70 годин і диктофоні записи якого невдовзі мусив розшифровувати.


Вдовиченко Г. Бора / Галина Вдовиченко. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2011.
Фіналіст конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі – 2011»
...Скромна Христина отримала фантастичний подарунок — особняк у Львові й ніяк не може збагнути, за які заслуги, бо звикла ледве зводити кінці з кінцями. Розплутуючи таємницю, вона просто житиме в чудовому будинку, який стане притулком для людей і тварин. У новій домівці вони пізнають найбільшу розкіш у світі — розкіш спілкування.


В
инничук Ю
. Груші в тісті / Юрій Винничук. — Л. : Піраміда, 2010.
Фіналіст конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі – 2010»

Переможець Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2010»


«Груші в тісті» давно уже стали бестселером. Юрій Винничук пірнає в минулі роки і з властивим йому гумором та щирістю описує пережите. Перед читачем промайне шалена карусель львівського життя 1970-80-х рр.


Голота Л. Епізодична пам`ять / Любов Голота. — К. : Факт, 2007.
Переможець Національної премії України ім. Тараса Шевченка – 2008
Ця книга – реквієм, відчайдушна спроба берегині вберегти від небуття й замулення давні корені роду. «Епізодична пам'ять» — це розмова про головне, те, що назавжди врізається у свідомість, визначаючи наше сприйняття світу, уявлення про добро та зло, високу любов, нерозмінну на секс та ненависть.


Гранецька В. Мантра-омана / Вікторія Гранецька. Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2011.
Переможець конкурсу «Коронація слова — 2011»
Героїня Єва живе лише для власного задоволення але з часом стала задумуватися чому її теперішнє життя стало беззмістовним — колись вона була іншою, палко кохала.


Д
ашвар
Л. Биті є. Кн. 1. Макар / Люко Дашвар. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2011.
Трилогія «Биті Є» — це історія з життя одного пристосуванця, яких можна в наш час зустріти безліч. Макар – хлопець без стійких моральних принципів, він користолюбний хамелеон за кермом службової автівки, у клітці чужої квартири, в обіймах коханки. Макару доведеться обрати відповідь на актуальне питання нового покоління – «Гроші чи кохання?».
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/379116/read#t1


Д
ашвар
Л. Биті є. Кн. 2. Макс / Люко Дашвар. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2012.
Книга про те, як кохання перетворює головного героя Макса на мужнього і сильного, «справжнього чоловіка».
Електронна версія : http://www.e-reading.org.ua/bookreader.php/1011480/Dashvar_-_Biti_e._Maks._Kniga_2.htmlДашвар Л. Биті є. Кн. 3. Гоцик / Люко Дашвар. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2012.
Пошуки сенсу життя і матері, яка батрачила десь в Італії, жорстоке випробування людської гідності, дружби та кохання – основний лейтмотив книги.
Електронна версія : http://www.e-reading.org.ua/bookreader.php/1011436/Dashvar_-_Biti_e._Gocik.html


Дашвар Л. Мати все / Люко Дашвар. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2010.

ї

Не дивно, що твори Люко Дашвар набули такої популярності, що романи її відзначені преміями конкурсів «Коронація слова» та «Книжка року Бі-бі-сі», — з абсурду людського існування авторка зуміла витворити продукт, який користується стійким попитом на читацькому ринку в Україні. Люко Дашвар є письменницею, книжки якої найбільше читають в Україні — наклад її книжок склав 110 000 примірників за три роки

Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/246472/read#t1
Дашвар Л. Молоко с кровью / Люко Дашвар. — Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2010.
Лауреат конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі – 2008»
Дочка українського олігарха Олексія Ординського Руслана, 17-річна розумниця і красуня, яка ось вже 10 років не бачила батьківщину, тому що мешкала з батьками в Англії. Батьки відправляють її до Києва з чотирма охоронцями і грошима на покупку рідної землі. Їй пропонується земля, яка перетворилася на котеджне селище «нових українців». Але Руслана хоче землі, «оспіваної легендами»...
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/206441/read#t1


Дашвар Л. Рай. Центр / Люко Дашвар. Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2009.
Дипломант конкурсу «Коронація слова – 2009»
Чи можна досягти успіху, не зрадивши себе? Люба впевнена, що так. Вона вчиться, працює в заможній родині і навіть змогла приборкати нахабну господиню. Але несподівано перед дівчиною постає вибір — залишатися гордою і самотньою чи бути поруч з коханим хлопцем, мати якого — та сама жінка, в якої вона працювала...
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/235056/read#t1


Дереш Л. Голова Якова : академічна комедія/ Любко Дереш. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2012.

Геніальний композитор Яків отримує від свого брата, політтехнолога, незвичну пропозицію — створити симфонію до відкриття Євро-2012, що має стати прологом до Апокаліпсиса.Жадан С. Ворошиловград / Сергій Жадан. Х. : Фоліо, 2010.
Переможець Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2010»

Лауреат конкурсу «Книги року Бі-Бі-Сі – 2010»


Шанувальники прози Сергія Жадана нарешті будуть утішені: побачив світ довгоочікуваний роман «Ворошиловград», про який багато говорили і ще більше мовчали. Презентаційний тур містами України на підтримку роману було завершено нещодавно в Харкові.
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/330811/read#t1


Ж
адан
С. Капітал / Сергій Жадан. — Х. : Фоліо, 2007.
Переможець Всеукраїнського рейтингу  «Книжка року – 2006»

Лауреат конкурсу «Книга року Бі Бі Сі – 2006»


Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, перекладач, есеїст, організатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих заходів, громадянській діяч. У збірнику «Капітал» все, що ти хотів дізнатись про соціалістичний реалізм, але не мав у кого спитати. «Депеш Мод», «Цитатник», «Аnarchy in the UKR» та «Гімн демократичної молоді» — вперше під однією обкладинкою.
Електронна версія : http://www.e-reading.org.ua/bookreader.php/1004347/Zhadan_-_Gimn_demokratichnoi_molodi.html
Жадан С. Лілі Марлен / Сергій Жадан. — Х. : Фоліо, 2009.

Збірник поезії «Лілі Марлен» поєднує вибрані вірші з додатком нових, ще не друкованих поетичних текстів та кількох есеїв.Забужко О. Музей покинутих секретів : роман / Оксана Забужко. — Х. : Факт, 2009.
Переможець Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2010»

Фіналіст премії «Книга року Бі-Бі-Сі – 2010»


Літературний світ дочекався появи нового роману відомої української письменниці Оксани Забужко «Музей покинутих секретів», над яким вона працювала цілих сім років. У романі 21-го століття майстерно поєднуються історичний детектив, соціально-психологічне полотно й містичний трилер.
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/345226/read#t1


Забужко О. Шевченків міф України : спроба філософського аналізу / Оксана Забужко. — К. : Факт, 2007.
Лауреат конкурсу «Книжковий світ – 2002»
У чому все-таки причина дотеперішньої загадкової абсолютності постаті Шевченка в українській духовній культурі? На який образ-себе запрограмував він Україну своїм міфом, у культурі Нового Часу ? На ці та інші питання шукає відповідь Оксана Забужко в своїй книжці, котра стала однією з найголосніших подій сучасної української літератури.


З
і
нченко О. Година папуги / Олександр Зінченко. — Х. : Фактор, 2011.
"Година папуги" – перша книжка про українські сторінки Катині.
Електронна версія : http://issuu.com/duh-i-litera/docs/papuga_extract?mode=window&printButtonEnabled=false&backgroundColor=%23222222

Іваничук Р. Вогненні стовпи / Роман Іваничук. — Х. : Фоліо, 2010.
Перший в Україні художній твір відомого українського письменника про історію Української повстанської армії.


Іздрик Ю. АМтм : як досягнути безсмертя в домашніх умовах / Юрко Іздрик. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2010.
Переможець Всеукраїнського рейтингу  «Книжка року – 2005»
Юрко Іздрик – один з творців Станіславського феномену. Живе і працює в українському місці Калуші. Письменник, поет, автор концептуального журнального проекту "Четвер", який відкрив більшість імен сьогодні вже добре відомих українських письменників.
Електронна версія : http://www.e-reading.org.ua/bookreader.php/1011610/Izdrik_-_AMtm.html


І
здрик Ю. Таке / Юрко Іздрик. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2009.
Лауреат конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі – 2009»

Переможець Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2009»


"Таке", за словами автора, "це книга про чоловіків і жінок, про звірят і птахів, а також про рослини, вітер, землю, дощ та інші Господні дари. Коротше, про таке".


Карпа І. Піца «Гімалаї» / Ірена Карпа. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2011.
Лауреат конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі – 2011»
Ірена Карпа встигає все — мандрувати світом, писати альбоми й виступати з гуртом QARPA, народжувати дітей, вести активну громадську діяльність і, звісно ж, тішити свого читача книгами. Роман «Піца «Гімалаї» — це історія про дівчину з дивним ім’ям Редька, що безперестанно мріє про мандри.
Електронна версія : http://bookmate.com/r#d=bgYLNUed


Костенко Л. Записки українського самашедшого / Ліна Костенко. — К. : XXI століття, 2011.
Т
ворчість Ліни Костенко — визначне явище в українській літературі новітнього часу. Популярний роман «Записки українського самашедшого » написано від імені 35-річного комп’ютерного програміста, який на тлі особистої драми глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу і надмірної інформації. Роман є насиченим міксом художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики.
Електронна версія : http://www.e-reading.org.ua/bookreader.php/1000996/Kostenko_Lina_-_Zapiski_ukrainskogo_samashedshogo.html


К
остенко Л
. Берестечко : історичний роман / Ліна Костенко. — К. : Либідь, 2010.
Це книга про одну з найбільших трагедій української історії — битву під Берестечком. Написана ще в 1966–67 рр., вона згодом не раз дописувалась на всіх історичних етапах.
Електронна версія: http://www.e-reading.org.ua/bookreader.php/1000109/Kostenko_Lina_-_Berestechko.html


Костенко Л. Мадонна перехресть / Ліна Костенко. — К. : Либідь, 2010.
До цієї книжки Ліни Костенко увійшли нові та раніше не друковані поезії різних років, а також родинні фотографії. З великою довірою автор відкриває родинний альбом – ніби запрошує на вогник земного дому всіх подорожніх на шляхах і перехрестях буття.

Курков А. Садовник из Очакова / Андрей Курков. — Харьков : Фолио, 2010.
Самый читаемый за рубежом украинский писатель, признанный прозаик Андрей Курков. По его сценариям поставлено около 20 художественных и документальных фильмов. Произведения Куркова переведены на английский, немецкий, французский, испанский, голландский, турецкий и другие языки. Книги Куркова неоднократно попадали в список европейских бестселлеров.


Л
ис
В. Століття Якова / Володимир Лис. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2010.
Ґран-прі конкурсу «Коронація слова — 2010»

Фіналіст премії «Книга року Бі-Бі-Сі – 2010»


Володимир Лис — волинський журналіст, драматург і прозаїк. Народився 1950 року на Волині — в регіоні, де ще в ті часи діяла УПА. Він є автором радіоп'єс, працює в газеті. Роман "Століття Якова" здобув Гран-прі конкурсу "Ґранд-Коронація" в рамках конкурсу рукописів "Коронація слова" в 2010 р.
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/357975/read#t1


Малярчук Т. Біографія випадкового чуда / Таня Малярчук. Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2012.
Таня Малярчук  — молода українська журналістка, письменниця. Її оповідання й есе перекладені польською, румунською, німецькою, англійською, російською та білоруською мовами. 3 березня 2009 року у віденському видавництві Residenz вийшла книжка Neunprozentiger Haushaltsessig у перекладі Клаудії Дате. Роман "Біографія випадкового чуда"вийшов друком у видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля", перший наклад становить 7 тисяч примірників.


М
атіос М.
Солодка Даруся / Марія Матіос. — Л. : Піраміда, 2007.
Переможець Всеукраїнського рейтингу  «Книжка року – 2004»

Лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка – 2005


Матіос Марія – прима сучасної вітчизняної літератури. Її книги світові критики назвали "ударом і викликом" сучасності. Вони перекладені десятьма мовами. Вийшли друком у Канаді, США, Хорватії, Росії та Сербії. Найвідоміший і найпопулярніший роман Марії Матіос «Солодка Даруся» — це, насамперед, українська історія 30–70-х років минулого століття в її буковинському і галицькому ареалах. «Драма на три життя», як визначила жанр «Солодкої Дарусі» сама письменниця.
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/147514/read#t1

Роздобудько И. Пуговица : психологическая драма / Ирэн Роздобудько. — Харьков : Фолио, 2008.
Переможець конкурсу «Коронація слова – 2005»

Лауреат фестивалю «Світ книги – 2007»


Ірен Роздобудько — український автор психологічних трилерів, авантюрного детективу, романів, двох поетичних збірок. Роман «Ґудзик» у 2005 році отримав першу премію Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова». У 2008 році роман було екранізовано.
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/191209/read#t1

Роздобудько И. Увядшие цветы выбрасывают / Ирэн Роздобудько. — Харьков : Фолио, 2008.
Роман Ирэн Роздобудько «Зів’ялі квіти викидають» – про долі двох актрис-конкуренток і на екрані, і у житті, Едіт Береш та Лєду Ніжину.
Електронна версія : http://4itaem.com/author/iren_vitalevna_rozdobudko-22501


Шкляр В. Залишенець. Чорний ворон / Василь Шкляр. — Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2010.
Переможець Національної премії України ім. Т. Шевченка 2011 р.

Переможець Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2009»


Шкляр Василь український письменник, політичний діяч, лауреат Шевченківської премії 2011 року , лауреат багатьох інших літературних премій, член Спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Роман «Залишенець. Черний ворон» відтворює одну з найдраматичніших сторінок нашої історії — боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х роках.
Електронна версія : http://lib.rus.ec/b/221218/read#t1


Каталог: BIBLIOTEKA -> SAIT
BIBLIOTEKA -> Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації
BIBLIOTEKA -> Наукова бібліотека ім. Михайла Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького
SAIT -> Реферативні виданння юридичної тематики з фонду наукової бібліотеки ну "юау ім. Ярослава Мудрого"
SAIT -> Систематизований бюлетень нових надходжень
SAIT -> Систематизований бюлетень нових надходжень (сбнн) (вересень – жовтень 2012 р.) Зміст


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Стали подією художні твори сучасних iconДраматургія. Розвиток національного театру, драматургії 1920 1930
Учитель: Хто із поетів літературного об’єднання «Ланка» радив із розумінням сприймати художні твори, в яких відтворено сторінки нашої...
Стали подією художні твори сучасних iconМіфопоетика фрідріха геббеля у контексті міфокритики ХIХ ст
Він уважав міфи виразом причетності людини до божественного, світовим досвідом, культурним кодом, що дозволяє інтерпретувати художні...
Стали подією художні твори сучасних iconТема. Мистецтво
Розкрити основні принципи розвитку цих напрямів мистецтва. Познайомити з провідними видами мистецтва та митцями певної епохи. Розвивати...
Стали подією художні твори сучасних iconЗавдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови І літератури
Прочитайте текст, визначте його тему, дайте заголовок. Продовжте розвиток визначеної теми, висловивши свої міркування з посиланнями...
Стали подією художні твори сучасних iconСлободянюк Олена Твори анатолія куща в колекції Національного музею
Непересічність особистості скульптора Анатолія Куща беззаперечна. Переконливим свідченням цього є понад 60 пам”ятників, декоративних...
Стали подією художні твори сучасних iconЛамонова О., Романовська Т., Русяєва М., Рябова В., Седак О., Харченко О., Черняков І., Шинкарук М. 100 найвідоміших шедеврів України
Найвідоміших шедеврів України —захоплююча книга про художні твори, які виготовлені або зберігаються на території України. Ви дізнаєтесь...
Стали подією художні твори сучасних icon1. Біографія > Біографія
«Бігль». Ця подорож була важливою подією у житті Дарвіна, справжньою школою для нього. Інтенсивно працюючи як геолог, зоолог, ботанік,...
Стали подією художні твори сучасних iconУрок 26 Тема: Художні течії І напрямки в кінематографі
Тема: Художні течії І напрямки в кінематографі. Луї Деллюк, Жермен Дюлак, Анрі Шомет, Ежен Деслав, Абель Ганс, Люїс Бунюель, Роберт...
Стали подією художні твори сучасних iconТема. Т. Шевченко. Творче життя поета. «Мені тринадцятий минало». Зміна емоційного стану незахищеної дитячої душі у великому І складному світі. Мета
Оздуми поета про свою сирітську долю в ньому; розкрити прийом контрасту у творі, удосконалювати вміння учнів визначати тему та ідею...
Стали подією художні твори сучасних iconВикористання сучасних освітніх технологій: Використання сучасних освітніх технологій
Участь у семінарах, методоб’єднаннях дає можливість не лише познайомитись з роботою своїх колег, підвищити свій досвід, а й поділитися...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка