Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесіїСторінка1/5
Дата конвертації17.04.2017
Розмір0,76 Mb.
  1   2   3   4   5


С Т Е Н О Г Р А М А

другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії

Прилуцької міської ради

шостого скликання

від 16.04.2015 року

Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Доброго дня усім, шановні присутні!Член виконавчого комітету КОСТЮК О.І.

Де міський голова?Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Міський голова – зачитую: «Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Прилуцькому міському голові Барнашу Дмитру Васильовичу. Щодо потенційної участі у проекті Світового банку. Шановний Дмитре Васильовичу! Запрошуємо вас на нараду щодо потенційної участі у проекті підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України, який фінансується за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Нарада відбудеться 16 квітня 2015 року о 14.00 за адресою: м.Київ, вул.Димитрова, 24, офіс 1008. Мінрегіон України. З повагою керівник С.Р.Терлецький».Член виконавчого комітету КОСТЮК О.І.

А чого заступник не поїхав? Іванов сидить.Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Ольго Іванівно, я сам про це дізнався 5 хвилин тому.Член виконавчого комітету КОСТЮК О.І.

Коротше втік.Депутат міської ради ПАХОМОВ Д.А.

Знайшов, куди поїхати.Член виконавчого комітету КОСТЮК О.І.

Скільки він буде бігати?Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Давайте дотримуватися порядку. Я зачитав, де міський голова, усі почули. Сьогодні в нас друге засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії Прилуцької міської ради 6 скликання. Шановні депутати, продовжуємо роботу 87 (позачергової) сесії міської ради. Нагадую, що перше пленарне засідання відбулося 09 квітня, сьогодні – друге засідання.

До складу міської ради обрано 50 депутатів.

На сесію прибуло 26 депутатів. На друге засідання 87 (позачергової) сесії запрошені: • керівництво міської ради;

 • начальники управлінь, відділів та секторів міської ради;

 • депутати обласної ради;

 • Прилуцький міжрайонний прокурор, радник юстиції Луценко Максим Володимирович;

 • перший заступник начальника Прилуцького міського відділу (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області Панасенко А.М.;

 • голова Ради старійшин міста Ющенко Михайло Миколайович;

 • голова президії ради Прилуцької міської організації ветеранів Хотін Георгій Степанович;

 • голова Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Руденко Олександр Валентинович.

На сесії присутні представники місцевих засобів масової інформації.

Нагадую, що для ведення стенограми засідання, протоколу сесії, запису бажаючих виступити, реєстрації депутатських звернень, запитів, заяв, пропозицій, які надійдуть на адресу сесії, на першому пленарному засіданні було обрано секретаріат, до складу якого ввійшли спеціалісти відділу інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради Ленець Наталія Вікторівна, Капленко Тетяна Петрівна та депутат від постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян Гавриш Олексій Михайлович.

Нагадую, що для визначення результатів голосування з числа депутатів на першому засіданні 87 (позачергової) сесії була обрана лічильна комісії в складі Гребенько Олени Василівни, Пахомова Дмитра Анатолійовича, Трейзуба Валентина Віталійовича. До речі, сьогодні в нього день народження, ми його вітаємо. Він перепрошував, не зміг, не відпустили.

Шановні депутати! Після першого пленарного засідання 87 (позачергової) сесії залишилося нерозглянутим питання  1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території міста Прилуки за підсумками ІІ півріччя 2014 року.

Доп.Панасенко Андрій Миколайович — перший заступник начальника Прилуцького міського відділу (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області.

Інформація Прилуцького міжрайонного прокурора, радника юстиції Луценка Максима Володимировича про стан законності та заходи щодо її забезпечення Прилуцькою міжрайонною прокуратурою на території міста Прилуки за підсумками ІІ півріччя 2014 року.

Співдоп.Кіча Владислав Валерійович — голова постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Нагадую, що на адресу сесії надійшла заява голови Ради трудового колективу КП «Прилукижитлобуд» Радус Світлани Володимирівни з проханням дозволити бути присутніми на сесії ініціативній групі в кількості 15 чоловік при розгляді питання про діяльність правоохоронних органів.

Ще 26 березня на черговій сесії міської ради депутати надали згоду представникам трудового колективу КП «Прилукижитлобуд» бути присутніми на сесії при розгляді питання про діяльність правоохоронних органів, але у зв'язку з тим, що розгляд даного питання двічі переносився, члени трудового колективу мають намір бути присутніми на сесії сьогодні.

Окрім вищезазначеного питання, залишилися нерозглянутими заява та два депутатські звернення Кічі Владислава Валерійовича, а також питання «Різне».

Ставлю на голосування за основу порядок денний другого засідання 87 (позачергової) сесії міської ради 6 скликання.

Хто за те, щоб порядок денний другого засідання 87 (позачергової) сесії прийняти за основу, прошу підняти картку для голосування. Дякую. Хто проти? Хто утримався? Приймається.

Шановні депутати! Пропоную внести до порядку денного другого засідання 87 (позачергової) сесії проект рішення «Про звернення депутатів міської ради» (це було доручення міського голови начальнику фінансового управління Вороні Олені Іванівні підготувати вмотивований та обґрунтований текст звернення до голови та депутатів обласної ради щодо надання фінансової допомоги місту Прилуки).

Хто за те, щоб унести до порядку денного питання «Про звернення депутатів міської ради», прошу підняти картку для голосування? – 27.

Хто проти? Хто утримався? Приймається.

Які іще є пропозиції щодо порядку денного? Будь ласка, Артем Миколайович.Депутат міської ради РОЖКО А.М.

Валерію Михайловичу, я хочу зняти своє питання, що я хотів доповісти в «Різному». Якщо є така можливість, без «Різного».Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Тоді голосуємо за те, щоб без «Різного»?

Хто за те, щоб питання Артема Миколайовича Рожка про зняття питання «Різне», щоб сьогодні «Різного» не було, прошу підняти картки для голосування. – 27.

Хто проти? Хто утримався? Одноголосно.

Немає більше пропозицій?

Ставлю на голосування порядок денний другого засідання 87 (позачергової) сесії міської ради 6 скликання в цілому.

Хто за те, щоб порядок денний другого засідання 87 (позачергової) сесії міської ради 6 скликання прийняти в цілому, прошу підняти картку для голосування. – 27.

Хто проти? Хто утримався? Приймається.

Порядок денний другого засідання 87 (позачергової) сесії Прилуцької міської ради 6 скликання затверджено.

Пропонується наступний регламент роботи другого засідання 87 (позачергової) сесії: • для доповіді першого заступника начальника Прилуцького міського відділу (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області Панасенка Андрія Миколайовича пропоную визначити час у межах 15 хвилин;

 • для інформування Прилуцького міжрайонного прокурора, радника юстиції Луценка Максима Володимировича про стан законності та заходи щодо її забезпечення Прилуцькою міжрайонною прокуратурою на території міста Прилуки пропоную визначити час у межах 15 хвилин;

 • для співдоповіді голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Кічі Владислава Валерійовича пропоную визначити час у межах 10 хвилин;

 • для доповідей по інших питаннях порядку денного – до 7 хвилин;

 • виступаючим уперше – до 5 хвилин;

 • для повторних виступів у дебатах – до 3 хвилин;

 • для заяв, пропозицій, довідок – до 3 хвилин.

Ставлю на голосування.

Хто за такий регламент роботи другого засідання 87 (позачергової) сесії міської ради, прошу підняти картки для голосування. – 27.

Хто проти? Немає.

Хто утримався? Немає.

Приймається.

Переходимо до розгляду питань порядку денного.

Розглядається питання «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території міста Прилуки за підсумками ІІ півріччя 2014 року». Слово надається першому заступнику начальника Прилуцького міського відділу (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області Панасенку Андрію Миколайовичу. Будь ласка, Андрію Миколайовичу.

Депутат міської ради ПАХОМОВ Д.А.

«Прилукижитлобуд» запросіть.Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

…Усі на місці? Будь ласка, шановні працівники «Прилукижитлобуд», давайте вислухаємо, я розумію, що у вас там накопичилося багато питань, давайте більш толерантно, без образ, без нічого. Якщо будете задавати питання, будь ласка, піднімайте руку, щоб у нас був порядок, бо те, що було перед цим…Депутат міської ради ПАХОМОВ Д.А.

Так не вийде, як перед цим.Працівниця КП «Прилукижитлобуд» СЕРЕДЕНКО Г.Ю.

Треба людей поважати.Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Якщо ви моє прохання сприймаєте, щоб у нас більш-менш нормально пройшла сесія. Будь ласка, Андрію Миколайовичу.Перший заступник начальника МВ (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області

ПАНАСЕНКО А.М.

Доброго дня, усім присутнім! У 2014 році службова діяльність Прилуцького міського відділу була спрямована на забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав, свобод, законних інтересів, запобігання правопорушенням та їх припинення; охорону і забезпечення громадського порядку; виявлення і розкриття злочинів, розшук осіб, які їх вчинили, захист власності від злочинних посягань; виконання кримінальних покарань і адміністративних стягнень; сприяння у межах своєї компетентності державним органам, підприємствам, установам і організаціям у виконанні покладених на них законом обов’язків.

У 2014 році на території м.Прилуки зареєстровано 640 кримінальних правопорушень, за якими відкрито кримінальні провадження. Також у 429-и кримінальних провадженнях оголошено про підозру особам, які вчинили дані протиправні діяння. У 2014 році до суду направлено 391 кримінальне провадження.

Працівниками Прилуцького міського відділу вживалося ряд заходів, спрямованих на протидію незаконного бігу наркотичних засобів. За звітний період виявлено та задокументовано 51 злочин даної категорії, а саме: за ст. 307 КК України (незаконний збут наркотиків) – 27, ст. 309 (незаконне зберігання наркотиків) – 21; ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) – 1; ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) – 1 та 1 кримінальне провадження відкрито за фактом викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ст.313 КК України).

За звітний період відкрито 1 кримінальне провадження за ухилення від призову за мобілізацією, що останнім часом є надзвичайно актуальним питанням в умовах проведення на Сході країни антитерористичної операції. Винній особі вже оголошено про підозру та кримінальна справа розглянута в суді.

На території обслуговування Прилуцького міського відділу в Чернігівській області за 2014 рік відбулося 112 масових заходів. У зазначених заходах взяло участь близько 50 тисяч мешканців м.Прилуки та району, а також гостей з інших регіонів держави. Для забезпечення охорони громадського порядку було задіяно близько 1000 працівників Прилуцького МВ УМВС та приданих сил з числа особового складу УМВС області. Під час проведення масових заходів грубих порушень громадського порядку не допущено. Також співробітники Прилуцького міського відділу залучалися до охорони громадського порядку поза межами обслуговування міськвідділу на території інших регіонів.

Протягом 12 місяців 2014 року в громадських місцях м.Прилуки та Прилуцького району було скоєно 47 злочинів, що становить 5,45% від усієї кількості загальних кримінальних злочинів, зареєстрованих у відділі, проти 66 відповідно за 12 місяців 2013 року.

Співробітниками патрульної служби міліції проводиться попереджувальна робота, яка полягає в припиненні протиправних діянь на стадії адміністративних проступків, аби не допустити вчинення більш тяжких протиправних діянь, відповідальність за які передбачається кримінальним кодексом України. Так, працівниками взводу патрульної служби міліції за звітний період було розкрито 16 злочинів, з них ст. 185 КК України – 4; ст.191 КК України – 2; ст. 198 КК України – 1; ст. 263 КК України – 3; ст. 309 КК України – 3; ст. 342 КК України – 1, ст. 383 КК України - 1; ст.357 КК України – 1, а також приймали участь у розкритті ще 519 злочинів. Інспекторами патрульної служби було виявлено та задокументовано 458 адміністративних правопорушень. У тому числі у 2014 році працівниками патрульної служби міліції в повному складі були залучені до охорони громадського порядку в м.Києві та м.Чернігові. Також у травні місяці увесь склад патрульної служби Прилуцького міського відділу був відряджений на охорону громадського порядку до м.Харків, у вересні та грудні місяці частина працівників служби були відряджені в зону АТО. Крім того, у вересні та жовтні місяцях інспектори патрульної служби були задіяні на охорону окружних виборчих комісій та виборчих дільниць під час проведення передвиборчої кампанії та позачергових виборів народних депутатів. З метою організації ефективної роботи нарядів, які залучаються на охорону громадського порядку в м.Прилуки, було переглянуто та внесено зміни до Плану комплексного використання сил і засобів, максимально наблизивши їх до об’єктів транспортної інфраструктури, місць перебування значної кількості людей, приміщень і споруд районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Протягом 2014 року на території м.Прилуки проводилися оперативно-профілактичні відпрацювання, метою яких було, по-перше, тісне спілкування мешканців з дільничними інспекторами міліції, які обслуговують відповідні адміністративні території в місті, а також надання правоохоронних послуг мешканцям територіальної громади, у ході якої кожен дільничний інспектор міліції відвідував помешкання громадян, з'ясовував наявність скарг у громадян, розгляд яких належить до компетенції органів внутрішніх справ, а також робота спрямовувалася на встановлення та документування порушень чинного законодавства суб’єктами, які ігнорують вимоги законодавчих актів.

За 12 місяців 2014 року в Прилуцькому міському відділу було зареєстровано 3454 заяв та звернень громадян м.Прилуки, які розглянуті працівниками сектора дільничних інспекторів міліції та за якими прийнято рішення згідно чинного законодавства. Завдяки систематичному проведенню профілактичної роботи та співпраці з населенням дільничними інспекторами міліції на території м.Прилуки було виявлено 51 кримінальне правопорушення, по яких було проведено досудове розслідування та матеріали направлено до суду.

З метою попередження злочинів на побутову ґрунті дільничними інспекторами виявлено та задокументовано 30 адміністративних правопорушень за ст. 173-2 КУпАП України (насильство в сім'ї). Усі матеріали було направлено до Прилуцького міськрайсуду для прийняття рішення відносно винних осіб. За звітний період дільничними інспекторами міліції винесено 30 офіційних попереджень особам, які вчинили насильство в сім'ї.

Відповідно до Інструкції з організації роботи підрозділів кримінальної міліції у справах дітей, затвердженої наказом МВС від 19 грудня 2012 року №1176, основними завданням вказаної служби є організація та здійснення заходів профілактики з дітьми, недопущення рецидивної злочинності серед неповнолітніх, а також установлення місцезнаходження дітей у разі їх безвісного зникнення. Протягом поточного року на території м.Прилуки спостерігається зниження підліткової злочинності. У 2013 році неповнолітніми було скоєно 16 кримінальних правопорушень, а у 2014 – 5, у скоєнні злочинів приймало участь 5 неповнолітніх, а у 2013 – 10. Серед скоєних злочинів: крадіжок – 2, грабежів – 1, тяжкі тілесні ушкодження, які спричинили смерть, – 2. За звітний період працівниками КМСД складено 150 адмінматеріалів, з них 53 відносно неповнолітніх. Відділенням КМСД постійно проводилися відпрацювання торговельних закладів, особливо тих, які розташовані поблизу навчальних закладів, місць дозвілля та відпочинку молоді, з метою перевірки дотримання працівниками торгівлі законодавства щодо недопущення продажу неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Так, задокументовано 12 фактів реалізації неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. По даних фактах складено 12 адмінпротоколів, які були направлені на розгляд. З метою попередження тютюнопаління та алкоголізму серед дітей та молоді працівниками КМСД в поточному році складено 36 адміністративних протоколів за ст.175-1 КУпАП (з них 31 на неповнолітніх) та 15 адмінпротоколів за ст.178 КУпАП. Одного неповнолітнього за ініціативою КМСД направлено на обстеження та поставлено на профілактичний облік в наркодиспансер за факти вживання марихуани. Одну особу з числа молоді притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 44 КУпАП.

На даний час основним акцентом роботи міського відділу є забезпечення безпеки громадян, реалізації принципів кримінального процесу, невідворотності покарання за вчинені кримінальні та адміністративні правопорушення, проведення загальнопрофілактичної та індивідуально-профілактичної роботи з особами, схильними до вчинення протиправних діянь, як адміністративних проступків, так і кримінальних правопорушень з метою недопущення скоєння останніми кримінально карних діянь відносно жителів м.Прилуки, усунення причин та об’єктивно існуючих умов, що сприяють скоєнню злочинів чи адміністративних правопорушень, вжиття заходів з налагодження тісної співпраці та взаємовигідних стосунків з членами територіальної громади міста у досягненні спільної мети – безпеки населення, що проживає в місті Прилуки. Дякую за увагу. Якщо є питання…

Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Дякую, Андрію Миколайовичу. У депутатів є запитання до Андрія Миколайовича? Будь ласка, Володимир Іванович.Депутат міської ради НАЗІМ В.І.

Андрію Миколайовичу, дайте, будь ласка, інформацію по питанню «Житлобуду» стосовно відкритих, невідкритих, кримінальних чи зареєстрованих справ саме, що стосується комунального підприємства «Прилукижитлобуд».Перший заступник начальника МВ (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області

ПАНАСЕНКО А.М.

Дякую за запитання. Надаю відповідь. На даний час є відкриті кримінальні провадження, які стосуються «Прилукижитлобуд», по яких на даний час проходить ревізія. Сприймаючи, що на даний час досудове розслідування не завершене, а по Кримінально-процесуальному кодексу розповсюдження будь-якої інформації теж є злочином до завершення досудового розслідування, конкретну інформацію я зараз надати не можу. Про кожне рішення, яке приймає слідчий, сторони провадження мають право звернутися, оскаржити будь-які дії, як до прокуратури, так і до слідчого судді нашого суду.(із зали)

Скільки справ?Перший заступник начальника МВ (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області

ПАНАСЕНКО А.М.

Справ? Чотири.Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Дмитре Анатолійовичу.Депутат міської ради ПАХОМОВ Д.А.

Я так розумію, що про слідство, яке зараз ведеться, ви розповісти не можете. Зробіть, будь ласка, доповідь по тих епізодах, які вже закриті кримінальні справи. Наскільки мені відомо, вони є. От по цих хоча б можете надати повну інформацію?Перший заступник начальника МВ (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області

ПАНАСЕНКО А.М.

Сторони провадження можуть звернутися. Стороною провадження є особа, якої це стосується, а саме це особи, які перевірялися на причетність до цього злочину, а також інші особи. На даний час, як я розповів, чотири провадження – одне провадження було закрите, було скасоване і знову знаходиться у провадженні, через що я вам зараз надати інформацію не можу.Депутат міської ради ПАХОМОВ Д.А.

Тоді вважайте моїм депутатським зверненням: надати мені, якщо можливо, цю інформацію у 10-денний термін, як це по закону.Секретар міської ради ЧЕРНОВ В.М.

Олексій Михайлович, будь ласка.Депутат міської ради ГАВРИШ О.М.

Андрію Миколайовичу, я хочу уточнити, якраз ми є стороною, яка є учасником цього провадження, бо ми є засновниками «Прилукижитлобуд», тому депутат має право звернутися і знати про хід цієї справи.Депутат міської ради ЯЩЕНКО Д.В.

У мене є питання відносно роботи патрульно-постової служби. Питання такого плану. У центрі міста біля «Центрального гастроному», це вже такі злачні місця, збирається дуже багато молоді, там неповнолітні і повнолітні, що вони там курять і розпивають, можна спостерігати. Коли доводилося мені це спостерігати, на той час працівників патрульно-постової служби не було, а якщо буває, то, напевно, дуже рідко. Останній інцидент, який відбувся, у понеділок близько 22-ї години. Як там, що там відбувалося, транспорт там може зупинятися, де завгодно, не тільки в цих «карманах», які знаходяться біля магазинів, а вже на крайній випадок організували такі заїзди на пішохідну частину від «Центрального гастроному» у напрямку «Престижу», влаштували вони перегони, за кермом були водії в дуже нетверезому стані, вони там навіть і стукнулися між собою. На той момент, якби не дай Боже, хто вийшов на проїжджу частину, повернув із-за рогу «Престижу» на проїжджу частину, то зорієнтуватися ніхто б не зміг, тому що на швидкості відбувалися там ці «ігри» автомобільні. Тому, я корінна прилучанка, спостерігаємо ми цей ріг, який називається «п’яним». На жаль, це так і є, і статус цієї назви не зміниться ще довго. Тому, будь ласка, скажіть, у який час працює і скільки повинна працювати в цих місцях, де завжди збирається багато молоді з вечірнього часу і по нічний час, як працює патрульно-постова служба, треба якісь приймати міри відносно наведення порядку в цьому місці в центрі міста. Тому що, я думаю, хто проживає в цих будинках, приєднається чи до мого звернення, чи я не знаю ще до якого звернення, тому що те, що там відбувається, не можна його пережити, перенести, а людям, які там проживають, безумовно, там із дня в день повторяється ця історія. Дякую.Перший заступник начальника МВ (з обслуговування м.Прилуки та Прилуцького району) УМВС України в Чернігівській області

ПАНАСЕНКО А.М.

Дякую за запитання. Патрульна служба працює з 18-ї години до 2 години ночі. Дійсно, можна сказати, що наряди заступають, але їх кількість незначна. Чому їх незначна кількість? Тому що частина, так само як зараз, частина патрульної служби знаходиться в місті Києві по охороні громадського порядку, через що в місто заступає приблизно 1-2 наряди патрульної служби.Депутат міської ради ЯЩЕНКО Л.В.

Це повторюється не тільки за той час, поки перебувають у місті Києві. А якщо так, тоді питання, чим займається «Муніципальна поліція», будь ласка? Це не до вас питання.


Каталог: files
files -> Тема. Адам Міцкевич. «Кримські сонети». Тл: сонет Мета
files -> Наталія звольська
files -> Стиль романтизм. Архітектура романтизму. Скульптура романтизму. Неоготика. Невізантійський історизм. Наполеонівський ампір
files -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
files -> Для вчителів зарубіжної літератури
files -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
files -> Только мертвый, спокойствию рад. Только мертвый, спокойствию рад
files -> Талант людини це божий дар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5

Схожі:

Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconСтенограм а вісімдесят першої (позачергової) сесії Прилуцької міської ради
Доброго дня шановні депутати! Нас сьогодні зібралося не так багато, я думав, що буде більше
Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconСтенограм а другого засідання першої сесії Прилуцької міської ради
Доброго дня, шановні присутні! Шановні депутати! Продовжуємо роботу першої сесії міської ради. Нагадую, що перше засідання першої...
Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconСтенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання
Пленарне засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання відкрив І вів голова районної ради Ларченко Олександр...
Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconСтенограма вісімдесят дев'ятої сесії Прилуцької міської ради

Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconРішення тридцять восьмої (позачергової) сесії шостого скликання
Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, заслухавши інформацію міського голови Рябоконя О. П. щодо облаштування скверу...
Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconСтенограм а дев’ятнадцятої сесії Прилуцької міської ради
Харківській області. І телефонував Олександр Дмитрович Козик, ми йому також дякуємо. У нього сьогодні також терміновий виїзд до Києва....
Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconРозпорядження міського голови від 27. 11. 2015 №1-с 02 грудня 2015 року
Звернувся до всіх присутніх, зазначивши, що розпочинає роботу першого пленарного засідання ІІ сесії міської ради VІІ скликання зі...
Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconПисьменниця з Буковини
Вільде (Полотнюк Дарії Дмитрівни) видатної української письменниці, внесеної юнеско до числа знаменитих людей XX століття І другого...
Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconЗасідання Комітету з питань транспорту від 25 листопада 2015 року
У нас присутніх більшість членів комітету. Кворум є. Розпочинаємо засідання нашого комітету. Інформую вас, що ведеться стенограма...
Стенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії iconЕ. М. Ремарк тіні в раю
Наприкінці останньої війни я опинився у Нью-Йорку. Околиці П’ятдесят сьомої вулиці стали для мене, вигнанця з поганеньким знанням...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка