|
 Сушена риба Буйвол Мушлі Каурі
|
Дата конвертації | 13.04.2017 | Розмір | 445 b. |
|
Сушена риба Буйвол Мушлі Каурі Сушена риба Буйвол Мушлі Каурі (Ісландія) (Індія) (Китай, Африка) Сіль (Африка) Пера (Океанія) Чай (Китай)
У часи Юлія Цезаря у якості грошей використовували рабів. Так одна рабиня прирівнювалася до трьох корів, шести телят, дванадцяти овечкам. У часи Юлія Цезаря у якості грошей використовували рабів. Так одна рабиня прирівнювалася до трьох корів, шести телят, дванадцяти овечкам.
У давній державі Лідія ( була на території сучасної Турції) У давній державі Лідія ( була на території сучасної Турції) У 7 столітті до н.е. Геродот згадує у своїх рукописах про перші лідійські монети 687 року до н.е. Вони виготовлялися із шматка електри ( природний сплав срібла і золота). Електра була знайдена в гірских річках Лідії. Цей сплав нагрівали, щоб пом’якшити, поміщали на пластинку і обробляли молотом. Зображення, вибите на одній стороні, і визначали як монету.
У Давньому Римі в храмі богині Юнони-Монети (попередження) був перший монетний двір. У Давньому Римі в храмі богині Юнони-Монети (попередження) був перший монетний двір. На честь богині Юнони-Монети шматки золота і срібла з чеканкою стали називати монетами.
Монета – це грошовий знак із металу, на якому методом чеканки зображено малюнок Монета – це грошовий знак із металу, на якому методом чеканки зображено малюнок Аверс – лицьова сторона монети Реверс – зворотня сторона монети Гурт – ребро монети
У Давньому Китаї були монети різних форм до 60 см у довжину У Давньому Китаї були монети різних форм до 60 см у довжину
Гривна – перша грошова одиниця Київської Русі XI-XIII ст. Гривна – перша грошова одиниця Київської Русі XI-XIII ст. Форма Гривни – срібна полоса або прикраса
Від слова рубець. Від слова рубець. При відливанні рублів на злитку металу залишався шов від літейної форми. Цей шов називався «руб» або «рубець». «Рубль» — це злиток зі швом.
У XIV ст. при царі Івані III на монетах із срібла чеканили малюнок вершника зі списом чи шаблею. Звідси пішли назви копійка і сабляница. У XIV ст. при царі Івані III на монетах із срібла чеканили малюнок вершника зі списом чи шаблею. Звідси пішли назви копійка і сабляница.
Монета отримала форму правильного круга Монета отримала форму правильного круга Введена десятична грошова система, тобто в 1 карбованці (рублі) 100 копійок. Випущені гроші різного достоїнства: від карбованця (рубля) до копійки.
Китай – батьківщина паперових грошей Китай – батьківщина паперових грошей У 812 році
У середині XVIII століття при Катерині II У середині XVIII століття при Катерині II
Перші пластикові гроші з’явилися у Франції У 1974 році їх вигадав та запатентував француз Ролан Морено. Прабатьками пластикових грошей були картонні та металічні картки в США початку ХХ століття
Ця ідея така ж стара, як і самі гроші. У всі часи і в усіх країнах людей, які займалися фальшивомонетництвом, карали дуже суворо: Ця ідея така ж стара, як і самі гроші. У всі часи і в усіх країнах людей, які займалися фальшивомонетництвом, карали дуже суворо: Англія, XII ст. - фальшивомонетникам відрубували праву руку Германія, середні віки- злочинців варили в кип’ятку. В давній Індії розрізали на куски В Китае заживо закопували в землю. При Петрі I злочинцям вливали в горло розплавлений метал, а людина, яка написала донос на фальшивомонетника отримувала награду.
Нумізматика – це наука, яка вивчає гроші Нумізматика – це наука, яка вивчає гроші
Нажити багато грошей – хоробрість, Нажити багато грошей – хоробрість, Зберегти їх – мудрість, А вміло витрачати – мистецтво. Б.Авербах
У презентації використані матеріали, викладені у вільному доступі в Інтернет-джерелах У презентації використані матеріали, викладені у вільному доступі в Інтернет-джерелах
Поділіться з Вашими друзьями: |
Схожі:
|
|