Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak RockСкачати 104,45 Kb.
Дата конвертації08.04.2017
Розмір104,45 Kb.

Українські рок-гурти
Гурт «ГАЙДАМАКИ» Kozak Rock
Музична формація України, що мислить по-європейськи. Має власне альтернативне обличчя, живу основу українського фольку, чіткий соціальний меседж, що формує команда освічених музикантів високого рівня.

Інтелектуальна етно-система, що є світовим прикладом яскравої rock та world music культури, синтезом сучасного року, дабу, панку і ска, глибинних скарбів української та балканської музики.

Гурт, сформований у часи глобальних історичних змін та становлення української національної свідомості. Вийшов з андеграунду, але не у вітчизняну музичну еліту та закордонну діаспору – їм аплодує Європа. Її гайдамацька аудиторія зросла від перехожих на вулицях Берліну до багатотисячних майданчиків найбільших фестивалів світу: Lowlands, Sziget, Mundial, Przystanek Woodstock.

Альбоми гурту виходять в Україні, Англії, Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині на одному з чотирьох мейджорів ЕМІ та на найкращому лейблі світу за версією WOMEX – німецькому рекордингу Eastblok. Концертна діяльність поєднує Чорне море та Норвезьке, країни балтійські та романо-германські, розуми та ідеї людей усього світу.”

Дискографія

Годі спати! (2013)

Кобзар (2008)

Ukraine Calling (2006)

Перверзія (2005)

Богуслав (2004)

Гайдамаки (2001)
Офіційний сайт гурту: http://haydamaky.com/

Гуцул Каліпсо

Гуцул Каліпсо було засновано восени 1999 року на горищі у місті Чернівці. Щодо назви, то існує ціла купа офіційних версій звідки вона пішла і ми впевнені, що ви вже їх знаєте.

Наш стиль можна класифікувати як jazz, bukovinian folk, hip-hop, reggae, ska, funky music from Bukovina. Якщо говорити простіше - то публіка заводиться з півоберту...

За плечима Гуцул Каліпсо дуже багато виступів на великих та не дуже площадках, як мінімум у 4х країнах (Україна, Росія, Білорусь та Польща): Країна Мрій, Червона Рута, Перлини Сезону, GBOB, Захід Фест, Men's Fest, Таврійські Ігри та багато інших.

Гуцул Каліпсо грають музику, яку самі вони називають “гуцул-гоп” і часом визначають її, як суміш буковинського фольклору, гіп-гопу та джазу. Судячи зі всього, Всемогутній Джа теж не оминув своєю прихильною увагою творчі пошуки цих усміхнених бійців – в результаті на світ з’явилася вельми чудернацька, але й не менш позитивна музична чудасія. Тут у дуже приємних пропорціях перемішалися стьобна, майже панкова гострота слів – жвава вдача чернівецького фольку в мелодіях – яскрава бадьорість первинного ска у духовій секції – і привітний релакс у ритмах, які явно приятелюють із реггі.

Втім, так само вони приятелюють і з фанком – а загальний настрій дихає свободою, завдяки якій дійсно згадуєш про джаз, хоча формально ним тут і не пахне. Але хто сказав, що формальні ознаки важать більше, ніж суб’єктивні відчуття? Зрештою, музику слухає і проживає завжди суто суб’єктивне єство людини. Формальним же ж аналізом переймається її інтелект – і чи бачив хтось, як цей самий інтелект танцює і преться? А от якийсь звичайний слухач Гуцул Каліпсо, скоріш за все, під час звучання музики робить саме це – підтанцьовує і преться. Бо їхні пісні можна слухати лише так – єством. Слухати і посміхатися.

LosColorados


Можливо, паралелі з «Бітлз» можна провести не завжди, але «LosColorados» – теж четвірка, теж «жуки» і теж драйвова команда, яку не переплутаєш ні з якою іншою. Невідомо, чи зможе тетельківецький (насправді тернопільський, але офіційна легенда говорить інакше) гурт стати таким же всесвітньо-культовим, проте чимало фактів біографії «LosColorados» видаються неймовірними. Насамперед це те, що їхній кавер на пісню Кеті ПерріHot’N’Cold («Пісня Каті Перової − Ти гарячий і холодний») в Інтернеті переглянуло вже кілька мільйонів людей, і сама співачка виклала це відео у своєму блозі. Не менш фантастично і те, що провідний німецький канал ZDF запропонував «LosColorados» записати музичну заставку під час трансляції футбольних матчів «Євро-2012» − кавер композиції I Like To Move It. А вже те, що після цього на звукозаписувальній компанії Motor Music, поміченій у співпраці з багатьма серйозними гуртами, аж до Rammstein, було записано перший студійний альбом «LosColorados», і зовсім неймовірно! Він називався Move It і був розрахований на експорт, тому довелося записувати вітчизняний аналог – «Шміраки».

«LosColorados» – це Руслан Приступа, Ростислав Фук, Сергій Масикта, Олександр Драчук. Співають усі, та й музичні інструменти можуть змінювати…


У Мистецькій Агенції «Наш Формат» вийшов перший український реліз популярного в Європі та США бенду «Los Colorados» . Альбом має назву «ШМІРАКИ» і вперше був презентований на львівському Форумі видавців.

Ватага «Los Colorados» широко відома у Європі та Америці завдяки своїм іронічним каверам на світові музичні хітів. Перший рімейк пісні Кетті Перрі «Hot and Cold» здобув понад три мільйони переглядів на Youtube і забезпечив хлопцям запрошення мало не на кожен рок-фестиваль у Європі. Преса пояснює такий успіх несподіваним, абсурдним та абсолютно чарівним поєднанням хітової поп-мелодії, нікому не відомих тернопільських хлопів, дикого акценту, баяну «Білорусь» і парадних костюмів а-ля «перший хлопець на селі».

«Взагалі-то у нас термін «Лос Колорадо» асоціюється з тим, що невмирущі, розумієте? Бо колорадські жуки – це така тварь, яку вивести неможливо» – пояснює назву гурту його лідер Руслан Приступа.

До платівки «ШМІРАКИ» увійдуть, як відомі авторські переспіви, що принесли ватазі світову славу, так і їх власні пісні, а також бонус — кліп Only in Lemberg.

Перший і на даний момент єдиний альбом “Move It” гурт випустив у Німеччині і не в звичайному видавництві. Хлопцями опікується музичний лейбл “Motor Entertainment” , який працював з культовим німецьким гуртом “Rammstein”.

Гурт «Мандри»


Чи знаєте ви Гоголя? Що не кажіть, але зв`язок — дивовижний і ментальний — поміж Миргородом, Диканькою, київським Подолом кінця ХХ століття таки існує. М`яка, але драйвова подача пісень-історій, пісень-сентенцій така ж ненав`язливо добра, як і гоголівська проза. Фома — дуже милий, шляхетний хлопець, справжній герой київського андеграунду. МАНДРИ — нова група, появу якої зафіксовано у холодному грудні 1997 року у київському кіноклубі. І дуже скоро досвідчена тусівка начепила МАНДРАМ ярлик епігонів — наявність колоритного акордеона у складі групи не є виключно правом Олега Скрипки. Щодо Фоми, то вперше він з`явився на рок-фестивалі «Йолки-палки»-90. З хорошими піснями. Деякий час існувала — тобто робила записи і концертувала його група ДЕНЬ ПОМИРАЄ РАНО. На відміну від попередніх спроб, МАНДРИ отримали базу продюсерської агенції «Астероїд», багато часу для репетицій і професійну студію звукозапису. Отже, разом із Фомою мандрують молоді і здібні діячі київського андеграунду. Це — Леонід Бєлєй, якого вважають найкращим акордеоністом. Басист Сергій Чегодаєв має чималий досвід студійної роботи з Романом Суржею, Ані Лорак, Наталею Сумською, Сергієм Круценком.

МАНДРИ — це не типовий андеграунд. Нічого екстремального, ніякої злості або агресії. Вони «беруть» іншим. Ритмічно-магічний фундамент у групі створюють Андрій Занько та відомий перкусист Салман Салманов — той самий, який працював у групах РУТЕНІЯ, ВІЙ, ЗАРАТУСТРА. Нині він уплітає своє таємниче екзотичне мереживо звуків у тканину пісень Фоми. В групі МАНДРИ є двоє мультиінструменталістів: Андрій Бєлєй грає на клавішних, акордеоні, на гітарах; Андрій Занько, окрім барабанної кухні, добре володіє цимбалами і піаніно.

У хлопців цієї команди — маса креативної енергії, а це означає, що вони не обмежаться рамками уже знайденого стилю. Точно відомо — наступна програма й альбом будуть іншими, з значно жорсткішим звуком. Візиткою цієї роботи стане пісня «Криві дзеркала» — про людину у пеклі мегаполісу. Але за духом — це все одно будуть МАНДРИ. Які тільки розпочали далеку подорож.

Дискографія:

1998 - Мандри(сингл)(АстраРекордз)

2000 - Русалки(Караван рекордз )

2002 - Романсеро про ніжну королеву (перевидання) (Lavina Music )

2002 - Легенда про Іванка та Одарку (Lavina Music )

2006 - Дорога (Lavina Music )

2007 - Мандри у Країні мрій. Live (Lavina Music )

2011 - Світ (МА Наш Формат )

Офіційний сайт гурту: http://www.mandrymusic.com/


Океан Ельзи


... А починалося все так:

1992 р. юний студент економічної енергетики Львівського політехнічного інституту Денис Глінін (народився 27 жовтня 1971 р., за гороскопом - Терези) збиває гурт "Клан тиші" з своїх однокласників Андрія Голяка та Павла Гудімова (народився 12 жовтня 1973 р., за гороскопом – Терези, спеціальність – архітектор ландшафту, Лісотехнічний інститут) і просто нового знайомого Юрія Хусточки (народився 27 жовтня 1975 р., за гороскопом – Скорпіон, за освітою - економіст, спеціалізація - фінанси та кредит). Гурт грає потихеньку, дає концерти по палацах культури рідного Львова. Особливих амбіцій у "Клану тиші" не було.

У 1994 р. Андрій Голяк одружується і покидає групу — "Клан тиші" перетворюється у тріо. У березні 1994 р. тріо знайомиться з студентом теоретичної фізики Львівського університету ім. І. Франка Святославом Вакарчуком. Спершу Слава тримається насторожено, але поступово розслабляється, і незабаром вони з Павлом та Денисом влаштовують невеликий джем — Вакарчук сідає за рояль, а хлопці підспівують йому. Влітку 1994 р. Святослав Вакарчук приходить на першу репетицію, а з осені четвірка репетирує регулярно. Офіційною датою народження групи "Океан Ельзи" вважається 12 жовтня 1994 р. Святослав стає автором більшості текстів і музики гурту, а також її вокалістом.
У грудні 1994 р. гурт робить свої перші чотири демо-записи на студії "Галвокс". 12 січня 1995 р. ОЕ вперше концертує на площі перед Львівським оперним театром. У тому ж році гурт перемагає на фестивалі "Червона Рута" у Львові. У 1996 р. ОЕ бере участь у Таврійських Іграх і, разом з іншими українськими гуртами, виступає на одній сцені з Deep Purple під час Осіннього Рок-Марафону в Києві. У 1997 р. проходить перший значний сольний концерт групи у Львові. 1998 р. ОЕ розпочинає роботу з продюсером Віталієм Клімовим, підписує контракт із "Nova Records", переїжджає в Київ та записує свій перший альбом "Там, де нас нема".

Океан Ельзи концертує у Москві. У 1999 р. ОЕ виступає в паризькому МСМ Cafe; виступ транслюється на телеканалі МСМ Іnternatіonal. Гурт бере участь у російському фестивалі "Навала". На Таврійських Іграх гурт отримує нагороду "Відкриття Року". На MTV крутять кліп "Сосни". 21 лютого 2000 р. одразу на двох лейблах - українському Nova Records і московському Real Records гурт видає свій другий альбом "Янанебібув", пісні з якого потрапили до російських фільмів "Любов та інші жахи" та "Брат-2" ("Коли тебе нема", "Кава чай"). 20 квітня 2001 року до гурту приєднується клавішник Дмитро Шуров (народився 31 жовтня 1981 року, за гороскопом – Скорпіон, на той час студент факультету практичної психології та англійської мови Київського лінгвістичного університету). ОЕ бере участь у фестивалі "Максидром" у Москві та виступає в клубі "Асторія" у Лондоні. Під час перебування групи в Лондоні знімається кліп на пісню "Той день". На Таврійських Іграх гурт отримує нагороду "Краща Поп-Група".

У 2001 р. ОЕ записує свій третій альбом, "Модель" (своєю назвою альбом зобов'язаний приспіву одної з найбільш яскравих композицій альбома – "Коко Шанель", присвяченої видатній жінці-модельєру, стилісту гурту - Лялі Фонарьовій). Підписується контракт із Pepsі Cola на спільне просування альбому та Пепсі-Коли. Проходить Всеукраїнський концертний тур гурту. Журнал NME розміщує фото Святослава Вакарчука на обкладинці свого першого випуску в Росії. На Таврійських Іграх Океан Ельзи знову отримує нагороду "Краща Поп-Група". На початку 2002 р. у Барселоні знімається кліп на пісню "Друг".

У квітні 2002 р. проходить концерт гурту ОЕ разом із Симфонічним Оркестром "Ренесанс" під керівництвом угорського диригента Йозефа Франса в київському Палаці "Україна" (у фіналі під пісню "Друг" глядачі встали з місць і заспівали, а Святослав Вакарчук заплакав...) На Таврійських Іграх гурт отримує нагороди "Краща Рок-Група", "Кращий Альбом Року", "Краща Пісня Року". Гурт продовжує концертувати Росією. У грудні 2002 р. випущено сингл групи, що складається з 2 пісень. Також у Львові знято кліп на пісню "Холодно", що увійшла в сингл, який став дев'ятим кліпом групи.

У лютому 2003 р. виходить четвертий альбом гурту "Суперсиметрія". У червні 2004 р. гурт ОЕ покидають Юрій Хусточка та Дмитро Шуров. Святослав Вакарчук після цих подій ні з ким не спілкується цілий місяць — саме так народжується пісня "Дякую!". Незабаром обов'язок бас-гітариста бере на себе Денис Дудко, а клавішником стає Мілош Єлич. Перший концерт ОЕ в новому складі проходить в липні в Алматі. У березні 2005 р. гурт покидає Павло Гудімов. На його посаду заступає гітарист Петро Чернявський. Влітку 2005 р. оновлений склад засідає у студію для роботи над п'ятим студійним альбомом, і вже восени альбом "GLORIA" (де з'явилися певні соціально-політичні уривки та філософські запитання, а Вакарчук стає послом доброї волі ООН в Україні) виходить у світ.

22 вересня 2005 р. "GLORIA" в перший же день продажу стає "платиновим".

2007 р. Святослав Вакарчук одружується з дизайнером та багатолітнім офіційним стилістом ОЕ Лялею Фонарьовою. А вже 25 квітня 2007 р. Океан Ельзи презентують шостий студійний альбом "Міра" (новий реліз присвячено загиблому саундпродюсеру ОЕ Сергію Товстолузькому, гурт вважає цей альбом найбільш "роковим" за всю історію команди).

У 2008 р. Святослав Вакарчук презентує новий проект "Вночі" та випускає однойменний альбом.

Дискографія:

Земля 2013

Dolce Vita 2010

Міра 2007

Gloria 2005

Суперсиметрія 2003

Модель 2001

Янанебібув 2000

Там, де нас нема 1998

Офіційний сайт гурту: http://www.okeanelzy.com/

Перкалаба
Перкалаба — музичний гурт з Івано-Франківська. З'явився в 1998 році.

Назва гурту походить від Гуцульського села Перкалаба, яке знаходиться на межі Чернівецької і Івано-Франківської області та межі з Румунією. Початок існування гурту припадає на 1998 рік, тоді Перкалаба мала перший свій виступ на фестивалі "Червона Рута". Музичний стиль гурту на початку діяльності — близький до ска-панк і реггі, але з часом творчість групи усе більше зверталося убік традиційної гуцульської музики. Сучасну творчість гурту можна віднести до напрямку фольк-рок. Учасники гурту підкреслюють тяжіння до простоти, природної гармонії, легкості, гумору і заряду позитивної енергії. Тексти також, за свідченням учасників гурту не обтяжений смисловою функцією.

Ім'ям Перкалаба названо зорю у сузір'ї Лева.

2013 - Джєрґа  


 

2011 - ДІДО 

2007 - Говорить Івано-Франківськ


 

 

2006 - Qzzaargh vs Перкалаба2005 - Горрри! 

Веб-сайт: http://perkalaba.com.ua/

ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА
Лягає день.

Він віддає свої надії ночі...


Після миттєвої паузи, яку завжди артистично витримує Олег Скрипка, — зал (клуб, Палац спорту, стадіон тощо) вибухає тисячами голосів і виплескує суперхіт «Танці» без жодних підказок з боку ВВ. Як по нотах! Хоч нот — обмаль. Так — це ВВ. Те саме, яке дотепер кружляє світами, одного разу зістрибнувши з замкненого кола суто української орбіти.

Те саме, яке вже виросло з коротеньких штанців суто київської панк-легенди, обдарованої такою кількістю епітетів, штампів і ярликів, що розгрібати цей мотлох немає ані сил, ані бажання. Так, ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА — то реактивна турбо-панк-машина, яка випромінює енергію вбивчої сили, що провітрює ваш мозок завдяки тому, що містить екстракт гумору, гротеску і якоїсь щирої відкритості усім вітрам. Так — вони ідоли не лише для танцюючих тінейджерів.

До речі, сольні виступи Олега Скрипки в Києві чудово висвітлюють першоджерела естетики ВВ. А це — отакенний букет пахучих квіток з усіх ланів, рахуючи репертуар естрадних зірок 30-40-х років і, звичайно ж, народну творчість. Лише лобова і агресивна подача Олега споріднює усе це з піснями ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА.

Порівняно свіжа сенсаційна новина про возз`єднання групи у старому складі зігріла серця багатьох фанів, які чудово пам`ятають гостроатакуючий звук гітари Юри Здоренка, з його короткими, але блискучими «запилами», та барабанні «навороти» невтомного трудяги Сергія Сахна. Соломонове рішення, прийняте усіма «вевешниками» полягає в тому, що українсько-французький варіант складу існуватиме надалі в межах Франції і деяких інших країн Заходу, а Україна споживатиме свій стовідсотковий продукт. Лет іт бі.


Дискографія

Концертний альбом «Або» (1991).

Концертний альбом «Закустика» (1993).

Студійний альбом «Країна мрій» (1994).

Студійний альбом «Музіка» (1997).

Сингл «Любов» (1998).

Студійний альбом «Хвилі Амура» (2000).

Збірка реміксів «День нароDJення» (2001).

Сингл «Мамай» (2001).

Студійний альбом «Файно» (2002).

Студійний альбом «Були деньки» (2006).

Сингл «Гімн-Славень України» (2008).

Концертний альбом «В.В. на сцені фестивалю РОК-СІЧ» (2008).

Сингл «Ладо» (2009).

Сингл «Чіо Чіо Сан» (2009).

Чудовий Світ (2013).


Офіційний сайт гурту: http://vopli.com.ua/
Каталог: file.axd?file=2016


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconІсторія рок-музики
Мета: Ознайомити з рок-музикою, розглянути особливості рок-музики т а історію її виникнення, ознайомити з творчістю рок- груп та...
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconУрок 20 Тема: «Рок-н-рол» муз.І сл. Н. Май (виконання). Історія виникнення та зарубіжні рок- групи
Тема: «Рок-н-рол» муз.І сл. Н. Май (виконання). Історія виникнення та зарубіжні рок- групи. «The Beatles» «Let it be»; група «Queen»...
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconТема. Походження І розвиток рок-музики. Мета
Розвивати вокально-хорові навички та інтерес до різних напрямів популярної та рок-музики. Виховувати естетичний смак учнів
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconУрок №38 Т. Шевченко. «Гайдамаки». Характеристика героїв твору
Мета: продовжити опрацьовувати ідейний зміст поеми Т. Шевченка «Гайдамаки»; охарактеризувати образи героїв твору; з’ясувати їх роль...
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconУрок 19 Тема : Новаторство в музичному мистецтві. «Рок-н-рол» муз.І сл. Н. Май
Тема: Новаторство в музичному мистецтві. «Рок-н-рол» муз.І сл. Н. Май. Історія розвитку ро-н-рола. Елвіс Преслі та його послідовники....
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconУроків історії України клас. Тема Українські землі в XVI ст. Урок Вступ Формування картографічних знань та вмінь
Користуючись картою атласа «Українські землі в XVI — І половині XVII ст.», назвіть
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconРекомендована література
Айзеншток І. Українські поети-романтики // Українські поети-романтики 20-40-х років ХІХ ст. – К., 1968
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconВидатні українські історики розвінчують міфи радянської пропаганди!
Союз був непримиренним противником нацистів? Чи правда, що українські націоналісти масово винищували євреїв під час війни, особливо...
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconПрофтехосвіти у луганській області
Тема. Види І напрями сучасної популярної музики: джаз, блюз, хіп-хоп, рок- І поп-музика. Видатні музиканти І співаки
Українські рок-гурти Гурт «гайдамаки» Kozak Rock iconНапрями музики масових жанрів
«Yesterday» (біг-біт), «Рол-лінг стоунз» — «Satsfaction» (блюз-рок), гуртів «Арія» — «Воля І розум», «Ворон» (хеві метал), «Yes»...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка