UT1_1205.doc [биография каспарова]Сторінка1/8
Дата конвертації09.03.2018
Розмір1,14 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8
Савік Шустер

Прямой эфир, «Первый национальный» и телеканал «24». Здравствуйте. У нас в студии вся Украина. Спасибо, что вы к нам приехали. По всем критериям социологии, у нас реально представлена страна. Вы это видите на ваших экранах: сколько из каждой области женщин, мужчин, молодёжи, людей преклонного возраста. И также у нас аудитория правильно представлена по типу поселения: город, село. Поэтому это вся Украина. На этой неделе в Верховной Раде… Верховная Рада проголосовала за правительство. Это было пакетное голосование. Это вызвало критику в том числе и со стороны членов коалиции «Европейская Украина». И также на этой неделе… вчера пакетом были проголосованы руководители парламентских комитетов. Это вызвало негодование тех депутатов, которые не входят в коалицию большинства, потому что они сочли, что нарушаются права оппозиции. И так как люди у нас более-менее информированы, которые в студии, ну, как и все граждане Украины, то до начала дискуссии мы задали вопрос нашей аудитории: «Считаете ли вы, что коалиция «Европейская Украина» монополизирует власть в парламенте?» И вот какой ответ мы получили… 48 процентов считают, что да, монополизирует. 52 процента считают, что нет. Ну, примерно половина на половину. У нас… наши гости в студии… Оксана Сыроед: заместитель председателя Верховного Совета Украины. Сергей Соболев: народный депутат, «Батьківщина». Владимир Парасюк: народный депутат, внефракционный, член парламентского оппозиционного объединения «Украинская оппозиция». Пожалуйста, так… Виктория Сюмар: народный депутат, «Народный фронт», председатель Комитета Верховной Рады по вопросам свободы слова и информационной политики. Олег Ляшко: народный депутат, лидер Радикальной партии. Константин Усов: народный депутат, «Блок Петра Порошенко». Юрий Павленко: народный депутат, «Оппозиционный блок». Первый президент Украины Леонид Кравчук. Сергей Куницын: «Блок Петра Порошенко». Олег Мусий: «Блок Петра Порошенко», в недавнем прошлом министр здравоохранения Украины. Нестор Шуфрич: «Оппозиционный блок». И я сразу приглашаю Оксану Сыроед к микрофону. Вот половина нашей студии: народа Украины в данном случае – считает, что «Европейская Украина»: коалиция – монополизирует власть в парламенте.

Сироїд

Я можу сказати таке: що владу в парламенті монополізувати неможливо, тому що парламент сам по собі як колегіальний орган є владою. Вочевидь, ідеться про інше. Важливо розуміти, що є коаліцією сьогодні і що є опозицією сьогодні. Дуже багато було сказано про те, що опозиція, умовно кажучи, не отримала належного представництва за квотами у керівництві парламентських комітетів. Але є кілька речей, на які варто звернути увагу. Передусім потрібно розуміти, що ми вважаємо опозицією і що потрібно вважати опозицією в принципі у демократичному парламенті. Опозицією в будь-якому парламенті будь-якої держави сьогодні, демократичної держави... це буде політична партія чи кілька політичних партій, які опонують ідеології, але в інтересах цієї ж держави, які є просто носіями і, умовно кажучи, можуть бути консерваторами, можуть бути лібералами, так? Але вони ніколи не будуть заперечувати державність цієї країни, в якій вони працюють. Сьогодні так сталося – я не знаю, чи це так було задумано, чи, можливо, це сталося випадково... але політична сила, яка має назву «Опозиційний блок», фактично себе ідентифікувала, зрівняла своє розуміння, значення своє як опозиція. Але насправді ці люди, які сьогодні є членами «Опозиційного блоку», – вони були представлені... послідовно противниками української державності і послідовно вони були... приймали такі рішення, які призводили до... фактично до... призвели до «майдану», призвели до війни, призвели до людських втрат. Те, що ми сьогодні маємо в Україні, – це є наслідком дії цієї більшості, яка була в парламенті, і їхнього очільника, президента Януковича. Тому казати про те, що сьогодні є будь-яка, скажімо так, влада, відібрана від опозиції, – я би вважала, що це є неправильно, оскільки такі люди... Ті, хто є сьогодні, – їх обрав український народ. Так, їх обрали українські громадяни. Ми поважаємо вибір громадян України. Але ми зверталися і звертаємося до цих людей: якщо вони наполягають на тому, що вони добросовісно готові працювати в інтересах українських громадян і держави Україна, ми просимо їх: ви повинні попрацювати рядовими парламентарями, скажімо так, довести свою відданість українській державі і повернутися на політичний плацдарм в іншій іпостасі. Для того, аби продемонструвати дійсно відданість інтересам держави і українського народу.

Савік Шустер

Я хочу представить наших гостей на экспертной трибуне. Это Олесь Доний, который не нуждается в представлениях. Екатерина Кувита: член политической партии «Гражданское движение Украины». Александр Харебин: член первого профессионального правительства реформ. И также Леонид Антоненко: также член профессионального правительства реформ. Пожалуйста, Олесь Доний.

Доній

Добрий вечір. Пам’ятаєте, на одній з програм я казав, що не можна припускати, щоби місце опозиції було віддано так званому «Опозиційному блоку»? Не можна допускати, щоби опозиція асоціювалася з прокремлівською течією в Україні. Мусить бути патріотична опозиція обов’язково, бо ті речі, які влада робить правильно, потрібно підтримувати. А якщо влада щось робить неправильно, потрібно критикувати. Ви знаєте, я не мав можливості спостерігати безпосередньо у вівторок за призначенням уряду, бо був у Щасті: це містечко на фронті, Луганщина. Ми привозили туди кевларові каски, ми привозили туди амуніцію, бронежилети.

Савік Шустер

Кстати, сегодня День волонтёра, да? Мы можем поаплодировать всем волонтёрам.

Доній

Ми це робили, як і решта волонтерів, тому що цю ділянку завалив уряд. От уряд не забезпечує наших фронтовиків, і «айдарівці» – вони раділи нашим каскам. Їх досі немає, хоча там обстрілюють. І навіть у ніч, коли ми приїжджали, двоє хлопців загинули від обстрілу. Я, до речі, хочу подякувати і привітати, скористатися ще нагодою, Олені Федоровій, яка нас обігрівала чаєм, коли ми прямо там потрапили у кювет і нас витягували «айдарівці» з кювету: наш автомобіль. Так от я не бачив, але коли я приїжджаю... приїжджаю у Київ, я дізнався, що у нас у Верховній Раді відбуваються такі речі, за що ми критикували попередню Раду. Виявляється, що в нас призначили уряд з нелегітимними міністрами. Міністр оборони і міністр закордонних справ були обрані з порушенням процедури, бо за них кнопкодавили. Те, проти чого ми виступали, ну, кілька... роками і боролися. Коли це робили «регіонали», ми це критикували. Ми казали, що не можна голосувати нелегітимно, парнокопитним голосуванням, не можна харківські угоди було ратифікувати чужими картками. І тут наша рідна коаліція «майданівська», за яку ми ратували, агітували і раділи, що вона перемогла, раптово порушує ту саму процедуру, і в нас на цей момент нелегітимні: тобто незаконні – міністр оборони і міністр закордонних справ. Вони незаконні, я стверджую. Була порушена Конституція Верховної Ради (?) і закон про регламент Верховної Ради. І на жаль, досі з усіх наших депутатів – а серед них багато дуже чесних, порядних, вони вихідці з волонтерів, з комбатів, з громадянських активістів, із журналістів... І ніхто не поставив на голосування, що потрібно переголосувати це питання, що Гройсман неправий. Поставте на переголосування. І я не прошу – я вимагаю як громадянин. Я буду ставитися до міністра оборони і міністра закордонних справ як до нелегітимних міністрів. Це не просто узурпація влади – це недотримання процедури. Процедура – це закон. Нова «майданівська» влада не має права повторювати те, що робили «регіонали». І на цьому повинна бути поставлена крапка. Закон повинен бути один насправді для всіх: і для коаліції, і для президента, і для прем’єра, і для голови Верховної Ради. А тоді буде справедливість і в усьому іншому.

Сироїд

Це було запитання? А запитання яке?

Доній

Це не запитання. Це навіть не прохання.

Савік Шустер

Это комментарий.

Доній

Це вимога до вас як до депутата, заступника голови Верховної Ради. У нас є два нелегітимних міністри. Ви повинні, згідно закону про регламент, поставити на переголосування обрання міністра закордонних справ і міністра оборони. Інакше ставлення буде до уряду як до нелегітимного. Це не прохання – це вимога.

Сироїд

Я можу тільки відкоментувати, що я можу нести відповідальність за себе і за політичну силу, яку я представляла до вчорашнього дня, поки не була обрана заступником голови Верховної Ради, які не... голосували виключно особисто. Те, що стосується легітимності: це неправда. Тому що рішення було прийнято достатньою кількістю голосів, а те, які... те, що немає особистого голосування, – за це повинні нести політичну відповідальність особисто ті люди, які порушують процедуру голосування.

Доній

Пані заступник голови Верховної Ради, ви не знаєте Конституцію України і закон про регламент. Навіть якщо один депутат – один депутат – проголосував чужою карткою, потрібно ставити на переголосування. Я вам раджу просто прочитати регламент. Навіть якщо одна людина голосує незаконно, ви мусите ставити на переголосування. І тоді ви відрізнятиметеся від партії Регіонів. Інакше, на жаль, наша «майданівська» коаліція буде повторювати те, що робив Янукович. Я як рядовий «майданівець», як активіст: рядовий активіст – цього не хочу.

Сироїд

Дякую, я вас почула.

Савік Шустер

Олег Ляшко.

Ляшко

Фракція Радикальної партії у складі 22-х народних депутатів України, які входять до коаліції «Європейська Україна», – ми, безумовно, всі голосуємо особисто. І я згоден з Олесем Донієм, що неособисте голосування – це ганьба, це те, проти чого ми багато років воювали. Я, до речі, не знав цих випадків. Якщо ці випадки є, ми підтримуємо вимогу суспільства і громадськості переголосувати ці кандидатури. І я не бачу жодних проблем. Тим більше, що понад 300 осіб проголосували. І найголовніше, з чим ми згодні: не треба бути схожими на Януковича і на його банду. Бо якщо ми будемо так само по бєспрєдєлу, в порушення вимог закону і всього іншого діяти, то чим ми від них будемо відрізнятися? Учора наша фракція, наприклад, не голосувала за проект постанови про розподіл парламентських комітетів. З однієї причини: бо там 16 депутатів – «регіоналів», які голосували за закони диктаторські 16-го січня. Ми вважаємо, що ці люди повинні не керівні посади в комітетах обіймати, а в тюрмі повинні сидіти. І це ганьба влади... і це ганьба влади: що вона дала можливість їм обратися в депутати. Одним дали втекти, як Януковичу і Калетнику, і Олійнику, а сьогодні я читаю повідомлення Генпрокуратури, що їх оголосили в розшук. А чого ж ви, сволочі, раньше їх у розшук не оголосили, коли вони в Україні були, коли вони тут ходили? Вони розказують, що була депутатська недоторканість. А чого ви не внесли подання до Верховної Ради про скасування депутатської недоторканості, коли ми про це говорили у лютому-місяці, у березні-місяці, через день я виступав і вимагав?.. Тоді дурниками прикидалися, бо домовлялися між собою. У тому числі і з «регіоналами». Дали можливість пройти їм до Верховної Ради. І сьогодні вони розказують, що вони – опозиція. Опозиція – це ті люди, які люблять Україну, які підтримують Україну, але можуть бути незгодні з політикою влади. Ото опозиція. А ті, хто ненавидить Україну, – це не опозиція, а це вороги України. А з ворогами розмова коротка.

Сироїд

Дякую, пане Олеже, за підтримку.

Шуфрич

Савик, можно вопрос?

Савік Шустер

Вопрос.

Шуфрич

Шановна пані заступник голови Верховної Ради, у мене одне запитання. Фракція «Самопоміч» заявила про реформи в керівництві Верховної Ради України. До речі, ви сьогодні заявили і про реформи в Кабміні. І однією з вимог реформи було скасування великої кількості комітетів з 30-ти до 15-ти.

Сироїд

Так.

Шуфрич

А потім так сталося, що ми де-факто зараз маємо 29 комітетів. Тобто 27 повноцінних комітетів і 2 комісії на правах комітету.

Сироїд

Це правда.

Шуфрич

Як це так сталося?

Сироїд

Це правда. І щоби...

Савік Шустер

Оксана Сыроед, рекламная пауза – и вы ответите.

Сироїд

Так, дякую.
(РЕКЛАМА).

Савік Шустер

Заместитель председателя Верховной Рады Украины Оксана Сыроед у микрофона. Пожалуйста, вопрос на… по количеству комитетов.

Сироїд

Відповідь дуже проста. Справа у тому, що парламент попереднього скликання вніс такі зміни до закону про регламент Верховної Ради України та до закону про комітети Верховної Ради України, що фактично функції голови комітету були великою мірою зведені до рішал. І тому значення позиції цієї було таким високим. Я вважаю своїм обов’язком переглянути, запропонувати такі зміни до закону про регламент Верховної Ради і до закону про Кабінет Міністрів... про комітети Верховної Ради України, щоби посада голови комітету була виключно посадою модератора. І тоді не буде боротьби ані за кількість комітетів, ані за головування у них. І тоді комітети дійсно будуть майданчиком для обговорення законопроектів, а не для вирішення приватних або лобістських, або політичних проблем.

Савік Шустер

Юрий Павленко.

Павленко

Шановна пані заступник голови Верховної Ради, ви знаєте, уже багато днів я чую одні і ті ж безглузді звинувачення в тому, хто прокремлівський, хто не прокремлівський... І я не думаю, що ви можете звинуватити мене, що я хоча б однією дією коли-небудь зрадив інтереси держави чи, працюючи на кожній посаді, працював на цілісність, єдність і на те, щоб Україна була сильною і успішною. Тому давайте припинимо це звинувачення, бо таке... таке відчуття, що Міністерство пропаганди вже почало працювати. І відбувається така підміна понять. То коли ви хочете через звинувачення прикрити свій злочин фактично, бо... Фактичний злочин. Бо голосування за комітети – як ви вважаєте, було порушення регламенту? Було порушення закону під час розподілу комітетів, під час голосування за комітети? І навіть за заступників голови Верховної Ради. І я вважаю, що, можливо, більш прокремлівською коаліцією є та, яка за дев’ять місяців не змогла забезпечити армію, яка допустила обвал гривні, яка допустила замороження пенсій і збідніння мільйонів українців, яка сьогодні забрала мільйони... фактично основні кошти на проживання в 4-х мільйонів українських громадян. Може... може, це на руку нашим опонентам, які хочуть розвалити Україну? А я вам скажу, що для мене найголовніше сьогодні в «Опозиційному блоці» – це те, щоби була опозиція, це те, щоби Україна була цілісна і єдина. І це те, щоб люди з різних областей України, а зокрема Донбасу, сходу, півдня України, розуміли, що їхня точка зору теж почута у Києві, що вона представлена. Чи ви думаєте, що є тільки ваша точка зору, а іншої існує?

Сироїд

Дякую, я вас... я вас почула. Я із задоволенням відповім. Я скажу, можливо, те, що не прозвучало на багатьох телевізійних каналах, але це те, що опозиції було запропоновано три комітети, але були запропоновані не ті комітети, які хотіла опозиція. Опозиція претендувала... «Опозиційний блок», так, який називає себе опозицією... претендували на головування у комітетах, окрім регламенту... у Комітету свободи... з питань свободи слова і в Комітеті з питань прав людини. То скажіть мені, будь ласка: чи могло українське суспільство толерувати, щоби ті, хто були причетні до ґвалтування свободи слова і до порушень прав людини, очолити ті комітети, які будуть далі формувати державну цю політику? А коли їм були запропоновані інші комітети, то опозиція так звана, «Опозиційний блок» відмовився від цих комітетів. І це те... це те, що є правдою.

Павленко

Які саме, можете назвати? Можете назвати, які саме ви пропонували?

Ляшко

Я можу назвати як член робочої групи. «Опозиційному блоку» було запропоновано очолити три комітети Верховної Ради: комітет з питань регламенту: пропонували головою Папієва, – другий комітет – з питань міжнаціональних відносин, національних меншин...

Павленко

Прав людини, міжнаціональних відносин... Так.

Ляшко

Прав людини... прав людини. Опозиція відмовилася від головування у Комітеті з прав людини.

Павленко

Ні, не відмовилася.

Ляшко

І третій комітет... Опозиція – вона не знає, що таке права людини. Вони знають, що таке права Януковича, що таке Межигір’я Януковича. Це інше. І... і третій комітет – це з питань переселенців...

Сироїд

Комісія з питань приватизації.

Ляшко

З питань проблем Донбасу і так далі. Тим більше сама опозиція наполягала на створенні цього комітету. І коаліція пішла назустріч. Присутній на робочій групі Папієв сказав, що «нас це не влаштовує, нам нічого не потрібно». Ну, не треба – то й не треба. Що ж, упрошувати вас будемо? Як ви прийшли байдикувати, а не працювати там.

Савік Шустер

Спасибо, Оксана.

Сироїд

Так, дякую.

Павленко

І знову намагаєтеся пере... перевернути.

Ляшко

Я даю абсолютно відповідальну і точну інформацію.

Савік Шустер

Сейчас я вас, Нестор Шуфрич, приглашу к микрофону. Я – единственное – хочу проголосовать с людьми такой вопрос… 16-е января мы все хорошо помним. Эти законы, которые названы диктаторскими, – они лишали всех украинцев прав гражданских и человеческих. Но самое страшное – что после голосования по этим законам началось кровопролитие на Майдане. И поэтому у меня к вам вопрос: имеют ли депутаты, голосовавшие за законы 16-го января, моральное право занимать руководящие посты в Верховной Раде, в парламенте страны? Вот как вы считаете? Я подчёркиваю: моральное право. Я сейчас не говорю о регламенте, не говорю о законах. Я говорю просто о морали. Имеют ли депутаты, голосовавшие за законы 16-го января, моральное право занимать руководящие должности в парламенте?.. (голосование)… Так, сейчас мы посмотрим, что думает народ Украины. Виктория, пожалуйста.

Сюмар

Я... я – просто про одну ремарочку. Ми тут багато говоримо про європейські традиції, от. І це, очевидно, правильно. Ми прагнемо до Європи. І я би дуже просила зараз аудиторію от похлопати цій жінці насправді: Оксані Сироїд: першій в історії українського парламентаризму віце-спікеру українського парламенту. Я працювала разом з нею в робочій групі. По суті, вона: от саме ця жінка – і Олег не дасть збрехати – витягнула на собі всю коаліційну угоду. Вона справді вміє координувати чоловіків-депутатів дуже і дуже добре. І це от та річ, за яку варто все ж таки, очевидно, відзначити десь український парламент: за те, що ми змогли знайти компроміси в цій сфері і що представник, нова людина, нова генерація, представник нової політичної сили: «Об’єднання «Самопоміч»» – Оксана Сироїд зараз є в президії українського парламенту.

Ляшко

Я хочу, Савіку, розкрити невеличку таємницю, як взагалі з’явилася ідея щодо Оксани Сироїд в українському парламенті. Якщо вже говорити про жінок в українському парламенті, то була Валентина Шевченко: голова Верховної Ради Української Радянської Соціалістичної Республіки, – а за роки незалежності і справді не було жодної жінки. В минулому парламенті я пропонував на посаду віце-спікера Анжелу Лабунську. На жаль, тоді колеги не підтримали. У цьому парламенті сидимо ми десь у дві години ночі, підписуємо коаліційну угоду. Заходять у зал Гройсман і Яценюк, які приїхали від Порошенка, коли він тоді зустрічався із Байденом. Оксана вела всю коаліційну угоду, модерувала наші робочі групи. Вони заходять, я їм кажу: «Ви знаєте, ми тут вирішили: Оксану Сироїд – на віце-спікера Верховної Ради. Усі підтримують. Домовилися?» Кажуть: «Домовилися». І не спригнули. Хоча в політиці часто брешуть. Але в даному випадку не спригнули, і Оксана насправді – я вважаю, що це буде чудовий віце-спікер. Вона дуже компетентна, вона розумна, освічена. І головне – що вона жінка. Чим більше жінок у парламенті, тим менше мордобою там буде, тим менше злості буде і всього іншого.

Савік Шустер

Нестор Шуфрич, пожалуйста. Значит, результаты…

Шуфрич

Савик, я передам эту таблицу. Сейчас я о ней скажу.

Савік Шустер

Да. Так, значит, 96 процентов украинцев считают, что не имеют морального права люди, которые голосовали 16-го января… Да?

Шуфрич

Я очікував цей перформанс, Савіку. Я очікував, що сьогодні коаліція буде говорити щось подібне. Хоча не зовсім коректно, пане Олеже, було сказано про вашу таку щиру пропозицію щодо комітетів для опозиції. А саме: ви запропонували Регламентний комітет для Михайла Папієва. Це правда. Ви запропонували поділити Комітет з прав людини на... Комітет з прав людини віддати пану Немирі, тому що йому потрібно було дати хоч якийсь комітет... Я хочу наголосити, що тоді фракція «Батьківщина» має право на один комітет, а дали три. І нацменшин і питання міжнаціональних відносин, і з питаннями біженців спробували щось ліпити. І третій комітет – коректно було би сказати, який ви запропонували опозиції: контроль за приватизацією. У нас було одне прохання: ми хочемо мати традиційні опозиційні комітети, відходимо від будь-яких ресурсних. Але це ваша воля. Ви знаєте, ви так вирішили – хай так буде. Чому? Мені було вчора так болісно, і я виступив з трибуни... Ви мали це зробити відкрито і щиро. Ви мали змінити закон про регламент і сказати: «Ми порушуємо квотний принцип, ми його відміняємо, ми забороняємо тим, хто голосував 16-го січня, займати будь-які посади». До речі, на голови комітетів ми пропонували трьох поважних депутатів, жоден з яких – ми з етичних міркувань не хотіли це питання накручувати – не були присутні і не були депутатами минулого скликання. Це Михайло Папієв, Вадим Рабинович і присутній тут Павленко Юрій. А яку ж таблицю я передав тільки що пану Шустеру? А саме: із дев’яти законів, які були прийняті 16-го січня, – суспільство має право це знати – вісім... сім прийнято в новій редакції, вже після їх відміни 28-го січня. І це правда. 28-го січня, після сутички на вулиці Грушевського було прийнято рішення скасувати ці закони. Усі були скасовані, крім одного: закону про державний бюджет, який працює до сьогоднішнього дня. Тобто де ж принцип? Одні закони скасовують, а інші не скасовують, незалежно від того, що вони тоді були проголосовані. Більш того: вони діють до сьогоднішнього дня в редакції 16-го січня. Наступне... Сім законів повторили. Не повторили тільки один, один закон поки що не прийнятий. У ньому, до речі, йшлося, наскільки я пам’ятаю, про заборону закривати обличчя на мирних демонстраціях. А ви знаєте, коли ця норма була у світі прийнята вперше? Вперше цю норму прийняли у Сполучених Штатах Америки, коли заборонили «Ку-клукс-клану» одягати на себе маски під час виходу на мирні демонстрації. Ми спробували зробити щось подібне. Але ви знаєте, це вже питання другорядне, третьорядне, навіть п’ятої черги. Сьогодні дуже важливо, щоби у влади була відповідальність. Я не випадково задав запитання. Дійсно, була чудова ініціатива: з 30-ти комітетів зробити 15. Але коли почали ділити, ви знаєте, не ділиться, не вистачає. Тому що тут є подруга, тут є друг, тут є соратник... І знову повернулися до тої ж самої кількості... Не 30-ти. Якби ми діяли жорстко за регламентом, то ми б не змінили жодної цифри. А спочатку поміняли б регламент і, відповідно, перелік комітетів. Встановили перелік комітетів такий самий, який був у попередньої Верховної Ради. Тільки треба було поділити між усіма «любими друзями». Тому і необхідно було відновити майже у повній кількості, ще й додатково створити. Що мене сьогодні дійсно турбує? Мене турбує реальний стан речей у країні. От пані заступник голови Верховної Ради України – це, за протоколом державним, шоста посада в країні. Президент – перша, шоста – заступник голови Верховної Ради України. Пані Оксано, скажіть, будь ласка: яка зараз мінімальна зарплата, мінімальна пенсія в країні?

Каталог: content -> upload doc
upload doc -> Савік Шустер
upload doc -> Савік Шустер
upload doc -> Савік Шустер
upload doc -> Савік Шустер
upload doc -> Добрый вечер. Я вам объясню, что происходит. Канал «1+1» нас отключил. Поэтому, ну, я думаю, что это… Вот мы сейчас пытаемся… мы сейчас пытаемся договориться с другими каналами: «112-м» – может быть, даже «24-м», – чтобы нас включили
upload doc -> Савік Шустер Добрый вечер. Мы на территории свободы, прямой эфир на телеканале «3-Эс-ТиВи». Сегодня у нас две темы: экономика страны и декларации, которые заполнили чиновники высшего ранга Украины. Начнём с экономики
upload doc -> Савік Шустер
upload doc -> Добрый вечер, мы на территории свободы. Прямой эфир на телеканале


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8

Схожі:

UT1_1205.doc [биография каспарова] icon2015_Honorary_Lecturer_Landa.doc [израиль биография]

UT1_1205.doc [биография каспарова] iconCC_03_Ixtlan_No2_SlavicLangs_v150519.doc [биография ам няма]

UT1_1205.doc [биография каспарова] iconsosura.doc [биография бориса йордана]

UT1_1205.doc [биография каспарова] iconTheatre_Unit_1.doc [биография битлз на английском]

UT1_1205.doc [биография каспарова] iconbc_-_final.doc [рузов биография]

UT1_1205.doc [биография каспарова] iconrodykforweb_110613_eng3.doc [биография адам смит]

UT1_1205.doc [биография каспарова] iconКонспект.doc [биография астрид линдгрен краткая]
Відкритий інтегрований віртуальний урок-літературна мозаїка із зарубіжної та української літератури
UT1_1205.doc [биография каспарова] icond0bfd0bed0bbd0bed0b6d0b5d0bdd0bdd18f_d0b3d180d0b0d0bdd182d0b8.doc [биография мбанд]
Василівського, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодар Запорізької області
UT1_1205.doc [биография каспарова] iconУКР_1590K.doc [биография клементи]
Відповідно до шаблону (додається до інструкції), на механізмі перемикання передач позначають положення осі отвору для замку труби...
UT1_1205.doc [биография каспарова] iconShuster_1204.doc [биография ирма витовская]
Боровик и губернатора Одесской области Михаила Саакашвили. Вчера вечером, 3-го декабря, мы записали интервью с Николаем Мартыненко,...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка