Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. ГСкачати 28,37 Kb.
Дата конвертації18.04.2017
Розмір28,37 Kb.
ТипКнига

УВАГА ! НОВІ КНИГИ !

60. 56 Поченцов Г.Г.Контроль над розумом.-К.: Києво – Могилянсьеа академія, 2012.- 350 с.

Книга про інформаційні механізми сучасного суспільства. Об’єктом аналізу стають такі історичні феномени ,як перебудова і ГКЧП, окультизм і масонство, голлівуд і гарвардський проект , мега церкви і нові стратегічні підходи до управління державами.

63 Дмитренко В. Імператори Тіберій, Калігула і Клавдій. Римська імперія після Октавіана Августа .- Львів : Кальварія, 2011.- 200 с.

Книга Володимира Дмитренка для науковців , політиків, школярів,пенсіонерів – для всіх тих, хто захоплюється історичними дослідженнями Стародавнього Риму.

63 Морозюк В. Острови пам’яті /Вибране /.-Івано – Франківськ : ВПП Тіповіт, 2012.-330 с.

Перед очима небайдужого читача зримо виринуть у часі і просторі картини буревійних років – десятиліть , образи забутих попередників із їхньою щербатою долею і зраненими душами – письменників, митців , вчених, громадсько – політичних діячів.

63 Чухліб Т. Гетьмани України – РусІ.- Донецьк : ТОВ «ВКФ» «БАО», 2012.- 304 с. 8 арк.іл.: іл.

Для широкого кола читачів , а особливо істориків , краєзнавців пропонуємо це видання , в якому автор змальовує тридцять три історичні портрети найбільш відомих володарів гетьманської булави давньої України – Русі.

63Яневський Д.Б.Проект «Україна».Грушевський.Скоропадський.Петлюра / Д.Б.Яневський.- Харків : Прапор , 2012.- 921 с.

Нова книга доктора історичних наук, телеведучого Данила Яновського є навчальним посібником для політиків, журналістів та любителів з написання, переписування та удосконалювання Конституції України.

84 Горак Р. Кров на чорній ріллі : Есе – біографія В.Стефаника / Р.Горак. – К.: ВЦ « Академія» , 2010. – 608 с.

Його називали Володарем дум селянських , мужицьким Бетховеном , а він вважав себе Великим страдником , таким постає В.Стефаник в есе – біографії Романа Горака.

84 Герман Г.М. Червона Атлантида/ А. Герман ; передм. Б. Олійника .- К.: Довіра , 2011.- 303 с.

Рівень прози А. Герман визначається не обсягом творів , а глибинним , правдивим їх змістом , яка не обминає гострі кути цього сьогодення.

84 Дяченки М . та С. Самум : роман ,повість , оповідання / М. та С . Дяченки ; пер. з рос. О. Нагребецький .- Харків : Фоліо , 2012 .- 316 с.

Проза Марини та Сергія Дяченків, особлива планета у сучасному всесвіті фантастики та фентезі. Це кращі письменники фантасти Європи. Тому , для любителів фантастичного світу рекомендуємо ряд книг цих авторів , які поповнили фонди нашої районної бібліотеки.

84 Дяченки М. та С. Мідний король : роман / М. та С. Дяченки.- Харків : Фоліо , 2012.- 476 с.

84 Дяченки М. та С.Мігрант /М. та С. Дяченки ; пер. з рос. Я.Житіна.- Харків : Фоліо ,2012.-348 с.

84 Дяченки М. та С. Пандем : роман / пер. з рос. О Нагребецького.- Харків : Фоліо ,2012.-284 с.

84 Дяченки М. та С. Печера : роман / пер. з рос. О Нагребецького.- Харків : Фоліо ,2012.-316 с.

84 Дяченки М. та С. Цифровий , або Brevs est : роман / пер. з рос. О Нагребецького.- Харків : Фоліо ,2012.-315 с.

84 Дяченки М. та С. Печера : роман / пер. з рос. О Нагребецького.- Харків : Фоліо ,2012.-316 с.

84 Дяченки М. та С. Магам можна все : роман / пер. з рос. О Нагребецького.- Харків : Фоліо ,2012.-347 с.

84 Дяченки М. та С.Варан : роман / пер. з рос. О Нагребецького.- Харків : Фоліо ,2012.-316 с.

84 Забужко О. З мапи книг і людей /Зб. Есеїстки : Meridian Czernowstz/- Кам’янець Подільський : ТОВ «Друкарня «Рута», 2012.-376 с.

До вашої уваги ще одна книга О.Забужко. Це розповідь від першої особи , тонко переплетений жанровий мікст мемуару, рецензії, біографії.

84 Конвіцький Т. Хроніка любовних подій: Роман/ Т.Конвіцький; Пер. пол. Божений Антоняк.- Львів: Урбіно ,2012.-224 с.

Хто захоплюється любовними романами, рекомендуємо цю книгу, одного з найкращих і найвідоміших сучасних польських письменників.

84 Мезантюк З. Український квітник : Науково – популярна проза /З .Мезантюк.- 3-е вид.- К.: Грані – Т, 2012.- 64 с.,іл..

Відома дитяча письменниця вирішила розкрити деякі із секретів власного квітника – і дарує читачам мініатюрні есеї про найулюбленіші квіти.

84 Романюк І. Стежок багато , а дорога одна.- Збірка.- Івано – Франківськ : Плай , 2012 .- 448 с.

До книжки ввійшли друковані в різні періоди , в тому числі й умовах радянської цензури , статті про відомих вихідців з Городенківщини.


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconНадійшли нові книги
Логіка : модульний курс : навчальний посібник / К. В. Кислюк. – Х. Торсінг плюс, 2009. 416 с н -1
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconШановні користувачі! Пропонуємо вашій увазі нові книги, які надійшли до бібліотеки останнім часом
У недалекому майбутньому український студент Андрій Чумак погодився взяти участь у науковому експерименті й за допомогою розшифровки...
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconДитяча бібліотека сьогодні: нові можливості, нова якість обслуговування
Веселинівська цдб постійно намагається робити все для формування у наших користувачів потреби в читанні, залученні до читання якомога...
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconНові публікації про подільський район бібліографічний покажчик
Бібліографічний покажчик інформує про книги, публікації у збірниках, періодичних виданнях, що надійшли до центральної районної бібліотеки...
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconЕдвард В. Саїд орієнталізм київ — 2001 Увага! Електронний текст приведено у відповідність до сучасного українського правопису
Увага! Електронний текст приведено у відповідність до сучасного українського правопису
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconКнига в нашому житті. Історія книги. Структура книги. Значення малюнків для розкриття змісту книги. Мета
Книга в нашому житті. Історія книги. Структура книги. Значення малюнків для розкриття змісту книги
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г icon«Джакомо Джойс» — своєрідний жанр психологічного есеСлайд 11 Слайд 12, так як головна увага у творі приділяється внутрішньому світу особистості, її думкам, стану душі
Д. Джойса за жанром як есе, причому як психологічне есе, так як головна увага у ньому приділяється внутрішньому стану душі героїв....
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconПовідомлення про походження книги, про мистецтво читання. Вивчити читацькі інтереси школярів за допомогою питань: Твій улюблений письменник? Твій улюблений літературний герой? Про що ти читаєш найбільше охоче?
Мета: розширювати знання учнів про роль книги в житті людини, прищеплювати навички читацької культури, виховувати дбайливе відношення...
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconБориспільська міська центральна бібліотека Енергія слова Олеся Бердника
Може, ми ще не збагнули всієї величі цього діяча з племені титанів? І в майбутньому до його спадщини будуть припадати, мов до джерельної...
Увага ! Нові книги ! 60. 56 Поченцов Г. Г iconСвято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги
...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка