Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитівСкачати 144.78 Kb.
Дата конвертації14.05.2017
Розмір144.78 Kb.

Ведучий 1. Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів, любителів математики та фізики.

Ведучий 2. «Гра – це іскра, яка запалює вогонь допитливості». Це слова відомого педагога - Василя Олександровича Сухомлинського. І ми сьогодні спробуємо запалити іскру допитливості в ваших серцях. Отож, зустрічайте учасників гри «Найрозумніший»!

(Грає музика. Заходять по черзі учасники гри)Ведучий 1. Зустрічайте ученицю 9-Б класу – Бичик Тетяну (Демонструється її фото і читається невеличка розповідь про неї). Таня захоплюється вивченням української мови та літератури, пише вірші, має літературні здібності, неодноразова переможниця міської олімпіади з української мови, конкурсу імені Петра Яцика.

Ведучий 2. Наступним учасником нашої гри є учень 11 класу Сидорук Богдан (Фото і розповідь). Богдан захоплюється грою в шахи. Неодноразовий призер міської олімпіади з фізики.

Ведучий 1. Учасницею нашої гри стала учениця 9-Б класу Кузьмінець Ольга (Фото та розповідь) Оля має хист до малювання, займається легкою атлетикою, вона дуже старанна в навчанні, тому має високий рівень знань з усіх предметів.

Ведучий 2. Зустрічайте наступного учасника гри «Найрозумніший» - учня 11 класу Люклянчука Дмитра (Фото та розповідь). Дмитро віддає перевагу точним наукам. Має успіхи у вивченні математики, інформатики та фізики, складає серйозну конкуренцію у грі в шахи для Сидорука Богдана.

Ведучий 1. Учасницею гри також стала учениця 11 класу Цюрик Анна. Аня має високий рівень знань з усіх предметів, проте найбільше полюбляє математику.

Ведучий 2. Зустрічайте учня 9-Б класу – Дзеблюка Дениса. Денис найбільше любить проводити час у колі друзів. Але це не заважає йому вчитись. В цьому році він став переможцем шкільної олімпіади з математики.

Ведучий 1. Наступна учасниця гри «Найрозумніший» - учениця 11 класу Якубович Вікторія. Кмітлива, допитлива та впевнена у собі дівчина.

Ведучий 2. Учасником нашої гри став Власюк Андрій – учень 9-Б класу. Андрій має хороші знання з математики та фізики, любить розв’язувати логічні задачі. А ще він вміє гарно плавати, виготовляти вироби із соломки.

Ведучий 1. Наступний учасник нашої гри – учень 9-Б класу Грицишин Дмитро. Улюблена гра Дмитра - це футбол. Проте він не проти пограти і в гру «Найрозумніший». Адже має високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів. Дмитро – переможець шкільних олімпіад з хімії, англійської мови, біології.

Ведучий 2. Учасницею нашої гри стала – Мартинюк Дарія. Дарія дуже старанна в навчанні. Спокійна, врівноважена, відповідальна. Надіємось, що Дарія успішно справиться з усіма випробуваннями у грі.

Ведучий 1. Зустрічайте Бриля Владислава – учня 9-Б класу. Влад, як і більшість хлопців, любить футбол, має високий рівень знань з математики та фізики, а тому створить серйозну конкуренцію учасникам нашої гри.

Ведучий 2. Зустрічайте Яніну Крістіну – ученицю 11 класу. Крістіна вважає, що запорукою успіху завжди є праця над собою та трішечки везіння. Надіємось, що сьогодні Фортуна посміхнеться Крістіні!

Ведучий 1. Нехай участь у грі принесе радість і задоволення всім учасникам гри – любителям математики та фізики!

Ведучий 2. Фізика – це наука про природу. А знаменитий італійський вчений Галілео Галілей сказав: «Природа формує свої закони мовою математики». Ці науки одна без одної не можуть існувати. Адже математика - це мова фізики.

Ведучий 1. У нашій грі ми перевіримо вашу кмітливість і винахідливість. 

То ж ознайомтесь з правилами гри.Ведучий 2. Гра проходитиме за правилами відомої телевізійної гри «Найрозумніший». Гра складається з трьох турів. В І турі 12 учасників. Їм пропонується дати відповідь на 18 тестових запитань. Після цього туру 6 учасників, які набрали найбільше балів у І турі переходять в ІІ тур (півфінал). Якщо претендентів на вихід у півфінал буде більше 6, то долю учасників гри вирішить конкурс « Поставте у відповідність».

Ведучий 1. У ІІ турі учасникам гри пропонується дати максимальну кількість правильних відповідей на запитання з 6 різних тем, одна з яких носить назву «Секрет». В якому порядку учасники другого туру вибиратимуть собі тему вирішить конкурс «Дешифрувальник».

Ведучий 2. У фінал пройдуть лише 3 учасники. Якщо претендентів на проходження у фінал гри буде більше 3, то долю гравців вирішить знову конкурс « Поставте у відповідність».

Ми дещо змінили правила ІІІ туру, в якому наших трьох фіналістів чекають завдання з трьох тем: «Алгебра», «Геометрія» та «Фізика»Ведучий 1. Перед початком гри у спортивних змаганнях, як правило, першими на арену виходять судді. А наша гра - це інтелектуальний спорт. Отже, представляємо членів журі.

(Представлення членів журі)Кацюк Таїсія Сергіївна – експерт з математики та фізики, справжній майстер своєї справи, вчитель математики зі стажем роботи понад 35 років.

Божко Галина Степанівна - експерт по розв’язку логічних задач, вчитель математики, яка творчо працює над розвитком логічного мислення учнів.

Ведучий 2. Ми сподіваємося, що наша гра буде цікавою і захоплюючою. А учасникам гри, учням 11 та 9 -Б класу, побажаємо «Ні пуху, ні пера»!

Ведучий 1. Спочатку перед грою ми проведемо розминку. За конкурс «Розминка» наші учасники не отримають балів, але він налаштує наших гравців на активну роботу.

Ведучий 2. Отже, починаємо І тур нашої гри. У цьому турі потрібно дати відповідь на 18 тестових завдань. Шановні учасники гри, на ваших столах лежать сигнальні картки різного кольору. Щоб відповісти на тестове завдання вам потрібно лише мовчки підняти сигнальну картку, колір якої відповідає кольору прямокутника, на якому на вашу думку записана правильна відповідь на запитання. У півфінал пройде лише 6 учасників гри, які дали найбільше правильних відповідей. Якщо претендентів на проходження у фінал гри буде більше 3, то долю гравців вирішить «Поставте у відповідність».

( Триває перший тур)Ведучий 1. Шановні члени журі оголосіть, будь ласка, результати першого туру гри «Найрозумніший».

Ведучий 2. Отож у півфінал нашої гри ввійшли такі учні:……. Привітаємо їх оплесками.

Ведучий 1. Шановні гравці. У ІІ турі гри вам пропонується дати максимальну кількість правильних відповідей на 12 запитань з 6 різних тем, одна з яких носить назву «Секрет». В якому порядку учасники другого туру вибиратимуть собі тему вирішить конкурс «Дешифрувальник». Спочатку подивіться зразок виконання завдання у конкурсі дешифрувальник. Кожній цифрі у кожній клітинці відповідає певна буква. Вам необхідно відгадати зашифроване слово. Кожний гравець в другому турі вибиратиме собі тему в тому порядку, в якому йому вдалось відгадати зашифроване слово.

Ведучий 2. Отже, учасники гри будуть вибирати собі тему в такому порядку:

Ведучий 1. Починаємо другий тур нашої гри.

Запитання ІІ туру

Кінематика

1. Тіло, розмірами якого за даних умов можна знехтувати. (Матеріальнаточка)

2. Одиниця частоти коливань в СІ (герц)

3. Як називають лінію, вздовж якої рухається тіло? (Траєкторія)

4. Одиниця періоду коливань у СІ (секунда)

5. Як називають міжнародну систему одиниць? (СІ)

6. При якому русі швидкість тіла не змінюється? (При рівномірному)

7. Процес поширення коливань в просторі з часом (хвиля)

8. Хвиля, в якій частинки середовища коливаються уздовж напряму її поширення називається … (поздовжньою)

9. Прилад що вимірює швидкість тіла (спідометр)

10. Звук – це коливання частотою …( від 16 до 20 тис. герц)

11. Хвиля, в якій частинки середовища коливаються поперек напряму її поширення, називається … (поперечною)

12. Час, за який тіло робить один повний оберт? (Період)Динаміка

 1. Векторна величина, що є причиною зміни швидкості руху тіла? (Сила)

 2. Чому дорівнює рівнодійна двох сил, величиною 20 Н і 5 Н, якщо вони діють вздовж однієї прямої в протилежних напрямках? (15Н)

3. Одиниця вимірювання сили? (Ньютон)

4. Якою літерою позначається енергія? (Е)

5. Величина, що є мірою інертності тіла? (маса)

6. Сила, що діє на тіло внаслідок його притягання до Землі? (Силатяжіння)

7. Сила, з якою тіло внаслідок притягання до Землі діє на опору або підвіс? (Вага)

8. Сила, що виникає під час деформації тіла і направлена в протилежний бік до напрямку зміщення частин тіла під час деформації? (Сила пружності)

9. Зміна форми або об’єму тіла під дією зовнішніх сил ? (Деформація)

10. Як змінюється кінетична енергія тіла при падінні його на землю?

(Збільшується)

11. За яким законом визначають силу пружності? (Гука)

12. Стан тіла, коли його вага дорівнює нулю? (Невагомість)

Електрика
1. Скільки родів зарядів існує? (Два)

2. Як взаємодіють однойменні заряди? (Відштовхуються)

3. Як називають матеріал, що не проводить електричний струм?

(Діелектрик, ізолятор)

4. Як змінюється сила взаємодії зарядів при збільшенні відстані між ними? (Зменшується)

5. Що вимірюється омметром? (Опір)

6. Як називають найменшу заряджену частинку? (Електрон)7. Як називають впорядкований рух заряджених частинок? (Електричний струм)

8. Якою буквою позначається напруга? (U)

9. Який закон записується формулою I=U/R ?( Закон Ома)

10. В яких одиницях вимірюється сила струму? (амперах)

11. Які частинки рухається під час проходження струму в металах? (Електрони)

12. Дві однакові кульки мають заряди величиною 2 нКл та 8 нКл. Яким буде заряд кожної кульки, якщо їх доторкнути? (5нКл)Арифметика


 1. Яке найменше натуральне число (1)

 2. Яка з старовинних числових нумерацій є єдиною, яка збереглася на цей час і дуже широко застосовується? (Римська нумерація.)

 3. Назвати слово, що є і числівником і дієсловом.(три)

 4. Найбільше ціле від'ємне двоцифрове число дорівнює ... (-10)

 5. П ять поділити на половину. Скільки буде? (10)

 6. Яку частину року становить літо? (Четверту)

 7. Скільки дециметрів в 1м? (10дм)

 8. Скільки сотень у тисячі? (10)

 9. Скільки днів у 10 тижнях? (70)

 10. Яка остача від ділення числа 5 на З? (2)

 11. На яке найменше число ділиться число 29? (На число 1)

 12. Який найбільший спільний дільник чисел 3 і 7? (1)

Планіметрія

 1. Який периметр трикутника із сторонами 1; 2; 100? (такий трикутник не існує )

 2. Чиє ім’я носить шкільна геометрія?(Евкліда).

 3. З іменем якого із учених пов'язана найвідоміша теорема геометрії? (звісно це Піфагор і теорема Піфагора)

 4. З іменем якого із вчених пов'язана прямокутна система координат? (прямокутна Декартові система координат, тобто Рене Декарт)

5. Як називається чотирикутник у якого всі сторони та всі кути рівні (квадрат)

 1. Фігура, яка має 3 сторони, називається трикутником, 4 – чотирикутником і т. д . Як називається фігура, яка має 2 сторони?( кут)

 2. Як називається трикутник у якому дві сторони рівні (рівнобедрений)

 3. Як знайти площу трикутника за двома сторонами і кутом між ними?( ½ добутку сторін на синус кута між ними).

 4. Як називається твердження, що приймається без доведення? ( аксіома)

 5. Під яким кутом перетинаються діагоналі ромба? (90º)

 6. Як називається кут, градусна міра якого більша 180 º? (тупий)

 7. Як називається множина точок рівновіддалених від даної точки? (коло)


Тема: СЕКРЕТ (Фізичні прилади)
1. Чим вимірюють атмосферний тиск? (Барометром)

2. Що найбільше відбиває світлові промені? (Дзеркало)

3. Що вимірюють метрономом? (Час)

4. Тверде тіло, що може обертатися навколо осі? (Важіль)

7. Чим вимірюють швидкість руху? (Спідометр)

8. За допомогою чого визначають наявність електричного заряду?(Електроскопа, електрометра)

9. Пристрій, що може нагромаджувати електричний заряд? (Акумулятор)

10. Прилад для вимірювання сили? (Силомір, динамометр)

11. Прилад, що служить для зміни сили струму? (Реостат)

12. Пристрій, що веде облік витраченої електричної енергії? (Лічильник)

Ведучий 1. А зараз наше вельмишановне журі оголосить результати ІІ туру гри.

Отже, у фінал вийшли….Ведучий 2 . У фіналі нашим учасникам пропонується вибір завдань по категоріям. Порядок вибору категорій знову визначить конкурс «Дешифрувальник».

Геометрія

1. Як називають твердження, що приймають без доведення? (Аксіома)

2. Чому дорівнює сума кутів трикутника? (180°)

3. Як називають довжину перпендикуляра, опущеного з вершини трикутника на пряму, що містить протилежну сторону? (Висота)

4. Як називають відрізок, у два рази більший від радіуса кола? (Діаметр)

5. Скільки прямих можна провести через одну точку? (Безліч)

6. Дві прямі перетинаються. Як називають кути, що при цьому утворюються? (Вертикальні)

7. Хто перший увів систему координат на площині? (Р. Декарт)

8. Як називають трикутник, у якого дві сторони рівні? (Рівнобедрений)

9. Скільки осей симетрії має квадрат? (Чотири)

10. Як називають пряму, що має одну спільну точку з колом? (Дотична)

11. Під яким кутом перетинаються діагоналі ромба? (90°)

12. Як називають відрізок, що сполучає середини бічних сторін трапеції? (Середня лінія)

13. Як називають паралелограм, у якого всі кути прямі? (Прямокутник)

14. Як називають прямокутник, усі сторони якого рівні? (Квадрат)

15. Скільки діагоналей має трапеція? (Дві)

16. У якого чотирикутника паралельні тільки дві сторони? (У трапеції)

17. Два у квадраті — чотири, три у квадраті — дев'ять. Чому дорівнює кут у квадраті? (90°)

18. Суму довжин сторін фігури по-іншому ще називають…. (Периметр)

19. Чи можуть дві висоти трикутника перетинатися під прямим кутом? (так, у прямокутному трикутнику)

20. Один із кутів паралелограма 110°. Яка градусна міра кута, суміжного з ним? (70º)

Алгебра

1. Назвіть найменше двоцифрове натуральне число. (10)

2. Яку частину року становить літо? (Четверту)

3. Скільки дециметрів в 1м? (10дм)

4. Скільки сотень у тисячі? (10)

5. Скільки днів у 10 тижнях? (70)

6. Яка остача від ділення числа 5 на З? (2)

7. На яке найменше число ділиться 737? (На число 1)

8. Який найбільший спільний дільник чисел 3 і 7? (1)

9. Якою системою числення ми користуємося? (Десятковою позиційною)

10.Чи правда, що 4 – це число, обернене до 25/100? (Так)

11. Як називають рівність, що справджується для всіх значень змінної? (Тотожність)

12. Як називають функцію, задану формулою y = kx + b ? (Лінійна)

13. Яке число, піднесене до куба, дорівнюватиме 27? (3)

14. У яких чвертях розміщений графік функції y = -3 x ? (II та IV чверті)

15. Яке взаємне розміщення графіків y = 2x + 1 та y= 2x - 1? (Паралельні)

16. Два основні способи розв'язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними. (Додавання, підстановки)

17. Лінійна функція задасться формулою y = kx + b . Як називають числовий множник при змінній х? (Кутовий коефіцієнт)

18. Що є графіком лінійного рівняння з двома змінними? (Пряма)

19. Яку мінімальну кількість точок треба позначити на координатній площині, щоб побудувати графік функції у = 200x? (Дві)

20. Що таке гіпербола? (Вид графіка)


Фізика

1. Як знайти швидкість тіла, якщо відомо шлях і час, за який це тіло долає даний шлях? (Шлях поділити на час)

2. Назвіть основні одиниці вимірювання густини речовини. (кг/м3)

3. У яких одиницях вимірюється тиск?(Па)

4. Як при складанні схеми підключають в коло вольтметр? (паралельно)

5. В яких одиницях вимірюється опір? (омах)

6. Пристрій зі змінним опором, призначений для регулювання сили струму в ділянці електричного кола (реостат)

7. Прозоре тіло, обмежене з двох боків сферичними поверхнями (одна з поверхонь може бути площиною) (лінза)

8. Сила, що виникає у місцях дотику тіл і перешкоджає переміщенню

одного тіла відносно іншого? (Тертя)

9. Одиниця вимірювання роботи? (Джоуль)

10. Як називається прилад для вимірювання сили? (Динамометр)

11. Чому дорівнює потенціальна енергія тіла в момент падіння його на

землю? (0)

12. Якою буквою позначається коефіцієнт тертя? (µ)

13. Прилад для вимірювання напруги в електричному колі? (Вольтметр)

14. Фізична величина названа на честь французького вченого Андре-Марі Ампера? (Сила струму)

15. Чи однакова сила тяжіння, що діє на тіло на Землі та Місяці? (Ні)

16. Закон, що пов’язує силу струму, напругу та опір? (Закон Ома)

17. Як вмикається в коло амперметр? (Послідовно)

18. Де в атомі міститься нейтрон? (У ядрі)

19. Якщо в електричному колі зростає сила струму, що відбувається з напругою, коли опір не змінюється? (Зростає)20. Якою буквою позначається опір? (R)

Ведучий 1 . Для оголошення результатів конкурсу слово надається членам журі.

Ведучий 2. Ми вітаємо переможця нашої гри. Тепер ……. …….буде з гордістю носити звання найерудованішого учня нашої школи. Запрошуємо для нагородження ……………..

Дякуємо за увагу!
Каталог: Files -> downloads
downloads -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
downloads -> Для вчителів зарубіжної літератури
downloads -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
downloads -> Талант людини це божий дар
downloads -> Василь Стус постать,що єднає
downloads -> Антон павлович чехов
downloads -> Остап Вишня. Трагічна доля українського гумориста. Моя автобіографія
downloads -> Урок 1 т ема. Вступ. Роль художньої літератури у формуванні життєвих цінностей людини


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів iconФізичний брейн-ринг мета
Ведучий Добрий день, любі друзі! Ми раді вітати вас. Сьогодні ви станете свідками змагання двох сильних команд за титул «Найрозумніші...
Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів iconТема: Мандрівка в чарівний світ роману Джоан Ролінг «Гаррі Поттер»
Ведучий Доброго дня, Джоан ! Ми раді вітати, сьогодні, вас на нашому уроці. Розкажіть, будь ласка, де ви народилися та як проходило...
Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів iconВедуча: Доброго дня, всім шанувальникам нашого рідного мистецтва Ведучий
Ведучий: Не шукайте Мекку стилю в Греції, Італії, Франції чи в готичній Європі. А краще спробуйте збагнути І відчути українські витвори...
Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів icon«Найрозумніший» Правила гри «Найрозумніший»
Учасниками гри можуть бути окремі учні, також можна грати командами. Доцільніше сформувати дві команди. Радше при цьому підібрати...
Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів icon40-річчя школи 2013 Ведучий. Доброго дня, дорогі друзі! Ведучий
Ведучий. Із хвилини на хвилину в цьому залі розпочнеться урочистість, присвячена славному ювілею нашої рідної школи
Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів iconВсеукраїнський день бібліотек ведучий 1: Премудросте земна, бібліотеко!
Ведучий 1: Доброго дня вам, шановні гості. Вітаємо всіх, хто прийшов сьогодні на наше спільне свято – свято бібліотек,- цього вічно...
Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів iconРішення збереження і обробки накопиченого матеріалу Технології
Доброго дня, шановні колеги. Я рада вітати усіх вас у нашій школі, школі №4. І хоча за вікном не так уже І тепло, але у нас у кабінеті,...
Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів iconСценарій заходу до 120-річниці від Дня народження О. П. Довженка Ведучий. Доброго дня, шановні викладачі! Ведуча
Учень №2 (батько). Так, звиніть, се мій хлопець, чи, сказати б, ребятьонок меншенький
Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів iconНайрозумніший літературознавець інтелектуальна гра етапи гри

Ведучий Доброго дня всім! Ми раді вітати Вас у клубі інтелектуальної фізико-математичної гри «Найрозумніший». Сьогодні Ви будете свідками цікавої боротьби юних, веселих, винахідливих інтелектуалів та ерудитів icon«лицар на білому коні». «Лебеді материнства». Загальнолюдські цінності у творі. Підготувала вчитель української мови та літератури Каторож О. Г
Я рада вас вітати на уроці української літератури. Сподіваюся, що сьогодні ви зумієте заповнити чисту сторінку нашого уроку глибоким...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка