Vk com/unr 6te net І знов «мирний план»Скачати 105.01 Kb.
Дата конвертації16.03.2018
Розмір105.01 Kb.

Слава нації!

ПРОВОКАТОР

22-02-2015

unr.6te.net

vk.com/unr_6te_net

І знов «мирний план»

Як ми й писали в минулому номері (15-02-2015), ні до чого доброго третє перемир’я не призвело. Українська армія здала Дебальцеве, бо вогонь по ньому вели вже після домовленого «припинення вогню». Тільки зрадник зміг би погодитись на третє (!) перемир’я з сепаратистами після того, як перші два ніхто крім наших військових не виконував. Наших військових «наше» командування вкотре кинуло під Дебальцевому. 19 лютого кореспонденти Радіо Свобода взяли інтерв’ю у наших бійців:

"Нам обещали: нас заберут. Нас обманули. Мы решили выйти пешком.

Мы пришли пешком до второй позиции. На второй позиции нас должна была ждать машина, машины не было. И сегодня утром мы решили сами выйти оттуда"

"Последние два дня был очень-очень плотный огонь, работала по нам артиллерия. Лупили из всего: из "Градов", из минометов, из танков.

Если бы мы еще постояли там сутки, из нас сделали б мясной фарш"

Ще раз: це було задовго ПІСЛЯ домовленого припинення вогню 15 лютого. Ще до 15 лютого ніхто крім клінічних порохофілів не вірив, що сепаратисти будуть виконувати це «припинення вогню». Так і сталося: сепаратисти як стріляли так і стріляють, але нашим військовим стріляти забороняють. Наші люди вчергове стали терпилами, живими мішенями. А сепаратисти, користуючись перемир’ям, можуть побудувати нові укріплення та підготувати новий наступ.

«Наша» влада новими мінськими домовленостями зобов’язалась відвести війська, визнати «народну міліцію» сепаратистів, амністувати тих, хто воював проти України, вбивав наших людей. Це далеко не повний перелік того, на що «наша» влада рукою Кучми підписалась «від імені України». Того самого Кучми, при якому була завершена здача ядерної зброї! Того самого Кучми, який погодився на розпил Української стратегічної авіації! Якщо він на ТАКІ речі погодився, невже він не погодиться здати і території України? ВЛАДА НЕ ЗМІНИЛАСЬ!

Після такого ганебного дійства, як здача ядерної зброї та розпил стратегічної авіації ядерні держави можуть робити з нами все, що захочуть. І ми ще на Путіна ображаємось?! Путін-то хуйло, але «наша» влада ще гірша. Путін – ворог зовнішній, а «наша» влада – підлий внутрішній ворог, паразит, який вже 23 роки виїдає країну зсередини. Внутрішній ворог в рази небезпечніший за будь-якого зовнішнього агресора. Саме він, а не Путін чи інший зовнішній ворог, погодився на здачу ядерної зброї. Путін зараз лише користується безсиллям, яке є результатом планомірного 23-річного знищення України «нашою» владою. Саме внутрішній ворог знищив ядерну зброю, армію, промисловість, науку України, після чого Україна перетворилась на світове посміховисько. Жоден справжній націоналіст при владі не довів би Україну до такого жалюгідного становища, як зараз. Але «наша» влада це зуміла.

Закономірно виникає питання: що це за влада? Судячи за результатами її діяльності вона явно не Українська. В минулому номері (15-02-2015) ми докладно розглядали її національність. Ми детально розглянули статтю ізраїльського видання izrus.co.il про бенкет на дні народження «одного из крупнейших еврейских магнатов бывшего СССР Виктора Пинчука». Ми побачили там «наших» жидівських магнатів Пінчука, Фірташа, Коломойського з Боголюбовим, Кучму (того самого, який знищував ядерну зброю та стратегічну авіацію України) і «російського» олігарха Фрідмана, а також равіна Шмуеля Рабіновича, який відомий «обширными связями с еврейскими магнатами Украины». Україною керують ЖИДИ – це не «плід хворої уяви параноїків», це ФАКТ. Не Українці, не москалі, не кацапи, а ЖИДИ. Саме вони несуть повну відповідальність за знищення України. Читайте більше в минулому номері (15-02-2015) та в статті про національність «нашої» влади на нашому сайті.

Внутрішній ворог вже ставав причиною поразки України. В 1917 році замість справжніх самостійників на чолі з Міхновським до влади прийшов уряд соціалістів-автономістів на чолі з Грушевським та Винниченком. Вони переконали більшість Українців, що Україні армія не потрібна. За більш ніж півроку своєї влади вони не сформували українську армію. Після цього не дивно, що більшовики, просуваючись Україною, зустрічали лише ситуативний опір. Замість нормальної армії їх вийшли зустрічати 300 хлопців, більшість яких загинули під Крутами. В підсумку Київ взяли 5000 (П’ЯТЬ ТИСЯЧ) більшовиків.Поки Українці сподівалися на уряд УНР, цей уряд навіть не думав захищати Україну. Цей уряд робив все, щоб Україна програла. УНР оформилась у березні-квітні 1917, а більшовики взяли владу жовтні-листопаді. Наступ на Україну вони почали у грудні. І тоді виявилось, що за СІМ МІСЯЦІВ уряд УНР армію не створив, а більшовики за ОДИН МІСЯЦЬ – створили. Винниченко і Грушевський - не ті люди, які просто помилялися. Це ті люди, які не могли не знати, що в даному випадку армія вкрай потрібна, але вони вперто не хотіли цього визнавати і казати вголос. Вони умисно нав'язали Українцям думку про непотрібність армії, а наявні військові частини довели до такого розвалу, що військові просто не знали, що їм робити і через це часто переходили на бік більшовиків.

Свою «бездіяльність», а точніше кажучи – свідомий саботаж зрадники з уряду УНР прикривали деклараціями, універсалами, промовами, мітингами та балаканиною в Центральній Раді (нічого не нагадує?). З іншого боку, вони проголосили себе «українською владою» і вперто не давали проходу кращим силам. Самостійник Міхновський, автор брошури «Самостійна Україна», з кількома тисячами прихильників вийшов посеред літа 1917 з «мирним протестом» під Раду вимагати проголошення повної самостійності України та створення сильної української армії. Але ніхто його слухати не став і його відправили куди подалі, на Румунський фронт. Захищати Україну було нікому. Більшість Українців і подумати не могла, наскільки підла гра ведеться проти України. Платою за цю наївність стали більшовицький терор, голодомори і 74 роки савецького концтабору.

Причина такої зрадницької поведінки уряду УНР така сама, як і в наші дні – національність більшовицької влади. Понад 80% впливових посадовців першого більшовицького уряду були жидами і «наші» жиди та жидівські посіпаки їм підігрували. Ми повернемось до цього питання в наступних номерах. Поіменний список посадовців першого більшовицького уряду читайте на нашому сайті.

Щодо нашого часу все схоже. В минулому номері (07-02-2015) ми докладно писали, що це за «війна». «Наша» жидівська влада лицемірно ниє, що «нам потрібна допомога країн Заходу в озброєнні», промовчуючи про те, що Україна займає 9-те місце в світі за експортом зброї! Продають зброю в США, Францію, інші країни, а українські солдати нехай воюють як хочуть. В нас же ж не війна, в нас і досі «антитерористична операція». Коли наші хлопці масово гинуть на Донбасі, світовий центр ракетної промисловості завод Південьмаш (Січеслав/«Дніпропетровськ») стоїть без діла. Ракети не виготовляються! Завод змушений виживати, клепаючи трактори для Таджикистану! І потім, виявляється, в нас «нема чим воювати». Нагадуємо: цей завод виготовляє космічні ракети, зокрема ракети «Дніпро», розроблені на основі стратегічної ракети «Сатана». Це означає, що завод може легко перейти на виробництво бойових ракет, якими можна бомбити військові бази, аеродроми, атомні електростанції, хімічні заводи, нафтопереробні комбінати, урядові об’єкти та інші цілі на території Росії. Така загроза неодмінно змусила б Росію охолонути. Але ми бачимо, що завод Південьмаш та інші подібні заводи стоять без діла або працюють на експорт. «Наша» жидівська влада навіть не думає перемагати ані «ДНР», ані «ЛНР», ані Росію. Замість цього вона СВІДОМО знищує націоналістів. Навіть сепаратисти це визнають. Голова «міністерства закордонних справ» «ДНР» жид Олексій Кофман в інтерв’ю каже:

«— А зачем Порошенко было затягивать переговоры?

— Да не нужны им переговоры. Им нужно разрушить то, что осталось. Уничтожить националистические силы внутри своей страны. Сейчас перед Украиной (він має на увазі «нашу» жидівську владу) стоит задача уничтожить всех пассионарных элементов. Украина («наша» жидівська влада) обязана перемолоть в этой войне всех тех, кто ей мешает... в бой с их стороны кидается все больше сил, чтобы максимально перемолоть людей. Ну а мы — те пчелы, работаем, жалим.»

Цей жид прямо зізнався, що жиди з обох сторін цієї «війни» співпрацюють з метою винищення націоналістів, достатньо дурних, щоб іти на забій і не розуміти, що їх СВІДОМО заганяють в котли і вбивають за допомогою «нашого» ж командування. Подивимось на біографію цього жида:

«Александр Кофман

Министр иностранных дел ДНР. Родился 30 августа 1977 года в Макеевке (Донецкая область). Окончил Донбасскую государственную академию строительства и архитектуры по специальности «инженер-строитель». Чуть позже получил второе высшее образование в той же академии по специальности «экономист». С 2006 года советник по развитию коммерческого банка «Надра». В 2014 году принимал участие в уличных акциях и митингах за создание ДНР. Осенью 2014 года занял второе место на выборах президента республики, набрав 11% голосов. После выборов возглавил министерство иностранных дел республики. Женат, двое детей.»

Ось такий банківський щур став сепаратистом. А скільки в Україні ще таких жидів, банківських щурів, готових стріляти нам, Українцям, в спину? Він був співробітником банку «Надра», про чому далеко не рядовим. Цей банк належить жиду-олігарху Фірташу.

А що цей жид думає про націоналізм? Читаємо далі:

«— Вас лично и вас как министра не пугает, что конфликт, случившийся здесь, в ДНР и ЛНР, разбудил в России и на Украине националистов?

Я считаю, что национализм, как камень. Если ты поднимаешь его с земли, из-под него начинает лезть всякая гадость… Вадим Карасев — политолог у них там, заявляющий, что нацизм — это неизбежная веха в развитии государства, — это та дрянь, которая приведет страну к окончательному уничтожению…

— Нужно ли законодательно запретить национализм в России и в ДНР?

— Ну вот сколько в Москве вышло народу на «Русский марш»? Около трех тысяч. Это смешно. В России национализм достаточно фриковый, и не стоит обращать на него внимание. А вот если начать его запрещать, то он станет тем запретным плодом, к которому хочется тянуться. Лучше его деморализовать каким-то образом. Показать его ущербность, его недостойность. Воспитывать в людях патриотизм, а это любовь к своей земле, к своей Родине, но не к своей нации…»

Бачите, чого жид боїться? Націоналізму. Він бажає знищити націоналізм і зробити Українців та кацапів інтернаціоналістами з совковим патріотизмом на кшталт того, що був в СССР. Чому? Читаємо далі:

«— В одном из интервью вы говорили, что сильно беспокоитесь за судьбу еврейского населения Украины...

— Не только Украины, но и всего мира. Да, беспокоюсь. Потому что из-за действий Коломойского и Филатова, благодаря всем этим жидобандеровцам, как они сами себя называют, очень сильно вырос градус антисемитизма. Более того, я это регулярно испытываю на себе. В тех же соцсетях, в тех же пабликах, которые за Новороссию. Мировое еврейское сообщество должно в срочном порядке откреститься от этих мерзавцев. Иначе это может привести к непредсказуемым последствиям.»

Цей жид нічого не каже проти українофобії і навіть русофобії. Він виступає різко проти і Українського, і російського націоналізму, але за жидів він таки переймається, і не лише за жидів України чи Росії, а й за жидів всього світу! Навіть згадує про світову жидівську спільноту! До своєї жидівської нації він явно небайдужий, але від Українців і кацапів хоче, щоб вони плювали на свою націю. Типово жидівська позиція. Спитайте в будь-якого жида світу – позиція буде схожою. В Ізраїлі громадянство дають лише після генетичних тестів на підтвердження жидівства і цей жид нічого проти цього не має. Про свою націю жиди піклуються, а націоналізм інших народів хочуть «деморализовать каким-то образом. Показать его ущербность, его недостойность».

А щодо Коломойського, Філатова та «жидобандерівців» – невже ви вірите, що ці жиди насправді бажають добра Українській нації? Ці олігархи – частина того ж самого жидівського кодла, яке 23 роки знищувало Україну. 23 роки знищував Україну – і тут раптом став «щирим патріотом». Коломойський був на одному бенкеті з іншими жидами-олігархами і зі зрадником Кучмою, невже вони смертельні вороги?

Жидівські ЗМІ розпіарили Коломойського, як «особистого ворога Путіна». Він публічно назвав Путіна «шизофреником», а Путін його – «прохвостом». «Он элементарный проходимец, несколько лет назад даже нашего олигарха Абрамовича кинул». Ще раз – «НАШЕГО ОЛИГАРХА АБРАМОВИЧА». Пошукайте цитату в Інтернеті, якщо не вірите. Слова про «нашого олігарха Абрамовича» натякають на те, що жиди керують не лише Україною. Росією так само керують жиди Гусинський, Абрамович, Чубайс та інші. Між «нашими», «російськими» та іншими жидами нема ніякої особистої ворожнечі. На країни, якими вони керують, їм глибоко насрати, вони працюють лише на свою жидівську расу, на свій Ізраїль. До інших країн вони ніяким чином не прив’язані. Про психологію жидів читайте книгу «Міжнародне єврейство», яку написав «батько автопромисловості» Генрі Форд. А щодо «шизофреника» та «прохвоста» дивіться самі: Коломойський з Кучмою були на одному бенкеті Пінчука в Куршавелі і спілкувалися там у «сімейній атмосфері ювілейного вечора», тобто не смертельні вороги. Медведчук – відомий союзник Кучми, очолював його адміністрацію президента, тобто теж не смертельний ворог. А Путін – кум Медведчука, теж не смертельний ворог. Коло замкнулось. Хто кому з цих жидів смертельний ворог? А щодо висловлювань є таке прислів’я – «жиду вірити – воду ситом міряти». Публічно вони можуть сказати один на одного все що завгодно, але на ділі залишитись союзниками. Можуть навіть домовитись. Дзвонить Коломойський Путіну: «я тебе назву «шизофреником», а ти мене – «прохвостом», після чого і твій, і мій «електорат» аплодуватиме нам стоячи».

Домовлялися вони чи ні, в будь-якому разі що б Коломойський не казав про «шизофреника», це не більше, ніж заяви на публіку. Його «патріотизм» – не більше, ніж піар-хід з метою пропаганди того самого «патріотичного» інтернаціоналізму, про який казав ДНРівський жид Олексій Кофман. Вищезгаданий завод Південьмаш розташований в Січеславі («Дніпропетровськ»), місті, в якому Коломойський майже як цар, але він нічого не робить, щоб там почали виготовляти ракети, якими можна було б реально погрожувати Росії. Ну і хто кому тут «шизофреник» чи «прохвост»?

Ми не повинні повторити помилку хлопців під Крутами, які пішли на переважаючі сили більшовиків, коли уряд УНР здавав Україну більшовикам. Наш головний ворог – жиди у «нашій» владі. Єдиний для нас, Українців, вихід – брати владу в своїй державі, поки жиди її остаточно не здали. Ми, справжні українські націоналісти, навіть не будемо намагатись прийти до влади шляхом виборів. Ми добре знаємо, що гра у «вибори» – це гра за правилами жидів-олігархів. Жоден з них не дасть нам грошей на вибори, якщо знатиме, що наші слова про знищення влади олігархів – не чергові порожні обіцянки. Вибори – не більше, ніж цирк для народу, щоб прості люди думали, ніби вони, а не олігархи, обирають владу. Результати виборів контролюються через ЗМІ, а великі ЗМІ, особливо телеканали, належать олігархам і тільки олігархам. Саме ЗМІ після втечі Януковича переконали наївний «електорат» голосувати за Порошенка – СПІВЗАСНОВНИКА «ненависної» ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. І так було всі роки незалежності. Тому єдиний наш шлях – шлях сили.

Ми відберемо все майно в олігархів. Ми нарешті почнемо масове виробництво ракет та іншої військової продукції. Ми зробимо ракети, здатні вразити російські АЕС, цією погрозою утримаємо Росію від повномасштабного вторгнення і це дасть нам шанс відновити ядерну зброю. З більш повним планом дій можна ознайомитись на http://www.unr.6te.net/prog.htm

Якщо ти Українець і тобі сподобались наші ідеї, НЕ СТІЙ – ДО ДІЙ. Передай цю газету всім кому зможеш в електронному або паперовому вигляді.

Слідкуйте за оновленнями!

Сайт:


http://www.unr.6te.net/

Паблік у ВК:http://www.vk.com/unr_6te_net

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» icon165 років від дня народження Панаса Мирного (Панас Якович Рудченко, 1849–1920) Панас Мирний
Панас Мирний (Панас Якович Рудченко; 13 травня 1849 – 28 січня 1920) — український прозаїк І драматург
Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» iconПлан іван Петрович Котляревський. Іван Якович Франко. Ліна Костенко. Марко Вовчок. Микола Григорович Хвильовий. Олександр Петрович Довженко. Ольга Кобилянська. Панас Мирний. Пантелеймон Куліш. Тарас Шевченко
...
Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» iconПрезентація Книги… «До своїх Киселів повертаюся знов…»

Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» iconОлександр Косуха вільний спосіб життя від імені й завдяки
Всі права застережено. Будь-яке використання матеріалу можливе тільки з посиланням на spas net ua
Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» iconПлан-конспект уроку Предметна сторінка класного журналу Календарно-тематичний план (заголовок)
Завдання: відпрацювати навички, виконати мисленнєві операції
Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» icon«Верховинець із серцем соборника» (120-річчя від дня народження В. Гренджі-Донського)
Був призваний в армію, І тяжко поранений на фронтах Першої світової війни, лікувався у Будапешті, знов воював І як офіцер брав участь...
Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» iconТестові завдання із світової літератури 8 клас для використання у середовищі Net місто
Пропоновані тести допоможуть вчителеві здійснити ефективний контроль над рівнем засвоєння учнями навчального матеріалу, а учневі-зорієнтуватися...
Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» iconКонспект лекцій Зміст Вступ 7 Тема Передумови формування культури українського народу. Трипільська культура 8
Україно-більшовицька війна. Брест-Литовський мирний договір та його значення для України 94
Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» iconЛіна Костенко Баба Віхола
Тема: І знов засипле все зима. Ліна Костенко «Баба Віхола», «Пряля», «Соловейко застудився»
Vk com/unr 6te net І знов «мирний план» icon«В байках і ліриці живе його душа»
Глібова, що принесла йому популярність. За мовностилістичними характеристиками байкарський І загалом поетичний доробок Глібов стоїть...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка