Всеукраїнська професійна бухгалтерська газетаДата конвертації25.08.2017
Розмір444 b.


  • Всеукраїнська професійна

  • бухгалтерська газета


Про літературний журнал «Дніпро»

  • Журнал «Дніпро» — найвідоміший та найавторитетніший літературний журнал в Україні. Виходить українською мовою з 1927 року, має багату історію. Саме цей журнал визнав і благословив на творчість Олександра Довженка, Василя Симоненка, Ліну Костенко, Івана Драча, Василя Стуса, Евгена Гуцало, Григорія Тютюнника та інших талановитих співвітчизників.

  • Журнал «Дніпро» і сьогодні відкриває нові імена в українській літературі, публікує сучасні твори наших письменників, поетів, драматургів, популяризує вітчизняну літературу, виховує у громадян почуття гордості та любові до нашої країни.

  • Крім сучасної літератури, на сторінках журналу “Дніпро” завжди можна знайти кращі зразки української класики та світового письменства.Мова видання: українська Наклад: 7000 примірників Періодичність: 1 раз на місяць Кількість шпальт: 176 Розповсюдження: по всій території України Формат: 170х250 Колірність: ч/б – внутрішні сторінки, колір – обкладинка.

  • Читачі журналу – це, насамперед, високоінтелектуальні, соціально активні люди 20-40 років із середнім і високим рівнем достатку – українські сім’ї, що цікавляться літературою та культурою нашої держави. Також це професіональні литературні критики й аматори – представники творчої інтелігенції України. Журнал «Дніпро» читають у всіх літературних спільнотах України (поетичних клубах, літературних спілках), школах, ВНЗ та інших навчальних закладах (викладачі української мови та літератури).Портрет цільової аудиторії журналу “Дніпро”

  • Стать

  • Більшість примірників журналу “Дніпро” розповсюджується за передплатою. Тому Ваша реклама гарантовано потрапить до читачів.Переваги розміщення реклами в літературному журналі “ДНІПРО”Розцінки на рекламу в літературному журналі “Дніпро”Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconКонкурсу «Я люблю читати». Організатори газета «Високий Замок та го «Форум видавців»
Організатори – газета «Високий Замок та го «Форум видавців». На стенді №121а, 1 поверх
Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconУ жовтні 2018 року м. Дніпро зміс т
Організація та управління підприємствами зв’язку, транспорту, торгівлі, поліграфії. Бухгалтерська справа, рахівництво. Паблік рилейшнз....
Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconБюлетень нових надходжень літератури у березні 2018 року м. Дніпро зміс т
Організація та управління підприємствами зв’язку, транспорту, торгівлі, поліграфії. Бухгалтерська справа, рахівництво. Паблік рилейшнз....
Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconМетодичні вказівки до виконання самостійної роботи для студентів напряму підготовки 010104 «Професійна освіта»
Методичні вказівки до виконання самостійної роботи для студентів напряму підготовки 010104 «Професійна освіта» денної та заочної...
Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconВсеукраїнська учнівська олімпіад

Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconГазета Дитячої шкільної країни Папужинського нвк І-ІІ ст Лютий березень 2015 р. У номері: «Наші свята»
Газета Дитячої шкільної країни Папужинського нвк І-ІІ ст Лютий березень 2015 р
Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconVіі всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconЄвропейська комісія спільних проектів темпус 1V
Професійна галузь: 070801 Екологія та охорона навколишнього середовища. Спеціальність «Агроекологія»
Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconЛілія Сушенцева, доктор педагогічних наук
Професійна мобільність педагога як умова його конкурентоздатності на сучасному ринку освітніх послуг
Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета iconВсеукраїнська науково-практична конференція
Вимірності фазового простору на прикладі математичної моделі хімічного реактора 30


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка