Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. КнигаСкачати 285,41 Kb.
Дата конвертації26.04.2017
Розмір285,41 Kb.
ТипКнига

Природничі науки.
22.1c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\a.jpg

П 27

Перельман, Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2016. – 176 с.: іл.

Книга містить понад сотню різноманітних математичних задач і головоломок, для розв’язання яких читачеві достатньо знайомства з елементарною арифметикою і початковою геометрією. Завдання подано переважно у вигляді захоплюючих розповідей.22.3c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\s.jpg

П 27

Перельман, Я. І. Цікава фізика [Текст]: у 2-х книгах. Кн. 1, 2 / Я. І. Перельман. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2016. – 496 с.: іл..

У це видання ввійшли дві книги, об’єднані не лише спільною темою, але й ідеєю автора розбудити у читача «діяльність наукової уяви, привчити мислити в дусі фізики». Властивості рідин і газів. Звук і слух. Зір одним і двома очима. Промені світла. Теплові явища та багато цікавого ви знайдете у цій книзі.


Технічні науки.

36.9(4УКР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\t.jpg

Л 57

Лильо, І. М. Львівська кухня [Текст] / І. М. Лильо; худож.-оформ. А. А. Бейгер. – Харків: ФАКТ, 2016. – 256 с.: іл.

Львівська кухня – як складова частина галицької – це дивна суміш української, польської, єврейської, вірменської традицій, яку педантичні австрійці приправили ароматами Середземномор’я , впорядкували та класифікували, ось тому ця кухня неповторна. Але попри свою витонченість, львівська кухня і далі намагається опиратись на місцеві продукти, традиції та історичну пам'ять.


37.2c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\u.jpg

Ч – 90

Чумарна, М. І. Вишивання долі [Текст]: символіка і техніка шитва / М. І. Чумарна; худож.- оформ., макет В. Чипурко. – Львів: Апріорі, 2015. – 88 с.: іл.
Техніки шитва розроблено і систематизовано майстринею художньої вишивки Вірою Чипурко. Книга для всіх, хто хоче навчитись мистецтву вишивання.

Історія. Етнографія.
63.3(4УКР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\2.jpg

Б 28

Батій, Я. Андрей Шептицький [Текст] / Я. Батій. – Харків: Фоліо, 2016. – 120 с.
Праведник віри – таким знають митрополита Шептицького (1865-1944) в усьому світі. Під час Другої світової війни він власними зусиллями врятував сотні єврейських родин від неминучої смерті. У 36-річному віці він очолив Українську греко-католицьку церкву і був її очільником до кінця свого життя. Його вчинками завжди керували любов та правда, і, мабуть, саме тому Андрей Шептицький здобув загальну повагу.
63.3(4УКР) c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\o.jpg

Б 87

«Братня» навала [Текст]: Війни Росії проти України ХІІ – ХХІ ст. / В. Брехуненко, В. Ковальчук, М. Ковальчук, В. Корнієнко. – К.: ПАТ «Віпол», 2016. – 248 с.
У книзі розглядаються численні російсько-українські війни включно з війною українців за незалежність, яка почалася із вторгнення російських окупантів в Україну в лютому 2014 року. Простежено, що коріння цих війн сягають ХІІ ст. Для всіх, хто цікавиться історією українсько-російських відносин та історією України загалом – ця книга.
К 63.3(4УКР)6 c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0035.jpg

Д 70

Достал, Я. Європейське коріння [Текст]: путівник-довідник / Я. Достал; переклад, упоряд. та допов. Ю. Фатули. – Ужгород: Карпати, 2016. – 328 с.: іл.
Як наголошує автор вступного слова В. Фенич, нині, коли Україна вкотре декларує курс на Захід та його цінності, Закарпаття, зі своїм тисячолітнім європейським корінням у складі Угорщини, Австро-Угорщини, Чехословаччини міжвоєнного часу, має всі шанси повернути свою європейську спадщину. Довідник також містить «Алфавітний покажчик сучасних назв населених пунктів Закарпатської області» та «Алфавітний покажчик історичних (чеських та угорських) назв населених пунктів Закарпатської області».
63.3(4УКР)6 c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0036.jpg

М 67

Митрофаненко, Ю. Українська отаманщина 1918-1919 років [Текст]: науково-популярне видання / Ю. Митрофаненко. – Вид. 3-тє, випр. і допов. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2016. – 240 с.

На основі значної кількості архівних документів уперше в українській історіографії подано бачення цього революційного феномену на теренах України, відносини лідерів УНР з військовими ватажками – отаманами.63.3(4УКР)4 c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\e.jpg

М 70

Мицик, Ю. Чигирин – гетьманська столиця [Текст] / о. Юрій Мицик. – 2-ге вид. – К.: ТОВ Вид-во «Кліо», 2016. – 392 с.

Видання є першим узагальнюючим дослідженням з історії гетьманської столиці – Чигирина, з яким пов’язані часи Національно-визвольної війни українського народу 1648-1658 рр., часи гайдамацького руху.


К 63.3

М 77c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0011.jpg

Моняк, І. Ставне – відлуння часу [Текст]: короткі нариси з історії села / І. Моняк. – Вид. 2-ге, допов. – Ужгород: ТДВ «Патент», 2016. – 216 с.: іл.

Ставне (Феньвешвелд) з угорської – Ялинова долина. Верховинське село, що розкинулось в Ужанській долині, де в ріку Уж впадає Лісківський потічок (нині Великоберезнянський район). Це друга спроба автора розповісти про історію села і його жителів. Ставне засновано в ХІV ст. Перша згадка про нього датується 1549 р.


63.3(4УКР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\p.jpg

П 14

Палій, О. 25 перемог України [Текст] / О. Палій. – 3-тє вид. – К.: К.І.С., 2016. – 120 с.
У книзі популярно викладені історичні події, пов’язані з Україною, які справили найбільший вплив на світову, європейську та українську історію. Перелічені в книзі факти визнані й підтверджені академічною наукою.
К63.362 c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7.jpg

П 17

Пап, С. Велика боротьба [Текст] / С. Пап; передм. акад. М. Мушинки. – Ужгород: Гражда, 2015. – 380 с.: іл.
У цьому виданні перед читачем постає широка панорама історії Закарпаття. «В 1939-1944 роках, – писав Степан Пап, – я на власні очі бачив і на власній шкірі зазнав фанатичний шовінізм мадярських фашистів, які з благословення Гітлера неймовірними тортурами придушували нашу боротьбу за свободу». Як виглядала ця ВЕЛИКА БОРОТЬБА і в чому вона полягала, читач довідається зі сторінок цієї книги.

63.3(4УКР)4 c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0016.jpg

П 42

Повернення в Царгород [Текст] /заг. ред. Л. Івшиної. – Вид. друге, стереотипне. – К.: Вид-во ТОВ «Українська прес-група», 2016. – 496 с.
Візантія й Давня Русь – Україна. Козацька Україна та Османська імперія…Теми й досі не цілком досліджені. Там, у Візантії – корені нашого християнства, культури Київської Русі. Там, у Османській імперії – витоки нашого козацького руху, наших драм, трагедій, перемог і здобутків. Це не лише минуле…
63.3(4УКР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\1.jpg

П 79

Проект Україна: Австрійська Галичина [Текст] / упоряд. та передм. М. Р. Литвина. – Харків: ЛА «Час читати», 2016. – 410 с.: іл.
Ця книга – діалог істориків, географів, письменників, публіцистів про час і простір австрійської Галичини від кінця ХVІІІ ст. до Першої світової війни, розпаду Дунайської монархії. У столиці Галичини з’явилась перша на українських землях газета, запущено дирижабль, залізничний потяг і трамвай, на базі дрогобицької нафти винайдено гасову лампу. Там з’явились перші українські партії, наукові товариства, студентські об’єднання, бальнеологічні курорти, футбольні та хокейні команди. Така подорож дозволить краще зрозуміти величну історію не лише цього краю, а й всієї України.

К 63.3c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0015.jpg

Ц 75

Цмур, Ю. Сім чудес Ворочова [Текст]: історико-краєзнавчий нарис / Ю. Цмур. – Ужгород: Карпати, 2015. – 96 с.: іл.
У нарисі автор розповідає про історію та сьогодення, унікальну природу, сім чудес Ворочова – загадкове Синє озеро, Ведмежу гору, Криницю над ведмедями, Плішку, Малі полонини, Золоту студню, Ворочовські скелі, які стали відомими усьому світу завдяки таланту народного художника СРСР Йосипа Бокшая, також про цілющу флору і фауну, про лісові, водні багатства, чарівну гірську місцевість.
К 63.5c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0021.jpg

З – 32

Заплетал, Ф. Міста і села Закарпаття [Текст]: [Образотворчий матеріал]: фотоальбом / Ф. Заплетал; упоряд. М. Сирохман. – Ужгород: Вид-во Олександри Гаркуші, 2016. – 176 с.: іл.
В альбомі представлено повну збірку світлин Флоріана Заплетала, зроблених чеським дослідником у 1919-1925 рр., коли край входив до складу Чехословаччини. У книзі крім фото дерев’яних церков є світлини міст і сіл, замків, мурованих церков, сільських хат, господарських споруд – все етнографічне багатство старого Закарпаття, яке нині майже повністю втрачено.

Політологія.
66.011c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\i.jpg

М 15

Макіавеллі, Н. Державотворець [Текст] / Н. Макіавеллі; пер. В. Балог. – К.: Арій, 2015. – 224 с. – (Антологія мудрості).
Це збірник правил успішної політичної діяльності, створений з історичного та практичного досвіду існування людської природи. Іноді навіть здається, що методи, про які пише Макіавеллі, ніби взяті з сучасного політичного життя України та сусідніх країн, незважаючи на те, що твір написаний у 1513р. , а опублікований у 1531 р.
К 66.7c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0020.jpg

Х 22

Харута, Ф. Г. Громадська ініціатива у вимірах та реаліях часу [Текст] / Ф. Г. Харута. – К.: ТОВ «Лотос Київ», 2016. – 112 с. : іл.
У книзі автор подає досвід своєї роботи, висловлює думки і пропозиції щодо важливості громадської ініціативи, піднесення її ролі у вимірах і реаліях теперішнього часу. З молодих літ і дотепер Федір Харута тісно співпрацює з громадськістю краю та громадськими організаціями. Він – один із ініціаторів створення Громадської ради при Закарпатській ОДА, був її очільником І і ІІ скликань.


Право. Юридичні науки.
67.9(4УКР)4c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0019.jpg

Т 56

Томенко, М. Україна: історія Конституції [Текст]: навчальний посіб.; схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах / М. Томенко. – К.: Генеза, 2015. – 144 с.
Книга присвячена висвітленню питань історії розвитку українського конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення. Вміщено аналіз документів, що характеризували суспільно-політичне життя українців, а також повні тексти «Пактів і конституцій…» Пилипа Орлика та Конституції незалежної України.
Фізична культура і спорт.
75.578c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0013.jpg

Ж 50

Желдак, Т. Історія чемпіонатів Європи з футболу [Текст]: / Т. Желдак; авториз. пер. з рос.– Харків: Фоліо, 2016. – 395 с.
Уявімо, що всього якихось 60 років тому не існувало такого поняття – «Чемпіонат Європи», а перші змагання були зустрінуті країнами негативно. Зараз Чемпіонат Європи став подією. У всіх першостей, що минули, своя історія. Це видання – не лише збірка довідкової інформації, а це ще і переживання, і невідомі факти, і згадки забитих голів, перемоги і поразки – це все футбол.
75.715(4УКР) c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0009.jpg

П 32

Пилат, В. Бойовий Гопак і основи захисту Вітчизни [Текст] / В. Пилат. – перероб. та допов. – К.: Вид-во «Україна», 2016. – 170 с.
Автор на підставі вивчення історичних друкованих джерел, аналізу матеріалів національного фольклору й стародавніх вірувань частково відродив і пристосував до сьогодення один із різновидів бойового вишколу лицарів України – Бойовий Гопак. Технічні елементи подані у такий спосіб, щоб кожен бажаючий міг самотужки вивчити базову техніку національного бойового мистецтва.
Засоби масової інформації.
76 c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\9.jpg

П 65

Почепцов, Г. Сучасні інформаційні війни [Текст] / Г. Почепцов. – 2-ге вид., допов. – К.: Вид. дім «Києво-Могилянська академія», 2016. – 504 с.
У книжці системно викладено історію виникнення і розвитку методології інформаційних воєн та розкрито різницю між американською, британською та російською моделями. Вперше вводиться поняття смислової війни, розглядається її роль в сучасному світі.

Мовознавство. Фольклор.
81.2(4УКР)я2 c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\y.jpg

Б 48

Береза, Т. Мова – не калька [Текст]: словник української мови / Т. Береза, І. Зубрицька, Ю. Зелений. – Львів: Апріорі, 2016. – 664 с.
Словник містить самобутні українські слова та вислови, поставлені на противагу звичному (буденному) словниковому запасу сучасних українців (Так кажуть… – А ми радимо так…). У Словнику опрацьовано понад 20 000 найбільш проблемних слів та висловів украй потрібних для збагачення мовної культури кожного українця.
К 82.3c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0018.jpg

О – 91

Офіцинський, Р. Народні перекази Закарпаття [Текст]: монографія / Р. Офіцинський; відп. ред. О. Реєнт. – Ужгород: Гражда, 2016. – 176 с.
Народні перекази слугують вагомим історичним джерелом, де відбито народну свідомість, світорозуміння, стереотипи, прагнення. Для шанувальників духовної та матеріальної культури України.
Художня література.

c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\8.jpg


84.5Кит

А 45

Алай. Коли курява спаде [Текст]: роман / Алай; пер. з кит. Н. А. Кірносової. – Харків: Фоліо, 2016. – 446 с. – (Карта світу).
Алай – сучасний китайський письменник тибетського походження. За його романом знято серіал у якому досліджується психологія влади, якою вона постає на грунті тибетського життя середини ХХ ст., до приходу в цей регіон Червоної армії Китаю і приєднання Тибету до КНР.
84.7ЧИЛ c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0025.jpg

А 56

Альєнде, І. Оповідки Еви Луни [Текст]: оповідання / І. Альєнде; з іспанської пер. С. Борщевський. – Львів: «Вид-во Аннети Антоненко», 2016. – 256 с.
Двадцять три оповідки – це історії кохання і зради, честі та безчестя, дружби й ворожнечі. Це історії різних людей, об’єднані багатою уявою та дотепністю.
84.4БІЛc:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0029.jpg

А 48

Алексієвич, С. Чорнобильська молитва: хроніка майбутнього [Текст]: роман / С. Алексієвич; пер. і післямова О. Забужко. – К.: КОМОРА, 2016. – 288 с.
Художньо-документальний роман говорить голосами «маленьких людей» про катастрофу, що зруйнувала мільйони життів. Роман створено на основі розлогих інтерв’ю з очевидцями та потерпілими: ліквідаторами та їхніми близькими, переселенцями, посадовцями.
84.4ПОЛ
В 55
c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\c.jpg

Вишневський, Я. Л. С@мотність у Мережі [Текст]: роман / Я. Л. Вишневський; пер. з пол.. О. Кравець. – К.: РІДНА МОВА, 2015. – 424 с.
Це історія віртуального кохання, що стала реальністю. Герої роману зустрічаються в інтернет-чатах і розповідають історії зі свого життя. Зустрінуться вони в Парижі, подолавши не одне випробування, але головним випробуванням для кохання стане сама зустріч…
84(4УКР)6 c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0026.jpg

В 67

Волков, О. Вовчий місяць [Текст]: роман: Нагороджений спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова – 2015» / О. Волков. – К.: Нора-Друк, 2016. – 464 с. – (Морок).
Не пов’язані, на перший погляд, між собою події стають основою карколомного сюжету, де головний герой змушений протистояти цілому світу. Проти нього корумпована система, готова в будь-який момент знищити непокірну людину…

84.7СПОc:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\h.jpg

В 79

Вотсон, Д. 39 ключів. На глибині. [Текст]: роман: Кн. 6. / Д. Вотсон. – Харків: Вид-во «Ранок», 2014. – 240 с.
На четвертому етапі змагання за 39 ключами 14-річна Емі та її молодший брат Ден вирушають слідами батьків до Австралії. І там Емі починає несподівано згадувати подробиці тієї ночі, що забрала життя їхніх батьків…
84.4ІРЛc:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\11.jpg

Г 54

Глінн, А. Кривава земля [Текст]: роман / А. Глінн; пер. з англ. В. К. Горбатька. – Харків: Фоліо, 2015. – 480 с. – (Карта світу).
Чи міг собі уявити молодий журналіст Д. Гілрой, до чого призведе його розслідування загибелі дівчини в авіакатастрофі три роки тому?.. Хто стоїть за катастрофою гелікоптера і кого насправді хотілися позбутися, видавши аварію за нещасний випадок?
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0028.jpg

Г 70

Горовий, Р. Ген воїна [Текст]: оповідання, повісті / Р. Горовий. – Львів: Кальварія, 2014. – 160 с.
Історія військового пілота у зоні АТО, чотири історії, кожна з яких захоплює вас живими, гострими й бурхливими відчуттями та трохи змінює вас і ваше життя.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\b.jpg

Г 94

Гуменюк, Б. Блокпост [Текст]: Вірші. Новели. Публіцистика / Б. Гуменюк. – К.: ВЦ «Академія», 2016. – 336 с.
Одкровення цієї книжки – пережита автором правда Майдану і війни. Так бачили, відчували і думали мільйони, але тільки він знайшов такі потрібні слова.
К 84c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\б.png

Д 71

Дочинець, М. Лис та інші детективні історії [Текст]: роман, оповідання / М. Дочинець. – Мукачево: Карпатська вежа, 2016, – 356 с.
Роман «Лис» – про чоловіка незвичайної долі, який шукає в провінції свої загублені сліди, а знаходить сенс життя, нові цінності й нове кохання. Інші детективні історії об’єднані одним головним героєм – слідчим Правиком, який шукаючи злочинні сліди, водночас шукає сенс життя, міру справедливості і милосердя.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\x.jpg

І – 19

Іваничук, Р. І. Євангеліє від Томи [Текст]: триптих повістей / Р. І. Іваничук. – К.: ДАК «Укрвидавполіграфія», 2016. – 320 с.
Герої повістей вирішують кожен по-своєму проблему добра і зла в душі людини, намагаються відповісти на вічне питання: що є істина? Це стосується і апостола Томи, що написав свою правду про Сина Божого; і Ренегата, який, зрадивши батьківщині, втратив не тільки ім’я, але й душу; і художника Савояра, який у Львові напередодні Другої світової війни створює картину «Тайна вечеря».
84.5(ЯПО)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\10.jpg

К 12

Кавабата, Я. Сплячі красуні. Давня столиця. Стугін гори [Текст] / Я. Кавабата; пер. з яп. І. П. Дзюба, М. С. Федоришина. – Харків: Фоліо, 2016. – 540 с. – (Б-ка нобелівських лауреатів).
У повісті «Спляча красуня» старий Егуці, керуючись бажанням повернутись у молодість і піддавшись спокусі,вчащає до будиночка «сплячих красунь», він наче воскресає на якийсь час, аж поки смерть одної з дівчат не повертає його на грішну землю. Роман «Давня столиця» – історія випадкової зустрічі двох дівчат-близнят, розлучених долею після народження. Сімейний роман «Стугін гори» – герой старий Сінго прагне збагнути себе і поведінку своїх дітей.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\k.jpg

К 20

Капранови, брати. Щоденник моєї секретарки[Текст] / Брати Капранови. – К.: Гамазин, 2016. – 400 с.
Він має все – дружину-телеведучу, красуню-коханку, бізнес, впливових друзів та партнерів. Він типовий представник «бомонду»… Але одного разу світ навкруги, раптом, починає руйнуватися – настає час великого бізнесового та політичного переділу, гаряче літо 2004…
84(5ІЗР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0003.jpg

К 36

Керет, Е. І раптом стукіт у двері [Текст]: оповідання / Е. Керет; пер. з англ. А. Бондара; худож.-оформ. Л. П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2016. – 186 с. – (Карта світу).
Етгар Керет – найпопулярніший письменник серед сучасної ізраїльської молоді. Герої його невеликих оповідань живуть одночасно у двох світах: реальному і фантасмагоричному. Їхня поведінка інколи здається абсурдною, але водночас вона цілком буденна. Письменник використовує перебільшення та фантастичні засоби для того, щоб розповісти про повсякденні, часом прозаїчні і банальні життєві ситуації.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0030.jpg

К 59

Кокотюха, А. Повний місяць [Текст]: роман. – 2-ге вид. / А. Кокотюха. – К.: Нора-Друк, 2015. – 368 с. – (Морок).
Осінь 1944 року. Поділля. Лінія фронту вже далеко, але спокою немає. У селищі Сатанів страх перед гестапо змінився боязню каральних операцій НКВС. Округу тероризують банди кримінальників та дезертирів. І це ще не все: кілька місяців по околицях узлісся знаходять тіла людей, загризених дикими тваринами…
84.7КАНc:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\g.jpg

К 66

Корман, Г. 39 ключів. Код імператора. [Текст]: роман: Кн. 8 / Г. Корман. – Харків: Вид-во «Ранок», 2014. – 240 с.

Таємничий Шаолінь, Заборонене місто і Великий Китайський мур – це арена, на якій розгортається новий етап гонитви за 39 ключами до всесвітньої могутності та нечуваної влади. У розпалі пошуків зникає Ден, а Емі і Неллі у розпачі…


84.7СПОc:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\f.jpg

Л 49

Леранжіс, П. 39 ключів. Гніздо гадюки. [Текст]: роман: Кн. 7 / П. Леранжіс. – Харків: Вид-во «Ранок», 2014. – 224 с.

Шалені перегони за 39 ключами набувають нових обертів. На 14-річну Емі та її молодшого брата Дена чекають нові випробування в Індонезії, де вони потерпають від виверження вулкана та страшної пожежі…84.4ФРАc:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\n.jpg

М 29

Мартен-Люган, А. Щасливі люди читають книжки і пють каву [Текст]: роман / А. Мартен-Люган; пер. з фр. Л. Кононовича. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2016. – 160 с.

Сумна і красива історія жінки, яка після загибелі чоловіка і доньки втрачає сенс існування. Головна героїня заново вчиться жити, кохати, відчувати. Книга про життя поділене на «до» і «після», про самотність, надію, любов і віру в себе.К 84

М 31c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\2017_02_13\7_0001.jpg

Масляник, О. Каміння на всіх [Текст]: новели, оповідання / О. Масляник. – Львів: Вид-во «Астролябія», 2009. – 208 с.

У книзі – характерні головні персонажі, сформовані особистості з глибокими внутрішніми емоціями, переживаннями, власними світовідчуттям. Вчаровує соковита мова, психологізм та ліризм прози.


84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0024.jpg

М 33

Матіос, М. Приватний щоденник. Майдан. Війна… [Текст] / М. Матіос. – Львів: ЛА «Піраміда», 2015. – 356 с.
Найочікуваніша книжка української письменниці «загартовує правдою» про ексклюзивні події Майдану та триваючої війни, учасником чи свідком яких вона була. Це свого роду хроніка, , що починається кінця 2013-го і до середини 2015-го року.
К 84c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0010.jpg

М 90

Мулеса, В. Листова повінь [Текст]: історичні поеми. Пєса / В. Мулеса; передм. М. Нейметі. – Ужгород: ТДВ «Патент», 2016. – 104 с.
Історична карта Закарпаття має ще багато білих плям. Легендарні й історичні постаті тісно переплелися між собою. Князь Лаборець ніби простягає меч Івану Беці, а той, підхопивши його, січе голови псоглавців, що вкотре хотять загарбати народ Карпат. Але тут звучить чарівна пісня-колядка, і народ продовжує жити, колядувати й народжувати дітей. Саме про це розповідає читачу нова збірка автора.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0002.jpg

П 32

Пилипенко, Ю. О. Руденька [Текст] / Ю. О. Пилипенко; пер. з рос. В. М. Верховня; худож.-оформ. О. М. Іванова. – Харків: Фоліо, 2016. – 218 с.
Десять років тому українські лікарі винесли Юлі вирок: до свого вісімнадцятиліття вона помре. Ця книга – своєрідний щоденник-сповідь, де кожен рядок – не уява авторки, а події із її життя. З дивовижною відвертістю і оптимізмом Юля розповідає, як заново вчилась любити життя. Ця книга – ще й історія кохання.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\6.jpg

П 36

Пишнюк, Т. Божа вивірка [Текст]: роман-молитва / Т. Пишнюк. – Чернівці: Букрек, 2016. – 232 с.
Цей роман – своєрідний екскурс в ХІ ст. і заразом молитва за майбутнє сьогоднішньої України. Головна героїня роману Едігна – внучка Ярослава Мудрого, донька Анни Ярославівни. Дослідники припускають, що молоду дівчину ладні видати заміж за нелюба, щоб влаштувати державні справи. Але вона не бажала такої долі і втекла з Парижа.

84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\d.jpg

П 52

Положій, Є. Іловайськ [Текст]: Розповіді про справжніх людей / Є. Положій. – Харків: Фоліо, 2016. – 384 с.
Книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат, батальйонів тер оборони, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 р. в «Іловайському котлі», що став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході. Автор почув історії близько сотні бійців Іловайської трагедії. Книга побудована на реальних подіях.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\z.jpg

П 60

Портяк, В. Охоронителі діви [Текст] / В. Портяк. – Брустурів: ТОВ «Дискурсус», 2016. – 192 с.
Більшість із новел у книзі присвячені темі УПА, яку автор гостро пережив, зважаючи на родинні обставини. Кіносценарій «Довбуш» розповідає історію народного месника та його побратимів-опришків.
К84c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0012.jpg

С 30

Семйон, Г. Життєві грані [Текст] / Г. Семйон. – Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД, 2015. – 104 с.
Ганна Семйон (Стегура), родом із с. Туря-Ремета, до своєї книги йшла довго. Спочатку треба було боротись за життя, потім криза, потім опинилась далеко від рідних. І щоб зменшити цю відстань вона почала писати, поетеса повернулась до віршування знову. І ці поезії стали її справжнім домом. Часто в них вмикається світло, а буває, що авторка ховається за своїми віршами від усього, що втомлює душу.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0004.jpg

С 30

Семенченко, М. Катастрофа і тріумф [Текст]: Історії українських Героїв / М. Семенченко; за заг. ред. Л. Івшиної. – вид. 2-ге, перероб. – 2015 року. – К.: Вид-во ТОВ «Українська прес-група», 2016. – 296 с.
Книга розповідає про тих, хто пішов боронити нашу землю та зберегти єдність країни. Тих, хто загинув, і тих, хто вижив, пройшов, пережив. За час війни на сході газета «День» зібрала і опублікувала історії, яких вистачило б на кілька томів. Тут ви можете прочитати знакові історії про знакові події цієї неоголошеної війни на Донбасі.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0027.jpg

С 45

Скрябін, К. Проза [Текст] / К. Скрябін; худож.-оформ. Л. П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2016. – 378 с.
До цього видання включено усі прозові твори Кузьми Скрябіна (Андрій Кузьменко), в яких якнайкраще розкрився його оригінальний, приправлений гумором письменницький талант. «Коли не знаєш з чого почати, то закрадається думка: чи варто починати взагалі…» – Кузьма Скрябін.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\4.jpg

С 51

Смоленчук, М. Смутна доба [Текст]: історичний роман / М. Смоленчук. – Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2016. – 448 с.
В основу роману покладені події української історії кінця ХVІ – поч. ХVІІ століть в період протистояння політичних еліт Московського царства та Речі посполитої. Автор демонструє шлях становлення українського суспільства в епоху середньовіччя, особливості протистояння християнських концесій, роль Запорізького козацтва, побут і соціальні відносини різних культур…
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0008.jpg

С 79

Стеценко, С. Війни художників [Текст]: роман / С. Стеценко; худож.-оформ. Л. П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2016. – 559 с.

Роман оснований на реальних фактах біографії відомого українського художника і розвідника-нелегала Миколи Глущенка й відображає події 1940 року. Серед дійових осіб як і реальні – Йосип Сталін, Адольф Гітлер, Вінстон Черчилль, так і вигадані герої. І ось кращий пейзажист Європи (на думку фюрера) вирушає із завданням до Берліна, звідки, за планами НКВС, він не повинен повернутися живим. Тим більше його дружина впала в око народному комісарові Лаврентію Берії. Гестапо теж здогадується про місію агента Художника і на нього починається велике полювання.


84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0005.jpg

Т 59

Торба, В. Я – свідок [Текст]: записки з окупованого Луганська / В. Торба; заг. ред. Л. Івшиної. – вид. 2-ге, перероб. – К.: Вид-во ТОВ «Українська прес-група», 2016. – 384 с.
У цій книжці зібрано спогади, фрагменти щоденника та статей з газети «День», які із окупації для автора стали вікном в Україну. Інколи без світла, інколи без надії на звільнення, інколи без можливості повідомити про себе з тенет заблокованого міста, яке перетворилось на пастку. Та він був переконаний, що читачі в Києві чи Одесі, Харкові чи Львові мають зсередини бачити, як Зло розпинає схід нашої країни.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0023.jpg

Т 76

Трофимович, В. М. Любов на лінії вогню [Текст] / В. Трофимович; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків: Фоліо, 2016. – 153 с.: фото.
Він і Вона. Їхнім стосункам не завадить ніщо і ніколи. У збірці, образ чарівної дівчини зі сталевим характером бійця, сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття. Почуття на лінії вогню, які увібрали і високу любов, і зраду, і розпач, і тугу за загиблим щастям.

84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\3.jpg

У – 51

Ульяненко, О. Вогненне око [Текст]: роман / О. Ульяненко. – Харків: Бібколектор, 2016. – 316 с.
У романі зображено цинічний і жорстокий абсурд української дійсності 90-х р. минулого століття. Це твір про злочин і безкарність, в якому із жахливими подробицями змальована «нечистота та розклад людського буття».
К 84c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\2017_02_13\7_0002.jpg

Ф 32

Федака, С. Валет Валентина Другета [Текст]: історико-пригодницький роман / С. Федака. – Ужгород: Поліграфцентр «Ліра», 2010. – 220 с.
Загадкове вбивство графського дворецького біля мурів Ужгородського замку і одночасна поява в Ужгороді колоритного волоцюги Івана Ходини стають зв’язкою авантюрних подій, в ході яких Іван змушений розслідувати убивство.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0031.jpg

Ч – 42

Чемерис, В. Л. Амазонка. Київ – Соловки [Текст] / В. Чемерис. – Харків: ЛА «Час читати», 2016. – 507 с.
Що спонукало Олену Телігу, героїню повісті «Амазонка», вишукану красуню-аристократку, поетесу, ступити на шлях боротьби за визволення Батьківщини? Письменник зображує жінку, яка вміє і страждати, і радіти, а коли перед нею ворог – стає хороброю і незламною. Такою Олена зустріла свою смерть у Бабиному Яру, де її розстріляли фашисти. Про трагічну долю чотирьох поетів: Крушельницьких – батька Антона й сина Івана, Вороних батька Миколу і Сина Марка, про їх загибель під час сталінського «Великого терору» 1930-х років читач дізнається із роману «Київ – Соловки».
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0007.jpg

Ч – 42

Чемерис, В. Л. Анна Київська [Текст]: роман / В. Л. Чемерис; худож.-оформ. Л. П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2016. – 220 с.
Роман присвячений доньці Ярослава Мудрого, красуні Анні, першій королеві Франції. Смілива, розумна та освічена королева поступово стає співправителькою Генріха, й значною мірою змінила хід французької історії.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0032.jpg

Ч – 42

Чемерис, В. Л. Марина – цариця московська [Текст]: історичний роман / В. Л. Чемерис; худож.-оформ. О. М. Іванова. – К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2016. – 699 с.
Марина Мнішек, польська графиня, вісімнадцятирічна дочка воєводи з українського Самбора з Карпат, волею випадку стала царицею й жінкою двох царів в лихі часи смути на Русі.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0033.jpg

Ч – 42

Чемерис, В. Л. Рогнеда [Текст]: роман / В. Л. Чемерис; худож.-оформ. Л. П. Вировець. – Харків: Орбіта, 2016. – 283 с.
Роман-сказання про вродливу та гордовиту полоцьку княжну, яка опинилася в потоці бурхливих подій між двох рідних братів Ярополка і Володимира Святославичів.
84.4ВЕЛc:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\а.png

Ч – 51

Честертон, Г. К. Смиренність отця Брауна [Текст] / Г. К. Честертон; пер. з англ. А. Пехника та О. Шалати. – К.: Знання, 2015. – 272 с. – (Englich Librari).
Оповідання про отця Брауна посідають почесне місце серед творів детективного жанру. Головний герой твору – священник, який прагне не просто розкрити злочин і засудити злочинця, але й навернути його до праведного життя. Книга насичена англійським гумором і дуже цікава.
84(4УКР)6c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\j.jpg

Ч – 92

Чупа, О. А. Акваріум [Текст]: роман-антиутопія / О. А. Чупа; передм.Р. А. Семкова. – Харків: Віват, 2015. – 144 с. – (Вітражі).
«Акваріум» – то справжній шок навіть для найвибагливішого читача… «Ці раби, яких я виховав, ніколи вже не зможуть стати людьми», – свідчить передсмертна записка власника акваріума. Щоправда це не такий акваріум до якого ми звикли. В акваріумі головного героя мешкають… дорослі люди, зменшені в десятки разів за допомогою медичного препарату….
Мистецтво.
К 85.14c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0022.jpg

З – 18

Закарпатський обласний художній музей імені Йосипа Бокшая. 70 років [Текст]: альбом / упоряд. Ф. П. Ерфан та ін.; за заг. ред. В. П. Ерфана. – Ужгород: ТДВ «Патент», 2016. – 224 с.: іл.
Коротко викладено історію формування музейної колекції, шлях становлення музею та специфіку зібраного матеріалу.
85.1(4УКР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0006.jpg

М 19

Малина, В. В. Народне мистецтво Півдня України. Кінець ХІХ – початок ХХ ст. [Текст]: на матеріалах Миколаївської, Одеської, Херсонської областей / В. В. Малина. – Миколаїв: Артіль «Художній крам», 2016. – 448 с.: іл.
Книга присвячена маловивченій галузі української культури – народному мистецтву Півдня України. Автор висвітлив роль регіональних традицій у збереженні й розвитку загальнонародної спадщини України.

85.12(4УКР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0017.jpg

М 19

Малина, В. В. Камяні хрести в Україні ХVІІІ – ХХ ст. [Текст]: Онтологія. Типологія. Символіка. Функція / В. В. Малина. – Миколаїв: Артіль «Художній крам», 2009. – 864 с.: іл.
У книзі успішно реалізована спроба вивести стихійні води релігійної віри і спрямувати їх до повнокровного людського життя. Органічно поєднати художню естетику, сучасну культуру з класичною філософією, християнським богослов’ям, етнічною фольклористикою.
К 85.14.3c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\7_0034.jpg

Ш 79

Шостак, В. Тисячолітнє дерево. Народні музичні інструменти Закарпаття]: музичні традиції і сучасність [Текст] / В. Шостак; післяслово І. Мацієвського. – Ужгород: Карпати, 2016. – 208 с.: іл..
На сторінках даного видання читач знайде унікальні факти про єдність слова і музики у фольклорі Закарпаття, про типи закарпатських народних інструментальних ансамблів, про їх роль у місцевих традиційних обрядах русинів-українців, угорців, румунів.

Релігієзнавство.
86.37(4УКР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\q.jpg

С 79

Степовик, Д. В. Церква і українське суспільство у ХІХ столітті [Текст]: (Боротьба українських християн за свою самобутність у ХІХ ст.): нове видання / Д. В. Степовик. – К.: Дніпро, 2016. – 136 с.: іл.
У книзі висвітлюється: стан і статус православ’я, греко-католицизму, римо-католицизму, протестантизму в Україні, їх відношення до української національної духовності і культури. Незважаючи на постійний тиск чужинців, український народ зберіг істотні риси церковної культури, рідну мову богослужінь, обрядовість, традиційне відзначення свят.
86.41(4УКР)c:\documents and settings\бiблiотека\рабочий стол\книги нові\нові книги\12.jpg

С 78

Стафійчук, О. Книга порад карпатського мольфара [Текст] / О. Стафійчук. – К.: Саміт-Книга, 2014. – 200 с.
Цю книгу присвячено українській магії. У ній розповідається про унікальне явище в культурі народів Західної України – мольфарство, його історію та сьогодення. Автор ділиться з читачами рідкісними способами, ритуалами, таємними словами, котрими володіє сам і які використовує у своїй практиці.


Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Зарубіжна література
2015 -> Тест №1 микола вороний. Олександр олесь. Павло тичина. Максим рильський. Богдан ігор антонич. Володимир сосюра
2015 -> Озповідає про своє життя Рим 1996 Генеральний Дім Дочок Милосердя Каносіянок Via Stazione Ottavia, 70 00135 Roma Назва оригіналу
2015 -> Ю. О. Матвієнко, С. В. Матвієнко еміль крепелін. До 160-річчя з дня народження
2015 -> FHI-25.docx [александър абт биография фигурист]
2015 -> Навчальний посібник За загальною редакцією ректора Національної академії Служби безпеки України
2015 -> Програма всеукраїнської наукової конференції " історія степової україни XVII хх століття"


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconМетодичні рекомендації щодо вивчення математики у класах подано в Інформаційних збірниках мон №13-14 2005-2009 р р., у журналі «Математика в школі»
Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальні програми для профільного навчання. Програми факультативів, спецкурсів,...
Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconМетодичні рекомендації щодо вивчення математики у 5-х 7-х класах подано в Інформаційних збірниках мон №13-14 2005, 2006, 2007 р р., у журналі «Математика в школі»
Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальні програми для профільного навчання. Програми факультативів, спецкурсів,...
Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconШановні користувачі бібліотеки та колеги! Бюлетень «Увага! Нова книга»
...
Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconРік 1840 Жива Душа поетова святая, Жива в святих своїх речах, І ми, читая, оживаєм І чуєм Бога в небесах
...
Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconМатематика. Алгебра. Геометрія. Фізика Вчитель Коваль Л. П. Математика 6 клас
Опрацювати параграф; розв’язати №2; ст
Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconБюлетень нових надходжень Випуск 2 (33) смт Слобожанське 2017 Шановні користувачі бібліотеки та колеги! Бюлетень «Увага! Нова книга»
...
Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconВидавнича діяльність державної та
Видавнича діяльність державної та обласних бібліотек України для юнацтва (молоді) : бібліогр покажч. – Вип. 12 / [уклад. Н. Гуцул,...
Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconПаспорт секції за фаховим напрямом «Математика» Наукової ради мон секція «Математика»
Групові, диференціально-геометричні та алгебраїчні методи в задачах теорії диференціальних рівнянь та математичної фізики
Я. І. Жива математика [Текст]: математичні розповіді та головоломки / Я. І. Перельман. К.: Видавнича група км-букс, 2016. 176 с.: іл. Книга iconВідділення математика Секція Математика
Математику та літературу іноді ставлять на протилежних полюсах людського знання. Проте мости між літературою й точними науками ніколи...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка