Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/7
Дата конвертації15.03.2018
Розмір0,93 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7


ЗАСІДАННЯ ДЕВ‘ЯТНАДЦЯТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

21 березня 2007 року, 10.00 година

Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради України

МАРТИНЮК А.І.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, представники засобів масової інформації, запрошені! Прошу колег підготуватися до реєстрації. Ввімкніть, будь ласка, систему „Рада”, реєструємось.

10:01:39


У сесійній залі зареєстровано 274 народних депутата. Ранкове засідання Верховної Ради оголошую відкритим.

Давайте, шановні колеги, привітаємо з сьогоднішнім іменинником. Павлу Івановичу Жебрівському виповнилося 45 років. І Вадим Васильович Колісніченко народився сьогодні. Щиро вітаємо їх. (О п л е с к и)

Відповідно до статті 25 Регламенту, у середу ми маємо 30 хвилин для виступів народних депутатів з внесенням пропозицій, оголошення заяв, повідомлень. Прошу здійснити запис тих, хто бажає взяти участь у цьому дійстві.

Так, будь ласка, 30 хвилин. Партія регіонів, Солтус.

Кисельов? Зараз я подивлюся, хто вам передає ще? Солтус і ще хто? А ви які записані? 14-ий у нас не попадає. Рижук віддає вам? Солтус і хто ще передає? Рижук передає вам? Буде виступати. Так, значить, будь ласка, 3 хвилини. Там Слободянюк, Руднік, Корсаков – хто передає?

Шановні колеги, давайте не торгуйте! Солтус є? Кому передає? Рудніку? Будь ласка.

Кисельов, будь ласка. Кисельов, ідіть на трибуну. Як не було порядку, так і немає. Кому ви….

Я надаю слово Солтусу! Кому Солтус передає? Кисельов, ідіть на трибуну тоді! Шість хвилин йому. І Руднік передає.


10:04:10

КИСЕЛЬОВ В.О. Дякую.

Шановні співвітчизники, шановні колеги! Група народних депутатів України – Баранівський, Забарський, Кисельов, Кравченко та Мармазов, - звертаються з цим листом до Генерального прокурора України і просять апарат Верховної Ради оформити цього листа як депутатське звернення.

Шановний Олександре Івановичу, членами Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки ситуації з забезпеченням природним газом українських споживачів, розрахунками за поставлений природний газ та можливими порушеннями діючого законодавства на енергетичному ринку отримано документи, з яких стало відомо про те, що 31 січня 2004 року ухвалою слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Горбатюка припинена кримінальна справа щодо звинувачення Сивульського Миколи Івановича. Справа припинена у зв’язку з недоведенням його провини у скоєнні злочину.

Однією з підстав для порушення кримінальної справи були акти проведених перевірок Українського газоресурсного консорціуму і акціонерного товариства „Промислово-фінансова корпорація „Єдині енергетичні системи України”. З окремих питань у 1997 році складені акти КРУ по Києву і Головного управління КРУ України.

Під час перевірки КРУ встановило, що консорціум, очолюваний Сивульським, відповідно до договору комісії отримав на реалізацію споживачами від Державного підприємства „Укргазпром” у першому півріччі 1997 року від Державного підприємства „Укргазпром” три мільярди 161 мільйон 51 тисячу кубів газу на суму 469 мільйонів 704 тисячі 264 гривні.

Консорціум уклав договори щодо переуступки кредиторських вимог з промислово-фінансовою корпорацією ЄЕСУ, по яких переуступив права на отримання від споживачів грошових платежів за газ, що належать „Укргазпрому”. Такий договір згідно з законом може бути укладений лише за участю власника природного газу „Укргазпрому”.

Заручившись „вказівками” (в лапках) „Укргазпрому”, консорціум дав команду споживачам направляти платежі за наданий газ на користь ЄЕСУ. Згідно акту КРУ „Укргазпром” отримав від консорціуму 100 мільйонів гривень по взаємозаліку, 8 мільйонів гривень - векселям і, фактично, державне підприємство „Укргазпром” отримало 109 мільйонів 481 тисяча гривень за поставлений газ на суму 469 мільйонів. Вартість переданого, але несплаченого газу складає 360 мільйонів 222 тисячі 446 гривень.

При цьому, очолюючи консорціум, Сивульський одночасно очолював Київський філіал ЄЕСУ, який також був учасником консорціуму, з часткою більше 80 відсотків. Вказані обставини однозначно свідчать про те. що Сивульський, зловживаючи служебним становищем, діяв на користь ЄЕСУ. Кримінальна справа по факту розкрадання була порушена лише по відношенню до Сивульського, відносно посадовців і співучасників Сивульського, о отримали дохід від вказаних фінансових операцій, слідство висновків не зробило.

Кримінальна справа припинена у зв’язку із недоведенням провини Сивульського, оскільки слідство не встановило, що викрадені із державного підприємства гроші, Сивульський привласнював особисто собі.

Крім того, він підписував договори і інші документи, сприяючи розкраданню і керуючись не особистим злочинним наміром, а виключно рішенням зборів учасників консорціуму.

Такий висновок слідства свідчить лише про те, що розкрадання грошових коштів державного підприємства здійснювалося групою осіб, а не одним Сивульським. Наявні факти провини Сивульського слідство виправдовує тим, що він будучи відповідальним керівником консорціуму, не знав, в лапках, що працівники підпорядкованого йому підприємства подавали йому а підпис документи, які не відповідають вимогам закону.

Припинивши кримінальну справу проти Сивульського, слідство не встановило осіб винних у скоєні злочину. Відповідно до статті 12 і 49-ої Кримінального кодексу України строк давності притягнення до відповідальності по статтям 191 і 361 не сплинув.

На підставі викладеного, керуючись інтересами держави, просимо розглянути матеріали кримінальної справи, відмінити ухвалу слідчого з особливо важливих справ – Горбатюка і відновити розслідування вказаної кримінальної справи з метою встановлення осіб винних у скоєнні злочину та відшкодування збитків, заподіяних державі.

І на кінець, невмотивоване закриття цієї кримінальної справи, внаслідок чого до державної скарбниці не повернуто сотні мільйонів гривень. Відсутність результату з розслідування обставин, які мають дати відповідь суспільству, що ж сталося у 2004 році з кандидатом у Президенти Ющенком напередодні голосування. Непритягнення до відповідальності народних депутатів тільки через те, що вони депутати від опозиції, які увірвалися, як бандити, до електрощитової і буквально викинули відтіля чергових операторів, а потім вивели з ладу систему голосування і відключили подачу електроенергії у приміщенні вищого законодавчого органу держави, говорить про те, що у рамках парламентського контролю ми зобов’язані спитати, в тому числі і з Генпрокуратури, чому вони не реагують на порушення закону. Спитати, незважаючи на те, що ті, кого я щойно назвав, почнуть верещати, що це політичне переслідування. У відповідь ми кажемо: перед законом мають бути рівні всі – і рядовий громадянин України, і депутат.

Чому Петренко чи Сиротенко мають відповідати по всій строгості закону, а народні депутати Сивульський чи Костенко можуть уникнути відповідальності за скоєне? Тільки тоді в країні буде порядок, коли не залежно від посади і соціального статусу всі громадяни будуть рівні перед його величністю законом. Дякую за увагу.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, Пономаренко, фракція комуністів. Підготуватися, Філіндаш передає Мельничуку.
10:10:20

ПОНОМАРЕНКО Г.Г.

Шановні колеги, уже двадцятий раз за останні роки здійснено напад на приміщення, де розміщується чернігівський обласний комітет, міськкоми і два райкоми, і ряд громадських організацій. Окрім виїзду оперативних груп на місця подій ніяких конкретних заходів з боку правоохоронних органів не здійснюється, що дає право націоналістичним силам діяти все нахабніше.

Я звертаюся до Міністерства внутрішніх справ, хай це буде запитом з цього питання.

А тепер я хочу звернутися з питанням, яке було, є, бути актуальним на найближчі десятиліття, це питання землі. На адресу фракції Компартії України останній час надходять сотні звернень про відверті порушення Конституції, чинного законодавства та майнових і земельних прав наших громадян.

Зупинюся лише на декількох фактах, що розкривають суть ситуації навколо земель у Київській області.

Наприкінці 2006 року власники майнових паїв КСП „Бориспільське” та майже тисяча жителів міста Бориспіль довідалися, що вони не є власниками своїх паїв. Відбулася афера ще в липні 2001 року, яку називають „угодою куплі-продажу” між представником КСП, головою ліквідаційної комісії та приватної фірми „Укрінформ”. За півтора мільйоні гривень цією структурою було придбано цілісний майновий комплекс господарства, а в 2004 році рішенням суду Київської області у її власність передано ще біля 4 тисяч гектарів землі, в тому числі 256 гектарів, які рішенням Верховної Ради закріплені за межами міста Борисполя і майже 2 тисяч жителів отримали земельні наділи для забудови. По оцінкам спеціалістів ця земля коштує майже 800 мільйонів доларів.

Аналогічна ситуація склалася в КСП „Андріївське” Макарівського району. У війну за землю в селі активно включилися місцеві державні та судові органи, проте, вони виступають не на захист прав селян, а на узаконення беззаконня. Майже 4 тисячі гектарів земель КСП для розпаювання виділено лише 2 тисячі, а тисячу гектарів перейшло до рук спритних ділків. І активно цьому сприяє районна адміністрація.

Днями питання по Борисполю розглядалося на сесії Бориспільської міської ради, розглядалося також в Комітеті з організованою злочинністю. Я звертаюся до прокуратури вже в котрий раз з цього питання втрутитися в цю проблему. На жаль, спроби пенсіонерів-власників на захист своїх прав доки не знайшли підтримки в цьому органі. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, Мельничук, і йому Бокий ще передає. Прошу, 6 хвилин. Підготуватися Рижуку.
10:13:33

МЕЛЬНИЧУК М.В.

Михайло Мельничук, фракція Соціалістичної партії України, Чернівецька область.

Шановний Адам Іванович, шановні колеги, радіослухачі, телеглядачі!

Я маю доручення фракції Соціалістичної партії висловити нашу позицію стосовно ініціаторів референдуму.

Давайте уявімо таку ситуацію, що в Україні таки проводять референдум з приводу вибору моделі державного управління: бути Україні парламентською чи президентською республікою, запропонований опозицією. Але навіщо запитувати те, що і так зрозуміло.

Державну форму правління визначив парламент восьмого грудня 2004 року, коли 402 голосами підтримав конституційну реформу. Серед них було 78 депутатів з "Нашої України", в тому числі і Віктор Ющенко... яку сьогодні БЮТ примушує до політичної зради. Цікаво, як вони самі поставляться до спростування того за що вони голосували не так давно?

Власне, БЮТ відверто намагається використати Президента, його політичну силу для досягнення своїх вузько політичних і особистих цілей. Вони розраховують, що Президент підпише указ про плебісцит, однак Тимошенко свідомо недоговорює до кінця, що це чергове політичне шоу.

По-перше, результати референдуму має імплементувати Верховна Рада.

По-друге, в Україні немає традиції проведення референдуму на відміну від таких країн, як Швейцарія. Не розроблені правові, політичні інструменти проведення референдуму з цих питань, про що свідчить практика останніх років.

По-третє, проведення референдуму потягне за собою додаткові видатки і приведе до нульових результатів. Задоволення лідера БЮТ коштуватиме державі мінімум 300-400 мільйонів гривень, які візьмуть з кишені українських громадян. Сама ідея є кризою жанру, оскільки в проголошеному бажанні провести плебісцит криється не що інше, як чергова рекламна кампанія, до якої тепер залучається і Президент.

Проте, лідерці БЮТ потрібно будь-яким способом привернути увагу до себе і своєї політичної сили. Це чергова піар-акція, адже тарифна кампанія зазнала краху, та й захоплення електрощитових виявилось марним.

Кабінет Міністрів і коаліція виступили з пропозицією і вони вже реалізовують з 1 квітня, щороку соціальну програму, яка стосується підвищення заробітної плати, пенсії, підвищення рівня самого прожиткового мінімуму, зменшення тарифів.

Політичні ігри Тимошенко всім відомі і дедалі більше колишніх прихильників БЮТ починають зневірюватись в її заявах і всіх цих політичних іграх. Фракція БЮТ в свій час голосувала за закон про Кабінет Міністрів, який остаточно закріплює парламентсько-президентську модель. Тепер, не бажаючи згадувати це, вона намагається руками народу змінити ситуацію та виправдати свою зраду. Іде відверте відволікання уваги від своєї кон‘юнктурної позиції, яка змінюється щомісяця, якщо не щотижня і щодня.

Ще одним способом чергового ультиматуму, який висуває БЮТ при підтримці фракції „Нашої України”, стали їх 17 пунктів. Насправді це - гра в консенсусну демократію, адже опозиція вже наперед підтверджує, що коаліція не буде виконувати принаймні більшість цих пунктів.

Подивіться на ці пункти, вони нагадують військовий ультиматум, а це зовсім не форма діалогу. Таким чином, проект плебісциту потрібен Тимошенко не заради того, щоб дізнатись думку народу, як свідчать опитування, в своїй більшості підтримує і продовження політичної реформи на місцях. Ідея плебісциту потрібна для того, щоб утриматись у великій політиці та зберегти свою фракцію, яка вже на грані розколу, тому вона виводить із залу своїх депутатів, переймаючись тим, що вони ось-ось перейдуть до коаліції.

Сьогодні частина бютовців відверто втомилась від авантюрних ідей Тимошенко і прагне нормальної конструктивної праці, а не охороняти туалети чи захоплювати електрощитові.

Як же себе почувають в цьому випадку „Наша Україна”? Надзвичайно, вона почувається в ролі підтанцовки БЮТ. Саме тому є підстава стверджувати, як сказав Олександр Мороз: „Рано чи пізно в більшості буде 300 голосів”. І в цьому немає сумніву. Дякую за увагу.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка. Правда, я зрозумів ваш виступ так як заклик тих, кого ви називали дійти в залі і дати вам відповідь, щоб брали участь в роботі.

Будь ласка, Рижук і йому Слободянюк передає шість хвилин. Сьогодні у нас щось ударні виступи.


10:18:55

РИЖУК С.М.

Шановні народні депутати, дорогі співвітчизники. Останнім часом в уряді, в парламенті та й у країні в цілому, відбулося ряд значущих, навіть доленосних, я б сказав подій.

Фракція Партії регіонів отримує чисельні дзвінки, листи, телеграми, які свідчать, що напускний опозиційний туман не затьмарює народові очі; які свідчать, що людські вуха не заглушив цинічно брехливий лемент про чергову політичну і економічну кризу; які говорять вже люди наші, що вже смішною стала стара пісня про нові вибори і розпуск парламенту. А 17-ти ультиматумам опозиції до влади люди пророкують таку ж саму долю, як сумнозвісні „Десять кроків назустріч людям” помаранчеві.

Але що ж це все-таки за події? Антикризова програма уряду і коаліції, яка розроблена ще в період виборів, удвічі швидше організована на сьогодні і це дало можливість Верховній Раді погодитися із пропозиціями Кабінету Міністрів про суттєве - тричі на рік - підвищення мінімального прожиткового мінімуму, пенсій і зарплат. Сприяли в цьому і ті 138 законів, ухвалених Верховною Радою нещодавно і вони значним чином соціального спрямування.

Згуртованість, взаємна відповідальність коаліції та уряду дозволили знайти ефективні шляхи до розв’язання накопичених проблем у житлово-комунальній сфері.

Верховна Рада доопрацювала і прийняла більше двадцяти економічних і соціальних законів, які були заблоковані десять і більше років тому.

А якби, я б сказав, опозиція не бігала так часто із сесійної зали, вибачте, мов хворі на живіт, то ми б на минулому тижні дружно б проголосували б за закон про повернення заощаджень громадян, який заветований президентом.

І особливо важлива подія відбулася вчора, її не можна рахувати як рядовою, коли Верховна Рада, вірніше коаліційна більшість у даному випадку прийняла Закон про земельний кадастр. Цей закон, я вам нагадаю, не могла прийняти Верховна Рада усі 15 років.

То питається у задачнику: про яку кризу ви морочите голову народові, шановні наші опоненти? Давайте краще порадіємо успіхам і будемо далі працювати, а не бити себе у груди, що це чиясь заслуга, ваша чи наша, чи спільна.

По-перше, що стосується заслуг, то навіщо ви нас, опозиціонери наші вельмишановні тягнете у пісочок дитячого майданчику ліпити пасочки і сперечатися, чия пасочка краща. Давайте, коли люди отримають до Пасхи першу підвищену зарплату і реальну паску спечуть, тобто якщо… Що стосується економічного зростання, темпів зростання, то це не стільки всіх нас заслуга, як заслуга всього українського трудового народу.

А по-друге, що стосується законів, законотворчого процесу, то тут всі попрацювали, хто активністю коаліційна більшість, а хто пасивністю. І тут фракція Партії регіонів вдячна і коаліції в цілому, і депутатам, і уряду. Сьогодні ми маємо може вперше, але точно, я вам скажу, без сарказму і навіть іронії: спасибі опозиції за те, що вона зробила на сьогодні. Це ми вперше говоримо відверто. А що позиція зробила? Ви собі не можете навіть уявити, як ви своєю детруктивністю і такою поведінкою всіх змобілізували, згуртували реально коаліційну більшість. І в повсякденній роботі ми вже забуваємо, хто до якої політичної сили, фракції належить, тому що мета у нас одна: добробут і щастя українського народу.

Але будьте все-таки конструктивною опозицією, ми вас сьогодні просимо і навіть благаємо. Тоді ми разом приймемо, витягнемо із шухляди Закон про опозицію, його вилаштуємо у другій остаточній редакції і тоді скажемо, хай живе опозиція. Але ж поки що ви деструктивні. Що таке деструктивні? Ви хворі. І ми, як це повелося завжди в українського народові, хворим кажемо: вичунюйте, будьте здорові, тому що ми співчуваємо вам. Правда, останні часом часом хвороба загострилася тим, що утворили об'єднавши один тулуб, але ж голови-то дві залишилося. Правда, я думаю, що ще є одна. Навіть цим жартом ми закликаємо всіх депутатів до плідної роботи, для цього у нас всі є передумови, починаючи з виваженої позиції конкретних пропозицій Президента, помножених на його витримку і терпіння. Спасибі йому.

Шановні депутати, сьогодні уряд підведе підсумки шостого року. Це – фундамент для остаточного завершення розробки програми дій, спільних дій всієї держави до 2011 року. Звичайно, перед тим, як стратегія пройде випробування в народі, ми виїжджаємо, вся фракція Партії регіонів, до людей з роз'ясненням цілей і мети цієї програми, щоб її реалізувати. І впевнені, що нарешті наша держава матиме реальну дорожню карту свого розвитку на середньострокову перспективу. Давайте всі разом над цим попрацюємо. Щиро дякую за увагу. (О п л е с к и)


ГОЛОВУЮЧИЙ. Борщевський передає слово Герасимову. Будь ласка, Іван Олександрович. Підготуватись Корсакову, Муцу.
10:25:02

ГЕРАСИМОВ І.О.

Уважаемый Адам Иванович, уважаемые народные депутаты! Герасимов, фракция коммунистов.

В адрес Совета организации ветеранов и ко мне как к депутату Верховного Совета продолжают поступать многочисленные письма с просьбами и требованиями ветеранов инициировать рассмотрение в Верховном Совете вопроса об ускорении выплаты замороженных сбережений пожилым гражданам страны.

Я вам должен доложить, что читать эти письма очень нелегко. Сколько горя и справедливых упреков высказывается ветеранами в адрес властей! Ветераны с возмущением заявляют, что не миллионы, а миллиарды народных средств уходит в неизвестном направлении. Об этом свидетельствует факт расхода: неизвестно в каком направлении ушли 24 млрд., полученных за проданный «Криворожсталь».

Я знаю, что подобные письма и обращения идут во все высшие органы государственной власти и ко многим из вас, товарищи народные депутаты. Возможность с юридической точки зрения требования начать выплату этого позорного государственного долга именно с этой категорией наших соотечественников не так уж безупречна, но с точки зрения здравого смысла, с точки зрения человечности такой подход, согласитесь, заслуживает всяческого одобрения и положительного решения. Не так трудно представить состояние пожилого человека, который всю жизнь, часто отказывая себе во многом, откладывая на «черные дни» нелегким трудом заработанные средства и вот когда эти дни настали, он, к сожалению, не может ими воспользоваться даже для оплаты необходимого проведения медицинской операции, которая стоит очень дорого. Особенно недопустимо это по отношению к ветеранам Великой Отечественной войны, к вдовам погибших и умерших от ран инвалидов войны.

Поэтому я, уважаемые народные депутаты, в очередной раз обращаюсь к вам, уважаемые коллеги, и убедительно прошу правительство Украины повернуться к этой безусловно сложнейшей проблеме лицом и найти средства для увеличения выплаты сбережений пожилым гражданам страны. Ведь многие из них уходят их жизни, унося с собой не только неудовлетворенность, но и большую обиду на наше общество. Спасибо.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Так, будь ласка, Корсаков. І Ковалевська передає Муцу. 6 хвилин. Підготуватись Гладкевичу.
10:27:50

МУЦ О.П.

Орест Муц, фракція Партії регіонів, Тернопільщина.

Шановні українці! Я як представник Тернопільщини лише протягом місяця одержав більше 500 звернень від колективів, організацій пенсіонерів області. Люди стривожені ситуацією в регіоні. Лише за 2006 рік за підсумками Генпрокуратури Тернопільщина визнана найбільш корумпованою і тіньовою. В області керують тимошенківці, тарасюківці, костенківці, балогівці. Ці шулери відповідають за область. Адже на виборах 2006 року Тернопільщина повірила їм і майже 100-відсотково віддала свої голоси. В замін отримала брехню, популізм, цинізм. Бюджет області становить 827 мільйонів гривень, але можу стверджувати, до 10 мільярдів гривень обертається в тіні. Посудіть самі: за 2006 рік тільки по „Верстерн юніон” заробітчани прислали інвестицій, зароблених потом і мозолями, більше мільярда гривень. І ще до двох мільярдів гривень ці заробітчани, за неофіційною інформацією, передали приватним шляхом. І тому платоспроможність людей одна з найвищих в Україні, а дохідна частина бюджету на останньому місці. Адже економіка краю на 80 відсотків загнана в тінь.

А найбільше нас обурює олігарх грузинського розливу, син члена ЦУК Компартії Грузії Жванія. На мою думку, мабуть, захопивши комуністичну касу, поселився в Україні і дозбагачується на українцях, адже заволодів за допомогою „любих друзів” заводами, підприємствами, банками, які працюють за тіньовими схемами, не виплачують зарплати. Тепер роз’їжджає по регіонах, фінансує загін сина першого секретаря обкому Компарії Луценка і вчить нас, галичан-западенців, боротися з диктатурою та любити неньку Україну. Ви уявляєте українця, який грузинам буде розказувати, як любити Грузію? Він Україну хоче перетворити у таку ж колонію Америки, якою є Грузія, а президента такого ж диктатора, яким є Саакашвілі.

За злочинними тіньовими схемами за допомогою ДПА області продані стратегічні заводи, які працювали на сільське господарство, оборонну промисловість держави. Обласна рада, яку очолює бютівець і яка в опозиції до всіх, надіслала Кабінету Міністрів, Верховній Раді, Президенту звернення, в якому поскаржилася на критичну ситуацію в агропромисловому комплексі, вимагає фінансової допомоги, бо, мабуть, вже немає, що красти, забувши, що саме вони довели до такого стану край, бо саме вони є господарями Тернопільщини.

Економічний потенціал краю належить опозиції. Це дев’ять цукрових заводів, власниками семи з цих заводів є Губський та „костенківці”. Вони лише за тіньовими схемами за сезон заробляють до 30 мільйонів доларів, обурюючи селян – моїх земляків. В області діють 9 спіртзаводів, їхні директори – опозиціонери. В кожному районі та в багатьох селах діють цехи з розливу горілки і тому лише в 2006 році було реалізовано більше 20 мільйонів пляшок горілки, фальсифікату, сурогату. В області є близько 30 кар’єрів різного значення і 90 відсотків з них працює без ліцензій, тобто на так звану опозицію, а не на державу і не на громаду.

Шановні колеги, вдуматися над тими цифрами. І тому я звертаюся до вас, шановні депутати, до Президента, до Прем’єр-міністра України, Віктора Федорович Януковича, до вас, пане Мартинюк, допоможіть, будь ласка, стабілізувати ситуацію в Тернопільській області, бо область котиться в прірву. Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Так, дякую. Будь ласка Гнаткевич. Я його не бачу, покажіть Гнаткевича мені. Є? Будь ласка, Яворівський.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання дев’яте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні колеги, гості та запрошені Верховної Ради! Прошу народних депутатів підготуватися до реєстрації....
Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги підготуватися до...
Засідання дев‘ятнадцяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка