Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/5
Дата конвертації16.03.2018
Розмір0.71 Mb.
  1   2   3   4   5


ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ПЕРШЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

19 жовтня 2006 року, 10.00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України МОРОЗ О.О.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Добрий день, шановні депутати, журналісти, гості Верховної Ради. Я прошу депутатів підготуватися до реєстрації. Сідайте на місця. Сідайте, сідайте, підготуйтеся до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”.
10:01:27

Фіксується присутність 388 народних депутатів.

Ранкове засідання оголошується відкритим.

Сьогодні день народження народних депутатів України Кузьменка Петра Павловича і Самойленка Юрія Павловича. Давайте привітаємо їх із цією датою. (Оплески). І побажаємо успіхів у всіх їхніх справах і доброго здоров’я при тому.

На підставі особистих заяв народних депутатів України Єгоренко Тамари Василівни та Петрика Петра Пантелеймоновича, членів депутатської фракції Партії регіонів інформую про їхнє входження до антикризової коаліції депутатської фракції Партії регіонів, Соціалістичної партії та Комуністичної партії України у Верховній Раді України.

Шановні депутати, нам треба порадитися з приводу процедурних моментів. Сьогодні вранці до 12 години організоване прощання із колегою нашим Юрієм Оробцем і в зв’язку із тим, тут зараз стоїть автобус, хто має бажання, може.

Зауваження, що я тихо говорю. Я прошу говоріть ви тихіше – буде чути краще. Будь ласка, та я не до вас. Сідайте, будь ласка, всі. Будь ласка, сідайте.

В мене така пропозиція, в зв’язку із тим, що з 10 до 12 години продовжується прощання із Юрієм Оробцем нашим колегою, це буде. Це робиться у Будинку вчителя. Зараз тут біля Верховної Ради, хто може скористатися такою нагодою, є автобуси, можна під’їхати попрощатися. Але основна маса, очевидно, бажаючих взяти участь у цьому ритуалі буде з 11 години. Тому є пропозиція, щоб, тут будуть автобуси, чотири автобуси, з 11 години зробити перерву для цієї процедури. Якщо ви не будете заперечувати, тоді я не буду ставити на голосування цю пропозицію.

І очевидно, я так прекрасно розумію, що це буде певною мірою дезорганізовувати роботу самого сесійного залу, то я би не ставив, так як планувалося, в обідню перерву голосування членів Вищої ради юстиції. Оскільки це таємне голосування, і тут важливо, щоб були усі присутні депутати. Тому я хотів би, ми це питання перенесемо потім на наступний сесійний тиждень чи сесійний день. Якщо це так, то тоді ми вважаємо, що погоджено питання, якщо немає заперечень. І зараз приступаємо до розгляду тих питань, які у нас у порядку дня. Спасибі.

Є проект постанови у нас у плані роботи про внесення змін до Постанови Верховної Ради „Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України п'ятого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації". Доповідає це питання Єфремов Олександр Сергійович.


10:05:39

ЄФРЕМОВ О.С.

Шановний Олександре Олександровичу, шановні колеги. Комітет розглянув 11 жовтня подання голови депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Богатирьової від 06.10.2006 року та проект постанови, реєстраційний номер 2306, внесений народним депутатом Кисельовим з пропозицію обрати народного депутата України Мельника Петра Володимировича, члена депутатської фракції Партії регіонів заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, увільнивши від обов’язків члена Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Враховуючи, що проект постанови підготовлено згідно вимог частини 7 статті 7 Закону України „Про комітети Верховної Ради України” та частини 7 статті 78 Регламенту Верховної Ради України, комітетом прийнято рішення підтримати зазначений проект постанови. Просимо підтримати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Зауваження якісь є? Ні? Можна ставити на голосування? Ставлю на голосування цей проект постанови. Будь ласка.
10:07:12

За-255


Рішення прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет на своєму засіданні 11 жовтня розглянув заяву народного депутата Савосіна про обрання його членом Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Враховуючи, що розрахункова квота депутатської фракції Соціалістичної партії України в комітетах складає 1,2%, а в Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства від цієї фракції немає жодного представника, комітет прийняв рішення підтримати заяву народного депутата України Савосіна та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект постанови. Просимо підтримати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Нема заперечень? Ставлю на голосування цей проект. Будь ласка.
10:08:12

За-247


Рішення прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Богачука Василя Степановича, члена депутатської фракції Соціалістичної партії України про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Враховуючи, що розрахункова квота депутатської фракції Соціалістичної партії України в комітетах чисельністю до 30 осіб складає 1,8, а в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету працює від цієї фракції 1 народний депутат України, тобто квота не використана, комітет прийняв рішення підтримати заяву народного депутата України Богачука та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект постанови.

Прошу підтримати.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставлю на голосування цей проект, будь ласка.
10:09:10

За-243


Рішення прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Богачука Василя Степановича про обрання його до складу Спеціальної контрольної комісії України з питань приватизації. Обмежень по кількісному складу Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації Верховної Ради України не встановлена. З врахуванням вимог частини першої статті чотирнадцятої Закону України „Про статус народного депутата України” народний депутат може бути обраний одночасно членом одного комітету Верховної Ради України і Тимчасової спеціальної та Тимчасової слідчої комісії. Комітет прийняв рішення підтримати заяву народного депутата України Богачука та внести на розгляд Верховної Ради відповідний проект постанови. Просимо підтримати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставлю на голосування цей проект.
10:10:14

За-247


Рішення прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Мітрошкіна Ігоря Олександровича, члена депутатської фракції Партії регіонів про обрання його членом Комітету з питань правової політики. Враховуючи, що розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів в комітетах складає 7,2, а в Комітеті з питань правової політики працює шість народних депутатів України, тобто квота не використана, комітет прийняв рішення підтримати заяву народного депутата України Мітрошкіна та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект постанови, просимо підтримати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставлю на голосування цей проект, будь ласка, визначайтеся.
10:11:07

За-246


Рішення прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Якименко Миколи Євгеновича, члена депутатської фракції Партії регіонів про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. Розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів в комітетах складає 7,1, а в Комітеті з питань охорони і здоров’я працює від цієї фракції три народних депутати України. Тобто квота не використана. Комітет прийняв рішення підтримати заяву народного депутата України Якименко та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект постанови.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Я ставлю на голосування цей проект. Будь ласка, визначайтеся.
10:12:02

За-250


Рішення прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Літвінова Володимира Григоровича, члена депутатської фракції Партії регіонів про обрання його членом комітету Верховної Ради з питань культури і духовності. Враховуючи, що розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів у комітетах складає 7,2, в Комітеті з питань культури і духовності працює від цієї фракції чотири народних депутати України, тобто квота не використана. Комітет прийняв рішення підтримати та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект постанови. Просимо підтримати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставлю на голосування проект постанови. Реєстраційний номер 2339. Будь ласка.
10:12:54

За-246
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Козаченко Олексія Олексійовича, члена депутатської фракції блоку „Наша Україна” про обрання його членом Комітету з питань фінансів і банківської діяльності. Розрахункова квота депутатської фракції блоку „Наша Україна” в комітетах з чисельністю до 30 осіб складає 4,6, а в комітеті Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності працює від цієї фракції чотири народних депутатів. Тобто квота повністю не використана. Комітет прийняв рішення підтримати заяву народного депутата Козаченко та внести на розгляд Верховної Ради України відповідний проект постанови.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставлю на голосування цей проект. Прошу визначитися.
10:13:52

За-196


Рішення не прийнято.

Треба продовжити консультації з цього приводу.


ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Демчишина Василя Васильовича, члена депутатської фракції Партії регіонів про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів комітету складає 7,2, а в Комітеті з питань будівництва, містобудування житлово-комунального господарства працює в цієї фракції 5 народних депутатів. Тобто, квота не використана. Комітет прийняв рішення підтримати заяву народного депутата Демчишина та внести на розгляд Верховної Ради відповідний проект постанови.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставимо на голосування проект постанови 2367, будь ласка.
10:14:52

За-251


Рішення прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет на засіданні 18 жовтня розглянув проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України п'ятого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (проект внесений народним депутатом України О.Царьовим о на заміну реєстрованого номера 2177 від 11.10.2006 року на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України).

В проекті постанови пропонується, обрати народного депутата України Царьова Олега Антоновича, члена фракції Партії регіонів членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, увільнивши від обов’язків члена Комітету з питань прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин. В поданому проекті постанови недотримана вимога частини 3 статті 79 Регламенту Верховної Ради України. Заява народного депутата Царьова непогоджена головою депутатської фракції Партії регіонів. Крім того, розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів комітету з чисельністю до 30 чоловік складає 10,7, а в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету працює від цієї фракції 12 народних депутатів. Але з цього комітету вийшли два народних депутати від Партії Регіонів, тому Царьов наполягає, щоб його включили замість Азарова. Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді не підтримувати, але народний депутат наполягає. Прошу визначитися.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Тобто ситуація з’ясована: два депутати вийшли і квота тепер допустима, можна замінити. Рішення комітету відоме, але, будь ласка, визначайтеся голосуванням.

Ставлю на голосування проект про включення його до складу, проект постанови № 2177. Ставлю на голосування.


10:17:12

За-207


Рішення не прийнято
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет на своєму засіданні 10 жовтня розглянув заяву народного депутата Демидка Володимира Миколайовича, члена депутатської фракції Партії Регіонів про обрання його членом Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України.

Розрахункова квота депутатської фракції Партії Регіонів в комітеті складає 7,2 і вона використана. Тому комітет прийняв рішення не підтримувати заяву народного депутата Демидка про обрання його членом Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України. Просимо визначитися.


ГОЛОВУЮЧИЙ. У вас є проект постанови і з цього приводу я ставлю її на голосування, будь ласка.
За-217

Рішення не прийнято.


ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Пінчука Андрія Павловича, члена депутатської фракції Партії Регіонів про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, увільнивши від обов’язків члена Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів в комітетах складає 10,7, квота комітету використана. Тому комітет прийняв рішення не підтримувати заяву народного депутата України Пінчука. Просимо визначитися.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставлю на голосування цей проект. Будь ласка.
10:19:12

За-205


Рішення не прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Разгоняєва Михайла Васильовича, члена депутатської фракції Партії регіонів про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Розрахункова квота депутатської фракції Партії регіонів комітету складає 7,1, а в Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва регіональної політики та місцевого самоврядування працює від цієї фракції 8 народних депутатів. Тобто квота використана. Комітет прийняв рішення не підтримувати заяву народного депутата України Разгоняєва. Просимо визначитись.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставлю на голосування цей проект.
10:20:07

За-229


Рішення прийнято.
ЄФРЕМОВ О.С. Комітет розглянув заяву народного депутата України Рудніка Анатолія Андрійовича, члена депутатської фракції Партії регіонів про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку увільнивши від обов’язків члена Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Розрахункова квота перевищена. Але депутат уже 4 рази виходить з пропозицією. Він фахівець в тій області, куди він проситься і наполягає 4 рази на комітеті підтримати його рішення. Тому цю ми пропозицію виносимо на вирішення залу. Прошу підтримати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставлю на голосування.
10:21:09

За-225


Рішення не прийнято.

Транспорт і зв’язок, і культура, духовність – речі зв’язані. Тому давайте ми ще раз вернемось до цього питання пізніше. Погодимо це із фракціями. Будь ласка.


ЄФРЕМОВ О.С. Комітет на засіданні 10 жовтня розглянув заяву народного депутата України Шкляра Володимира Борисовича, члена депутатської фракції Блоку „Наша Україна” про обрання його членом комітету Верховної Ради з питань правосуддя. Розрахункова квота депутатської фракції Блоку „Наша Україна” в комітетах чисельністю до 20 осіб складає 3,1, а в Комітеті Верховної Ради України з питань правосуддя працює від цієї фракції 3 народних депутати. Тобто квота використана. Комітет прийняв рішення не підтримати заяву народного депутата України Шкляра. Просимо визначитися.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ставимо на голосування цю пропозицію.
10:22:19

За-270


Рішення прийнято.

Ми розглянемо пізніше це питання ще раз.

Я прошу уваги. Депутат Руднєв звернувся з пропозицією переголосувати його призначення. Але, я прошу уваги, ми всі розуміємо. Він професіонал якраз в цій галузі і це можна було б розглянути. Але не можна просто до критичного стану доводити ситуацію в Комітеті культури. Там повинні бути люди відповідні, чисельність і так дальше. Фракція найде заміну туди, а потім ми переглянемо ще питання.

Розглядається питання проект Постанови про призначення Пилипенка В.П. членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (проект Сівковича). Доповідає з цього приводу автор законодавчої ініціативи Сівкович Володимир Леонідович. Будь ласка.


10:24:31

СІВКОВИЧ В.Л.

Прошу зал підтримати Пилипенко Владимира на должность, которая сегодня, две должности свободных от имени Верховного Совета, Высшая квалификационная комиссия. Это молодой юрист, потомственный юрист папа и мама юристы, он кандидат наук, но не так как в фильме, он кандидат наук. Партию регионов все время обвиняют в том, что она двигает только донецких. Это как раз тот пример, когда мы двигаем со Львова кандидата на эту должность.

Кроме этого, человек зарекомендовал себя как исключительно порядочный независимо от того, какая ситуация политическая была, он поддерживал и работал в качестве адвоката, и против помаранчевых, и против бело-голубых, но всегда держал честную позицию. Таких людей как раз там нужно и как раз не хватает. Прошу поддержать.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Запитання є до доповідача? Нема. Є в Ключковського, будь ласка, Юрій Богданович.
10:25:37

КЛЮЧКОВСЬКИЙ Ю.Б.

Юрій Ключковський й, Блок „Наша Україна”.

Я можу повірити всім вашим характеристикам, але не можу зрозуміти одного. Іде мова про Вищу кваліфікаційну комісію суддів. І ми даємо туди молодого адвоката. Тобто, ми молодій людині без великого життєвого досвіду даємо право оцінювати кваліфікацію суддів. Де логіка у вашій пропозиції?


СІВКОВИЧ В.Л. Дякую. По-перше, він не такий вже молодий, але якщо взяти, наприклад, Яценюка, Бондаря, ми таким молодим людям після помаранчевої революції довірили такі посади як міністр транспорту, а на сьогоднішній день фактично їм довірили всю країну. Де логіка? От логіка в тому, що молоді люди дуже кваліфіковані і перспективні якраз повинні цим займатися. І порядні. Тому що, на жаль, пане Юрію, люди, яким уже за 50 і вони туди йдуть.

Ну, ви спитали, я відповів.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка. Була відповідь. Яке запитання, така відповідь. Сідайте, будь ласка.

Від комітету доповідає Сергій Ківалов. Прошу.


10:27:04

КІВАЛОВ С.В.

Шановний Олександре Олександровичу, шановні колеги! Відповідно до статті 75 та 76 Закону України „Про судоустрій України”, Верховна Рада України призначає до складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України двох осіб. На сьогоднішній день за квотою Верховної Ради України у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України залишається незаповненою одна вакансія. Комітет Верховної Ради з питань правосуддя розглянув на своєму засіданні 18 жовтня 2006 року внесений народним депутатом України Сівковичем проект Постанови Верховної Ради України про призначення Пилипенка Володимира Пилиповича членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Проаналізувавши подані матеріали щодо кандидата, Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя дійшов до висновку, що Пилипенко Володимир Пилипович відповідає вимогам статті 75, 76 Закону України „Про судоустрій України” та може бути призначений членом Вищої ради, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу і в цілому проект Постанови Верховної Ради України про призначення Пилипенка Володимира Пилиповича членом кваліфікаційної комісії суддів України. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Запитань немає до доповідача? Ставлю на голосування цю пропозицію. У вас, хвилинку. Симоненко, будь ласка.
10:28:48

СИМОНЕНКО П.М.

Симоненко, фракція комуністів. Я в першу чергу, хочу звернутися до колег з коаліції. Виходячи з того, що деякі питання, які мають відношення до формування кадрового потенціалу, а це кадрове питання, ми не обговорювали на раді коаліції, я хотів би попросити, не заперечуючи проти даної кандидатури, все ж таки віднести у розгляді і через тиждень, припустимо, розглянути після того, коли рада коаліції визначиться. Бо в даному питанні ми спільно несемо відповідальність і кожного думка повинна бути врахована. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ну, міркування зрозуміле, я гадаю, що до нього треба прислухатися. Але тут є деталь, питання включено до порядку дня, тоді треба вирішувати питання про перенесення розгляду цього питання. Хто за те, щоб перенести розгляд цього питання, будь ласка?
10:29:58

За-227


Питання перенесено, консультуйтесь.

Про дострокове припинення повноважень члена Центральної виборчої комісії. Доповідає представник Президента – Юрій Богданович Ключковський.


КЛЮЧКОВСЬКИЙ Ю.Б.

Дякую, Олександр Олександрович.

Шановні колеги, 9 жовтня цього року заступник голови Центральної виборчої комісії Микола Іванович Мельник звернувся до президента України з заявою із проханням про складання повноважень члена Центральної виборчої комісії з його власної ініціативи.

В зв’язку із цим, на підставі пункту 21, частини першої статті 85 Конституції України та статті 30 Закону Про Центральну виборчу комісію, Президент України вносить подання до Верховної Ради про дострокове припинення повноважень члена Центральної виборчої комісії Мельника Миколи Івановича у зв’язку із поданням ним особистої заяви про складання повноважень. Таким чином, Президент просить Верховну Раду увільнити Миколу Івановича Мельника від повноважень члена Центральної виборчої комісії у зв’язку із поданою ним заявою.

Я також маю повноваження від імені комітету, який учора розглянув це питання на своєму засіданні, сказати пропозицію комітету. Комітет на своєму вчорашньому засіданні це питання розглянув. У процесі обговорення було висловлено жаль, що доктор юридичний наук, професор, висококваліфікований юрист і глибоко порядна людина іде зі складу Центральної виборчої комісії. Однак, враховуючи його особисті бажання, комітет просить Верховну Раду підтримати це, і відповідний проект постанови 2365 про звільнення з посади члена Центральної виборчої комісії Мельника Миколу Івановичу згідно з поданою ним особистою заявою просимо підтримати. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Немає запитань до доповідача? Немає.

Я ставлю на голосування проект постанови про звільнення Мельника Миколи Івановича з посади члена Центральної виборчої комісії. Прошу підтримати цю пропозицію.


10:32:21

За-368


Рішення прийнято. „За” проголосувало 368 народних депутатів.

Я думаю, якщо парламент доручав Миколі Івановичу Мельнику бути членом Центральної виборчої комісії, і він надзвичайно добросовісно працював там. Це був один із ключових представників Центральної виборчої комісії, до якого можна було завжди звернутися, і він давав вичерпну відповідь і об’єктивно завжди займав позицію при розгляді різних питань, то ми у праві подякувати йому за цю роботу і побажати успіхів на тому поприщі, який він для себе вибрав. Спасибі. (Оплески).

Розглядається проект постанови про День уряду у грудні 2006 року „Про сучасний стан зони відчуження об’єкту „Укриття” та Чорнобильської АЕС”, проект Кальченка. І Кальченко доповідає.

Фрг__00843*001*015<10:33:39><СторожукТ.О.>
10:33:40

КАЛЬЧЕНКО В.М.

Шановні народні депутати, запрошені, на ваш розгляд виноситься проект постанови Верховної Ради України про „День уряду України” у грудні 2006 року з порядком денним „Про сучасний стан зони відчуження, об’єкту „Укриття” та Чорнобильської АЕС”.

Народні депутати України, члени Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні 18 жовтня 2006 року підтримали проект постанови про проведення Дня уряду у грудні 2006 року.

Хочу вам нагадати, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 14 грудня 2000 року „Про рекомендації учасників парламентських слухань стосовно закриття Чорнобильської АЕС” слухання щодо ситуації на Чорнобильській АЕС проводяться щорічно. Крім того, минув майже рік після прийняття постанови Верховної Ради України „Про інформацію Кабінету Міністрів України щодо п’ятої річниці закриття Чорнобильської АЕС” і на сьогодні є потреба зробити аналіз того, що зробив уряд України по покращенню ситуації в зоні відчуження.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5

Схожі:

Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради, представники засобів масової інформації!...
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Шановні колеги, прошу підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”. Реєструємося
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, представники Кабінету Міністрів, виконавчої влади, журналісти, радіослухачі...
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Добрий ранок, шановні депутати, радіослухачі І телеглядачі, журналісти І гості Верховної Ради!
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги підготуватися до...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка